Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 22 07 2016 r.

Go down 
+15
zibi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Janko Traderroo
thorgall
Frater
Małolat
kaczor
dex
Nadaje ze Stronia
Osły
MICHU
ból i cierpienie
Reser
delphia
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:42

ale zyd tarmosi indeksy na zachodzie Very Happy
mamy przełamanie - PRZESILENIE

Michu , Antek nadąża ??


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Pią 22 Lip 2016, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:43

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co do muslimskich debili to ja nie jestem rasistą gdyż nie potępiam nikogo za to jak wygląda jaki ma kolor czy w co wierzy ale za to, jakich czynów dokonuje.
Może być niebieski i wierzyć w Cthulhu ale jeśli robi z praworządnego kraju rynsztok, rozpierdala samochody, niszczy czyjeś mienie, gwałci kobiety, kradnie i jest bezkarny no to to się qrwa do gazu kwalifiqje Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

I jeszcze raz powtarzam: nie za wygląd, nie za pochodzenie ale ZA CZYNY. Jak sie qrwy nie umieją dostosować to albo wypierdalać deportacja w trybie natychmiastowym 24h albo gaz.

Francja pokazuje jak beznadziejnie słabym jest państwem pozwalając się w ten sposób niszczyć od środka i w sumie gówno z tym robi. To rzeczywiście jestem skłonny uwierzyć, że tego kraju już nie ma.
Takie bydło jak na tym filmie to powinni komandosi i wojsko spacyfikować, spałować, gnaty poobijać, wpierdolić do aresztu i wyciągnąć konsekwencje a tu co? ... NIC... gówno.

Robią co chcą bo są bezkarni. Ciekawe czy Allach im na to pozwala niedobrze mi niedobrze mi

Żenada po prostu, w Europie sobie pozwalają na to, czego by się bali w swoich krajach.

Hollande powinien jeszcze obciągnąć każdemu w nagrodę.


opcjo jaki to kraj ?
https://www.youtube.com/watch?v=PygezxokOg8

Oczywiscie nikt nie poniosl za to odpowiedzialnosci

No jakby Polska...

No oczywiście, ciężko złapać i osądzić grupę. To aqrat chamski wybryk chuligański nie podyktowany pierdolniętą religią co nie zmienia fucktu, że za to powinni beknąć a konkretnie za zniszczenie mienia i stworzenie zagrożenia publicznego. Wyłapać, spałować, aresztować i osądzić każdego po kolei.

Wykorzystywanie ważnego święta narodowego po to by robić zadymę. "Patrioci" qrwa jak moje gówno w kiblu niedobrze mi

no i beknęli

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/982121,Wyrok-za-spalenie-wozu-TVN24-Ponad-2-lata-wiezienia

Sąd zobowiązał ich też do zapłaty ponad 785 tys. zł za wyrządzoną szkodę.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:49

kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co do muslimskich debili to ja nie jestem rasistą gdyż nie potępiam nikogo za to jak wygląda jaki ma kolor czy w co wierzy ale za to, jakich czynów dokonuje.
Może być niebieski i wierzyć w Cthulhu ale jeśli robi z praworządnego kraju rynsztok, rozpierdala samochody, niszczy czyjeś mienie, gwałci kobiety, kradnie i jest bezkarny no to to się qrwa do gazu kwalifiqje Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

I jeszcze raz powtarzam: nie za wygląd, nie za pochodzenie ale ZA CZYNY. Jak sie qrwy nie umieją dostosować to albo wypierdalać deportacja w trybie natychmiastowym 24h albo gaz.

Francja pokazuje jak beznadziejnie słabym jest państwem pozwalając się w ten sposób niszczyć od środka i w sumie gówno z tym robi. To rzeczywiście jestem skłonny uwierzyć, że tego kraju już nie ma.
Takie bydło jak na tym filmie to powinni komandosi i wojsko spacyfikować, spałować, gnaty poobijać, wpierdolić do aresztu i wyciągnąć konsekwencje a tu co? ... NIC... gówno.

Robią co chcą bo są bezkarni. Ciekawe czy Allach im na to pozwala niedobrze mi niedobrze mi

Żenada po prostu, w Europie sobie pozwalają na to, czego by się bali w swoich krajach.

Hollande powinien jeszcze obciągnąć każdemu w nagrodę.

opcjo jaki to kraj ?
https://www.youtube.com/watch?v=PygezxokOg8

Oczywiscie nikt nie poniosl za to odpowiedzialnosci

No jakby Polska...

No oczywiście, ciężko złapać i osądzić grupę. To aqrat chamski wybryk chuligański nie podyktowany pierdolniętą religią co nie zmienia fucktu, że za to powinni beknąć a konkretnie za zniszczenie mienia i stworzenie zagrożenia publicznego. Wyłapać, spałować, aresztować i osądzić każdego po kolei.

Ale nikt za to nie beknal, wiec jakos nie widze zeby u nas policja byla bardziej sprawna niz we Francji.Mamy po prostu szczescie ze nikt tu nie chce przyjezdzac Very Happy

No tak. Gdyby do nas takie hordy muslimów się zleciały to byłoby to samo co w FR.

Obecnie żaden kraj w Europie nie poradziłby sobie chyba z tym bo to jest forma bandytyzmu zbiorowego, do której nowoczesna Europa nie przywykła po prostu. To zostało dawno temu wyeliminowane a teraz nagle wróciło z innej strony.

Z kolei gdyby utworzyli specjalne służby na wzór BOPE w Rio to mogłoby to odbić się też na represjach zwykłej ludności, która normalnie żyje.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:50

delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co do muslimskich debili to ja nie jestem rasistą gdyż nie potępiam nikogo za to jak wygląda jaki ma kolor czy w co wierzy ale za to, jakich czynów dokonuje.
Może być niebieski i wierzyć w Cthulhu ale jeśli robi z praworządnego kraju rynsztok, rozpierdala samochody, niszczy czyjeś mienie, gwałci kobiety, kradnie i jest bezkarny no to to się qrwa do gazu kwalifiqje Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

I jeszcze raz powtarzam: nie za wygląd, nie za pochodzenie ale ZA CZYNY. Jak sie qrwy nie umieją dostosować to albo wypierdalać deportacja w trybie natychmiastowym 24h albo gaz.

Francja pokazuje jak beznadziejnie słabym jest państwem pozwalając się w ten sposób niszczyć od środka i w sumie gówno z tym robi. To rzeczywiście jestem skłonny uwierzyć, że tego kraju już nie ma.
Takie bydło jak na tym filmie to powinni komandosi i wojsko spacyfikować, spałować, gnaty poobijać, wpierdolić do aresztu i wyciągnąć konsekwencje a tu co? ... NIC... gówno.

Robią co chcą bo są bezkarni. Ciekawe czy Allach im na to pozwala niedobrze mi niedobrze mi

Żenada po prostu, w Europie sobie pozwalają na to, czego by się bali w swoich krajach.

Hollande powinien jeszcze obciągnąć każdemu w nagrodę.


opcjo jaki to kraj ?
https://www.youtube.com/watch?v=PygezxokOg8

Oczywiscie nikt nie poniosl za to odpowiedzialnosci

No jakby Polska...

No oczywiście, ciężko złapać i osądzić grupę. To aqrat chamski wybryk chuligański nie podyktowany pierdolniętą religią co nie zmienia fucktu, że za to powinni beknąć a konkretnie za zniszczenie mienia i stworzenie zagrożenia publicznego. Wyłapać, spałować, aresztować i osądzić każdego po kolei.

Wykorzystywanie ważnego święta narodowego po to by robić zadymę. "Patrioci" qrwa jak moje gówno w kiblu niedobrze mi

no i beknęli

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/982121,Wyrok-za-spalenie-wozu-TVN24-Ponad-2-lata-wiezienia

Sąd zobowiązał ich też do zapłaty ponad 785 tys. zł za wyrządzoną szkodę.

Ooooo proszę Shocked Shocked  no to kaczor sie pomylił

Czyli jest sprawiedliwość w Polsce
jako taka
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:53

OpCjOnEr napisał:


No tak. Gdyby do nas takie hordy muslimów się zleciały to byłoby to samo co w FR.

Obecnie żaden kraj w Europie nie poradziłby sobie chyba z tym bo to jest forma bandytyzmu zbiorowego, do której nowoczesna Europa nie przywykła po prostu. To zostało dawno temu wyeliminowane a teraz nagle wróciło z innej strony.

Z kolei gdyby utworzyli specjalne służby na wzór BOPE w Rio to mogłoby to odbić się też na represjach zwykłej ludności, która normalnie żyje.

co sie martwisz ?
wiesz ile po takiej zadymie leżałoby na ulicy smartfonów
a i w tłumie to by sobie cos bzyknal na krzywusa
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:55

OpCjOnEr napisał:

Ooooo proszę Shocked Shocked  no to kaczor sie pomylił

Czyli jest sprawiedliwość w Polsce
jako taka

ale pierdolisz !!!  Mad Mad Mad Mad
KACZOR SIE NIGDY NIE MYLI !!!!
tak samo jak miszcz (i Indiana ) nigdy nie tracą na giełdzie
wbij to sobie do głowy


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Pią 22 Lip 2016, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:55

dex o jakim równaniu całych miast z ziemią mówisz? Jedynym miastem zrównanym z ziemią w wyniku nalotów jest Kobane (dotyczy części opanowanej przez ISIS). Ale to jest miasto kurdyjskie więc zupełnie nijak ma sie do Twojej tezy. Oczywiście czy to w Syrii czy w Iraku w wynimku bombardowań czy to tzw kolacji czy syryjskich/rosyjskich cały czas giną cywile ale to jest wojna.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:56

SZPILKA W DUPĘ OD DOŁU


Cichaczem znienacka rura na Jankesie, od razu atak szału na Helmutni. 



Na GPW już sie na dziś naspadało, można śmiało longi brać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:57

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:


No tak. Gdyby do nas takie hordy muslimów się zleciały to byłoby to samo co w FR.

Obecnie żaden kraj w Europie nie poradziłby sobie chyba z tym bo to jest forma bandytyzmu zbiorowego, do której nowoczesna Europa nie przywykła po prostu. To zostało dawno temu wyeliminowane a teraz nagle wróciło z innej strony.

Z kolei gdyby utworzyli specjalne służby na wzór BOPE w Rio to mogłoby to odbić się też na represjach zwykłej ludności, która normalnie żyje.

co sie martwisz ?
wiesz ile po takiej zadymie leżałoby  na ulicy smartfonów
a i w tłumie to by sobie cos  bzyknal  na krzywusa

albo kamieniem w łeb dostał
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 10:59

ps
moze bys i dostal ale warto zaryzykowac by bylo ( masz chyba jeszcze ten kask z Lidla ?)
bo co byś  sobie poruchal to twoje
(ty bys sobie poruchal albo ciebie wyruchali -ale by sie cos dzialo w tym smutnym jak pisda miescie )



Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Pią 22 Lip 2016, 11:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:05

Ten bandytyzm jest kwestią wpojonej mentalności. Araby mają po prostu agresywną mentalność. Oni nawet gdy normalnie z sobą rozmawiają to jakby się kłócili Shocked  Wyjebać w mordę strzała swojej żonie to dla nich jest przecież normalne.
Po prostu rozpierdol mają w genach moim zdaniem a pogłębia to ten psychiczny fanatyzm religijny. Od bobasa w pieluchach walenie czółkiem o dywan dziesiątki razy dziennie - to jak można normalnym być później? Każdy by ześwirował.

Myślę że wiele innych grup etnicznych nie robiłoby raczej takich chamskich akcji w kraju, do którego przybyli w celu lepszego życia.

Choćby cyganie - oni tylko cichaczem kradną a nie palą samochodów i nie gwałcą lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:06

OpCjOnEr napisał:
Ten bandytyzm jest kwestią wpojonej mentalności. Araby mają po prostu agresywną mentalność. Oni nawet gdy normalnie z sobą rozmawiają to jakby się kłócili Shocked  Wyjebać w mordę strzała swojej żonie to dla nich jest przecież normalne.
Po prostu rozpierdol mają w genach moim zdaniem a pogłębia to ten psychiczny fanatyzm religijny.

Myślę że wiele innych grup etnicznych nie robiłoby raczej takich chamskich akcji w kraju, do którego przybyli w celu lepszego życia.

Choćby cyganie - oni tylko cichaczem kradną a nie palą samochodów i nie gwałcą lol!

a weź posluchaj Japończyka
jak oni sie zwracaja do kobiet Mad Mad Shocked

juz dawno powinni sie pozabijac
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:06

OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co do muslimskich debili to ja nie jestem rasistą gdyż nie potępiam nikogo za to jak wygląda jaki ma kolor czy w co wierzy ale za to, jakich czynów dokonuje.
Może być niebieski i wierzyć w Cthulhu ale jeśli robi z praworządnego kraju rynsztok, rozpierdala samochody, niszczy czyjeś mienie, gwałci kobiety, kradnie i jest bezkarny no to to się qrwa do gazu kwalifiqje Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

I jeszcze raz powtarzam: nie za wygląd, nie za pochodzenie ale ZA CZYNY. Jak sie qrwy nie umieją dostosować to albo wypierdalać deportacja w trybie natychmiastowym 24h albo gaz.

Francja pokazuje jak beznadziejnie słabym jest państwem pozwalając się w ten sposób niszczyć od środka i w sumie gówno z tym robi. To rzeczywiście jestem skłonny uwierzyć, że tego kraju już nie ma.
Takie bydło jak na tym filmie to powinni komandosi i wojsko spacyfikować, spałować, gnaty poobijać, wpierdolić do aresztu i wyciągnąć konsekwencje a tu co? ... NIC... gówno.

Robią co chcą bo są bezkarni. Ciekawe czy Allach im na to pozwala niedobrze mi niedobrze mi

Żenada po prostu, w Europie sobie pozwalają na to, czego by się bali w swoich krajach.

Hollande powinien jeszcze obciągnąć każdemu w nagrodę.

Gdybym urodził się w Iraku, moi rodzice zginęli w nalocie bombowym, gdybym pochodził z Syrii, w którym kobiety są tak przerażone wojną i biedą, że jedynie gwałt jest szansą na prokreację, gdybym musiał kraść by przeżyć pomimo grożącej za to karze śmierci, to nie wiem czy sam szanowałbym czyjeś mienie, kobiety i prawo własności. Nie wiem, czy nie zostałbym terrorystą.

Wiec wszystko fajnie, "karać za czyny a nie pochodzenie", ale tylko w teorii.
W praktyce faktem jest, to miejsce urodzenia determinuje to jakie są czyny, więc karanie za czyny jest karaniem za pochodzenie. 

Żeby nie karać za pochodzenie musielibyśmy nie tylko przestać bombardować na Bliskim Wschodzie, i nie tylko zmusić korporacje do oddania ziemi ludziom w Afryce. Musielibyśmy zacząć rekompensować ludziom na pustyni trudniejsze warunki startowe.

Obicie gnatów przez służby bezpieczeństwa jest śmieszne, oni się nawet tego nie boją, bo nawet gdyby ich bić codziennie, to i tak będzie im łatwiej, niż tam skąd przyszli.

Przykro mi, ale to zachód pierwszy dopuścił się agresji, i teraz przyszedł czas zapłacić. Albo zamiast na bomby finansowane z podatków zaczniemy dobrowolnie płacić LVT ludziom za pozostanie na pustyni, albo ludzie z pustyni sami sobie to zrekompensują, ze szkodą dla obu stron. Możliwe, że Europejczycy są zbyt głupi żeby przetrwać jako cywilizacja.

To było ich nie wpuszczać, zakazać wstępu i deportować - Francja sama na siebie wydała wyrok dobrowolnie. Nie mogę sqmać dlaczego EU zrobiła z siebie Caritas dla Bliskiego Wschodu i północnej Afryki? Shocked Skąd ta MANIA wpuszczania hurtem tych uchodźców? Po co to potrzebne, na cholerę, kto tak zadecydował i w jakim celu? Surprised
Powinna być polityka żelaznych granic - tak wyśrubowane warunki emigracji, że może z 5% tych co są by się tylko załapało albo jeszcze mniej a nie z otwartymi ramionami zapraszają całe statki z Morza Śródziemnego.
To tak jakby dobrowolnie sobie zaprosić do domu całe stado Cyganów.


Poza tym nie wszędzie były naloty i bombardowania jak np. Tunezja. To jest po prostu świadomość bezkarności, która ich rozbestwia na zasadzie skoro można zgwałcić Niemrę i nic mi za to sie nie stanie do dlaczego nie? Bo jeśli ktoś z kraju ogarniętego wojną przybywa do lepszego świata to powinien być wdzięczny losowi, że mu się to udało i Allacha w pięty całować a nie jeszcze bezczelnie niszczyć i robić drugą wojnę tam gdzie przyjechał.

Żeby UE mogła zakazać Arabom wjazdu do siebie, musiałaby najpierw odebrać sobie prawo do włażenia z butami w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Multinational-corporations-in-Africa

My nie jesteśmy lepszym światem. My jesteśmy bardziej zakłamanym światem.
Te kraje nie są ogarnięte wojną. To my robimy tam wojnę.
Nie jesteśmy żadnym Caritasem, jesteśmy ludobójcami, handlarzami niewolnikami i bronią.

Zamiast każdej bomby, która kosztuje miliony zrzucajmy im pieniądze.
Zamiast dawać sie okradać przez opodatkowanie pracy na finansowanie bomb, płaćmy sobie wzajemnie od wartości ziemi.
Opodatkujmy od ziemi korporacje korzystające z ziemi w Afryce,
armię niszczącą wartość ziemi na Bliskim Wschodzie przez bombardowania,
działającą w imieniu handlarzy broni żyjących z jej sprzedaży,
przez co Ziemia jest padołem łez.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pią 22 Lip 2016, 12:45, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:08

Osły napisał:
ps
moze bys i dostal ale warto zaryzykowac by bylo ( masz chyba jeszcze ten kask z Lidla ?)
bo co byś  sobie poruchal to twoje
(ty bys sobie poruchal albo ciebie wyruchali -ale by sie cos dzialo w tym smutnym jak pisda miescie )


Zastanawia mnie skąd to powiedzenie, czy pi*da jest smutna? Surprised
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12628
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:09

http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/sejm-za-15-proc-cit-dla-malych-firm,85,0,2127445.html Very Happy Exclamation
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:11

Małolat napisał:
http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/sejm-za-15-proc-cit-dla-malych-firm,85,0,2127445.html Very Happy Exclamation

No i bardzo dobrze! UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691 UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691

Nikt nie był przeciw.

Wygląda więc NATO, że w końcu rząd coś zaczął robić a nie tylko pozorować i kraść jak te qrwy poprzednie.
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:12

22 lipca 1945 ogłoszono amnestię ustanowiono też Narodowe Święto Odrodzenia Polski! Do dzisiaj niektóre rodziny indiańskie (czerwone) świętują noo chyba że się nawróciły na PiS to świętują 10 kwietnia.
Jeszcze Polska nie zginęła lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:13

Faszysta 100pkt w 10min strzelil z dupy nach oben Shocked Shocked 

Antek pewnie ostro przytulony.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:15

frater napisał:
22 lipca 1945 ogłoszono amnestię ustanowiono też Narodowe Święto Odrodzenia Polski! Do dzisiaj niektóre rodziny indiańskie (czerwone) świętują noo chyba że się nawróciły na PiS to świętują 10 kwietnia.
Jeszcze Polska nie zginęła lol!

Ale przecież to było komunistyczne święto! Stalin podpisywał w Moskwie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_PKWN

jak zwykle ruskie zakłamali Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12628
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:21

zero obrotu na spadku koralgol słaby jak Sierakowski Very Happy
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:23

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 2vc6qep
UFO 22 07  2016 r. - Page 3 34gqdr8


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzez-wolynska-ludobojstwem-sejm-przyjal-uchwale,662786.html

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12628
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:27

dziadek napisał:
UFO 22 07  2016 r. - Page 3 2vc6qep
UFO 22 07  2016 r. - Page 3 34gqdr8


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzez-wolynska-ludobojstwem-sejm-przyjal-uchwale,662786.html
w końcu UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691 UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691 UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691
bo te kurwy z PO-Psl tak się ich bały i nie chciały drażnić Janukowycza, ze słowo ludobňjstwo było niby nieodpowiednie. No widac kto był przeciw kozak
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:31

RYNEK JEST SILNY


HOSSA
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:36

9:16 Tomasz Brach



Baryłka ropy Brent na poziomach dwumiesięcznego minimum...


dobryżart dobryżart dobryżart   qrde po cichu sygnały odwrotu dostaję
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:53

OpCjOnEr napisał:


Zastanawia mnie skąd to powiedzenie, czy pi*da jest smutna? Surprised
bo Ty ogladales tylko wesołe pisdy

ale popatrz np. na Kaczora Shocked Mad Mad
stąd właśnie wzięło sie to powiedzenie
Very Happy


Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:55

OpCjOnEr napisał:
RYNEK JEST SILNY


HOSSA



Budzić Palantów sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu


POnownie Eskimos KRACH zarządził affraid affraid affraid ....... osoby neurotyczne, o słabych zwieraczach zapraszane są do kibla lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:57

OpCjOnEr napisał:
9:16 Tomasz Brach



Baryłka ropy Brent na poziomach dwumiesięcznego minimum...



dobryżart dobryżart dobryżart   qrde po cichu sygnały odwrotu dostaję

to nie idzemy na barana 100$??Shocked
a pewien rolnik wtedy pisal ze idziemy na poziomy okolo 30 $- poglebienie lub podwojne dno
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 11:59

Nadaje ze Stronia napisał:
OpCjOnEr napisał:
RYNEK JEST SILNY


HOSSA



Budzić Palantów sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu


POnownie Eskimos KRACH zarządził affraid affraid affraid   ....... osoby neurotyczne, o słabych zwieraczach zapraszane są do kibla lol! lol! lol!
znaczy sie byki
siadać na sedes i zapiąć pasy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 12:00

Małolat napisał:
http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/sejm-za-15-proc-cit-dla-malych-firm,85,0,2127445.html Very Happy Exclamation

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691 UFO 22 07  2016 r. - Page 3 767691 DOBRA ZMIANA

CZY BELKOWE TEZ BEDZIE 15 %
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28106
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 EmptyPią 22 Lip 2016, 12:04

Osły napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
OpCjOnEr napisał:
RYNEK JEST SILNY


HOSSA



Budzić Palantów sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu


POnownie Eskimos KRACH zarządził affraid affraid affraid   ....... osoby neurotyczne, o słabych zwieraczach zapraszane są do kibla lol! lol! lol!
znaczy sie byki
siadać  na sedes i zapiąć  pasy


...radzę wszystkim scratch scratch ....... z wyjątkiem Pana Kaczora, który swego czasu służąc w szeregach LWP wywijał hełm na lewą stronę Laughing Laughing Laughing ......... całkowite przeciwieństwo Marinera Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 22 07 2016 r.   UFO 22 07  2016 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 22 07 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 01 2016 r.
» UFO - 26 02 2016 r.
» UFO - 16 03 2016 r.
» UFO - 05 04 2016 r.
» UFO 02 06 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: