Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend

Go down 
+16
Zygmunt de Bill
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Brutus
Reser
MICHU
kaczor
zibi
gumbas
betonowe_buty
REALISTA
Osły
Indiana
Diablo
Frater
Dave
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:36

MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch

A nie przepraszam to o Muchy chodziło.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:41

MICHU napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch

A nie przepraszam to o Muchy chodziło.  

Michu to zawistnicy co Ci zazdroszczą Antka i nie chca płacic prowizji
od zarobku od Antka sygnałów

ja swoja należność przesle po niedzieli (podaj mi na priv nr konta , pin i saldo )
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:42

MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:43

Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał
a moze to byly betonowe buty ?
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:46

Osły napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch

A nie przepraszam to o Muchy chodziło.  

Michu to zawistnicy co Ci zazdroszczą  Antka i nie chca płacic  prowizji
od zarobku od  Antka sygnałów

ja swoja należność przesle po niedzieli (podaj mi na priv  nr  konta , pin i saldo )
Najbardziej obrabia Ci dupę niejaki Madagaskar ale co można się spodziewać po kimś kto nigdy żadnego Antka nie wymyślił Laughing
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:50

weekendowy aniołek

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Image
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:53

Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 22:58

Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question
czyli Michu potrafi dochować tajemnicy (pochować w tajemnicy )
a to kolejny po Antku , Jego plus jako zarządzającego czyimś kapitałem


chyba zainwestuje w Micha fundusz ??


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 07 Lut 2016, 09:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 23:03

Osły napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question
czyli Michu potrafi dochować tajemnicy
a to kolejny po Antku , Jego plus jako zarządzającego czyimś kapitałem


chyba zainwestuje w Micha fundusz ??
Czekam tylko aż Michowi wszystkie badania porobią Laughing
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 23:20

Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question

Przeciągnięty żart przestaje być śmieszny, Brutusie.
Taka jest ..... prawda.

A dla Micha (Mucha?) - niech coś magic się urodzi ...



Pozdrawia BP zza 4 różyczek.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptySob 06 Lut 2016, 23:49

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 1678ns9

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 00:43

Osły napisał:
Diablo napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Indiana napisał:
Brutus, wiesz może, co u Kozojeba, Rmira? Z Hiobem i Szfagrem mam kontakt, a ciekawi mnie czy Kozo zarabia na koniach czy zbańczył...
Bo zaczynam kroczyć jego drogą, czyli gram na własnoręcznie napisane systemy, tyle że na razie idzie dobrze, ale wiadomo co będzie jak szwagry zmienią taktykę?
Problemy Kozo...  nie wynikły z gry systemowej tylko z asset managment, na tym Go trafili i. ..... musiał zaczynać od nowa. Rmir jest nadal dzieliworkiem, Nazgul się wycofał.....
Ja niedługo potem miałem pierwsze poważne tąpnięcie na kapitale a potem krach. Nie utrzymuje żadnych kontaktów,    gram według własnej strategii, pzdr mjb

jak Kozo mial dobre systemy -zarabiające
to zarządzanie mialo  mniejsze znaczenie
najwyzej by mniej albo wiecej zarobił -w zależności ile by w dany sygnal zainwestowal
ALE NIGDY NIE POWINIEN ZBAŃCZYĆ

To  jest tylko pudrowanie pryszcza takie tłumaczenie
i dobre może dla leszcza co dał  kase na przejebanie pomnożenie
Tylko że Kozo zarządzał cudzymi rachunkami, nie ma sensu pisać i przekonywać tych co swoją prawdę mają i jest ona dla nich najprzwdziwsza Basketball

haaa tak czulem ze zarzadza czyjąś kasą, a zarzekał się że tylko sprzedaje sygnały,  Laughing  czyli robił dokładnie to samo co Mylogi, i wykorzystywał UFO  do łapania klienta  Very Happy

no przeciez UFO po to zostalo założone
a takie tam pierdolenie ze to byl  protest  na  brak  wolnosci slowa na Bankierze
to dobrze  widac ile było  warte teraz   przy administratorze Dave

ale mnie to nie dziwi bo wiem ze na gieldzie tylko kasa sie liczy
i nawet opierdolenie z niej kolegi to tez dobry sposob
a inne takie tam to tylko pitolenie i tylko  gdy we śnie  Matka Teresa nas  nawiedzi
ale póxniej sie budzimy i znowu kombinujemy jakby tu opierdolic kogos - kogokolwiek z kasy

zydzi to robia od tysiecy lat i na tym dobrze wychodzą - poki co  
( no moze z malymi wyjatkami , przerwami - ale to tylko ci łatwopalni , ci co mało nakradli )
grubasy mieli tyle kasy ze byli niepalni Smile

manipulacja, wtedy adminami byli szfagier i chudy, wiec ładnie przepros Dava
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 00:46

Gdzie sa systemowcy co tak ględzili o merytoryce? ze bez systemow ni chuja nie idzie zarobic, a ostali sie tacy jak ja, opcjo czy kaczor, reszty nie wspominam bo ci finansują z bieżących dochodów z działalnosci czy pracy Laughing
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:06

Patrz Indiana, na twój ukochany złodziejski, pedofilski, zjebany kościół i Rydzyka, dla nich kasę mają, ale na inwestycje w infrastrukturę już nie, ciekawe, nie?
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19589878,pis-chcial-ale-nie-dal-nie-bedzie-pieniedzy-na-obwodnice.html#Czolka3Img

ach to nie dobre PO, budowało drogi, ale to przecież złodzieje i nie byli patriotami, co nie zibi?
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:22

Diablo napisał:
Gdzie sa systemowcy co tak ględzili o merytoryce? ze bez systemow ni chuja nie idzie zarobic, a ostali sie tacy jak ja, opcjo czy kaczor, reszty nie wspominam bo ci finansują z bieżących dochodów z działalnosci czy pracy Laughing

wraca stara dyskusja o systemach Smile.. pytasz gdzie systemowcy? np Pan Nikt, który jest wierny swojemu systemowi i wnosze po wpisach że idzie mu całkiem dobrze Smile  (on traci w konsoli, ale trend zwraca z nawiązką)

zresztą myśle ze sam grasz systemem.. nie,nie jakimś automatem / systemem mechanicznym ale na pewno nie wchodzisz w pozycję na pałe, tylko wg określonej metodologii.. np otwierasz pozycje po przebiciu linii trendu czy pokonaniu dołka / górki.. ba! myslę ze stawiasz SL / TP też wg swoich zasad ( np ponad / poniżej ost extremum itp). Tak więc całość : wejście / uznanie pomyłki  / wyjście to jest Twój system Smile

w jednym się z Tobą zgodze.. że żaden automat nie przebije manualnego trejdingu.. ja zatoczylem koło.. od fascynacji automatami do powrotu do recznęgo ( z tym że wspomagane przez automaty pilnujące pozycji).

nawet piramidowanie jest swego rodzaju systemem.. chyba tutaj  Dejw stosuje to z powodzeniem..
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:27

Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question
czyli Michu potrafi dochować tajemnicy
a to kolejny po Antku , Jego plus jako zarządzającego czyimś kapitałem


chyba zainwestuje w Micha fundusz ??
Czekam tylko aż Michowi wszystkie badania porobią Laughing

Nie wiem co bylo zlego zartobliwie napisac ze zazdroszcze Ci przyjazni ze szwagrem ziomkiem od gieldy. lol!
Sam gdybym mial takiego przyjaciela moje zycie byloby oczywiscie prostrze.

Badania ?
Przyznam Ci sie, ze wczoraj przyjalem okolo 40 esemesow.
To bylo jak nalot dywanowy.
Wykanczajace, chcesz uciec od tego I sie schowac ale nie ma jak.
Sa i atakuja wszedzie: ulica, autobus ,poczta, w sklepie, na chodniku.
Ostatnich nie przytaczam bo sie nie nadaja do powtorzenia a i tez bedzie ze znowu cos zle napisalem.
Sobie mysle Booze co wszyscy Ci obcy ludzie do Mnie maja ? Przeciez nawet Mnie nie znaja.
Ale to nie pomaga.
Ciagle wlasnie mysli sie o tym, ze ludzie ktorzy Tak naprawde nic o Mnie nie wiedza,
przekazuja informacje, ktorych nie rozumieja czy sa uprawnione w stosunku do albo sprawiedliwe DLA adresata.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:33

MICHU napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
MICHU napisał:
Jak czytam jeszcze 2 ufostronki i będzie ze Muchu jest najgorszy lajdak na świecie.

Kto to jest u kaduka Muchu?  scratch
Michu nie przejmuj się, ludzie nieprzeciętnie bogaci z reguły są łajdakami Evil or Very Mad  Tobie dodatkowo szkodzi że nie chcesz sypnąć gdzie Piotrka964 zakopałeś Basketball
Wy tak tylko ze zakopał  
a  moze to byly betonowe buty  ?
Nie betonowe_buty dopiero w kolejce, Michu nie mówi że nie zakopał, Michu tylko nie mówi gdzie Question
czyli Michu potrafi dochować tajemnicy
a to kolejny po Antku , Jego plus jako zarządzającego czyimś kapitałem


chyba zainwestuje w Micha fundusz ??
Czekam tylko aż Michowi wszystkie badania porobią Laughing

Nie wiem co bylo zlego zartobliwie napisac ze zazdroszcze Ci przyjazni ze szwagrem ziomkiem od gieldy. lol!
Sam gdybym mial takiego przyjaciela moje zycie byloby oczywiscie prostrze.

Badania ?
Przyznam Ci sie, ze wczoraj przyjalem okolo 40 esemesow.
To bylo jak nalot dywanowy.
Wykanczajace, chcesz uciec od tego I sie schowac ale nie ma jak.
Sa i atakuja wszedzie: ulica, autobus ,poczta, w sklepie, na chodniku.
Ostatnich nie przytaczam bo sie nie nadaja do powtorzenia a i tez bedzie ze znowu cos zle napisalem.
Sobie mysle Booze co wszyscy Ci obcy ludzie do Mnie maja ? Przeciez nawet Mnie nie znaja.
Ale to nie pomaga.
Ciagle wlasnie mysli sie o tym, ze ludzie ktorzy Tak naprawde nic o Mnie nie wiedza,
przekazuja informacje, ktorych nie rozumieja czy sa uprawnione w stosunku do albo sprawiedliwe DLA adresata.

najgorsi są marsjanie, oni z góry ciebie atakują
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:41

bog.dan napisał:
Diablo napisał:
Gdzie sa systemowcy co tak ględzili o merytoryce? ze bez systemow ni chuja nie idzie zarobic, a ostali sie tacy jak ja, opcjo czy kaczor, reszty nie wspominam bo ci finansują z bieżących dochodów z działalnosci czy pracy Laughing

wraca stara dyskusja o systemach Smile.. pytasz gdzie systemowcy? np Pan Nikt, który jest wierny swojemu systemowi i wnosze po wpisach że idzie mu całkiem dobrze Smile  (on traci w konsoli, ale trend zwraca z nawiązką)

zresztą myśle ze sam grasz systemem.. nie,nie jakimś automatem / systemem mechanicznym ale na pewno nie wchodzisz w pozycję na pałe, tylko wg określonej metodologii.. np otwierasz pozycje po przebiciu linii trendu czy pokonaniu dołka / górki.. ba! myslę ze stawiasz SL / TP też wg swoich zasad ( np ponad / poniżej ost extremum itp). Tak więc całość : wejście / uznanie pomyłki  / wyjście to jest Twój system Smile

w jednym się z Tobą zgodze.. że żaden automat nie przebije manualnego trejdingu.. ja zatoczylem koło.. od fascynacji automatami do powrotu do recznęgo ( z tym że wspomagane przez automaty pilnujące pozycji).

nawet piramidowanie jest swego rodzaju systemem.. chyba tutaj  Dejw stosuje to z powodzeniem..

nie nazwałbym tego systemem, po prostu wyuczone nawyki, typu formacja na świeczkach, linia trendu, system to system, jest spełnione założenie to z automatu się składa zlecenie, a ja jeszcze uruchamiam tzw "swój czuj"
Dlatego nie zgodzę się że gram systemowo, pewien szablon zachowań jest, ale czynnik ludzki jest decydujący

Druga sprawa taki Mylogi czy on miał wykształcenie techniczne? nie, był humanistą, kozo, samcik i inni też pewnie jakby poszperać w życiorysach to można by dyskjutować, jeden Michu miał system pinokio pisany przez profesorów Laughing
Śmieszyła mnie ta buta systemowców, czas mija i ich po prostu nie ma.

PS co do Pana Nikt, z cały szacunkiem dla niego, jest różnica między systemowcem, twierdzącym że utrzymuje się z tredingu, a systemowcem co ma tzw dwie nogi, czyli prace zawodowa i giełde, na której można zarabiać/tracić
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:50

Diablo napisał:
najgorsi są marsjanie, oni z góry ciebie atakują

Smile) za zamierzchłych czasów, kolega SzFagier pisal żeby na noc przykrywać komputer kocykiem..
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 08:56

Diablo napisał:
PS co do Pana Nikt, z cały szacunkiem dla niego, jest różnica między systemowcem, twierdzącym że utrzymuje się z tredingu, a systemowcem co ma tzw dwie nogi, czyli prace zawodowa i giełde, na której można zarabiać/tracić

ja nigdy w życiu nie zdycydowalbym się na utrzymanie tylko z trejdingu.. no chyba ze singiel, to wtedy łatwiej..
ale jak sie ma 'na głowie' rodzinę, to zajebisty stres..

chyba tutaj na forum to tylko Opcjo i Ty żyjecie z gieldy.. reszta ma pracę albo dopłaty z EU Smile jest z czego dokładać Smile
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:11

bog.dan napisał:
Diablo napisał:
PS co do Pana Nikt, z cały szacunkiem dla niego, jest różnica między systemowcem, twierdzącym że utrzymuje się z tredingu, a systemowcem co ma tzw dwie nogi, czyli prace zawodowa i giełde, na której można zarabiać/tracić

ja nigdy w życiu nie zdycydowalbym się na utrzymanie tylko z trejdingu.. no chyba ze singiel, to wtedy łatwiej..
ale jak sie ma 'na głowie' rodzinę, to zajebisty stres..

chyba tutaj na forum to tylko Opcjo i Ty żyjecie z gieldy.. reszta ma pracę albo dopłaty z EU Smile jest z czego dokładać Smile

od paru lat juz nie, w domu to idzie pierdolca dostać i postanowiłem spróbować sił na innych polach.
Giełda zawsze będzie stanowić ważny aspekt w moim życiu, ale zamykanie się w 4 ścianach i trejdowanie na dłuższą mete nie jest dobre. Masz przykład Micha
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:11

TEZA:
każdy system predzej czy pózniej prowadzi do bankructwa
WNIOSEK:
nie ma żadnych systemów zarabiających, jeśli w aktualnym momencie któryś zarabia to tylko przypadek, czyli wyjatek potwierdzający regułę
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:16

Brutus napisał:
Miałem już 234 posty a teraz mam 232 scratch Ktoś po trochu usuwa moje posty, ktoś kto wie że jak napisze 244  (podobnie jak Sir Nick ) to zostanę adminem i razem z Marinerem zmienimy regulamin i takie tam inne Laughing (Osły się wyśle do Zasiedmiogórogrodu ) Laughing Laughing Laughing
służby ?! Shocked
http://www.tvn24.pl/brak-meldunkow-z-10-kwietnia-2010-roku-zacieranie-sladow,617187,s.html
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:39

dziadek napisał:
UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 1678ns9

wyraźnie widac ze Niemcy sie wyludniły Mad

trzeba wiecej imigrantów przyjąć
Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:42

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
Brutus napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Indiana napisał:
Brutus, wiesz może, co u Kozojeba, Rmira? Z Hiobem i Szfagrem mam kontakt, a ciekawi mnie czy Kozo zarabia na koniach czy zbańczył...
Bo zaczynam kroczyć jego drogą, czyli gram na własnoręcznie napisane systemy, tyle że na razie idzie dobrze, ale wiadomo co będzie jak szwagry zmienią taktykę?
Problemy Kozo...  nie wynikły z gry systemowej tylko z asset managment, na tym Go trafili i. ..... musiał zaczynać od nowa. Rmir jest nadal dzieliworkiem, Nazgul się wycofał.....
Ja niedługo potem miałem pierwsze poważne tąpnięcie na kapitale a potem krach. Nie utrzymuje żadnych kontaktów,    gram według własnej strategii, pzdr mjb

jak Kozo mial dobre systemy -zarabiające
to zarządzanie mialo  mniejsze znaczenie
najwyzej by mniej albo wiecej zarobił -w zależności ile by w dany sygnal zainwestowal
ALE NIGDY NIE POWINIEN ZBAŃCZYĆ

To  jest tylko pudrowanie pryszcza takie tłumaczenie
i dobre może dla leszcza co dał  kase na przejebanie pomnożenie
Tylko że Kozo zarządzał cudzymi rachunkami, nie ma sensu pisać i przekonywać tych co swoją prawdę mają i jest ona dla nich najprzwdziwsza Basketball

haaa tak czulem ze zarzadza czyjąś kasą, a zarzekał się że tylko sprzedaje sygnały,  Laughing  czyli robił dokładnie to samo co Mylogi, i wykorzystywał UFO  do łapania klienta  Very Happy

no przeciez UFO po to zostalo założone
a takie tam pierdolenie ze to byl  protest  na  brak  wolnosci slowa na Bankierze
to dobrze  widac ile było  warte teraz   przy administratorze Dave

ale mnie to nie dziwi bo wiem ze na gieldzie tylko kasa sie liczy
i nawet opierdolenie z niej kolegi to tez dobry sposob
a inne takie tam to tylko pitolenie i tylko  gdy we śnie  Matka Teresa nas  nawiedzi
ale póxniej sie budzimy i znowu kombinujemy jakby tu opierdolic kogos - kogokolwiek z kasy

zydzi to robia od tysiecy lat i na tym dobrze wychodzą - poki co  
( no moze z malymi wyjatkami , przerwami - ale to tylko ci łatwopalni , ci co mało nakradli )
grubasy mieli tyle kasy ze byli niepalni Smile

manipulacja, wtedy adminami byli szfagier i chudy, wiec ładnie przepros Dava

czytaj wszystkie słowa w zdaniu
"teraz " widać ... co tylko potwierdza jak bylo kiedys
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 09:55

REALISTA napisał:
Brutus napisał:
Miałem już 234 posty a teraz mam 232 scratch Ktoś po trochu usuwa moje posty, ktoś kto wie że jak napisze 244  (podobnie jak Sir Nick ) to zostanę adminem i razem z Marinerem zmienimy regulamin i takie tam inne Laughing (Osły się wyśle do Zasiedmiogórogrodu ) Laughing Laughing Laughing
służby ?! Shocked
http://www.tvn24.pl/brak-meldunkow-z-10-kwietnia-2010-roku-zacieranie-sladow,617187,s.html

http://niewygodne.info.pl/

podobno to były jakies niepotrzebne , nieistotne  notatki

ale co ciekawe znisdzczone zostaly tylko te z 10 kwietnia
ale te z 9 czy 11 tego juz sie ostaly
wybiorczo zniszczyli te najmniej wazne -czyli te z 10-tego Smile

tylko kara smierci ,plutony egzekucyjne i lagodne , demokratyczne  sledztwo
ci co mowia prawde i wspolpracuja z prokuratorami moga liczyc na zlagodzenie kary do dożywocia

na patrona sledztwa - komisji proponuje Antoniego Macierewicza


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 07 Lut 2016, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 10:06

Rosjanie nie byli tak gościnni tak jak Niemcy w Koloni Smile

http://dailycaller.com/2016/02/04/refugees-go-clubbing-in-russia-harass-girls-wake-up-in-hospital-the-next-morning/
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 10:22

przyspieszona integracja - po rosyjsku - bardzo skuteczna   Very Happy
nastepnym razem kozy pójdą obmacywac a nie ich kobiety

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Rsz_gettyimages-477409745-e1454619952635
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 10:49

a ten łysy huj to mi sie nigdy nie podobał  Mad  Mad  Mad
zaklamana menda jak wiekszosc prawników , POlityków
najchetniej przetłumaczyłbym mu jak ruscy muslimom - bejsbolem
jedyna szansa zeby cos dotarło do tego zakłamanego łba

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS1-_jXelZQs3zMIA5vhJFAVNQ0Fk59sqqqgiuTKSuKpYzeF3kJ

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02801-Cicha-podwyzka-o-100-procent.htm


http://www.fakt.pl/politycy/borys-budka-prosil-zbigniewa-ziobre-o-sluzbowa-limuzyne,artykuly,596175.html
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 EmptyNie 07 Lut 2016, 11:05

jutro luka down na GPW
(Barany i Indiana znowu zarobią )
A ja głupi osioł 3 razy w piatek S otwierałem i ledwie na zero wyszedłem na tym
- drugi dzien szli w gore bez korekty i (prawie )pewne bylo ze musi sie mocniej skorekcic
ale nie odważyłem sie na zostawienie s na weekend
- musze sie jeszcze duzo uczyc (albo jakis system kupie , ciekawe gdzie takie sprzedają ? )

TA-25 1,435.14 -1.34%

TA-100 1,230.48 -1.31%

TA Composite 1,234.92 -1.39%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend   UFO  06 - 07 02  2016 r. Weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 06 - 07 02 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend
» UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend
» UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend
» UFO 06 - 07 08 2016 r. Weekend
» UFO 30 - 31 01 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: