Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 2 sierpnia 2013r.

Go down 
+29
zibi
TRADER
barura
Aligator
nomad
Dave
Janko Traderroo
neuron
tupolew
IronFX
Pan Nikt
jj
petgry
Damian
thorgall
EX
kLeszcz
REALISTA
Reser
barany
AgroTrader
Ezet
Piotrek691
Diablo
MICHU
Valdi
dziadek
kaczor
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:04

kLeszcz napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABLETKA GDZIE DO KAFKI ?

no właśnie, gdzie?

Chyba tabletka (prozac) dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:12

Dezerter napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0Yi3XOA6VYr5rPq

Loonie ładnie idzie, może na zupę nic starczy. cheers

To chadzasz razem z EXem na Lunch? Very Happy
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:16

OpCjOnEr napisał:
Dezerter napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0Yi3XOA6VYr5rPq

Loonie ładnie idzie, może na zupę nic starczy. cheers

To chadzasz razem z EXem na Lunch? Very Happy

ziemniaki z makaronem i kefir
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:17

Laughing

"Der Spiegel": w 1982 roku kanclerz Helmut Kohl chciał pozbyć się połowy Turków
Kanclerz Niemiec Helmut Kohl, krótko po objęciu władzy w 1982 roku, chciał skłonić do wyjazdu z kraju połowę żyjących tam Turków. Świadczą o tym odtajnione dokumenty, do których dotarli dziennikarze niemieckiego tygodnika „Der Spiegel”.

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 1348487-berlin-niemcy

Chodzi o protokoły ze spotkania z Margaret Thatcher, które odbyło się w Bonn w październiku 1982 roku. Kohl mówił wówczas, że w ciągu czterech lat należy zmniejszyć liczbę żyjących w Niemczech Turków o połowę. Szef niemieckiego rządu tłumaczył, że imigrantów z Turcji jest zbyt wielu i nie chcą się integrować w odróżnieniu od przybyszów z Portugalii czy Włoch. Kohl przyznawał jednocześnie, że nie może powiedzieć tego publicznie.
Z odtajnionych dokumentów wynika, że niemiecki kanclerz chciał zachęcić Turków do wyjazdu z kraju, oferując im wypłatę składek zebranych na ubezpieczenie zdrowotne. „Der Spiegel” przypomina, że w 1983 roku rząd Kohla przyjął nawet odpowiednią ustawę. Okazała się jednak niewypałem. Kraj opuściło zaledwie 100 tys. osób.
Turcy zaczęli przyjeżdżać do Niemiec na początku lat 60-tych na mocy umowy o rekrutacji robotników. Wbrew planom niemieckiego rządu większość z nich nie wróciła jednak do Turcji. Obecnie w Niemczech żyje około 3 mln osób tureckiego pochodzenia.
Powrót do góry Go down
Damian




Liczba postów : 7125
Location : Waw
Registration date : 28/01/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:31

a propos żartów z tytułami przelewów

podobny klimat

http://niebezpiecznik.pl/post/googlali-plecak-i-samowar-odwiedzila-ich-policja/

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:34

Valdi napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Coś mi się zdaje, że Ty do tych lepszych nie należysz- zbyt jesteś złośliwy. Ja Michem, albo Mylogim nigdy nie będę. Twoja "rada" dla mnie świadczy o tym, że albo z myśleniem u Ciebie średnio, albo....... a zajarzyłem- obraziłem Twojego ( i jeszcze kilku tutaj) idola. Jeżeli jesteś tak mało elastyczny w podejściu do gry jak w poglądach to na bank nie jesteś lepszy ode mnie (w grze). Nie zamierzam się z Tobą spierać, bo jesteś trzeci (miejsce na podium) na tym forum, dla którego należy wkleić gołębia, aby nie tracić czasu na bezsensowne dyskusje. Zgodnie z regułami powinienem też zrobić przerwę od gry. Tak też zrobię tym bardziej, że mam sporo spraw do załatwienia. Od UFO odpocznę dłużej. Spróbuje systemu- zero informacji (giełdowo- forumowych) i zobaczę co z tego wyjdzie. Trzymaj się Hiob- mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój bunkier. Opcio nie zamieniłbym się na Twoje wybiórcze widzenie świata, ale imponujesz mi kondycją i skutecznością w grze. Modowie, a szczególnie Dezerter też potrafią za co graty. Petrgry też ma smykałkę. Jeszcze kilku tu potrafi grać, a reszta tak jak ja.

A mi sie nie zdaje ja po prostu wiem ze jestes kolejnym marzycielem , ktory idzie stalym schematem, a wiec najpierw sam wyzerowales rachunek (pewnie kilkakrotnie), nastepnie wymyslisz sobie z dupy system bo pewnie to od ciebie madrzejsze, nastepnie znow wyzerujesz bo po serii DD bedziesz mial problem wysiedziecc zyskowny ruch, wiec nastapi u ciebie objawienie ja pierdole trzeba sie sluchac systemu, i zas historia sie powtorzy, potem stwierdzisz eee nie to bezsensu postawie na automatic treding i znow final bedzie taki sam, ale co ja tam wiem w koncu wg ciebie jestem gorszy . Laughing 

Jak dojdziesz do etapu ze najlepiej sprzedawac sygnaly to podasz grabe Michowi, tylko uwazaj ma ropiejacego raka na dupie
Powrót do góry Go down
petgry

petgry


Liczba postów : 2043
Age : 52
Registration date : 28/10/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:38

Witam jocolor 
dobrałem 5 eSS po 2329 affraid 
jocolor bij szwagra lol! 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:55

FW40  3000

cheers
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 09:56

kLeszcz napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dezerter napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0Yi3XOA6VYr5rPq

Loonie ładnie idzie, może na zupę nic starczy. cheers

To chadzasz razem z EXem na Lunch? Very Happy

ziemniaki z makaronem i kefir

pychotka,geek ale bez makaronu
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:04

dzisiaj mozliwa korelkta na dolarze
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:05

MICHU napisał:
kLeszcz napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dezerter napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Czas na poranną kawkę Very Happy
A TABELKA GDZIE DO KAFKI ?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0Yi3XOA6VYr5rPq

Loonie ładnie idzie, może na zupę nic starczy. cheers

To chadzasz razem z EXem na Lunch? Very Happy

ziemniaki z makaronem i kefir

pychotka,geek ale bez makaronu

bez makaronu to już nie to samo, prędzej bez kefiru ale wtedy z bułką
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:07

Ale Copper poszybował Basketball 
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:09

ja tam do 2398 ,S nie dotykam.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:10

petgry napisał:
Witam jocolor 
dobrałem 5 eSS po 2329 affraid 
jocolor bij szwagra lol! 

Załóż pampera ale pozdrawiam. Very Happy

Troszku ciem wywieziemy flower 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:14

w koncu kurwe na zlo9cie trafilem na razie 18 dolcow do przodu ale oczekuje 1150
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:16

OpCjOnEr napisał:
FW40  3000

cheers

 3013

zarabiam zarabiam
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:26

Diablo napisał:
Valdi napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Coś mi się zdaje, że Ty do tych lepszych nie należysz- zbyt jesteś złośliwy. Ja Michem, albo Mylogim nigdy nie będę. Twoja "rada" dla mnie świadczy o tym, że albo z myśleniem u Ciebie średnio, albo....... a zajarzyłem- obraziłem Twojego ( i jeszcze kilku tutaj) idola. Jeżeli jesteś tak mało elastyczny w podejściu do gry jak w poglądach to na bank nie jesteś lepszy ode mnie (w grze). Nie zamierzam się z Tobą spierać, bo jesteś trzeci (miejsce na podium) na tym forum, dla którego należy wkleić gołębia, aby nie tracić czasu na bezsensowne dyskusje. Zgodnie z regułami powinienem też zrobić przerwę od gry. Tak też zrobię tym bardziej, że mam sporo spraw do załatwienia. Od UFO odpocznę dłużej. Spróbuje systemu- zero informacji (giełdowo- forumowych) i zobaczę co z tego wyjdzie. Trzymaj się Hiob- mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój bunkier. Opcio nie zamieniłbym się na Twoje wybiórcze widzenie świata, ale imponujesz mi kondycją i skutecznością w grze. Modowie, a szczególnie Dezerter też potrafią za co graty. Petrgry też ma smykałkę. Jeszcze kilku tu potrafi grać, a reszta tak jak ja.

A mi sie nie zdaje ja po prostu wiem ze jestes kolejnym marzycielem , ktory idzie stalym schematem, a wiec najpierw sam wyzerowales rachunek (pewnie kilkakrotnie), nastepnie wymyslisz sobie z dupy system bo pewnie to od ciebie madrzejsze, nastepnie znow wyzerujesz bo po serii DD  bedziesz mial problem wysiedziecc zyskowny ruch, wiec nastapi u ciebie objawienie ja pierdole trzeba sie sluchac systemu, i zas historia sie powtorzy, potem stwierdzisz eee nie to bezsensu  postawie na automatic treding i znow final bedzie taki sam, ale co ja tam wiem w koncu wg ciebie jestem gorszy .  Laughing 

Jak dojdziesz do etapu ze najlepiej sprzedawac sygnaly to podasz grabe Michowi, tylko uwazaj ma ropiejacego raka na dupie

ja niczego nie sprzedaje a na pewno nie jestem sprzedawcą garnków

natomiast chyba paczeć, wyciągać wnioski i klikać chyba każdy potrafi i "nie jest to nic wielkiego."

co do podania graby ( w końcu)

nie można pisać "co sie koorwa paczysz" albo "spadówa" albo "objazd" albo jeszcze inne coś w tym stylu i oczekiwać prośba prośba prośba 

wtedy na pewno już bym przyznał, że sygnały są do:doopa: 

a nie są, tak samo nie udana będzie każda próba że niby jestem kmiotem ? za miskę ryżu

pieniądze to nie wszystko, można mieć depo 50k tylko gdzie jest z tego wartość dodana ?

Obligacje, lokata bankowa są naprawdę dobrym rozwiązaniem, 5% rocznie jak w geek szczelił


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 02 Sie 2013, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5896
Registration date : 29/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:28

Witam!
To ja już po zabiegu. Byczki, jeśli już jestem z wami, to macie ładnie szarżowac!Smile 
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:31

Diablo napisał:
Valdi napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Coś mi się zdaje, że Ty do tych lepszych nie należysz- zbyt jesteś złośliwy. Ja Michem, albo Mylogim nigdy nie będę. Twoja "rada" dla mnie świadczy o tym, że albo z myśleniem u Ciebie średnio, albo....... a zajarzyłem- obraziłem Twojego ( i jeszcze kilku tutaj) idola. Jeżeli jesteś tak mało elastyczny w podejściu do gry jak w poglądach to na bank nie jesteś lepszy ode mnie (w grze). Nie zamierzam się z Tobą spierać, bo jesteś trzeci (miejsce na podium) na tym forum, dla którego należy wkleić gołębia, aby nie tracić czasu na bezsensowne dyskusje. Zgodnie z regułami powinienem też zrobić przerwę od gry. Tak też zrobię tym bardziej, że mam sporo spraw do załatwienia. Od UFO odpocznę dłużej. Spróbuje systemu- zero informacji (giełdowo- forumowych) i zobaczę co z tego wyjdzie. Trzymaj się Hiob- mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój bunkier. Opcio nie zamieniłbym się na Twoje wybiórcze widzenie świata, ale imponujesz mi kondycją i skutecznością w grze. Modowie, a szczególnie Dezerter też potrafią za co graty. Petrgry też ma smykałkę. Jeszcze kilku tu potrafi grać, a reszta tak jak ja.

A mi sie nie zdaje ja po prostu wiem ze jestes kolejnym marzycielem , ktory idzie stalym schematem, a wiec najpierw sam wyzerowales rachunek (pewnie kilkakrotnie), nastepnie wymyslisz sobie z dupy system bo pewnie to od ciebie madrzejsze, nastepnie znow wyzerujesz bo po serii DD  bedziesz mial problem wysiedziecc zyskowny ruch, wiec nastapi u ciebie objawienie ja pierdole trzeba sie sluchac systemu, i zas historia sie powtorzy, potem stwierdzisz eee nie to bezsensu  postawie na automatic treding i znow final bedzie taki sam, ale co ja tam wiem w koncu wg ciebie jestem gorszy .  Laughing 

Jak dojdziesz do etapu ze najlepiej sprzedawac sygnaly to podasz grabe Michowi, tylko uwazaj ma ropiejacego raka na dupie
Napisałem, że wyzerowałem rachunek po raz N-ty (czyli wiele razy). Ty pogrubiłeś to zdanie cytując , a potem masz wizje jasnowidzenia, że " wyzerowałeś rachunek (pewnie wielokrotnie)". powinieneś odpocząć od grania- co zresztą chyba zamierzasz zrobić. Największym Twoim wrogiem jest Twoja pewność siebie. Nigdy mnie nie widziałeś, nie wiesz kim jestem, a wydaje Ci się że wszystko o mnie wiesz. W innych sprawach też Ci się wydaje, że wszystko wiesz. A tak naprawdę to Ci się wydaje. Twój fanatyzm antyreligijny można porównać tylko do fanatyzmu religijnego Zaharego, albo fanatycznej wiary w swoją wiedzę i nieomylność Kaczora. Musisz mieć duże kompleksy. Ja nie powiedziałem, że jesteś ode mnie gorszy, tylko że nie jesteś lepszy (w grze na giełdzie/forexie). Ja dostaję po dupie na giełdzie już siódmy rok i nie piszę głupot jak Michu i nie próbuję naciągać jak Mylogi , więc nie życz mi że kiedyś mnie to spotka.
Pisząc to widzę, że nasz indeks (FW20) szleje. To standard- mój pech (giełdowy- bo w innych sprawach sobie radzę) powoduje, że jak siedzę to ruchy są marne, ale jak robię przerwę w grze to indeks szaleje. Może to dobry sygnał- możesz spróbować oczywiście kierunek zgodny z mistrzem Baranim.
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:32

Wygląda na to że poszliśmy gurom Very Happy 

Mam nadzieje, że stopy na 2330 zadziałały. flower 


Pan Nikt napisał:
Temat: Re: UFO - 01.08.2013r.

Witam!
Odnowiłem dzis S po 2311. Szczyty układają się bardzo ładnie wzdłuz żółtej linii, nie nastąpiło jej przebicie, dlatego ciągle preferuję scenariusz klina. Spośród moich systemów tylko te najwolniejsze trzymają S. Ten, którego używam przeszedł wczoraj na L, ze względu na sytuację techniczną tylko zamknąłem pozycję. Ponad nami luka z 20 czerwca (2334-2345). Ciekawe, gdzie też są moje stopy?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 1544473
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:33

jj napisał:
ja tam do 2398 ,S nie dotykam.

no i nie dotkniesz

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:34

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0kum

zamknalem S na zlocie
2830 pipsow .. do wora
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:34

Pan Nikt napisał:
Witam!
To ja już po zabiegu. Byczki, jeśli już jestem z wami, to macie ładnie szarżowac!Smile 
Pozdrawiam

Ja s po 48 próbuję stop blisko przeszli 68 fibo od czerwca to może cofną i zrobią knot:D Poza tym jak po dziennych pociągnąć linie od czerwca to jakby zarys kanału a dziś górna banda Suspect . W każdym razie każdy gra swoje i oby stop był z nami
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5896
Registration date : 29/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:35

EX napisał:
Wygląda na to że poszliśmy gurom Very Happy 

Mam nadzieje, że stopy na 2330 zadziałały. flower 


Pan Nikt napisał:
Temat: Re: UFO - 01.08.2013r.

Witam!
Odnowiłem dzis S po 2311. Szczyty układają się bardzo ładnie wzdłuz żółtej linii, nie nastąpiło jej przebicie, dlatego ciągle preferuję scenariusz klina. Spośród moich systemów tylko te najwolniejsze trzymają S. Ten, którego używam przeszedł wczoraj na L, ze względu na sytuację techniczną tylko zamknąłem pozycję. Ponad nami luka z 20 czerwca (2334-2345). Ciekawe, gdzie też są moje stopy?

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 1544473
Jak juz napisałem kilka postów wyżej - byczki, szarżujcie ładnie, bo jestem teraz z wami!Smile 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:36

na złotym koniu napisał:
UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 0kum

zamknalem S na zlocie
2830 pipsow .. do wora
podawaj w dolarach plz to jest zloto a nie jakas kenijska rupia
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:37

Valdi napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
Diablo napisał:
Valdi napisał:
kaczor napisał:
Valdi napisał:
Kto na tego tłumoka głosuje?  http://biznes.onet.pl/politycy-na-kredycie,18550,5567556,14833398,fotoreportaze-detal-galeria

coz na pewno nei ci ktorzy glosuja na nieudacznika Jarka, ktory nawet sam za swoja ochrone nie moze zaplacic (zreszta kto by taka ludzka pizde tykal)

Dobranoc wszystkim abramisom

Trochę już późno na polemiki, ale napiszę tylko, że chyba żaden polityk nie płaci za ochronę z własnych pieniędzy. Wydaje mi się, że Palig... miał duży majątek, ale pewnie połowę oddał dla Tymochowicza, a resztę przetrwonił. Wygląda to na równię pochyłą i już jest poniżej poziomu 0.  Mnie taka sytuacja się podoba,bo wyzerowałem dziś konto po raz N-ty, ale nie jestem poniżej 0- są gorsi ode mnie.

no pewnie ze są gorsi, są i lepsi, teraz polacz pare wskaxnikow, nazwij go hiper super systemem pod wezwaniem najświętszej panienki, i sprzedawaj sygnały, a jak któryś zklientow będzie sie burzył, to wyzwij go od najgorszych i powiedz mu ze na drugi raz niech sie nauczy kontrolowac swoją kase i zarządzającego.

Coś mi się zdaje, że Ty do tych lepszych nie należysz- zbyt jesteś złośliwy. Ja Michem, albo Mylogim nigdy nie będę. Twoja "rada" dla mnie świadczy o tym, że albo z myśleniem u Ciebie średnio, albo....... a zajarzyłem- obraziłem Twojego ( i jeszcze kilku tutaj) idola. Jeżeli jesteś tak mało elastyczny w podejściu do gry jak w poglądach to na bank nie jesteś lepszy ode mnie (w grze). Nie zamierzam się z Tobą spierać, bo jesteś trzeci (miejsce na podium) na tym forum, dla którego należy wkleić gołębia, aby nie tracić czasu na bezsensowne dyskusje. Zgodnie z regułami powinienem też zrobić przerwę od gry. Tak też zrobię tym bardziej, że mam sporo spraw do załatwienia. Od UFO odpocznę dłużej. Spróbuje systemu- zero informacji (giełdowo- forumowych) i zobaczę co z tego wyjdzie. Trzymaj się Hiob- mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój bunkier. Opcio nie zamieniłbym się na Twoje wybiórcze widzenie świata, ale imponujesz mi kondycją i skutecznością w grze. Modowie, a szczególnie Dezerter też potrafią za co graty. Petrgry też ma smykałkę. Jeszcze kilku tu potrafi grać, a reszta tak jak ja.

A mi sie nie zdaje ja po prostu wiem ze jestes kolejnym marzycielem , ktory idzie stalym schematem, a wiec najpierw sam wyzerowales rachunek (pewnie kilkakrotnie), nastepnie wymyslisz sobie z dupy system bo pewnie to od ciebie madrzejsze, nastepnie znow wyzerujesz bo po serii DD  bedziesz mial problem wysiedziecc zyskowny ruch, wiec nastapi u ciebie objawienie ja pierdole trzeba sie sluchac systemu, i zas historia sie powtorzy, potem stwierdzisz eee nie to bezsensu  postawie na automatic treding i znow final bedzie taki sam, ale co ja tam wiem w koncu wg ciebie jestem gorszy .  Laughing 

Jak dojdziesz do etapu ze najlepiej sprzedawac sygnaly to podasz grabe Michowi, tylko uwazaj ma ropiejacego raka na dupie
Napisałem, że wyzerowałem rachunek po raz N-ty (czyli wiele razy). Ty pogrubiłeś to zdanie cytując , a potem masz wizje jasnowidzenia, że " wyzerowałeś rachunek (pewnie wielokrotnie)". powinieneś odpocząć od grania- co zresztą chyba zamierzasz zrobić. Największym Twoim wrogiem jest Twoja pewność siebie. Nigdy mnie nie widziałeś, nie wiesz kim jestem, a wydaje Ci się że wszystko o mnie wiesz. W innych sprawach też Ci się wydaje, że wszystko wiesz. A tak naprawdę to Ci się wydaje. Twój fanatyzm antyreligijny można porównać tylko do fanatyzmu religijnego Zaharego, albo fanatycznej wiary w swoją wiedzę i nieomylność Kaczora. Musisz mieć duże kompleksy. Ja nie powiedziałem, że jesteś ode mnie gorszy, tylko że nie jesteś lepszy (w grze na giełdzie/forexie). Ja dostaję po dupie na giełdzie już siódmy rok i nie piszę głupot jak Michu i nie próbuję naciągać jak Mylogi , więc nie życz mi że kiedyś mnie to spotka.
   Pisząc to widzę, że nasz indeks (FW20) szleje. To standard- mój pech (giełdowy- bo w innych sprawach sobie radzę) powoduje, że jak siedzę to ruchy są marne, ale jak robię przerwę w grze to indeks szaleje. Może to dobry sygnał- możesz spróbować oczywiście kierunek zgodny z mistrzem Baranim.
   

Chcesz mi powiedziec ze 7 lat doplacasz do interesu ?  Shocked

Tu nie koncert zyczen zeby sie przescigac kto lepszy kto gorszy bo mnie to obojetne, ja tylko komentuje co widze


Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Pią 02 Sie 2013, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
petgry

petgry


Liczba postów : 2043
Age : 52
Registration date : 28/10/2008

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:37

A ja jeszcze 5 eSS po 2349 jocolor scratch 

Jakaś WARKa STRONG Buy jest na Wiguni affraid 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:38

zamowilem szczoteczke soniczna flexcare i irygator philipsa za stary jzu jestem zeby samemu myc zeby.

Swoja droga jak jakis polski koncern bedzie robil takie rzeczy jak Philips albo Panasonic(w sensie projektowanai i wynalezienia technologii) to powiem ze rewolucja w Polsce sie udala
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:38

petgry napisał:
A ja jeszcze 5 eSS po 2349 jocolor scratch 

Jakaś WARKa STRONG Buy jest na Wiguni affraid 
widze ze kolega na fibo dobrze napierdala Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyPią 02 Sie 2013, 10:40

valdi ja jestem cyklotymikiem i od czasu do czasu mam stany hipomanii kiedy czuje sie jak bog.Skoro bog jest nieomylny to jak mam kurwa postepowac inaczej.
Moge przewrotnie powiedziec ze w odroznieniu do wiekszosci katolikow wiem jak to jest byc bogiem i powiem wam ze jest ZAJEBISCIE Laughing 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 2 sierpnia 2013r.   UFO - 2 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 2 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 21 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.
» UFO - 23 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: