Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 21 sierpnia 2013r.

Go down 
+33
trez
Windziarz
Ezet
mariner
Krzysztof
MoralesPlaza
bog.dan
Aligator
new_born
Małolat
dziadek
IronFX
neuron
Dave
tupolew
kaczor
nomad
rafalx
delphia
Reser
spacerolog
zibi
barany
kLeszcz
janek
Diablo
MICHU
_ted
Piotrek691
thorgall
Madame Julietta
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
AgroTrader
37 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:24

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
4) pic nie pije ale za to jaram ziolo
Ulala... Diablo jest przestępcą  w myśl polskiego prawa affraid  chyba że to oregano tylko.

A to zalezy bo wedlug polskiego prawa przestepswtem jest POSIADANIE a nei uzywanie, tak wiec teoretycznie gdyby ktos mi nabil bonga i ja bym tego bonga nie posiadal i tylko wzial z niego bucha (nie trzymajac nawet marihuany w reku tylk osam ustnik) to gdzie tu przestepstwo?
Tak samo teoretycznie gdybym mial przy sobie gram koksu ktory bym szybko zjadl to trudno mnie posadzic o POSAIDANIE.

Najciekawsza sytuacja jest z GHB ktore jest naturalnie wystepujaca substancja w ludzkim organizmie, jakbym mial przy sobie 10g GHB i je zjadl na oczach glin ( i od razu zasnal na kilka godzin) to czy GHB w moim ciele nadal jest nielegalnym GHB ? Very Happy 
Ale nie da się użyć nie posiadając... samo wzięcie lufki do łapy to już będzie wejście w posiadanie.. a że trwające chwilę to co? Ale posiadałeś :lol!:chyba że bezdotykowo zdalnie wypalisz z demojachtu Generała dobryżart 

GHB występuje naturalnie?? A to nie wiedziałem. Ale gdzie - w krwi?


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sro 21 Sie 2013, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:24

snajper napisał:
Diablo napisał:

... jaram ziolo ...
No właśnie czuć to z każdym postem Laughing 
Kolega Snajper "Prawdziwy Polak" uważa, że tylko wóda i robienie z siebie zwierza Laughing 
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:27

OpCjOnEr napisał:
No zobaczę ale czemu się leją?
Jak będziesz miał chwilę to polecam film Youngblood.

Zajebiscie rozjaśni Ci temat

https://www.youtube.com/watch?v=bcfcPW9zLlQ
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:28

No jeślibyś szybko zeżarł ZANIM by cię zaczęli sprawdzać to byś był czysty wtedy.

Nie ważne, że sam ustnik bo tak samo może się tłumaczyć ten kto ma woreczek w kieszeni, że on tylko folię ma a maryśki nawet nie dotyka (bezpośrednio) - tłumaczenie z dupy by było.Cool
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:32

mariner napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane
pewnie pójdzie wyżej Smile 
ja sie czaje na golda, teraz za cholere bym niewział bo beda jeździc w dwie strony nim sie wybije
UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Peoj

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
No wolfram
znowu będą zwykłe żarówki produkować

Aaa zapomniałem
Niemcom mają coś oddać
no to będą kupować po 3000


w końcu honorowy naród

pzdr
UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 767691 UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 767691 

to jest logiczne podejscie do zlodziejskiego rynku
a nie jakies tam z dupy kreski co maja spowodowac odbicie lub spadek

zyd sprzedaje ceny rosna
zyd kupuje ceny spadaja
- takie to sa" zydowskie mechanizmy rynkowe " podaz =wzrost ceny , popyt = spadek cen
to samo mamy w warszawie
-wychodza z polskich akcji =kupuja dolary = mocna zlotowka
kupuja akcje = sprzedają dolary = slaba zlotowka
ten sam mechanizm rynkowy Very Happy - popyt spadek /podaż wzrost
bo najwazniejsze jest nie popyt /podaz tylko kto kupuje i kto sprzedaje
i tego od czasu wujka adolfa nikt nie starał sie zmienic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Sro 21 Sie 2013, 23:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:33

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
4) pic nie pije ale za to jaram ziolo
Ulala... Diablo jest przestępcą  w myśl polskiego prawa affraid  chyba że to oregano tylko.

A to zalezy bo wedlug polskiego prawa przestepswtem jest POSIADANIE a nei uzywanie, tak wiec teoretycznie gdyby ktos mi nabil bonga i ja bym tego bonga nie posiadal i tylko wzial z niego bucha (nie trzymajac nawet marihuany w reku tylk osam ustnik) to gdzie tu przestepstwo?
Tak samo teoretycznie gdybym mial przy sobie gram koksu ktory bym szybko zjadl to trudno mnie posadzic o POSAIDANIE.

Najciekawsza sytuacja jest z GHB ktore jest naturalnie wystepujaca substancja w ludzkim organizmie, jakbym mial przy sobie 10g GHB i je zjadl na oczach glin ( i od razu zasnal na kilka godzin) to czy GHB w moim ciele nadal jest nielegalnym GHB ? Very Happy 
Ale nie da się użyć nie posiadając... samo wzięcie lufki do łapy to już będzie wejście w posiadanie.. a że trwające chwilę to co? Ale posiadałeś :lol!:chyba że bezdotykowo zdalnie wypalisz z demojachtu Generała dobryżart 

GHB występuje naturalnie?? A to nie wiedziałem. Ale gdzie - w krwi?
Glownie w mozgu, jest nawet specjalny receptor na ktory dziala, dziala tez na receptory GABA B.

W USA z GHB byl wielki walek, najpierw zabroniono niby podajac ze to pigulka gwaltu (gdzie gwalty z uzyciem GHB to bylo kolo 4% za to z upiciem malolat kolo 70% ale mneijsza z tym) a pozniej wprowadzono jako lek na narkolepsje pod nazwa Xyrem.
Wczesniej cena 1 g to bylylo kilka centow teraz paczka xyremu kosztuje 3000usd za dawki na jeden miesiac kiedys cena to bylo kolo 50 usd Very Happy

Wycofac lek jako narkotyk a pozniej wprowadzic pod inna nazwa jako lek glownie dla dzieci to jzu jest kurwa mistrzostwo czosnka Very Happy

Najlepsze jest to ze ludzie sa tak glupi ze czesto nei wiedza ze xyrem to ghb i jednoczesnie krzycza o narkotykach i nei wiedza ze to samo podaja dziecku.
Podobnie jest z pochodnymi amfetaminy dla dzieci z adhd.
dlugi temat i ciekawy ale nie na to forum

I z ciekawostek w Polsce legalny jest GBL ktory jest prekursorem GHB i dziala niemal identycznie, drobny mankament ze jest uzywany jako rozpuszczalnik do substancji organicznych wiec moze sie zle kojarzyc ale jest zdecydowanie mneij szkodliwy od gorzaly Very Happy


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Sro 21 Sie 2013, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:36

snajper napisał:
Diablo napisał:

... jaram ziolo ...
No właśnie czuć to z każdym postem Laughing 
a jak to świadczy o tobie, siedzisz w norze z żoną i czytasz co tu pisze, czy to nie jest zalosne? a ponoc piekna żone masz, to ja bzykaj a niepisz głupot
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:36

Argos napisał:
mariner napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane
pewnie pójdzie wyżej Smile 
ja sie czaje na golda, teraz za cholere bym niewział bo beda jeździc w dwie strony nim sie wybije
UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Peoj

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
No wolfram
znowu będą zwykłe żarówki produkować

Aaa zapomniałem
Niemcom mają coś oddać
no to będą kupować po 3000


w końcu honorowy naród

pzdr
UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 767691 UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 767691 

to jest logiczne podejscie do zlodziejskiego rynku
a nie jakies tam z dupy kreski co maja spowodowac odbicie lub spadek

zyd sprzedaje ceny rosna
zyd kupuje ceny spadaja
- takie to sa" zydowskie mechanizmy rynkowe " podaz =wzrost ceny , popyt = spadek cen
to samo mamy w warszawie
-wychodza z polskich akcji =kupuja dolary = mocna zlotowka
kupuja akcje = sprzedają dolary = slaba zlotowka

ten sam mechanizm rynkowy Very Happy - popyt spadek /podaż wzrost
bo najwazniejsze jest nie popyt /podaz tylko kto kupuje i kto sprzedaje
i tego od czasu wujka adolfa nikt nie starał sie zmienic
Bzdury pieprzysz.
Jeśli wychodząc z akcji qpują $ to złotówka sie osłabia a nie umacnia
i odwrotnie
scratch
Para walutowa $/pln rośnie ale mianownik się osłabia.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:36

Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
cos jen sie ruszyl, czy tam podawane sa jakies dane dzis ? ktos sie orientuje?

a widze ze i jankes sie ruszyl, no nic przeprosilem sie z S na janka
posiedzenie Fedu
cholera musze zaczac obserwowac te dane
to żadne dane
chlapnie coś jeden z drugim i essa kozak 
Tematy postronne już zdominowały taki np. protokół z posiedzenia FOMC o 20. No ale jest szansa się odkuć. Steaua-Legia. Pewna wygrana gospodarzy płacą 1,65. Ja wszedłem w to konkretną sumą. W razie remisu możecie mnie wyśmiać. A teraz do osiedlowej knajpy obejrzeć idę ...
lol! lol! lol! 
Very Happy Very Happy Very Happy 

dobryżart dobryżart dobryżart 
zoofil zoofil zoofil 
Very Happy Sad Shocked Laughing Mad Evil or Very Mad 

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:38

Argos napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
cos jen sie ruszyl, czy tam podawane sa jakies dane dzis ? ktos sie orientuje?

a widze ze i jankes sie ruszyl, no nic przeprosilem sie z S na janka
posiedzenie Fedu
cholera musze zaczac obserwowac te dane
to żadne dane
chlapnie coś jeden z drugim i essa kozak 
Tematy postronne już zdominowały taki np. protokół z posiedzenia FOMC o 20. No ale jest szansa się odkuć. Steaua-Legia. Pewna wygrana gospodarzy płacą 1,65. Ja wszedłem w to konkretną sumą. W razie remisu możecie mnie wyśmiać. A teraz do osiedlowej knajpy obejrzeć idę ...
lol! lol! lol! 
Very Happy Very Happy Very Happy 

dobryżart dobryżart dobryżart 
zoofil zoofil zoofil 
Very Happy Sad Shocked Laughing Mad Evil or Very Mad 
czarny labedz dziobnal zygmunta w pyte
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:39

rafalx napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Ciekawe czy Ruchowi zamkną stadion albo trybunę?
Twoim zdaniem kopanie w 20 lezacych meksykanow jest nromalne wiec powodem dla zamkneicia stadionu bylaby pewnie smierc 50 osob a i to moze malo
sugerujesz że to stadion kopał i trzeba go ukarać? A może właściciel klubu katował Meksykańców?
A jakie to ma znaczenie? Przestepstwa dokonali kibicie Ruchu Chorzow ktorzy przyjechali na mecz a nie przypadkowi ludzie ktrzy sa przy okazji kibicami.
 
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
to z braku odpowiedniego przeciwnika
kaczor jest przechujem
ostatnio tez sam nie uwierzył w slowa przez siebie pisane i je skrytykował

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Sro 21 Sie 2013, 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:40

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
No zobaczę ale czemu się leją?
Jak będziesz miał chwilę to polecam film Youngblood.

Zajebiscie rozjaśni Ci temat

https://www.youtube.com/watch?v=bcfcPW9zLlQ
Piotrek znasz ten temat? http://clusterdelta.com/main
Jak wrócisz z urlopu to może byś trochę potłumaczył ? Wink
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:41

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
4) pic nie pije ale za to jaram ziolo
Ulala... Diablo jest przestępcą  w myśl polskiego prawa affraid  chyba że to oregano tylko.

A to zalezy bo wedlug polskiego prawa przestepswtem jest POSIADANIE a nei uzywanie, tak wiec teoretycznie gdyby ktos mi nabil bonga i ja bym tego bonga nie posiadal i tylko wzial z niego bucha (nie trzymajac nawet marihuany w reku tylk osam ustnik) to gdzie tu przestepstwo?
Tak samo teoretycznie gdybym mial przy sobie gram koksu ktory bym szybko zjadl to trudno mnie posadzic o POSAIDANIE.

Najciekawsza sytuacja jest z GHB ktore jest naturalnie wystepujaca substancja w ludzkim organizmie, jakbym mial przy sobie 10g GHB i je zjadl na oczach glin ( i od razu zasnal na kilka godzin) to czy GHB w moim ciele nadal jest nielegalnym GHB ? Very Happy 
Ale nie da się użyć nie posiadając... samo wzięcie lufki do łapy to już będzie wejście w posiadanie.. a że trwające chwilę to co? Ale posiadałeś :lol!:chyba że bezdotykowo zdalnie wypalisz z demojachtu Generała dobryżart 

GHB występuje naturalnie?? A to nie wiedziałem. Ale gdzie - w krwi?
Glownie w mozgu, jest nawet specjalny receptor na ktory dziala, dziala tez na receptory GABA B.

W USA z GHB byl wielki walek, najpierw zabroniono niby podajac ze to pigulka gwaltu (gdzie gwalty z uzyciem GHB to bylo kolo 4% za to z upiciem malolat kolo 70% ale mneijsza z tym) a pozniej wprowadzono jako lek na narkolepsje pod nazwa Xyrem.
Wczesniej cena 1 g to bylylo kilka centow teraz paczka xyremu kosztuje 3000usd za dawki na jeden miesiac kiedys cena to bylo kolo 50 usd Very Happy

Wycofac lek jako narkotyk a pozniej wprowadzic pod inna nazwa jako lek glownie dla dzieci to jzu jest kurwa mistrzostwo czosnka Very Happy

Najlepsze jest to ze ludzie sa tak glupi ze czesto nei wiedza ze xyrem to ghb i jednoczesnie krzycza o narkotykach i nei wiedza ze to samo podaja dziecku.
Podobnie jest z pochodnymi amfetaminy dla dzieci z adhd.
dlugi temat i ciekawy ale nie na to forum

I z ciekawostek w Polsce legalny jest GBL ktory jest prekursorem GHB i dziala niemal identycznie, drobny mankament ze jest uzywany jako rozpuszczalnik do substancji organicznych wiec moze sie zle kojarzyc ale jest zdecydowanie mneij szkodliwy od gorzaly Very Happy
Ale to GBL to też tak działa, że jak sobie leszcz zażyje i pójdzie do gayowskiego clubu to obudzi sie po dwóch dniach z tunelem zamiast dupy nic nie pamiętając?
dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:41

rafalx napisał:
Coś dolar szarpie up and down
sugerujesz ze "woman " zajęła pozycje na dolarze ???

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:43

Diablo napisał:
snajper napisał:
Diablo napisał:

... jaram ziolo ...
No właśnie czuć to z każdym postem Laughing 
a jak to świadczy o tobie, siedzisz w norze z żoną i czytasz co tu pisze, czy to nie jest zalosne? a ponoc piekna żone masz, to ja bzykaj a niepisz głupot
No siedzę w norze ale jakbyś choć chwilę spędził w takich norach jak my przez kilka ostatnich tygodni to na pewno by ci się polepszyło Very Happy 
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:46

snajper napisał:
Diablo napisał:
snajper napisał:
Diablo napisał:

... jaram ziolo ...
No właśnie czuć to z każdym postem Laughing 
a jak to świadczy o tobie, siedzisz w norze z żoną i czytasz co tu pisze, czy to nie jest zalosne? a ponoc piekna żone masz, to ja bzykaj a niepisz głupot
No siedzę w norze ale jakbyś choć chwilę spędził w takich norach jak my przez kilka ostatnich tygodni to na pewno by ci się polepszyło Very Happy 
ale ja sie dobrze czuje, za to ty mi wygladasz ze masz jakis problem, rozumiem problemy kazdy z nas ma, ale zeby od razu tak na mnie, bogu ducha winnemu ateiście?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:47

A to qrwy Evil or Very Mad 

Arka Gdynia 3 : 0 Flota Świnoujście
Jebać Arkę! Szkoda, że oni nie dostali wpierdol od Chorzowa zamiast bogu ducha winnych Mexicanos. lol! 


http://www.livescore.com/
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:49

Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
Twoim zdaniem kopanie w 20 lezacych meksykanow jest nromalne wiec powodem dla zamkneicia stadionu bylaby pewnie smierc 50 osob a i to moze malo
sugerujesz że to stadion kopał i trzeba go ukarać? A może właściciel klubu katował Meksykańców?
A jakie to ma znaczenie? Przestepstwa dokonali kibicie Ruchu Chorzow ktorzy przyjechali na mecz a nie przypadkowi ludzie ktrzy sa przy okazji kibicami.
 
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
bardzo celny
ale dla myslacych inaczej niz kaczor - tzn myslacych

dobrze ze rolnicy po plaży w gumofilcach nie chodza bo moze tez jaki przyjebał meksykaninowi
i miałbym teraz na glowie wszystkie media ze o kaczorze nie wspomnę

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:52

neuron napisał:
a michu nie zwrócił kozetki
chyba zrobił z niej prezent w miejsce pierścionka zaręczynowego affraid 
a moze chlapie " do białej kosci " Very Happy 

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:55

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
4) pic nie pije ale za to jaram ziolo
Ulala... Diablo jest przestępcą  w myśl polskiego prawa affraid  chyba że to oregano tylko.

A to zalezy bo wedlug polskiego prawa przestepswtem jest POSIADANIE a nei uzywanie, tak wiec teoretycznie gdyby ktos mi nabil bonga i ja bym tego bonga nie posiadal i tylko wzial z niego bucha (nie trzymajac nawet marihuany w reku tylk osam ustnik) to gdzie tu przestepstwo?
Tak samo teoretycznie gdybym mial przy sobie gram koksu ktory bym szybko zjadl to trudno mnie posadzic o POSAIDANIE.

Najciekawsza sytuacja jest z GHB ktore jest naturalnie wystepujaca substancja w ludzkim organizmie, jakbym mial przy sobie 10g GHB i je zjadl na oczach glin ( i od razu zasnal na kilka godzin) to czy GHB w moim ciele nadal jest nielegalnym GHB ? Very Happy 
Ale nie da się użyć nie posiadając... samo wzięcie lufki do łapy to już będzie wejście w posiadanie.. a że trwające chwilę to co? Ale posiadałeś :lol!:chyba że bezdotykowo zdalnie wypalisz z demojachtu Generała dobryżart 

GHB występuje naturalnie?? A to nie wiedziałem. Ale gdzie - w krwi?
Glownie w mozgu, jest nawet specjalny receptor na ktory dziala, dziala tez na receptory GABA B.

W USA z GHB byl wielki walek, najpierw zabroniono niby podajac ze to pigulka gwaltu (gdzie gwalty z uzyciem GHB to bylo kolo 4% za to z upiciem malolat kolo 70% ale mneijsza z tym) a pozniej wprowadzono jako lek na narkolepsje pod nazwa Xyrem.
Wczesniej cena 1 g to bylylo kilka centow teraz paczka xyremu kosztuje 3000usd za dawki na jeden miesiac kiedys cena to bylo kolo 50 usd Very Happy

Wycofac lek jako narkotyk a pozniej wprowadzic pod inna nazwa jako lek glownie dla dzieci to jzu jest kurwa mistrzostwo czosnka Very Happy

Najlepsze jest to ze ludzie sa tak glupi ze czesto nei wiedza ze xyrem to ghb i jednoczesnie krzycza o narkotykach i nei wiedza ze to samo podaja dziecku.
Podobnie jest z pochodnymi amfetaminy dla dzieci z adhd.
dlugi temat i ciekawy ale nie na to forum

I z ciekawostek w Polsce legalny jest GBL ktory jest prekursorem GHB i dziala niemal identycznie, drobny mankament ze jest uzywany jako rozpuszczalnik do substancji organicznych wiec moze sie zle kojarzyc ale jest zdecydowanie mneij szkodliwy od gorzaly Very Happy
Ale to GBL to też tak działa, że jak sobie leszcz zażyje i pójdzie do gayowskiego clubu to obudzi sie po dwóch dniach z tunelem zamiast dupy nic nie pamiętając?
dobryżart
powoduje gleboki mocny sen identyczny zesnem fizjologicznym. Jak sie w gejowskim klubie najebiesz tez cie moga tam wyruchac, zapytaj thorgala
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:56

Madame Julietta napisał:
pingwin, a o mnie to zapomniałeś?

trzecia pierś jestem?
sorki cały dzień nie włączałem kompa.


jeśli 3cią piersią, to bardziej prawdopodobnie jesteś częścią krowy, która to ma 4 wymiona.

może być również ze jesteś prawym, bądź lewym pół-dupkiem. pig 
pozdr
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:57

kaczor napisał:
powoduje gleboki mocny sen identyczny zesnem fizjologicznym. Jak sie w gejowskim klubie najebiesz tez cie moga tam wyruchac, zapytaj thorgala
A to thorgall bywa w takich clubach ? affraid affraid

Ale to co to za faza jest gdy się śpi i nic nie qma? To chyba nie sobie a komuś się podaje to raczej.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:58

Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
A jakie to ma znaczenie? Przestepstwa dokonali kibicie Ruchu Chorzow ktorzy przyjechali na mecz a nie przypadkowi ludzie ktrzy sa przy okazji kibicami.
 
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
gdyby nie bylo punktow kredytowych- nie byłoby sprzedawcow kredytow = nie pobiłby żaden sprzedawca maksykanina
to jest Kaczora  logika  
ja podpowiem tylko ze mozna jeszcze zamiast zamykac i rozwiazywac KS Ruch Chorzow -rozwiazac panstwo Meksyk
i wtedy tez żaden kibol z Ruchu nie pobiłby meksykanina

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptySro 21 Sie 2013, 23:59

no to sie jankes spierdolil soczyscie jutro u nas kastracja Very Happy 
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:00

Argos napisał:

mnie jeszscze jedno zasstanowilo
kapitam tego statku powidzial ze za swoich marynarzy by dal sobie reke obciac
w ciemno im wierzy (bedzie kiedyś kaleką )
a nasze szczurki swoich rodakow by kazali zamykac
i z gory w ciemno wiedza ze nasi sa winni

teraz jeszcze ambasador meksyku w polsce sie włączył w nagonke
i rzad meksyku chyba połajał naszego ambasadora tam

nic kurwa tylko wystawic dupe do jebania i przepraszać każdego kto nie skorzysta
hmm, myśląc praktycznie to wydelegować grupę homosi, i problem z głowy.

ps e, i dalej bić meksyków.Wink 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:00

thorgall napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:07

HIOB napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
zatem jest luka
łyżwiarstwo figurowe nie będzie obstawione przez policję
tam to dopiero bagno jest
nie slyszales o tej amerykance co pociela kolano konkurentce ??
tam potrzeba wzmorzonych patroli policji zeby kazdego kolana jeden pies pilnowal
a najlepiej to zakazac i rozwiązać

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48099
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:09

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
A byłeś kiedyś na meczu np. na Nou Camp, w Barcelonie?

Mój znajomy był na derby Barca - Real na żywo pare lat temu. I opowiadał, że tam właśnie przychodza całe rodziny i nikomu nawet nie w głowie takie akcje jak u nas się zdarzają. Bo za chuligańskie wybryki są takie kary, że by sie do końca życia nie wypłacił idiota jeden z drugim.
Zresztą na meczach EURO też było spokojnie, też rodziny przychodziły i wszyscy się bawili.

Więc to nie jest problem piłki nożnej jako dyscypliny a raczej bardziej takiego prymitywnego zaściankowstwa bo takie zadymy mają miejsca w zasadzie tylko na stadionach i meczach z dupy (niskiej rangi) - rzadko na poważniejszych.

A argument, że jak się zamknie stadiony to nie będzie kiboli jest tak samo kretyński jak ten, że jeśli się przestanie produkować noże to nie będzie nożowniqw na ulicach dobryżart  No tu żeś totalną głupotę palnął co ci się bardzo rzadko zdarza.

Basketball to dla mnie nuda na maxa i pałowanie się. W ogóle nie trawię tej dyscypliny. Siata ok.

Jestem fanem piłki nożnej ogólnie i żadnego zamykania stadionów nie powinno być - zamykać należy do pierdli hołotę stadionową tylko i wyłącznie.
No i dach na Narodowym gdy jest zimno dobryżart dobryżart
a byles kiedys w ameryce ???
a moj znajomy byl i opowiedział mi to i owo ...
... wiesz skad sie wzięli murzyni w ameryce ?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:11

Argos napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
Kaczor przeszedł dzisiaj samego siebie i sam się zmiażdżył. Laughing
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
gdyby nie bylo punktow kredytowych- nie byłoby sprzedawcow kredytow = nie pobiłby żaden sprzedawca maksykanina
to jest Kaczora  logika  
ja podpowiem tylko ze mozna jeszcze zamiast zamykac i rozwiazywac KS Ruch Chorzow -rozwiazac panstwo Meksyk
i wtedy tez żaden kibol z Ruchu nie pobiłby meksykanina
podalem juz liczbe przestepstw zarejestrowanych przez CBS dla kibicow podaj mi te liczbe dla doradcow kredytowych albo wracaj kur pilnowac Laughing 

Zreszta napisalem ze jak dla mnie to wystarczy ze kluby beda placci za ochrone meczow nei wiem osly czy ty slepy czy glupi jak reszta obroncow kibicow jestes
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:13

Argos napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca
No ilu w Polsce przy pokerze zastrzelili wiejski lbie? I ile bylo pobic przez doradcow kredytowych albo cyklistow?No i ty ciagle pierdolisz o zydach to ile w polsce jest tych zydow i jakie oni przestepstwa popelniaja ze ciagle o nich gadasz?
Jak juz chcesz z siebie robic kretyna to podaj liczby, to ze kibole lubia przemoc to oczywiste trzeba byc kretynem zeby szukac jakichs debilnych porownan do pokera (zreszta nieprawdziwych)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 21 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 2 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.
» UFO - 23 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: