Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 25-26.05.2013 weekend

Go down 
+39
MedKit*
Ezet
E X
AgroTrader
BORowik
REALISTA
IronFX
betonowe_buty
Generał
Aligator
zibi
spacerolog
mariner
Windziarz
Jones
Janko Traderroo
dziadek
Dave
Valdi
EX
Krzysztof
kaczor
TRADER
MICHU
Reser
neuron
spiter
barany
Piotrek691
janek
Diablo
thorgall
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Zahary
gumbas
nomad
BP
Zygmunt de Bill
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
AutorWiadomość
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6420
Registration date : 22/12/2011

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 11:16

nomad napisał:
W jaki sposób pracujecie nad sobą i własnym rozwojem ?
Macie jakieś metody, odnieśliście jakieś sukcesy, porażki ?

sunny

Mam sukces, założyłem nogę za głowę. Porażka, nie mogę zdjąć do tej pory What a Face

A takie teksty jak twoje to będę słyszał jak tylko w poniedziałek do roboty pójdę. Wyluzuj ...

Powrót do góry Go down
Online
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 11:20

możecie być jednym lub drugim lub trzecim przypadkiem:
tzn gościem zasypującym lub zakopanym lub niekopiącym i niezakopanym

wybór należy do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 11:49

delphia napisał:
Krzysztof napisał:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kontrwywiad-chcial-zwerbowac-zabojce-brytyjskiego-zolnierza,328245.html
Nic nie dzieje sie przypadkowo jak służby maczają w tym palce.
Policja przyjechała na miejsce po 20 minutach bez broni, dali czas aby ludzie sfilmowali wypowiedzi zamachowców. Twisted Evil

nadchodzi nowa fala kryzysu i potrzebny jest WRÓG aby odwrócić uwagę od problemu

u nas jest łatwiej - mamy matkę Madzi i serial z tym związany

To juś przycichło. Zaczyna się na nowo serial "Pis & Platforma" Very Happy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 11:52

neuron napisał:
MICHU napisał:
neuron napisał:


tekst ten jest dłuższy od ocenianych nawet uwzględniając "pomijam treść" bo byłby jeszcze dłuższy.
zatem przerost formy nad treścią.
formy egzystencjalno - metafizyczne, rozprawka, mamy polonistę na UFO cheers
opisywałeś kiedyś neuron jak wygląda Twój system
dziękuję, postoję z boku
na takim edku czy jenie nawet byś się po mydełko nie zdanżył schylić.

ocena zaś bardzo sprawiedliwa, za mało się nawklejałem
ale to jest takie polaczkowskie, ciągnąć kogoś w dół samemu nie potrafiąc doskoczyć.

od ponad roku nie pamiętam ANI RAZU zebyś coś wkleił i napisał a teraz będzie tak i tak, czas za 9 minut albo jutro chociaż.
Następny w drużynie strzelców.
nie piszę tego wszystkiego aby sie spierać z toba o to kto podaje lepsze czy gorsze sygnały i dobrze to wiesz
usiłuję ci uzmysłowić ( jeżeli tego oczywiście sam nie wiesz ) , że żyjesz w jakimś wymyślonym przez siebie świecie gdzie za rogiem jest kraina szczęsliwości gdzie zarabiasz krocie na forex
nie wypieraj z pamięci strat wynikających ze sposobu jakim grasz !!!!!
nie udawaj, że granie polega na trafianiu w sygnały
tu akurat nie ma dużych mozliwości - masz 50/50, że trafisz i do tego nawet system nie jest potrzebny
jakoś chyba przed rokiem trochę uważałem na to co podawałeś i jak grasz i pamiętasz jaka była konkluzja ??
napisałem ci potop kurwy w rzece i od tego czasu nie wnikałem całkowicie w twoje sygnały bo to nie o to chodzi
moje wpisy traktuj tylko i wyłącznie jako jeszcze pomocną dłoń a nie pole do wykazywanie kto jest lepszy i na jakim polu
zreszta coraz bardziej się skłaniam do przekonania, że tobie jest dobrze w tym stanie ducha jaki masz teraz
zarabiać nie musisz i nie wykazujesz determinacji w tym kierunku a jak złapiesz kogoś kto ci sfinansuje zabawę to masz bonus
baw się dalej ale pamiętaj, że kiedyś przyjdzie syndrom odstawienia
napisz jeszcze jakieś ewentualnie słowo polemiczne i z mojej strony to będzie już koniec tematu bo z pustego i salomon nie naleje


nie sposób nie odnieść się do zmyślnej riposty nawet za cenę uzyskania złowieszczego stanu już końca tematu.

1. Krytykujesz mój system, sposób gry, spór zaś nie polega na tym kto podaje lepsze sygnały - Ty nie podajesz żadnych.
Jeżeli cos/kogoś krytykujesz to pokaż że potrafisz lepiej - tak to raczej działa i na tym polega.
"Potop ( stare) k...w Wiśle" ? Ale za co ? Nowy system zawiera składniki poprzedniego, sprawdzone rzeczy + nowe = lepsze ogółem.

2. " Nie udawaj, że granie polega na trafianiu w sygnały."

No jeśli dla Ciebie granie polega na byciu w przeciwfazie/timingu to mamy odmienny sposób gry. O kierunek się tutaj rozchodzi.
Jeżeli chodzi Ci ze nie trzeba trafić idealnie w górkę/dołek i wejść po sygnale to w dalszym ciągu chodzi o kierunek bo sygnał sam w sobie Ci tego nie zagwarantuje.
Znasz sytuację wejścia na pozycję a za chwilę odwrót. Zatem sygnał to pojęcie szersze niż sam moment jego padnięcia bo może zachodzić dla zmyłki.
Niektóre rzeczy się odpuszcza i dopiero za 2 godziny widać dlaczego.

3. System forex mający 50/50 nie jest w takim razie systemem, już lepiej monetą rzucić, po co się tak pocić.
Natomiast aby rozstrzygnąć jaki jest stosunek x/x trzeba jeszcze znać TF i moment zamknięcia pozycji.
Samo otwarcie tylko ? Jakoś ty rzeczywiście chyba nic z tego forexu nie wyniosłeś albo jesteś dopiero na etapie przecięcia średnich ( dwóch dopiero).

4. Nie podchodzę do forex jak do zabawy, raczej spłaszczane przez Ciebie pojęcia świadczą o takim właśnie podejściu przez Ciebie.

Siedzisz w tej piaskownicy ale jak nasypać piasku do wiaderka to za cholerę nie wiesz. What a Face
Podpowiedź: Można łopatką albo rękoma albo samym wiaderkiem.
Tylko Ty jesteś na etapie że tylko rękoma umiesz i brudzisz się przy tym. Smile
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9799
Registration date : 29/02/2012

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:07

MICHU napisał:
neuron napisał:
MICHU napisał:
neuron napisał:


tekst ten jest dłuższy od ocenianych nawet uwzględniając "pomijam treść" bo byłby jeszcze dłuższy.
zatem przerost formy nad treścią.
formy egzystencjalno - metafizyczne, rozprawka, mamy polonistę na UFO cheers
opisywałeś kiedyś neuron jak wygląda Twój system
dziękuję, postoję z boku
na takim edku czy jenie nawet byś się po mydełko nie zdanżył schylić.

ocena zaś bardzo sprawiedliwa, za mało się nawklejałem
ale to jest takie polaczkowskie, ciągnąć kogoś w dół samemu nie potrafiąc doskoczyć.

od ponad roku nie pamiętam ANI RAZU zebyś coś wkleił i napisał a teraz będzie tak i tak, czas za 9 minut albo jutro chociaż.
Następny w drużynie strzelców.
nie piszę tego wszystkiego aby sie spierać z toba o to kto podaje lepsze czy gorsze sygnały i dobrze to wiesz
usiłuję ci uzmysłowić ( jeżeli tego oczywiście sam nie wiesz ) , że żyjesz w jakimś wymyślonym przez siebie świecie gdzie za rogiem jest kraina szczęsliwości gdzie zarabiasz krocie na forex
nie wypieraj z pamięci strat wynikających ze sposobu jakim grasz !!!!!
nie udawaj, że granie polega na trafianiu w sygnały
tu akurat nie ma dużych mozliwości - masz 50/50, że trafisz i do tego nawet system nie jest potrzebny
jakoś chyba przed rokiem trochę uważałem na to co podawałeś i jak grasz i pamiętasz jaka była konkluzja ??
napisałem ci potop kurwy w rzece i od tego czasu nie wnikałem całkowicie w twoje sygnały bo to nie o to chodzi
moje wpisy traktuj tylko i wyłącznie jako jeszcze pomocną dłoń a nie pole do wykazywanie kto jest lepszy i na jakim polu
zreszta coraz bardziej się skłaniam do przekonania, że tobie jest dobrze w tym stanie ducha jaki masz teraz
zarabiać nie musisz i nie wykazujesz determinacji w tym kierunku a jak złapiesz kogoś kto ci sfinansuje zabawę to masz bonus
baw się dalej ale pamiętaj, że kiedyś przyjdzie syndrom odstawienia
napisz jeszcze jakieś ewentualnie słowo polemiczne i z mojej strony to będzie już koniec tematu bo z pustego i salomon nie naleje


nie sposób nie odnieść się do zmyślnej riposty nawet za cenę uzyskania złowieszczego stanu już końca tematu.

1. Krytykujesz mój system, sposób gry, spór zaś nie polega na tym kto podaje lepsze sygnały - Ty nie podajesz żadnych.
Jeżeli cos/kogoś krytykujesz to pokaż że potrafisz lepiej - tak to raczej działa i na tym polega.
"Potop ( stare) k...w Wiśle" ? Ale za co ? Nowy system zawiera składniki poprzedniego, sprawdzone rzeczy + nowe = lepsze ogółem.

2. " Nie udawaj, że granie polega na trafianiu w sygnały."

No jeśli dla Ciebie granie polega na byciu w przeciwfazie/timingu to mamy odmienny sposób gry. O kierunek się tutaj rozchodzi.
Jeżeli chodzi Ci ze nie trzeba trafić idealnie w górkę/dołek i wejść po sygnale to w dalszym ciągu chodzi o kierunek bo sygnał sam w sobie Ci tego nie zagwarantuje.
Znasz sytuację wejścia na pozycję a za chwilę odwrót. Zatem sygnał to pojęcie szersze niż sam moment jego padnięcia bo może zachodzić dla zmyłki.
Niektóre rzeczy się odpuszcza i dopiero za 2 godziny widać dlaczego.

3. System forex mający 50/50 nie jest w takim razie systemem, już lepiej monetą rzucić, po co się tak pocić.
Natomiast aby rozstrzygnąć jaki jest stosunek x/x trzeba jeszcze znać TF i moment zamknięcia pozycji.
Samo otwarcie tylko ? Jakoś ty rzeczywiście chyba nic z tego forexu nie wyniosłeś albo jesteś dopiero na etapie przecięcia średnich ( dwóch dopiero).

4. Nie podchodzę do forex jak do zabawy, raczej spłaszczane przez Ciebie pojęcia świadczą o takim właśnie podejściu przez Ciebie.

Siedzisz w tej piaskownicy ale jak nasypać piasku do wiaderka to za cholerę nie wiesz. What a Face
Podpowiedź: Można łopatką albo rękoma albo samym wiaderkiem.
Tylko Ty jesteś na etapie że tylko rękoma umiesz i brudzisz się przy tym. Smile
temat można ciągnąc w nieskończoność ale musiałby cos wnosić przecież
ty ciągle z uporem godnym lepszej sprawy usiłujesz mi powiedzieć, ze sygnały ( czego sa to sygnały ) są dobre
przeciez ja ci usiłuję powiedzieć ..... ciach
dobra podejmę jakby ostatnią próbę ale już tylko dla ciebie
i sam masz to ocenić
załóz demo ( dasz marinerowi nazwę rachunku od zaraz a hasło po miesiącu aby zobaczył co robiłeś )
i tak jak napisałem tydzień temu - strać tylko 10% wartości !!!!
jeżeli uda ci sie zrobic mniejszą stratę to ja przestanę ci pitolić ale jeżeli zrobisz większa ty już nigdy nie napiszesz tutaj a znakomitym systemie i nie wezmiesz od kogokolwiek pieniędzy na grę
dil ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:12

bili sie o cukier
teraz padaka

http://stooq.com/q/?s=sb.f&c=3y&t=l&a=lg&b=0

Basketball komu cukru?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:24

neuron napisał:


temat można ciągnąc w nieskończoność ale musiałby cos wnosić przecież
ty ciągle z uporem godnym lepszej sprawy usiłujesz mi powiedzieć, ze sygnały ( czego sa to sygnały ) są dobre
przeciez ja ci usiłuję powiedzieć ..... ciach
dobra podejmę jakby ostatnią próbę ale już tylko dla ciebie
i sam masz to ocenić
załóz demo ( dasz marinerowi nazwę rachunku od zaraz a hasło po miesiącu aby zobaczył co robiłeś )
i tak jak napisałem tydzień temu - strać tylko 10% wartości !!!!
jeżeli uda ci sie zrobic mniejszą stratę to ja przestanę ci pitolić ale jeżeli zrobisz większa ty już nigdy nie napiszesz tutaj a znakomitym systemie i nie wezmiesz od kogokolwiek pieniędzy na grę
dil ???

1. Sygnały czego ? Do zarabiania.

2. Jeśli odnosisz moje zarabianie do przedstawionej sytuacji w piaskownicy to proszę daj mi ładne, duze wiaderko i nie połamaną lopatkę.
Wiaderko będzie w mig pełne a ja się przy tym prawie nie umorusam.

3. Sprawa z demo odpada bo nie mam na zabawę czasu. 10 lat wystarczy.

4. Korzyści mogą być obustronne, piaskownica nie jest tylko dla czarnych i białych. Smile

5. Zaś te osoby o których myślisz same się do mnie zgłosiły, natomiast akcentując sposób finansowania - nie dotyczy to bezpośrednio wypracowania metod i systemu.

6. Metod jest kilka o jakich Ci się nawet nie śniło, Ty znasz niestety tylko pojęcie otwarcia pozycji i że jest to 50/50 pod względem tego skutku.

Teraz już (BO) cheers

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24712
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:29

MICHU napisał:
neuron napisał:


temat można ciągnąc w nieskończoność ale musiałby cos wnosić przecież
ty ciągle z uporem godnym lepszej sprawy usiłujesz mi powiedzieć, ze sygnały ( czego sa to sygnały ) są dobre
przeciez ja ci usiłuję powiedzieć ..... ciach
dobra podejmę jakby ostatnią próbę ale już tylko dla ciebie
i sam masz to ocenić
załóz demo ( dasz marinerowi nazwę rachunku od zaraz a hasło po miesiącu aby zobaczył co robiłeś )
i tak jak napisałem tydzień temu - strać tylko 10% wartości !!!!
jeżeli uda ci sie zrobic mniejszą stratę to ja przestanę ci pitolić ale jeżeli zrobisz większa ty już nigdy nie napiszesz tutaj a znakomitym systemie i nie wezmiesz od kogokolwiek pieniędzy na grę
dil ???

1. Sygnały czego ? Do zarabiania.

2. Jeśli odnosisz moje zarabianie do przedstawionej sytuacji w piaskownicy to proszę daj mi ładne, duze wiaderko i nie połamaną lopatkę.
Wiaderko będzie w mig pełne a ja się przy tym prawie nie umorusam.

3. Sprawa z demo odpada bo nie mam na zabawę czasu. 10 lat wystarczy.

4. Korzyści mogą być obustronne, piaskownica nie jest tylko dla czarnych i białych. Smile

5. Zaś te osoby o których myślisz same się do mnie zgłosiły, natomiast akcentując sposób finansowania - nie dotyczy to bezpośrednio wypracowania metod i systemu.

6. Metod jest kilka o jakich Ci się nawet nie śniło, Ty znasz niestety tylko pojęcie otwarcia pozycji i że jest to 50/50 pod względem tego skutku.

Teraz już (BO) cheers

Ad.5 to było ich więcej? affraid
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:36

thorgall

ad.5

zalezy kto, czego chciał i w jakich podgrupach działał.

jednostkowo wszystko co miał michu poszło za 114,50

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24712
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:39

MICHU napisał:
thorgall

ad.5

zalezy kto, czego chciał i w jakich podgrupach działał.

jednostkowo wszystko co miał michu poszło za 114,50

ja nie wiedziałem że całe grupy i podgrupy się do ciebie ustawiały affraid
gratuluje marketingu
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:42

Generał napisał:


Nomad daj sobie z tym spokój ja znam takich trenerów motywacji że sami kurwa nie potrafią siebie zmotywować Smile

Możesz bliżej, co to jest trening motywacji i o kim mowa ? scratch
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:43

Podsumowanie dyskusji:

"Słowo "nonsens" w języku potocznym używa się często wymiennie ze słowem "absurd", choć np. w teorii literatury są one odróżniane. W logice słowa te mają odmienne znaczenia - żaden absurd nie jest zarazem nonsensem. Absurd to wypowiedź sprzeczna wewnętrznie (np. "żonaty kawaler", "Polska została podzielona na trzy połowy") – by wyrażenie mogło być wewnętrznie sprzeczne, musi być zbudowane poprawnie pod względem składniowym, co w przypadku nonsensów nie zachodzi z definicji".

Absurd
Przez absurd (łac. ABSURDUS – niewłaściwy, niestosowny, absurdalny) rozumie się przekonania absurdalne i ich zastosowania.

W logice
Przekonanie absurdalne to każde przekonanie, które w sposób oczywisty nie jest możliwe do utrzymania. W węższym sensie jest to każde zdanie sprzeczne z prawami logiki (zob. reductio ad absurdum). Żaden absurd nie jest nonsensem, wyrażenie nonsensowne (jako pozbawione znaczenia) nie może być bowiem sprzeczne z żadnym zdaniem, w tym z żadnym prawem logiki. W języku potocznym termin "absurd" interpretowany jest psychologistycznie, tj. nie jako pewne przekonanie czy pewne zdanie, ale jako stan mentalny towarzyszący temu przekonaniu/zdaniu w odpowiednich sensach.
Przykłady: Syn bezdzietnej matki ułożył się do snu, Żonaty kawaler poszedł do kościoła, Karol przepołowił jabłko na trzy części, Raczej na pewno pójdę na spotkanie.


Ostatnio zmieniony przez Daredevil Trejder dnia Nie 26 Maj 2013, 12:50, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:43

Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
W jaki sposób pracujecie nad sobą i własnym rozwojem ?
Macie jakieś metody, odnieśliście jakieś sukcesy, porażki ?

sunny

Mam sukces, założyłem nogę za głowę. Porażka, nie mogę zdjąć do tej pory What a Face

A takie teksty jak twoje to będę słyszał jak tylko w poniedziałek do roboty pójdę. Wyluzuj ...


to pracę zmień jak jej nie lubisz Exclamation
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:43

thorgall napisał:
MICHU napisał:
thorgall

ad.5

zalezy kto, czego chciał i w jakich podgrupach działał.

jednostkowo wszystko co miał michu poszło za 114,50

ja nie wiedziałem że całe grupy i podgrupy się do ciebie ustawiały affraid
gratuluje marketingu

a wklejenie wykresu to marketing ?, pełno tu marketingowców
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 12:51

Oczyszczanie jelit - Sekret Długowieczności

Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9799
Registration date : 29/02/2012

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:03

MICHU napisał:
neuron napisał:


temat można ciągnąc w nieskończoność ale musiałby cos wnosić przecież
ty ciągle z uporem godnym lepszej sprawy usiłujesz mi powiedzieć, ze sygnały ( czego sa to sygnały ) są dobre
przeciez ja ci usiłuję powiedzieć ..... ciach
dobra podejmę jakby ostatnią próbę ale już tylko dla ciebie
i sam masz to ocenić
załóz demo ( dasz marinerowi nazwę rachunku od zaraz a hasło po miesiącu aby zobaczył co robiłeś )
i tak jak napisałem tydzień temu - strać tylko 10% wartości !!!!
jeżeli uda ci sie zrobic mniejszą stratę to ja przestanę ci pitolić ale jeżeli zrobisz większa ty już nigdy nie napiszesz tutaj a znakomitym systemie i nie wezmiesz od kogokolwiek pieniędzy na grę
dil ???

1. Sygnały czego ? Do zarabiania.

2. Jeśli odnosisz moje zarabianie do przedstawionej sytuacji w piaskownicy to proszę daj mi ładne, duze wiaderko i nie połamaną lopatkę.
Wiaderko będzie w mig pełne a ja się przy tym prawie nie umorusam.

3. Sprawa z demo odpada bo nie mam na zabawę czasu. 10 lat wystarczy.

4. Korzyści mogą być obustronne, piaskownica nie jest tylko dla czarnych i białych. Smile

5. Zaś te osoby o których myślisz same się do mnie zgłosiły, natomiast akcentując sposób finansowania - nie dotyczy to bezpośrednio wypracowania metod i systemu.

6. Metod jest kilka o jakich Ci się nawet nie śniło, Ty znasz niestety tylko pojęcie otwarcia pozycji i że jest to 50/50 pod względem tego skutku.

Teraz już (BO) cheers

no to ostatnia odpowiedz
system = lampy + michu
system nie jest zarabiający
system jest do dooopy
system służy do tracenia pieniędzy
cała reszta punktów nie jest warta przeczytania wobec zanegowania pierwszego punktu który jest fałszywy
a to już ( matematyku programisto ??? ) implikuje całą resztę rozumowania
nie trafiasz do fosy tylko dlatego abym mógł po twoich wpisach ostrzegać ewentualnych chętnych na twoje zagrywki
do rozwagi dla twojego sumienia
te cudze pieniądze które straciłeś w tak prosty sposób oni musieli odłożyć, zaoszczędzić lub czegoś sobie odmówić
ty już zapewne zapomniałeś co to znaczy zarobić i zaoszczędzić ???


_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6420
Registration date : 22/12/2011

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:19

nomad napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
W jaki sposób pracujecie nad sobą i własnym rozwojem ?
Macie jakieś metody, odnieśliście jakieś sukcesy, porażki ?

sunny

Mam sukces, założyłem nogę za głowę. Porażka, nie mogę zdjąć do tej pory What a Face

A takie teksty jak twoje to będę słyszał jak tylko w poniedziałek do roboty pójdę. Wyluzuj ...


to pracę zmień jak jej nie lubisz Exclamation

Chętnie bym to zrobił, ale nigdzie już nie przyjmują jak się nie ukończyło kursu Seweryna Ebertowskiego o wewnętrznym rozwoju. "Znajdź głupszego od siebie" - tak Pawlak powiedział pedałowi co go prosił o wsparcie na lotnisku w N.Y. Powiedzonko będzie tu adekwatne.
Powrót do góry Go down
Online
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:24

MICHU
znasz ten konkurs
co miesiąc 5k euro do wygrania
na koniec roku ogólny ranking tam 20k euro
http://theforexchampionship.com/join?friends=Jones_Poland
wygrywasz sobie taki konkursik i masz kapiał na gre potem już tylko plaża Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:29

nomad napisał:
Oczyszczanie jelit - Sekret Długowieczności


Kasza to zboże a zboża są dla biednych - Miszczu B. lol! Trzeba wpierdadalać masło, jaja, smalec i golonę.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:30

Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
W jaki sposób pracujecie nad sobą i własnym rozwojem ?
Macie jakieś metody, odnieśliście jakieś sukcesy, porażki ?

sunny

Mam sukces, założyłem nogę za głowę. Porażka, nie mogę zdjąć do tej pory What a Face

A takie teksty jak twoje to będę słyszał jak tylko w poniedziałek do roboty pójdę. Wyluzuj ...


to pracę zmień jak jej nie lubisz Exclamation

Chętnie bym to zrobił, ale nigdzie już nie przyjmują jak się nie ukończyło kursu Seweryna Ebertowskiego o wewnętrznym rozwoju. "Znajdź głupszego od siebie" - tak Pawlak powiedział pedałowi co go prosił o wsparcie na lotnisku w N.Y. Powiedzonko będzie tu adekwatne.

to załóż własny biznes
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:31

absurdus ufoforumos

http://www.grapheine.com/bombaytv/pub-pl-1862cde3dc7c5b59b424ad5b49e087ed.html
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:33

neuron napisał:


no to ostatnia odpowiedz
system = lampy + michu
system nie jest zarabiający
system jest do dooopy
system służy do tracenia pieniędzy
cała reszta punktów nie jest warta przeczytania wobec zanegowania pierwszego punktu który jest fałszywy
a to już ( matematyku programisto ??? ) implikuje całą resztę rozumowania
nie trafiasz do fosy tylko dlatego abym mógł po twoich wpisach ostrzegać ewentualnych chętnych na twoje zagrywki
do rozwagi dla twojego sumienia
te cudze pieniądze które straciłeś w tak prosty sposób oni musieli odłożyć, zaoszczędzić lub czegoś sobie odmówić
ty już zapewne zapomniałeś co to znaczy zarobić i zaoszczędzić ???


zgadzam się że system = metoda + trader

żeby móc o czymś napisać trzeba cokolwiek wiedzieć, inaczej można to potem prześmiewczo skrytykować albo spłaszczyć do bla bla... alien

należy przyjać że albo zgodzimy się na roczną lokatę na 4,5% ( realnie mniej bo inflacja) albo powalczymy o więcej z większym ryzykiem.

sumienie mam czyste, zaś ilością prób wzbogacenia systemu o dalsze przysporzenia mógłbym niebo wybrukować.
zostały odrzucone.

nie da się nic zaoszczędzić z pracy za 4,5zł na godzinę.
przyjmuje się że, era niewolnictwa zakończyła się z końcem wojny secesyjnej w USA.

osoba, która gorzej wie i potrafi wybuduje sobie piedestał "jestem lepszy bo podążam z falą i silniejszy jako w grupie".
natomiast podawania sygnałow było brak, jest brak i będzie brak...neuron który nie idzie do przodu się cofa, rotuje odwrotnie i tak zostanie.

Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:39

MICHU napisał:
PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:

Zostało tam jasno przedstawione i opisane MM jako zarządzanie ryzykiem.
...
W punktach które wyciachałem sugerujesz ze na fx urodziłem się wczoraj.
Strategia określa moment wyzerowania rachunku nie jako stan zero zł tylko jako moment braku gotówki na stopa.
Jeżeli dopuszczanie w strategii możliwości 13 - krotnego odpalenie stopa pod rząd bez ryzyka tak określonego wyzerowania rachunku nie jest dla Ciebie wyznacznikiem stosowania jakiegoś tam MM to znaczy że uważasz mnie za głąba, który przyjął grę metodą "na pałę".
..
Cytat:
"czy ty znasz w ogóle realne statystyki obsunięć różnych timefrimów swojego systemu, w różnych warunkach i nie-demowych tylko przy realnym trejdowaniu? bo tak to rozmowa stanie się mocno abstrakcyjna."

Jak myślisz skąd się wziął pomysł na siatkę, fazy, miejsce i czas jako elementy Mojego systemu ?

Jak myślisz, jeżeli czocho wsadza Was na sygnał który jest w złym miejscu, czasie i o złej fazie to ja wchodzę na FT.
Nie Pingwin, wtedy ja w głowie mam już ST.

(BO) Jan to taki muzyk Wink
1) idea
2) testy demo, i statystyczne
3) testy praktyczne realne (często wielowariantowe)
4) testy praktycznego zarabiania i stosowania MM w różnych warunkach i tf-ach oraz nietypowych sytuacjach, danych itp
5) wykształcenie stałych (właściwych) nawyków inwestycyjnych/spekulacyjnych potrzebnych w danej metodzie (aż do etapu bez obciążeń emocjonalnych i mentalnych) - może to być długi etap
6) stałe zarabianie w oparciu o poprzednie punkty

(na etapie nr6 można myśleć o zarabianiu kasy)


aż tak nie sugeruję, no spoko michu znaczy jesteś właśnie na levelu 4-tym Smile

ps. śmiało więc można powiedzieć że Piotrek przeznaczył forsę na testy, tj na fazę testową, nie wim w czym problem, i też nie rozumiem o co mu chodzi, i czemu nie chce dalej testować, zawsze konieczne są zawsze wielokrotne testy, z dupy jest inwestor z niego bo to szerszy projekt, a nie jakaś pojedyńcza próba Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN Z MADAGASKARU dnia Nie 26 Maj 2013, 13:48, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:43

Daredevil Trejder napisał:
absurdus ufoforumos

http://www.grapheine.com/bombaytv/pub-pl-1862cde3dc7c5b59b424ad5b49e087ed.html

pamiętam jak opowiadałeś o tradingu na plaży podczas wakacji

coś tam było z połączeniem, stopki nie ustawione i 60k poszło z dymem w 2 godziny.


Napiszesz jak wybrnąłeś, kto Ci pomógł wtedy ?
Pamiętam że po około roku wróciłeś z kwotą 3k , zrobiłeś 60k a po 2 tygodniach znowu zniknąłeś na pół roku.

W tym szaleństwie jest metoda ale po zejściu z plaży również byłeś ABSURDUS - finansista bez pieniędzy.

Zdarza się, czy w jakikolwiek sposób przekreśla to Twoją wiedzę i doświadczenie.

NIE. Świadczy jedynie o głupocie.

Natomiast wiele wiedzy i determinacji wymaga zrobienie z 3K 60k dlatego UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 767691 UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 767691 UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 767691
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:52

Nasi starsi bracia w zieleni Very Happy

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 ChartE_142_0UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 ChartE_137_0.png?0UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 ChartE_168_0.png?0
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9799
Registration date : 29/02/2012

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 13:53

Daredevil Trejder napisał:
absurdus ufoforumos

http://www.grapheine.com/bombaytv/pub-pl-1862cde3dc7c5b59b424ad5b49e087ed.html
rok 2015 - konwecja michufund system połączona ze sprzedażą rewelacyjnego lampowego systemu v1,5h
1,5 h oznacza gwarantowaną stratę całości kapitału w 1,5 godziny - pierwszy taki system dostępny w sprzedaży detalicznej !!!
także ratalnej
działa na wszystkich platformach !!!!
twój sąsiad już kupił - a ty co powiesz dziecku pod koniec sesji ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 14:02

Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
nomad napisał:
W jaki sposób pracujecie nad sobą i własnym rozwojem ?
Macie jakieś metody, odnieśliście jakieś sukcesy, porażki ?

sunny

Mam sukces, założyłem nogę za głowę. Porażka, nie mogę zdjąć do tej pory What a Face

A takie teksty jak twoje to będę słyszał jak tylko w poniedziałek do roboty pójdę. Wyluzuj ...


to pracę zmień jak jej nie lubisz Exclamation

Chętnie bym to zrobił, ale nigdzie już nie przyjmują jak się nie ukończyło kursu Seweryna Ebertowskiego o wewnętrznym rozwoju. "Znajdź głupszego od siebie" - tak Pawlak powiedział pedałowi co go prosił o wsparcie na lotnisku w N.Y. Powiedzonko będzie tu adekwatne.

Nie ma pracy w tym kraju dla ludzi z moimi kwalifikacjami Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38819
Registration date : 25/10/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 14:04

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:


ps. śmiało więc można powiedzieć że Piotrek przeznaczył forsę na testy, tj na fazę testową, nie wim w czym problem, i też nie rozumiem o co mu chodzi, i czemu nie chce dalej testować, zawsze konieczne są zawsze wielokrotne testy, z dupy jest inwestor z niego bo to szerszy projekt, a nie jakaś pojedyńcza próba Rolling Eyes

to znaczy w zdaniu "przeznaczył na testy" zamieniłbym na "zesrał się za systemem", który dzięki mojej uprzejmości miałeś okazję i Ty zobaczyć.

Jednak (BO) bo powielasz bzdury. Smile

Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 14:10

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:


ps. śmiało więc można powiedzieć że Piotrek przeznaczył forsę na testy, tj na fazę testową, nie wim w czym problem, i też nie rozumiem o co mu chodzi, i czemu nie chce dalej testować, zawsze konieczne są zawsze wielokrotne testy, z dupy jest inwestor z niego bo to szerszy projekt, a nie jakaś pojedyńcza próba Rolling Eyes

Bardzo już proszę wszystkich o zejście z "mojego tematu". Chcałem pomóc komuś w potrzebie tak jak mnie ktoś kiedyś dawno pomógł. Zamiast pomóc okazało się, że dałem narkomanowi na działkę. Narkoman działkę zużył, a mnie jeszcze opluł jak nie chciałem dać na następną.

Morał: Pomagać też trzeba umieć.

Koniec tematu.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 EmptyNie 26 Maj 2013, 14:14

UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 3262271221
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.05.2013 weekend   UFO - 25-26.05.2013 weekend - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 25-26.05.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 12 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» UFO - 4-5.05.2013 weekend
» UFO - 12-13.01.2013 weekend
» UFO - 16-17.02.2013 weekend
» UFO 09-10.03.2013 Weekend
» UFO - 22-23.06.2013 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: