Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 30.07.2013r.

Go down 
+28
Janus
Krzysztof
Aligator
petgry
REALISTA
TRADER
kLeszcz
barura
delphia
Diablo
neuron
kaczor
MedKit*
WorkAholic
EX
zibi
MoralnyNiepokój
AgroTrader
Reser
Ezet
Piotrek691
janek
dziadek
nomad
MICHU
Valdi
Zygmunt de Bill
thorgall
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Janus




Liczba postów : 215
Registration date : 06/09/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:26

OpCjOnEr napisał:
Janus napisał:
OpCjOnEr napisał:
Janus napisał:
OpCjOnEr napisał:
A to i ja się pochwa-lę Very Happy 

Za dużo tych trade`ów ale 3 stówaśki są zarabiam(bo aktualnie -70 na jenie w dupę)

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 30julf11

Żyd wydymany dymanko

+ stówka na Grajdole bo bidne dziś to pałowanko.

Sapiny dłuższy czas nie grałem i widzę, że szkoda się z nią jednak pierdolić... tak se pyknąłem dla sportu i ledwo na zero wylazłem.

KABEL JEST DEBEŚCIAK.. i jego mafia też jest debeściak.

W markecie na kasie takiej dniówki nie przytulę to po co mam iść do roboty? Smile

A z sapiną to naprawdę szkoda się jebać, lata to jak gówno w przerębli. Suspect

Widzę tam sporo zysków poniżej zeta. To się nazywa penny-trade:D Ale w ogóle to gratulacje za real no i jednak większość tradów na plusie. Tylko jak z tego wyżyć Panie?

Tamto się w ogóle nie liczy - to jest niepotrzebne.

Summa summarum się liczy 4 stówki dniówka - zarób tyle w tzw. "uczciwej" pracy i jeszcze aby się nie nazapierdalać Shocked  to by musieli płacić na łapkę 50zł/h - gdzie takie pensje u nas są?

Jak to gdzie? W Sejmie. A 4 stówki to muszą być ale codziennie.

W Sejmie.... a weź się tam dostań Smile  To "plery" byś musiał mieć jak stąd aż na Wiejską.

To różnie jest, czasem mniej, czasem więcej, bywa minusik - no każdy kto trade`uje nie na demo ten wie jak jest. Bywają i czterocyfrowe dniówki przy mocniejszych pierdolnięciach na czymś.
Na Qrwidołq ładnie tuliłem przez prawie miesiąc ale ostatnio tak się spałowali, że znowu chujnia jest. 15pkt zakres cały dzień.

Ja kiedyś próbowałem ale skończyło się na stratach, ostatnie zyski miałem w 1994 w czasie wielkiej hozzy na Universalu. Ale Opcjo gdybyś wystartował do Sejmu to całe forum by cię poparło i mógłbyś wnieść interpelację o zniesienie belkowizny.
Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:27

[quote="EX"]

Leszcze chyba wracjaom z wczasów dobryżart 

[quote][b]System bankowości online "powstał" po kilku godzinach

Po około czterech godzinach udało się przywrócić dostęp do serwisów transakcyjnych Banku Zachodniego WBK. O awarii i braku możliwości logowania informowali nas na Kontakt 24 internauci.[/b] Do awarii serwisów banku doszło po godzinie 17. Jak informowali nas na Kontakt 24 internauci, strona banku się nie działała i nie było możliwości logowania.

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,system-bankowosci-online-powstal-po-kilku-godzinach,94359,html?categoryId=496[/quote]
[/quote]

Nieudane połączenie systemu z KB, ale leszcze bezwakacyjne o tym nie wiedzą.dobryżart 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:28

EX napisał:
dopingg  YUESEY  dopingg w zieleni ale to siem nie liczy bo to w USA dobryżart 

Znowu żeś opacznie zajarzył... dla twojej ulubienicy się nie liczy Very Happybo KGHM nie jest notowany w Yuesey.

Natomiast liczy się dla posiadaczy derywatów na jankeskie indexy a także ma to pewne znaczenie dla walut.

A żeby dobitniej ci()po kazać, że ruda suka a Jankes to dwie różne imprezy w dwóch różnych miastach, to proszę:

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 ?s=^spx&d=20130730&c=3m&t=l&a=lg&b&r=kgh


Ja tu widzę wręcz ujemną korelację dobryżart  powinieneś więc raczej się martwić wzrostem Jankesa.


Natomiast moje 2 longi na fw40 powinny jutro przytuić bezstresowo bo trynd jaki jest....

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 ?s=mwig40&d=20130730&c=5m&t=c&a=lg&b


Teraz juś jarzysz dla kogo sie liczy a dla kogo sie nie liczy zaciąg w Yuesey? dobryżart  Wszystko jest względne - sam Albercik to kiedyś powiedział.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:30

Janus napisał:


Ja kiedyś próbowałem ale skończyło się na stratach, ostatnie zyski miałem w 1994 w czasie wielkiej hozzy na Universalu. Ale Opcjo gdybyś wystartował do Sejmu to całe forum by cię poparło i mógłbyś wnieść interpelację o zniesienie belkowizny.  

Ja myślę że mniejszość niemiecka także by poparła kandydaturę, ponoć niemry po 50-tce zadowolone z usług penetratora Laughing
Kurz nie siada dobryżart

Zresztą zadzwoń ponoć jest na telefon 607****88 Laughing 


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Wto 30 Lip 2013, 22:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:31

pandorka napisał:
EX napisał:


Leszcze chyba wracjaom z wczasów dobryżart 

Cytat :
System bankowości online "powstał" po kilku godzinach

Po około czterech godzinach udało się przywrócić dostęp do serwisów transakcyjnych Banku Zachodniego WBK. O awarii i braku możliwości logowania informowali nas na Kontakt 24 internauci.
Do awarii serwisów banku doszło po godzinie 17. Jak informowali nas na Kontakt 24 internauci, strona banku się nie działała i nie było możliwości logowania.

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,system-bankowosci-online-powstal-po-kilku-godzinach,94359,html?categoryId=496

Nieudane połączenie systemu z KB, ale leszcze bezwakacyjne o tym nie wiedzą.dobryżart 

Po prostu chcieli sprawdzić po powrocie wyczyszczone depo i stop losy Laughing 
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:34

Dezerter napisał:
Już rozumiem, Ex sprowadzi murzynów do Poznania, potem przeniesie cały biznes do Chin i będziemy skończeni. Very Happy
jak się przenosi demobiznes ??? scratch 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:40

Ufffffffffff
Wytrzepani ?
No to siem tradery nazarabiali na przeciwnych fazach że hey...

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 3cou



To szkoda, trzeba było być.







Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:42

EX napisał:
delphia napisał:
EX napisał:
Misiaczki taki mały Quiz Very Happy 


kiedy spółki upadają Question kiedy zamykane są biura maklerskie Question  stacje telewizyjne Question 

Odpowiedzi:

A: W szczycie koniunktury (PKB) - dołek bezrobocia

B: W dołku koniunktury (PKB) - szczyt bezrobocia

szczyt bezrobocia jest opóźniony w stosunku do dołka koniunktury


tu mamy zresztą pełną analogię do giełdy - o tym czy mieliśmy szczyt czy dołek dowiadujemy się po fakcie. Mi do dołka brakuje jeszcze fali bankructw. Ci co zostaną na rynku będą mieli pole do rozwoju.

To nie słyszałeś o zamykaniu biur maklerskich w POlsce ??? Stacji telewizyjnych ??? Ogólnej zbankrutowanej TBA "budowlance" tzw. Tuskowy Boom Autostradowy ???? Sprawdź wykresy deweloperki ????
Dziwne scratch  pewnie telewizji nie oglądasz i gazet nie czytasz (choć mainstream i tak nie puszcza wszystkiego bo jest zakaz "rządowy" boją się o konsumpcję) Laughing
Gdzie ty się uchowałeś, pewnie wpatrzyłeś się za bardzo w $matę/pln Twisted Evil

ja tam nie oglądam, ani wiadomości (no chyba że kabaretowo), a gazet to zero od b.dawna, ty jeszcze jesteś dzieckiem starej epoki medialnej, epoki leszcza telewizyjnego.  Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 30 Lip 2013, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:43

EX napisał:
Janus napisał:


Ja kiedyś próbowałem ale skończyło się na stratach, ostatnie zyski miałem w 1994 w czasie wielkiej hozzy na Universalu. Ale Opcjo gdybyś wystartował do Sejmu to całe forum by cię poparło i mógłbyś wnieść interpelację o zniesienie belkowizny.  

Ja myślę że mniejszość niemiecka także by poparła kandydaturę, ponoć niemry po 50-tce zadowolone z usług penetratora Laughing
Kurz nie siada dobryżart

Zresztą zadzwoń ponoć jest na telefon 607****88 Laughing 

Widzę, żeś se zanotował Very Happy   acz nie jest to bezpośrednio do mnie numer - ja mam inny. To jest do osoby kontaktowej w sprawie ogłoszenia.

Czyżbyś się do qpna mojej działki przymierzał? Bo byłby to problem pewien... ta działka nie jest demo. cyclops
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:48

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
EX napisał:
delphia napisał:
EX napisał:
Misiaczki taki mały Quiz Very Happy 


kiedy spółki upadają Question kiedy zamykane są biura maklerskie Question  stacje telewizyjne Question 

Odpowiedzi:

A: W szczycie koniunktury (PKB) - dołek bezrobocia

B: W dołku koniunktury (PKB) - szczyt bezrobocia

szczyt bezrobocia jest opóźniony w stosunku do dołka koniunktury


tu mamy zresztą pełną analogię do giełdy - o tym czy mieliśmy szczyt czy dołek dowiadujemy się po fakcie. Mi do dołka brakuje jeszcze fali bankructw. Ci co zostaną na rynku będą mieli pole do rozwoju.

To nie słyszałeś o zamykaniu biur maklerskich w POlsce ??? Stacji telewizyjnych ??? Ogólnej zbankrutowanej TBA "budowlance" tzw. Tuskowy Boom Autostradowy ???? Sprawdź wykresy deweloperki ????
Dziwne scratch  pewnie telewizji nie oglądasz i gazet nie czytasz (choć mainstream i tak nie puszcza wszystkiego bo jest zakaz "rządowy" boją się o konsumpcję) Laughing
Gdzie ty się uchowałeś, pewnie wpatrzyłeś się za bardzo w $matę/pln Twisted Evil

ja tam nie oglądam, ani wiadomości (no chyba że kabaretowo), a gazet to zero od b.dawna, ty jeszcze jesteś dzieckiem starej epoki medialnej, epoki leszcza telewizyjnego.  Twisted Evil

Nie stać cię czy za abonament nie płaciłeś nie rozumiem 

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:51

opcjo luknij no na priva
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:52

kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
dziad napisał:
Piotrek691 napisał:
dziad napisał:
Pada tvncnbc,... telewizja... o zarabianiu!

http://www.wirtualnemedia.pl/index.php?url=m/artykul/rewolucja-w-tvn-cnbc-stacja-bez-romana-mlodkowskiego-kluczowych-pracownikow-i-marki-cnbc

Przecież to normalne. Szewc bez butów chodzi Laughing 

Noo, widzę pewne analogie, Michu też z gołą dupą śmiga! (kolejny ornitolog - wie wszystko o ptakach........... ale latać nie umie!)
.................................Pozdrawiam! d....

Cześć Dziadek

właśnie system Nam się udrożnił i jest gucio !!!!

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 6kb9



king 



a gdzie kolumna zysk/strata?? bo to ze sobie wypłaciłeś 600zyla kompletnie nic nie znaczy

Na dodatek z DEMO dobryżart 

tyle ze nadchodzi deflacja i wszystkie klasy aktywow beda gowno warte, zobacz jakie kokosy w japonii zrobili ci co ziemie kupowali, na szczycie kawalek ziemi w Tokio byl warty tyle co hektar w NY, poznie jtylko gorzej.

Czas inflacji jzu byl przy ekspansji kredytowej przy zamykaniu akcji kredytowej (ktora jest nieunikniona) problemem bedzoe deflacja
Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:54

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:


No a przekwalifikowania? Przecież to musi urząd miasta zrobić a pytanie czy to się da dla każdej działki (bo pewne warunki muszą być spełnione) i ile to kosztuje.
Nie sprzedasz tak z dupy działki rolnej jako budowlaną bo sobie ją sam tak nazwiesz Very Happy   jeśli nie będzie ona wydzielona przez geodetę i przekwalifikowana formalnie w urzędowych papierach a to są określone procedury i opłaty by móc tego dokonać.

Oj Opcjo widać żeś z cywila ze Swinemunde Laughing Wawa się tak dynamicznie rozrasta, że to co 10 lat temu było ziemią rolna zostało już dawno odrolnione urzędowo. Nie oczekuję, że ten proces się nagle zatrzyma, raczej będzie przyspieszał z imigracją do Wawy. Zresztą to jest zmartwienie na za 15 lat Laughing 

To się samo nic nie dzieje raczej... działki budowlane są wielokrotnie droższe od rolnych i każdy o tym wie. Podejrzewam, że nie jest łatwą sprawą ich przekwalifikowanie bo by sie szybko ceny wyrównały... sprzedałbyś to samo z innym papierkiem za 5 razy tyle np.
Rynek nie jest taki głupi moim zdaniem.

Nie, nie jest. To jest kwestia lat i to nie pięciu czy nawet dzięsięciu. Nie każdemu chce się czekać 15 lat czy więcej. Co do tematu czy to się kiedyś uda sprzedać to popatrz na swoją działkę. 800 metrów, a chcesz za nią chorą kasę. Kilkadziesiąt km dalej u faszysty za tą cenę możesz kupić działkę z przyzwoitym domem. Szukasz leszcza i masz nadzieję trafić. Ja też tak planuję tylko będę takich działek miał 50 jak dobrze pójdzie. Ile trzeba opylić na rok nawet po 100 zeta za metr aby mieć w miarę przyzwoitą emeryturę? Very Happy

A tak btw odrolniania to specjalnie kupowałem w różnych gminach aby dywersyfikować. Tak naprawdę to są 4 działki w czterech różnych gminach. Jedna ma 2H a pozostałe po 1H. Zawsze któraś pewnie wypali. A jak nie to dzieci w spadku dostaną i będą czekać kolejne 20 lat. Ziemia jest fajna bo jest cierpliwa i nie trzeba nic z nią robić.
Czekaj, banknotów zaraz braknie na emerytury to będziesz na katastralny kasę u rakieterów pożyczał lol! 
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:55

MoralnyNiepokój napisał:

Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.

Wygląda na to że nie grasz (nie inwestujesz) i cash na koncie leży nieoprocentowany i siem marnuje Laughing 
Powrót do góry Go down
Janus




Liczba postów : 215
Registration date : 06/09/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:58

MoralnyNiepokój napisał:
kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
dziad napisał:
Piotrek691 napisał:


Przecież to normalne. Szewc bez butów chodzi Laughing 

Noo, widzę pewne analogie, Michu też z gołą dupą śmiga! (kolejny ornitolog - wie wszystko o ptakach........... ale latać nie umie!)
.................................Pozdrawiam! d....

Cześć Dziadek

właśnie system Nam się udrożnił i jest gucio !!!!

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 6kb9



king 



a gdzie kolumna zysk/strata?? bo to ze sobie wypłaciłeś 600zyla kompletnie nic nie znaczy

Na dodatek z DEMO dobryżart 

tyle ze nadchodzi deflacja i wszystkie klasy aktywow beda gowno warte, zobacz jakie kokosy w japonii zrobili ci co ziemie kupowali, na szczycie kawalek ziemi w Tokio byl warty tyle co hektar w NY, poznie jtylko gorzej.

Czas inflacji jzu byl przy ekspansji kredytowej przy zamykaniu akcji kredytowej (ktora jest nieunikniona) problemem bedzoe deflacja
Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.

Nie słyszałeś, że nasze banki od dawna cierpią na nadpłynność? Wszędzie tylko depozyty a kredytów ni ma komu brać. Kiedyś jak stopy były wyższe to włożyli w obligi albo na overnighty dali a teraz łatwa kasa się skończyła. W UK, Bank of England niemal przymusza banki żeby dawały kredyty przedsiębiorcom.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 22:58

Piotrek691 napisał:
Krzysztof napisał:
Piotrek691 napisał:
thorgall napisał:

źle postawione pytanie
należy zadać tak !
czy umiesz Piotr obliczyć pole koła o promieniu 50 km.(od warszawy)
ile tam zmieścisz działek 1000m2
i czy się dobrze czujesz?
jaką masz szansę znaleźć chętnego?

Zadajacie trudne pytania. Tak jak napisałem to jest zmartwienie na za 15 lat. Na dzień dzisiejszy gleba leży, jeść nie woła, nie zbankrutuje ani szlag ją nie trafi. A tak BTW Thorgall myślę o kupnie kilku H na Mazurach co by Niemcom sprzedać. Będe to reklamował jako powrót na ziemię przodków Laughing 


Pewny tego być nie możesz, jakiś meteoryt tam spadnie albo coś podobnego, skażenie terenu od wybuchu jakiegoś paskudztwa być może...Wink

No jasne. Bomba atomowa może spaść, albo epoka lodowcowa znowu nadejdzie geek 

Tylko co to mnie będzie wtedy obchodzić? Laughing 

Pietrek uważaj na jaka Laughing 

Cytat :
Polska huczy od plotek o wybuchu nuklearnym "po sąsiedzku"

Państwowa Agencja Atomistyki dementuje plotki i uspokaja: nad Polską nie stwierdzono wzrostu poziomu radioaktywności.
Od kilku dni w internecie pojawiają się spekulacje o tym, że w Rosji albo na Ukrainie doszło do wybuchu w elektrowni atomowej. Informacja ta jest jednak nieprawdziwa.
http://fakty.interia.pl/news-polska-huczy-od-plotek-o-wybuchu-nuklearnym-po-sasiedzku,nId,1004331?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:05

EX napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:


ja tam nie oglądam, ani wiadomości (no chyba że kabaretowo), a gazet to zero od b.dawna, ty jeszcze jesteś dzieckiem starej epoki medialnej, epoki leszcza telewizyjnego.  Twisted Evil

Nie stać cię czy za abonament nie płaciłeś nie rozumiem 


spoko, tv mam w kablówce 3 w 1, a abonamentu nie płacę, nie będę reżimowej telewizji utrzymywał, no widzę ze jednak kompletny leszcz telewizyjny z abonamentem. Evil or Very Mad 
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:06

EX napisał:
MoralnyNiepokój napisał:

Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.

Wygląda na to że nie grasz (nie inwestujesz) i cash na koncie leży nieoprocentowany i siem marnuje Laughing 
Patrząc ze strony banku, skoro mam gotówkę na koncie, to po co mi wpychają kredyty obrotowe? Nie ogarniam tej kuwety...
P.S.
Aaa, żebym sobie gotówką obrócił i jeszcze więcej zarobił. king  Może jestem głupi, ale nie chytry lol! 
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:10

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
EX napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:


ja tam nie oglądam, ani wiadomości (no chyba że kabaretowo), a gazet to zero od b.dawna, ty jeszcze jesteś dzieckiem starej epoki medialnej, epoki leszcza telewizyjnego.  Twisted Evil

Nie stać cię czy za abonament nie płaciłeś nie rozumiem 


spoko, tv mam w kablówce 3 w 1, a abonamentu nie płacę, nie będę reżimowej telewizji utrzymywał, no widzę ze jednak kompletny leszcz telewizyjny z abonamentem. Evil or Very Mad 

Stary co ja ci poradzę scratch systemów nie sprzedajem pukaj do Miacha Laughing 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:12



lol! lol! lol! 

Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:13


dopingg dopingg dopingg No to pod 20 kilo postów na forumie dopingg dopingg dopingg 


UFO - 30.07.2013r. - Page 12 1542767

* Miłego tradowania siem Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:14

MoralnyNiepokój napisał:
EX napisał:
MoralnyNiepokój napisał:

Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.

Wygląda na to że nie grasz (nie inwestujesz) i cash na koncie leży nieoprocentowany i siem marnuje Laughing 
Patrząc ze strony banku, skoro mam gotówkę na koncie, to po co mi wpychają kredyty obrotowe? Nie ogarniam tej kuwety...
P.S.
Aaa, żebym sobie gotówką obrócił i jeszcze więcej zarobił. king  Może jestem głupi, ale nie chytry lol! 
dzwonia bo maja plany wiec konkretni ludzie pracują ale zagregowana podaz kredytu jest duzo mneijsza niz do 2008 roku, to chyba oczywiste.
Jakby nie ujebali bankom akcji kredytowej to pkb rok w rok by bylo wyzsze o 2% (budowlanak etc) ale banieczka by dalej rosla wiec ciezko stwierdzic co gorsze Laughing 
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:16

EX napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:


spoko, tv mam w kablówce 3 w 1, a abonamentu nie płacę, nie będę reżimowej telewizji utrzymywał, no widzę ze jednak kompletny leszcz telewizyjny z abonamentem. Evil or Very Mad 

Stary co ja ci poradzę scratch systemów nie sprzedajem pukaj do Miacha Laughing 

spoko exiu, w offe robisz to ci systemy niepotrzebne. Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:17

Janus napisał:
Nie słyszałeś, że nasze banki od dawna cierpią na nadpłynność? Wszędzie tylko depozyty a kredytów ni ma komu brać. Kiedyś jak stopy były wyższe to włożyli w obligi albo na overnighty dali a teraz łatwa kasa się skończyła. W UK, Bank of England niemal przymusza banki żeby dawały kredyty przedsiębiorcom.  

Nie nie ma komu brać bo leszcza chętnego jest full (zastawiają się w lombardach) tylko bańki nie chcą dawać a to zasadnicza różnica.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Wto 30 Lip 2013, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:18

EX napisał:
Dezerter napisał:
EX napisał:

...
Z Detroit też kiedyś nie uciekali Laughing 
...
A później wszystko siem zmieniło Laughing 
...

Jeśli przyjmiemy taki horyzont czasowy, to każdą tezę można udowodnić.
Od roku 1880? Shocked 
Dlaczego nie spojrzeć szerzej? Azteków też już nie ma. Very Happy 

Na razie jest gucio i będzie guciej. Smile

http://bip.poznan.pl/bip/raport-o-stanie-miasta,doc,290/raport-o-stanie-miasta-2012,58121.html

No trend macie zachowany Laughing 

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 1542596

Profesor UE: Poznań wyludnia się i nie będzie europejską metropolią.
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/718965,profesor-ue-poznan-wyludnia-sie-i-nie-bedzie-europejska-metropolia,id,t.html?cookie=1
http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/poznan-sie-wyludnia,20674.html

myślę się wynieść do poznania albo wrocławia, ale decyzja niełatwa Rolling Eyes .
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:20

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
EX napisał:
Dezerter napisał:
EX napisał:

...
Z Detroit też kiedyś nie uciekali Laughing 
...
A później wszystko siem zmieniło Laughing 
...

Jeśli przyjmiemy taki horyzont czasowy, to każdą tezę można udowodnić.
Od roku 1880? Shocked 
Dlaczego nie spojrzeć szerzej? Azteków też już nie ma. Very Happy 

Na razie jest gucio i będzie guciej. Smile

http://bip.poznan.pl/bip/raport-o-stanie-miasta,doc,290/raport-o-stanie-miasta-2012,58121.html

No trend macie zachowany Laughing 

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 1542596

Profesor UE: Poznań wyludnia się i nie będzie europejską metropolią.
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/718965,profesor-ue-poznan-wyludnia-sie-i-nie-bedzie-europejska-metropolia,id,t.html?cookie=1
http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/poznan-sie-wyludnia,20674.html

myślę się wynieść do poznania albo wrocławia, ale decyzja niełatwa Rolling Eyes .

Poznań

Wrocław ma mega ciezkie powietrze
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:21

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:

(...)
myślę się wynieść do poznania albo wrocławia, ale decyzja niełatwa Rolling Eyes .
Pingwin, musisz sprawdzić, w którym zoo lepiej klima chłodzi... Very Happy 
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:23

Diablo napisał:


Poznań

Wrocław ma mega ciezkie powietrze

no nie zauważyłem tego Shocked , w częstochowie jak ostatnio byłem to zauważyłem że właśnie takie ciężkie jest powietrze, chociaż klimat mi akurat tam pasował.
Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:23

[quote="MoralnyNiepokój"]
Ja się spotkałem ostatnio z czymś dziwnym. Naganiają na kredyty firmowe. CA, BZ WBK - miałem tam leasing, Idea Bank. Dzwonią qwa natręty pomimo, że mam wszędzie poustawiane zakazy reklamy. O co kaman? Nie pamietam takiej akcji.[/quote]

To nie jest 'od dziś', pisałem do Kaczora dość dawno o kredytach 200-500k bez zaświadczeń dla małych firm z 'dobrą historią'.
Nie jesteś widocznie na 'topie'. Teraz proponują 'bezzwrotne' na trochę mniejsze sumy. I za darmo Rzetelna Firma od KRD.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 EmptyWto 30 Lip 2013, 23:26

MoralnyNiepokój napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:

(...)
myślę się wynieść do poznania albo wrocławia, ale decyzja niełatwa Rolling Eyes .
Pingwin, musisz sprawdzić, w którym zoo lepiej klima chłodzi... Very Happy 

no ja po prostu nie trawię jak jest te 35st, mózg mi się gotuje.

ps MoralnyNiepokój, zawsze miałeś tego nicka?


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 30 Lip 2013, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.07.2013r.   UFO - 30.07.2013r. - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 30.07.2013r.
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO- 11.04.2013r.
» UFO - 04.06.2013r.
» UFO - 01.07.2013r.
» UFO - 07.08.2013r.
» UFO - 13.09.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: