Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10 05 2016 r.

Go down 
+22
Frater
mariner
Janko Traderroo
Pan Nikt
dex
Brutus
zibi
Osły
Prezes
barany
Reser
Nadaje ze Stronia
thorgall
REALISTA
EX
ból i cierpienie
MoralnyNiepokój
Małolat
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
kaczor
dziadek
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:34

za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:42

Dex - też tak uważam, gdyby białych zamienić z czarnymi w Afryce to max. po 5 latach bambusy szturmowałyby Afrykę :-)
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24647
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:46

mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:49

thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

wierzysz że Słońce będzie wieczne???????

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:50

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/litwa-rozpoczal-sie-trzydniowy-bojkot-centrow-handlowych,642589.html
"Nieformalnym symbolem akcji jest kalafior, który kosztuje na Litwie teraz 3,49 euro. Przed dwoma laty, przed wprowadzeniem w kraju euro, kalafior kosztował około 3 litów, czyli 0,87 euro."
affraid nie może mieć tej samej waluty, tej samej polityki pieniężnej i Niemcy i Litwa. to jakis absurd. Grecja jak wyżej. Drahma, dewaluacja i by odzyła, no ale banki niemieckie i francuskie by były stratne.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 17:53

thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid
a Ty nie łykasz ???!!! Shocked to co robisz na tym forum ?
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:12

kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:
Dex niczego mi nie ustepujesz.

Albo zaplac m iza to ze ja ci ustepuje miejsca na ksiezycu  Laughing

najwyzej nie ejstes w stanie czegos wziac ale to twoj problem.

Niewolnictwo to bylo po prostu pasozytnictwo,ale bylo ono niezgodne z ludzka natura i zostalo wytepione przez samych ludzi.
Posiadanie ziemi nie jest spzreczne z luzka natura, bo ludzka natura nei zajmuje sie problemem braku miejsca tylko swoim terytorium ktore z reguly ma bardzo ograniczony charakter.

Nie widzę różnicy, czy właściciel uniemożliwia niewolnikowi opuścić teren plantacji na której sie urodził, czy też 100 państw nie pozwala arabowi opuścić pustyni na której się urodził.
To jest dokładnie to samo.

Za pobyt na plantacji bawełny powinno się płacić tyle, by ludzie dobrowolnie tam chcieli pracować.
Za pobyt na pustyni też powinno się płacić tyle, by arabowie dobrowolnie chcieli tam pracować.
Może nawet dostarczyć im za darmo narzędzia pracy, przykładowo ogniwa słoneczne...

Rozncia jest oczywista.
Aranbowie maja swoja ziemie i maja jej DUZO.
To oni nam powinni za nia placic a nie my im wedlug twojej teorii.

Arab opuszcza pustynie i zapierdala do Europy zeby skorzystac z dobrodziejstw systemu socjalnego a nie z wolnej ziemi.
Europejczycy sa lepiej zorganizowan i i produktywni, mala Holandia generuje wielkie dochody i nie jest jej problemem ze Arab nie potrafi.

Z tych przykladow doskonale widac ze nie chodzi tu o ziemie ale o zwykle pasozytnictwo, Arab chce korzystac z owocow cudzej pracy.

Ja uwazam ze powinni jezdzic gdzie chca ale zarabiac na siebie sami, ciekawe ilu wtedy by bylo chetnych

Za pracę nie płaci się za jej ilość, nie za jej jakość, tylko ilość * jakość, czyli czas * płaca.
I tak samo za przestrzeń powinno się płacić nie za ilość, nie za jakość, tylko ilość * jakość, czyli czas * renta gruntowa.
Powinniśmy arabom płacić za czas pozostawania na gorszej ziemi, a nie nagradzać ich za to, że z niej uciekają.

Jak to gorszej?

Czyli jak Arabowie przyjada do Holandii a Holendrzy sie przeprowadza na tereny Arabow i beda gospodarowac lepiej to znowu Holendrzy beda placic arabom?
Twoja hipoteza jest  w oczywisty sposob bledny, nie jest wazne tak naprawde co to za ziemia ale KTO na niej mieszka.
Ziemia w hoolandii jest wiecej warta bo holendrzy dobrze gospodaruja, ziemia na Ukrainie jest zyzniejsza ale gowno warta bo Ukarincy zle gospodaruja.
Ty proponujesz zeby zdolniejsi i bardzije produktywni placili tak naprawde podatek na leniuchow i nieudacznikow i nazywasz go renta gruntowa zeby ukryc jego prawdziwy charakter.

Dokładnie, jestem za tym by płacić arabom tyle, ile arabowie byliby w stanie wycisnąć z europy minus to co europejczycy byliby w stanie wycisnąć z arabii.
Do tej pory to tylko arabowie płacili - ropą. My płaciliśmy im tyle co nic - głównie bronią.

A to że arabowie są opóźnieni w stosunku do europejczyków to nie ulega wątpliwości.
To nieprzypadkowe że w 600 roku był Machomet, i nieprzypadkowe, że praktykują inkwizycję, tak jak europejczycy 600 lat temu.
Są w fazie rozwoju w którym europa była 600 lat temu.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:19

uważni czytelnicy forum pewnie zauważyli
że czasami robiąc tzw "skrót myślowy" odnoszę się do filmów
no więc biorąc na tapetę film "2012" co tam widać ???
dla mnie widoczna nie jest sama katastrofa
tylko polityka wielkich aby przeżyć mimo ofiar małych
ale każdy sądzi po sobie jak by się zachował i jaki osąd by wydał
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:21

thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:30

pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:34

mariner napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????
ja zdawałem maturę na WUML-u.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczorowy_Uniwersytet_Marksizmu-Leninizmu

Bardzo porządna uczelnia Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:42

REALISTA napisał:
mariner napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????
ja zdawałem maturę na WUML-u.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczorowy_Uniwersytet_Marksizmu-Leninizmu

Bardzo porządna uczelnia Laughing

zauważyłem że mnie nie lubisz
więc podaruj sobie takie pierdy
ja nie jestem kaczor

Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:46

dex napisał:
kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:
Dex niczego mi nie ustepujesz.

Albo zaplac m iza to ze ja ci ustepuje miejsca na ksiezycu  Laughing

najwyzej nie ejstes w stanie czegos wziac ale to twoj problem.

Niewolnictwo to bylo po prostu pasozytnictwo,ale bylo ono niezgodne z ludzka natura i zostalo wytepione przez samych ludzi.
Posiadanie ziemi nie jest spzreczne z luzka natura, bo ludzka natura nei zajmuje sie problemem braku miejsca tylko swoim terytorium ktore z reguly ma bardzo ograniczony charakter.

Nie widzę różnicy, czy właściciel uniemożliwia niewolnikowi opuścić teren plantacji na której sie urodził, czy też 100 państw nie pozwala arabowi opuścić pustyni na której się urodził.
To jest dokładnie to samo.

Za pobyt na plantacji bawełny powinno się płacić tyle, by ludzie dobrowolnie tam chcieli pracować.
Za pobyt na pustyni też powinno się płacić tyle, by arabowie dobrowolnie chcieli tam pracować.
Może nawet dostarczyć im za darmo narzędzia pracy, przykładowo ogniwa słoneczne...

Rozncia jest oczywista.
Aranbowie maja swoja ziemie i maja jej DUZO.
To oni nam powinni za nia placic a nie my im wedlug twojej teorii.

Arab opuszcza pustynie i zapierdala do Europy zeby skorzystac z dobrodziejstw systemu socjalnego a nie z wolnej ziemi.
Europejczycy sa lepiej zorganizowan i i produktywni, mala Holandia generuje wielkie dochody i nie jest jej problemem ze Arab nie potrafi.

Z tych przykladow doskonale widac ze nie chodzi tu o ziemie ale o zwykle pasozytnictwo, Arab chce korzystac z owocow cudzej pracy.

Ja uwazam ze powinni jezdzic gdzie chca ale zarabiac na siebie sami, ciekawe ilu wtedy by bylo chetnych

Za pracę nie płaci się za jej ilość, nie za jej jakość, tylko ilość * jakość, czyli czas * płaca.
I tak samo za przestrzeń powinno się płacić nie za ilość, nie za jakość, tylko ilość * jakość, czyli czas * renta gruntowa.
Powinniśmy arabom płacić za czas pozostawania na gorszej ziemi, a nie nagradzać ich za to, że z niej uciekają.

Jak to gorszej?

Czyli jak Arabowie przyjada do Holandii a Holendrzy sie przeprowadza na tereny Arabow i beda gospodarowac lepiej to znowu Holendrzy beda placic arabom?
Twoja hipoteza jest  w oczywisty sposob bledny, nie jest wazne tak naprawde co to za ziemia ale KTO na niej mieszka.
Ziemia w hoolandii jest wiecej warta bo holendrzy dobrze gospodaruja, ziemia na Ukrainie jest zyzniejsza ale gowno warta bo Ukarincy zle gospodaruja.
Ty proponujesz zeby zdolniejsi i bardzije produktywni placili tak naprawde podatek na leniuchow i nieudacznikow i nazywasz go renta gruntowa zeby ukryc jego prawdziwy charakter.

Dokładnie, jestem za tym by płacić arabom tyle, ile arabowie byliby w stanie wycisnąć z europy minus to co europejczycy byliby w stanie wycisnąć z arabii.
Do tej pory to tylko arabowie płacili - ropą. My płaciliśmy im tyle co nic - głównie bronią.

A to że arabowie są opóźnieni w stosunku do europejczyków to nie ulega wątpliwości.
To nieprzypadkowe że w 600 roku był Machomet, i nieprzypadkowe, że praktykują inkwizycję, tak jak europejczycy 600 lat temu.
Są w fazie rozwoju w którym europa była 600 lat temu.

jeśłi to byłby substyt kosztów wojennych to dex ma 1000% racji, ale konserwatywne kaczory z ameryki uważają że lepiej pierdolnąc araba i jego wielbłąda bombami za 100.000.000.000 dol.Smile :

to już trzeba przyznać że chińczyki prowadzą sensowniejszą politykę inwestując w infrastrukturę w afryce, niż demokraci wszelkiej zachodniej maści. Surprised
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:49

mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????
ja zdawałem maturę na WUML-u.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczorowy_Uniwersytet_Marksizmu-Leninizmu

Bardzo porządna uczelnia Laughing

zauważyłem że mnie nie lubisz
więc podaruj sobie takie pierdy
ja nie jestem kaczor


ależ skąd !!! w życiu. Bardzo Cie lubię Laughing ja wszystkich lubię ( poza lewakami)
P.S. a co ma Kaczor do tego ? Shocked
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:54

kaczor napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
@Kaczor
Jeśli ja mam problemy z logiką, to Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Zaskoczy Ci krzywo klapka i przypisujesz innym dziwne poglądy na tematy, o których się nawet nie wypowiadali.
Cały mój post dotyczył bezpieczeństwa, a cytowałem Dex'a, który pisał o posiadaniu przez FIRMY ziemi.
Stosujesz metodę ucznia z podstawówki, który nauczył się na geografię o Afryce a dostał pytanie o Europę: "Europa to jeden z kontynentów sąsiadujących z Afryką. Powierzchnia Afryki wynosi... itd. o Afryce".
Pewnie, że kamieniołomy na Kasprowym to ekonomicznie nieuzasadnione przedsięwzięcie. Skoro tak, to nie ma się co obawiać i sprzedajmy je rozsądnym ruskim firmom i zobaczymy co z tego wyniknie. Sprzedajmy im dno morskie przy wejściu do portu w Gdyni, przecież nie są głupi i nie wstawią tam betonowych słupów, bo po co - z rachunku ekonomicznego wynika, że to bezcelowe działanie.
Nord Stream też położyli na dnie bez pogłębiania, bo to ekonomicznie uzasadnione było. A że teraz do portu nie wpłyną statki o dużym zanurzeniu i nie da się pogłębić dna, to nie ich zmartwienie.
Za socjalizmu takie były przepisy, że można było truć środowisko i eko-świadomość też była marna. Teraz mamy w UE normy emisji spalin samochodowych - i wszystkie koncerny się stosują, np. VW.
Brawo rachunek ekonomiczny, brawo Ty.

Socjalizm tak wypaczenia nie Very Happy

Podaje konkretny przyklad czystosci wod w POlsce a ty mi wyjezdzasz z jakimis bezsensownymi przykladami.Nie podajesz zadnych rzeczowych argumentow.
To ze za PRl nie bylo norm czystosci to oczywiście nie wina PRL? ?Very Happy

Po co ruska firma mialaby kupowac Kasprowy?
Dna morskiego nie mozna kupic wiec przyklad bez sensu.

Stosujesz strategie dawania przykladow z dupy i bez sensu ale jedyne co pokazujesz to brak argumentow.

Mowa byla o ZIEMI i ja konkretnie o ziemi pisalem, przyklad z Afryka i Europa jest o Tobie.


A co do slupow przed portem to by bylo jak najbardziej uzasadnione dzialnie ekonomiczne, i cena tega dna morskiego musialaby byc na tyle wysoka zeby pokryc taki koszt ale ty widze nie rozumiesz czym jest UCZCIWA CENA.


VW jako prywtany koncern i tak nie jest nawet w setnych promila takim trucicielem jak polskie elektrownie.
firma za swoje oszustwo ponosi tez wielkie koszty i zaplaci mase odszkodowan i na pewno zniecheci to innych do takich praktyk.

A PRL napierdalal 45 lat syf do rzek kiedy juz dawno bylo wiadomo ze to wszystkim szkodzi ale PANSTWO MIALO TO GDZIES,

Mowa nie była o ZIEMI, ale o jej POSIADANIU przez FIRMY. A ja napisałem o bezpieczeństwie Państwa. Widzę, że nadal bez zrozumienia czytanego tekstu na siłę chcesz mieć ostatnie słowo Very Happy Naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć problemu bezpieczeństwa?
Odnośnie bezsensownych przykładów, zgadnij kto to napisał:
"Albo zaplac m iza to ze ja ci ustepuje miejsca na ksiezycu Laughing

najwyzej nie ejstes w stanie czegos wziac ale to twoj problem."
Jeśli nie wiesz, to tutaj jest podpowiedź - https://ufoforum.forumotion.com/t4325-ufo-10-05-2016-r#1024238

Problem trucia środowiska, to nie problem ustroju, a raczej wczesnego etapu rozwoju przemysłu. W kapitalizmie tego nie było? Anglia, Francja? Teraz nie ma problemu na zachodzie z nawozami w rolnictwie spływającymi do wód? Zapomniałem, to na zachodzie jest teraz prawdziwy socjalizm, więc masz rację - to problem ustroju Laughing


Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 18:57

REALISTA napisał:
Osły napisał:
zibi napisał:
ból i cierpienie napisał:
Sprzedam koze.

do pieszczot , czy na mleko Question

nowa czy używana ?
i czy płodna, bo wtedy można by coś zrobić w kierunku 500+ ; bo jak ma zalożoną spiralę to dupa, nie kupuje jej od HIOBA; wole zainwestować w foreks, pewniejszy temat

zoofilia to jedno z bardziej naturalnych i powszechnych zachowań ludzkich.
dopiero masowa urbanizacjia i migracja chłopstwa do dużych miast znacząco zahamowała rozmiar.

ok 1/3 -1/2 mężczyzn na wsi miała epizody zoofilne. czyli wasi dziadkowie i pradziadkowie byli zofilami. clown
w afryce ten poziom nadal jest na zbliżonym poziomie.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:04

REALISTA napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid
a Ty nie łykasz ???!!! Shocked  to co robisz na tym forum ?

procenty spirytusu też się liczą, ale kolega thorgal ma tak zaawansowaną demencję że zapomina że pije jak słoń z wodopoju.  clown


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 10 Maj 2016, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:04

REALISTA napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????
ja zdawałem maturę na WUML-u.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczorowy_Uniwersytet_Marksizmu-Leninizmu

Bardzo porządna uczelnia Laughing

zauważyłem że mnie nie lubisz
więc podaruj sobie takie pierdy
ja nie jestem kaczor


ależ skąd !!! w życiu. Bardzo Cie lubię Laughing ja wszystkich lubię ( poza lewakami)
P.S. a co ma Kaczor do tego ? Shocked

jedni WIERZĄ że Ziemia będzie zawsze
inni WIEDZĄ że zniknie- ja jestem jednym z nich
zależy czy każdy ziemianin ujdzie z Ziemi czy tylko garstka najbogatszych
Kaczor jest tylko za sobą


Ostatnio zmieniony przez mariner dnia Wto 10 Maj 2016, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:05

mariner napisał:
pit39 napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

no co ty,jakie piguły,tylko suplementy diety

następny co to potrafi jedno zdanie pierdolnąć raz na jakiś czas
ehh
gdzie wy qrwa maturę zdawaliście ???????

no co poradzic,troche zaganiany jestem
pare kobit do ogarniecia
plus 500 zealizuje na zaś
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:08

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

wierzysz że Słońce będzie wieczne???????


neandertalczycy wyginęli, więc i marinery z kaczorami są skazani na zagładę, bo
homo sapiens to nie ostatni krok 'ewolucji'. albino
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:13

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

wierzysz że Słońce będzie wieczne???????


neandertalczycy wyginęli, więc i marinery z kaczorami są skazani na zagładę, bo
homo sapiens to nie ostatni krok 'ewolucji'. albino

homo pinguis przetrwają
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:20

http://www.cda.pl/video/579170e6

sentencja : " domy na kredyt są więzieniem "
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:35

REALISTA napisał:
http://www.cda.pl/video/579170e6

sentencja : " domy na kredyt są więzieniem "

zaladowales es na prozaczyne,pod opor podjechali?

ponoc krach idzie bo wczoraj grecju uratowali
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:39

pit39 napisał:
REALISTA napisał:
http://www.cda.pl/video/579170e6

sentencja : " domy na kredyt są więzieniem "

zaladowales es na prozaczyne,pod opor podjechali?

ponoc krach idzie bo wczoraj grecju uratowali
S mam tylko na naszym grajdole; pewne i spokojne, pomalu i pewnie na doł Laughing a z Jankesem sam wiesz jak jest ; nie mogą sie pogodzic, ze to koniec hossy Laughing jeszcze zalicza jakies 2100..... geek
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:39

mariner napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
za kilka miliardów lat Ziemia jest skazana na zagładę
należy ratować gatunek ludzki ratując tylko kaczorów
czy może wszystkich włączając marinerów ???
oto jest pytanie i dokąd dążymy


k**wa wy wszyscy piguły łykacie? affraid

wierzysz że Słońce będzie wieczne???????


neandertalczycy wyginęli, więc i marinery z kaczorami są skazani na zagładę, bo
homo sapiens to nie ostatni krok 'ewolucji'. albino

homo pinguis przetrwają
nie homo, a
pinyin. albino

homo nie są ostatnim stadium. clown
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:44

MARINER RZECZE

PODRÓŻE W CZASIE SĄ NIEMOŻLIWE

WSZYSTKIE TEORIE NA TEN TEMAT TO PIERDY DLA GAWIEDZI Z SAL KINOWYCH

NIGDY NIE BĘDZIE PODRÓŻY W CZASIE

WBIJCIE TO W SWOJE ŁBY
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:51

Mariner - zapewniam Cie na 100%, że kiedyś znajdzie się gostek, któremu nikt nie powiedział że się nie da podróżować w czasie, i wymyśli dość prosty sposób Rolling Eyes
Popatrz na rzeczy które nas otaczają, wszystko co zostało odkryte jest bardzo proste (teraz, jak już to wynaleziono) łącznie z komputerami (ewolucja komputerów od wynalezienia tranzystora do dzisiaj to około pół wieku), postęp bardzo przyspiesza.
Coś, co dla wszystkich będzie oczywistością za 30 lat, dzisiaj wydaje się niemożliwe do wynalezienia.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 19:56

mariner napisał:
MARINER RZECZE

PODRÓŻE W CZASIE SĄ NIEMOŻLIWE

WSZYSTKIE TEORIE NA TEN TEMAT TO PIERDY DLA GAWIEDZI Z SAL KINOWYCH

NIGDY NIE BĘDZIE PODRÓŻY W CZASIE

WBIJCIE TO W SWOJE ŁBY

Przecież całe życie podróżujemy w czasie.
A jak uśniesz to nawet teleportujesz się kilka godzin.
Naukowcy to jednak głupi są.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Wto 10 Maj 2016, 20:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 20:01

Indiana napisał:
Mariner - zapewniam Cie na 100%, że kiedyś znajdzie się gostek, któremu nikt nie powiedział że się nie da podróżować w czasie, i wymyśli dość prosty sposób Rolling Eyes
Popatrz na rzeczy które nas otaczają, wszystko co zostało odkryte jest bardzo proste (teraz, jak już to wynaleziono) łącznie z komputerami (ewolucja komputerów od wynalezienia tranzystora do dzisiaj to około pół wieku), postęp bardzo przyspiesza.
Coś, co dla wszystkich będzie oczywistością za 30 lat, dzisiaj wydaje się niemożliwe do wynalezienia.

Nie kompromituj się
postęp technologiczny tak
ale
podróże w czasie są niemożliwe
nie ma nie było i nie będzie
koniec kropka mariner
nawet nie próbuj dyskutować ze mną
znajdż podobnego idiotę do siebie ale mnie w to nie mieszaj

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 EmptyWto 10 Maj 2016, 20:03

Pan Nikt napisał:
Witam!
Obróciło mnie na S, na niesystemowym stopie - chociaż pozycję już teraz mam zgodną z systemem. To teraz już można rosnąć. Rolling Eyes

może tak być

UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 28vwvd

dotarliśmy do dość typowego poziomu zniesienia czyli między 50% a 61,8%.
W każdym razie nie powinniśmy spaść poniżej dołka czy poziomu 1795.

Mam L po 1850 ale jeśli dotrzemy do 1810 dobieram

oczywiście możliwe są inne rozpiski - np ze złamaną falą 5. Na razie sytuacja jest w miarę neutralna tzn ani L ani S nie mają przewagi. Dopiero po pokonaniu strefy 1780-1795 S będzie w przewadze
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 05 2016 r.   UFO - 10 05  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10 05 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO - 27 01 2016 r.
» UFO - 15 02 2016 r.
» UFO - 24 03 2016 r.
» UFO - 13 04 2016 r.
» UFO - 04 05 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: