Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 09 2016 r.

Go down 
+15
Sir Nick
Indiana
barany
Nadaje ze Stronia
Reser
Małolat
delphia
MICHU
kaczor
REALISTA
ból i cierpienie
dex
Osły
thorgall
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 18:46

polecam na dziś w ramach odstresowania film Laughing

http://www.teleman.pl/tv/Perfumy-Emmanuelle-1326820

"Perfumy Emmanuelle"
Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 18:46

Dex - skąd wytrzasnąłeś dane, że przeciętny Polak jest zadłużony na 250 k PLN Shocked 
Żaden z moich znajomych nie jest zadłużony, więc wynika że co 10 Polak musi mieć te 2,5 bańki długów scratch 

Dzisiaj w Europie centralne dymanie miśków, oczywiście z jednym jedynym wyjątkiem - Polski, gdzie futrzaki mają ciągle świeże sianko i pełny garniec miodku lol!
Ja ostatnio żeby wydymać misie muszę kupować żonie żelki w kształcie misia, jak sobie zje z 10 to nawet jest grupowe .... misiów, ale niestety ostatnio to wszystko co mogę zrobić misiom  lol!
W sumie jest to przyjemniejsze niż trzepanie kasiory na GPW cheers
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 18:47

Ranking zaufania do polityków otwiera
prezydent Andrzej Duda, któremu ufa 58 proc. badanych,
dalej są premier Beata Szydło (52 proc.)
i Paweł Kukiz (51 proc.) - wynika z sondażu CBOS.

Ranking nieufności otwierają:
szef MON Antoni Macierewicz i Janusz Korwin-Mikke (po 50 proc.).

JKM w czołówce Very Happy Very Happy Very Happy

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Z20636406IH,Andrzej-Duda-i-Beata-Szydlo
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 18:55

dex napisał:
Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
Wikipedia: "Od 1775 pobierano podymne od każdego komina na dachu. Zlikwidowane zostało stopniowo wraz z upadkiem I Rzeczypospolitej"

takie dymanie w dupala zza węgła skonczyło sie upadkiem Polski

Dex pewnie  tym podatkiem przygotowuje V rozbiór Polski

Tak, podatek podymny spowodował, że poznikały kominy - same kurne chaty z ogniskiem na środku zostały. Nic dziwnego, że nas rozebrali. Jak się opodatkuje pracę to znika praca. Tymczasem jak się opodatkuje ziemię, to ziemia nie znika.
Ale jak opodatkujesz ziemię w wysokości np. 3,5%, to załóżmy wartość Twojej ziemi teraz przed LVT to 500k, ale po doje...niu 3,5% rocznego podatku w ciągu roku ziemia straci na wartości z 80%, bo nikt nie jest frajer i nie będzie trzymał ziemi której wartość spada, i jeszcze trzeba płacić coroczny kosmiczny podatek.
Czyli jeśli dobrze rozumiem, przy LVT jak wartość ziemi by Ci wzrosła dwukrotnie to płacisz 500k dodatkowego podatku od wzrostu wartości ziemi, ale jak ziemia zleci o 80% to rozumiem że oczekujesz aby reszta podatników, która nie ma kasy, dopłaciła Ci te brakujące 400k? Shocked I wtedy zyskujesz 400k w gotówce, i zmniejszony podatek od nieruchomości w wys. 3,5% x 100k = 3,5k, a w zamian nie będziesz płacił żadnych innych podatków? No to sorry, nie przejdzie takie coś...
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 18:59

Indiana napisał:
dex napisał:
Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
Wikipedia: "Od 1775 pobierano podymne od każdego komina na dachu. Zlikwidowane zostało stopniowo wraz z upadkiem I Rzeczypospolitej"

takie dymanie w dupala zza węgła skonczyło sie upadkiem Polski

Dex pewnie  tym podatkiem przygotowuje V rozbiór Polski

Tak, podatek podymny spowodował, że poznikały kominy - same kurne chaty z ogniskiem na środku zostały. Nic dziwnego, że nas rozebrali. Jak się opodatkuje pracę to znika praca. Tymczasem jak się opodatkuje ziemię, to ziemia nie znika.
Ale jak opodatkujesz ziemię w wysokości np. 3,5%, to załóżmy wartość Twojej ziemi teraz przed LVT to 500k, ale po doje...niu 3,5% rocznego podatku w ciągu roku ziemia straci na wartości z 80%, bo nikt nie jest frajer i nie będzie trzymał ziemi której wartość spada, i jeszcze trzeba płacić coroczny kosmiczny podatek.
Czyli jeśli dobrze rozumiem, przy LVT jak wartość ziemi by Ci wzrosła dwukrotnie to płacisz 500k dodatkowego podatku od wzrostu wartości ziemi, ale jak ziemia zleci o 80% to rozumiem że oczekujesz aby reszta podatników, która nie ma kasy, dopłaciła Ci te brakujące 400k? Shocked I wtedy zyskujesz 400k w gotówce, i zmniejszony podatek od nieruchomości w wys. 3,5% x 100k = 3,5k, a w zamian nie będziesz płacił żadnych innych podatków? No to sorry, nie przejdzie takie coś...

jak zabiorą Ci furę to muszą oddać samolot Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:11

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
ból i cierpienie napisał:
jesli chodzi o mnie ta ja bym was całkiem z podatku zwolnił
z małą uwagą, że kraj będzie jednym wielkim obozem pracy
nauczycie sie zelować buty i naprawiać płoty
wszystkiego sie nauczycie
nawet kartofle sadzić i fasolę łuskać

A po co?
Teraz jest XXI wiek i kasę to się na forexie ze smartfona zarabia. Laughing
I to bez wychodzenia z domu!!!  

Wystarczy jak sobie wpłacisz 250 $ i jedziesz, jedziesz.  Laughing

Aha,  jeszcze musisz kupić za 9 zł na m-c 2 GB internetu.

Inne koszty stałe:
Słoik kawy, herbaty, fajki, krata piwa na weekend.
Stawka żywieniowa dzienna: 30zł
Jakieś mydło i dużo papieru toaletowego.  Laughing
Ewentualnie pampersy XXL jak kasjerka w hipermarkecie. Laughing

i to słusznie kazać by wszyscy grali na forexie, a nie w markecie siedzieli i pracowali. Very Happy
miast pampersów zatyczkę do dupy, i sam sobie i kawę i tytoń wyhodujesz w doniczce, mydło zrobisz samodzielnie z kocich odchodów, a piwo ze szczochów. brawo za pomysłowość. cheers

To była tylko taka ironia. Smile
Jaskrawe przerysowanie.
Coś co miało być a się nigdy nie zdarzy.

Masz te porównania iście Homeryckie.
Nie potrafisz czytać zakodowanych rekomendacji to Twoja strata. Laughing


What a Face bom

Bom jak boom np budowlany. lol!
A What a Face to fałszywka do góry i przed bom na Twoim depozycie wycieczka po stopy. lol!
Naucz się czytać a potem dopiero pluj żółcią.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:20

Dex- jeśli tak jak myślę jesteś dobrze sytuowanym człowiekiem, to w tej chwili płacisz w formie VAT-u, PIT-u, akcyzy, ZUS-u przynajmniej 50-100k rocznie. W takim paliwie koszt paliwa to 1zł, reszta to podatki, fakt że to skrajny przykład ale reszta artykułów jest tylko trochę lepsza, bo tam skumulowane podatki to jakieś 30-50%.
I myślisz, że jeśli bogatsi zamiast płacić 100k rocznie do budżetu zapłacą 3,5k, to jeszcze chcesz z tej "zwyżki" ogólnej sumy podatków podnieść emerytury? Shocked Kupy to się nijak nie trzyma. A jeszcze miliony rodaków, którzy ulokowali oszczędności w ziemi, zostaną ostatnimi dziadami, gdyby musieli płacić gigantyczny haracz od posiadanej ziemi, 3,5% to strasznie dużo, i spowoduje natychmiastowy spadek ceny.

To tak jak na giełdzie, masz taki CEZ o kapitalizacji kilkadziesiąt miliardów, a dzienne obroty na nim to (chyba że mi Amik przekłamuje, bo aż się wierzyć nie chce Shocked ) 14 akcji po 69zł czyli tysiąc. Tysiąc PLN dziennego obrotu What a Face . To teraz wyobraź sobie, że jutro nikt nie wystawił na sprzedaż tego CEZ-u, natomiast jakiś leszcz przez pomyłkę kupił PKC-em jedną akcję, a że pierwsze zlecenie stało po 140 czyli nagle kapitalizacja CEZ-u wzrosła o kilkadziesiąt miliardów, koszt operacji 140zł + 3zł prowizji lol! 
Wcale nie musi być miliardowego popytu aby zmienić wartość giełdową o miliardy zł, podobnie będzie z ziemią - działki bardzo rzadko zmieniają właściciela, i wystarczy że jeden sąsiad w okolicy wystawi po wprowadzeniu LVT działkę za pół ceny, nie będzie frajera na perspektywę płacenia 3,5% rocznie, więc przymuszony koniecznością wpłaty kilkudziesięciu koła LVT sprzeda działkę za 10% ceny, następny będzie miał to samo i nagle okazuje się, że przez sprzedaż dwóch działek za 50k wartość całej ziemi w okolicy spadnie o kilkadziesiąt miliardów na zasadzie ostatnich cen transakcyjnych... Zresztą wszyscy będą zainteresowani spadkiem, gdyż wtedy zapłacą mniejszy haracz. Ci co nigdzie się nie wyprowadzają będą zadowoleni, gdy wartość ich ziemi osiągnie wartość ujemną, skoro stopy się da to czemu nie ziemię geek
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:29

MICHU napisał:
zoofil

Laughing

Czemu mi wyłączacie serwer,  chodziło mi tylko o to że nie jestem zoofilem. Laughing

Lubie swojego kota ale to nie to co myślicie.  Laughing

Ale z drugiej strony rozumiem. Laughing

Dzisiaj znowu ftopiliście Laughing I trzeba się na Michu znowu wyładować. Sad


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 02 Wrz 2016, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:31

Indiana napisał:
Dex - skąd wytrzasnąłeś dane, że przeciętny Polak jest zadłużony na 250 k PLN Shocked 
Żaden z moich znajomych nie jest zadłużony, więc wynika że co 10 Polak musi mieć te 2,5 bańki długów scratch 

Wystarczy popatrzeć tu:

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350
http://www.polskatimes.pl/artykul/1005111,balcerowicz-pokazuje-prawdziwy-dlug-polski,id,t.html

Od tego płacimy 3,2% realnych odsetek, które przy LVT wynosiłyby 0%.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:44

twarde prawo ale qrwa-prawo

W tym samym wyroku Sąd, na podstawie art. 66 § 1 kk w zw. z art. 67 § 1 kk umorzył postępowanie karne wobec w/w oskarżonych na okres próby 1 (jednego) roku, uznając, że oskarżeni dopuścili się popełnienia zarzucanego im występku z art. 35 ust. 1a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ochronie zwierząt, polegającego na tym, że w dniu 15 stycznia 2015 roku przed budynkiem Sejmu przy ul. Wiejskiej w Warszawie, działając w zamiarze bezpośrednim wspólnie i w porozumieniu ze sobą i jedną ustaloną osobą, znęcali się nad świniodzikiem w ten sposób, że przetransportowali wskazane zwierzę powodując u niego zbędny stres, zaś pełniąc nad nim tymczasową opiekę utrzymywali zwierzę w niewłaściwych warunkach bytowania poprzez umieszczenie zwierzęcia w klatce uniemożliwiającej mu zachowanie naturalnej pozycji.

http://www.farmer.pl/finanse/niewygoda-dzika-donalda-w-sejmie-tylko-troche-ukarana,66591.html
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:46

Wprowadzenie dwóch stawek podatku od sprzedaży detalicznej - 0,8 proc. od przychodu między 17 mln zł a 170 mln zł miesięcznie i 1,4 proc. od przychodu powyżej 170 mln zł miesięcznie - zakłada ustawa o podatku od sprzedaży detalicznej, którą 30 lipca podpisał prezydent Andrzej Duda, a która wchodzi w życie 1 września br. Ustawa wywołała wiele kontrowersji i głosów sprzeciwu, a sklepy zastanawiają się, jak ominąć nowy podatek lub na kogo przerzucić jego ciężar.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 19:50

Osły napisał:
twarde prawo ale qrwa-prawo

W tym samym wyroku Sąd, na podstawie art. 66 § 1 kk w zw. z art. 67 § 1 kk umorzył postępowanie karne wobec w/w oskarżonych na okres próby 1 (jednego) roku, uznając, że oskarżeni dopuścili się popełnienia zarzucanego im występku z art. 35 ust. 1a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ochronie zwierząt, polegającego na tym, że w dniu 15 stycznia 2015 roku przed budynkiem Sejmu przy ul. Wiejskiej w Warszawie, działając w zamiarze bezpośrednim wspólnie i w porozumieniu ze sobą i jedną ustaloną osobą, znęcali się nad świniodzikiem w ten sposób, że przetransportowali wskazane zwierzę powodując u niego zbędny stres, zaś pełniąc nad nim tymczasową opiekę utrzymywali zwierzę w niewłaściwych warunkach bytowania poprzez umieszczenie zwierzęcia w klatce uniemożliwiającej mu zachowanie naturalnej pozycji.

http://www.farmer.pl/finanse/niewygoda-dzika-donalda-w-sejmie-tylko-troche-ukarana,66591.html

A Ja z chwilą obecną wycofuje aukcje.

Najwcześniej po roku 2026 zapraszam.
Chyba że chcecie wpierdol na 3 mld to proszę o kontakt. lol!
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:02

...... przebiłem dzisiaj nawet Antoniusza affraid affraid affraid

....PO 2uch specjalach POdaje zysk .... 2,923 kydo cheers cheers cheers


...... a miałem tylko 37 pln PO Mcallu affraid affraid affraid affraid affraid .... na prowizje Sad


.... wypiję kolejnego specjala i bede dobry dla ....... komarów dopingg dopingg dopingg


PS


za tydzień zaliczam bankruta  affraid  Basketball  lol!  lol!  lol!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:12

Nadaje ze Stronia napisał:
...... przebiłem dzisiaj nawet Antoniusza affraid affraid affraid

....PO 2uch specjalach POdaje zysk .... 2,923 kydo cheers cheers cheers


...... a miałem tylko 37 pln PO Mcallu affraid affraid affraid affraid affraid .... na prowizje  Sad


.... wypiję kolejnego specjala i bede dobry dla ....... komarów dopingg dopingg dopingg


PS


za tydzień zaliczam bankruta  affraid  Basketball  lol!  lol!  lol!


Z popierdoleńcami trzeba jechać na fulla. Basketball Laughing

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:17

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
ból i cierpienie napisał:
jesli chodzi o mnie ta ja bym was całkiem z podatku zwolnił
z małą uwagą, że kraj będzie jednym wielkim obozem pracy
nauczycie sie zelować buty i naprawiać płoty
wszystkiego sie nauczycie
nawet kartofle sadzić i fasolę łuskać

A po co?
Teraz jest XXI wiek i kasę to się na forexie ze smartfona zarabia. Laughing
I to bez wychodzenia z domu!!!  

Wystarczy jak sobie wpłacisz 250 $ i jedziesz, jedziesz.  Laughing

Aha,  jeszcze musisz kupić za 9 zł na m-c 2 GB internetu.

Inne koszty stałe:
Słoik kawy, herbaty, fajki, krata piwa na weekend.
Stawka żywieniowa dzienna: 30zł
Jakieś mydło i dużo papieru toaletowego.  Laughing
Ewentualnie pampersy XXL jak kasjerka w hipermarkecie. Laughing

i to słusznie kazać by wszyscy grali na forexie, a nie w markecie siedzieli i pracowali. Very Happy
miast pampersów zatyczkę do dupy, i sam sobie i kawę i tytoń wyhodujesz w doniczce, mydło zrobisz samodzielnie z kocich odchodów, a piwo ze szczochów. brawo za pomysłowość. cheers

To była tylko taka ironia. Smile
Jaskrawe przerysowanie.
Coś co miało być a się nigdy nie zdarzy.

Masz te porównania iście Homeryckie.
Nie potrafisz czytać zakodowanych rekomendacji to Twoja strata.   Laughing


What a Face bom

Bom jak boom np budowlany. lol!
A What a Face to fałszywka do góry i przed bom na Twoim depozycie wycieczka po stopy. lol!
Naucz się czytać a potem dopiero pluj żółcią.

nie odrózniasz pracy od jebania się na forexie,
a zwykła pani kasjerka ma znacznie pozyteczniejszą pracę od pasożytniczego jebania myszką mistrza forexu. o to zwykła konstatacja nie żółć. albino

bez pań w markiecie świat by stanął, a forexowcy to tylko pasozyty i hooj im w dupę. clown
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:26

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
A dziś mnie chcieli orżnąć Twisted Evil Twisted Evil   W pewnej restauracji zamówiłem zupkę krem z dyni a później pizzę - razem za 34pln. Wychodzę a tu do zapłaty 64pln Shocked Shocked  what the fuck? "same" się z dupy dobiły dwie pozycje: browar i jakaś sałatka, których nie zamawiałem to mówię babie że tu coś mocno nie gra to ona pyta co pan w takim razie zamawiał a ja że pizzę zamawiałem... [o zupce cicho]  no i skasowała 3 pozycje zamiast dwóch. dobryżart 
Później żałowałem, że nie powiedziałem, że tylko zupkę zamawiałem to bym jeszcze mniej zapłacił.

Mnie ojebać to ciężko lol!
jak się ma geny Eskimosa to takie numery wychodza Laughing

Eskimosa to chyba nie mam ale mojego starego kiedyś przezywali "Żyd" Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:28

dex napisał:
Indiana napisał:
Dex - skąd wytrzasnąłeś dane, że przeciętny Polak jest zadłużony na 250 k PLN Shocked 
Żaden z moich znajomych nie jest zadłużony, więc wynika że co 10 Polak musi mieć te 2,5 bańki długów scratch 

Wystarczy popatrzeć tu:

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350
http://www.polskatimes.pl/artykul/1005111,balcerowicz-pokazuje-prawdziwy-dlug-polski,id,t.html

Od tego płacimy 3,2% realnych odsetek, które przy LVT wynosiłyby 0%.
DEX - ale ten dług ukryty, którego jest 75%, to dług typu moja czy Twoja emerytura - obaj wiemy że ZUS bankrutnie i środkowy palec nam pokaże, więc można powiedzieć że ten dług ukryty jest równie poważny jak miliardowe należności Micha - są, i co z tego?
Realny dług (według Twojej wklejki tylko trzeba zaktualizować na 2016r) to niecałe 40k/łebka, w tyle to uwierzę, obrotny człek może w miesiąc tyle wyciągnąć więc tragedii nie ma.


A, i jeszcze strzeliłem poprzednio pi razy drzwi, że bogatszy obywatel płaci 50-100k rocznie w podatkach. A na liczniku długu stoi jak byk, że przeciętny zatrudniony (a nie jakiś bogatszy Polak) już w 2010r zapłacił rocznie 87k podatków affraid
To bogatsi chyba poniżej 300k nie schodzą - no popatrz, a Ty chciałbyś się wycwanić i marne 3,5k LVT zapłacić rocznie, jak teraz płacisz łącznie VAT-ów, PIT-ów i akcyz ponad 300k rocznie i nawet o tym nie wiesz gdzie i kiedy lol! To byśmy sobie żyli jak lordy, (przynajmniej pierwsze kilka miechów), wszystko o połowę tańsze bo nie ma podatków, tyle że po roku już byśmy sprzedawali za 100zł działki w centrum Wawy żeby tylko na bilet do lepszego świata mieć Sad


Ostatnio zmieniony przez Indiana dnia Pią 02 Wrz 2016, 20:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:31

W ogóle to jest potrójne opodatkowanie. Kowalski pracuje w firmie X i zarabia ileś tam netto a różnica między netto a brutto jest pierwszym levelem opodatkowania - opodatkowanie pracy do podziału między mafię skarbową i mafię zusową.
Następnie Kowalski z zarobionej (i już opodatkowanej) kasy netto nabywa jakikoklwiek dowolny towar/usługę w gospodarce to z automatu płaci VAT a nierzadko też akcyzę co stwarza drugi level opodatkowania.
I na trzecim levelu przedsiębiorca czyli powiedzmy sklep, w którym taki thorgall qpił małpkę, wykazuje dochody to buli dochodowy....

Podatek goni podatek i podatkiem pogania.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 02 Wrz 2016, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:31

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
ból i cierpienie napisał:
jesli chodzi o mnie ta ja bym was całkiem z podatku zwolnił
z małą uwagą, że kraj będzie jednym wielkim obozem pracy
nauczycie sie zelować buty i naprawiać płoty
wszystkiego sie nauczycie
nawet kartofle sadzić i fasolę łuskać

A po co?
Teraz jest XXI wiek i kasę to się na forexie ze smartfona zarabia. Laughing
I to bez wychodzenia z domu!!!  

Wystarczy jak sobie wpłacisz 250 $ i jedziesz, jedziesz.  Laughing

Aha,  jeszcze musisz kupić za 9 zł na m-c 2 GB internetu.

Inne koszty stałe:
Słoik kawy, herbaty, fajki, krata piwa na weekend.
Stawka żywieniowa dzienna: 30zł
Jakieś mydło i dużo papieru toaletowego.  Laughing
Ewentualnie pampersy XXL jak kasjerka w hipermarkecie. Laughing

i to słusznie kazać by wszyscy grali na forexie, a nie w markecie siedzieli i pracowali. Very Happy
miast pampersów zatyczkę do dupy, i sam sobie i kawę i tytoń wyhodujesz w doniczce, mydło zrobisz samodzielnie z kocich odchodów, a piwo ze szczochów. brawo za pomysłowość. cheers

To była tylko taka ironia. Smile
Jaskrawe przerysowanie.
Coś co miało być a się nigdy nie zdarzy.

Masz te porównania iście Homeryckie.
Nie potrafisz czytać zakodowanych rekomendacji to Twoja strata.   Laughing


What a Face bom

Bom jak boom np budowlany. lol!
A What a Face to fałszywka do góry i przed bom na Twoim depozycie wycieczka po stopy. lol!
Naucz się czytać a potem dopiero pluj żółcią.

nie odrózniasz pracy od jebania się na forexie,
a zwykła pani kasjerka ma znacznie pozyteczniejszą pracę od pasożytniczego jebania myszką mistrza forexu. o to zwykła konstatacja nie żółć. albino

bez pań w markiecie świat by stanął, a forexowcy to tylko pasozyty i hooj im w dupę. clown


.....prxeprasambardzo nie gran ma forxsiu tylko na bananaGPW Embarassed Embarassed Embarassed

....... a zak6upy robie only wv tesco na automacie i kasjerke wykorzyastuje do kupuienia browara cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:34

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
ból i cierpienie napisał:
jesli chodzi o mnie ta ja bym was całkiem z podatku zwolnił
z małą uwagą, że kraj będzie jednym wielkim obozem pracy
nauczycie sie zelować buty i naprawiać płoty
wszystkiego sie nauczycie
nawet kartofle sadzić i fasolę łuskać

A po co?
Teraz jest XXI wiek i kasę to się na forexie ze smartfona zarabia. Laughing
I to bez wychodzenia z domu!!!  

Wystarczy jak sobie wpłacisz 250 $ i jedziesz, jedziesz.  Laughing

Aha,  jeszcze musisz kupić za 9 zł na m-c 2 GB internetu.

Inne koszty stałe:
Słoik kawy, herbaty, fajki, krata piwa na weekend.
Stawka żywieniowa dzienna: 30zł
Jakieś mydło i dużo papieru toaletowego.  Laughing
Ewentualnie pampersy XXL jak kasjerka w hipermarkecie. Laughing

i to słusznie kazać by wszyscy grali na forexie, a nie w markecie siedzieli i pracowali. Very Happy
miast pampersów zatyczkę do dupy, i sam sobie i kawę i tytoń wyhodujesz w doniczce, mydło zrobisz samodzielnie z kocich odchodów, a piwo ze szczochów. brawo za pomysłowość. cheers

To była tylko taka ironia. Smile
Jaskrawe przerysowanie.
Coś co miało być a się nigdy nie zdarzy.

Masz te porównania iście Homeryckie.
Nie potrafisz czytać zakodowanych rekomendacji to Twoja strata.   Laughing


What a Face bom

Bom jak boom np budowlany. lol!
A What a Face to fałszywka do góry i przed bom na Twoim depozycie wycieczka po stopy. lol!
Naucz się czytać a potem dopiero pluj żółcią.

nie odrózniasz pracy od jebania się na forexie,
a zwykła pani kasjerka ma znacznie pozyteczniejszą pracę od pasożytniczego jebania myszką mistrza forexu. o to zwykła konstatacja nie żółć. albino

bez pań w markiecie świat by stanął, a forexowcy to tylko pasozyty i hooj im w dupę. clown

Najwyższą rangę ma Maverik ze szkoły Top Gun o czym się wkrótce clown przekonasz

Również chooy Ci w doopę. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:37

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
ból i cierpienie napisał:
jesli chodzi o mnie ta ja bym was całkiem z podatku zwolnił
z małą uwagą, że kraj będzie jednym wielkim obozem pracy
nauczycie sie zelować buty i naprawiać płoty
wszystkiego sie nauczycie
nawet kartofle sadzić i fasolę łuskać

A po co?
Teraz jest XXI wiek i kasę to się na forexie ze smartfona zarabia. Laughing
I to bez wychodzenia z domu!!!  

Wystarczy jak sobie wpłacisz 250 $ i jedziesz, jedziesz.  Laughing

Aha,  jeszcze musisz kupić za 9 zł na m-c 2 GB internetu.

Inne koszty stałe:
Słoik kawy, herbaty, fajki, krata piwa na weekend.
Stawka żywieniowa dzienna: 30zł
Jakieś mydło i dużo papieru toaletowego.  Laughing
Ewentualnie pampersy XXL jak kasjerka w hipermarkecie. Laughing

i to słusznie kazać by wszyscy grali na forexie, a nie w markecie siedzieli i pracowali. Very Happy
miast pampersów zatyczkę do dupy, i sam sobie i kawę i tytoń wyhodujesz w doniczce, mydło zrobisz samodzielnie z kocich odchodów, a piwo ze szczochów. brawo za pomysłowość. cheers

To była tylko taka ironia. Smile
Jaskrawe przerysowanie.
Coś co miało być a się nigdy nie zdarzy.

Masz te porównania iście Homeryckie.
Nie potrafisz czytać zakodowanych rekomendacji to Twoja strata.   Laughing


What a Face bom

Bom jak boom np budowlany. lol!
A What a Face to fałszywka do góry i przed bom na Twoim depozycie wycieczka po stopy. lol!
Naucz się czytać a potem dopiero pluj żółcią.

nie odrózniasz pracy od jebania się na forexie,
a zwykła pani kasjerka ma znacznie pozyteczniejszą pracę od pasożytniczego jebania myszką mistrza forexu. o to zwykła konstatacja nie żółć. albino

bez pań w markiecie świat by stanął
, a forexowcy to tylko pasozyty i hooj im w dupę. clown

Mylisz się bo to jest tak prosta i monotonna robota, że mogłyby roboty ja wykonywać. Pewnie Japońce za jakis czas zastąpią w marketach ludzi robotami bo to naprawdę nie trzeba do tej pracy żadnego myślenia tylko całkowicie automatycznie na 1% mocy mózgu skanować tysiące kodów kreskowych dziennie i kasować mamonę - pomyłek byłoby zero ale też dla mnie zniknęłaby swoistego rodzaju "nieefektywność" hipermarketów, którą niektórzy nazywają dość przesadzonym słowem "złodziejstwo" Cool bo robot by się kapnął, że jagoda to nie to samo co żurawina o smaq jahodowym albo że kartoniki od patelni są podmienione.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:42

Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 02 Wrz 2016, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:46

..... sssstressss wprowadza nerwawosć ..... baba daje listoniszowi...... a MUZIn z lidlabije Po łapie affraid affraid affraid affraid affraid


...... dymanko ESKImosa jestv piekbne cheers cheers cheers

....hwil trwaj dopingg dopingg dopingg dopingg ..... tylko te komary krzeslo krzeslo krzeslo krzeslo krzeslo kozak cycki zoofil walec prośba
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:50

tu fajny  skecz o arbuzach Laughing 




a w ogóle ARBUZ DOBRY JEST
ARBUZA TRZEBA JEŚĆ
OBLADI - OBLADA - HAHA lol! lol! 

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 114245_arbuz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:51

OpCjOnEr napisał:
Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart

scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:54

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Hqdefault
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:54

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart

scratch



..... nie perośćiej pendraka 126pg w doopa  przremycić scratch scratch scratch


Ostatnio zmieniony przez Nadaje ze Stronia dnia Pią 02 Wrz 2016, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:55

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart

scratch


No ładujesz do wewnątrz np. kilka małpek, upychasz wolne przestrzenie czymś innym np jakimś ryżem czy chrupkami i kasujesz jak zwykłego arbuza. Laughing   Tylko żeby cieć tego nie zobaczył.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 20:57

Nadaje ze Stronia napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart

scratch



..... nie perośćiej pendraka 126p w doopa  przremycić scratch scratch scratch

pendrive'a?
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 EmptyPią 02 Wrz 2016, 21:00

OpCjOnEr napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jakby tak wydrążyć arbuza (0.98pln/kg) i ukryć w nim ... polędwicę z tuńczyka (79pl/kg) to byłby qrwa majstersztyk hahahahahaaa dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Arbuza jak dynię zrobić z otwieraną klapką i schowkiem inside, "załadować", zważyć i skasować jako ARBUZ LUZ dobryżart dobryżart

scratch



..... nie perośćiej pendraka 126p w doopa  przremycić scratch scratch scratch

pendrive'a?

ofkurs Laughing .... i enjoy dla gaja gwarantowane cheers cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 09 2016 r.   UFO  02 09  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 09 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 11 02 2016 r.
» UFO - 02 03 2016 r.
» UFO - 21 03 2016 r.
» UFO - 28 04 2016 r.
» UFO - 19 05 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: