Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 3 września 2013r.

Go down 
+29
Mleczarz
mariner
Jones
spacerolog
Janko Traderroo
Fanexa
kamikaze
betonowe_buty
Aligator
Dave
Kazik
Reser
Małolat
MedKit*
thorgall
neuron
kLeszcz
Windziarz
Ezet
barany
janek
AgroTrader
Zygmunt de Bill
Diablo
dziadek
IronFX
delphia
kaczor
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:51

KRT
nigdy nikomu nie dałbym kasy w zarządzanie a już napewno Mylogiemu Very Happy 

czy baranie nieszczęście dobrało L na otwarciu?
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:55

HIOB, znalazłem cos  o SPIRALACH

Jeśli uznać, że układ okresowy to lista pierwiastków, ułożona względem ich mas atomowych i jednocześnie poukładanych w okresy, to palma pierwszeństwa należy się geologowi francuskiemu Antoine Beguyer de Chancourtois. Chancourtois opublikował w 1863 roku rysunek swojego "bębna pierwiastków" (inaczej "śruby tellurycznej"; tellus (łac.) – ziemia). Narysował on na bębnie spiralnie wznoszący się łańcuch nazw pierwiastków. Średnica bębna była tak dobrana, że łańcuch tworzył pełen obrót spirali co osiem pierwiastków. Dzięki temu, patrząc wzdłuż linii prostopadłych do podstawy bębna na jego powierzchni bocznej widziało się zawsze pierwiastki o podobnych własnościach chemicznych. "Wynalazek" bębna chemicznego jednak nikogo nie zainteresował i wydawał się zwykłym dziwactwem.
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:55

thorgall napisał:
KRT
nigdy nikomu nie dałbym kasy w zarządzanie a już napewno Mylogiemu Very Happy 

czy baranie nieszczęście dobrało L na otwarciu?
Zapytaj ilu mu dało dobryżart 
Możesz sie zdziwić dobryżart dobryżart dobryżart 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:56

Dezerter napisał:
Edek moim zdaniem niebawem odbije.
Też tak myślę - na 1.31!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:56

thorgall napisał:
KRT
nigdy nikomu nie dałbym kasy w zarządzanie a już napewno Mylogiemu Very Happy 

czy baranie nieszczęście dobrało L na otwarciu?
mozna dawac w komus w zarzadzanie, co mi do tego, to indywidualna sprawa, kwestia darmowej reklamy, to forum powstalo nie w elu lapania klientow tylko wymiany pogladow na tematy gieldowe, wiatopogladowe et, ja z tym tu walczylem i przegralem, bylem przeciwny temuco wyprawiają systemowcy, efekty po paru lat wyszly, zale klientow etc, pytanie jakie wtedy zadalem to po jaki chuj sie zalisz jeden z drugim, doroly jestes i ponosisz odpowiedzialnosc za wlasne czyny. ja tylko jestem przeciwny darmowej reklamie na tym forum, bo za reklame powinno ie płacic
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 11:57

Jestem tu na forum jedynym który umiałby zarobić dla klienta kase.

Ale po co?

Lepiej go ograbiać niż mu zarabiać. dobryżart 
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:02

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
Nie jest mi zle tylko sciemniasz i tyle, juz kiedys tak bylo ze miales system ktory pokazywales tylko jak sygnaly byly zyskowne.
Moim zdaniem lowisz kolejnych leszczy Laughing 
Ale przecież on nikomu nie oferuje swoich usług... pokazuje tylko jak gra na bieżąco. Po to w końcu jest to forum między innymi. Przynajmniej widać, że real trader a nie jak EX... Basketball
alez ty naiwny opcjo jestes Laughing 

Nic jade popracowac troche a wy sie bawcie moje s na w20 na razie do przodu
A czy chociaż raz wspominał że może komuś pozarządzać? scratch

MICHU cały czas o tym pierdoli a Mylogi nie pamiętam ani razu.
wczorjszy watek zobacz na ostatniej sttronie, mój post.

wklejanie trejdów ma dwa cele albo chęc pochwalenia sie, albo korzysci ze złapania leszcza. Mnie to brzydzi ale mozliwe ze moralnosc ateisty jest inna bo dobrze pamietam jak wszyscy mnie tu zakrzyczeli kiedy chcialem wymoc zakaz jakichkolwiek reklam systemowcow. a potem wiadomo co było, był niezly ubaw, wiec spoko niech łowią za rok dwa znow bedzie wesolo
Ale to znaczy co? Że niby Mylogi liczy na serie privów do niego w stylu "cześć chłopie, jak ty robisz taki wynik? możemy współpracować?" ??
Wg mnie intencją jest po prostu pochwalenie się bo jak wiadomo - większość wpierdala albo gra na demo. Very Happy
wiesz co opcjo, zazdroszcze ci tego szparaga, tez bym chciał byc tak beztroski
wczorajsza wypowiedź mylogiego  w odpowiedzi na mój post, ze lepiej inwestowac wylacznie swoim kapitałem
no i tak robie gram swoimi a cudzych moge przyjac ale max 49% tak zebybylo jasne ze ryzykuje swoje i to w najwiekszym stopniu napisał:
no i tak robie
gram swoimi
a cudzych moge przyjac ale max 49%
tak zebybylo jasne ze ryzykuje swoje i to w najwiekszym stopniu
wklejanie wynikow mialo jeden cel, troche czasu minelo i wracamy do starego, jezeli ty tego nie kumasz no to wybacz ale jaśniej wyjasniac niepotrafie, zresztą to forum i tak zdycha, wiec niedlugo nie bedzie to mialo zadnego znaczenia, bo coraz wiecej tu frustratów typo mariner niz powaznych graczy
Krt,

poniewaz zaczela sie dyskusja o zarzdzaniu
to powiedzialem ze jesli bym w cos takiego szedl
to na zasadach takich a takich...

1. firma
2. sam wsadzam 51% kapitalu zeby bylo jasne ze najwiecej ryzykuje
3. i zeby bylo zgodnie z prawem bo inwestowanie jako firma jest zwolnione z wymogu licencji
itp

taka rozmowa teoretyczna

bo sam jakbym mial wlozyc swoje pieniadze w gre kogos
to bym chcial wiedziesz ze on ryzykuje wiecej odemnie i to istotne z jego perspektywy kwoty

hiob podal ze firma to koszty
co jest prawda
ale jestesmy w EU
i mozna zalozyc np w UK
wtedy mozna odniesc korzysci dodatkowe
ktore przekraczaja koszty jakie sa zwiazne z firma

to byly dywagacje

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:06

słyszeliście o czyms takim ?
http://toptrader.xtb.pl/
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:07

kurcze !!!

chca doliczyc do PKB dochody z prostytucji i narkotykow !!!!

6 urzedniczek w GUS w Kielcach dostalo takie zadanie
i musza dac rade

ale jaja !!!!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:09

Taa , żarty żartami - bany banami a zdrowie jest najważniejsze - Michu , weź tabletke (wiem że czytasz). I bierz S na edka za całe 66zl. Zarabianie jest proste jak recepty barana!
......................... Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:10

na złotym koniu napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale przecież on nikomu nie oferuje swoich usług... pokazuje tylko jak gra na bieżąco. Po to w końcu jest to forum między innymi. Przynajmniej widać, że real trader a nie jak EX... Basketball
alez ty naiwny opcjo jestes Laughing 

Nic jade popracowac troche a wy sie bawcie moje s na w20 na razie do przodu
A czy chociaż raz wspominał że może komuś pozarządzać? scratch

MICHU cały czas o tym pierdoli a Mylogi nie pamiętam ani razu.
wczorjszy watek zobacz na ostatniej sttronie, mój post.

wklejanie trejdów ma dwa cele albo chęc pochwalenia sie, albo korzysci ze złapania leszcza. Mnie to brzydzi ale mozliwe ze moralnosc ateisty jest inna bo dobrze pamietam jak wszyscy mnie tu zakrzyczeli kiedy chcialem wymoc zakaz jakichkolwiek reklam systemowcow. a potem wiadomo co było, był niezly ubaw, wiec spoko niech łowią za rok dwa znow bedzie wesolo
Ale to znaczy co? Że niby Mylogi liczy na serie privów do niego w stylu "cześć chłopie, jak ty robisz taki wynik? możemy współpracować?" ??
Wg mnie intencją jest po prostu pochwalenie się bo jak wiadomo - większość wpierdala albo gra na demo. Very Happy
wiesz co opcjo, zazdroszcze ci tego szparaga, tez bym chciał byc tak beztroski
wczorajsza wypowiedź mylogiego  w odpowiedzi na mój post, ze lepiej inwestowac wylacznie swoim kapitałem
no i tak robie gram swoimi a cudzych moge przyjac ale max 49% tak zebybylo jasne ze ryzykuje swoje i to w najwiekszym stopniu napisał:
no i tak robie
gram swoimi
a cudzych moge przyjac ale max 49%
tak zebybylo jasne ze ryzykuje swoje i to w najwiekszym stopniu
wklejanie wynikow mialo jeden cel, troche czasu minelo i wracamy do starego, jezeli ty tego nie kumasz no to wybacz ale jaśniej wyjasniac niepotrafie, zresztą to forum i tak zdycha, wiec niedlugo nie bedzie to mialo zadnego znaczenia, bo coraz wiecej tu frustratów typo mariner niz powaznych graczy
Krt,

poniewaz zaczela sie dyskusja o zarzdzaniu
to powiedzialem ze jesli bym w cos takiego szedl
to na zasadach takich a takich...

1. firma
2. sam wsadzam 51% kapitalu zeby bylo jasne ze najwiecej ryzykuje
3. i zeby bylo zgodnie z prawem bo inwestowanie jako firma jest zwolnione z wymogu licencji
itp

taka rozmowa teoretyczna

bo sam jakbym mial wlozyc swoje pieniadze w gre kogos
to bym chcial wiedziesz ze on ryzykuje wiecej odemnie i to istotne z jego perspektywy kwoty

hiob podal ze firma to koszty
co jest prawda
ale jestesmy w EU
i mozna zalozyc np w UK
wtedy mozna odniesc korzysci dodatkowe
ktore przekraczaja koszty jakie sa zwiazne z firma

to byly dywagacje

jakby to byly dywagacje to tak szybko bys mi nieodpo
wiedzial wczoraj i wyskoczyl z tymi 49% chcesz dalej to robic co robiles ale masz wieksza wiedze jakie sa konsekwencje , stad pomysł na firme. sciemniaj klientow i opcja ale nie mnie, mialem firmy, na gieldzie jestem od 92go , widzialem wszystko, moj blad polega na tym ze wierze ludziom i dostaje za to baty, ale nic nie trwa wiecznie.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:12

na złotym koniu napisał:
kurcze !!!

chca doliczyc do PKB dochody z prostytucji i narkotykow !!!!

6 urzedniczek w GUS w Kielcach dostalo takie zadanie
i musza dac rade

ale jaja !!!!
Tzn. jakie zadanie??? Mają dostarczyć dochodu z prostytucji i narkotyków czy ......???

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:12

Diablo napisał:
thorgall napisał:
KRT
nigdy nikomu nie dałbym kasy w zarządzanie a już napewno Mylogiemu Very Happy 

czy baranie nieszczęście dobrało L na otwarciu?
mozna dawac w komus w zarzadzanie, co mi do tego, to indywidualna sprawa, kwestia darmowej reklamy, to forum powstalo nie w elu lapania klientow tylko wymiany pogladow na tematy gieldowe, wiatopogladowe et, ja z tym tu walczylem i przegralem, bylem przeciwny temuco wyprawiają systemowcy, efekty po paru lat wyszly, zale klientow etc, pytanie jakie wtedy zadalem to po jaki chuj sie zalisz jeden z drugim, doroly jestes i ponosisz odpowiedzialnosc za wlasne czyny. ja tylko jestem przeciwny darmowej reklamie na tym forum, bo za reklame powinno ie płacic
Tylko że to nie jest wprost reklama... można to uznać zwyczajnym chwaleniem się. Reklama wiadomo jak wygląda - jest jednoznaczną zachętą do uczestnictwa czy qpna czegoś. Tutaj to kwestia interpretacji.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:13

dziad napisał:
Taa , żarty żartami - bany banami a zdrowie jest najważniejsze - Michu , weź tabletke (wiem że czytasz). I bierz S na edka za całe 66zl. Zarabianie jest proste jak recepty barana!
......................... Pozdrawiam dziadek ręką własną
mógłby edek podróść jeszcze kszynke Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:16

dziad napisał:
na złotym koniu napisał:
kurcze !!!

chca doliczyc do PKB dochody z prostytucji i narkotykow !!!!

6 urzedniczek w GUS w Kielcach dostalo takie zadanie
i musza dac rade

ale jaja !!!!
Tzn. jakie zadanie??? Mają dostarczyć dochodu z prostytucji i narkotyków czy ......???
maja oszacowac i doliczyc do PKB dochody z dziwek i gragow !!!
wtedy bedzie wiekszy PKB
a wtedy...
polska zaplaci wieksza skladke do UE
ale tez mniejszy sie...
nasz dlug do PKB
i jestesmy URATOWANI !!!!
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:19

pani Barbara, która w końcu dała się namówić na "Kwartalny Profit".

Nie sprawdzała na bieżąco stanu swoich oszczędności, bo wyjechała do pracy za granicę.

- Okazało się, że z zainwestowanych 15 tys. mam w tym momencie około 8 tys. tylko. Mało tego! Zysku co kwartał również jeszcze nie widziałam, a minęły prawie dwa lata! - załamuje ręce pani Barbara.

Powód? - Okazało się, że Open Life, który dysponował moimi pieniędzmi, przez pół roku pobierał sobie opłaty za zarządzanie po 1500 zł miesięcznie.


Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14537259,Polisy_inwestycyjne__Za_rok_nie_bedziesz_kupowal_kota.html#BoxBizTxt#ixzz2dp7dw1Th
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:20

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
KRT
nigdy nikomu nie dałbym kasy w zarządzanie a już napewno Mylogiemu Very Happy 

czy baranie nieszczęście dobrało L na otwarciu?
mozna dawac w komus w zarzadzanie, co mi do tego, to indywidualna sprawa, kwestia darmowej reklamy, to forum powstalo nie w elu lapania klientow tylko wymiany pogladow na tematy gieldowe, wiatopogladowe et, ja z tym tu walczylem i przegralem, bylem przeciwny temuco wyprawiają systemowcy, efekty po paru lat wyszly, zale klientow etc, pytanie jakie wtedy zadalem to po jaki chuj sie zalisz jeden z drugim, doroly jestes i ponosisz odpowiedzialnosc za wlasne czyny. ja tylko jestem przeciwny darmowej reklamie na tym forum, bo za reklame powinno ie płacic
Tylko że to nie jest wprost reklama... można to uznać zwyczajnym chwaleniem się. Reklama wiadomo jak wygląda - jest jednoznaczną zachętą do uczestnictwa czy qpna czegoś. Tutaj to kwestia interpretacji.
A ile jest durnej , nachalnej i zwyczajnie nieprawdziwej reklamy typu "Zostań traderem w 20 min, Zarabiaj w domu , Franek odkrył trend i zarobił........tysięcy dolarów" itd. Z tym jakos nikt nie walczy chociaż ich szkodliwość jest na pewno większa niż....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:23

na złotym koniu napisał:
dziad napisał:
na złotym koniu napisał:
kurcze !!!

chca doliczyc do PKB dochody z prostytucji i narkotykow !!!!

6 urzedniczek w GUS w Kielcach dostalo takie zadanie
i musza dac rade

ale jaja !!!!
Tzn. jakie zadanie??? Mają dostarczyć dochodu z prostytucji i narkotyków czy ......???
maja oszacowac i doliczyc do PKB dochody z dziwek i gragow !!!
wtedy bedzie wiekszy PKB
a wtedy...
polska zaplaci wieksza skladke do UE
ale tez mniejszy sie...
nasz dlug do PKB
i jestesmy URATOWANI !!!!
Ale czy to jest w ogóle zgodne z prawem??? scratch  Jak można wliczać dochody z procederu nielegalnego jakim są narkotyki?
Przecież na upartego to Trybunał Konstytucyjny powinien się tym zajać. Co za kretyn to wymyślił. Produkować, sprzedawać a nawet posiadać nie wolno ale dochód zwiększy nam GDP?

dobryżart dobryżart

A prostytucja to szara strefa - ani legalna ani nielegalna, nieokreślona prawnie i jedynie estymacje różne wchodzą w rachubę bo cieżko o jakieś dokładne dane tutaj. To takie z dupy wyliczanki.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:25

Dave napisał:
pani Barbara, która w końcu dała się namówić na "Kwartalny Profit".

Nie sprawdzała na bieżąco stanu swoich oszczędności, bo wyjechała do pracy za granicę.

- Okazało się, że z zainwestowanych 15 tys. mam w tym momencie około 8 tys. tylko. Mało tego! Zysku co kwartał również jeszcze nie widziałam, a minęły prawie dwa lata! - załamuje ręce pani Barbara.

Powód? - Okazało się, że Open Life, który dysponował moimi pieniędzmi, przez pół roku pobierał sobie opłaty za zarządzanie po 1500 zł miesięcznie.


Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14537259,Polisy_inwestycyjne__Za_rok_nie_bedziesz_kupowal_kota.html#BoxBizTxt#ixzz2dp7dw1Th
Noo i w porównaniu z Nimi nasz kolega prezes Mylogi to po prostu Altruista, Dobrodziej, można by rzec!

A kobita zwyczajnie Ich nie pilnowała tak jak Franz Mylogiego no i skutek wiadomy!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:29

oferta dla poszukujących klientów z kasa do zarzadzania:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?p=7741908

http://www.worldtopinvestor.com/pub/PL/index


Ostatnio zmieniony przez demon dnia Wto 03 Wrz 2013, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:30

jak tam zloto ? rosnie ?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:30

czy was qurwa pogibało z tymi cudzymi pieniędzmi scratch 

jestem na tym forum od początku i niech ktoś mi przypomni chociaż jednego magika który coś zarobił dla ludzi scratch 
może mam sklerozę ale jakoś żaden mi nie przychodzi do głowy.

Laughing 


i do krt,

jesteś fenomenem.
od 6 lat regularnie powtarzasz, że to forum zaraz padnie.
a ono bezczelnie trwa nadal.
będąc jednocześnie jednym z 3 największych forów poświęconych rynkom kapitałowym w polskim internecie.
znaczy ufo, nawigator i bankier.

i jest jedynym niekomercyjnym mającym ponad milion odsłon miesięcznie Laughing 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:38

Dave napisał:
i jest jedynym niekomercyjnym mającym ponad milion odsłon miesięcznie Laughing
No właśnie, to jest zasługa Krt, ludzie Mu wierzą że padnie i chcą zdążyć zanim.....pzdr d....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:39

ale mi dzisiejszym forum w glowie zamieszaliście
i teraz nie wiem komu dac kase w zarzadzanie ???????

mialem juz prawie dogadaną  umowę z Michem
a teraz widze ze Mylogi tez jest dobry
i ta sloneczna Gruzja ....  na starosc piękna sprawa



_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Wto 03 Wrz 2013, 12:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:40

na złotym koniu napisał:


1. firma
2. sam wsadzam 51% kapitalu zeby bylo jasne ze najwiecej ryzykuje

po co komu firmy i czyjaś kasa jak ma wolne 50k i w dwa miechy jest w stanie zrobić z tego 200k?
można też pójść do tfi czy banku, udowodnić historią rachunku umiejętności i grać milionami kasując wysokie premie od zysku

a co do ryzyka...
stracisz 49k klientów i zaczniesz grać mikrolotem próbując jednocześnie powtórzyć operację z firmą
w "stary" klient nawet złotówki ze swojej kasy nie zobaczy bo zjedzą wszystko "koszty"

bawisz się zapałkami, uważaj byś się ogniem nie poparzył
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:45

Argos napisał:
ale mi dzisiejszym forum w glowie zamieszaliście
i teraz nie wiem komu dac kase w zarzadzanie ???????

mialem juz prawie dogadaną  umowę z Michem
a teraz widze ze Mylogi tez jest dobry
i ta sloneczna Gruzja ....  na starosc piękna sprawa


Ja stawiam na thorgalla i Tobie też radzę..... Jest powszechna opinia że jak masz głupio stracić to lepiej przepić. Thorgall gwarantuje albo jedno albo drugie - do wyboru!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:45

dziad napisał:
Dave napisał:
i jest jedynym niekomercyjnym mającym ponad milion odsłon miesięcznie Laughing
No właśnie, to jest zasługa Krt, ludzie Mu wierzą że padnie i chcą zdążyć zanim.....pzdr d....
UFO będzie tak długo trwalo jak kosciol katolicki. NA przekor niewiernym.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:47

zauwazyliscie, ze rysowanie linii trendu po szczytach, dolkach to raczej glupota?
takie linie mogą być przecinane x razy i nic z tego nie wynika

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Rwtke8
cos takiego powinno rysować


Ostatnio zmieniony przez demon dnia Wto 03 Wrz 2013, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:53

demon napisał:
dziad napisał:
Dave napisał:
i jest jedynym niekomercyjnym mającym ponad milion odsłon miesięcznie Laughing
No właśnie, to jest zasługa Krt, ludzie Mu wierzą że padnie i chcą zdążyć zanim.....pzdr d....
UFO będzie tak długo trwalo jak kosciol katolicki. NA przekor niewiernym.
Rozumiem że za niewiernego robi tu Diablo/Krt!!!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 EmptyWto 03 Wrz 2013, 12:56

dziad napisał:
demon napisał:
dziad napisał:
Dave napisał:
i jest jedynym niekomercyjnym mającym ponad milion odsłon miesięcznie Laughing
No właśnie, to jest zasługa Krt, ludzie Mu wierzą że padnie i chcą zdążyć zanim.....pzdr d....
UFO będzie tak długo trwalo jak kosciol katolicki. NA przekor niewiernym.
Rozumiem że za niewiernego robi tu Diablo/Krt!!!
dobryżart 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 września 2013r.   UFO - 3 września 2013r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 3 września 2013r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 4 września 2013r.
» UFO - 5 września 2013r.
» UFO - 6 września 2013r.
» UFO - 25 września 2013r.
» UFO - 26 września 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: