Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 2 sierpnia 2013r.

Go down 
+29
zibi
TRADER
barura
Aligator
nomad
Dave
Janko Traderroo
neuron
tupolew
IronFX
Pan Nikt
jj
petgry
Damian
thorgall
EX
kLeszcz
REALISTA
Reser
barany
AgroTrader
Ezet
Piotrek691
Diablo
MICHU
Valdi
dziadek
kaczor
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:02

Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:04

EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 
a co z depo ? Very Happy 
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:06

REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:07

Swoją drogą jak to jest możliwe by tak szybko (<1s) nagle na wszystkich parach walutowych jednocześnie poszły odpowiednie zlecenia i to w takich ilościach, że występuje efekt "urwania dupy" ? i poślizgi na 50pips? affraid 
Przeciez to na pewno te dane muszą nieco wcześniej być znane odpowiednim przechujom odpalającym algorytmy bo to jest niemożliwe by w tak szybkim czasie to zdążyło się tak przemielić.
Na każdej 0.1 pipsa stoi od chuja zleceń! Co najmniej w milionach sztuk. Wystarczy włączyć podgląd w Dukasie. Mówimy o najbardziej płynnych parach walutowych świata a nie jakichś z dupy. I żeby tak szybko to zostało sprzątnięte to to się po prostu w pale nie mieści. Następuje w ciągu okamgnienia skokowy spadek płynności, tu nie ma mowy o normalnym zbieraniu ofert.. było 99.8 nagle jeb leszcz mrugnął okiem jest 99.15. cyclops cyclops 

Ja podejrzewam, że liczba payrolls jest ujawniana cichaczem odpowiedniej grupie nieco wcześniej np. 1min i w tym czasie odpalają odpowiednie zlecenia. Podobnie inne istotne dane.
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:08

REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 
a co z depo ? Very Happy 
depo zarabiam 
opcjoner powiedział, że ma 20 mln. lotów na coś
"coś" = zarabiająca pozycja

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:08

REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 
a co z depo ? Very Happy 

Znowu pomyliłeś... demo Very Happy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:08

stany skonczyly na maxach

ale zaskoczenie Smile 

najgorsze to jest to ze kazdy wie ze beda korbic
a tylko nieliczni na tym zarabiaja -ja nie Mad Mad 

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:10

EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
kagieszek dziś poszedł do żyda Very Happy  nie chciałes doradzić czy już brać jak bł po 111 Twisted Evil  no ale wziąłem Very Happy 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:11

EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

Ale jakie leszcze? Przecie my tu wszyscy na longach lol!  W przeciwieństwie do ciebie - na rachunkach real.

Ja tak samo się bardzo cieszę z zaciągu w Yuesey cheers cheers
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:13

Diablo napisał:


mam za mały kapitał zby mi sie chciało przenosic do innego DM, dla mnie kluczowym argumentem dlaczego jestem na rachunku Basic to gwarantowany stop.  Kasiasty jesteś osły nielepiej ci olac tych złodziei BRE a fajną oferte MT4 ponoc

BRE dom maklerski ?
ja mam przeciez u nich rachunek
otworzylem normalny na gpw jakies 10 lat temu i mi zupelnie nie odpowiadalo
jakos dziwnie tam te zlecenia sie skladalo
mnie najbardziej wbk odpowiadal - teraz tez wbk wpieprzył zmiany wg mnie na gorsze ale w ostatecznosci moze byc

musze sprawdzic czy jeszcze jest czy nie zamkneli
ale cos tam na maila przysylaja na koniec roku to chyba jest

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:16

REALISTA napisał:
EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
kagieszek dziś poszedł do żyda Very Happy  nie chciałes doradzić czy już brać jak bł po 111 Twisted Evil  no ale wziąłem Very Happy 

Nie moja w tym broszka tak jak napisałem, do ciebie i szarych komórek pasuje petrolinvest wręcz idealnie Laughing 

Zresztą ten pedał i fluj lubi pociągnąć za kieszonkę także uważaj dobryżart 

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:18

OpCjOnEr napisał:
Swoją drogą jak to jest możliwe by tak szybko (<1s) nagle na wszystkich parach walutowych jednocześnie poszły odpowiednie zlecenia i to w takich ilościach, że występuje efekt "urwania dupy" ? i poślizgi na 50pips? affraid 
Przeciez to na pewno te dane muszą nieco wcześniej być znane odpowiednim przechujom odpalającym algorytmy bo to jest niemożliwe by w tak szybkim czasie to zdążyło się tak przemielić.
Na każdej 0.1 pipsa stoi od chuja zleceń! Co najmniej w milionach sztuk. Wystarczy włączyć podgląd w Dukasie. Mówimy o najbardziej płynnych parach walutowych świata a nie jakichś z dupy. I żeby tak szybko to zostało sprzątnięte to to się po prostu w pale nie mieści. Następuje w ciągu okamgnienia skokowy spadek płynności, tu nie ma mowy o normalnym zbieraniu ofert.. było 99.8 nagle jeb leszcz mrugnął okiem jest 99.15. cyclops cyclops 

Ja podejrzewam, że liczba payrolls jest ujawniana cichaczem odpowiedniej grupie nieco wcześniej np. 1min i w tym czasie odpalają odpowiednie zlecenia. Podobnie inne istotne dane.

Oczywiście, że niektórzy wiedzą szybciej, natomiast duzi gracze usuwają zlecenia oczekujące przed ważnymi danymi i ewentualnie ustawiają je w większej odległości. To dlatego właśnie są te nagłe ruchy - wokół ceny tworzy się próżnia, duże zlecenia są w pewnej odległości. Po danych króluje zasada kto pierwszy ten lepszy, najszybsi ładują duże zlecenia na rynek, cena idzie w określoną stronę, po czym odpalają się oczekujące + dochodzą spóźnieni i potem to już różnie bywa.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:19

Jeszcze raz miłego weekenadasa sunny flower sunny 

Nabierając siły i werwy i zapraszam na poniedziałek bo przelewy muszą być systematyczne Twisted Evil Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:20

Argos napisał:
Diablo napisał:


mam za mały kapitał zby mi sie chciało przenosic do innego DM, dla mnie kluczowym argumentem dlaczego jestem na rachunku Basic to gwarantowany stop.  Kasiasty jesteś osły nielepiej ci olac tych złodziei BRE a fajną oferte MT4 ponoc

BRE dom maklerski ?
ja mam przeciez u nich rachunek
otworzylem normalny na gpw jakies 10 lat temu i mi zupelnie nie odpowiadalo
jakos dziwnie tam te zlecenia sie skladalo
mnie najbardziej wbk odpowiadal - teraz tez wbk wpieprzył zmiany  wg mnie na gorsze ale w ostatecznosci moze byc

musze sprawdzic czy jeszcze jest czy nie zamkneli
ale cos tam na maila przysylaja na koniec roku to chyba jest

http://breforex.pl/
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:20

EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
kagieszek dziś poszedł do żyda Very Happy  nie chciałes doradzić czy już brać jak bł po 111 Twisted Evil  no ale wziąłem Very Happy 

Nie moja w tym broszka tak jak napisałem, do ciebie i szarych komórek pasuje petrolinvest wręcz idealnie Laughing 

Zresztą ten pedał i fluj lubi pociągnąć za kieszonkę także uważaj dobryżart 


jaki to był zespoł który wykonywał ten utwór, pamietam je, chyba ze trzy albo 4 murzynki
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:21

EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
kagieszek dziś poszedł do żyda Very Happy  nie chciałes doradzić czy już brać jak bł po 111 Twisted Evil  no ale wziąłem Very Happy 

Nie moja w tym broszka tak jak napisałem, do ciebie i szarych komórek pasuje petrolinvest wręcz idealnie Laughing 

Zresztą ten pedał i fluj lubi pociągnąć za kieszonkę także uważaj dobryżart 
czemu tak niekulturalnie ??
robisz się wulgarny i obrażliwy affraid
psychologia mówi wyraznie, że oberwałeś dzisiaj 
czyżbyś wyzerował demo affraid 
nie peniaj trzymaj styl i kulturę[/quote]

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:27

W końcu 3k paszło w piździec jak błonka dziewicza ministranta! cheers

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Mwigk11

TO miało być zrobione do wygaśnięcia czerwcowego... co wtedy tak dziwnie ta baza była -50pkt na 3 dni przed końcem... to się qrwom krach ujebał z dupy.

No ale co się odwlekło to nie uciekło. zarabiam

Teraz ważne by się trendu trzymać jak pijany poręczy bo tu po prostu żarty i babci sranie się skończyło. Jest to index zdecydowanie bardziej wyprzedzony niż blue cipy, które się jeszcze sporo muszą odpałować by wyjść z dupy.

Longterm:

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Mwigk011

To jest moja perełka tak jak dla Rexia Kejdżiejczem lol! 

Czas na browara UZIII 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:28

OpCjOnEr napisał:
Swoją drogą jak to jest możliwe by tak szybko (<1s) nagle na wszystkich parach walutowych jednocześnie poszły odpowiednie zlecenia i to w takich ilościach, że występuje efekt "urwania dupy" ? i poślizgi na 50pips? affraid 
Przeciez to na pewno te dane muszą nieco wcześniej być znane odpowiednim przechujom odpalającym algorytmy bo to jest niemożliwe by w tak szybkim czasie to zdążyło się tak przemielić.
Na każdej 0.1 pipsa stoi od chuja zleceń! Co najmniej w milionach sztuk. Wystarczy włączyć podgląd w Dukasie. Mówimy o najbardziej płynnych parach walutowych świata a nie jakichś z dupy. I żeby tak szybko to zostało sprzątnięte to to się po prostu w pale nie mieści. Następuje w ciągu okamgnienia skokowy spadek płynności, tu nie ma mowy o normalnym zbieraniu ofert.. było 99.8 nagle jeb leszcz mrugnął okiem jest 99.15. cyclops cyclops 

Ja podejrzewam, że liczba payrolls jest ujawniana cichaczem odpowiedniej grupie nieco wcześniej np. 1min i w tym czasie odpalają odpowiednie zlecenia. Podobnie inne istotne dane.

a na wuj im znac liczbe  payrolls
planuja akcje po  payrolls i bez znaczenia jakie beda dane

najwyzej zajebia taka szpryce jak dzisiaj i powtorza druga w gore -jak beda zkłe
jeszcze wiecej leszcza wyruchaja

wazne jest po ktorej stronie stoi do ogolenia wiecej leszcza
i ta strone jada pierwsza a póxniej w zaleznosci od wynikow moga odbic lub nie

sposoby i metody maja opracowywane  od czasow niewoli egipskiej

ps
a dane to maja na duzo wczesniej - i to takie dane jakie chca miec
bo oni te dane zbieraja i publikuja

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 02 Sie 2013, 20:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:29

neuron napisał:
EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
REALISTA napisał:
EX napisał:
Achtung Leszcze mam dla was ważny komunikat Laughing 

dopingg dopingg W YUESEY New High Year dopingg dopingg 
 

a co z depo ? Very Happy 

Puchnie przepotężnie affraid  zarabiam zarabiam 

Szukałem kolegę dziś Laughing
kagieszek dziś poszedł do żyda Very Happy  nie chciałes doradzić czy już brać jak bł po 111 Twisted Evil  no ale wziąłem Very Happy 

Nie moja w tym broszka tak jak napisałem, do ciebie i szarych komórek pasuje petrolinvest wręcz idealnie Laughing 

Zresztą ten pedał i fluj lubi pociągnąć za kieszonkę także uważaj dobryżart 
quote]
czemu tak niekulturalnie ??
robisz się wulgarny i obrażliwy affraid
psychologia mówi wyraznie, że oberwałeś dzisiaj 
czyżbyś wyzerował demo affraid 
nie peniaj trzymaj styl i kulturę

No popatrz, Realista w podtekście jest pedałem, ja jocolor (wierzę, że chodziło o jokera), Opcjoner frajerem, a moją kreską mogę się podetrzeć. Very Happy
Wersal, panie, w pełnej krasie. lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:31

Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
Swoją drogą jak to jest możliwe by tak szybko (<1s) nagle na wszystkich parach walutowych jednocześnie poszły odpowiednie zlecenia i to w takich ilościach, że występuje efekt "urwania dupy" ? i poślizgi na 50pips? affraid 
Przeciez to na pewno te dane muszą nieco wcześniej być znane odpowiednim przechujom odpalającym algorytmy bo to jest niemożliwe by w tak szybkim czasie to zdążyło się tak przemielić.
Na każdej 0.1 pipsa stoi od chuja zleceń! Co najmniej w milionach sztuk. Wystarczy włączyć podgląd w Dukasie. Mówimy o najbardziej płynnych parach walutowych świata a nie jakichś z dupy. I żeby tak szybko to zostało sprzątnięte to to się po prostu w pale nie mieści. Następuje w ciągu okamgnienia skokowy spadek płynności, tu nie ma mowy o normalnym zbieraniu ofert.. było 99.8 nagle jeb leszcz mrugnął okiem jest 99.15. cyclops cyclops 

Ja podejrzewam, że liczba payrolls jest ujawniana cichaczem odpowiedniej grupie nieco wcześniej np. 1min i w tym czasie odpalają odpowiednie zlecenia. Podobnie inne istotne dane.

a na wuj im znac liczbe  payrolls
planuja akcje po  payrolls i bez znaczenia jakie beda dane

najwyzej zajebia taka szpryce jak dzisiaj i powtorza druga w gore -jak beda zkłe
jeszcze wiecej leszcza wyruchaja

wazne jest po ktorej stronie stoi do ogolenia wiecej leszcza
i ta strone jada pierwsza a póxniej w zaleznosci od wynikow moga odbic lub nie

sposoby i metody maja opracowywane  od czasow niewoli egipskiej

No powiem ci, że też racja.

Ja nawet mając dane 5min wcześniej i tak nie wiedziałbym w którą stronę popchnąć to ustrojstwo całe wariat

Przecież to jest tak z dupy irracjonalne, że szkoda słów. Raz jest zgodnie, innym razem "rynek" reaguje przeciwnie, jeszcze innym na chwilę zgodnie a później 20 razy mocniej przeciwnie a jeszcze innym na chwilę przeciwnie a później 20 razy mocniej zgodnie.

Dane są pretextem do dymania leszcza, chuj to tak naprawdę znaczy. Gdyby było odzwierciedlenie w giełdach to sapina powinna polecieć na pysk skoro miejsca pracy spadły i to jeszcze w sezonie to znaczy że jest wujnia a tu chuj - korba. drunken 


Guspudarka swoje, rynki swoje - ja się do tego juś przyzwyczaiłem ale niektórym świeżym leszczykom może to się dziwne wydać.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 02 Sie 2013, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:34

KRT Twisted Evil 



Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:37

Aligator napisał:
KRT Twisted Evil 




nie moja bajka ja lubie to
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:45

Diablo napisał:
Aligator napisał:
KRT Twisted Evil 




nie moja bajka ja lubie to

Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:55

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Bjbg

dzisiejsze transakcje na zlocie.

jednoczesnie uprzejmie donosze ze po dzisiejszej sesji w ciagu ostatniego miesiaca podwoilem depozyt.

Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 20:57

Antoni Pieniądz napisał:
https://ufoforum.forumotion.com/t3435p200-ufo-31072013r#857141

Argos, bilety do kontroli poproszę Laughing

Very Happy albino 
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 21:06

statystycznie korekcyjny piątek zrobil sie wykorbiasty
no ale matrix ma tez swoje "anomalie"
bounce 

Rostowski rusza z wlasnym Qe kropka pl
trzepanie Leszcza 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 21:07

Po dzisiejszym dniu utwierdziłem się w przekonaniu że ulubionym zajęciem polskich (również globalnych) milionerów i miliarderów jest przesiadywanie po 17 godzin na Forum i udowadnianie wszystkim że są milionerami i miliarderami a nawet pierdyliarderami!!!

                        Miał rację klasyk - "...nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie przebadani"
Pozdrawiam dziad.... ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziad dnia Pią 02 Sie 2013, 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Gość
Gość




UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 21:10





UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 65fm
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 21:10

dziad napisał:
Po dzisiejszym dniu utwierdziłem się w przekonaniu że ulubionym zajęciem polskich (również globalnych) milionerów i miliarderów jest przesiadywanie po 17 godzin na Forum i udowadnianie wszystkim że są milionerami i miliarderami a nawet pierdyliarderami!!!

                        Miał rację klasyk - "...nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani"
Pozdrawiam dziad.... ręką własną

ja tam nie kozacze
Very Happy 
wcianam kasze
zachęcam do hodowli gąsek
arbeit macht frei codziennie
krótki urlop tylko Polsce
itd itp

p.s

no i nawet jednego funta angielskiego na oczy nie widzialem
pirat 
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 EmptyPią 02 Sie 2013, 21:13

zaraz a gdzie moje leki...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 2 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 21 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.
» UFO - 23 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: