Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 20-21.11.2010 weekend

Go down 
+39
RJ
Windziarz
kydo
dex
kLeszcz
Bogdan
milew
fishemade
janek
barany
Aligator
filip
loko
SYLWESTER
malec
Jones
W stronę słońca :)
jj
mariner
inwestor
Lennon
ROGER
Mr Lewar
play
Cris
gumbas
barura
IronFX
Dave
Ezet
karnak
zibi
kaczor
przemak
Reser
betonowe_buty
predictive analytics
fabularasa
Jastrząb
43 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 13:39

tradycyjny łykendowy aniołek ....



UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Manipulation

Shocked
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 14:08



Shocked
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 14:09

przemak napisał:
przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
W takim razie jak należy rozumieć tą zasadę nie ryzykowania 2-5% w jednej transakcji?

Tego nie wiem, bo nie stosuje tej zasady - nie da sie po prostu u nas.

Gram systemem dziennym, i mam np. 10k na konia - i tak dla wiekszosci z nas tutaj jest to "marnowanie pieniedzy" Wink
Przy zalozeniu maksymalnego ryzyka 2% na transakcji mamy stop na poziomie 18 pkt (prowizje). Da sie?
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 14:42

kaczor napisał:
przemak napisał:
przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
W takim razie jak należy rozumieć tą zasadę nie ryzykowania 2-5% w jednej transakcji?

Tego nie wiem, bo nie stosuje tej zasady - nie da sie po prostu u nas.

Gram systemem dziennym, i mam np. 10k na konia - i tak dla wiekszosci z nas tutaj jest to "marnowanie pieniedzy" Wink
Przy zalozeniu maksymalnego ryzyka 2% na transakcji mamy stop na poziomie 18 pkt (prowizje). Da sie?
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink

przy grze systemem SAR ( stop & reverse ) to w momencie wejscia w pozycje czesto:
+ nie znamy jak jest wielkosc ryzyka na aktualnej pozycji z uwagi na:
++ nastepny sysgnal moze bys event driven, czyli zdarzeniowy i nie wiemy w jakiej odleglosci punktowej to nastapi
++ nawet przy znanej wartosci poziomu odrocenie ( co przy SAR jest jednoczenie stopem) jesli sygnal jest na zamknieciu swieczki nie wiemy jak daleko bedzie close swieczki od lini oderocenia
++ i jeszcze innych powodow, podalem wyzej przykladowe.

koncepcja kaczora ( ktorego szanuje jako czlowieka ) jest ciekawa zeby zbadac srednia strate realizwoana w back tescie i przyjac jako "wartosc stopa"

tylko... po co wogole ustalac wielkosc pozycji tak zeby ilosci pozycji*srednia strata z backtestu< 2-3% kapitalu ?

napewno nie jest to optymalne.
traktuje kazda transakcje identycznie.
bardziej obiecujace byloby okreslenie szansy dla poszczegolnej transakcji ( wyrozniemy np 3-5 grup dla eszystkich transakcji wg szans )
i jesli grupa 1 zbiera transakcji najskuteczniejsze ( highest OSS) to nawet jesli tam "stop" jest wyzszy niz przy grupie 5 to dalby wieksza ilosc pozycji.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:04

Sztukmistrz z Lublina napisał:
kaczor napisał:
przemak napisał:
przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
W takim razie jak należy rozumieć tą zasadę nie ryzykowania 2-5% w jednej transakcji?

Tego nie wiem, bo nie stosuje tej zasady - nie da sie po prostu u nas.

Gram systemem dziennym, i mam np. 10k na konia - i tak dla wiekszosci z nas tutaj jest to "marnowanie pieniedzy" Wink
Przy zalozeniu maksymalnego ryzyka 2% na transakcji mamy stop na poziomie 18 pkt (prowizje). Da sie?
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink

przy grze systemem SAR ( stop & reverse ) to w momencie wejscia w pozycje czesto:
+ nie znamy jak jest wielkosc ryzyka na aktualnej pozycji z uwagi na:
++ nastepny sysgnal moze bys event driven, czyli zdarzeniowy i nie wiemy w jakiej odleglosci punktowej to nastapi
++ nawet przy znanej wartosci poziomu odrocenie ( co przy SAR jest jednoczenie stopem) jesli sygnal jest na zamknieciu swieczki nie wiemy jak daleko bedzie close swieczki od lini oderocenia
++ i jeszcze innych powodow, podalem wyzej przykladowe.

koncepcja kaczora ( ktorego szanuje jako czlowieka ) jest ciekawa zeby zbadac srednia strate realizwoana w back tescie i przyjac jako "wartosc stopa"

tylko... po co wogole ustalac wielkosc pozycji tak zeby ilosci pozycji*srednia strata z backtestu< 2-3% kapitalu ?

napewno nie jest to optymalne.
traktuje kazda transakcje identycznie.
bardziej obiecujace byloby okreslenie szansy dla poszczegolnej transakcji ( wyrozniemy np 3-5 grup dla eszystkich transakcji wg szans )
i jesli grupa 1 zbiera transakcji najskuteczniejsze ( highest OSS) to nawet jesli tam "stop" jest wyzszy niz przy grupie 5 to dalby wieksza ilosc pozycji.
Podalem tylko jeden ciekawy pomysl,zeby nie uzalezniac tego jak sie patrzy system tylko od maxdd ale tez od przecietnje straty bo duzo ciekawych zreczy mozna zauwazyc
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:21

kaczor napisał:
Sztukmistrz z Lublina napisał:
kaczor napisał:
przemak napisał:
przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
W takim razie jak należy rozumieć tą zasadę nie ryzykowania 2-5% w jednej transakcji?

Tego nie wiem, bo nie stosuje tej zasady - nie da sie po prostu u nas.

Gram systemem dziennym, i mam np. 10k na konia - i tak dla wiekszosci z nas tutaj jest to "marnowanie pieniedzy" Wink
Przy zalozeniu maksymalnego ryzyka 2% na transakcji mamy stop na poziomie 18 pkt (prowizje). Da sie?
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink

przy grze systemem SAR ( stop & reverse ) to w momencie wejscia w pozycje czesto:
+ nie znamy jak jest wielkosc ryzyka na aktualnej pozycji z uwagi na:
++ nastepny sysgnal moze bys event driven, czyli zdarzeniowy i nie wiemy w jakiej odleglosci punktowej to nastapi
++ nawet przy znanej wartosci poziomu odrocenie ( co przy SAR jest jednoczenie stopem) jesli sygnal jest na zamknieciu swieczki nie wiemy jak daleko bedzie close swieczki od lini oderocenia
++ i jeszcze innych powodow, podalem wyzej przykladowe.

koncepcja kaczora ( ktorego szanuje jako czlowieka ) jest ciekawa zeby zbadac srednia strate realizwoana w back tescie i przyjac jako "wartosc stopa"

tylko... po co wogole ustalac wielkosc pozycji tak zeby ilosci pozycji*srednia strata z backtestu< 2-3% kapitalu ?

napewno nie jest to optymalne.
traktuje kazda transakcje identycznie.
bardziej obiecujace byloby okreslenie szansy dla poszczegolnej transakcji ( wyrozniemy np 3-5 grup dla eszystkich transakcji wg szans )
i jesli grupa 1 zbiera transakcji najskuteczniejsze ( highest OSS) to nawet jesli tam "stop" jest wyzszy niz przy grupie 5 to dalby wieksza ilosc pozycji.
Podalem tylko jeden ciekawy pomysl,zeby nie uzalezniac tego jak sie patrzy system tylko od maxdd ale tez od przecietnje straty bo duzo ciekawych zreczy mozna zauwazyc

kaczor,

mysle ze lepiej miec taka zasade typu: zaokragl. w dol (kapital*5% / srednia strata z back testow)
niz nie miec zadnych zasad.

mowi to ze utrzymamy sie w grze nawet przy serii 20 strat z rzedu.

ale ciekawy pomysl to zbadanie sredniej straty w grupach transakcji o roznej skutecznosci
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:23

Sześcioro ze stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza: Michał Kamiński, Adam Bielan, Elżbieta Jakubiak, Joanna Kluzik-Rostkowska, Paweł Kowal, Paweł Poncyljusz



study
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:24

faktycznie raz ktoś mignął stadniną w karnecie ( może to był allach ze swoją setką)
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:36

"Michał Kamiński podkreślił, że rezygnacja z członkostwa w PiS "nie była krokiem łatwym, ale została podyktowana zasadniczą różnicą w poglądach na temat linii politycznej PiS i brakiem możliwości dyskusji na ten temat."


a ja przestrzegala, ze pod tą etykietką gwałcony jest pluralizm, kompromis.


przestrzegalam rownież, że rewolucje zjadaja własne dzieci (te wierzące w nie w sposób czysty), a klakierzy zostaną, będzie ich tam coraz wiecej.

tak po prostu juz było, jest i bedzie. to nie pierwszy raz w dziejach ludzkosci tego typu ruch ("od dołu").



study

"Dr Żywago" wciąż się kłania. Zanim w coś takiego uwierzysz, oglądnij se ten film.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 15:36

Donpadre napisał:
faktycznie raz ktoś mignął stadniną w karnecie ( może to był allach ze swoją setką)
to byl andre
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:09

OpCjOnEr napisał:
Bardzo ciężko mi jest zająć dobrą pozycję w tym samym czasie na naszym grajdole i na Jankesach. Nasza szulernia tak wrednie chodzi, że po prostu najlepiej wyłączyć wszystko resztę jeśli się błędów nie chce narobić. Jak zagram na GPW dobrze, to na platformie fx-sapinka coś spierdolę, jak tam dobrze to na GPW spierdolę.... nie pamiętam dnia gdy miałem i tu i tu dobrze.
Np. wczoraj ładny zysk miałem na grajdole a na sapinie ponad stówkę w plecy bo zashorciłem sugerując się naszymi (tam też się srali jak my kończyliśmy) i myślałem, że będzie podobnie a te chuje se bezczelny zaciąg zrobili. mur
Gdybym nie miał zrytego beretu obserwacją sesji na GPW to pewnie bym tam nawet longa wziął bo cacy to wygląda ale sugestie typu "nasi już drugi dzień wiedzą lepiej co Jankes zrobi" wygrały z chłodną obserwacją fucktów.

Wy też tak macie?

Tak wredny ten nasz rynek jest, że klękajcie narody. Na chama robią jazdy wbrew światu.

I teraz szlag wie czy w pon nagle się zdziwią, że Jankes nie spadł i zapomną o tym co było wczoraj i zacznie sie nagle ni z gruchy ni z pietruchy qpowanie na zesraj się a nie daj się czy też oleją to znów. No hgw, nie wiadomo jak ten grajdoł traktować w ogóle. Mam pampersa bo jak się qrwy solidnie odbiją w pon to zysk wczorajszy pójdzie w zapomnienie (a liczyłem, że Jankes się zdupczy i luka down w pon).

IMO
nie pójdziemy do góry doputy dopóki korekta za wodą będzie się miała ku końcowi, albo arbi sie rozładuje albo jedno i drugie.
takim poziomem docelowym lop może być 100k.

albo Eureko odda swój pakiet akcji.


Ostatnio zmieniony przez Cris dnia Sob 20 Lis 2010, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:20

zajebiste !

zarzad BP rozlew kawe Wink

https://www.youtube.com/watch?v=2AAa0gd7ClM&feature=player_embedded

...


https://www.youtube.com/watch?v=cGjTgmZcwR0&feature=player_embedded


Ostatnio zmieniony przez Sztukmistrz z Lublina dnia Sob 20 Lis 2010, 16:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
play

play


Liczba postów : 221
Age : 40
Location : Poznań
Registration date : 30/09/2010

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:20

OpCjOnEr napisał:
Bardzo ciężko mi jest zająć dobrą pozycję w tym samym czasie na naszym grajdole i na Jankesach. Nasza szulernia tak wrednie chodzi, że po prostu najlepiej wyłączyć wszystko resztę jeśli się błędów nie chce narobić. Jak zagram na GPW dobrze, to na platformie fx-sapinka coś spierdolę, jak tam dobrze to na GPW spierdolę.... nie pamiętam dnia gdy miałem i tu i tu dobrze.
Np. wczoraj ładny zysk miałem na grajdole a na sapinie ponad stówkę w plecy bo zashorciłem sugerując się naszymi (tam też się srali jak my kończyliśmy) i myślałem, że będzie podobnie a te chuje se bezczelny zaciąg zrobili. mur
Gdybym nie miał zrytego beretu obserwacją sesji na GPW to pewnie bym tam nawet longa wziął bo cacy to wygląda ale sugestie typu "nasi już drugi dzień wiedzą lepiej co Jankes zrobi" wygrały z chłodną obserwacją fucktów.

Wy też tak macie?


Hmmm osobiście pożegnałem akcje na rzecz futów z 2 powodów
1) Dźwignia na futach (niestety miecz obosieczny)
2) Mniej danych do analizy. Nie muszę wybierać waloru bo gram tyko na FW20 ostatniej serii. Dzięki temu nie rozdrabniam się i śledzę ze zdwojoną czujnością. Oczywiście do tego poglądowo WIG20 i inne kluczowe indeksy z futami DJIA, SP500, DAX.

Co do strategii to przed startem nie mogłem pojąc dlaczego wszyscy nie grają odwracając się (SAR), ale życie szybko zweryfikowało tę teorię (przy okazji kilka kolejnych również). W tej chwili dopracowuję pozbycie się emocji i zaczynam pracować nad wydłużeniem horyzontu (ostatnie podsumowanie kosztów prowizji troszkę mnie dobiło). Jednak zanim to drugie wejdzie w życie odrabiam straty czekając na dłuższe świeczki.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:26

Korzystał ktoś z forumowiczów z tych nowych zleceń specjalnych w ING Sidoma - szczególnie mam na myśli Trailing Stop ?
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:50

Jeśli ktoś jest studentem i ma chęć wziąć udział w konkursie:
http://www.gra.parkiet.com/


Ostatnio zmieniony przez karnak dnia Sob 20 Lis 2010, 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:51

STE Cycle Player napisał:
"Ten, kto kupuje akcje firmy po ich wzroście o 400, czy 500 proc. w ciągu kilkunastu miesięcy, może śmiało nazwać siebie frajerem, albo jak mówią starzy giełdowi wyjadacze - dawcą kapitału"

to chyba o KGH, wlasnie kupilem Laughing dobryżart http://stooq.pl/q/?s=kgh&d=20101119&c=5y&t=c&a=lg&b=1 postawilem sobie oltarzyk KGH i sie ciagle codziennie do niego modle dobryżart

mam ciezkie sny, budze sie w nocy i sprawdzam notowania miedzi dobryżart
ja zrobiłem odwrotnie
skupuje intensywnie oila od 12
czy nie jestem frajerem rycha ?
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 16:57

karnak napisał:
Uważam, że trend średnioterminowy wzrostowy jeszcze się nie skończył.
Ostatnie spadki traktuję jako korektę:

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 1911104</noscript>


UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 1911102</noscript>L]
nic sie nie martw
ja zamknąłem wczoraj w chwili słaości swoje L po 48
znaczy to że to był dołek- jestem pechowcem i antywskaźnikiem
cokolwiek na naszym rynku zrobie
natomiast lepiej mi idzie na edku...
od poniedziałku kontynuacja hossy
powodzenia
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:01

OpCjOnEr napisał:
Bardzo ciężko mi jest zająć dobrą pozycję w tym samym czasie na naszym grajdole i na Jankesach. Nasza szulernia tak wrednie chodzi, że po prostu najlepiej wyłączyć wszystko resztę jeśli się błędów nie chce narobić. Jak zagram na GPW dobrze, to na platformie fx-sapinka coś spierdolę, jak tam dobrze to na GPW spierdolę.... nie pamiętam dnia gdy miałem i tu i tu dobrze.
Np. wczoraj ładny zysk miałem na grajdole a na sapinie ponad stówkę w plecy bo zashorciłem sugerując się naszymi (tam też się srali jak my kończyliśmy) i myślałem, że będzie podobnie a te chuje se bezczelny zaciąg zrobili. mur
Gdybym nie miał zrytego beretu obserwacją sesji na GPW to pewnie bym tam nawet longa wziął bo cacy to wygląda ale sugestie typu "nasi już drugi dzień wiedzą lepiej co Jankes zrobi" wygrały z chłodną obserwacją fucktów.

Wy też tak macie?

Tak wredny ten nasz rynek jest, że klękajcie narody. Na chama robią jazdy wbrew światu.

I teraz szlag wie czy w pon nagle się zdziwią, że Jankes nie spadł i zapomną o tym co było wczoraj i zacznie sie nagle ni z gruchy ni z pietruchy qpowanie na zesraj się a nie daj się czy też oleją to znów. No hgw, nie wiadomo jak ten grajdoł traktować w ogóle. Mam pampersa bo jak się qrwy solidnie odbiją w pon to zysk wczorajszy pójdzie w zapomnienie (a liczyłem, że Jankes się zdupczy i luka down w pon).
dokladnie tak samo zrobiłem przed wczoraj i wszystko szlak....
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:03

Jones i Umysłu, Wszystkiego Najlepszego Smile
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:12

JONES
Samych mądrych kroków w podejmowaniu decyzji

Powrót do góry Go down
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:17

Lennon napisał:
Jones i Umysłu, Wszystkiego Najlepszego Smile
SAMYCH SUKCESÓW SOLENIZANCI dopingg dopingg dopingg
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:29

kaczor napisał:
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink

Przecietna strate w systemie mam nieco ponad 30pkt. To daje depo na konia ponad 15k. Tymczasem maxx dd historyczny byl 400pkt...
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 17:40

kaczor napisał:
re mariner
A czemu sei mamy glaskac?To nie jest kolko rozancowe to jest wojna na pienaidze.
Poza tym krytykujac mozesz komus czasem duzo bardziej pomoc niz bezmyslnie ciagle chwalac

Witam
W sumie masz rację - dobra krytyka nie jest zła
Problem w tym że niektórzy zbytnio się nakręcają - mają albo nie mają racji ale ich musi być na wierzchu
Czasem warto odpuścić - przyjąć to na klatę i nie nakręcać spirali obrażliwych komentarzy
Pzdr
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 18:30

przemak napisał:
kaczor napisał:
Jezeli masz system SAR to tego sie tak nie liczy,dla mnie wazniejsza jest przecetna wartosc straty.Dopiero jeszeli masz przecietna wartosc straty z ilus tam transakcji wtedy dobierasz depo tak zeby ta przecietna wartosc straty byla 2%.Tak lepiej?Wink

Przecietna strate w systemie mam nieco ponad 30pkt. To daje depo na konia ponad 15k. Tymczasem maxx dd historyczny byl 400pkt...

Chociaz z drugiej strony... Srednia strata bankiera to 36pkt. Oznacza to 18k na konia. Zysk wtedy wychodzi sredni, bo bankier srednio od poczatku dal jakies 600pkt rocznie, co oznacza 30% rocznie, ale za to dd na poziomie ponad 700pkt juz nie oznacza bankructwa... To nie jest taki zly pomysl... Oczywiscie nadal bede mial zabezpieczenie 10k albo mniej na konia Wink
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 18:33

mozna pitolic godzinami - jeden wykres i wszystko wiadomo Laughing

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Szczyt

http://wojciechbialek.blox.pl/html

Powrót do góry Go down
predictive analytics

predictive analytics


Liczba postów : 746
Registration date : 29/09/2010

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 19:11

"Przełomowe oświadczenie. Papież: prezerwatywy dopuszczalne "w konkretnych przypadkach" "

juz mozna Laughing

Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 19:20

esf500 a takie tam rysunki.
[code]UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Esf15ponn


wykresy i ciekawa prognoza pkb świat http://www.kolo34.e-blogi.pl/
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 19:22

Witam. Ktos tam ostatnio czytałem pisał że ma OIL.
Maszyna pokazuje tak .
wklejam jako ciekawostkę Smile
UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Da5c9843bde8ea4am
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 19:27

STE Cycle Player napisał:
mozna pitolic godzinami - jeden wykres i wszystko wiadomo Laughing

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Szczyt

http://wojciechbialek.blox.pl/html


co wiadomo?
Ja mogę wkleić takie i rozjaśni czy zaciemni obraz ?
1.
UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Ea4ceb4226d2e1ddm
2.
UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 9ed8125e618d66a6m
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 EmptySob 20 Lis 2010, 19:48

dzieki wszystkim za życzenia
inwestor trafiłeś lol!
HEJ cheers drunken
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20-21.11.2010 weekend   UFO - 20-21.11.2010 weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 20-21.11.2010 weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 13-14.02.2010 weekend
» UFO -07-08.08.2010 - weekend
» UFO - 16-17.10.2010 weekend
» UFO - 05-06.06.2010 weekend
» UFO - 21-22.08.2010 - weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: