Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 14 04 2017 r.

Go down 
+12
BP
mariner
Reser
betonowe_buty
MICHU
zibi
kamikaze
REALISTA
kaczor
delphia
zupa z leszcza
dziadek
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:19

BP napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
morderczy wyścig o palmę pierwszeństwa w głupocie trwa

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/for-grzegorz-schetyna-programu-500-platforma,116,0,2299764.html

"(..)Obok istotnych deklaracji ustrojowych (poszanowanie Konstytucji, odejście od centralizacji państwa) w swoim wystąpieniu zapowiedział potencjalnie kosztowne zwiększenie skali programu 500+ oraz trzynaste emerytury"(..)"

przypomnę tylko że od roku 2005 na obie te partie zawsze głosowało 50-70% wyborców. Klasyczne kręcenie sznura na którym się zawiśnie czyli wciskamy mocniej pedał w drodze do "Grecji"
a ja Wam obiecam, że zawsze będziecie mieli zyskowne transakcje, wybierzecie mnie na Admina UFO ? Laughing

Jestem za. cheers
Jestem za tym żeby wybrać Admina katolickiego czyli Trójce! - Indiana, Micha i Barana.
Wszyscy są lewicowymi socjalistami więc chętnie się podzielą swoimi patentami na zarabianie pierdyliardów a dodatkowo Michu jako największy magik nauczy nas jak te piękne sumy przetransferować do reala! lol!
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:43

ROKSA WROCŁAW I WIEM ZE ŻYJĘ.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:51

Brutus napisał:
BP napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
morderczy wyścig o palmę pierwszeństwa w głupocie trwa

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/for-grzegorz-schetyna-programu-500-platforma,116,0,2299764.html

"(..)Obok istotnych deklaracji ustrojowych (poszanowanie Konstytucji, odejście od centralizacji państwa) w swoim wystąpieniu zapowiedział potencjalnie kosztowne zwiększenie skali programu 500+ oraz trzynaste emerytury"(..)"

przypomnę tylko że od roku 2005 na obie te partie zawsze głosowało 50-70% wyborców. Klasyczne kręcenie sznura na którym się zawiśnie czyli wciskamy mocniej pedał w drodze do "Grecji"
a ja Wam obiecam, że zawsze będziecie mieli zyskowne transakcje, wybierzecie mnie na Admina UFO ? Laughing

Jestem za. cheers
Jestem za tym żeby wybrać Admina katolickiego czyli Trójce! - Indiana,  Micha i Barana.
Wszyscy są lewicowymi socjalistami więc chętnie się podzielą swoimi patentami na zarabianie pierdyliardów a dodatkowo Michu jako największy magik nauczy nas jak te piękne sumy przetransferować do reala! lol!

ja to Was wszystkich bym naprostował
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:51

Brutus napisał:
BP napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
morderczy wyścig o palmę pierwszeństwa w głupocie trwa

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/for-grzegorz-schetyna-programu-500-platforma,116,0,2299764.html

"(..)Obok istotnych deklaracji ustrojowych (poszanowanie Konstytucji, odejście od centralizacji państwa) w swoim wystąpieniu zapowiedział potencjalnie kosztowne zwiększenie skali programu 500+ oraz trzynaste emerytury"(..)"

przypomnę tylko że od roku 2005 na obie te partie zawsze głosowało 50-70% wyborców. Klasyczne kręcenie sznura na którym się zawiśnie czyli wciskamy mocniej pedał w drodze do "Grecji"
a ja Wam obiecam, że zawsze będziecie mieli zyskowne transakcje, wybierzecie mnie na Admina UFO ? Laughing

Jestem za. cheers
Jestem za tym żeby wybrać Admina katolickiego czyli Trójce! - Indiana,  Micha i Barana.
Wszyscy są lewicowymi socjalistami więc chętnie się podzielą swoimi patentami na zarabianie pierdyliardów a dodatkowo Michu jako największy magik nauczy nas jak te piękne sumy przetransferować do reala! lol!

Michu tylko raz powiedział Matko boska
jak dostał ścierką w pysk
a tu potrzebny jest prawdziwy katolik
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:53

Dziadka bym zostawił
bo jednak po cichu biega do kościoła
no i żyje ze strugania drewnianych krzyży
a to się liczy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:56

kamikaze napisał:
Oddanie przez oberszkodnika tuska śledztwa smoleńskiego Rosjanom, zezwolenie ruskim na identyfikację szczątków.

Efekt:

W jednej trumnie znajdowały się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice.

Like a Star @ heaven

Przypominam że zginęła elita RP, wraz z Prezydentem...

JAKIŚ UKRYTY MUTANT BYŁ W SAMOLOCIE. clown

(dwugłowy, trzynogi, i czteromiednicowy. jak to mówi michu, gdy się wykluczy co niemożliwe zostaje to co prawdziwe, niezależnie jak nieprawdopodobne.  Very Happy )
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 16:59

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
W Syrii tez sa katolicy; beda mieli swieta... mit Bomben und Granaten Basketball

muzułmanie i katolicy czczą tych samych ludzi-bogów-proroków

Wiara w wysłanników Boga. Według wyznawców islamu Bóg nieustanne przysyłał ludzkości posłańców, którzy oznajmiali człowiekowi prawdy Boże i ostrzegali go przed grzechem. Koran rozróżnia dwa typy posłańców: proroków - ludzi Starego Testamentu i Ewangelii, oraz wysłanników - tych, którzy znaleźli się wśród Arabów. Pierwszym prorokiem był Adam - pierwszy człowiek na ziemi. Pozostali to Nuh (Noe), Lut (Lot), Ibrahim (Abraham), Musa (Mojżesz) i oczywiście 'Isa (Jezus). Mahomet jest najważniejszym i ostatnim, spośród wszystkich proroków i wysłanników. Jest on "pieczęcią proroków": potwierdza misję pozostałych, ale przede wszystkim ją wypełnia. Z czasem wyrażenie to nabrało znaczenia zakończenia wszelkich proroctw w osobie Mahometa.

Wiesz co? To jest tak namotane, ze sam diabel sie nie polapie w 500 wersjach "prawdy". Szkoda dupy nawet zaglebiac sie w te brednie. Fakty sa takie, ze obie religie sa i byly przyczynami wielu rzezi, tortur, ogolnego zla i sa pniem, na ktorych potrafia wyrastac fanatyczne ideologie.
Najlepiej to wszystko odrzucic w pizdu i zaspiewac jak John Lennon "imagine there's no heaven..." Laughing
Podobnie jak katolicy namnozyli sobie kilkaset matek boskich, ze dni w roku brak by sie modlic codziennie do innej. Islamisci wierza w 72 dziewice po smierci bo jakis debil im tak nawciskal ciemnoty a to kozy sa, ktore beda posuwac w dupala dobryżart
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:02

mariner napisał:
Brutus napisał:
BP napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
morderczy wyścig o palmę pierwszeństwa w głupocie trwa

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/for-grzegorz-schetyna-programu-500-platforma,116,0,2299764.html

"(..)Obok istotnych deklaracji ustrojowych (poszanowanie Konstytucji, odejście od centralizacji państwa) w swoim wystąpieniu zapowiedział potencjalnie kosztowne zwiększenie skali programu 500+ oraz trzynaste emerytury"(..)"

przypomnę tylko że od roku 2005 na obie te partie zawsze głosowało 50-70% wyborców. Klasyczne kręcenie sznura na którym się zawiśnie czyli wciskamy mocniej pedał w drodze do "Grecji"
a ja Wam obiecam, że zawsze będziecie mieli zyskowne transakcje, wybierzecie mnie na Admina UFO ? Laughing

Jestem za. cheers
Jestem za tym żeby wybrać Admina katolickiego czyli Trójce! - Indiana,  Micha i Barana.
Wszyscy są lewicowymi socjalistami więc chętnie się podzielą swoimi patentami na zarabianie pierdyliardów a dodatkowo Michu jako największy magik nauczy nas jak te piękne sumy przetransferować do reala! lol!

ja to Was wszystkich bym naprostował

garbatego wielbłąda to i kijem nie naprostujesz. ludzie się nie chcom reformować.  Evil or Very Mad eh zresztą zerknij sam w lustro. reforma null. clown

ps no w sumie mi też niełatwo się reformować, boż się z wszystkiego/wszystkich obśmiewam. Sad
sorki
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:13

Aligator napisał:
ROKSA WROCŁAW I WIEM ZE ŻYJĘ.

daj linka.
z wrocka jesteś? Smile
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:19

Armia Korei Północnej zapowiedziała w piątek „bezlitosne spustoszenie” USA w razie ewentualnego ataku militarnego. „Odpowiedź będzie bezwzględna, by agresorzy jej nie przeżyli” - oświadczyła.

Rolling Eyes

standardowa gadka, ale czort wie czy nie mają jakiegoś asa w rękawie
na paranoję cierpią od dawna, mogli się przygotować na wypadek ataku USA
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:26

aktualne sondaże z Francji

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 C9yeav10

uwzględniając tylko głosy tych którzy są zdecydowani to aktualnie w drugiej turze spotkają się LePen i Fillon. Różnicą są jednak minimalne więc okaże się po przeliczeniu głosów
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:51

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
https://www.bloomberg.com/view/articles/2017-04-13/trump-said-no-to-troops-in-syria-his-aides-aren-t-so-sure

"(..)Keane, who said he was not speaking for McMaster, told me he favored a plan to begin a military operation along the Euphrates River Valley. "A better option is to start the operation in the southeast along the Euphrates River Valley, establish a U.S. base of operations, work with our Sunni Arab coalition partners, who have made repeated offers to help us against the regime and also ISIS. We have turned those down during the Obama administration." Keane added that U.S. conventional forces would be the anchor of that initial push, which he said would most likely require around 10,000 U.S. conventional forces, with an expectation that Arab allies in the region would provide more troops to the U.S.-led effort.(..)"

"(..)White House and administration officials familiar with the current debate tell me there is no consensus on how many troops to send to Syria and Iraq. Two sources told me one plan would envision sending up to 50,000 troops. (..)"

Gigantyczne koszty finansowe, ale USa jak na razie jeszcze na to stac, pytanie co Trump wybierze Koree czy Syrie bo dwoch na raz nie da rady pociagnac

do Korei nikt nie będzie wchodził bo nie ma po co a pokonanie 1 mln armii będzie oznaczać dużo ofiar po stronie Amerykanów.

co do Syrii to sprawa jest raczej przesądzona a tę wojnę sfinansują zapewne w dużej mierze Państwa Zatoki + Turcja. Skoro mają zacząć od południowego wschodu to muszą tam dotrzeć od strony irackiej prowincji Anbar albo przez Jordanię. Oba warianty wchodzą w grę z tym że "jordański" jest bardziej prawdopodobny ze względu na to że można to będzie przykryć propagandowo udziałem syryjskich rebeliantów.
W całej tej imprezie chodzi o przebicie korytarza który połączy kraje Zatoki z Turcją (i dalej Europą). Tak więc Syria zostanie podzielona i jej zachodnia najbardziej zaludniona część być może zostanie pod kontrolą Assada czy kogoś kto go zastąpi. Północ Syrii (Rożawa) przypadnie Kurdom + enklawa turecka oddzielająca Rożawę od kantonu Afrin. A ten korytarz jakoś się nazwie w każdym razie będą go kontrolować sunnici czyli na początku wojska okupacyjne z udziałem USA i koalicji państw Zatoki i Turcji. Większość tego terenu to i tak pustynia a tereny bardziej zamieszkałe są tylko wokół Eufratu. Ciekawa będzie sytuacja w Dajr az Zaur gdzie nadal duża część miasta i lotnisko są pod kontrolą Assada. Jeśli i Irak będą chcieli podzielić to pewnie stracą część prowincji Anbar a na północy jeszcze więcej terenów na rzecz Kurdów.

Oczywiście korytarz dla rurociągów to jedno a drugą dla niektórych np Izraela ważniejszą rzeczą jest fizyczne odcięcie Iranu od zachodu Syrii i Libanu. I to właśnie Izrael po zmianie władzy w Waszyngtonie przekonał Trumpa do takiej polityki.

To oczywiście oznacza klęskę polityki Rosji bo jej od początku chodzi o zablokowanie takiego korytarza. Zobaczymy więc jak zareaguje Rosja i Iran. W każdym razie sytuacja robi się nieciekawa bo dla Rosji to być albo nie być biorąc pod uwagę ile gazu dostarczają do Turcji i Europy. Będą więc grali ostro a jako że wojnie konwencjonalnej nie mają szans w przypadku gdyby doszło do eskalacji i sytuacja przyjmie dla nich niekorzystny obrót to mogą użyć lokalnie broni jądrowej. O ile użyją jej w Syrii nie ma problemu z naszej perspektywy. Gorzej gdyby zdecydowali się użyć jej w Europie bo wtedy my jesteśmy jako główny cel.

Nie uzyja broni atomowej na kraju NATO Shocked

A jels inawet to marine i thorgal jakos wtlumacza ze tak tzreba bylo Laughing

w scenariuszu zakładającym eskalację gdy ruscy żołnierze będą ginąć z rąk Jankesów w Syrii i vice versa to jest to bez znaczenia czy kraj należy do NATO. Pełnego ataku nie wykonają bo wiadomo jaki byłby skutek ale punktowy jak najbardziej po to by zmusić do negocjacji. Najbardziej narażona jest Warszawa - praktycznie brak obrony antybalistycznej, atak można przeprowadzić z Kaliningradu albo strzelając salwę Kalibrów z Bałtyku.

A co Polska do Syrii ma? Tam konflikt a na Warszawe uderza? What a Face Bezsens.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 17:55

delphia napisał:
aktualne sondaże z Francji

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 C9yeav10

uwzględniając tylko głosy tych którzy są zdecydowani to aktualnie w drugiej turze spotkają się LePen i Fillon. Różnicą są jednak minimalne więc okaże się po przeliczeniu głosów

A ktos tu ich zna i kogos to interesuje? Basketball
Ja tu widze inny cwancyk: znalezc dwoch brokerow, ktorzy daja jak najwieksze dzwignie i ktorzy nie beda scigac za ujemne saldo a nastepnie zaladowac CAC40 future na maxa przeciwstawne i przy luce 100pkt+ ktores konto wyjebie na debet a na przeciwnym wskoczy plus Laughing
O ile oczywiscie nie podniosa depa specjalnie na ta okolocznosc.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:07

ThinkMarkets daje wysokie dzwignie, 1/400 i pierdoli KNF cheers
Polakom tez otwieraja wiec sie dziwie ze Micha tam jeszcze nie ma
Shocked
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:12

Gdy widze ten pierdolec w sklepach to mnie skręca Evil or Very Mad
Co za psychoza z tym zarciem jakby przez tydzien mialo byc wsio zamkniete. To raptem zaledwie jeden dzien dluzej niz zwyczajny week& i po prostu no szlag mnie trafia gdy widze te kolejki. Obojetnie Lidl, Oszolom, Biedroń, Tesco .... wszędzie korba po 5 butli oleju 5l, po 100 jajek 20kg kielbas itp.
Qrwa co za debilizm Twisted Evil

a Murzyny gloduja w lepiankach
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:25

OpCjOnEr napisał:
Gdy widze ten pierdolec w sklepach to mnie skręca Evil or Very Mad
Co za psychoza z tym zarciem jakby przez tydzien mialo byc wsio zamkniete. To raptem zaledwie jeden dzien dluzej niz zwyczajny week& i po prostu no szlag mnie trafia gdy widze te kolejki. Obojetnie Lidl, Oszolom, Biedroń, Tesco .... wszędzie korba po 5 butli oleju 5l, po 100 jajek 20kg kielbas itp.
Qrwa co za debilizm Twisted Evil

a Murzyny gloduja w lepiankach

zarobili na forexie to wydają
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:26

OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:32

Tak se mysle jaki jest absolutnie najwazniejszy produkt spozywczy, bez ktorego w Polsce nie istnieja zadne swieta?
No i rozkminilem, iz jest to wódka.

Jajka, święconki to jest piqs - przykrywka zeby sie uchlac. Wyobrazcie sobie ze jest zakaz sprzedazy i posiadania wodki w czasie swiat no to by rewolucja w kraju chyba byla...
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:38

OpCjOnEr napisał:
Tak se mysle jaki jest absolutnie najwazniejszy produkt spozywczy, bez ktorego w Polsce nie istnieja zadne swieta?
No i rozkminilem, iz jest to wódka.

Jajka, święconki to jest piqs - przykrywka zeby sie uchlac. Wyobrazcie sobie ze jest zakaz sprzedazy i posiadania wodki w czasie swiat no to by rewolucja w kraju chyba byla...

skoro tyle zakąski ludziska kupują to ile wódy musieli nakupić affraid
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:40

delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce  

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing

noo
jakby murzyn został mistrzem świata w kolarstwie to by piał z zachwytu
a tak.....kogo to obchodzi

Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 18:54

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Aligator napisał:
ROKSA WROCŁAW I WIEM ZE ŻYJĘ.

daj linka.
z wrocka jesteś? Smile

grzeszysz grzeszniku
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 19:15

mariner napisał:
delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce  

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing

noo
jakby murzyn został mistrzem świata w kolarstwie to by piał z zachwytu
a tak.....kogo to obchodzi


Co wy macie z tym murzynizmem?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 19:20

delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:
Tak se mysle jaki jest absolutnie najwazniejszy produkt spozywczy, bez ktorego w Polsce nie istnieja zadne swieta?
No i rozkminilem, iz jest to wódka.

Jajka, święconki to jest piqs - przykrywka zeby sie uchlac. Wyobrazcie sobie ze jest zakaz sprzedazy i posiadania wodki w czasie swiat no to by rewolucja w kraju chyba byla...

skoro tyle zakąski ludziska kupują to ile wódy musieli nakupić affraid

I jak to sie ma do doktryny z Pisma Św.? Czy przy ostatniej wieczerzy Jezus lub apostolowie chlali wódkę? Tam jest symboliczny kielich wina ale nie zeby sie naqrwic jak swinia dobryżart
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 19:26

OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce  

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing

noo
jakby murzyn został mistrzem świata w kolarstwie to by piał z zachwytu
a tak.....kogo to obchodzi


Co wy macie z tym murzynizmem?

kiedyś jako "dziecko dwóch pedałów" pisałeś o Majce czy Kwiatkowskim
a tu cisza

http://sportowefakty.wp.pl/kolarstwo-torowe/680156/adrian-teklinski-mistrzem-swiata

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 19:33

mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce  

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing

noo
jakby murzyn został mistrzem świata w kolarstwie to by piał z zachwytu
a tak.....kogo to obchodzi


Co wy macie z tym murzynizmem?

kiedyś jako "dziecko dwóch pedałów" pisałeś o Majce czy Kwiatkowskim
a tu cisza

http://sportowefakty.wp.pl/kolarstwo-torowe/680156/adrian-teklinski-mistrzem-swiata


Bo nie sledze tematu. Zreszta zawsze tylko szosowe zwracalo moja uwage: torowe i mtb to nawet nie wiem co jak kiedy gdzie kto.
Giro startuje w maju.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 20:04

OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:

a Murzyny gloduja w lepiankach

ta troska o braci Murzynów chwyta za serce  

prawda zawsze wyjdzie na jaw choćbyś nie wiem jak zaprzeczał Laughing

noo
jakby murzyn został mistrzem świata w kolarstwie to by piał z zachwytu
a tak.....kogo to obchodzi


Co wy macie z tym murzynizmem?
my to nic, ale się zastanawiamy co u Ciebie jest z tą fascynacją Murzynami Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 20:05

pani była premier Kopacz powinna się zapaść pod ziemię
żadne media nie powinny jej zapraszać do studia czy robić z nią wywiadów
słowo "premier" przed jej nazwiskiem winno być wykasowane
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 20:06

Konstantin Kosachev, the head of the Foreign Affairs Committee in the upper house of Russian parliament, said Friday "the most alarming thing about the current U.S. administration is that you can't be sure if it is bluffing or really going to implement its threats."

He says "America objectively poses a greater threat to peace than North Korea," adding that "the entire world is scared and left guessing if it strikes or not."

Kosachev says there is a "small hope" that President Donald Trump's administration would listen to warnings from Russia and China not to use military force against nuclear-armed Pyongyang.

Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 20:21

https://comparic.pl/93-lata-temu-zlotowka-zastapila-marke-polska/


PS Opcjoner nie jest afro Murzynem Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 EmptyPią 14 Kwi 2017, 20:28

dziadek napisał:
https://comparic.pl/93-lata-temu-zlotowka-zastapila-marke-polska/


PS Opcjoner nie jest afro  Murzynem Laughing

a Kopernik była kobietą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 04 2017 r.   UFO 14 04  2017 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 14 04 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2017 r.
» UFO 07 02 2017 r.
» UFO 16 03 2017 r.
» UFO 18 04 2017 r.
» UFO 09 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: