Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 System FW20 - 1 mln w pół roku

Go down 
+8
professor
Awa
Jones
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Ziommmm
przemak
antykatofob
Mr Lewar
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 08:58

W przypadku jeśli masz zrobiony pełny test historyczny, to wziąłbym 2*MaxDD do 3*MaxDD. Jeśli nie, to myślę, że największe obsunięcie jakie znalazłeś *4.
Ale ja chcę zaledwie przejść na wcześniejszą emeryturę, a nie kupić Rollsa i jacht za trzy tygodnie Smile

Właśnie - nic nie napisałeś o obsunięciach w tym systemie... jeszcze raz:
proponuję zobaczyć co się stanie jeśli wystartujesz system tuż przed największą obsuwą jaką znalazłeś

Generalnie warto przemnożyć wyniki z testów przez "reality factor" - obsuwa razy 2, zysk razy 0.5.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 11:17

anduril napisał:
Ale ja chcę zaledwie przejść na wcześniejszą emeryturę, a nie kupić Rollsa i jacht za trzy tygodnie Smile

Dobre Very Happy

Ciągle to sprawdzam. Największa strata na chwile obecną wynosi 186pkt (w systemie normalnym). Przy obronnym ta strata zmniejsza się do -85pkt. Będę badał dalej i zobaczymy. Praktycznie przy "większych" stratach, system ten tracił to co zarobił dzień wcześniej. Ale gdyby wejść w pozycję przy systemie normalnym przed tą dużą stratą to przy pełnym zaangażowaniu kapitału nie byłoby wesoło.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 12:24

600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 12:40

anduril napisał:
600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig

I właśnie dlatego mamy ten wątek aby potwierdzić lub zaprzeczyć. Wklejhe jeszcze tabelkę od początku tej serii.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 14:54

skarbiec napisał:
Ale gdyby wejść w pozycję przy systemie normalnym przed tą dużą stratą to przy pełnym zaangażowaniu kapitału nie byłoby wesoło.

To zacznij realna kasa od tego wejscia, a strate przemnoz x2, wtedy bedziesz mogl cos powiedziec Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2009, 16:20

Aktualna pozycja: S (od 2167 -2009-08-03). Zysk/strata z aktualnej pozycji: +48pkt
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:22

Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt
Powrót do góry Go down
Ziommmm
Trend Trader
Trend Trader



Liczba postów : 1211
Registration date : 09/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:25

skarbiec napisał:
Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt

zlecenie wklepałeś o której?
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:28

Ziommmm napisał:
skarbiec napisał:
Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt

zlecenie wklepałeś o której?

Jeśli o mnie chodzi to o 16:05
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 10 Sie 2009, 18:09

anduril napisał:
600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig

bez jaj, są takie - i okresowo takie wyniki występują (np.: II'2009 +475, III+461, IV+502 netto), przy dd<150. albino

ps. co do lewarowania i dd zgadzam się z przedmówcami. w każdym razie na gpw 50% zaangażowania wydaje zdecydowanie za duże, niezależnie od parametrów dowolnego systemu - ja preferuję 15-20% (ale na forexie przy 20% to taki wpier..l się dostało, że affraid ).
pozdr
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 10 Sie 2009, 22:59

skarbiec napisał:
Druga wersja systemu zakłada takie same zmiany pozycji, ale broni pozycji ze stopem 11pkt od otwarcia w dniu następnym (jeśli kontrakty polecą w niewłaściwą stronę - powrót do zajętej pozycji przy ponownym przejściu przez sygnalną)

Czy powrot na pozycje nastepuje na close czy w czasie sesji - przy przejsciu przez sygnal? Bo jezeli to drugie, to mozna sporo wytrzepac Wink

Poza tym zalozmy, ze wszedlem dzisiaj po 2024 na L na close - zdazylem, sygnal dales o 16:18 Wink. Wszedlem oczywiscie na maks lewar, ale jednym koniem, bo mam tylko 2 tysiace. To jutro przy spadku 20pkt (zalezy od biura) mam margin call i pozamiatane? I jak jutro wyglada obrona pozycji - po ile wychodzimy a po ile z powrotem wchodzimy, w czasie sesji czy na close, co z poslizgami przy wyjsciu?

Nie czepiam sie, tylko tak, z ciekawosci koncepcji Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 08:15

przemak napisał:
skarbiec napisał:
Druga wersja systemu zakłada takie same zmiany pozycji, ale broni pozycji ze stopem 11pkt od otwarcia w dniu następnym (jeśli kontrakty polecą w niewłaściwą stronę - powrót do zajętej pozycji przy ponownym przejściu przez sygnalną)

Czy powrot na pozycje nastepuje na close czy w czasie sesji - przy przejsciu przez sygnal? Bo jezeli to drugie, to mozna sporo wytrzepac Wink

Poza tym zalozmy, ze wszedlem dzisiaj po 2024 na L na close - zdazylem, sygnal dales o 16:18 Wink. Wszedlem oczywiscie na maks lewar, ale jednym koniem, bo mam tylko 2 tysiace. To jutro przy spadku 20pkt (zalezy od biura) mam margin call i pozamiatane? I jak jutro wyglada obrona pozycji - po ile wychodzimy a po ile z powrotem wchodzimy, w czasie sesji czy na close, co z poslizgami przy wyjsciu?

Nie czepiam sie, tylko tak, z ciekawosci koncepcji Wink

Tak jak wcześniej pisałem - zaangażowanie kapitału to już indywidualna sprawa każdego gracza.
Powrót do pozycji następuje w trakcie sesji. Różnie to bywa - czasami z 10 razy przeleci przez ten punkt, dlatego można sobie to indywidualnie ustalić ( fakt że powinno to być od 6 - 16pkt) Jak ktoś ma wyczucie to przy uaktywnieniu stopa może zająć pozycję nie przy sygnalnej ale wyżej (przy sygnale dla S) lub niżej przy sygnale na L. Ogólnie dzięki temu wątkowi zastanawiam się nad modyfikacją systemu w taki sposób aby sygnał z Close realizować następnego dnia na Open - jak już ktoś z Was tu wspominał (oczywiście nie przy tym samym sygnale z close - tylko ogólnie sygnałem byłoby otwarcie a dzień wcześniej tylko sygnał S lub L)
Druga sprawa przy uaktywnieniu stopa - jeśli wypadamy z gry w trakcie sesji po pozycje odkupujemy na Close (w przypadku gdyby nie było zmiany sygnału a notowania nie powróciły w trakcie sesji do sygnalnej)
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 09:44

Przepraszam, ale musze - tendencyjnie, wiem Wink:

skarbiec napisał:
...zaangażowanie kapitału to już indywidualna sprawa każdego gracza....
...Różnie to bywa - czasami...
...można sobie to indywidualnie ustalić...
...Jak ktoś ma wyczucie...

Ty TO nazywasz SYSTEMEM? Wink


skarbiec napisał:
Druga sprawa przy uaktywnieniu stopa - jeśli wypadamy z gry w trakcie sesji po pozycje odkupujemy na Close (w przypadku gdyby nie było zmiany sygnału a notowania nie powróciły w trakcie sesji do sygnalnej)

No, juz lepiej...
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 10:00

[quote="przemak"]Przepraszam, ale musze - tendencyjnie, wiem Wink:

skarbiec napisał:
...zaangażowanie kapitału to już indywidualna sprawa każdego gracza....
...Różnie to bywa - czasami...
...można sobie to indywidualnie ustalić...
...Jak ktoś ma wyczucie...

Ty TO nazywasz SYSTEMEM? Wink

Dla mnie system to podawanie pozycji (długa czy krótka). Natomiast zaangażowanie kapitału zawsze będę uważał za sprawę indywidualną każdego gracza. Każdy ma inne cele inwestycyjne i awersje do ryzyka.

Jak rozumiem system rejczaka też nie można nazwać systemem(według Ciebie) bo przecież nie podaje zaangażowania kapitału - a dziennie z 10 postów można wyczytać na wątku głównym tego forum o nieSystemie z bankiera
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 11:33

Przemakowi chodziło nie o zaangażowanie, a o uznaniowość. Dla ortodoksa (jak np. ja Wink ) system mechaniczny to taki, którym maszyna zagra tak samo jak człowiek.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 16:11

zamkniecie ponizej 2105pkt zamiana na S. Potem uzupelnie dane bo musze znikac
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 17:57

skarbiec napisał:
Dla mnie system to podawanie pozycji (długa czy krótka). Natomiast zaangażowanie kapitału zawsze będę uważał za sprawę indywidualną każdego gracza. Każdy ma inne cele inwestycyjne i awersje do ryzyka.

Jak rozumiem system rejczaka też nie można nazwać systemem(według Ciebie) bo przecież nie podaje zaangażowania kapitału - a dziennie z 10 postów można wyczytać na wątku głównym tego forum o nieSystemie z bankiera

Duza czesc systemu to podawanie pozycji, prawda, mozna nawet uznac, ze calosc. Ale te zacytowane Twoje sformulowania:
...Różnie to bywa - czasami...
...można sobie to indywidualnie ustalić...
...Jak ktoś ma wyczucie...

dotyczyly nie wielkosci pozycji, tylko regul jej zajmowania - sam pisales, nie pamietasz? Wink
Krotko mowiac - sformulowanie: Jak ktoś ma wyczucie to przy uaktywnieniu stopa może zająć pozycję nie przy sygnalnej ale wyżej (przy sygnale dla S) lub niżej przy sygnale na L z systemem nie ma nic wspolnego, a takie dzialanie zdecydowanie pogarsza wyniki systemu. Oczywiscie, mozna zakladac, ze sie kupi taniej niz sygnal, "bo przeciez widac", ale po pierwsze rzadko sie to udaje a po drugie to nie system.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 19:04

przemak napisał:
skarbiec napisał:
Dla mnie system to podawanie pozycji (długa czy krótka). Natomiast zaangażowanie kapitału zawsze będę uważał za sprawę indywidualną każdego gracza. Każdy ma inne cele inwestycyjne i awersje do ryzyka.

Jak rozumiem system rejczaka też nie można nazwać systemem(według Ciebie) bo przecież nie podaje zaangażowania kapitału - a dziennie z 10 postów można wyczytać na wątku głównym tego forum o nieSystemie z bankiera

Duza czesc systemu to podawanie pozycji, prawda, mozna nawet uznac, ze calosc. Ale te zacytowane Twoje sformulowania:
...Różnie to bywa - czasami...
...można sobie to indywidualnie ustalić...
...Jak ktoś ma wyczucie...

dotyczyly nie wielkosci pozycji, tylko regul jej zajmowania - sam pisales, nie pamietasz? Wink
Krotko mowiac - sformulowanie: Jak ktoś ma wyczucie to przy uaktywnieniu stopa może zająć pozycję nie przy sygnalnej ale wyżej (przy sygnale dla S) lub niżej przy sygnale na L z systemem nie ma nic wspolnego, a takie dzialanie zdecydowanie pogarsza wyniki systemu. Oczywiscie, mozna zakladac, ze sie kupi taniej niz sygnal, "bo przeciez widac", ale po pierwsze rzadko sie to udaje a po drugie to nie system.

Jak pisałeś o regulach to zwracam honor. Jakoś jak widze twoj wpis to na mysl przychodzi mi "zaangażowanie kapitału" ;-)

A odnośnie "cytatów niepewności" to zauważyłem że taki mam styl wypowiedzi.

Wasze opinie,sugestie biore pod uwage i niewykluczone, że zastosuje je w swoim systemie. Bardzo podoba mi się pomysł o sygnale dzisiaj i zakupach dnia następnego na open.

Ogólne zasady działania opisałem w pierwszych wpisach w tym wątku. Sesja taka jak dzisiaj jednoznacznie mówi, że powinno się grać systemem obronnym.

Przechodzenie przez sygnalną nie można jednoznacznie opisać, że przechodzi i kupujemy, wraca to sprzedajemy z tego względu, że są sesje które "uprą się" na ten poziom i bardzo często przez niego przelatują dlatego przy drugim podejściu rozsądek podpowiada o prtzesunięciu stopów na inne niż założone poziomy.

U mnie przedział wynosi od 6pkt (standardowo 11pkt). Większe stopy jestem w stanie zaakceptować przy sesjach takie jak dzisiaj (max na 2162 to stop obstawiam odejmując 11pkt czyli na poziomie 2151) Normalnie według założeń powinienem ustawić go na 11pkt od otwarcia czyli na poziomie 2124pkt, ale skoro rynek poszedł w dobrą stronę to nie widzę nic złego w przesuwaniu stopa wyżej (czyli od maxa dziennego).

Dlatego też może z moich postów można wyczytać dużo według Was rzeczy, ale najważniejszy jest sygnał (kupno lub sprzedaż). Zarówno zaangażowanie kapitału jak i stopy i inne poboczne rzeczy (nie mniej równie ważne) powinny być w gestii grającego. Projektując ten system nie było mowy o stopach i metodach ich stosowania. System miał tylko określać kierunek ruchu. Do wykreślenia "pewnego" punktu zwrotnego powinna pojawić się ostatnia świeczka dlatego przy założeniach systemu było podawanie sygnału na close. Oczywiście już o 10 rano mogę wyliczyć taki punkt, ale póki system nie jest w pełni automatyczny zabiera mi to zbyt dużo czasu i jest to kolejny argument za podawaniem sygnału o 16:20 .
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 19:09

Aktualna pozycja: S (od 2081 -2009-08-11). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji 0pkt
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyWto 11 Sie 2009, 21:10

Wiem, ze wyglada, jakbym sie czepial - bo sie czepiam Wink
Jak system, to system. Nie mozesz do tego mieszac dodatkowych warunkow, zwlaszcza opatrujac je uwagami "rozsądek podpowiada o prtzesunięciu", bo to nie jest system tylko gra na pale. W ten sposob szwagry (i przy odrobinie wytrwalosci i my tu z forum) ogola Ciebie z kasy w tydzien i tyle tego bedzie.
Druga sprawa - jezeli nie mozesz tego wpisac do amika i przeliczyc bez emocji i warunkow dodatkowych, tylko liczysz na piechte uwzgledniajac takie rzeczy jak "tu oczywiscie bym nie wszedl, bo...", to zyski z "systemu" podziel sobie przez 10 i dopisz minus - w optymistycznej wersji Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySro 12 Sie 2009, 16:14

Sygnał - dalej S. Jak wróce to dopisze reszte.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyCzw 13 Sie 2009, 16:20

Dalej S
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPią 14 Sie 2009, 14:13

Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySob 15 Sie 2009, 13:04

Pozycja systemowa - dalej S

Dzisiaj zrobię tabelkę z podsumowaniem wyników dla różnych wersji tego systemu. Dodatkowo w stopce będę miał zrzuty ekranu konta maklerskiego z gry jednym kontraktem.

Pozdrawiam

http://www.bankfotek.pl/view/332701
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySob 15 Sie 2009, 17:54

skarbiec napisał:
Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt

I to jest w porzadku, takie sygnaly maja sens. Czy system ma sens - to sie zobaczy Wink
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySob 15 Sie 2009, 18:50

skarbiec napisał:
Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt
he he u mnie na D1 2107 Laughing
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySob 15 Sie 2009, 19:58

skarbiec napisał:
Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt
Dobrze zrozumiałem, że jeśli nie dostaniesz L na fiksie, to obracasz PCRO?
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptySob 15 Sie 2009, 20:18

anduril napisał:
skarbiec napisał:
Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt
Dobrze zrozumiałem, że jeśli nie dostaniesz L na fiksie, to obracasz PCRO?

Co chcesz przez to powiedziec? Przeciez to akurat prosty stop loss pkc z limitem aktywacji, trzeba go tylko wpisac miedzy 16:10 a 16:20...
Chyba ze pcro zamiast pkc, wtedy mozna wpisac od rana, ale pkc podobno pewniejsze, a to i tak bez roznicy.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 17 Sie 2009, 08:56

Sygnał na dzisiaj: Przekręcić na L jeśli kurs wzrośnie do poziomu 2092

Celem odniesienia do poprzednich postów:

Sygnał mogę podawać już znacznie szybciej. Obowiązuje on na dany dzień. Dnia następnego może to być już poziom znacznie inny (każdego dnia różnią się wagi ujęte w systemie).

Podany sygnał jest tą "sygnalną" - czyli przy większych ruchach można przyjąć że padnie sygnał w trakcie sesji i możemy już wówczas się przekręcić. Jednak pamiętajmy, że przy powrocie kursu poniżej sygnału - obowiązuje stary sygnał.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 EmptyPon 17 Sie 2009, 09:11

przemak napisał:
anduril napisał:
skarbiec napisał:
Odwrócić na L jeśli kurs na close będzie równy lub powyżej 2106pkt
Dobrze zrozumiałem, że jeśli nie dostaniesz L na fiksie, to obracasz PCRO?
Co chcesz przez to powiedziec? Przeciez to akurat prosty stop loss pkc z limitem aktywacji, trzeba go tylko wpisac miedzy 16:10 a 16:20...
Chyba ze pcro zamiast pkc, wtedy mozna wpisac od rana, ale pkc podobno pewniejsze, a to i tak bez roznicy.
"Na close" to nie o 16:20?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
System FW20 - 1 mln w pół roku
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FUTURES----SYSTEM FW20----TRADEFW20.PL
» SYSTEM---TRANSAKCYJNY---DLA---KONTRAKTÓW---FW20
» UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend
» UFO - 19.02.2009
» UFO - 21.04.2011

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW-
Skocz do: