Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27-28.04.2013 weekend

Go down 
+35
MedKit*
spiter
gumbas
Garrett
Vegas
Nadaje ze Stronia
barany
pandorka
rafalx
IronFX
delphia
Jones
MoralnyNiepokój
Janko Traderroo
Dave
Damian
Piotrek691
Generał
MICHU
Slum-Dog
zibi
mariner
nomad
neuron
Reser
kaczor
betonowe_buty
REALISTA
janek
thorgall
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
Zygmunt de Bill
Diablo
inwestor
39 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 12:36

Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 12:40

Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...

oo to szarpnie ci budżet domowy trochę
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 12:50

Generał napisał:
Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...

oo to szarpnie ci budżet domowy trochę
co prawda na helikopter mnie nie stać Smile ,
ale aż tak źle nie stoję, żeby musiało mi "szarpać budżet"...
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 12:51

Piotrek691 napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
Diablo (krt) napisał:
tez tego nie kumam, chcialem dokladnie to samo kiedys zrobic i lipa, niemasz zdolnosci nie ma pozyczki, mimo zabezpieczenie jest przeciez, wiec czym ryzykuje bank??
hehe
chcą sprawdzać czy spłacisz legalnie zarobionymi pieniędzmi...

A co ich to obchodzi? W końcu bank powinien tylko patrzeć by mu się forsa zgadzała. Pojebane to jest.

A jeśli bym np. jako bezrobotny z przejebanym BIKiem wpłacił 90% wartości to na te 10% też by nie dali? scratch Przecież to paranoja.

Panowie, ponieważ trochę w tym siedzę mogę spróbówać Wam to wytłumaczyć, ale wątpię czy to przykumacie bo zrozumienie tego wymaga bycia tak jak ja "biurokratą" czy jak wolicie "urzędnikiem" korporacyjnym przez ostatnie kilkanaście lat:

1. Rolą Banku jest pożyczanie kasy i wygodne kasowanie odsetek od ich spłaty.
2. Bank nie jest w biznesie zabierania mieszkań z niespłaconych hipotek i zarabiania na ich odsprzedaży. To jest ostateczność, której nikt nie lubi ponieważ powoduje co całą masę ekstra roboty i tworzenia rezerw na pokrycie ew. strat.
3. W każdej korporacji obowiązują procedury i przepisy, które mają eliminować możliwości "kreacji" przez urzędników tejże korporacji. Jeśli bank wymaga, że leszcz ma mieć czysty BIK i zdolność spłaty kredytowej to choćby skały srały i tenże leszcz miał 95% gotówki i chciał tylko 5% na krechę to i tak tych 5% nie dostanie z prostego powodu, że procedura tego nie przewiduje.
4. Większość leszczy ma wyobrażenie na temat banków, że są to instytucje krwiożercze i nastawione na zrobienie biznesu jak kiedyś kowboje na dzikim zachodzie. Nic bardziej mylnego. Banki to biurokracja i jeszcze raz biurokracja umożliwiająca realizację prostego modelu biznesowego:

"Bankier przyjmuje depozyt na 2(%), pożycza tą kasę na 4(%), a o 5-tej idzie pograć w golfa i na dziwki"

Jeśli zrozumiecie powyższe będzie Wam dużo łatwiej pojąć czasami dziwną rzeczywistość Laughing
no dokładnie tak jest
mi zrozumienie tego zajęło pół dnia nascie lat temu
onegdaj zmieniłem dm i jakoś po pół roku zaczeły się telefony czy nie chcę kredytu
po miesiącu mnie to juz zdenerwowało i powiedziałem : no dobra
ile i na jakich warunkach ten kredyt miałby być
a to musi pan przyjść, okreslić, przedstawić dokumenty i takie tam
ja na to zaraz zaraz
dzwonicie do mnie i składacie ofertę a ja mam jakies dokumenty nosić i się uwiarygadniać ??? !!!!
od słowa do słowa trafiłem do kierownika działu wydzwaniaczy
przedstawiłem swoje warunki
a więc skoro uznajecie, że dzwonicie do mnie w sprawie kredytu to musicie znać moja sytuacje finansową
on na to - tak
to po co mam do was jechać i składac dokumenty ???
bo taka jest procedura
brzęczał nascie minut więc straciłem cierpliwość i pytam dlaczego i jakim prawem zaglądaja mi w rachunek ???
gościu lekko zaniemówił ale drązyłem temat i w końcu staneło na tym, ze on dostaje listę telefonów do obdzwonienia z jakiegoś działu analiz i jest to praktykowane i legalne !!!!
oni wychodzą z załozenia, że skoro dzwonią do klienta z kredytem to jest to nobilitujące dla niego
to powiedziałem tak: prosze przy moim numerze telefonu postawic ptaszka żeby nigdy nie dzwonić w sprawie kredytu !!!
każdy telefon uznam za nękanie : )
i się skończyło na szczęście cheers

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 13:01

co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 13:34

Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


Mi się zdarzyło trafić na agresywną pannę, nie pod względem seksualnym, ale tak ogólnie.
Taka... sytuacja.
Sporo osób tutaj zagląda, więc jeśli ktoś z czytających ma podobny problem, to jest tylko jedno rozwiązanie.
Spierdalać samemu i jej też kazać spierdalać przy pierwszych oznakach, bez żadnego zastanowienia.
A problem jest, wystarczy popytać tu i tam, bo sam z siebie raczej nikt takich rzeczy nie opowiada.
I tu nawet nie chodzi o to, że laska jest słabsza, bo większość facetów raczej sobie z panną poradzi pod każdym względem.
Problem w tym, do czego może dojść w przyszłości, jeśli się takie zachowania zignoruje, nie wspominając o własnym komforcie psychicznym.
Powrót do góry Go down
Vegas

Vegas


Liczba postów : 360
Registration date : 11/03/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 13:36

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=352[/img]

Zastanawiam sie gdzie jestesmy wg kondratieffa?
Wszyscy pisza o zimie, ale patrzac co sie dzieje z aktywami to pozna jesien
Jakies pomysly?
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:04

Dezerter napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


Mi się zdarzyło trafić na agresywną pannę, nie pod względem seksualnym, ale tak ogólnie.
Taka... sytuacja.
Sporo osób tutaj zagląda, więc jeśli ktoś z czytających ma podobny problem, to jest tylko jedno rozwiązanie.
Spierdalać samemu i jej też kazać spierdalać przy pierwszych oznakach, bez żadnego zastanowienia.
A problem jest, wystarczy popytać tu i tam, bo sam z siebie raczej nikt takich rzeczy nie opowiada.
I tu nawet nie chodzi o to, że laska jest słabsza, bo większość facetów raczej sobie z panną poradzi pod każdym względem.
Problem w tym, do czego może dojść w przyszłości, jeśli się takie zachowania zignoruje, nie wspominając o własnym komforcie psychicznym.
na tak,
z zemsty za spławienie z użyciem siły fizycznej
może postawić zarzut, że toją usiłowano molestować, wszak jakieś tam ślady szarpaniny mogą być...
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:05

Mylogi napisał:

np w UK sa wysokie koszty zwiazane z posadaniem auta
i oplaca sie przywiesc auto z PL i w PL oplacac ubezpieczenie etc
.. tak slyszalem

czy wiecie cos na ten temat?

Ja wiem bardzo dużo na temat posiadania auta, zarówno w UK i w PL.

Koszty ubezpieczenia samochodów w obu krajach miałem takie same. Gdybym zdecydował się na samo OC, to oczywiście wychodzi drożej w UK, ale za naprawdę drobną dopłatą dostaje się dodatkowo AC, które w Polsce jest luksusem. Assistance miałem podłączone do konta bankowego, ale nigdy z niego nie korzystałem. Likwidacja szkody przebiega bardzo szybko, nawet można nieco "zarobić" na wypadku. Przy okazji, nie miałem doświadczenia w tego typu sprawach i napisałem ostre pismo do ubezpieczalni, że za długo to trwa, to przesłali mi czek na 100 funtów z przeprosinami. Benzyna jest (była) ok. +20% droższa w UK, mimo że mają wielkie pola naftowe na Morzu Północnym.

W Polsce opłaca się mieć samochód na firmę. Mówił o tym niedawno Kamil Cebulski, który porównał że na kilometrówce generował 29 tysięcy kosztów rocznie, a gdyby to robił na fakturach to tylko 7 tysięcy:

Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:05

Dezerter napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


Mi się zdarzyło trafić na agresywną pannę, nie pod względem seksualnym, ale tak ogólnie.
Taka... sytuacja.
Sporo osób tutaj zagląda, więc jeśli ktoś z czytających ma podobny problem, to jest tylko jedno rozwiązanie.
Spierdalać samemu i jej też kazać spierdalać przy pierwszych oznakach, bez żadnego zastanowienia.
A problem jest, wystarczy popytać tu i tam, bo sam z siebie raczej nikt takich rzeczy nie opowiada.
I tu nawet nie chodzi o to, że laska jest słabsza, bo większość facetów raczej sobie z panną poradzi pod każdym względem.
Problem w tym, do czego może dojść w przyszłości, jeśli się takie zachowania zignoruje, nie wspominając o własnym komforcie psychicznym.

Po pierwsze...KRT podbił do 16 tygodni, przy tym znowu mnie złajdaczył.
Więc już na pewno zmiana hasła codziennie bo właścicielem sygnałów jest obsługujący, a w doopie mam działać na 5k a Wy w tym czasie na jako suma np. 200 tys.
Podziękować KRT za niewyparzoną gębe, zgaduje że to zazdrość jednak była.
Ja sobie nie życzę przekazywania Moich sygnałów dla KRT, niech sam sobie móżdży.

Zapewniam Cię, że aby interes się dobrze kręcił szacunek należy się obydwu stronom a nie "za darmo dawaj dupy przez miesiąc i może Ci zapłacimy."

Zatem za 16 tygodni coś pomyślę.

KRT zapraszam dalej....przy czym raczej to już będzie Moja rezygnacja.
4 miechy szybko zleci a Wy zarabiajcie.!!!! Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:08

Ty się Michu zastanów, co tworzysz, bo ja nie o kurwach piszę i szacunek z mojej strony był aż nadto.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:08

Piotrek691 napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
Diablo (krt) napisał:
tez tego nie kumam, chcialem dokladnie to samo kiedys zrobic i lipa, niemasz zdolnosci nie ma pozyczki, mimo zabezpieczenie jest przeciez, wiec czym ryzykuje bank??
hehe
chcą sprawdzać czy spłacisz legalnie zarobionymi pieniędzmi...

A co ich to obchodzi? W końcu bank powinien tylko patrzeć by mu się forsa zgadzała. Pojebane to jest.

A jeśli bym np. jako bezrobotny z przejebanym BIKiem wpłacił 90% wartości to na te 10% też by nie dali? scratch Przecież to paranoja.

Panowie, ponieważ trochę w tym siedzę mogę spróbówać Wam to wytłumaczyć, ale wątpię czy to przykumacie bo zrozumienie tego wymaga bycia tak jak ja "biurokratą" czy jak wolicie "urzędnikiem" korporacyjnym przez ostatnie kilkanaście lat:

1. Rolą Banku jest pożyczanie kasy i wygodne kasowanie odsetek od ich spłaty.
2. Bank nie jest w biznesie zabierania mieszkań z niespłaconych hipotek i zarabiania na ich odsprzedaży. To jest ostateczność, której nikt nie lubi ponieważ powoduje co całą masę ekstra roboty i tworzenia rezerw na pokrycie ew. strat.
3. W każdej korporacji obowiązują procedury i przepisy, które mają eliminować możliwości "kreacji" przez urzędników tejże korporacji. Jeśli bank wymaga, że leszcz ma mieć czysty BIK i zdolność spłaty kredytowej to choćby skały srały i tenże leszcz miał 95% gotówki i chciał tylko 5% na krechę to i tak tych 5% nie dostanie z prostego powodu, że procedura tego nie przewiduje.
4. Większość leszczy ma wyobrażenie na temat banków, że są to instytucje krwiożercze i nastawione na zrobienie biznesu jak kiedyś kowboje na dzikim zachodzie. Nic bardziej mylnego. Banki to biurokracja i jeszcze raz biurokracja umożliwiająca realizację prostego modelu biznesowego:

"Bankier przyjmuje depozyt na 2(%), pożycza tą kasę na 4(%), a o 5-tej idzie pograć w golfa i na dziwki"

Jeśli zrozumiecie powyższe będzie Wam dużo łatwiej pojąć czasami dziwną rzeczywistość Laughing


a jak się do tego maja drukarki scratch
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:10

BP napisał:
KARNAWAŁ BEZ SENSU!

Żabko,
wiem że ekstremalnie trudne, ale może jednak ... wbrew ... i na przkór.

A z innej beczki, może jakieś rady co do Pragi czeskiej.
Brutalna_prawda wybiera się tam w najbliższych dniach.


UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Gothic-2


.... ale trudno się z nią dogadać,
ta gada w jakimś obcym języku Shocked


Suspect



.... a ta twierdzi, że ma randkę z jakąś wigunią.
ani chybi lesbijka ... chyba scratch



UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 C5354f91e23a2c944e605bcf52b180b9


Ostatnio zmieniony przez Dave dnia Nie 28 Kwi 2013, 14:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:12

Janko Traderroo napisał:

...
z zemsty za spławienie z użyciem siły fizycznej
może postawić zarzut, że toją usiłowano molestować, wszak jakieś tam ślady szarpaniny mogą być...

Mnie nic już nie zdziwi i jest to też teoretycznie możliwa sytuacja. Ale ona się nie bierze z niczego, bo tak po prostu kobieta się na faceta od razu nie rzuci, wcześniej są inne sygnały, których zignorowanie prowadzi do większych problemów, takich jak ten wspomniany przez Ciebie.
Dlatego ważne jest, by reagować od razu na samym początku.
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:22

Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...


ooooo
to powinieneś się cieszyć, co raz bliżej ten wspaniały dzień zakupów, duchowo się oczyścisz i w portfelu lżej Smile
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:22

MICHU napisał:
Dezerter napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


Mi się zdarzyło trafić na agresywną pannę, nie pod względem seksualnym, ale tak ogólnie.
Taka... sytuacja.
Sporo osób tutaj zagląda, więc jeśli ktoś z czytających ma podobny problem, to jest tylko jedno rozwiązanie.
Spierdalać samemu i jej też kazać spierdalać przy pierwszych oznakach, bez żadnego zastanowienia.
A problem jest, wystarczy popytać tu i tam, bo sam z siebie raczej nikt takich rzeczy nie opowiada.
I tu nawet nie chodzi o to, że laska jest słabsza, bo większość facetów raczej sobie z panną poradzi pod każdym względem.
Problem w tym, do czego może dojść w przyszłości, jeśli się takie zachowania zignoruje, nie wspominając o własnym komforcie psychicznym.

Po pierwsze...KRT podbił do 16 tygodni, przy tym znowu mnie złajdaczył.
Więc już na pewno zmiana hasła codziennie bo właścicielem sygnałów jest obsługujący, a w doopie mam działać na 5k a Wy w tym czasie na jako suma np. 200 tys.
Podziękować KRT za niewyparzoną gębe, zgaduje że to zazdrość jednak była.
Ja sobie nie życzę przekazywania Moich sygnałów dla KRT, niech sam sobie móżdży.

Zapewniam Cię, że aby interes się dobrze kręcił szacunek należy się obydwu stronom a nie "za darmo dawaj dupy przez miesiąc i może Ci zapłacimy."
Zatem za 16 tygodni coś pomyślę.
KRT zapraszam dalej....przy czym raczej to już będzie Moja rezygnacja.
4 miechy szybko zleci a Wy zarabiajcie.!!!! Laughing Laughing Laughing
A Ty tylko o jednym ...
przyuważ na jaki post odpowiadasz...
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:23

Dezerter napisał:
Ty się Michu zastanów, co tworzysz, bo ja nie o kurwach piszę i szacunek z mojej strony był aż nadto.

Wy tworzycie jakieś sesemesy - enigma ja też używam srodka wyrazu - przerysowania.

To się w polonistyce nazywa obrazoburczość, nie udawaj że nie znasz.

Wykorzystywanie położenia jednej ze stron....to się w biznesie nigdy nie kończyło dobrze.

Ale zawsze można zapomnieć, zacząć od nowa, przecież nic tak nie buduje jak wspólny cel i przedsięwzięcie.

Środki i narzędzia są, kwestia porozumienia, zjednoczenia sił.

Ale najpierw niech KRT odbije w inną stronę, bo w sumie ja go do niczego nie zapraszam.
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:29

Dave napisał:
Piotrek691 napisał:
...
"Bankier przyjmuje depozyt na 2(%), pożycza tą kasę na 4(%), a o 5-tej idzie pograć w golfa i na dziwki"

Jeśli zrozumiecie powyższe będzie Wam dużo łatwiej pojąć czasami dziwną rzeczywistość Laughing


a jak się do tego maja drukarki scratch

Pewnie tak ze dzieki drukarkom bankier moze wyjsc wczesniej na golfa i dziwki Very Happy
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 14:56

gumbas napisał:
Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...


ooooo
to powinieneś się cieszyć, co raz bliżej ten wspaniały dzień zakupów, duchowo się oczyścisz i w portfelu lżej Smile
hehe,
spoko...
będzie jeszcze jedna, ale tam już nie jako chrzestny...
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:03

Janko Traderroo napisał:
gumbas napisał:
Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...


ooooo
to powinieneś się cieszyć, co raz bliżej ten wspaniały dzień zakupów, duchowo się oczyścisz i w portfelu lżej Smile
hehe,
spoko...
będzie jeszcze jedna, ale tam już nie jako chrzestny...

jako ksiondz ?
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:06

Generał napisał:
Janko Traderroo napisał:
gumbas napisał:
Janko Traderroo napisał:
Generał napisał:


jak tam w niedzielne popołudnie?
spoko,
chrześniak ma przyjechać z zaproszeniem na komunię...


ooooo
to powinieneś się cieszyć, co raz bliżej ten wspaniały dzień zakupów, duchowo się oczyścisz i w portfelu lżej Smile
hehe,
spoko...
będzie jeszcze jedna, ale tam już nie jako chrzestny...

jako ksiondz ?
hehe
nie da rady, bo ja już żonaty i dzieciaty..
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:08

Dobra podpinam właśnie konto pod myfxbook

jak coś wiecie jak to zrobić możecie napisać

moze po nitce do kłębka dojdziemy do jakiegoś porozumienia.

na razie weryfikacja wyników

strategia szczegóły w stopce będą.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:31

MICHU napisał:
Dobra podpinam właśnie konto pod myfxbook

jak coś wiecie jak to zrobić możecie napisać

moze po nitce do kłębka dojdziemy do jakiegoś porozumienia.

na razie weryfikacja wyników

strategia szczegóły w stopce będą.

Aha, dla jasności Laughing
podpinane konto nie będzie zawierało żadnych wskaźników ani algorytmów.

BuCIAch Very Happy

ps2. Hasło tylko do odczytu też ustawione. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Kwi 2013, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:34

MICHU napisał:
MICHU napisał:
Dobra podpinam właśnie konto pod myfxbook

jak coś wiecie jak to zrobić możecie napisać

moze po nitce do kłębka dojdziemy do jakiegoś porozumienia.

na razie weryfikacja wyników

strategia szczegóły w stopce będą.

Aha, dla jasności Laughing
podpinane konto nie będzie zawierało żadnych wskaźników ani algorytmów.

CIACH drunken . Very Happy

ps2. Hasło tylko do odczytu też ustawione. Very Happy

Coś mi się wydaje, że miałem być nie tylko dymanko ale wypierdolony po całości Mad


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Kwi 2013, 16:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:44

Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:53

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 15:55

MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305

No to podaj przykład.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 16:06

MICHU
jak podepniesz konto pod myfxbook to możesz wszystko ukryć kapitał, wielkość pozycji, transakcje wystarczy pokazać sam wykres
wiec spoko nikt Ci lampek nie zabierze

podejrzewam że za 4 tygdnie to sie wypniesz na UFO bo dostaniesz propozycji co nie miara
to najlepsze miejsce do pozyskania kapitału do gry a propozycje są naprawde poważne
hej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 16:14

Jones napisał:
MICHU
jak podepniesz konto pod myfxbook to możesz wszystko ukryć kapitał, wielkość pozycji, transakcje wystarczy pokazać sam wykres
wiec spoko nikt Ci lampek nie zabierze

podejrzewam że za 4 tygdnie to sie wypniesz na UFO bo dostaniesz propozycji co nie miara
to najlepsze miejsce do pozyskania kapitału do gry a propozycje są naprawde poważne
hej

Jones

a weź mi powiedz jak te konto dodać do stopki w Ufo

i jak te moje konto zobaczyć na tym fxbooku / jestem na stronie głównej i co dalej ?/
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 EmptyNie 28 Kwi 2013, 16:17

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
MICHU napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Janko Traderroo napisał:
co to się dzieje...
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15520188,wiadomosc.html?ticaid=1107dc&_ticrsn=3
BBC1 podawało, że 25 proc. napastników seksualnych to kobiety. W roku 2009 "Guardian" opublikował informację, jakoby na Wyspach żyło 64 tys. przestępców seksualnych płci żeńskiej. Co gorsza, przerażające są nie tyle same liczby, co bieżąca tendencja zmian. "Daily Mail" napisał niedawno, że w zastraszającym tempie wzrasta liczba kobiet dopuszczających się przestępstw seksualnych.


No ale JAK? Wyrucha faceta w dupę sztucznym penisem? Jeśli gościowi przez stres nie stanie to co mu zrobi? Będzie go lać? A jeśli stanie to pewnie facet nie będzie miał tego aktu za złe... Smile

Ja po prostu nie rozumiem jak można być fizycznie zgwałconym przez babę. No chyba że zmusi do robienia jej minety np. to tyle co najwyżej sobie wyobrażam.

Swoją drogą dziś przed marketem widziałem taką odpicowaną lalunię może z 25 to max miała jak se podjechała na Kawasaki Ninja 636 zielonym... to raczej za dość męski sprzęt uchodzi ogólnie Shocked Trochę mnie zaskoczyło, że taka drobna laleczka tym jeździ bo spodziewałbym się łysego drecha na czymś takim.

No widać, że mało w życiu przeszedłeś.

UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305 UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 50305

No to podaj przykład.

Któregoś razu była bardzo napalona i oczywiście mokra zanim cokolwiek zacząłem

nałożyła tą swoją przezroczystą halkę i kozaki ....no i nie wy3małem Embarassed
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27-28.04.2013 weekend   UFO - 27-28.04.2013 weekend - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27-28.04.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 1-2.06.2013 weekend
» UFO - 09-10.02.2013 weekend
» UFO 02-03.03.2013 Weekend
» UFO - 05-06.01.2013 weekend
» UFO - 26-27.01.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: