Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 9 sierpnia 2013r.

Go down 
+22
Aligator
Damian
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
tupolew
neuron
Janko Traderroo
Diablo
betonowe_buty
janek
REALISTA
EX
AgroTrader
zibi
barany
IronFX
thorgall
dziadek
kaczor
Reser
delphia
Dave
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:42

micha szynszyla gra lepiej od micha


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:48

HIOB napisał:
no to już po Serbach
mafia w akcji

http://www.pb.pl/3272114,16720,strauss-kahn-bedzie-doradca-europejskiego-rzadu

Shocked 
zapowiedział już wcześniej, że skorzysta ze wsparcia zagranicznych doradców, gdyż w kraju brak odpowiednich specjalistów.
\
no kuźwa z Izraela sprowadzi specjalistów

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:49

barany napisał:
Wszystkich wyśmiewających się z wiary chrześcijańskiej na tym forum spotka niebawem zasłużona kara Boża.
I co to ma niby konkretnie znaczyć? Kiedy to "niebawem"?

To jest takie samo pieprzenie jak pieprzenie Hioba o "fazie rynq".

I równie dobrze tobie też jako wierzącemu może się przytrafić jakieś qq przez nieuwagę. Wiara nie uchroni cię przed wypadkami losowymi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:56

Juś po Lunchu cheers 
 
Teraz czas na popołudniową kawiczkę Very Happy



UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Coffee-coffee-13874494-1920-1200

A gdzie można odwiedzić chłopaqw z demoroomu? 

Podobno przy ul. Demomiedzi 190/230 to się mieści ale w jakim mieście? Nie w Polkowicach czasem? Neuron - ty będziesz wiedział!


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 09 Sie 2013, 12:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:58

OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
Wszystkich wyśmiewających się z wiary chrześcijańskiej na tym forum spotka niebawem zasłużona kara Boża.
I co to ma niby konkretnie znaczyć? Kiedy to "niebawem"?

To jest takie samo pieprzenie jak pieprzenie Hioba o "fazie rynq".

I równie dobrze tobie też jako wierzącemu może się przytrafić jakieś qq przez nieuwagę. Wiara nie uchroni cię przed wypadkami losowymi.
tak jak jehowce gadaja ze chwilowo swiatem rządzi szatan ale niebawem to sie zmieni
i zapanuje krolestwo boze
no to sie pytam - skad to wiedza
- bo tak jest napisane w bibli
- a kiedy ta biblie pisali
- na 2000 lat temu
-no to ładną kuźwa chwile juz czekaja na ten lepszy swiat

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 12:58

barany mam pytanie

Skąd ten kto pisał Biblie wiedział że Maria była dziewicą?


Protoewangelia Jakuba 19,1 - 20,3:
2. I (położna) weszła z nim (Józefem) i stanęła wewnątrz jaskini. I była [tam] ciemna chmura, która ocieniła jaskinię. I rzekła położna: "Dziś dusza moja została wywyższona, bo moje oczy ujrzały dziś rzeczy przekraczające wszelkie pojęcia, ponieważ zbawienie narodziło się dla Izraela". I natychmiast chmura poczęła znikać z jaskini, a w jaskini pojawiło się wielkie światło, że nie mogły go znieść. I wkrótce światło to poczęło znikać, aż ukazało się dziecię i zbliżyło się, i zaczęło ssać pierś swej matki.I położna wydała okrzyk i rzekła: "Jakże wielkim jest dla mnie dzień dzisiejszy, gdyż ujrzałam ten niezwykły cud". 3. I wyszła położna z jaskini, i spotkała ją Salome. I [położna] rzekła do niej: "Salome, Salome, mam ci do opowiedzenia cud niezwykły: dziewica porodziła, do czego z natury jest niezdolna". I rzekła Salome: "Na Boga żywego, jeśli nie włożę palca mojego i nie zobaczę jej przyrodzenia, nie uwierzę, że dziewica porodziła".

20. 1. I weszła położna [do jaskini], i rzekła: "Maryjo, ułóż się odpowiednio, niemały bowiem spór toczy się w twojej sprawie". I Maryja usłyszawszy to ułożyła się odpowiednio, i włożyła Salome palec w jej przyrodzenie. I Salome wydała okrzyk i rzekła: "Biada mi, bezbożnej i niewiernej, bom kusiła Boga żywego. Oto ręka moja palona ogniem odpada ode mnie". 2. I padła Salome na kolana przed Panem wszechwładnym, mówiąc: "O Boże ojców naszych, wspomnij na mnie, bom i ja jest potomkiem Abrahama i Izaaka, i Jakuba. Nie stawiaj mnie za przykład synom Izraela, ale oddaj mnie biednym. Ty bowiem wiesz, Panie wszechwładny, że w imię twoje dokonywałam uzdrowień, i że otrzymałam od Ciebie zapłatę". 3. I oto anioł Pański stanął i rzekł do niej: "Salome, Salome, Pan wszechwładny wysłuchał twą modlitwę. Zbliż twą rękę do dziecięcia i obejmij je, i stanie się twoim zbawieniem i radością". Przejęta radością zbliżyła się do dzieciny i objęła je mówiąc: "Uwielbiam Go, ponieważ ten jest, który narodził się królem Izraela". I natychmiast Salome została uzdrowiona, i wyszła z jaskini usprawiedliwiona.


Apokryfy Nowego Testamentu, t.I, red .ks. Marek Starowieyski



Jezus miał 4 braci i co najmniej tyle samo sióstr (Mt 13:55), więc kwestia dziewictwa Marii jest chyba dość jasna.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 09 Sie 2013, 13:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:04

Argos napisał:
OpCjOnEr napisał:
barany napisał:
Wszystkich wyśmiewających się z wiary chrześcijańskiej na tym forum spotka niebawem zasłużona kara Boża.
I co to ma niby konkretnie znaczyć? Kiedy to "niebawem"?

To jest takie samo pieprzenie jak pieprzenie Hioba o "fazie rynq".

I równie dobrze tobie też jako wierzącemu może się przytrafić jakieś qq przez nieuwagę. Wiara nie uchroni cię przed wypadkami losowymi.
tak jak jehowce gadaja ze chwilowo swiatem rządzi szatan ale niebawem to sie zmieni
i zapanuje krolestwo boze
no to sie pytam - skad to wiedza
- bo tak jest napisane w bibli
- a kiedy ta biblie pisali
- na 2000 lat temu
-no to ładną kuźwa chwile juz czekaja na ten lepszy swiat
No bo to takie pierdolenie jest... kiedyś kiedyś... kiedyś się noga powinie, kiedyś nadejdzie faza rynq, kiedyś kara boska... to takie krakanie tylko. Wiadomo, że kiedyś wszyscy umrzemy i na chuj takie bzdury gadać?
Lepiej sie zająć konstruktywnym czymś co teraz co zaraz co jutro a nie w bliżej nieokreślonym kiedysiu.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:05

neuron napisał:
MICHU napisał:
Witam Ufoki Smile 

Ustaliło sie

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Tvi8



chyba że wywalą Crying or Very sad 

mów jaka masz stopę zwrotu za tydzień
(prawie) 10% dziennie

prawie - robi DUŻĄ RÓŻNICĘ

lol! 
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:06

OpCjOnEr napisał:
Juś po Lunchu cheers 
 
Teraz czas na popołudniową kawiczkę Very Happy



UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Coffee-coffee-13874494-1920-1200

A gdzie można odwiedzić chłopaqw z demoroomu? 

Podobno przy ul. Demomiedzi 190/230 to się mieści ale w jakim mieście? Nie w Polkowicach czasem? Neuron - ty będziesz wiedział!
z tym jest problem
wysłałem kiedyś wniosek o uczestnictwo skuszony mostkami i dewidenda yeld na podany w biuletynie adres
żebys ty wiedział ile załączników musiałem napisać ???
odpierdoliłem takie demo cv, że aż sie wystraszyłem jak to sprawdzą
wykazałem absurdalne straty na kghm !!!!
podrobiłem zlecenia kupna po 190 !!!
sprzedaży po 113 na stoplossie !!!
tyle starań i jak psu w dooopę
wróciło z adnotacją, że demoadres już nie istnieje
a telefon cały czas odpowiada, że nie ma tekiego demonumeru affraid
nie jest łatwo siem załapać 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:08

[quote="Argos"]barany mam pytanie

Skąd ten kto pisał Biblie wiedział że Maria była dziewicą?

quote]

oj rolnik !!
pisał post factum ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:09

MICHU napisał:
neuron napisał:
MICHU napisał:
Witam Ufoki Smile 

Ustaliło sie

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Tvi8



chyba że wywalą Crying or Very sad 

mów jaka masz stopę zwrotu za tydzień
(prawie) 10% dziennie

prawie - robi DUŻĄ RÓŻNICĘ

lol! 
no to łącznie ile ???
50-60-70-80 % ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:11

Argos napisał:
barany mam pytanie

Skąd ten kto pisał Biblie wiedział że Maria była dziewicą?


Protoewangelia Jakuba 19,1 - 20,3:
2. I (położna) weszła z nim (Józefem) i stanęła wewnątrz jaskini. I była [tam] ciemna chmura, która ocieniła jaskinię. I rzekła położna: "Dziś dusza moja została wywyższona, bo moje oczy ujrzały dziś rzeczy przekraczające wszelkie pojęcia, ponieważ zbawienie narodziło się dla Izraela". I natychmiast chmura poczęła znikać z jaskini, a w jaskini pojawiło się wielkie światło, że nie mogły go znieść. I wkrótce światło to poczęło znikać, aż ukazało się dziecię i zbliżyło się, i zaczęło ssać pierś swej matki.I położna wydała okrzyk i rzekła: "Jakże wielkim jest dla mnie dzień dzisiejszy, gdyż ujrzałam ten niezwykły cud". 3. I wyszła położna z jaskini, i spotkała ją Salome. I [położna] rzekła do niej: "Salome, Salome, mam ci do opowiedzenia cud niezwykły: dziewica porodziła, do czego z natury jest niezdolna". I rzekła Salome: "Na Boga żywego, jeśli nie włożę palca mojego i nie zobaczę jej przyrodzenia, nie uwierzę, że dziewica porodziła".

20. 1. I weszła położna [do jaskini], i rzekła: "Maryjo, ułóż się odpowiednio, niemały bowiem spór toczy się w twojej sprawie". I Maryja usłyszawszy to ułożyła się odpowiednio, i włożyła Salome palec w jej przyrodzenie. I Salome wydała okrzyk i rzekła: "Biada mi, bezbożnej i niewiernej, bom kusiła Boga żywego. Oto ręka moja palona ogniem odpada ode mnie". 2. I padła Salome na kolana przed Panem wszechwładnym, mówiąc: "O Boże ojców naszych, wspomnij na mnie, bom i ja jest potomkiem Abrahama i Izaaka, i Jakuba. Nie stawiaj mnie za przykład synom Izraela, ale oddaj mnie biednym. Ty bowiem wiesz, Panie wszechwładny, że w imię twoje dokonywałam uzdrowień, i że otrzymałam od Ciebie zapłatę". 3. I oto anioł Pański stanął i rzekł do niej: "Salome, Salome, Pan wszechwładny wysłuchał twą modlitwę. Zbliż twą rękę do dziecięcia i obejmij je, i stanie się twoim zbawieniem i radością". Przejęta radością zbliżyła się do dzieciny i objęła je mówiąc: "Uwielbiam Go, ponieważ ten jest, który narodził się królem Izraela". I natychmiast Salome została uzdrowiona, i wyszła z jaskini usprawiedliwiona.


Apokryfy Nowego Testamentu, t.I, red .ks. Marek Starowieyski
Tak musieli wymyślić bo w innym razie pojęcie grzechu pierworodnego straciłoby sens i żeby to się jako tako qpy trzymało.... więc wg tej logiki Jezus był jedynym człowiekiem na świecie bez grzechu pierworodnego dobryżart  Przechuj na maxa.

Poza tym chodziło też o to, by nie głosić afirmacji sexu tylko uznać to za fe, za "zło konieczne" bo wierni (leszcze) mieli się bać ognia piekielnego, klękać przed proboszczem, umartwiać się i sowicie zaspakajać tacę. UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 208195    a nie siebie nawzajem.
Na strachu i manipulacji w ten sposób KK zbudował WŁADZĘ, która ostatnio trochę podupadła bo się czasy zmieniły na szczęście.

Gdyby w doktrynie uznano, że Dziżes został poczęty płciowo jak każdy inny człowiek, to po pierwszy straciłby on trochę w oczach rangę "świętego" (bo co to za świety, który powstał jak każdy?) a po drugie akt sakramentalny Józka z Maryśką musiałby być uznany za coś wielkiego i chwalebnego a wtedy ciężko byłoby nakłonić leszcza do pałowania się umartwiania nad krzyżem i cały misterny plan w pizdu. Very Happy

To wszystko tak obmyślili by można było doić leszcza z tacy i omamiać głupotami przez wieki. Nie ma drugiej tak długo istniejącej i dobrze prosperującej firmy jak KK.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 09 Sie 2013, 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:13

MICHU napisał:
neuron napisał:
MICHU napisał:
Witam Ufoki Smile 

Ustaliło sie

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Tvi8



chyba że wywalą Crying or Very sad 

mów jaka masz stopę zwrotu za tydzień
(prawie) 10% dziennie

prawie - robi DUŻĄ RÓŻNICĘ

lol! 
Michu! Chcesz zarabiać to ja mam grube sygnały, kupiłem bowiem cudsysfullwypas! Masz tu sygnał w promocji!!!

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 7aic

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:19

Około 6 miliardów pln to szacowany roczny przychód z tac wszystkich kościołów w kraju - ja się pytam gdzie jest qrwa od tego podatek? scratch

Dlaczego Vincenty doi wszystkich dookoła a za te święte krowy w czarnych sukienkach się nie weźmie? pirat

Czy kiedyś jakiś proboszcz trafił na dywanik US z zapytaniem skąd pan Ojciec miał na tego nowego Lexusa przed parafią?

Nie "Bóg zapłać" - to jest LESZCZ ZAPŁAĆ Basketball  bo to nie Bozia wyciąga dutka z kieszeni.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:30

Damian napisał:
który wskaźnik /system wyłapał taki ruch?
chętnie kupię
UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Kabel
a ile zapłacisz ?

Very Happy Shocked Very Happy 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:32

Wikarzy powinni z kasami fiskalnymi zapieprzać po kościołach i paragony wydawać a najlepiej zrezygnować z tych durnych tac tylko zrobić bilety i karnety do kościołów.
Np. 1 msza pon-sob 7zł, niedziela 20zł,
pakiet 7 mszy na 2 tygodnie 100zł
3 miesięczny karnet na msze niedzielne 260zł
półroczny karnet na dowolną ilość mszy 900zł
itp.
W tych cenach 8% PTU za usługi z możliwością wystawiania faktur i wszystko byłoby git.

Wszelkie inne usługi typu msza w intencji czyjejś (wyczytanie na głos nazwiska - extra payment), ostatnie namaszczenie, wizyta u chorego itp itd wszystko paragon i nabite na kasę ile przyjęte i oficjalny cennik na papierze.

Bo obecnie to działa na chorych zasadach.
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:33

Dave napisał:
Damian napisał:
który wskaźnik /system wyłapał taki ruch?
chętnie kupię
UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Kabel
a ile zapłacisz ?

Very Happy Shocked Very Happy 
3,6K
ewentualnie mnożnik
system nie jest na powietrze !!!
a i gryzoń tez po klawiaurze biega !!

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:37

neuron napisał:
Dave napisał:
Damian napisał:
który wskaźnik /system wyłapał taki ruch?
chętnie kupię
UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Kabel
a ile zapłacisz ?

Very Happy Shocked Very Happy 
3,6K
ewentualnie mnożnik
system nie jest na powietrze !!!
a i gryzoń tez po klawiaurze biega !!

a i pić trzeba drunken 

Laughing 

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:38

Zarabianie jest banalnie proste..................... jak się ma fullwypassystem za 50k..............albo za 3.6k (w promocji-po kosztach).
Normalnie nie wiem co z kasą będę robił. Chyba sobie szynszyla kupie i wezme jeszcze jeden internet w aero! Tyle pipsów bym zarabiał jakby mi się chciało, dobrze że mi się nie chce!!!

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Zea0


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:41

kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 





Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:45

MICHU napisał:
kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 
michu ty nie wypieraj strat tylko policz całkowitą stopę zwrotu - dzisiaj piątek dzień podliczeń
do tej pory mogło sie wydawać, że masz system tylko brak ci determinacji
a tu siem okazuje, że lampy i wszelkiej maści lasery masz do dooopy też ???
i śmiesz siem naśmiewać z 50/50 ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:46

cały dzien w tv pieprza o widocznych oznakach ożywienia gospodarczego w polsce i europie

trzeba szybko  brac s

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:49

dziad napisał:
Zarabianie jest banalnie proste..................... jak się ma fullwypassystem za 50k..............albo za 3.6k (w promocji-po kosztach).
Normalnie nie wiem co z kasą będę robił. Chyba sobie szynszyla kupie i wezme jeszcze jeden internet w aero! Tyle pipsów bym zarabiał jakby mi się chciało, dobrze że mi się nie chce!!!

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Zea0

nie ładuje się cały ten obrazek

ale trzepiesz teraz kasiore co nie ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:49

neuron napisał:
MICHU napisał:
kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 
michu ty nie wypieraj strat tylko policz całkowitą stopę zwrotu - dzisiaj piątek dzień podliczeń
do tej pory mogło sie wydawać, że masz system tylko brak ci determinacji
a tu siem okazuje, że lampy i wszelkiej maści lasery masz do dooopy też ???
i śmiesz siem naśmiewać z 50/50 ???
Nie wiesz czasem w jakim mieście się demoroom mieści?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:50

MICHU napisał:
kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 





musisz uszczelnic system zeby dziur nie było
spróbuj silikonem

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:53

neuron napisał:
MICHU napisał:
kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 
michu ty nie wypieraj strat tylko policz całkowitą stopę zwrotu - dzisiaj piątek dzień podliczeń
do tej pory mogło sie wydawać, że masz system tylko brak ci determinacji
a tu siem okazuje, że lampy i wszelkiej maści lasery masz do dooopy też ???
i śmiesz siem naśmiewać z 50/50 ???
Neuron

ja nie wiem czy Ty to zrozumiesz ze łatwiej zarobić 3% z 10k niż 30% z 1k

i jakoś tak odpalane stopy w pierwszym przypadku mniej bolą, w ogóle bym nie zauważył a tak dziura
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:54

kaczor napisał:
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy
Jakbyś tego longa na sapinę sprzed 4-5 lat trzymał do dziś to byś miał tak jak Rexio - tylko kawki i Lancze Very Happy

A MICHU to Eugeniusz ale bez kapitału za to ze znakomitymi systemami - weź od niego za 50k system to obaj będziecie happy bo on w końcu zdobędzie kapitał a ty umiejętności zarabiania permanentnego. Very Happy Very Happy

A mi za dobrą radę możesz na tacę coś przy okazji też rzucić. Smile 


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 09 Sie 2013, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:56

OpCjOnEr napisał:
neuron napisał:
MICHU napisał:
kaczor napisał:
jade na plaze nic sie dzisiaj raczej nei wydarzy juz
Poza tym to nie byl dobry tydzien, chcialbym tak jak ex i michu zawsze zarabiac ale nie umiem Very Happy 
mów Mi lalalalaa Smile 

ciężko jest stale zarabiać, gdybym miał depo 50k to spoko

a tak to: zarobek - dziura - odrobek - dziura - zarobek - dziura...

a tak ku pokrzepieniu serc to zamierzam się jeszcze zakochać więc piniądze to nie wszystko

heh Honey skarbie jak Ty mi siem podobasz Embarassed 
michu ty nie wypieraj strat tylko policz całkowitą stopę zwrotu - dzisiaj piątek dzień podliczeń
do tej pory mogło sie wydawać, że masz system tylko brak ci determinacji
a tu siem okazuje, że lampy i wszelkiej maści lasery masz do dooopy też ???
i śmiesz siem naśmiewać z 50/50 ???
Nie wiesz czasem w jakim mieście się demoroom mieści?
affraid affraid affraid 
nie wiesz ???
w każdym wojewódzkim !!
chłopaki idą na całość i bedzie podobno będzie demosieć demoroomów
nazwa adekwatna - 230Up and Democompany
założenia mówią, że maja trafić pod strzechy
do tego na końcu ulotki napisali - nie musisz mieć netu aby grać demo - kawa i lancz - gratis cheers 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 13:58

bezsens michu z tobą
ty nie masz sytemu i nie umiesz grać !!!

_________________
...... a będzie giciej


Ostatnio zmieniony przez neuron dnia Pią 09 Sie 2013, 14:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48261
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 EmptyPią 09 Sie 2013, 14:03

RMF24: Tusk poważnie rozważa dymisję Rostowskiego

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf24-tusk-powaznie-rozwaza-dymisje-rostowskiego,nId,1008181?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 sierpnia 2013r.   UFO - 9 sierpnia 2013r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 9 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 8 sierpnia 2013r.
» UFO - 27 sierpnia 2013r.
» UFO - 12 sierpnia 2013r.
» UFO - 13 sierpnia 2013r.
» UFO - 14 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: