Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND

Go down 
+36
przemak
Awa
Huntero
Cris
turbobream
kapsel
MoralnyNiepokój
k1976
birdie
Rmir
jj
eclipse
gumbas
IronFX
FranekBalwanek
EX
www
delphia
inicniewiem
Alicja_B
fabularasa
barany
Frantic
peter
Diablo
Reser
Akwila
Czarnooka Temperówka
dead_eye
kamikaze
Małolat
Damian
Mleczarz
SYLWESTER
Dave
inwestor
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
turbobream

turbobream


Liczba postów : 138
Registration date : 26/03/2010

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:06

Awa napisał:
turbobream napisał:

[...] Trudno dyskutować z kimś kto w co drugim zdaniu obraża wiarę innej osoby. [...] Powiem Ci tylko że nawet najbardziej zatwardziali antychryści zmieniają zdanie na łożu śmierci.
podoba mi się stopka KRT, a co do wiary - wkurzają mnie wszyscy wyznawcy wiary, bo uważają że tylko oni mają monopol na prawdę, wiedzę, sprawiedliwość itp - a imie ich boga - jest "święte" i niby coś ma nosić, jakiś kaganek "czegoś-tam". Dlaczego wszyscy wierzący na siłę próbują przekonać nas, inaczej myślących, do kogoś kto zamarzył sobie karierę polityczną a następcy nazwali go bogiem? i w ogóle k... nie rozumiem dlaczego Jezus ma być lepszy od Allacha albo Buddy albo jeszcze innych bogów w innych częściach świata. Jeśli jest BÓG - to powinien być JEDEN - a nie cała gromada Smile Jak mam wybrać tego boga? czy wg miejsca stałego zamieszkania, czy chwilowego pobytu, czy marzeń o miejsc w których jeszcze nie byłam ?
A pacjent mi na to - Ty, antychryście! Smile
Ja jeno powiedzieć mogę - Boże! zdradź mi swe imię, niech będzie stałe bez względu na miejsce w którym jestem, bądź jedyny - pokaż swe cuda! Uwierzę
lol!

Ludzie odpierdolcie się ode mnie. Ja nie miałem zamiaru nikogo namawiać czy przekonywać żeby zaczął wierzyć w Boga. Nie chcesz nie wierz. Nie ma żadnego monopolu. Wystarczy logicznie pomyśleć i pozbierać fakty.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:07

turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Cytat :

mam ci dac gg?? a wzyciu jak chcesz mnie umoralniać to masz prywatne wiadomosci

A daj mi juz spokój, ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru Cię umoralniać, masz 32 lata to chyba wystarczająco żeby mieć swój rozum. Nie gadam z Tobą więcej.

nie gadaj, na tym forum ciągle sie nowi pojawiają co ciekawe kazden jeden mi pisze ile jest na gieldzie Laughing

Tak naprawdę gówno mnie obchodzi co inni piszą, ja nie kłamię i napisałem Ci to tylko dlatego bo mnie zdenerwowałeś. Powiedziałem Ci już że refleksja na swoim życiem przyjdzie do Ciebie prędzej czy później. Oby była prędzej. Over.

no popatrz a ja sie zbiegiem lat utwierdzam w swoich przekonaniach że dobry ksiadz to wykastrowany ksiądz, po za tym opodatkowac ich, koniec z farsą co łaska. itd. itd.

Jak zwykle naciągasz rzeczywistość, to że trafiają się wśród księży pedofile czy złodzieje nie świadczy że wszyscy są źli. A poza tym polecam korki z ortografii.



Panowie,

kończymy już tą dyskusję .... bo zacznę wycinankę uskuteczniac

żółta
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:09

turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Co do wartości w życiu to jakieś oprócz kasy masz?

gdzie napisałem że liczy sie tylko kasa dla mnie??

Nigdzie, wystarczy przeczytać Twoje motto.

a co jest zlego wtym motto?? i gdzie tu jest mowa że liczy się dla mnie tylko kasa??

zresztą to jest zdumiewające najwięcej o kasie mówią klechy zachwalając życie w ubóstwie i cnocie a sami mając to głęboko w dupie - to jest dopiero pokrętna logika

Pogarda z jaką piszesz o religii świadczy o tym że nie masz w życiu żadnych wartości.
Nie mieszaj Kościoła z religią. Ja nie wierzę w księży tylko w Boga.



UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi
Powrót do góry Go down
turbobream

turbobream


Liczba postów : 138
Registration date : 26/03/2010

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:09

Dave napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Cytat :

mam ci dac gg?? a wzyciu jak chcesz mnie umoralniać to masz prywatne wiadomosci

A daj mi juz spokój, ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru Cię umoralniać, masz 32 lata to chyba wystarczająco żeby mieć swój rozum. Nie gadam z Tobą więcej.

nie gadaj, na tym forum ciągle sie nowi pojawiają co ciekawe kazden jeden mi pisze ile jest na gieldzie Laughing

Tak naprawdę gówno mnie obchodzi co inni piszą, ja nie kłamię i napisałem Ci to tylko dlatego bo mnie zdenerwowałeś. Powiedziałem Ci już że refleksja na swoim życiem przyjdzie do Ciebie prędzej czy później. Oby była prędzej. Over.

no popatrz a ja sie zbiegiem lat utwierdzam w swoich przekonaniach że dobry ksiadz to wykastrowany ksiądz, po za tym opodatkowac ich, koniec z farsą co łaska. itd. itd.

Jak zwykle naciągasz rzeczywistość, to że trafiają się wśród księży pedofile czy złodzieje nie świadczy że wszyscy są źli. A poza tym polecam korki z ortografii.



Panowie,

kończymy już tą dyskusję .... bo zacznę wycinankę uskuteczniac

żółta

Pisałem temu KRT że to nie jest miejsce na tą dyskusję, ale się usrał.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:11

kapsel napisał:
Jeśli: "WIĘKSZOŚĆ ZAWSZE SIĘ MYLI", ale zasadę tę zna WIĘKSZOŚĆ inwestorów, to może właśnie WIĘKSZOŚĆ myli się w tym, że WIE, że się myli. Chodzi o to, że jeśli wszyscy mają świadomość tej zasady, to zadziała ona odwrotnie.

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691

W końcu ktoś napisał to o czym ja już wielokrotnie trąbiłem.

A co do czerwonego to nie do końca odwrotnie - zadziała po prostu inaczej luh wcale nie zadziała.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:14

turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Cytat :

mam ci dac gg?? a wzyciu jak chcesz mnie umoralniać to masz prywatne wiadomosci

A daj mi juz spokój, ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru Cię umoralniać, masz 32 lata to chyba wystarczająco żeby mieć swój rozum. Nie gadam z Tobą więcej.

nie gadaj, na tym forum ciągle sie nowi pojawiają co ciekawe kazden jeden mi pisze ile jest na gieldzie Laughing

Tak naprawdę gówno mnie obchodzi co inni piszą, ja nie kłamię i napisałem Ci to tylko dlatego bo mnie zdenerwowałeś. Powiedziałem Ci już że refleksja na swoim życiem przyjdzie do Ciebie prędzej czy później. Oby była prędzej. Over.

no popatrz a ja sie zbiegiem lat utwierdzam w swoich przekonaniach że dobry ksiadz to wykastrowany ksiądz, po za tym opodatkowac ich, koniec z farsą co łaska. itd. itd.

Jak zwykle naciągasz rzeczywistość, to że trafiają się wśród księży pedofile czy złodzieje nie świadczy że wszyscy są źli. A poza tym polecam korki z ortografii.

no fakt sorry za błędy
ja ciągle słysze zapewnienia że sa dobrzy ksieza ale calym w swoim krótkim życiu nie zanlałem ani jednego ksiedza którego uznałbym ze jest z tzw "powołania" z drugiej strony czy dobro jest zarezerwowane tylko dla wierzących?? wiara daje ci iluzje i jezeli w to wierzysz to spoko znam alkoholika ktoremu wiara pomogla z walce z nalogiem ale to nie oznacza tylko dobro , bo wiara ma wiele ofiar, ludzie wierzący wychowują dzieci wduchu danej religii arab wychowuje na islam , żydzi na zydowską a katolicy na wiare katolicką im mlodsze dzieci tym lepiej bo one nie zadają pytań sa zaslepieni nie potrafią same wyciągnąc wnioskow i naprawdę uwierzyc.
Nie widzisz w tym zła??bo ja widze czy wysyłasz swoje dziecko do partii politycznej żeby uczyli go że tylko ta jedna partia jest najlepsza?? oczywiście że nie, ale wysyla sie dzieci na religie.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:18

Kola napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Co do wartości w życiu to jakieś oprócz kasy masz?

gdzie napisałem że liczy sie tylko kasa dla mnie??

Nigdzie, wystarczy przeczytać Twoje motto.

a co jest zlego wtym motto?? i gdzie tu jest mowa że liczy się dla mnie tylko kasa??

zresztą to jest zdumiewające najwięcej o kasie mówią klechy zachwalając życie w ubóstwie i cnocie a sami mając to głęboko w dupie - to jest dopiero pokrętna logika

Pogarda z jaką piszesz o religii świadczy o tym że nie masz w życiu żadnych wartości.
Nie mieszaj Kościoła z religią. Ja nie wierzę w księży tylko w Boga.



UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

och i mój ulubieniec kola Very Happy

pomódl sie za mnie kola aleluja !! dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:19

fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja bym zadał inne pytanie dlaczego ryz jest tak tani?? koszty transportu są ogromne nie wspominając o innych a cena oscyluje " + - " 5zł z drugiej strony jak to Opcjo pisze nie dajmy sie zwariować statystycznie nie jest udowodnione ze jedząc określone produkty żyje sie dłużej bądź krócej. Dla mnie najważniejszym elementem jest selekcja naturalna, osobniki mlode z wadami, w naturze są eliminowane przezywają najsilniejsi - rozwój medycyny pozwala życ wszystkim (ludzie) w lepszym badź gorszych warunkach. Nie chce wnikac wten temat bo zaraz mnie tu zjedzą ale jedno jest pewne za dużo ludzi jest na świecie, lasy w Europie stanowią coraz mniejszy procent i nikt mi nie wmówi że jest inaczej bo jestem synem leśnika i taksowałem z ojcem lasy w Całej Polsce.
Gdyby nie dokarmianie zwierzat i poxniej jego odstrzał to okazuje sie że juz dawno czlowiek bawi sie w Boga i wie najlepiej co robic z naturą.

Co do samego jedzenia jedyne mieso bez chorestorolu to wlasnie dziczyzna Smile


“Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent.”

Bill Gates

Jeśli Ci najbogatsi mówią że jest przeludnienie to znaczy że go nie ma to coś jak rekomendacje kupna lub sprzedaży Smile - zresztą nie raz zamieszczałem linki do najróżniejszych filmów np:
https://www.youtube.com/watch?v=vZVOU5bfHrM

JEST PRZELUDNIENIE ale nie wszędzie tzn. ma ono różny rozkład. Na pewno kest przeludnienie w Afryce i w częsci Azji - tego nie da się ukryć. W Europie i Ameryce Północnej nie ma przeludnienia. Ameryka South też ma za dużo ludzi bo qpa w favelas żyje.
Liczba ludności powinna być dostosowana optymalnie do warunqw jakie dany rejon świata ma możliwości do zamieszkania i wyżywienia a każde mnożenie sie jak stonka kończy się żle.
Zauważ, że kraje o najwyższych wskaźnikach przyjazności życia (mierzonej zamożnością, czystością ekologiczną i bezpieczeństwem) to są kraje słabo zaludnione a zdaje się na pierwszym miejscu jest Norwegia jako kraj najbardziej przyjazny do życia.
Przecież nawet na zdrowy rozum tam gdzie jest wiary dużo jak nasrane to żyje się źle, zawsze będzie nędza, syf itp.
Powrót do góry Go down
turbobream

turbobream


Liczba postów : 138
Registration date : 26/03/2010

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:19

KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
KRT napisał:
turbobream napisał:
Cytat :

mam ci dac gg?? a wzyciu jak chcesz mnie umoralniać to masz prywatne wiadomosci

A daj mi juz spokój, ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru Cię umoralniać, masz 32 lata to chyba wystarczająco żeby mieć swój rozum. Nie gadam z Tobą więcej.

nie gadaj, na tym forum ciągle sie nowi pojawiają co ciekawe kazden jeden mi pisze ile jest na gieldzie Laughing

Tak naprawdę gówno mnie obchodzi co inni piszą, ja nie kłamię i napisałem Ci to tylko dlatego bo mnie zdenerwowałeś. Powiedziałem Ci już że refleksja na swoim życiem przyjdzie do Ciebie prędzej czy później. Oby była prędzej. Over.

no popatrz a ja sie zbiegiem lat utwierdzam w swoich przekonaniach że dobry ksiadz to wykastrowany ksiądz, po za tym opodatkowac ich, koniec z farsą co łaska. itd. itd.

Jak zwykle naciągasz rzeczywistość, to że trafiają się wśród księży pedofile czy złodzieje nie świadczy że wszyscy są źli. A poza tym polecam korki z ortografii.

no fakt sorry za błędy
ja ciągle słysze zapewnienia że sa dobrzy ksieza ale calym w swoim krótkim życiu nie zanlałem ani jednego ksiedza którego uznałbym ze jest z tzw "powołania" z drugiej strony czy dobro jest zarezerwowane tylko dla wierzących?? wiara daje ci iluzje i jezeli w to wierzysz to spoko znam alkoholika ktoremu wiara pomogla z walce z nalogiem ale to nie znaczy oznacza tylko dobro , bo wiara ma wiele ofiar, ludzie wierzący wychowują dzieci wduchu danej religii arab wychowuje na islam , żydzi na zydowską a katolicy na wiare katolicką im mlodsze dzieci tym lepiej bo one nie zadają pytań sa zaslepieni nie potrafią same wyciągnąc wnioskow i naprawdę uwierzyc.
Nie widzisz w tym zła??bo ja widze czy wysyłasz swoje dziecko do partii politycznej żeby uczyli go że tylko ta jedna partia jest najlepsza?? oczywiście że nie, ale wysyla sie dzieci na religie.

Znowu muszę Ci napisać że bredzisz, albo miałeś strasznego pecha. Jest wielu księży z powołania. Dobro oczywiście nie jest zarezerwowane tylko dla wierzących. Co do dzieci to znam bardzo dużo przypadków takich jak Ty, dzieci nie chodziły do Kościoła, nie znały co to Bóg a same po jakimś czasie i analizie faktów zaczęły wierzyć w Boga. Znam też takie osoby, które na samą myśl o kościele dostawały drgawek a teraz służą na ołtarzu. Jesteś jeszcze młody i wiele rzeczy o których nie śniłeś jeszcze przed Tobą. Życie lubi zaskakiwać i nie wiadomo kiedy może zmienić Ci się światopogląd.


Ostatnio zmieniony przez turbobream dnia Pon 05 Kwi 2010, 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:21

Mylogi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dla mnie osobiście świadome przepłacanie za jakikolwiek towar czy usługę, które nie idzie w parze z przyrostem jakości, jest po prostu idiotyczne.

Jak np. panienki na odlotach - jedna się da przelecieć za 170zł, druga za 200 a inna za np. 400. To co - ta za 400 da lepszy orgazm czy coś extra że jest uzasadniona taka cena? Może tak a może nie (często bywa że nie tylko zwyczajnie chce więcej zarobić).

170 WARSZAWA
200 SZCZECIN
400 SWINOUJSCIE
i oczywiscie im drozsza tym brzydsza Wink

to jest efektywnosc rynku

poszczegolne panny maxymalizuja swoj zysk

panna 170 przyjmuje tygodniowo 10 klientow na bardzo konkurencyjnym rynku zarabiajac 1700 pln tygodniowo

panna ze szczecina sredniej urody korzystajac z mniej konkurencyjnego rynku zarobi 200 x 5 czyli 1000 pln tygodniowo

panna za 400 zarobi tylko wtedy kiedy Opcjo sie wqrwi
i skorzysta z jedynej oferty w miescie
wtedy zarobi 400 pln tygodniowo co pozwala jej przezyc kupujac ryby w porcie. niemniej i tak osiaga maxa gdyz w warszawie i szczecinie nikt by sie do niej zglosil.

No coś w tym stylu tylko jeszcze odlicz % dla alfonsa to wychodzi z połowę tego.
Tak jak czytałem o tych pseudotaxi w Warszawie co kroją po 90zł/km qrwy jedne Evil or Very Mad licząc na to, że złapią jednego frajera dziennie i im styknie.
Uczciwi jeżdżą po 4-5zł/km wiele razy dziennie i pewnie mają podobnie.
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:26

Kola napisał:
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

stanę w obronie KRT - nie wiem dlaczego go obrażasz? bo nie znasz człowieka,
hmmm - życie nauczyło mnie ,że jeśli ktoś chce kogoś obrazić - to mówi o tym co by jego obraziło,
i tak samo - jeśli zapewnia, że coś ma - to napewno tego mu brakuję Smile
p.s. onanizm jest zdrowy Smile i nie ma potrzeby się tego wstydzić, a nawet wskazany gdy brak Ci stałej partnerki Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:27

Ale sobie drzemkę utłem Sleep Sleep
Laughing
Kimnąłem się po 17-tej i dopiero wstałem niedawno. Nie wiem jak to jest, że za dnia jestem taki leniwy, że nic mi się nie chce, najchętniej bym spał za to wieczorem się dopiero aktywizuję Shocked i mogę siedzieć do późnej nocy bo wtedy mam najwyższy biorytm intelektualny i najlepiej mi sie myśli tylko z kolei później problem rano bo sobie wymyślili otwarcie o 8:30 i człowiek półprzytomny. Pasowałaby mi sesja w czasie amerykańskim, otwarcie o 14:30... eh marzenia.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pon 05 Kwi 2010, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:28

Awa napisał:
Kola napisał:
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

stanę w obronie KRT - nie wiem dlaczego go obrażasz? bo nie znasz człowieka,
hmmm - życie nauczyło mnie ,że jeśli ktoś chce kogoś obrazić - to mówi o tym co by jego obraziło,
i tak samo - jeśli zapewnia, że coś ma - to napewno tego mu brakuję Smile
p.s. onanizm jest zdrowy Smile i nie ma potrzeby się tego wstydzić, a nawet wskazany gdy brak Ci stałej partnerki Smile

kola ma ze mną małe porachunki dlatego tak atakuje, ale nie mam mu tego za złe niech sobie obraża jak ma mu to zrobic dobrze

a onanizm jest cool Very Happy
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:32

MAM W D..... CO PISZE KRT , JEDNAK WYMIENIŁEM KIEDYS Z NIM PARE ZDAŃ I NIE JEST TO TAKI SAMOLUB JAK SIE WYDAJE. SWIADCZA O TYM FAKTY KTÓRE OPISYWAŁ - POMAGAŁ INNYM-LE NIE PAMIETAM CZY TO BYLA BABCIA CZY JAKAS STARSZA BLISKA MU OSOBA. WKÓRWIA MNIE JEGO STOPKA ALE GDYBY KAZDY POMÓGŁ CHOC JEDNEJ OSOBIE JAK KRT TO MYSLE ZE BYLOBY OK.
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:33

Awa napisał:
Kola napisał:
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

stanę w obronie KRT - nie wiem dlaczego go obrażasz? bo nie znasz człowieka,
hmmm - życie nauczyło mnie ,że jeśli ktoś chce kogoś obrazić - to mówi o tym co by jego obraziło,
i tak samo - jeśli zapewnia, że coś ma - to napewno tego mu brakuję Smile
p.s. onanizm jest zdrowy Smile i nie ma potrzeby się tego wstydzić, a nawet wskazany gdy brak Ci stałej partnerki Smile


Awa, jesli jestes ciekawa to moge ci powiedziec dlaczego go obrazam. Uwazam ze jest dwulicowy bo mam ku temu powody, obgadal przede mna pewna osobe wymyslajac jakies bzdury na jej temat, a z ta osoba niby sie przyjaznil na codzien i to od dluzszego czasu. mnie nie znal a pierdolnal mi takim tekstem na temat tej osoby ze mnie zamurowalo.
Uwzaj wiec bo i tobie pewnie tylek obrabia, krt lubi oceniac Very Happy
Powrót do góry Go down
sonny

sonny


Liczba postów : 145
Registration date : 21/04/2009

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:35

http://www.tvn24.pl/-1,1650863,0,1,wyciekl-film-z-helikoptera-us-army-pozwol-nam-postrzelac,wiadomosc.html
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:37

CO DO AWY . TWOJA WYPOWIEDZ JEST NAPASTLIWA I BEZ FAKTÓW ZE LUBISZ INNYCH I CZASAMI POMAGASZ IM.
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:37

Dmitry Trembovolsky, analityk banku Goldman Sachs podtrzymał rekomendację Neutralnie/Neutralnie dla papierów banku PKO BP - donosi Bloomberg.
Cena docelowa akcji została podwyższona z 46 do 48,3 zł.

ŚWIĘTA , ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH !
JADYMY NA 2600 ? UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Icon_scratch
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:38

malec napisał:
MAM W D..... CO PISZE KRT , JEDNAK WYMIENIŁEM KIEDYS Z NIM PARE ZDAŃ I NIE JEST TO TAKI SAMOLUB JAK SIE WYDAJE. SWIADCZA O TYM FAKTY KTÓRE OPISYWAŁ - POMAGAŁ INNYM-LE NIE PAMIETAM CZY TO BYLA BABCIA CZY JAKAS STARSZA BLISKA MU OSOBA. WKÓRWIA MNIE JEGO STOPKA ALE GDYBY KAZDY POMÓGŁ CHOC JEDNEJ OSOBIE JAK KRT TO MYSLE ZE BYLOBY OK.

babcia umarla niestety w wigilie, nie jestem swięty ale mam swoje sumienie i mimo ze jestem zakałą rodziny, jako jedyny zaopiekowałem sie nią i wiele sie napatrzyłem w hospicjum , najbardziej mnie wkurzył widok starszego pana , pielegniarka zamiast ustawic go do nakarmienia w pionie wlewała mu do ust gdy lezal sparalizowany dopiero moja interwencja zmusiła ta babe że wystarczy oparcie ustawic - trudno mi bylo sie z tym pogodzic bo wszysscy bedziemy starzy
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:39

Tak się wszyscy rozpisali na tematy zbliżone do religijnych że nikt nie skomentował zamknięcia w Stanach. Zaliczyli nowe szczyty. Nasi to przewidzieli i zaliczyli szczyty już w czwartek. Niestety dla bysi jak w Stanach wykorbili to teraz już pałują się przy szczytach. U nas jeszcze mogą dojechać do 2575 ale co do wyżej to wątpię
Powrót do góry Go down
turbobream

turbobream


Liczba postów : 138
Registration date : 26/03/2010

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:39

SYLWESTER napisał:
Dmitry Trembovolsky, analityk banku Goldman Sachs podtrzymał rekomendację Neutralnie/Neutralnie dla papierów banku PKO BP - donosi Bloomberg.
Cena docelowa akcji została podwyższona z 46 do 48,3 zł.

ŚWIĘTA , ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH !
JADYMY NA 2600 ? UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Icon_scratch

Ja cały czas pro wzrostowo, ale chyba jeszcze nie jutro. Zamknąłem e-L w czwartek po 2547.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:41

KRT napisał:
Moja znajoma urodziła dziecko z zespołem downa, zdecydowała sie na ten krok mimo że w trakcie gdy była wciązy miała badania które stwierdziły fakt że urodzi dziecko zta chorobą mimo to zdecydowała sie urodzic (nie oceniam jej, tak zdecydowała jej sprawa) dziecko podrosło i pojawił sie problem bo juz bedąc nastolatkiem kuśka zaczynała mu stawac i atakował dziewczynki sąsiedzi i rodzice dziewczynek sie wściekli i dali ultimatum rodzicom dziecka z zespołem downa że musza cos z nim zrobic , dzieciak poszedł do specjalistycznego ośrodka - teraz pojawia sie pytanie co jest moralne?? prawo do zycia ??
inna znajoma mi powiedziała ze to jej ciało i jej sprawa - owszem to prawda tyle jakie to życie?? natura sama załatwia takie sytuacje, u ludzi jest inaczej dzieki medycynie tacy ludzie moga funkcjonowac tyle że co to za życie??

Smutne to życie dla niektórych i bardzo mi żal takich ludzi ale uwazam że jezeli państwo i Kościół chce żeby ludzie sie rozmnażali to powinno sie pomagac rodzicom i rodzinie bo dziecko nie prosiło sie na swiat a jezeli tak Kościołowi i państwu zalezy to niech pomaga i daje kase w końcu płacimy wszyscy podatki no i kościół jako obrońca życia poczetego tez powinien łozyc a nie zostawac ludzi samych sobie(jest bogaty) i pokazywac w mediach jaka tragedia ich spotkała bo im wiecej zebraniny tym ludzie coraz bardziej maja to gdzieś.

Na tym polega CYWILIZACJA, że kierujemy się prawami nieco wyższymi moralnie niż prawem dżungli.

Ale tak nawiasem na miejscu tej matki ja bym dokonał aborcji i postarał się o nową pociechę - wiedzieć, że dzieciak urodzi się upośledzony i nic z tym nie zrobić to jest niedobre.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:41

KRT napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=FeO5DfdZi7Y
Hossa forever i jeden dzień dłużej Very Happy

Często to zapodajesz - tak ci się podoba?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:42

Kola napisał:
Awa napisał:
Kola napisał:
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

stanę w obronie KRT - nie wiem dlaczego go obrażasz? bo nie znasz człowieka,
hmmm - życie nauczyło mnie ,że jeśli ktoś chce kogoś obrazić - to mówi o tym co by jego obraziło,
i tak samo - jeśli zapewnia, że coś ma - to napewno tego mu brakuję Smile
p.s. onanizm jest zdrowy Smile i nie ma potrzeby się tego wstydzić, a nawet wskazany gdy brak Ci stałej partnerki Smile


Awa, jesli jestes ciekawa to moge ci powiedziec dlaczego go obrazam. Uwazam ze jest dwulicowy bo mam ku temu powody, obgadal przede mna pewna osobe wymyslajac jakies bzdury na jej temat, a z ta osoba niby sie przyjaznil na codzien i to od dluzszego czasu. mnie nie znal a pierdolnal mi takim tekstem na temat tej osoby ze mnie zamurowalo.
Uwzaj wiec bo i tobie pewnie tylek obrabia, krt lubi oceniac Very Happy

tak to prawda copisze kola, dałem wtedy dupy - tyle czy sama zainteresowana chciałaby żebys o tym pisal na forum publicznym??
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:43

OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=FeO5DfdZi7Y
Hossa forever i jeden dzień dłużej Very Happy

Często to zapodajesz - tak ci się podoba?

uwielbiam, zwłaszcza wstęp
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:44

turbobream napisał:

Ale bredzisz. Pomyśl chwilę po co żyjesz?

Teoretycznie każdy z nas żyje jedynie po to by przekazać dalej swoje geny - taki jest biologiczny sens życia. Natomiast jako istota rozumna możemy sobie dodać dodatkowo inne cele życiowe lub nawet zrezygnować z tego podstawowego dzięki czemuś takiemu co się nazywa UMYSŁEM.
To tak pokrótce. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:46

Kangur zaczyna jakby powoli atakować opór.
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:48

KRT napisał:
Kola napisał:
Awa napisał:
Kola napisał:
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 767691 brawo turbobream... ale radze ci zakonczyc te dyskusje bo krt kocha tylko siebie i onanizuje sie codziennie tym jaki jest zajebisty ile zarabia i od ilu lat sie utrzymuje z trejderki Very Happy
nie ma pojecia co to taka wartosc jak przyjazn czy rodzina wiec dyskusja nie ma szans Wink
za to bardzo lubi osadzac innych albo obrabiac tylki za plecami jak to uczynil z jedna tu niewiasta niedobrze mi

stanę w obronie KRT - nie wiem dlaczego go obrażasz? bo nie znasz człowieka,
hmmm - życie nauczyło mnie ,że jeśli ktoś chce kogoś obrazić - to mówi o tym co by jego obraziło,
i tak samo - jeśli zapewnia, że coś ma - to napewno tego mu brakuję Smile
p.s. onanizm jest zdrowy Smile i nie ma potrzeby się tego wstydzić, a nawet wskazany gdy brak Ci stałej partnerki Smile


Awa, jesli jestes ciekawa to moge ci powiedziec dlaczego go obrazam. Uwazam ze jest dwulicowy bo mam ku temu powody, obgadal przede mna pewna osobe wymyslajac jakies bzdury na jej temat, a z ta osoba niby sie przyjaznil na codzien i to od dluzszego czasu. mnie nie znal a pierdolnal mi takim tekstem na temat tej osoby ze mnie zamurowalo.
Uwzaj wiec bo i tobie pewnie tylek obrabia, krt lubi oceniac Very Happy

tak to prawda copisze kola, dałem wtedy dupy - tyle czy sama zainteresowana chciałaby żebys o tym pisal na forum publicznym??

przeciez to prawda wiec sama zainteresowana powinna i pewnie ma to gleboko w d.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:49

Musze to napisac :
Kola jesteś zajebisty !!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 EmptyPon 05 Kwi 2010, 22:49

Kola napisał:
Awa, jesli jestes ciekawa to moge ci powiedziec dlaczego go obrazam. Uwazam ze jest dwulicowy bo mam ku temu powody, obgadal przede mna pewna osobe wymyslajac jakies bzdury na jej temat, a z ta osoba niby sie przyjaznil na codzien i to od dluzszego czasu. mnie nie znal a pierdolnal mi takim tekstem na temat tej osoby ze mnie zamurowalo.
Uwzaj wiec bo i tobie pewnie tylek obrabia, krt lubi oceniac Very Happy

dziękuję za szczerą troskę - to bez złośliwości i naprawdę szczerze. Smile
Chcielibyśmy by życie było czarno/białe ale takie nie jest i nigdy nie będzie! Pływamy w oceanie szarości - ciągły kompromis: słabości własnej i innych wokół nas. Nic nie jest, ani nie będzie "czyste". Tolerancja!, szanujmy własną siłę i swoje słabości,
to czyni z nas niepowtarzalnych Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND   UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO-02-05.04.2010 ŚWIĄTECZNY WEEKEND
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 24.12-26.12.2011 WEEKEND ŚWIĄTECZNY
» UFO 24 - 28 12 2014 r. Weekend Świąteczny
» UFO 24 - 26 12 2016 r. Weekend Wesoło-Świąteczny!
» UFO - 27.02.2010 weekend
» UFO - 09-10.10.2010-weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: