Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 21 sierpnia 2013r.

Go down 
+33
trez
Windziarz
Ezet
mariner
Krzysztof
MoralesPlaza
bog.dan
Aligator
new_born
Małolat
dziadek
IronFX
neuron
Dave
tupolew
kaczor
nomad
rafalx
delphia
Reser
spacerolog
zibi
barany
kLeszcz
janek
Diablo
MICHU
_ted
Piotrek691
thorgall
Madame Julietta
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
AgroTrader
37 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:15

snajper napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
Kurcze co Ty piszesz??????
Gdyby nie było samochodów to nie byłoby wypadków samochodowych, więc likwidacja samochodów jest logiczna.
Gdyby nie było plaż to ludzie by się nie topili, więc zamknięcie plaż jest logiczne.
Gdyby ....
Przecież to nonsens.
Jeśli rzeczywiście kibole są problemem, to sprawne państwo ma zrobić porządek a nie organizować konferencje prasowe i zamykać stadiony.
No wyjechał z argumentacją z takiej dupy, że aż niepodobne to do niego wariat
no co w pilce jest ciekawego? latają za tą piłką jak pedału za murzyńskim chujem, gra dla ciot Very Happy
Też masz skojarzenia... EMOCJE są! A co jest w koszu ciekawego? Lata parunastu 2-metrowych Murzynów po parkiecie i w jakieś spedalone kroki się bawią i wrzucają na przemian ciach tu ciach tam i co chwila pisk tych Nike`ów o ten parkiet (wqrwiające to jest). Poza tym kibice się pałują w hali gdy np. jest lato i fajnie by było na dworze.
Każdy sport, którego się nie lubi, można w taki prymitywny sposób skwitować.
ze sportów lubie tylko skoki do wody i hokej, zwlaszcza lige kanadyjska bo sie fajnie napierdalaja.
koszykówke dałem tylko jako przykład kulturalnego zachowania kibica
1) Nie lubi piłki,
2) Nie ma dziewczyny,
3) Uwielbia kaczora,
4) Nie pije,
5) Jest strasznie ładny.
scratch affraid 
- nie odroznia prawej strony od lewej
i....
lubi dostawać snickersy ????Shocked What a Face Shocked 

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:25

kaczor napisał:
Argos napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
Witaj w klubie myslacych inaczej ktorzy nawet magranie pokazujace jak banda lysych kopie bezbronnych ludzi probuje zmanipulowac.
Trzeba wielkiej mocy zeby z tak wylaczyc rozum
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnijcie jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
gdyby nie bylo punktow kredytowych- nie byłoby sprzedawcow kredytow = nie pobiłby żaden sprzedawca maksykanina
to jest Kaczora  logika  
ja podpowiem tylko ze mozna jeszcze zamiast zamykac i rozwiazywac KS Ruch Chorzow -rozwiazac panstwo Meksyk
i wtedy tez żaden kibol z Ruchu nie pobiłby meksykanina
podalem juz liczbe przestepstw zarejestrowanych przez CBS dla kibicow podaj mi te liczbe dla doradcow kredytowych albo wracaj kur pilnowac Laughing 

Zreszta napisalem ze jak dla mnie to wystarczy ze kluby beda placci za ochrone meczow nei wiem osly czy ty slepy czy glupi jak reszta obroncow kibicow jestes
jak mam liczyc tych doradcow ?
jeszcze czynnych (ukrywajacych sie )
czy tez doliczyc tych pływajacych w betonowych butach ?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:30

kaczor napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Rozumiem, że jesteś za tym, że jak grupa sprzedawców kredytów hipotecznych pobije się z Meksykanami na plaży to należy zamknąć wszystkie punkty sprzedaży kredytów, tak?
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca
No ilu w Polsce przy pokerze zastrzelili wiejski lbie? I ile bylo pobic przez doradcow kredytowych albo cyklistow?No i ty ciagle pierdolisz o zydach to ile w polsce jest tych zydow i jakie oni przestepstwa popelniaja ze ciagle o nich gadasz?
Jak juz chcesz z siebie robic kretyna to podaj liczby, to ze kibole lubia przemoc to oczywiste trzeba byc kretynem zeby szukac jakichs debilnych porownan do pokera (zreszta nieprawdziwych)

nie wazne ilu liczy sie zasada bo dążymy do doskonałości - zero tolerancji dla przestepcow
miejski łbie

kaczor do pierdla za gre w pokera jako zagrozenie potrncjalnie - albo przynajmniej za unikanie podatków realnie

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:32

kaczor z Toba rozmowa to czysta przyjemność i uczta intelektualna Very Happy

uczta sie uczta ....

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:36

Argos napisał:
kaczor napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
Diablo napisał:
dziwny argument, bezsensowny kompletnie
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca
No ilu w Polsce przy pokerze zastrzelili wiejski lbie? I ile bylo pobic przez doradcow kredytowych albo cyklistow?No i ty ciagle pierdolisz o zydach to ile w polsce jest tych zydow i jakie oni przestepstwa popelniaja ze ciagle o nich gadasz?
Jak juz chcesz z siebie robic kretyna to podaj liczby, to ze kibole lubia przemoc to oczywiste trzeba byc kretynem zeby szukac jakichs debilnych porownan do pokera (zreszta nieprawdziwych)
nie wazne ilu liczy sie zasada bo dążymy do doskonałości - zero tolerancji dla przestepcow
miejski łbie

kaczor do pierdla za gre w pokera jako zagrozenie potrncjalnie - albo przynajmniej za unikanie podatków realnie
I tobie sie wydaje ze twoej argumenty maja jakis sens?
Mowa jest o konkretnych przestepstwach powtarzajacych sie przez dlugi okres czasu na co masz nawet konkretny dowod.
To jest jak z twoim wpierdalaneim na foreksie ciagle tracisz kase i ciagle nie rozumiesz dlaczego przez taka glupia logike. jakbsy przstal wierzyc w czosnka i zrozumial ze jestes chujowy i czas przestac grac to od razu by bylo lepiej.Ale ty jak z kibicami, macisz i szukasz obok, racjonalizujesz.
Ogarni jsie w koncu osly,wiem ze chlopu ciezko uzyc mozgu zamiast gumiakow ale w koncu PRl cie wyksztalcil dasz rade
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48095
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:49

kaczor napisał:
Argos napisał:
kaczor napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
rafalx napisał:
No właśnie, dziwny, bezsensowny argument.
Taki sam podał kaczor w dyskusji z delphią: grupa kibiców Ruchu pobiła meksykanów dlatego trzeba zamknąć stadion w Chorzowie.
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca
No ilu w Polsce przy pokerze zastrzelili wiejski lbie? I ile bylo pobic przez doradcow kredytowych albo cyklistow?No i ty ciagle pierdolisz o zydach to ile w polsce jest tych zydow i jakie oni przestepstwa popelniaja ze ciagle o nich gadasz?
Jak juz chcesz z siebie robic kretyna to podaj liczby, to ze kibole lubia przemoc to oczywiste trzeba byc kretynem zeby szukac jakichs debilnych porownan do pokera (zreszta nieprawdziwych)
nie wazne ilu liczy sie zasada bo dążymy do doskonałości - zero tolerancji dla przestepcow
miejski łbie

kaczor do pierdla za gre w pokera jako zagrozenie potrncjalnie - albo przynajmniej za unikanie podatków realnie
I tobie sie wydaje ze twoej argumenty maja jakis sens?
Mowa jest o konkretnych przestepstwach powtarzajacych sie przez dlugi okres czasu na co masz nawet konkretny dowod.
To jest jak z twoim wpierdalaneim na foreksie ciagle tracisz kase i ciagle nie rozumiesz dlaczego przez taka glupia logike. jakbsy przstal wierzyc w czosnka i zrozumial ze jestes chujowy i czas przestac grac to od razu by bylo lepiej.Ale ty jak z kibicami, macisz i szukasz obok, racjonalizujesz.
Ogarni jsie w koncu osly,wiem ze chlopu ciezko uzyc mozgu zamiast gumiakow ale w koncu PRl cie wyksztalcil dasz rade
wybacz ze sie powtórzę
Z Toba rozmowa to czysta przyjemnosc (co najmniej taka jak miszcza zarabianie )

ale ze nie nalezy przesadzac z przyjemnosciami to koncze na dzisiaj

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:53

Argos napisał:
kaczor napisał:
Argos napisał:
kaczor napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
no nie do konca ,gdyby nie stadiony na ktorch odbywaja sie mecze, nie byloby kiboli, wiec zamkniecie stadionow jest logiczne

Wy mnie lepiej wyjaśnij jedną rzecz dlaczego to piłka nożna wyzwala taką agresje wśród debilków, a nie ma tego problemu w koszykówce, siatkowce, tam ludzie sie bawią, rodziny idą na mecze, a na mecze piłki noznej głos ma hołota ?
co do argumentu grupy sprzedawców kredytów jest głupi, nawet nie wiadomo jak sie do tego odniesc, moze kaczor bedzie potrafił, ja wymiekam
nie tylko piłka nożna Evil or Very Mad 
widziałem jak przy brydżu koleś dostał w morde
a przy pokerze ilu zastrzelili Shocked Shocked 
kaczor powinien byc zamknięty prewencyjnie jako potencjalny zabójca
No ilu w Polsce przy pokerze zastrzelili wiejski lbie? I ile bylo pobic przez doradcow kredytowych albo cyklistow?No i ty ciagle pierdolisz o zydach to ile w polsce jest tych zydow i jakie oni przestepstwa popelniaja ze ciagle o nich gadasz?
Jak juz chcesz z siebie robic kretyna to podaj liczby, to ze kibole lubia przemoc to oczywiste trzeba byc kretynem zeby szukac jakichs debilnych porownan do pokera (zreszta nieprawdziwych)
nie wazne ilu liczy sie zasada bo dążymy do doskonałości - zero tolerancji dla przestepcow
miejski łbie

kaczor do pierdla za gre w pokera jako zagrozenie potrncjalnie - albo przynajmniej za unikanie podatków realnie
I tobie sie wydaje ze twoej argumenty maja jakis sens?
Mowa jest o konkretnych przestepstwach powtarzajacych sie przez dlugi okres czasu na co masz nawet konkretny dowod.
To jest jak z twoim wpierdalaneim na foreksie ciagle tracisz kase i ciagle nie rozumiesz dlaczego przez taka glupia logike. jakbsy przstal wierzyc w czosnka i zrozumial ze jestes chujowy i czas przestac grac to od razu by bylo lepiej.Ale ty jak z kibicami, macisz i szukasz obok, racjonalizujesz.
Ogarni jsie w koncu osly,wiem ze chlopu ciezko uzyc mozgu zamiast gumiakow ale w koncu PRl cie wyksztalcil dasz rade
wybacz ze sie powtórzę
Z Toba rozmowa to czysta przyjemnosc (co najmniej taka jak miszcza zarabianie )

ale ze nie nalezy przesadzac z przyjemnosciami to koncze na dzisiaj
No wlasnie tak by ci kibic dojebal a ty bys mu jeszcze possal mieczaku Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 00:59

kaczor napisał:
Argos napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
cos jen sie ruszyl, czy tam podawane sa jakies dane dzis ? ktos sie orientuje?

a widze ze i jankes sie ruszyl, no nic przeprosilem sie z S na janka
posiedzenie Fedu
cholera musze zaczac obserwowac te dane
to żadne dane
chlapnie coś jeden z drugim i essa kozak 
Tematy postronne już zdominowały taki np. protokół z posiedzenia FOMC o 20. No ale jest szansa się odkuć. Steaua-Legia. Pewna wygrana gospodarzy płacą 1,65. Ja wszedłem w to konkretną sumą. W razie remisu możecie mnie wyśmiać. A teraz do osiedlowej knajpy obejrzeć idę ...
lol! lol! lol! 
Very Happy Very Happy Very Happy 

dobryżart dobryżart dobryżart 
zoofil zoofil zoofil 
Very Happy Sad Shocked Laughing Mad Evil or Very Mad 
czarny labedz dziobnal zygmunta w pyte
Dostałem po dupie. Dalej idę w zaparte, obstawiam awans rumunów, są po prostu lepsi. Płacą 2:1.
Powrót do góry Go down
Online
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 01:13

zajrzałam Smile
poczytałam i... nic sie nie zmieniło - wszystko po staremu; ha, ha, ha

jak zawieszeni w przestrzeni, oderwani od rzeczywistości Smile
więc co byście nic z obecnego życia nie przegapili (co oczywiście nie jest możliwe)
loguje was do letniej rzeczywiście ! w rytm wakacyjnej muzyczki lol! 

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 01:15

OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 01ij

spokojnych snów

Dorobiłeś się demodomu? Very Happy

Końgratulejszyn UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 767691
moge się założyć że opcjo nie skumał Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 01:38

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/czosnek-najzdrowszy-gdy-jemy-go-na-surowo/4tex8

takie czasy ze nawet czosnek bedzie na recepte Very Happy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 01:42

Awa napisał:
zajrzałam Smile
poczytałam i... nic sie nie zmieniło - wszystko po staremu; ha, ha, ha

jak zawieszeni w przestrzeni, oderwani od rzeczywistości Smile
więc co byście nic z obecnego życia nie przegapili (co oczywiście nie jest możliwe)
loguje was do letniej rzeczywiście ! w rytm wakacyjnej muzyczki lol! 
ano tu na porządku dziennym mordobicie i ciągłe miażdzenie oraz jazda na złotym koniu tyłem do przodu.albino 

a tu jest też niezły clip avicii. pozdr ciebie.
Avicii - Levels
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 03:31

Kurwa nie mogę spać

Za duży lewar? Jak nie mam "przecholowane to nie ma problemu a jak jest to niby zarządzanie ryzykiem w pełnej krasie a człowiek podświadomie myśli i tu opcjoner ma przewagę. Wniosek mniejszy lewar dobrze wyspany lepsze wyniki Twisted Evil Twisted Evil 

Czy mi się wydaje na kgh można powiedzieć o nagrobku doji ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 EmptyCzw 22 Sie 2013, 05:40

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   UFO - 21 sierpnia 2013r. - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 21 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» UFO - 19 sierpnia 2013r.
» UFO - 20 sierpnia 2013r.
» UFO - 2 sierpnia 2013r.
» UFO - 22 sierpnia 2013r.
» UFO - 23 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: