Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 15-16.06.2013 weekend

Go down 
+29
Małolat
TRADER
Janko Traderroo
MoralnyNiepokój
Mleczarz
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
E X
Zygmunt de Bill
dziadek
nomad
Piotrek691
zibi
Windziarz
kaczor
IronFX
MICHU
EX
betonowe_buty
rafalx
mariner
barany
Reser
janek
AgroTrader
Diablo
thorgall
Aligator
Zahary
inwestor
33 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:35

Dzisiaj się zastanawiamy jakim to sposobem ludzie wybrali hitlera do władzy.

za 30 lat nasze dzieci i wnuki będą pytały kto do ch... wtedy popierał tą faszystowską UE.
ty Krt nie będziesz musiał odpowiadać
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:40

Diablo (krt) napisał:
Argos napisał:
Koniarz napisał:
nie dajcie sie nabrac
Diablo jest kapelanem wojskowym
modli sie kilka razy dziennie
a Was tu wkręca dla jaj

a ja zauwazylem ze diablo -krt jest actimelkiem kaczora
zawsze i wszedzie go broni i wspiera

pewnie dużo ich łaczy
ale dlaczego mysli ze  pyskaty ,waleczny kaczor sam sobie nie poradzi ???

kiedy argumenty są takie same jak moje to dlaczego mam siedzieć cicho? chcesz mi tego zabronić? i co to za pedalskie insynuacje? jak pieprzysz swoje świnie w oborze to ja cie nie oceniam, rozumiem ze masz zwiększone potrzeby Very Happy

pieprze bo sa moje i co komu do tego - parady publicznej po Warszawie z tego powodu nie robie i innych nie namawiam do pieprzenia

nie pamietam zeby kaczor Ciebie tak ciagle bronil
a to oznacza ze to Ty jestes jego actimelkiem i masz zobowiazania za otrzymane snikersy Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:46

Diablo (krt) napisał:

ciebie pojebało? normalny ty qrwa jesteś? sam sobie zmień imię pojebie

a widzisz gdybys w niedziele rano poszedl z zona i dziecmi do kosciola
wylazł z wyra/domu , spotkał sie z ludźmi , pogadał , popatrzyl na slonce , ptaszki , kwiatki
to i poziom frustracji , agresji bylby duzo mniejszy
i mialbyc jakas radość z zycia

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:48

Argos napisał:
Diablo (krt) napisał:

ciebie pojebało? normalny ty qrwa jesteś? sam sobie zmień imię pojebie

a widzisz gdybys w niedziele rano poszedl z zona i dziecmi do kosciola
wylazł z wyra/domu  , spotkał sie z ludźmi , pogadał , popatrzyl na slonce , ptaszki , kwiatki  
to i poziom frustracji , agresji bylby duzo  mniejszy  
i mialbyc jakas radość z zycia

gniewu w nim dużo-jak mówił mistrz Joda
Powrót do góry Go down
Online
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:51

DIABEŁ – to ogólne określenie najważniejszych mieszkańców piekła. Diabłów jest sporo. Wszystkie są wredne, podstępne, potężne i straszne. Wszystkie mają rogi, kopytka i ogony. Trwają spory, co do ich hierarchii, ale najprawdopodobniej wygląda ona następująco:

Szatan 
Diablo, Baal, Mefisto, Duriel, Andariel, Belial, Azmodan, Lucyfer, Belzebub, Lilith
Azazel, Behemot, Samael, Kushiel, Lahatiel, Adramelek, Zaebos

Zaznaczyć przy tym należy, ze Diabły, to wyjątkowo ambitne bydlaki i w związku z powyższym stale dążą do zdobycia coraz większej władzy. W efekcie tego hierarchia jest płynna i jedynym niezmiennym punktem jest niezłomna pozycja Szatana.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:54

Daredevil (Demon) Trejder napisał:
DIABEŁ – to ogólne określenie najważniejszych mieszkańców piekła. Diabłów jest sporo. Wszystkie są wredne, podstępne, potężne i straszne. Wszystkie mają rogi, kopytka i ogony. Trwają spory, co do ich hierarchii, ale najprawdopodobniej wygląda ona następująco:

Szatan 
Diablo, Baal, Mefisto, Duriel, Andariel, Belial, Azmodan, Lucyfer, Belzebub, Lilith
Azazel, Behemot, Samael, Kushiel, Lahatiel, Adramelek, Zaebos

Zaznaczyć przy tym należy, ze Diabły, to wyjątkowo ambitne bydlaki i w związku z powyższym stale dążą do zdobycia coraz większej władzy. W efekcie tego hierarchia jest płynna i jedynym niezmiennym punktem jest niezłomna pozycja Szatana.

na naszym forum szatani prezentują mierną siłę
pizdnąć takiego w łeb i leży Very Happy
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 10:56

Delphia byś wspomógł
walka dobra ze złem trwa a ty się opierdalasz Very Happy
Powrót do góry Go down
Online
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:01

Argos napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:


No dobra, po raz kolejny napisałeś, co byś nie chciał.

Proszę, napisz jak według Ciebie powinno być? Tak jak teraz czy jeszcze inaczej?

Coz jesli umiem wykazaz ze jakies twierdzenie jest falszywe to nei oznacza ze musze bcy swietny w tworzeniu twierdzen.
Ale jesli ktos wychwala jakies rozwiazanie to wypadaloby zeby sie odniosl do sensownej krytyki.

Mi sie podobaja propozycje Pawlaka, mala skaldka rentowa i emerytalna dla wszystkich tak zeby byla minimalna emerytura a to co wiecej uzbierasz sobie sam.
Skladka zdrowotna powinna obowiazywac kazdego ale nie w procentowej a kwotowej wartosci zeby nie karac tych co wiecej zarabiaja.

wszystkei propozycje zeby nie ubezpieczac w ogole mnei smiesza bo powoduja i tak wygenerowanie kosztow ktore ktos bedzie musial poniesc.

Szczegolnie kieruje to do wyznawcow Korwina MIkke ktorzy naboznie powtarzaja kazda bzdura ktora on wymysli bo to chyba jest trendy i uwazaja to jeszcze za szczyt mysli liberalnej

Ok, czyli przyznałeś, że nie wiesz jak powinien wyglądać system ub. zdrowotnych.
Ale piszesz też, że składka zdrowotna powinna obowiązywać każdego. I powinna być równa dla każdego. Jesteś coraz bliżej normalności. Tylko parafrazując Ciebie: co z tymi, których nie stać na zapłatę składki zdrowotnej???? Nie zapłacił i dostał zawał?
Musisz zrozumieć, że ludzie umierają z powodu bardzo różnych przyczyn: wypadki, choroby, głupota itd itd. I wiele z tych przyczyn jest o wiele bardziej błahych niż brak pieniędzy na ubezpieczenie. Tak po prostu jest.

A jeśli chcesz płacić za leczenie zawału osoby, która nie ma ubezpieczenia to płać. I jeszcze dostaniesz brawa ode mnie. Ale nie zmuszaj mnie abym ja się do tego dorzucał bo np. nie chcę (jestem egoistą), nie mam (przepiłem), chcę ale nie mam (opłaciłem dzieciom studia za granicą)

Czyli wedlug ciebie osoby bez ubezpieczenia powinny byc pozbawione jakiejkolwiek pomocy lekarskiej?

Pewnie napiszesz ze pomocy udzielic i wyslac pozniej rachunek.
Ale jak rachunku ktos nie zaplaci bo nei ma to w sluzbie zdrowia powstaje dlug.Ja sie pytam kto zaplaci ten dlug.


Widzisz ja mowie o konkretach a ty o jakichs utopiach.To ze nie chcesz placic to oczywiste ale po cholere nazywac reforma cos co i tak sie skonczy tym ze zaplaci budzet panstwa.

No chyba ze jak ktos nie jest ubezpieczony to nie mozna mu udzielic w ogole pomocy (nawet jak ma kase na koncie i pokaze wyciag).
W koncu po wszystkim moze wyjechac zagranice i tez nie zaplacic.

Pokazuje atrapowosc i jalowosc takich rozwiazan, nie musze wymyslic promu kosmicznego zeby moc stwierdzic ze nacpany koles nie poleci machajac rekami.

Prawdziwy liberal jest przede wszystkim racjonalny i odpowiedzialny, wybiera rozwiazanai skuteczne i optymalne a nie doktrynerskie i ideologiczne.
Doktrynerzy i ideologowie to konserwatysci niezainteresowani rozwojem i postepem ale utrwaleniem interesow i przywilejow pewnych grup spolecznych.

Wolnosc jednostki,egalitaryzm,melioryzm i uniwersalizm to sa podstawowe wyznaczniki teorii liberalnej.
Faszysta wierzacy w wolnyt rynek (thorgal) nie jest liberalem, konserwatysta i prawicowiec uznajacy wolny rynek (delphia) tez nie jest liberalem.

I w koncu wasaty swir rzucajacy populistyczne hasla (JKM) tez nie jest liberalem tylko oszolomem i populista.

Kaczor, a kto zapłaci jak weźmiesz towar na termin i nie zapłacisz? Państwo????

Tak samo będzie kiedyś ze służbą zdrowia. Masz ubezpieczenie - ratują. Nie masz ubez. ale masz wyciąg z konta - ratują. Nie masz ubez. i konta - ratują albo nie. Nieraz stracą, nieraz zapłaci rodzina. To problem firmy zdrowotnej a nie państwa.
Ty, jako socjalista, wszędzie widzisz państwo i budżet.
Dzisiaj widzisz oczyma wyobraźni osoby które umarłyby bo nie maiłyby ubezpieczenia. Ale nie widzisz oczyma rozsądku tych tysięcy, które dzisiaj umierają bo za długo czekały na operację, bo nie miały na łapówkę, bo limity się skończyły, bo zabiły się w wypadku bo przez opłaty na ZUS na czas nie naprawiły hamulców itd itd

A popatrzcie na to z drugiej strony. Jesli gościu się ubezpieczał, płacił składki a umarł to co? Do kogo z reklamacją ;)Do Stwórcy czy Rzecznika Konsumentów? Oddadzą składki rodzinie?

P.S. Służba zdrowia w jakimś zakresie musi być obowiązkowa. Bo jak ktoś ubezpieczony wsiądzie do autobusu to może się zarazić gruźlicą albo tyfusem od niepłacącego składek. Pamiętajcie o tym bogaci ubezpieczeni.

naszych podatkow wystarczy na darmowa podstawowa ochrone zdrowia dla wszystkich
a dla dzieci na pelna- bezplatna

tylko trzeba odciac od budżetowego cycka wszystkich pasożytów i zlodziei

generałów ze swoimi f16 itp
sluzby mundurowe i innych uprzywilejowanych ze swoimi specjalnymi  emeryturami
- emerytura socjalna ,równa dla wszystkich
politykow -wszystkich , zero dotacji
słuzby specjalne za morde i pod kontrole spoleczną
urzędników -redukcja  o 80 % + max uproszczenie procedur i prawa

mozna by to zrobic b. szybko
tylko kto namówi karpie, by głosowały za przyspieszeniem Świąt Bożego Narodzenia”. ?
Zwykłe karpie to może by i zagłosowały rozsądnie. Ale które świnie przy korycie mają tyle rozsądku, żeby wprowadzić potrzebne reformy?
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:09

Dezerter napisał:
Pamiętacie to? ShockedLaughing




1988 r. środek lata. Droga gdzieś między Moskwą a poligonem w Kazachstanie. Kilka dni w wojskowym transporcie. Tylko się nacje za oknem wagonu zmieniały...no i butelki na stoliku Laughing
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:13


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:40

jeszcze co do koniecznych zmian

burdelowate media by trzeba jakos zmienic
jak ???? najlepiej zeby byly publiczne i zupelnie odpolitycznione
moze prezes wybierany razem z poslami ?

np . dla tv publicznej ostatnie Opole to najwazniejsze wydazenie na swiecie
cos jak ladawanie ludzi na Marsie - cale dnie o tym pitolą
a inne media prawie tego nie zauważają

nikt nie informuje obiektywnie -wszyscy przeginaja w swoja strone a odbiorcow maja w dupie
niech  tylko smsy wysyłają

i przy okazji po chuj sa te smsy za 2,5 ,10 czy 30 zlotych ??
to słuzy  tylko naciaganiu i okradaniu ludzi
a ze jestem za wolnoscia i kazdy moze smsowac nawet za 100 zl -jak chce
to zrobilbym max cene normalnie opodatkowana za sms  20 groszy a co wyzej to opdatkowane na 90 %  
niech barany co chca dzwonic łożą  na chorych , szkoly ,przedszkola
a nie nabijaja kabze cwaniakom
to samo z luksusowymi ,markowymi towarami
chcesz kupic zegarek, torebke za 20 k - prosze bardzo
kupuj + podatek 80 %

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Nie 16 Cze 2013, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:45

TRADER napisał:
Dezerter napisał:
Pamiętacie to? ShockedLaughing




1988 r. środek lata. Droga gdzieś między Moskwą a poligonem w Kazachstanie. Kilka dni w wojskowym transporcie. Tylko się nacje za oknem wagonu zmieniały...no i butelki na stoliku Laughing

bylo sie ,narzekalo sie , przezylo sie
ale przynajmniej jest teraz co powspominać
i bedzie co wnukom opowiadac
gdy taki rozpieszczony wnuczek co go tylko inni zywia i bronia
z narzeczonym przyjdzie dziadka odwiedzic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:50

Jak miło dziś na forum. geek
Niektórzy chyba się wzorują na pani psycholog z poznańskiego sądu metropolitalnego, która wydała opinię na mój temat, nie widząc mnie na oczy.
To jest dopiero lekarska rzetelność.
Nie tak łatwo jej będzie dorównać. Very Happy

łoś
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:51

Argos napisał:
Koniarz napisał:
nie dajcie sie nabrac
Diablo jest kapelanem wojskowym
modli sie kilka razy dziennie
a Was tu wkręca dla jaj

a ja zauwazylem ze diablo -krt jest actimelkiem kaczora
zawsze i wszedzie go broni i wspiera

pewnie dużo ich łaczy
ale dlaczego mysli ze  pyskaty ,waleczny kaczor sam sobie nie poradzi ???
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:52

złe wiesci dla miszcza
tylko suta taca moze to jeszcze odmienić

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 ChartE_142_0

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:52


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:53

Argos napisał:
jeszcze co do koniecznych zmian

burdelowate media by trzeba jakos zmienic
jak ???? najlepiej zeby byly publiczne i zupelnie odpolitycznione
moze prezes wybierany razem z poslami ?

np . dla tv publicznej ostatnie Opole to najwazniejsze wydazenie na swiecie
cos jak ladawanie ludzi na Marsie - cale dnie o tym pitolą
a inne media prawie tego nie zauważają

nikt nie informuje obiektywnie -wszyscy przeginaja w swoja strone a odbiorcow maja w dupie
niech  tylko smsy wysyłają

i przy okazji po chuj sa te smsy za 2,5 ,10 czy 30 zlotych ??
to słuzy  tylko naciaganiu i okradaniu ludzi
a ze jestem za wolnoscia i kazdy moze smsowac nawet za 100 zl -jak chce
to zrobilbym max cene normalnie opodatkowana za sms  20 groszy a co wyzej to opdatkowane na 90 %  
niech barany co chca dzwonic łożą  na chorych , szkoly ,przedszkola
a nie nabijaja kabze cwaniakom
to samo z luksusowymi ,markowymi towarami
chcesz kupic zegarek, torebke za 20 k - prosze bardzo
kupuj + podatek 80 %

co ty gadasz nic nie trzeba zmieniać w mediach
trzeba tylko to puścić na wolny rynek
żadnych koncesji
niech powstanie 1000 nowych telewizji i 900 zaraz zbankrutuje razem z publicznymi

dlaczego podatkować smsy
jak ludzie chcą niech ślą. za swoje ślą
jak ktoś chce mieć zegarek za 1mln$ niech ma. zero podatku
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:53

Małolat napisał:
Argos napisał:
Koniarz napisał:
nie dajcie sie nabrac
Diablo jest kapelanem wojskowym
modli sie kilka razy dziennie
a Was tu wkręca dla jaj

a ja zauwazylem ze diablo -krt jest actimelkiem kaczora
zawsze i wszedzie go broni i wspiera

pewnie dużo ich łaczy
ale dlaczego mysli ze  pyskaty ,waleczny kaczor sam sobie nie poradzi ???

malolat jeszcze sie nie nauczyles obslugiwac nowego -ulepszonego ,kurwa mać forum ?

kliknij ta ostatnia ikonke

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:55

W publicznej TVP jest 800 księgowych.
Zero abonamentu i dofinansowania z państwa.
W tydzień kurwa zbankrutują Very Happy
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 11:59

thorgall napisał:
W publicznej TVP jest 800 księgowych.
Zero abonamentu i dofinansowania z państwa.
W tydzień kurwa zbankrutują Very Happy

publiczna sluzaca ludziom -wlascicielom
a prywatna tez bedzie sluzyc wlascicielowi - jednemu

to juz wole zeby reprezentowala wszystkich
i nie przesadzaj ze jak cos prywatne to zawsze dobrze dziala
sam widzisz co sie w wielu prywatnych ,gieldowych spolkach wyrabia

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:00

Katolicy katolikami, ale kobiety to dopiero prawdziwa zmora...

Ostatnio nawet znajoma mi przyznała - w odpowiedzi na moje ogólne spostrzeżenia, że faceci myślą tylko o jednym i bywają wyprani z uczuć - że "kobiety są jeszcze gorsze".

geek
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24659
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:02

Argos napisał:
thorgall napisał:
W publicznej TVP jest 800 księgowych.
Zero abonamentu i dofinansowania z państwa.
W tydzień kurwa zbankrutują Very Happy

publiczna sluzaca ludziom -wlascicielom
a prywatna tez  bedzie sluzyc wlascicielowi - jednemu  

to juz wole zeby reprezentowala wszystkich
i nie przesadzaj ze jak cos prywatne to zawsze dobrze dziala
sam widzisz co sie w wielu prywatnych ,gieldowych spolkach wyrabia
nie mówie że dobre wszystkie
ale jak będzie ich dużo to z czasem zostaną tylko dobre
rynek zweryfikuje sam
Powrót do góry Go down
Online
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:07

Dezerter napisał:
Katolicy katolikami, ale kobiety to dopiero prawdziwa zmora...

Ostatnio nawet znajoma mi przyznała - w odpowiedzi na moje ogólne spostrzeżenia, że faceci myślą tylko o jednym i bywają wyprani z uczuć - że "kobiety są jeszcze gorsze".

geek
tak,
nie ma to jak kózki, he, he
UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 309629_409596149117885_783175674_n
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:12

w warszafce Parada
http://www.sfora.pl/Byly-nawet-lesbijki-z-niemieckiej-policji-Oto-Parada-Rownosci-g56751

Biedroniowi się oberwało
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-zostal-pobity-w-centrum-warszawy,1,5541844,wiadomosc.html


oprócz gejów i lesbijek byli również wielbiciele jednorożców
he, he
UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 A66bb168b87420daf7129410f94bd05e


Ostatnio zmieniony przez Janko Traderroo dnia Nie 16 Cze 2013, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:14

Argos napisał:


naszych podatkow wystarczy na darmowa podstawowa ochrone zdrowia dla wszystkich
a dla dzieci na pelna- bezplatna

tylko trzeba odciac od budżetowego cycka wszystkich pasożytów i zlodziei

generałów ze swoimi f16 itp
sluzby mundurowe i innych uprzywilejowanych ze swoimi specjalnymi  emeryturami
- emerytura socjalna ,równa dla wszystkich
politykow -wszystkich , zero dotacji
słuzby specjalne za morde i pod kontrole spoleczną
urzędników -redukcja  o 80 % + max uproszczenie procedur i prawa

mozna by to zrobic b. szybko
tylko kto namówi karpie, by głosowały za przyspieszeniem Świąt Bożego Narodzenia”. ?

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 767691
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:16

Daredevil (Demon) Trejder napisał:
Diablo (krt) napisał:
Daredevil (Demon) Trejder napisał:
Diablo (krt) napisał:
Daredevil (Demon) Trejder napisał:
Diablo (krt) napisał:
Daredevil (Demon) Trejder napisał:


Krzysztof jest to imię pochodzenia greckiego, od słów Christos (Chrystus) i phero (nieść). Oznacza: niosący (w sobie), wyznający Chrystusa

*dźwigać/nosić (swój) krzyż
żyć w trudnych warunkach, cierpieć w jakiś sposób


Powtarzasz sie, niedawno ten text wklejales

twoja wiedza polega wyłącznie na ctrl c i ctrl v? bo zauwazyłem że w większości twoje wypowiedzi tylko tak wyglądają

zsugerowalem tylko, zebys zmienil imie
ty się powtarzasz 30x dziennie
nawet Opcja już wqurwiles tym ględzeniem o ksiezulkach Smile

nie wiem czy wiesz ale takie "skrzywienie" niezbyt dobrze swiadczy o twoim zdrowiu psychicznym Smile

ciebie pojebało? normalny ty qrwa jesteś? sam sobie zmień imię pojebie

bo ci zyłka pęknie pseudo księżulku Smile
http://www.zok.net.pl/tag/obsesje/

hahahahaha i znowu ctrl c i ctrl v ty jesteś tak żałosny że to szkoda słów

no wiesz qrwa kawka ale każdy ma swoja wytrzymalosc
ja np. toleruje cos co mnie wqurwia np. do x razu
ale po x razie mogę przypierdolic Smile
i wiem, ze nie jestem sam, bo kazde buractwo ma swoje granice
i ufo zyje glownie dzięki pieroleniu o niczym
i zejdzie calkiem na psy

nawet nei zdajesz sobie sprawy, ze jakbys znalazł się w towarzystwie to ze swoim pierdzieleniem o ksiezulkach wkolo
wyszedlbys na idiote albo buraka

ps. ale niektóre wpisy tez mnie smeisza ha ha ha Smile

hehehe a ty mnie poznałeś w ogóle? znasz mnie że wiesz jak sie zachowuje w towarzystwie ? idź lepiej wróć do swojego ulubionego zajęcie ctrl c, ctrl v
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:19

Janko Traderroo napisał:
w warszafce Parada
http://www.sfora.pl/Byly-nawet-lesbijki-z-niemieckiej-policji-Oto-Parada-Rownosci-g56751

Biedroniowi się oberwało
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-zostal-pobity-w-centrum-warszawy,1,5541844,wiadomosc.html


oprócz gejów i lesbijek byli również wielbiciele jednorożców
he, he
UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 A66bb168b87420daf7129410f94bd05e

~jurek : Setki ludzi zostaje pobitych codziennie w polsce może wkońcu Biedroń coś z tym zrobi jest posłem RP.Skoro posłowi klepią miche na mieście to co ma powiedzieć przeciętny Kowalski.Biedroń takie prawo uchwalasz więc teraz nie płacz

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:24

Argos napisał:
Diablo (krt) napisał:
Argos napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:


Ok, czyli przyznałeś, że nie wiesz jak powinien wyglądać system ub. zdrowotnych.
Ale piszesz też, że składka zdrowotna powinna obowiązywać każdego. I powinna być równa dla każdego. Jesteś coraz bliżej normalności. Tylko parafrazując Ciebie: co z tymi, których nie stać na zapłatę składki zdrowotnej???? Nie zapłacił i dostał zawał?
Musisz zrozumieć, że ludzie umierają z powodu bardzo różnych przyczyn: wypadki, choroby, głupota itd itd. I wiele z tych przyczyn jest o wiele bardziej błahych niż brak pieniędzy na ubezpieczenie. Tak po prostu jest.

A jeśli chcesz płacić za leczenie zawału osoby, która nie ma ubezpieczenia to płać. I jeszcze dostaniesz brawa ode mnie. Ale nie zmuszaj mnie abym ja się do tego dorzucał bo np. nie chcę (jestem egoistą), nie mam (przepiłem), chcę ale nie mam (opłaciłem dzieciom studia za granicą)

Czyli wedlug ciebie osoby bez ubezpieczenia powinny byc pozbawione jakiejkolwiek pomocy lekarskiej?

Pewnie napiszesz ze pomocy udzielic i wyslac pozniej rachunek.
Ale jak rachunku ktos nie zaplaci bo nei ma to w sluzbie zdrowia powstaje dlug.Ja sie pytam kto zaplaci ten dlug.


Widzisz ja mowie o konkretach a ty o jakichs utopiach.To ze nie chcesz placic to oczywiste ale po cholere nazywac reforma cos co i tak sie skonczy tym ze zaplaci budzet panstwa.

No chyba ze jak ktos nie jest ubezpieczony to nie mozna mu udzielic w ogole pomocy (nawet jak ma kase na koncie i pokaze wyciag).
W koncu po wszystkim moze wyjechac zagranice i tez nie zaplacic.

Pokazuje atrapowosc i jalowosc takich rozwiazan, nie musze wymyslic promu kosmicznego zeby moc stwierdzic ze nacpany koles nie poleci machajac rekami.

Prawdziwy liberal jest przede wszystkim racjonalny i odpowiedzialny, wybiera rozwiazanai skuteczne i optymalne a nie doktrynerskie i ideologiczne.
Doktrynerzy i ideologowie to konserwatysci niezainteresowani rozwojem i postepem ale utrwaleniem interesow i przywilejow pewnych grup spolecznych.

Wolnosc jednostki,egalitaryzm,melioryzm i uniwersalizm to sa podstawowe wyznaczniki teorii liberalnej.
Faszysta wierzacy w wolnyt rynek (thorgal) nie jest liberalem, konserwatysta i prawicowiec uznajacy wolny rynek (delphia) tez nie jest liberalem.

I w koncu wasaty swir rzucajacy populistyczne hasla (JKM) tez nie jest liberalem tylko oszolomem i populista.

Kaczor, a kto zapłaci jak weźmiesz towar na termin i nie zapłacisz? Państwo????

Tak samo będzie kiedyś ze służbą zdrowia. Masz ubezpieczenie - ratują. Nie masz ubez. ale masz wyciąg z konta - ratują. Nie masz ubez. i konta - ratują albo nie. Nieraz stracą, nieraz zapłaci rodzina. To problem firmy zdrowotnej a nie państwa.
Ty, jako socjalista, wszędzie widzisz państwo i budżet.
Dzisiaj widzisz oczyma wyobraźni osoby które umarłyby bo nie maiłyby ubezpieczenia. Ale nie widzisz oczyma rozsądku tych tysięcy, które dzisiaj umierają bo za długo czekały na operację, bo nie miały na łapówkę, bo limity się skończyły, bo zabiły się w wypadku bo przez opłaty na ZUS na czas nie naprawiły hamulców itd itd

A popatrzcie na to z drugiej strony. Jesli gościu się ubezpieczał, płacił składki a umarł to co? Do kogo z reklamacją ;)Do Stwórcy czy Rzecznika Konsumentów? Oddadzą składki rodzinie?

P.S. Służba zdrowia w jakimś zakresie musi być obowiązkowa. Bo jak ktoś ubezpieczony wsiądzie do autobusu to może się zarazić gruźlicą albo tyfusem od niepłacącego składek. Pamiętajcie o tym bogaci ubezpieczeni.

a naszych podatkow wystarczy na darmowa podstawowa ochrone zdrowia dla wszystkich
a dla dzieci na pelna- bezplatna

tylko trzeba odciac od budżetowego cycka wszystkich pasożytów i zlodziei

generałów ze swoimi f16 itp
sluzby mundurowe i innych uprzywilejowanych ze swoimi specjalnymi  emeryturami
- emerytura socjalna ,równa dla wszystkich
politykow -wszystkich , zero dotacji
słuzby specjalne za morde i pod kontrole spoleczną
urzędników -redukcja  o 80 % + max uproszczenie procedur i prawa

mozna by to zrobic b. szybko
tylko kto namówi karpie, by głosowały za przyspieszeniem Świąt Bożego Narodzenia”. ?  

nie wspominając o Krusie co rolniku osly Very Happy

akurat emerytury w KRUS sa na niskiej socjalnej wysokosci i to obciazenie budzetowe bym zostawil
dac  cos spracowanym ludziom na starosc zeby glodni nie byli
słabym -starym  i dzieciom   nalezy sie ochrona panstwa ,spoleczentwa - a reszta byków do roboty  

ale juz emerytury unijne co rozdawali - po 2 tys zl chuj wie za co ?
albo same dotacje i doplaty -za nic - do wszystkiego
do ziemi , do sprzedazy , do zakupu , do szkoleń , do szukania pracy
to jest tylko marnowanie publicznych pieniedzy

ps
a najciekawszy dla mnie zjawisko to sa szkolenia - dotowane  jak szukac pracy
nie zwieksza sie ilosc miejsc pracy tylko szkoli ludzi jak maja jej szukac
to mi przypomina rzucenie 10-ciu psom 5 kosci
i po stwierdzeniu ze 5 psow nie zlapalo kosci - urzednik -polityk stawia diagnozę
trzeba zrobic szkolenie dla psow w łapaniu  kość

ciekawie to sobie policzyłes no to cheja
ja płaciłem ZUS, chorobowe, NFZ wszystko razem cirka 1200
rolnik Krus cirka stówka miesięcznie i raz do roku 200zł podatku
różnica 1000 zł a więc tysiąc moge sobie odłozyc na IKE przyjmując stope procentową na poziomie 5% rocznie mamy przez 40 lat FV= 1000xMWPR(40okresów, 5%) = 120799,8
no rzeczywiscie osły, rolnicy są mocno do tyłu Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:25

Argos napisał:
Małolat napisał:
Argos napisał:
Koniarz napisał:
nie dajcie sie nabrac
Diablo jest kapelanem wojskowym
modli sie kilka razy dziennie
a Was tu wkręca dla jaj

a ja zauwazylem ze diablo -krt jest actimelkiem kaczora
zawsze i wszedzie go broni i wspiera

pewnie dużo ich łaczy
ale dlaczego mysli ze  pyskaty ,waleczny kaczor sam sobie nie poradzi ???

malolat jeszcze sie nie nauczyles obslugiwac nowego -ulepszonego ,kurwa mać forum ?

kliknij ta ostatnia ikonke

ciekawe ze akurat u mnie widzicie chęc obrony, ja tu widze ze wszyscy na jednego czyli na mnie, wy katole jesteście cudni
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 EmptyNie 16 Cze 2013, 12:25

UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 E13f7693740630f47c872d265f1739c6





SZCZYZN


dobryżartdobryżartdobryżartdobryżart  co za ANALFABECI pierdoleni
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15-16.06.2013 weekend    UFO - 15-16.06.2013 weekend   - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 15-16.06.2013 weekend
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 27-28.04.2013 weekend
» UFO - 4-5.05.2013 weekend
» UFO - 12-13.01.2013 weekend
» UFO - 16-17.02.2013 weekend
» UFO 09-10.03.2013 Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: