Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 25-26.05.2013 weekend

Go down 
+39
MedKit*
Ezet
E X
AgroTrader
BORowik
REALISTA
IronFX
betonowe_buty
Generał
Aligator
zibi
spacerolog
mariner
Windziarz
Jones
Janko Traderroo
dziadek
Dave
Valdi
EX
Krzysztof
kaczor
TRADER
MICHU
Reser
neuron
spiter
barany
Piotrek691
janek
Diablo
thorgall
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Zahary
gumbas
nomad
BP
Zygmunt de Bill
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 14:55

thorgall napisał:
Dave napisał:
i w kwestii merytorycznej dyskusji łykendowej.


to nie jest wina islamu. religia jakich wiele, jedna z kilku tysięcy obecnie panujących na naszej futbolówce (choć jedna z największych).
religia czy wiara powinna być i pewnie spełnia jakąś rolę w rozwoju ludzkości.
problemem jest islamski kler i ich władza. o ile się nie mylę to jedyne państwa religijne jakie są to są kraje islamskie.
jak wyglądały rządy kleru to europa też miała okazję w swojej historii się zapoznać.
biznes i władza połączone z fundamentalizmem religijnym to makabryczna mieszanka.

wyobraźcie sobie Polskę coby władzę dać ludziom pokroju rydzyka i jego moherowych szwadronów .... i dać mi jeszcze prawo w rodzaju islamskiego szariatu.
błyskawicznie wrócili byśmy do kamieniowania, palenia na stosie czy też innych średniowiecznych rozrywek "w imię boga" Suspect

historia pokazała, że kraj się zaczyna rozwijać kiedy kler (bez względu na religię) zostanie wzięty za twarz a religia wraca tam gdzie jej miejsce czyli kościołów / meczetów / itp...


i do thorgala i chyba delphi,
zupełnie nie rozumiem waszego podejścia do unii.
przecież to jedno z najwspanialszych wydarzeń w historii ludzkości.
zjednoczenie się 27 krajów bez jednego strzału i całkowicie pokojowo .... tego jeszcze na ziemi nikt nie ćwiczył.
a że mierzą ogórki ..... nic nie jest idealne Laughing

jedno z najwspanialszych wydarzeń?
nie wiem żaba co ty tam popierasz ale dla mnie
ein reich, ein volk, ein euro
kojarzy mi się z jednym

masz prawo się z tym nie zgadzć
ale dla mnie EU idzie w kierunku totalitaryzmu
a że bez wystrzału- to prawda

a gdzie tu totalitaryzm ?
jeżeli struktura się jednoczy a pewnie docelowo za kilkadziesiąt lat to nastąpi, to takie rzeczy jak struktura państwowa, wojsko czy waluta będą jednolite dla wszystkich. to najnormalniejszy proces pod słońcem.

jeżeli europa zmierza do totalitaryzmu .... to zajebiście ciekawy jestem jaki kraj dla ciebie jest ideałem wolności czy demokracji Shocked
no chyba nie usa ..... bo tam już mają socjalizm korporacyjny Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 14:57

MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo (krt) napisał:


a mnie zbanowali jak powiedziałem ze MICHU powinien sie udać na leczenie psychiatryczne

Brakowało pełnej diagnozy. Laughing
Teraz jest już jasne, chociaż jako człowiek mający za sobą kurację psychiatryczną zastanawiam się czy psychiatra jest mu w stanie pomóc? Prędzej coś w rodzaju AA tylko dla hazardzistów. Facet regularnie wtapia, ale nadal wszystko co z jakiś butelek wyjuma ładuje w rynek. To może trwać i trwać scratch

Pietrek

żal mi poprostu tego co marnujesz

dysponując kwotą 45k po tygodniu 44

zmęczyłeś się, odpocznij

Jednym słowem, Krt postawił diagnozę a Piotrek podjął się kuracji. Tylko że próbował pożar gasić benzyną i skutek jaki jest każdy widzi.
Piotrek na zmianę bombardowany jest wyzwiskami, wymówkami i ........... i przymówkami o dalsze datki!
To się robi niesmaczne i nie do wytrzymania, chyba że Krt pójdzie krok dalej i oprócz diagnozy, sfinansuje kurację.
................................. Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 14:59

Diablo (krt) napisał:
HIOB napisał:
barany napisał:
HIOB napisał:
ten profesor Wolniewicz to jakis czubek
i troche jakos tak czosneczkiem

jak na swój wiek to mega inteligentny, chyba dobrze się odżywiał, bo inni w jego wieku to już po drugiej stronie są albo na kroplówkach leżą.

najwazniejsze to nie jesc wieprzowiny i kurczakow
trzymac sie wolowiny i indyka
i gąsek Very Happy

i królików

Przespałem sie ostatnio z grubą kobietą nie wiem ile warzyła ale to było dość ciekawe doświadczenie, BJ w jej wykonaniu to mistrzostwo świata, ciągneła jak odkurzacz normalnie, moze sie jeszcze znią spotkam scratch preferuje wieszaczki ale skoro była okazja to czemu nie, zawsze to coś nowego Laughing
UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 767691
Bo te mniej atrakcyjne bardziej się starają...
ładna panna myśli sobie, że jest ładna i ma to wystarczyć do podrywu i zwykle wystarcza, bo leszcze zlatują się jak muchy...
mniej atrakcyjna natomiast bardziej zadba o faceta i jego przyjemności, bo wie że większość leszczy leci na wygląd laski...


Ostatnio zmieniony przez Janko Traderroo dnia Sob 25 Maj 2013, 15:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:00

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ten "terroryzm" to się wszystko z biedy bierze. W krajach z dupy typu Afghanistan, gdzie jest nędza z biedą i wielka ruina, powstały i powstają radykaliści - grupy psycholi skłonne do zamachów na wypaczonym tle swojej wiary. Bo nic innego im nie pozostaje.

Dlaczego nie słyszy się o zamachowcach z Emiratów, Qataru, Bahrajnu czy Kuwaitu? Proste - bo to są bogate kraje, gdzie srają ropą i śpią na dolcach i im szkoda życia się pierdolić z jakimiś zamachami bo za dużo mieliby do stracenia. Wolą ruchać modelki top class Laughing Tam się myśli o inwestycjach, przyciągnięciu kapitału czosnkowego i luxusowym życiu. A islam też obowiązuje ale ogranicza się do praktyk religijnych w domach i meczetach a nie do obcinania łbów na ulicach.

Opcjo o czym Ty gadasz? Z jakiej biedy? Osama bin Laden pochodził z bardzo zamożnej rodziny. Największe finansowanie terrorystów idzie z Arabii Saudyjskiej. Gdyby nie ta kasa to biedne cyngle z Afganistanu to by se mogły co najwyżej kamieniami porzucać.

Tu chodzi o fanatyzm religijny. Islam jest młodszy od chrześcijaństwa o jakieś 600 lat. Co robiły katole kilkaset lat temu to wszyscy wiedzą. Poczytaj sobie o wojnie 30 letniej w Niemczech. Teraz to samo robią muslimy i to mnie przeraża. Daj do łapy chłopu o mentalności rodem z europejskiego średniowiecza nowoczesną broń do ręki i masz efekty.

Moim skromnym zdaniem przed nami jeszcze wielka wojna z Islamem. Po prostu tą religię albo należy przetrzymać co zajmie jeszcze kilkaset lat, albo zetrzeć z powierzchni ziemi. W mekce postawić McDonalda i zedrzeć szmaty z twarzy wszystkich muslimek i kazać im mini nosić, albo zaakceptować fakt, że oni nam łby poucinają.

Słusznie prawisz. Trzeba wysłać tam szmaty z całej Unii i niech tam zrobią coś dobrego dla ludzkości a nie się puszczają tylko po ulicach roznegliżowane.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:09

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo (krt) napisał:


a mnie zbanowali jak powiedziałem ze MICHU powinien sie udać na leczenie psychiatryczne

Brakowało pełnej diagnozy. Laughing
Teraz jest już jasne, chociaż jako człowiek mający za sobą kurację psychiatryczną zastanawiam się czy psychiatra jest mu w stanie pomóc? Prędzej coś w rodzaju AA tylko dla hazardzistów. Facet regularnie wtapia, ale nadal wszystko co z jakiś butelek wyjuma ładuje w rynek. To może trwać i trwać scratch

Pietrek

żal mi poprostu tego co marnujesz

dysponując kwotą 45k po tygodniu 44

zmęczyłeś się, odpocznij

Jednym słowem, Krt postawił diagnozę a Piotrek podjął się kuracji. Tylko że próbował pożar gasić benzyną i skutek jaki jest każdy widzi.
Piotrek na zmianę bombardowany jest wyzwiskami, wymówkami i ........... i przymówkami o dalsze datki!
To się robi niesmaczne i nie do wytrzymania, chyba że Krt pójdzie krok dalej i oprócz diagnozy, sfinansuje kurację.
................................. Pozdrawiam dziadek ręką własną

Intencje Piotra wyszły po 3 dniach.

Jak robisz za Chryzostoma Paska to zajmij się Piotrem i Krt

Bo ja Cię nie prosiłem żebyś się wtrącał w nie swoje sprawy.

Pilnuj pola, chodź z pieskiem, co tam chcesz, co mi do tego ?

A co Tobie do mnie ?

Jak sobie kimś dupe wycierasz to się podniecasz ?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:10

Dave napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:
i w kwestii merytorycznej dyskusji łykendowej.


to nie jest wina islamu. religia jakich wiele, jedna z kilku tysięcy obecnie panujących na naszej futbolówce (choć jedna z największych).
religia czy wiara powinna być i pewnie spełnia jakąś rolę w rozwoju ludzkości.
problemem jest islamski kler i ich władza. o ile się nie mylę to jedyne państwa religijne jakie są to są kraje islamskie.
jak wyglądały rządy kleru to europa też miała okazję w swojej historii się zapoznać.
biznes i władza połączone z fundamentalizmem religijnym to makabryczna mieszanka.

wyobraźcie sobie Polskę coby władzę dać ludziom pokroju rydzyka i jego moherowych szwadronów .... i dać mi jeszcze prawo w rodzaju islamskiego szariatu.
błyskawicznie wrócili byśmy do kamieniowania, palenia na stosie czy też innych średniowiecznych rozrywek "w imię boga" Suspect

historia pokazała, że kraj się zaczyna rozwijać kiedy kler (bez względu na religię) zostanie wzięty za twarz a religia wraca tam gdzie jej miejsce czyli kościołów / meczetów / itp...


i do thorgala i chyba delphi,
zupełnie nie rozumiem waszego podejścia do unii.
przecież to jedno z najwspanialszych wydarzeń w historii ludzkości.
zjednoczenie się 27 krajów bez jednego strzału i całkowicie pokojowo .... tego jeszcze na ziemi nikt nie ćwiczył.
a że mierzą ogórki ..... nic nie jest idealne Laughing

jedno z najwspanialszych wydarzeń?
nie wiem żaba co ty tam popierasz ale dla mnie
ein reich, ein volk, ein euro
kojarzy mi się z jednym

masz prawo się z tym nie zgadzć
ale dla mnie EU idzie w kierunku totalitaryzmu
a że bez wystrzału- to prawda

a gdzie tu totalitaryzm ?
jeżeli struktura się jednoczy a pewnie docelowo za kilkadziesiąt lat to nastąpi, to takie rzeczy jak struktura państwowa, wojsko czy waluta będą jednolite dla wszystkich. to najnormalniejszy proces pod słońcem.

jeżeli europa zmierza do totalitaryzmu .... to zajebiście ciekawy jestem jaki kraj dla ciebie jest ideałem wolności czy demokracji Shocked
no chyba nie usa ..... bo tam już mają socjalizm korporacyjny Laughing
socjalizm korporacyjny jest również w europie
ja wiem że autonomia i konkurencja między państwami powodują rozwój a centralizacja stagnację.
ideałem państwa było Usa ale 100lat temu

Marks już kiedyś napisał że demokracja doprowadzi do socjalizmu.
A jak kończy socjalizm to powinniśmy wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:17

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor mówi o generale Franco a zapomina o pol pocie który zajebał 3/4 swojego narodu
masz obsesje na punkcie KK
to trzeba leczyć
Nie zapominam, dla mnie komunisci i religijni ekstremisci sa tak samo godni pogardy, to tez zreszta byla religia tylko ze inaczej podawana.
ja nie wierze w nic to ty jestes przezuwaczem idei wymyslonych przez kogos innego.
Jak dla mnie kazdy powinien robic to na co ma ochote tak dlugo jak nie szkodzi innym

Chcesz sobie nosic bron?a nos
Chcesz sie wyskrobac?Wyskrob sie
Chcesz zmienic plec?Zmieniaj
Chcesz oddac caly majatek kosciolowi?Oddaj
Jak dla mnie jesli ludzie sie zgodza to powinno im sie nawet pozwolic walczyc na smierc i zycie, chca niech walcza.
Ja jestem liberalem prawdziwym, nie ukrywam prawicowych lub lewicowych skrzywien pod plaszczykiem promowania wolnego rynku.
Tacy jak ty czy delphia to prostu pudrowani neonazisci ktorzy mysla ze wiara w wolny rynek i niskie podatki oznacza liberalizm.Jelsi by tak bylo to Chiny bylyby ostoja liberalizmu:D


To czemu sie sprzeciwiam to proba narzucania jakichs ideologicznych wizji jako ogolnych zasad co akurat kosciol w polsce ciagle robi.Wytlumacz mi kurwa czemu w Boze Cialo nie moge isc normalnie do marketu na zakupy, jaki w tym jets kurwa sens.To ze dla kogos to jest jakies swieto nie oznacza ze powinno sie je wymuszac na innych.

W pizdu zreszta masz zbyt zaczadzony leb zeby to zrozumiec ideologiczna marionetko

kaczor gdzie Ty dostrzegasz ten neonazim w moich poglądach?

Chcesz sobie nosic bron?a nos - +
Chcesz sie wyskrobac?Wyskrob sie - (zabójstwo)
Chcesz zmienic plec?Zmieniaj + (ale za swoje i bez wmawiania innym że mają traktować to za rzecz normalną)
Chcesz oddac caly majatek kosciolowi?Oddaj +

widzę tyko jedną różnicę między moimi poglądami a Twoimi które dałeś dla przykładu

Piszesz o aborcji - za Hitlera aborcja była legalna a nawet zliberalizowano przepisy. Czy to oznacza że jesteś nazistą?

Dla takiego islamisty smierc to nei jest zadna kara, oni jej pragna i uwazaja za swoje zwyciestwo, jaki jest sens dawania temu czlowiekowi tego co chce?
Albo dlaczego nie kazac mu spac ze swiniami tak zeby poczul prawdziwy religijny ból?
he,he
dobre...
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:19

thorgall napisał:
Dave napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:
i w kwestii merytorycznej dyskusji łykendowej.


to nie jest wina islamu. religia jakich wiele, jedna z kilku tysięcy obecnie panujących na naszej futbolówce (choć jedna z największych).
religia czy wiara powinna być i pewnie spełnia jakąś rolę w rozwoju ludzkości.
problemem jest islamski kler i ich władza. o ile się nie mylę to jedyne państwa religijne jakie są to są kraje islamskie.
jak wyglądały rządy kleru to europa też miała okazję w swojej historii się zapoznać.
biznes i władza połączone z fundamentalizmem religijnym to makabryczna mieszanka.

wyobraźcie sobie Polskę coby władzę dać ludziom pokroju rydzyka i jego moherowych szwadronów .... i dać mi jeszcze prawo w rodzaju islamskiego szariatu.
błyskawicznie wrócili byśmy do kamieniowania, palenia na stosie czy też innych średniowiecznych rozrywek "w imię boga" Suspect

historia pokazała, że kraj się zaczyna rozwijać kiedy kler (bez względu na religię) zostanie wzięty za twarz a religia wraca tam gdzie jej miejsce czyli kościołów / meczetów / itp...


i do thorgala i chyba delphi,
zupełnie nie rozumiem waszego podejścia do unii.
przecież to jedno z najwspanialszych wydarzeń w historii ludzkości.
zjednoczenie się 27 krajów bez jednego strzału i całkowicie pokojowo .... tego jeszcze na ziemi nikt nie ćwiczył.
a że mierzą ogórki ..... nic nie jest idealne Laughing

jedno z najwspanialszych wydarzeń?
nie wiem żaba co ty tam popierasz ale dla mnie
ein reich, ein volk, ein euro
kojarzy mi się z jednym

masz prawo się z tym nie zgadzć
ale dla mnie EU idzie w kierunku totalitaryzmu
a że bez wystrzału- to prawda

a gdzie tu totalitaryzm ?
jeżeli struktura się jednoczy a pewnie docelowo za kilkadziesiąt lat to nastąpi, to takie rzeczy jak struktura państwowa, wojsko czy waluta będą jednolite dla wszystkich. to najnormalniejszy proces pod słońcem.

jeżeli europa zmierza do totalitaryzmu .... to zajebiście ciekawy jestem jaki kraj dla ciebie jest ideałem wolności czy demokracji Shocked
no chyba nie usa ..... bo tam już mają socjalizm korporacyjny Laughing
socjalizm korporacyjny jest również w europie
ja wiem że autonomia i konkurencja między państwami powodują rozwój a centralizacja stagnację.
ideałem państwa było Usa ale 100lat temu

Marks już kiedyś napisał że demokracja doprowadzi do socjalizmu.
A jak kończy socjalizm to powinniśmy wiedzieć.

w europie jest on znacznie słabszy.
bo w europie jest wesoły pierdolnik z władzą polityczną i nieźle skomplikowany system podejmowania decyzji na poziomie krajów członkowskich a potem całej unii.

w tym wesołym międzynarodowym bajzlu znacznie trudniej jest przepchnąć jakąś chamówę niż w stanach ... gdzie lobbysta rozda łapówki i jest looozik Laughing
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:21

Piotrek691 napisał:
delphia napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
no ale już jest praktycznie przesądzona islamizacja Europy Zachodniej i nic na to nie poradzisz, za max 15-20 lat Francja rozwali się przez to. nie wim jak unia to zniesie, ale mam nadzieję ze uni też już nie będzie. Very Happy

w miarę gdy będzie przybywać takich zuchwałych ataków może dojść do rzeczy której nikt obecnie nie przewiduje - biali widząc że islamizacja jest nieuchronna dokonają albo masowych deportacji albo powstaną obozy dla wyznawców islamu czy też będziemy wręcz świadkami holokaustu. Wahadło przechyli się w drugą stronę - w miejsce przywilejów pojawią się restrykcje. Już teraz autochtoni zaczęli zdawać sobie sprawę że mają wroga na własnym terenie i bardzo ciężko będzie z nim walczyć. W miarę upływu czasu szanse na republikę islamską w Europie będą rosły bo z demografią się nie wygra. W takim przypadku będziemy zmuszeni do zawarcia sojuszu z Rosją, Ukrainą i innymi krajami gdzie uda się ten proces powstrzymać (Niemcy?).

Ostatnio na Kubaniu (przedmurze Kaukazu) miała miejsce sytuacja gdzie muslim przysłał córkę lat 10 do szkoły w hidżabie. Dyrektorka odesłała ją do domu i ... zrobiła się zadyma na całą Rosję. 99% społeczeństwa staneło po stronie dyrektorki i czarnego pogonili. Zdaje się, że dostał jeszcze jakiś mandat za nie posyłanie dziecka do szkoły. Możecie mówić o Rosji, że to dyktatura, carat czy cokolwiek, ale pod kilkoma względami mnie się tu podoba:

1. Muslimy znają swoje miejsce - Zwykli Rosjanie ich nie cierpią. Ostatnio usłyszałem, że na Dagestańczyków czy Czeczenów w Moskwie mówi sie "Zwiery" czyli "zwierzęta" Shocked
2. Pedały działają w podziemiu - Nie ma tolerancji dla zboczeńców

Kiedy faktycznie w Francji powstanie republika muzłumańska wielu będzie szukało azylu w Rosji i to nie tylko przed podatkami Laughing
to będzie jeszcze jeden muslimski kraj z atomówkami
trochę to niebezpieczne...
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:24

MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo (krt) napisał:


a mnie zbanowali jak powiedziałem ze MICHU powinien sie udać na leczenie psychiatryczne

Brakowało pełnej diagnozy. Laughing
Teraz jest już jasne, chociaż jako człowiek mający za sobą kurację psychiatryczną zastanawiam się czy psychiatra jest mu w stanie pomóc? Prędzej coś w rodzaju AA tylko dla hazardzistów. Facet regularnie wtapia, ale nadal wszystko co z jakiś butelek wyjuma ładuje w rynek. To może trwać i trwać scratch

Pietrek

żal mi poprostu tego co marnujesz

dysponując kwotą 45k po tygodniu 44

zmęczyłeś się, odpocznij

Jednym słowem, Krt postawił diagnozę a Piotrek podjął się kuracji. Tylko że próbował pożar gasić benzyną i skutek jaki jest każdy widzi.
Piotrek na zmianę bombardowany jest wyzwiskami, wymówkami i ........... i przymówkami o dalsze datki!
To się robi niesmaczne i nie do wytrzymania, chyba że Krt pójdzie krok dalej i oprócz diagnozy, sfinansuje kurację.
................................. Pozdrawiam dziadek ręką własną

Intencje Piotra wyszły po 3 dniach.

Jak robisz za Chryzostoma Paska to zajmij się Piotrem i Krt

Bo ja Cię nie prosiłem żebyś się wtrącał w nie swoje sprawy.

Pilnuj pola, chodź z pieskiem, co tam chcesz, co mi do tego ?

A co Tobie do mnie ?

Jak sobie kimś dupe wycierasz to się podniecasz ?

to jest forum i każdy ma prawo sie wypowiedzieć, dla mnie to ty jestes hazardzista, do pracy nie pójdziesz tylko marzysz zeby z 300zł zrobic 40 koła czy wiecej Laughing , patrzysz na czyjś portfel i żal ci dupe ściska bo w tym chorym łbie tkwi myśl ze jakbys miał ta kase to zrobiłbyś miliony Laughing ciekawe ilu dało sie nabrac na ten twój rak czy chęć powieszenia się Laughing
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:29

gumbas napisał:
Valdi napisał:
Witam. Jestem weteranem w czytaniu UFO. Nie pisałem, bo czekałem aż będę miał odpowiednią wiedzę, żeby napisać coś merytorycznie. Miałem zamiar zacząć pisać jak zarobię jakieś pieniądze, ale ponieważ jak na razie na to się nie zanosi, więc postanowiłem zrobić odwrotnie- może zacznę zarabiać jak zacznę pisać.
spierdalaj Laughing
???
i jak tu się dziwić na małą ilość piszących...

za takie zachowanie wobec nowego usera gumbas powinien dostać weekendowy urlopik
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:30

My żaba się nie dogadamy bo mamy różne spojrzenia ideologiczne.
Ja uważam że najważniejsza jest jednostka, a ty jesteś za kolektywizmem.
Dla mnie wolność jednostki daje najlepsze efekty rozwoju, a dla ciebie odgórne planowanie.
Jestem pewien że w przeciągu 5 lat przekonasz się co się teraz dzieje.

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:33

krt

40k z 300 zł Ciekawe skad qrwa masz takie info ? scratch

Oczywiście ze możliwe.

Wystarczy nie tupać nóżkami i przyjąć że nie każdy tydzień jest dobry.

Mam taki qrwa kapitał do dyspozycji ze nie wiem jak mam się wykazać.

Można na demo ale po 2 h już nudne to jest.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:43

thorgall napisał:
My żaba się nie dogadamy bo mamy różne spojrzenia ideologiczne.
Ja uważam że najważniejsza jest jednostka, a ty jesteś za kolektywizmem.
Dla mnie wolność jednostki daje najlepsze efekty rozwoju, a dla ciebie odgórne planowanie.
Jestem pewien że w przeciągu 5 lat przekonasz się co się teraz dzieje.



i totalnie się mylisz.

jestem absolutnym zwolennikiem wolności jednostki.
a ty jesteś sfokusowany na tym co było kiedyś i taką kalkę przystawiasz do otaczającej nas rzeczywistości.
tymczasem jesteśmy w okresie ogromnych przemian na świecie.

to tak jakbyś chciał dzisiaj inwestować na rynkach w oparciu o teorie fundamentalne zawarte w książkach giełdowych sprzed kilkudziesięciu lat .... powodzenia .... depozyt zjedzony szybciej niż wymówisz słowo .... karrramba Laughing


i paradoksalnie, dzisiaj największa wolność jednostki jest w krajach europejskich ... szeroko rozumianej unii What a Face
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:45

MICHU napisał:
krt

40k z 300 zł Ciekawe skad qrwa masz takie info ? scratch

Oczywiście ze możliwe.

Wystarczy nie tupać nóżkami i przyjąć że nie każdy tydzień jest dobry.

Mam taki qrwa kapitał do dyspozycji ze nie wiem jak mam się wykazać.

Można na demo ale po 2 h już nudne to jest.


i o to się właśnie rozchodzi.
ty nie chcesz inwestować, ty potrzebujesz adrenaliny związanej z grą "na pieniądze".
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:46

Dave napisał:
MICHU napisał:
krt

40k z 300 zł Ciekawe skad qrwa masz takie info ? scratch

Oczywiście ze możliwe.

Wystarczy nie tupać nóżkami i przyjąć że nie każdy tydzień jest dobry.

Mam taki qrwa kapitał do dyspozycji ze nie wiem jak mam się wykazać.

Można na demo ale po 2 h już nudne to jest.


i o to się właśnie rozchodzi.
ty nie chcesz inwestować, ty potrzebujesz adrenaliny związanej z grą "na pieniądze".

grałem na demo i po prostu nie mogę tego znieść.

jeśli Ty tak lubisz mniej sobie 5 kont demo i wal konia nad tym.

Ps. Transakcje na demo uważasz za inwestowanie.

LEKARZ !!!
Tabletka dla Ziaby , raz ino wartko Laughing


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 25 Maj 2013, 15:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:47

MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo (krt) napisał:


a mnie zbanowali jak powiedziałem ze MICHU powinien sie udać na leczenie psychiatryczne

Brakowało pełnej diagnozy. Laughing
Teraz jest już jasne, chociaż jako człowiek mający za sobą kurację psychiatryczną zastanawiam się czy psychiatra jest mu w stanie pomóc? Prędzej coś w rodzaju AA tylko dla hazardzistów. Facet regularnie wtapia, ale nadal wszystko co z jakiś butelek wyjuma ładuje w rynek. To może trwać i trwać scratch

Pietrek

żal mi poprostu tego co marnujesz

dysponując kwotą 45k po tygodniu 44

zmęczyłeś się, odpocznij

Jednym słowem, Krt postawił diagnozę a Piotrek podjął się kuracji. Tylko że próbował pożar gasić benzyną i skutek jaki jest każdy widzi.
Piotrek na zmianę bombardowany jest wyzwiskami, wymówkami i ........... i przymówkami o dalsze datki!
To się robi niesmaczne i nie do wytrzymania, chyba że Krt pójdzie krok dalej i oprócz diagnozy, sfinansuje kurację.
................................. Pozdrawiam dziadek ręką własną

Intencje Piotra wyszły po 3 dniach.

Jak robisz za Chryzostoma Paska to zajmij się Piotrem i Krt

Bo ja Cię nie prosiłem żebyś się wtrącał w nie swoje sprawy.

Pilnuj pola, chodź z pieskiem, co tam chcesz, co mi do tego ?

A co Tobie do mnie ?

Jak sobie kimś dupe wycierasz to się podniecasz ?
\

Michu! Masz prawo krytycznie się odnosić do mojej aktywności tak samo jak ja mam prawo komentowac to co piszesz na Forum na którym obaj jestesmy od początku!
Bo to co piszesz zwyczajnie mnie wkurwia. Od kilku lat zachwalasz bezkrytycznie swoje cudowne a właściwie to cudaczne systemy za które domagasz się astronomicznych kwot.
Systemy te nigdy nie zostały zweryfikowane pozytywnie a najlepszym na to dowodem jest że nadal z gołą dupą śmigasz pieprząc o setkach tysięcy i o milionach. Uważam Twój system za zwykłe badziewie, jakich pełno w Necie. Wyzerował Ci w kilka dni zarówno demo jak i real. Trzeba to przyjąć na klatę i szukać czegoś nowego a nie obrzucać krytyków złośliwościami i wyzwiskami!
Ja zawsze z sympatią i życzliwie przyjmowałem to co piszesz ale teraz zwyczajnie przeginasz!!! pzdr d......

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:53

dziadek napisał:
MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo (krt) napisał:


a mnie zbanowali jak powiedziałem ze MICHU powinien sie udać na leczenie psychiatryczne

Brakowało pełnej diagnozy. Laughing
Teraz jest już jasne, chociaż jako człowiek mający za sobą kurację psychiatryczną zastanawiam się czy psychiatra jest mu w stanie pomóc? Prędzej coś w rodzaju AA tylko dla hazardzistów. Facet regularnie wtapia, ale nadal wszystko co z jakiś butelek wyjuma ładuje w rynek. To może trwać i trwać scratch

Pietrek

żal mi poprostu tego co marnujesz

dysponując kwotą 45k po tygodniu 44

zmęczyłeś się, odpocznij

Jednym słowem, Krt postawił diagnozę a Piotrek podjął się kuracji. Tylko że próbował pożar gasić benzyną i skutek jaki jest każdy widzi.
Piotrek na zmianę bombardowany jest wyzwiskami, wymówkami i ........... i przymówkami o dalsze datki!
To się robi niesmaczne i nie do wytrzymania, chyba że Krt pójdzie krok dalej i oprócz diagnozy, sfinansuje kurację.
................................. Pozdrawiam dziadek ręką własną

Intencje Piotra wyszły po 3 dniach.

Jak robisz za Chryzostoma Paska to zajmij się Piotrem i Krt

Bo ja Cię nie prosiłem żebyś się wtrącał w nie swoje sprawy.

Pilnuj pola, chodź z pieskiem, co tam chcesz, co mi do tego ?

A co Tobie do mnie ?

Jak sobie kimś dupe wycierasz to się podniecasz ?
\

Michu! Masz prawo krytycznie się odnosić do mojej aktywności tak samo jak ja mam prawo komentowac to co piszesz na Forum na którym obaj jestesmy od początku!
Bo to co piszesz zwyczajnie mnie wkurwia. Od kilku lat zachwalasz bezkrytycznie swoje cudowne a właściwie to cudaczne systemy za które domagasz się astronomicznych kwot.
Systemy te nigdy nie zostały zweryfikowane pozytywnie a najlepszym na to dowodem jest że nadal z gołą dupą śmigasz pieprząc o setkach tysięcy i o milionach. Uważam Twój system za zwykłe badziewie, jakich pełno w Necie. Wyzerował Ci w kilka dni zarówno demo jak i real. Trzeba to przyjąć na klatę i szukać czegoś nowego a nie obrzucać krytyków złośliwościami i wyzwiskami!
Ja zawsze z sympatią i życzliwie przyjmowałem to co piszesz ale teraz zwyczajnie przeginasz!!! pzdr d......

merytorycznie

Będę bronił tego systemu bo system to nie wszystko aby go oceniać.

Potrzebne są:
Warunki kapitałowe. Wszelkie zydoskie ustalenia powodują niemożność prawidłowego wykonywania najpierw sygnałów a następnie przyjętej strategii.

Mogło to być urwanie 20 pkt i w nogi ale chciałem inaczej.
Po czym ktoś w trakcie wtrącił że nie bo nie pasuje to do jego wizji sygnałów za 1 zł.

Dax mi uciekł a ja zostałem z pustym depo.

To tak w skrócie.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 25 Maj 2013, 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:55

Dave napisał:
thorgall napisał:
My żaba się nie dogadamy bo mamy różne spojrzenia ideologiczne.
Ja uważam że najważniejsza jest jednostka, a ty jesteś za kolektywizmem.
Dla mnie wolność jednostki daje najlepsze efekty rozwoju, a dla ciebie odgórne planowanie.
Jestem pewien że w przeciągu 5 lat przekonasz się co się teraz dzieje.



i totalnie się mylisz.

jestem absolutnym zwolennikiem wolności jednostki.
a ty jesteś sfokusowany na tym co było kiedyś i taką kalkę przystawiasz do otaczającej nas rzeczywistości.
tymczasem jesteśmy w okresie ogromnych przemian na świecie.

to tak jakbyś chciał dzisiaj inwestować na rynkach w oparciu o teorie fundamentalne zawarte w książkach giełdowych sprzed kilkudziesięciu lat .... powodzenia .... depozyt zjedzony szybciej niż wymówisz słowo .... karrramba Laughing


i paradoksalnie, dzisiaj największa wolność jednostki jest w krajach europejskich ... szeroko rozumianej unii What a Face
to prawda jesteśmy w okresie wielkich przemian
w moim przekonaniu w bardzo złym kierunku
to co ja neguję ty popierasz
a na sam koniec rynek to zweryfikuje
i przekonasz się jak Twisted Evil

"nowa ekonomia" jest oszustwem sztucznie podtrzymywanym
i albo wrócimy do tego co było kiedyś albo skończy się to katastrofą

i byłoby to normalne gdyby nagle ten system zbankrutował, a ludzie którzy do tego doprowadzili odeszli.
niestety ich wola władzy jest tak wielka że skończyć się może strzelaniem
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:56

Janko Traderroo napisał:
gumbas napisał:
Valdi napisał:
Witam. Jestem weteranem w czytaniu UFO. Nie pisałem, bo czekałem aż będę miał odpowiednią wiedzę, żeby napisać coś merytorycznie. Miałem zamiar zacząć pisać jak zarobię jakieś pieniądze, ale ponieważ jak na razie na to się nie zanosi, więc postanowiłem zrobić odwrotnie- może zacznę zarabiać jak zacznę pisać.
spierdalaj Laughing
???
i jak tu się dziwić na małą ilość piszących...

za takie zachowanie wobec nowego usera gumbas powinien dostać weekendowy urlopik
spoko, jak pisałem jestem weteran, więc takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia, ale trochę kultury by nie zaszkodziło
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 15:59

Valdi napisał:
Janko Traderroo napisał:
gumbas napisał:
Valdi napisał:
Witam. Jestem weteranem w czytaniu UFO. Nie pisałem, bo czekałem aż będę miał odpowiednią wiedzę, żeby napisać coś merytorycznie. Miałem zamiar zacząć pisać jak zarobię jakieś pieniądze, ale ponieważ jak na razie na to się nie zanosi, więc postanowiłem zrobić odwrotnie- może zacznę zarabiać jak zacznę pisać.
spierdalaj Laughing
???
i jak tu się dziwić na małą ilość piszących...

za takie zachowanie wobec nowego usera gumbas powinien dostać weekendowy urlopik
spoko, jak pisałem jestem weteran, więc takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia, ale trochę kultury by nie zaszkodziło


to prawda.

gumbas.
żółta
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:07

Dave napisał:
Valdi napisał:
Janko Traderroo napisał:
gumbas napisał:
Valdi napisał:
Witam. Jestem weteranem w czytaniu UFO. Nie pisałem, bo czekałem aż będę miał odpowiednią wiedzę, żeby napisać coś merytorycznie. Miałem zamiar zacząć pisać jak zarobię jakieś pieniądze, ale ponieważ jak na razie na to się nie zanosi, więc postanowiłem zrobić odwrotnie- może zacznę zarabiać jak zacznę pisać.
spierdalaj Laughing
???
i jak tu się dziwić na małą ilość piszących...

za takie zachowanie wobec nowego usera gumbas powinien dostać weekendowy urlopik
spoko, jak pisałem jestem weteran, więc takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia, ale trochę kultury by nie zaszkodziło


to prawda.

gumbas.
żółta

Ziaba
mam pytanie czy często w szachy grasz ? Suspect
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:10

thorgall napisał:
Dave napisał:
thorgall napisał:
My żaba się nie dogadamy bo mamy różne spojrzenia ideologiczne.
Ja uważam że najważniejsza jest jednostka, a ty jesteś za kolektywizmem.
Dla mnie wolność jednostki daje najlepsze efekty rozwoju, a dla ciebie odgórne planowanie.
Jestem pewien że w przeciągu 5 lat przekonasz się co się teraz dzieje.



i totalnie się mylisz.

jestem absolutnym zwolennikiem wolności jednostki.
a ty jesteś sfokusowany na tym co było kiedyś i taką kalkę przystawiasz do otaczającej nas rzeczywistości.
tymczasem jesteśmy w okresie ogromnych przemian na świecie.

to tak jakbyś chciał dzisiaj inwestować na rynkach w oparciu o teorie fundamentalne zawarte w książkach giełdowych sprzed kilkudziesięciu lat .... powodzenia .... depozyt zjedzony szybciej niż wymówisz słowo .... karrramba Laughing


i paradoksalnie, dzisiaj największa wolność jednostki jest w krajach europejskich ... szeroko rozumianej unii What a Face
to prawda jesteśmy w okresie wielkich przemian
w moim przekonaniu w bardzo złym kierunku
to co ja neguję ty popierasz
a na sam koniec rynek to zweryfikuje
i przekonasz się jak Twisted Evil

"nowa ekonomia" jest oszustwem sztucznie podtrzymywanym
i albo wrócimy do tego co było kiedyś albo skończy się to katastrofą

i byłoby to normalne gdyby nagle ten system zbankrutował, a ludzie którzy do tego doprowadzili odeszli.
niestety ich wola władzy jest tak wielka że skończyć się może strzelaniem


tylko, że nie jest normalnie.
masz sytuację na świecie gdzie bańki i korporacje mają silny wpływ na decyzje władzy politycznej.
a jednostka służy do spłacania długów banków.

takiego wynalazku jeszcze nikt w historii nie ćwiczył.

i jeżeli się mnie pytasz czy wolę aby mną rządził: islamski mułła, katolicki ksiądz, goldman sachs, przewodniczący komunistycznej partii chin czy rosyjskie kgb scratch


.... to ja wybieram unijnego urzędnika.
bez wahania Laughing
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:17

Michu!
Zaczyna się Ciebie naprawdę ciężko czytac.
Mam wrażenie że masz rozdwojenie jaźni, a przynajmniej tak się zachowujesz.
Kilka razy był poruszany ten temat.
Nie rozumiemy twojej nomenklatury językowej, nie jesteśmy w stanie rozczytac twoich wykresów.
Wklej stopkę z myfx i chociaż ze 100 euro zrób 1000 i będziesz miał dużo większe branie niż pisząc o nim 2000 postów..
I to jest wyjście tylko zastępcze bo jak dla mnie jedyne wyjście to zrezygnowanie z giełdy na rok.
Idź do pracy (nawet na czarno jak z renty żyjesz) odłóż w tym czasie siano, przemyśl i może wróc..
Myślę że ciężko odłożone 10 czy 20k będziesz traktował z większym respektem.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:18

MICHU napisał:
krt

40k z 300 zł Ciekawe skad qrwa masz takie info ? scratch

Oczywiście ze możliwe.

Wystarczy nie tupać nóżkami i przyjąć że nie każdy tydzień jest dobry.

Mam taki qrwa kapitał do dyspozycji ze nie wiem jak mam się wykazać.

Można na demo ale po 2 h już nudne to jest.

bo ja sie juz pogubilem w tym twoim chorym umysle jest pozew na 2 miliardy bo jestes James Bond i wykryłes spisek Laughing piszesz ze brak kapitalu cie ogranicza, no miales Piotra 3,6k i chuj 3 dni kasy nie ma, a ty dalej twierdzisz ze masz super system, systemowcy to sa jakies odmóżdżone osobniki z tego wynika scratch
wklejasz jakies banialuki pseudosystemu , gdzie nawet kaczor pisze ze widzial podobne i gowno znich wynika, chcesz mi wmowic ze jestes taki zajebisty z matmy?? hahahaha do tego programista Laughing
na demo nie chce ci sie jebac ale za to ci sie chce jebac z 300zł az do nastepnego zerowania i tak do usranej śmierci, wszyscy sa przeciwko tobie, maklera winna, Piotr winny, forum winne, jeden Michu niewinny, który kocha zwierzątka, chce sie wieszac i ma raka na dupie Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:21

spiter napisał:
Michu!
Zaczyna się Ciebie naprawdę ciężko czytac.
Mam wrażenie że masz rozdwojenie jaźni, a przynajmniej tak się zachowujesz.
Kilka razy był poruszany ten temat.
Nie rozumiemy twojej nomenklatury językowej, nie jesteśmy w stanie rozczytac twoich wykresów.
Wklej stopkę z myfx i chociaż ze 100 euro zrób 1000 i będziesz miał dużo większe branie niż pisząc o nim 2000 postów..
I to jest wyjście tylko zastępcze bo jak dla mnie jedyne wyjście to zrezygnowanie z giełdy na rok.
Idź do pracy (nawet na czarno jak z renty żyjesz) odłóż w tym czasie siano, przemyśl i może wróc..
Myślę że ciężko odłożone 10 czy 20k będziesz traktował z większym respektem.
Pozdrawiam

Były wymieniane już spostrzeżenia o pracy za 4,5 zł za 1h.
Na inną nie mam możliwości.

Co do podpięcia konta real do fx mogę tak zrobić, ale co mi to daje ?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:22

Dave napisał:
thorgall napisał:
Dave napisał:
thorgall napisał:
My żaba się nie dogadamy bo mamy różne spojrzenia ideologiczne.
Ja uważam że najważniejsza jest jednostka, a ty jesteś za kolektywizmem.
Dla mnie wolność jednostki daje najlepsze efekty rozwoju, a dla ciebie odgórne planowanie.
Jestem pewien że w przeciągu 5 lat przekonasz się co się teraz dzieje.



i totalnie się mylisz.

jestem absolutnym zwolennikiem wolności jednostki.
a ty jesteś sfokusowany na tym co było kiedyś i taką kalkę przystawiasz do otaczającej nas rzeczywistości.
tymczasem jesteśmy w okresie ogromnych przemian na świecie.

to tak jakbyś chciał dzisiaj inwestować na rynkach w oparciu o teorie fundamentalne zawarte w książkach giełdowych sprzed kilkudziesięciu lat .... powodzenia .... depozyt zjedzony szybciej niż wymówisz słowo .... karrramba Laughing


i paradoksalnie, dzisiaj największa wolność jednostki jest w krajach europejskich ... szeroko rozumianej unii What a Face
to prawda jesteśmy w okresie wielkich przemian
w moim przekonaniu w bardzo złym kierunku
to co ja neguję ty popierasz
a na sam koniec rynek to zweryfikuje
i przekonasz się jak Twisted Evil

"nowa ekonomia" jest oszustwem sztucznie podtrzymywanym
i albo wrócimy do tego co było kiedyś albo skończy się to katastrofą

i byłoby to normalne gdyby nagle ten system zbankrutował, a ludzie którzy do tego doprowadzili odeszli.
niestety ich wola władzy jest tak wielka że skończyć się może strzelaniem


tylko, że nie jest normalnie.
masz sytuację na świecie gdzie bańki i korporacje mają silny wpływ na decyzje władzy politycznej.
a jednostka służy do spłacania długów banków.

takiego wynalazku jeszcze nikt w historii nie ćwiczył.

i jeżeli się mnie pytasz czy wolę aby mną rządził: islamski mułła, katolicki ksiądz, goldman sachs, przewodniczący komunistycznej partii chin czy rosyjskie kgb scratch


.... to ja wybieram unijnego urzędnika.
bez wahania Laughing
no widzisz sam piszesz że nie jest normalnie
i wybierasz miądzy dżumą a cholerą
a ja chcę NORMALNOŚCI
stąd też mój konserwatyzm a nie oszukańcza nowoczesność
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:24

kaertie

tak myślałem, nie warto z tobą dyskutować

bez odbioru
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:25

MICHU napisał:
spiter napisał:
Michu!
Zaczyna się Ciebie naprawdę ciężko czytac.
Mam wrażenie że masz rozdwojenie jaźni, a przynajmniej tak się zachowujesz.
Kilka razy był poruszany ten temat.
Nie rozumiemy twojej nomenklatury językowej, nie jesteśmy w stanie rozczytac twoich wykresów.
Wklej stopkę z myfx i chociaż ze 100 euro zrób 1000 i będziesz miał dużo większe branie niż pisząc o nim 2000 postów..
I to jest wyjście tylko zastępcze bo jak dla mnie jedyne wyjście to zrezygnowanie z giełdy na rok.
Idź do pracy (nawet na czarno jak z renty żyjesz) odłóż w tym czasie siano, przemyśl i może wróc..
Myślę że ciężko odłożone 10 czy 20k będziesz traktował z większym respektem.
Pozdrawiam

Były wymieniane już spostrzeżenia o pracy za 4,5 zł za 1h.
Na inną nie mam możliwości.

Co do podpięcia konta real do fx mogę tak zrobić, ale co mi to daje ?

cos co ci brakuje wiarygodności bo przeciez o to ci chodzi, zeby zlowic klienta
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 EmptySob 25 Maj 2013, 16:27

MICHU napisał:
kaertie

tak myślałem, nie warto z tobą dyskutować

bez odbioru

krzyżyk na droge,
spadniesz na dno, rodzina jak wreszcie oprzytomnieje to cie porzuci i moze wtedy zrozumiesz, teraz jestes za tępy zeby to skumac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 25-26.05.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» UFO - 4-5.05.2013 weekend
» UFO - 12-13.01.2013 weekend
» UFO - 16-17.02.2013 weekend
» UFO 09-10.03.2013 Weekend
» UFO - 22-23.06.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: