Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend

Go down 
+19
BP
bog.dan
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
Janko Traderroo
dex
Janus
zibi
mariner
Sir Nick
Frater
Indiana
MICHU
betonowe_buty
ból i cierpienie
SYLWESTER
Reser
Brutus
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:15

Sir Nick napisał:
Problem jest tam gdzie jest słaby zarządzający. Bo to ludzie są najczęściej najsłabszym ogniwem. Gdy słabych się nie wywala z pracy to zawsze zrobi się patologia bez względu czy dotyczy to sędziów, lekarzy, nauczycieli, komorników, urzędników czy pielęgniarek!

trafiłeś w sedno.. pielegniarki, nauczyciele czy wykładowcy akademiccy nie są w ogóle rozliczani ze swojej pracy..
słaba pielęgniarka czy nauczyciel dostaję tyle samo co Ci, którzy wkładają serce w robotę.. tym ostatnim pozostaje satysfakcja i uznanie pacjenta / ucznia / rodzica.. ale nie przekłada się to na wynagrodzenie..

ja bym to rozwiązał w ten sposób ze pielęgnarki mają jakąs stała pensje, ale drugie tyle w postaci premii..
np jakiś system puntkowy, gdzie pacjent również by ocenial..
wtedy dobre "piguły" dostałyby 5K , a te 'wredne' tylko 2
i wtedy starałyby się o względy pacjentów Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:17

do rosjan/rosji to mam stosunek znieszmaczony, jak do przykładowego sąsiada strasznego gbura, awanturnika i pijaczka, czyli mógłbym go ewentualnie umiarkowanie polubić jakby się bardziej trzymał pionu, nie dzwonił po nocy do domofonu, nie szczał pod drzwiami, i nie robił embarga, może dlatego nie do końca was rozumiem, co was w tym niedźwiedziu pociąga. ale wsza indywidualne podejście. Suspect

a tak z innej beczki, mam wrażenie że jestem za to germanofobem (ale być może za mocno uległem propagandzie filmów o powstaniu warszawskim). Very Happy

narka.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:20

mariner napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
mariner napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
Idę do baru kibicować Rosjanom lol!

Pewnie się ugazuję

oprócz mnie
to masz na tym forum przejebane

nie chodzi o żadną dyskryminację tylko o proporcje: po prostu rusofili jest w społeczeństwie 3% (tyle co homoseksualistów), więc i tu u nie da się być większością i przekrzyczeć resztę,
chyba że stworzycie sobie osobne forum rusofilskie, gdzie będziecie większością, i tam będziecie wychwalać putina oraz pisać wierszyki ku chwale liberalnej, wolnej i praworządnej matuszki rosiij. clown

ludzie inteligentni są w mniejszości

inteligencja mierzona podlega rozkładowi statystycznemu. Smile
różne rodzaje inteligencji prawdopodobnie również.

a tak apropo pamiętam że kiedyś zdarzyło mi się kibicować rosjanom w siatkówce, gdy od ich zwycięstwa zależał awans polaków z grupy. cat

nie ma to jak odwrócić pingwina ogonem


taki to dziwny ptak nielot. cat
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:21

bog.dan napisał:
Sir Nick napisał:
  Problem jest tam gdzie jest słaby zarządzający. Bo to ludzie są najczęściej najsłabszym ogniwem. Gdy słabych się nie wywala z pracy to zawsze zrobi się patologia bez względu czy dotyczy to sędziów, lekarzy, nauczycieli, komorników, urzędników czy pielęgniarek!

trafiłeś w sedno.. pielegniarki, nauczyciele czy wykładowcy akademiccy nie są w ogóle rozliczani ze swojej pracy..
słaba pielęgniarka czy nauczyciel dostaję tyle samo co Ci, którzy wkładają serce w robotę.. tym ostatnim pozostaje satysfakcja  i uznanie pacjenta / ucznia / rodzica.. ale nie przekłada się to na wynagrodzenie..

ja bym to rozwiązał w ten sposób ze pielęgnarki mają jakąs stała pensje, ale drugie tyle w postaci premii..
np jakiś system puntkowy, gdzie pacjent również by ocenial..  
wtedy dobre "piguły" dostałyby 5K , a te 'wredne' tylko 2
i wtedy starałyby się o względy pacjentów Smile

pacjenci to same aniołki
nie ma że złośliwe i upierdliwe i zawsze dadzą sprawiedliwą ocenę
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:34

mariner napisał:
pacjenci to same aniołki
nie ma że złośliwe i upierdliwe i zawsze dadzą sprawiedliwą ocenę

do upierdliwych i złośliwych pacjentów też trzeba mieć podejście..
nie twierdzę ze to panaceum, ale jakiś system premiowy trzeba wymyslec.. obecny jest po prostu demotywujący..
bo te 'dobre' predzej czy pozniej - bez nagradzania - odpuszczą i obniżą serwis do poziomu tych słabych..
zasada 'urawniłowki" zawsze prowadzi do równania w dól.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:52

bog.dan napisał:
mariner napisał:
pacjenci to same aniołki
nie ma że złośliwe i upierdliwe i zawsze dadzą sprawiedliwą ocenę

do upierdliwych i złośliwych pacjentów też trzeba mieć podejście..
nie twierdzę ze to panaceum, ale jakiś system premiowy trzeba wymyslec.. obecny jest po prostu demotywujący..
bo te 'dobre' predzej czy pozniej  - bez nagradzania - odpuszczą i obniżą serwis do poziomu tych słabych..
zasada 'urawniłowki"  zawsze prowadzi do równania w dól.

teraz pielęgniarki chcą więcej bo patrzą na lekarzy
i chcą więcej
dostaną więcej ale fryzjerki też podniosą cenę
wtedy pielęgniarki znowu powiedzą że chcą więcej
wtedy lekarze powiedzą że muszą więcej zarabiać od takich tam cip pielęgniarek
itp. itd.
kasjerki w biedronce ........
a wszyscy patrzą na zachód

tym dać a inni niech zdychają
jak ich nie stać to zastrzyk w karczycho
jednym dać innym nie dać a innych do gazu


Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 21:59

Sir Nick napisał:
Janko Traderroo napisał:
dex napisał:
Sir Nick napisał:
zibi napisał:
Na jednym z oddziałów, na którym leży ok. 40 dzieci, zamiast 8-10 pielęgniarek w trakcie strajku pracowały dwie, góra cztery. Matki martwiły się, czy tak zredukowana kadra jest w stanie podołać swoim obowiązkom (http://www.tvn24.pl)

i jeszcze więcej chcą zatrudnićRolling Eyes
na kawę to jeszcze by się świetlica przydała Very Happy

Czyli na oddział 40 dzieci na zmianę 12 godzinną (bo takie są najczęściej) przypada 4-5 pielęgniarek.
Czyli na 1 pielęgniarkę przypada 8-10 dzieci którymi trzeba się zająć.

Zibi, czy zajmowałeś się kiedyś własnym dzieckiem przez 12 godzin? Jeśli tak to teraz pomyśl, że tych dzieci masz na głowie 8-10 i to w dodatku CHORYCH.
Nie tylko musisz je nakarmić, przewinąć, zabawić, uśpić, ale i w trakcie leczyć!

Nie pracuję w szpitalu, ale myślę, że taka pielęgniarka w szpitalu pracuję więcej niż lekarz (bo ten podczas dyżuru może odespać pracę z prywatnego gabinetu).

Nie wiem jak Ty, ale ja bym w takich warunkach nie pracował za mniej niż 5k na rękę.

Pielęgniarki nie zajmują sie dziećmi tylko rodzic który siedzi z dzieckiem 24h/d. Jedyne co robią pielęgniarki to kilka razy dziennie obchód na którym sprawdzają stan dziecka, podają lekarstwa i posiłki. Dodatkowo rodzice płacą kilkanaście zł na dobę za wypożyczenie leżanki. Widać że dawno nie byłeś w szpitalu dziecięcym.

Tak,
potwierdzam


Mylicie przyczynę ze skutkiem. Rodzice siedzą 24h/dobę nie dlatego, że to lubią tylko dlatego, że wiedzą, że bez tego opieka będzie niewystarczająca i pewnie np. noworodki będą ciągle płakać bo jest ZA MAŁO pielęgniarek.
Na sali operacyjnej nie pomagają przy operacji (np. nie podają skalpela) bo zakładają, że tam jest wystarczająca ilość obsługi).
Pamiętajmy jednak że nie wszyscy rodzice to robią (bo nie ma takiego obowiązku) lub nie mogą (np. samotna matka ma jeszcze 2 dzieci w domu bez opieki).
Są też starsze dzieci przy których rodziców już nie ma, a dzieciaki z nudów mogą robić tak głupie rzeczy, że trzeba je pilnować.

Ja też potwierdzam, też bywałem 24h/dobę w szpitalu jak było tam moje dziecko i płaciłem za możliwość bycia przy dziecku! Co to jednak zmienia? Pielęgniarek było za mało i tak.

Znam szpital w którym pacjenci nie dostają lekarstw tylo chorzy sami chodzą w kapciach do apteki po drugiej stronie ulicy!
Czy inni też potwierdzą, że pielęgniarki się obijają bo chorzy sami biorą lekarstwa?

Problem jest tam gdzie jest słaby zarządzający. Bo to ludzie są najczęściej najsłabszym ogniwem. Gdy słabych się nie wywala z pracy to zawsze zrobi się patologia bez względu czy dotyczy to sędziów, lekarzy, nauczycieli, komorników, urzędników czy pielęgniarek!

to nie jest odosobniony przypadek
http://mamadu.pl/117311,lezala-brudna-glodna-i-zaniedbana-tak-szpital-potraktowal-chora-dziewczynke-z-domu-dziecka

dobrze że większość dzieci ma rodzicow , bo oddziały by strasznie wyglądały jak by ich trochę nie podganiał do roboty

zresztą widać co z ludźmi np. na geriatri robią

tak człowiek to najsłabsze ogniwo , ale nie należy go wzmacniać przymykaniem oczu na niechlujstwo , lenistwo i brak empatii

jak nie pasuje to do rzeźni na kurczaki tam również jest mięso Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:10

czy to nie jest przypadek scratch

http://www.tvn24.pl/incydent-na-urodzinach-krolowej-elzbiety-ii-zemdlal-gwardzista,651665,s.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:16

zibi napisał:
czy to nie jest przypadek scratch

http://www.tvn24.pl/incydent-na-urodzinach-krolowej-elzbiety-ii-zemdlal-gwardzista,651665,s.html

ma zbyt dużego fiuta i stanął mu na widok królowej
normalka
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:26

Sir Nick napisał:
Janko Traderroo napisał:
dex napisał:
Sir Nick napisał:
zibi napisał:
Na jednym z oddziałów, na którym leży ok. 40 dzieci, zamiast 8-10 pielęgniarek w trakcie strajku pracowały dwie, góra cztery. Matki martwiły się, czy tak zredukowana kadra jest w stanie podołać swoim obowiązkom (http://www.tvn24.pl)

i jeszcze więcej chcą zatrudnićRolling Eyes
na kawę to jeszcze by się świetlica przydała Very Happy

Czyli na oddział 40 dzieci na zmianę 12 godzinną (bo takie są najczęściej) przypada 4-5 pielęgniarek.
Czyli na 1 pielęgniarkę przypada 8-10 dzieci którymi trzeba się zająć.

Zibi, czy zajmowałeś się kiedyś własnym dzieckiem przez 12 godzin? Jeśli tak to teraz pomyśl, że tych dzieci masz na głowie 8-10 i to w dodatku CHORYCH.
Nie tylko musisz je nakarmić, przewinąć, zabawić, uśpić, ale i w trakcie leczyć!

Nie pracuję w szpitalu, ale myślę, że taka pielęgniarka w szpitalu pracuję więcej niż lekarz (bo ten podczas dyżuru może odespać pracę z prywatnego gabinetu).

Nie wiem jak Ty, ale ja bym w takich warunkach nie pracował za mniej niż 5k na rękę.

Pielęgniarki nie zajmują sie dziećmi tylko rodzic który siedzi z dzieckiem 24h/d. Jedyne co robią pielęgniarki to kilka razy dziennie obchód na którym sprawdzają stan dziecka, podają lekarstwa i posiłki. Dodatkowo rodzice płacą kilkanaście zł na dobę za wypożyczenie leżanki. Widać że dawno nie byłeś w szpitalu dziecięcym.

Tak,
potwierdzam


Mylicie przyczynę ze skutkiem. Rodzice siedzą 24h/dobę nie dlatego, że to lubią tylko dlatego, że wiedzą, że bez tego opieka będzie niewystarczająca i pewnie np. noworodki będą ciągle płakać bo jest ZA MAŁO pielęgniarek.
Na sali operacyjnej nie pomagają przy operacji (np. nie podają skalpela) bo zakładają, że tam jest wystarczająca ilość obsługi).
Pamiętajmy jednak że nie wszyscy rodzice to robią (bo nie ma takiego obowiązku) lub nie mogą (np. samotna matka ma jeszcze 2 dzieci w domu bez opieki).
Są też starsze dzieci przy których rodziców już nie ma, a dzieciaki z nudów mogą robić tak głupie rzeczy, że trzeba je pilnować.

Ja też potwierdzam, też bywałem 24h/dobę w szpitalu jak było tam moje dziecko i płaciłem za możliwość bycia przy dziecku! Co to jednak zmienia? Pielęgniarek było za mało i tak.

Znam szpital w którym pacjenci nie dostają lekarstw tylo chorzy sami chodzą w kapciach do apteki po drugiej stronie ulicy!
Czy inni też potwierdzą, że pielęgniarki się obijają bo chorzy sami biorą lekarstwa?

Problem jest tam gdzie jest słaby zarządzający. Bo to ludzie są najczęściej najsłabszym ogniwem. Gdy słabych się nie wywala z pracy to zawsze zrobi się patologia bez względu czy dotyczy to sędziów, lekarzy, nauczycieli, komorników, urzędników czy pielęgniarek!

Rodzic nie siedzi w szpitalu z dzieckiem dlatego, że jest za mało pielęgniarek, ale dlatego,
że chore dziecko potrzebuje być blisko rodzica - zwłaszcza gdy jest w nieznanym sobie miejscu.
I żadna podwyżka dla pielęgniarek, ani też zwiększenia ilości pielęgniarek tego nie zmienią.

Pielęgniarki powinny wykonywać tylko to czego nie umie zrobić każdy rodzic
- czyli zakładać wenflon, podawać leki dożylne oraz aplikować odpowiedni zastrzyk w przypadku gwałtownej zapaści.
Jeśli zostaną do tego ograniczone, wtedy połowę można zwolnić, a drugiej połowie można dać 100% podwyżki.
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:35

Z górek na dołki, czy też styczeń okaże się atrakcyjnym miesiącem?
UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 2igeqrq
UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 28tc3dj

BP pozdrawia goło ...
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:43

mariner napisał:
zibi napisał:
czy to nie jest przypadek scratch

http://www.tvn24.pl/incydent-na-urodzinach-krolowej-elzbiety-ii-zemdlal-gwardzista,651665,s.html

ma zbyt dużego fiuta i stanął mu na widok królowej
normalka
Skarżysz się że wszyscy Cię atakują ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś o 90-letniej kobiecie i zastanów się czy to jest normalne, ja mam duże wątpliwości Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:51

frater napisał:
mariner napisał:
zibi napisał:
czy to nie jest przypadek scratch

http://www.tvn24.pl/incydent-na-urodzinach-krolowej-elzbiety-ii-zemdlal-gwardzista,651665,s.html

ma zbyt dużego fiuta i stanął mu na widok królowej
normalka
Skarżysz się że wszyscy Cię atakują ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś o 90-letniej kobiecie i zastanów się czy to jest normalne, ja mam duże wątpliwości Evil or Very Mad

kiedyś to słyszałem
teraz na szybko wygooglałem bo wiedziałem co szukać frajerze

http://www.tkk.pl/~wlodarczyk/zsm/zsm/spodnie.htm

anegdota dupku
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 22:55

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 2vx2b91

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 23:02

mariner napisał:
frater napisał:
mariner napisał:
zibi napisał:
czy to nie jest przypadek scratch

http://www.tvn24.pl/incydent-na-urodzinach-krolowej-elzbiety-ii-zemdlal-gwardzista,651665,s.html

ma zbyt dużego fiuta i stanął mu na widok królowej
normalka
Skarżysz się że wszyscy Cię atakują ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś o 90-letniej kobiecie i zastanów się czy to jest normalne, ja mam duże wątpliwości Evil or Very Mad

kiedyś to słyszałem
teraz na szybko wygooglałem bo wiedziałem co szukać frajerze

http://www.tkk.pl/~wlodarczyk/zsm/zsm/spodnie.htm

anegdota dupku
Żałosne masz to poczucie humoru i tego żadne anegdoty nie zmienią! Jeżeli koniecznie musisz się dowartościować wyzywając swojego oponenta to współczuje. Pełno w necie takich kozaków wirtualnych, w literaturze również!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 23:17

Janus napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Michu - no ale nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie ubezpieczenia na życie przez telefon, przecież to oczywiste że dzwonią wyłącznie naciągacze którzy owszem i sprzedadzą Ci ubezpieczenie na życie, ale takie że rodzina ani grosza od nich nie dostanie jakby co. Takie rzeczy trzeba osobiście podreptać po różnych ubezpieczycielach, a nie z debilem z infolinii załatwiać. Zresztą różnice w cenach są gigantyczne, gdy zawierałem umowę z PZU po długim przebieraniu w ofertach to zawarłem na dobrych warunkach, z praktycznie pewnością że ubezpieczenie zostanie wypłacone. Przy okazji składka jest 10-cio krotnie niższa (!) niż najdroższa oferta jaką dostałem, chyba z Amplico (przy identycznej sumie ubezpieczenia!). A właśnie mendy z takich Amplico i innych spod żydowskiej gwiazdy najbardziej wydzwaniają, jak ktoś ma dobrą ofertę i jest wypłacalny to sami klienci się tam pchają. Tylko mendy i złodzieje na chama szukają klientów spamując i wydzwaniając.
Jak nie chcesz aby wydzwaniali, zastrzegasz pod koniec rozmowy że rozmowa jest nagrywana i żądasz usunięcia swoich danych osobowych z ich bazy danych i wpisania na czarną listę klientów, do których mają nie wydzwaniać nigdy więcej (często mówią, że dane mają z netu, ale jeśli jesteś na czarnej liście to i tak nie mają prawa dzwonić). Generalnie skutkuje, kiedyś wydzwaniali codziennie teraz może raz na tydzień, a mój numer wisi otwartym tekstem na wielu stronach internetowych i w bazach danych.

No wlasnie w tym rzecz ze zawsze dzwoni ten kto ma interes. Jesli cos ma byc korzystne dla leszcza to na pewno sie nie znajdzie samo z czyjejs inicjatywy tylko leszcz sam sie musi napocic by znalezc korzystny deal. A wiadomo ze tu jest konflikt interesow zawsze bo ten kto dzwoni chce na tym zarobic i firma ktora reprezentuje musi na tym zarobic. I kazdy kto sobie to uswiadomi ten nie da sobie nic sprzedac czego albo nie potrzebuje albo moze miec na lepszych warunkach.

To teraz zastanowcie sie czy oferowane w necie genialne systemy forexowe moga nabywcom przynosic obiecane zyski? Laughing Laughing

MICHU Antka nie sprzedaje poki co wiec pewnie jeszcze dziala.

Do mnie ostatnio zadzwoniła Pani z dużego niemieckiego towarzystwa, to zapytałem czy są ubezpieczenia na wypadek utraty pracy na skutek zwolnienia tzn. jak mnie zwolnią to czy będą spłacać za mnie kredyt dopóki nie znajdę pracy. I od razu się zamknęła a chciała mi wcisnąć jakieś badziewie na życie tzn. że niby jak umrę to bla bla bla. To ulubiona oferta ubezpieczycieli, jak wykitujesz.  

Musiałbyś być nad Amazonką w całości połknięty przez krokodyla nilowego:

  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 23:24

Przestancie sie do wszystkiego przyczepiac !!!

UFO forum to nie sklad porcelany.

Juz nawet zadnego zdania nie mozna i strach napisac bo z jak to nazwac sródslowia ? skrótów wyrazowych ?
Ukladacie sobie nowe wyrazy zwykle o pejoratywnym znaczeniu.

Lapie sie na tym, ze podstawiam specjalnie pod dany wyraz inny wyraz zeby uniknac ewentualnej obrazy kogos
A i tak wpadam z deszczu pod rynne i chryja gotowa. What a Face

Przeciez to jest szalenstwo jakies. dobryżart
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 23:39

MICHU napisał:
Przestancie sie do wszystkiego przyczepiac !!!

UFO forum to nie sklad porcelany.

Juz nawet zadnego zdania nie mozna i strach napisac bo z jak to nazwac sródslowia ? skrótów wyrazowych ?
Ukladacie sobie nowe wyrazy zwykle o pejoratywnym znaczeniu.

Lapie sie na tym, ze podstawiam specjalnie pod dany wyraz inny wyraz zeby uniknac ewentualnej obrazy kogos
A i tak wpadam z deszczu pod rynne i chryja gotowa. What a Face

Przeciez to jest szalenstwo jakies. dobryżart
Michu, Twój głos prawdziwie jest głosem rozsądku!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 11 Cze 2016, 23:49

frater napisał:
MICHU napisał:
Przestancie sie do wszystkiego przyczepiac !!!

UFO forum to nie sklad porcelany.

Juz nawet zadnego zdania nie mozna i strach napisac bo z jak to nazwac sródslowia ? skrótów wyrazowych ?
Ukladacie sobie nowe wyrazy zwykle o pejoratywnym znaczeniu.

Lapie sie na tym, ze podstawiam specjalnie pod dany wyraz inny wyraz zeby uniknac ewentualnej obrazy kogos
A i tak wpadam z deszczu pod rynne i chryja gotowa. What a Face

Przeciez to jest szalenstwo jakies. dobryżart
Michu, Twój głos prawdziwie jest głosem rozsądku!

Dzieki za uznanie, naprawde staram sie.
Staram sie ze wszystkich sil.
Bóg i nie tylko Bóg sa Mi swiadkiem ile juz przez Was przeszedlem.
A konca drogi nie widac.
Tiaaa....
"Co Nas nie zabije to Nas wzmocni."
Za jakie grzechy sie pytam ?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 01:03

mariner napisał:
Brutus napisał:
mariner napisał:

z mediów dowiedziałem się że Rosja prowadzi imperialną politykę
i dlatego należy się zbroić
no bo UE się nie rozszerza
NATO nie zwiększa swoich baz
Nato jest pokojowe i tylko ustanawia swoje nowe bazy bliżej Rosji
tak prewencyjnie na wszelki wypadek jakby Putinowi odbiło
UE i Nato nie mają nic do Rosji
nie chcą tam nic zmieniać tylko się bronią przed ewentualną agresją

NATO pozostaje cały czas pod kontrolą demokratycznie wyłonionych rządów, natomiast demokracja w Rosji jest niepełna. I z tego powodu Rosja  jest mniej przewidywalna, poza tym imperialne zakusy Rosji są znane od przeszło tysiąca lat!

czy carska Rosja zgromadziła takie siły że poszła na zachód do Paryża ??
nie
to Napoleon najechał Rosję
kiedy carska Rosja sama z siebie czyli totalnie sama poszła na zachód ???

A rzez Pragi i rozbiory POlski to co, nie pochod na zachod?Warszawa jest na wschod od Moskwy czy k**wa jak?
Tak poszla tez na zachod zeby stlumic rewolucje francuska, Francuzi nigdy wczesniej nie mieli nci do Rosji/
https://pl.wikipedia.org/wiki/II_koalicja_antyfrancuska
Napoleon po prostu kontynuowal polityke zapewnienia Francji bezpieczenstwa ale to inne kraje sie wtracaly w sprawy Francji w tym czasi ea nie odwrotnie a ze pozniej dostawaly za to w pizde to inna sprawa

Przestan sie w koncu kompromitowac piszac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.
Opowiedz o przyladku Horn albo jak z kolegami sie pukaliscie pod pokladem bo baby nie bylo 9 miesiecy ale nie nie udawaj znawcy historii ciemniaku


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Nie 12 Cze 2016, 01:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 01:06

A co do sluzby zdrowia to jesli ma byc "za darno" i "taka sama dla wszystkich" to wlasnei taka jets gowniana i nieefektywna, ale ze zwolennikow komuny w POlsce jest wiekszosc to mamy co mamy.
Wiekszosc ludzi jest za glupia zeby zobaczyc zwiazek miedzy 500 plus, szpitalami,uczelniami i urzednikami
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 02:45

jakas restauracjo-dyskoteka przy dworcu ... disco polo naqrwia zule sie kreca "poratuj szefuncio 20gr"
centralnie przed lokalem typ napierdala typiare po ryju, ta upadla a ten ja dalej tlucze affraid  qrwa jaka patologia i taki margines tez dostanie 500+

Shocked  

mialem wejsc z ciekawosci do srodka na chwile ale gdy to zobaczylem to juz mi sie odechcialo niedobrze mi

a psiarnia stoi bez dupy totalnie w oswietlonym centrum gdzie sie nic nie dzieje a tam gdzie sa potrzebni to ich nie ma, moze sami sie boja? dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 02:57

kaczor napisał:
A co do sluzby zdrowia to jesli ma byc "za darno" i "taka sama dla wszystkich" to wlasnei taka jets gowniana i nieefektywna, ale ze zwolennikow komuny w POlsce jest wiekszosc to mamy co mamy.
Wiekszosc ludzi jest za glupia zeby zobaczyc zwiazek miedzy 500 plus, szpitalami,uczelniami i urzednikami

Bo panstwo najlepiej wie jak "zadbac o dobro" swoich obywateli pobierajac przymusowe skladki zdrowotne a pozniej rozporzadzajac tym wedle wlasnego uznania Laughing
a powinno to trafiac na indywidualne konta zdrowotne a uslugi medyczne powinny byc wszystkie platne
300-cos pln miesiecznie chyba jest skladka zdrowotna od zatrudnienia na pelny etat to w skali roq daje jakies 4k; mysle ze spora czesc ludzi nie choruje az tak aby tyle wydawac a ci ktorym sie to zdarza maja do wyboru prywatne polisy medyczne
A tu chooy, panstwo zabiera ci ta kase wydaje ja jak chce bez twojej wiedzy i zgody a gdy potrzebujesz to masz operacje za 8 lat najblizszy termin dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 03:03

Ja uwazam ze bezplatne powinny byc tylko uslugi ratownictwa medycznego gdy jest bezposrednie zagrozenie zycia a ofiara jest np nieprzytomma to w tym tylko zakresie powinno dzialac darmowe rarownictwo a kazde leczenie juz powinno byc platne.
Powyzsze z zastrzezeniem wyjatq reanimowania żuli bo czesto sie widzi gdy pogotowie za publiczne pieniadze probuje na sile otrzezwic zachlanego menta, ktory jeszcze ich zbluzga.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 04:17

musze przyznać obiektywnie że ruscy kibice to wieśniaki k**wa Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 08:55

thorgall napisał:
musze przyznać obiektywnie że ruscy kibice to wieśniaki k**wa  Evil or Very Mad
wyplata nie przyszla ? Shocked
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 10:12

kaczor napisał:
thorgall napisał:
musze przyznać obiektywnie że ruscy kibice to wieśniaki k**wa  Evil or Very Mad
wyplata nie przyszla ? Shocked

nu ani tolko namordnik priwiezlii
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 10:38

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
A co do sluzby zdrowia to jesli ma byc "za darno" i "taka sama dla wszystkich" to wlasnei taka jets gowniana i nieefektywna, ale ze zwolennikow komuny w POlsce jest wiekszosc to mamy co mamy.
Wiekszosc ludzi jest za glupia zeby zobaczyc zwiazek miedzy 500 plus, szpitalami,uczelniami i urzednikami

Bo panstwo najlepiej wie jak "zadbac o dobro" swoich obywateli pobierajac przymusowe skladki zdrowotne a pozniej rozporzadzajac tym wedle wlasnego uznania Laughing
a powinno to trafiac na indywidualne konta zdrowotne a uslugi medyczne powinny byc wszystkie platne
300-cos pln miesiecznie chyba jest skladka zdrowotna od zatrudnienia na pelny etat to w skali roq daje jakies 4k; mysle ze spora czesc ludzi nie choruje az tak aby tyle wydawac a ci ktorym sie to zdarza maja do wyboru prywatne polisy medyczne
A tu chooy, panstwo zabiera ci ta kase wydaje ja jak chce bez twojej wiedzy i zgody a gdy potrzebujesz to masz operacje za 8 lat najblizszy termin dobryżart

Problem w tym, że pieniądze można tylko wtedy zbierać, gdy po drugiej stronie ktoś tonie w długach.
Jeśli wszyscy obywatele oszczędzają to w długach tonie państwo co prowadzi ostatecznie do jego bankructwa. Stąd pieniądze w skali państwa muszą być w miarę możliwości wydawane na bieżąco, a nie zbierane.

Przykładowo pomysł utworzenia OFE to było zwykle niezrozumienie faktu, że gdyby wszyscy naraz mogli odkładać na przyszłość to wszyscy naraz mogliby być bogaci. Co jest oczywiście bzdurą, bo gdyby wszyscy mieli nadmiar pieniędzy na koncie wtedy pieniądz byłby nic nie warty.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 10:44

kaczor napisał:
mariner napisał:
Brutus napisał:
mariner napisał:

z mediów dowiedziałem się że Rosja prowadzi imperialną politykę
i dlatego należy się zbroić
no bo UE się nie rozszerza
NATO nie zwiększa swoich baz
Nato jest pokojowe i tylko ustanawia swoje nowe bazy bliżej Rosji
tak prewencyjnie na wszelki wypadek jakby Putinowi odbiło
UE i Nato nie mają nic do Rosji
nie chcą tam nic zmieniać tylko się bronią przed ewentualną agresją

NATO pozostaje cały czas pod kontrolą demokratycznie wyłonionych rządów, natomiast demokracja w Rosji jest niepełna. I z tego powodu Rosja  jest mniej przewidywalna, poza tym imperialne zakusy Rosji są znane od przeszło tysiąca lat!

czy carska Rosja zgromadziła takie siły że poszła na zachód do Paryża ??
nie
to Napoleon najechał Rosję
kiedy carska Rosja sama z siebie czyli totalnie sama poszła na zachód ???

A rzez Pragi i rozbiory POlski to co, nie pochod na zachod?Warszawa jest na wschod od Moskwy czy k**wa jak?
Tak poszla tez na zachod zeby stlumic rewolucje francuska, Francuzi nigdy wczesniej nie mieli nci do Rosji/
https://pl.wikipedia.org/wiki/II_koalicja_antyfrancuska
Napoleon po prostu kontynuowal polityke zapewnienia Francji bezpieczenstwa ale to inne kraje sie wtracaly w sprawy Francji w tym czasi ea nie odwrotnie a ze pozniej dostawaly za to w pizde to inna sprawa

Przestan sie w koncu kompromitowac piszac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.
Opowiedz o przyladku Horn albo jak z kolegami sie pukaliscie pod pokladem bo baby nie bylo 9 miesiecy ale nie nie udawaj znawcy historii ciemniaku

tu akurat kaczor ma rację
po rewolucji Francuskiej pięć wielkich monarchi w Europie popadło w panikę i nie chciało , aby w ich krajach sytuacja się powtórzyła , dlatego ciągle nękali Napoleona i tworzyli nowe koalicje antynapoleońskie których było aż siedem affraid



_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 12 Cze 2016, 11:14

zibi napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
Brutus napisał:
mariner napisał:

z mediów dowiedziałem się że Rosja prowadzi imperialną politykę
i dlatego należy się zbroić
no bo UE się nie rozszerza
NATO nie zwiększa swoich baz
Nato jest pokojowe i tylko ustanawia swoje nowe bazy bliżej Rosji
tak prewencyjnie na wszelki wypadek jakby Putinowi odbiło
UE i Nato nie mają nic do Rosji
nie chcą tam nic zmieniać tylko się bronią przed ewentualną agresją

NATO pozostaje cały czas pod kontrolą demokratycznie wyłonionych rządów, natomiast demokracja w Rosji jest niepełna. I z tego powodu Rosja  jest mniej przewidywalna, poza tym imperialne zakusy Rosji są znane od przeszło tysiąca lat!

czy carska Rosja zgromadziła takie siły że poszła na zachód do Paryża ??
nie
to Napoleon najechał Rosję
kiedy carska Rosja sama z siebie czyli totalnie sama poszła na zachód ???

A rzez Pragi i rozbiory POlski to co, nie pochod na zachod?Warszawa jest na wschod od Moskwy czy k**wa jak?
Tak poszla tez na zachod zeby stlumic rewolucje francuska, Francuzi nigdy wczesniej nie mieli nci do Rosji/
https://pl.wikipedia.org/wiki/II_koalicja_antyfrancuska
Napoleon po prostu kontynuowal polityke zapewnienia Francji bezpieczenstwa ale to inne kraje sie wtracaly w sprawy Francji w tym czasi ea nie odwrotnie a ze pozniej dostawaly za to w pizde to inna sprawa

Przestan sie w koncu kompromitowac piszac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.
Opowiedz o przyladku Horn albo jak z kolegami sie pukaliscie pod pokladem bo baby nie bylo 9 miesiecy ale nie nie udawaj znawcy historii ciemniaku

tu akurat kaczor ma rację
po rewolucji Francuskiej pięć wielkich monarchi w Europie popadło w panikę i nie chciało , aby w ich krajach sytuacja się powtórzyła , dlatego ciągle nękali Napoleona i tworzyli  nowe koalicje  antynapoleońskie których było aż siedem affraid




Napoleon przeprowadzil zamach stanu i polozyl kres rewolucji więc ta teza ze monarchie baly sie powtorki rewolucji i zaatakowaly grabarza rewolucji jest słaba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend   UFO 11 - 12 06  2016 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 21 - 22 05 2016 r. Weekend
» UFO 16 - 17 07 2016 r. Weekend
» UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend
» UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend
» UFO 06 - 07 08 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: