Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend

Go down 
+18
kamikaze
Frater
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Brutus
mariner
Guru giełdy
BP
Osły
Olaf
Aligator
zibi
MICHU
Małolat
REALISTA
thorgall
Zygmunt de Bill
Reser
dziadek
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:41

Poskarżę się mojemu psychiatrze, co tu się wyprawia
Pojawia sie tu narkoman ze zgniłego zachodu i mąci
Jestem tak zbulwersowany, ze sie cały trzęsę
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:42

widzę, ze beżowi się rozkręcają , zamachy co miesiąc, pózniej co tydzień, teraz codziennie a wkrótce pewnie całe serie zamachów w ciągu dnia Evil or Very Mad czas na radykalne rozwiązania
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:43

OpCjOnEr napisał:


Uoo sqrwEsyn!!!  affraid affraid

I wy mnie nazywaliście narkomanem? Jak wam nie wstyd... Tu macie wyznania ćpuna totalnego.  lol!
W UK mówią na takich JUNKIE Cool


o na tej podstawie opcjoner możesz stwierdzić na której akurat fazie jesteś: np patrząc jak wygląda aktualnie kot:  Smile
a np kot po marysi to 2 otumaniony, zdziwiony lub 3 z aurą.
potem kwasy, koka, (jeszcze winni wkleić pośredniego kota-potwora)
ostatnie fazy to już kot fraktalny (po dmt). clown
UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 YSBRT9C


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Nie 20 Sie 2017, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:47

Guru giełdy napisał:
Poskarżę się mojemu psychiatrze, co tu się wyprawia
Pojawia sie tu narkoman ze zgniłego zachodu i mąci
Jestem tak zbulwersowany, ze sie cały trzęsę

Olaf zradykalizował się na zachodzie.


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Nie 20 Sie 2017, 18:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:49

widzę, że co nie którzy moralniakiem pojechali, że szok...ale jakby tak się ich zapytać o aborcje to każdy będzie za - czyli wyznaczanie granicy życia to już w porząsiu ok cacy
Nie jest to powód do dumy że biorę dragi, często korzystam z miłych pań za pieniądze ( to nie dziwki, tylko kobiety bogdanie bo nigdy nie wiesz dlaczego ludzie tak postępują a jednak postanowiłeś zostać sędzią...), czasem też coś wypiję mocnego - moje życie
Świat jest zgniły i wszyscy idziemy na dno...zaraz będzie zalew lewactwa, którzy sciągną muzułmanów i będzie huj nie życie

Płacę alimenty i się wcale nie sądziłem o nie - jest to normalny tryb w państwie cywilizowanym - wolałbym dziecko nauczyć jak zarobić pieniądze niż mu je dawać wiecej niż potrzebuje jako dziecko...

Jestem człowiekiem dorosłym i dopowiadam za siebie...płacę podatki i uważam że amfetamina czy kokaina powinny być legalne w Polsce tak jak w UK - do 5 gr możesz mieć przy sobie ważne by to było na twoje cele

Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:54

Olaf napisał:
widzę, że co nie którzy moralniakiem pojechali, że szok...ale jakby tak się ich zapytać o aborcje to każdy będzie za - czyli wyznaczanie granicy życia to już w porząsiu ok cacy
Nie jest to powód do dumy że biorę dragi, często korzystam z miłych pań za pieniądze ( to nie dziwki, tylko kobiety bogdanie bo nigdy nie wiesz dlaczego ludzie tak postępują a jednak postanowiłeś zostać sędzią...), czasem też coś wypiję mocnego - moje życie
Świat jest zgniły i wszyscy idziemy na dno...zaraz będzie zalew lewactwa, którzy sciągną muzułmanów i będzie huj nie życie

Płacę alimenty i się wcale nie sądziłem o nie - jest to normalny tryb w państwie cywilizowanym - wolałbym dziecko nauczyć jak zarobić pieniądze niż mu je dawać wiecej niż potrzebuje jako dziecko...

Jestem człowiekiem dorosłym i dopowiadam za siebie...płacę podatki i uważam że amfetamina czy kokaina powinny być legalne w Polsce tak jak w UK - do 5 gr możesz mieć przy sobie ważne by to było na twoje cele


Diabeł cie spętał i ciagnie teraz za nogi do piekła
Tobie sie tylko wydaje, ze jest ok
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:54

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:


Uoo sqrwEsyn!!!  affraid affraid

I wy mnie nazywaliście narkomanem? Jak wam nie wstyd... Tu macie wyznania ćpuna totalnego.  lol!
W UK mówią na takich JUNKIE Cool


o na tej podstawie opcjoner możesz stwierdzić na której akurat fazie jesteś: np patrząc jak wygląda aktualnie kot:  Smile
a np kot po marysi to 2 otumaniony, zdziwiony lub 3 z aurą.
potem kwasy, koka, (jeszcze winni wkleić pośredniego kota-potwora)
ostatnie fazy to już kot fraktalny (po dmt). clown
UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 YSBRT9C

każdy może mieć inne fazy....najsliniejszą jaką miałem to bycie dzwiękiem, którego nikt nie słyszy lub kolorem... nie jest to miłe. Zaczyna się od lekkiej drzemiki w której najpierw czujesz jak się unosisz i potem spadasz w jakby tunel ale go nie widzisz tylko czujesz że spadasz w dół okrężnie...każdy dzwięk z ulicy np samochodu powoduje inne wrażenia jakby ktoś mówił w taki sposób jakby cię dobrze znał.... możesz się wybudzić w kazdej chwili to ja to kontroluję ale im niżej tym gorzej boli psychicznie...czujesz że to koniec ale masz migawki wszystkich miłych wspomnień...szczegolnie tych które chciałeś kontynuwac a nie wyszły - jak np miłosć do pierwszej kobiety, jak wspólny spacer z nią itp
czujesz że chcesz skończyć....szukasz wyjścia z dzwięku lub koloru... opisywanie tego jest rochędziwne bo najlepiej samemu poczuć
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 18:58

Guru giełdy napisał:
Olaf napisał:
widzę, że co nie którzy moralniakiem pojechali, że szok...ale jakby tak się ich zapytać o aborcje to każdy będzie za - czyli wyznaczanie granicy życia to już w porząsiu ok cacy
Nie jest to powód do dumy że biorę dragi, często korzystam z miłych pań za pieniądze ( to nie dziwki, tylko kobiety bogdanie bo nigdy nie wiesz dlaczego ludzie tak postępują a jednak postanowiłeś zostać sędzią...), czasem też coś wypiję mocnego - moje życie
Świat jest zgniły i wszyscy idziemy na dno...zaraz będzie zalew lewactwa, którzy sciągną muzułmanów i będzie huj nie życie

Płacę alimenty i się wcale nie sądziłem o nie - jest to normalny tryb w państwie cywilizowanym - wolałbym dziecko nauczyć jak zarobić pieniądze niż mu je dawać wiecej niż potrzebuje jako dziecko...

Jestem człowiekiem dorosłym i dopowiadam za siebie...płacę podatki i uważam że amfetamina czy kokaina powinny być legalne w Polsce tak jak w UK - do 5 gr możesz mieć przy sobie ważne by to było na twoje cele


Diabeł cie spętał i ciagnie teraz za nogi do piekła
Tobie sie tylko wydaje, ze jest ok
\

Po kokainie miałem rozmowy z diabłem - widziałem go centralnie Very Happy
mówię do niego "spierdalaj bo jak zdechnę to ci łeb urwę"... siedział ze mną w pokoju..czasem krzesłem obrócił (byLo obracane).. włączyłem muzykę a tam niemen do mnie śpiewa i mówi... zajebiście "przyjedż do Polski"
miałem też fazę z UFOforum....słyszałem jak mówiliście o mnie, że tęskincie affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:00

Zaczałem czytać książki z filozofi wtedy....ale jazdy były doszedłem do wniosku że Bóg istnieje i mam dowód...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:05

Czasem te głosy mnie wkurwiały szczegolnie jak byłem w łóżku z laską i się kochamy...a nagle słyszę..."jak ona to robi, nie ma wsytdu..", "hmm...ale też bym tak chciała", "jaki on miły i szysty i grzeczny...jak on ją kocha bardzo, też chę takiego męża"
były też nie miłe np "ty skur...u nic ci się nie uda za to że ciągle myślisz o seksie" Laughing
lub też głosy: "jak on lubi słuchać fajną muzykę saksofonową, też lubię słuchać i często z nim" , "włącz ten sam kawałek jeszcze raz taką piękną muzykę słuchasz"

można było szału dostać w nocy gdy głosy nie dawały mi spać...lub gdy brałem prysznic a nagle czułem jak cała kabina się wygina i rusza jak sciany się uginają.... beka ale jak za dużo tego było to byłem zły
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:06

Anette się pyta co to za forum Smile
trochę teraz czytamy razem...mamy bekę Laughing
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:12

ta piosenka podniosła mnie na duchu...piękne słowa



...on this day I see clearly. Everythig has come to life...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:16

Poza tym jak chcecie wiedzieć to ludzie tworzyli najlepsze dzieła zawsze pod wpływem narktoyków
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:19

Olaf napisał:
Guru giełdy napisał:
Olaf napisał:
widzę, że co nie którzy moralniakiem pojechali, że szok...ale jakby tak się ich zapytać o aborcje to każdy będzie za - czyli wyznaczanie granicy życia to już w porząsiu ok cacy
Nie jest to powód do dumy że biorę dragi, często korzystam z miłych pań za pieniądze ( to nie dziwki, tylko kobiety bogdanie bo nigdy nie wiesz dlaczego ludzie tak postępują a jednak postanowiłeś zostać sędzią...), czasem też coś wypiję mocnego - moje życie
Świat jest zgniły i wszyscy idziemy na dno...zaraz będzie zalew lewactwa, którzy sciągną muzułmanów i będzie huj nie życie

Płacę alimenty i się wcale nie sądziłem o nie - jest to normalny tryb w państwie cywilizowanym - wolałbym dziecko nauczyć jak zarobić pieniądze niż mu je dawać wiecej niż potrzebuje jako dziecko...

Jestem człowiekiem dorosłym i dopowiadam za siebie...płacę podatki i uważam że amfetamina czy kokaina powinny być legalne w Polsce tak jak w UK - do 5 gr możesz mieć przy sobie ważne by to było na twoje cele


Diabeł cie spętał i ciagnie teraz za nogi do piekła
Tobie sie tylko wydaje, ze jest ok
\

Po kokainie  miałem rozmowy z diabłem - widziałem go centralnie Very Happy
mówię do niego "spierdalaj bo jak zdechnę to ci łeb urwę"... siedział ze mną w pokoju..czasem krzesłem obrócił (byLo obracane).. włączyłem muzykę a tam niemen do mnie śpiewa i mówi... zajebiście "przyjedż do Polski"
miałem też fazę z UFOforum....słyszałem jak mówiliście o mnie, że tęskincie affraid affraid affraid

Ja z kolei tak mam, że do której fryzjerki pójdę to każda się mnie pyta:" Czy golimy brewki"? Laughing

A najlepsza jest ta, która jak strzyże to się do mnie przytula. lol!

Kurde sobie myślę Ona coś ode mnie chce. lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:31

Olaf napisał:
Poza tym jak chcecie wiedzieć to ludzie tworzyli najlepsze dzieła zawsze pod wpływem narktoyków

spierdalaj
mam nadzieję że większość tu to dorośli ludzie
klientów tu nie znajdziesz
na Filipinach z takimi jak ty robi się teraz porządek
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:32

mariner napisał:
nasuwa się pytanie- czy Olaf jest dilerem i szuka leszczy ??????

5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.

należy dodać- narkotyków

chyba cie poyebało mariner

ja się nie bawie w handel tym...jak już to jestem konsumentem Very Happy

ale ty jakbyś węgorza zaciągnął... to byś miał sex jak ogier dobryżart
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:33

mariner napisał:
Olaf napisał:
Poza tym jak chcecie wiedzieć to ludzie tworzyli najlepsze dzieła zawsze pod wpływem narktoyków

spierdalaj
mam nadzieję że większość tu to dorośli ludzie
klientów tu nie znajdziesz
na Filipinach z takimi jak ty robi się teraz porządek

wygonili cię stamtąd ? wariat dobryżart
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:37

bog.dan napisał:
pewnie będę zbanowany za użyte sformułowania..ale chu.. tam..  

jakim trzeba być skurwysynem, żeby wydawać na dziwki, alko, i dragi.. a własnym dzieciom ograniczać alimenty, a nawet sądzić się o ich nie płacenie.. takich fiutów wsadzałabym do pierdla.. przymusowa praca od świtu do nocy, a cały zarobas na poczet dzieciaków..

pewnie nie jest az tak źle jak piszesz
bo  te opowiesci o wydawaniu "800 funtow na narkotyki +dziwki " sa tak samo wiarygodne jak kiedyś własny jacht

ale trzeba przyznac ze juz same " takie  fantazje " sa niepokojące
i raczej wzbudziłyby  "podziw i uznanie" ale wśród gimnazjalistów



ps
i u Opcjonera Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:40

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Olaf napisał:
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Olaf napisał:
OpCjOnEr napisał:
Olaf stary narkomanie! 
Opisz nam jak wygląda faza po amfie bo ja się nie znam. 
Nigdy nie ćpałem to nie wiem. 
Fajnie jest? Korba?

Raczej narkomanem nie jestem bo robię przerwy
ale jak już rozsypie i uformuję pierwszego węgorza to tak z 5-5 dni z rzędu jest branie od 5 do 10 kresek na dzień czasem i pójdzie 20 ale wtedy to już jest jazda Laughing

fazy dla początkującego są małe.. bo jest zwiększeni energii...nagle masz power taki że możesz robić wszystko, spać się nie chce przez pierwsze 2 -3 dni aż się organizm wymęczy to wtedy obiadek i lulu cały dzień

jak już zaczniesz brać po kilka kresek na dzień to organizm wchodzi w to i są jazdy w zależności od rodzaju amfy lub koki
amfa jest tania i daje te same efekty co koka ale krócej trzyma.. kosztuje ok 10 -15 funtów za grama w Polsce od 40 zł za grama kupisz. Jeden gram amfy to dla początkującego nawet 5-6 kresek a dla wytrawnego smakosza wciągacza to 1-2 kreski.
Koka kosztuje od 60 do 100 funtów za gram... zawsze do Koki dostajesz neutralny proszek by zmniejszyć stężenie jak ktoś nie daje rady czyściochy Smile... początkujący z grama zrobi nawet do 20 małych węgorzy natomiast wytrawny około 3-5 bo jest mocna i 2 może 3 razy dłużej trzyma.

Najlepsza amfa jest lekko żółta, nie biała - po tej amfie łza poleci po wciągnięciu węgorza i dostajesz orzeźwienia w kilka sekund. W ciągu pierwszych 5-10 minut masz max odjazd i power. Po zółtej amfie jesteś artystą naukowcem... w zależności jakie masz zainteresowania. Nagle odkrywasz nowe horyzonty, chcesz wchłaniać wiedzę...u mnie matematyka bardzo mnie fascynuje dlatego jak spać mi się nie chciało to liczyłem zadania i jak się okazał ciąg fibonciego można sobie w dup,ę wsadzić Very Happy
Poza tym jest większe ukrwienie penisa...starsznie chce się ruchać. Byłem po kilku kreskach w agencji towarzyskiej - godzina za mało Smile
Jest też lekko różowa amfa - efekty podobne ale dodatkowo masz stany depresyjne po niej i jak nie masz z kim pogadać lub sam bierzesz to jest hujowo bo myśli smutne są... jednakze nadal możesz iść w naukę lub ruchanie

Koka tak samo...należy umieć mieszać odpowiednie proporcje wtedy masz lekki haj i jesteś optymistą...wszystko ci się chce normalnie mega zabawa Smile... tylko że Koka jest droga
Ja wydawałem na Kokainę 800 funtów na tydzień a na Amfe lub raczej metaamfe do 150 f na tydzień
Po długim kilkumiesiecznym ćpaniu jest odjazd na mksa - słyszysz głosy lub myśli czyjeś... i zaczyna się myśleć czy to schiza czy od dragów. Normalnie jest beka jak gdziesz idziesz i słyszysz wszystkich myśli.
Pamietam jak leciałem do Polski to się stewardessy pytałem czy lecimy na kulę ziemską ? affraid affraid affraid Laughing Laughing Laughing Laughing

hehe jeszcze przez tydzień od nie brania mnie trzymało i słyszałem głosy

Obecnie biore amfe czasem. np dziś poprawia humor jest beka nie jestem zmęczony
ale pamietaj że jak odstawisz po długim braniu to masz ponad tydzień spania - organizm potrzebuje regeneracji, za każdym razem tak jest

Uoo sqrwEsyn!!!  affraid affraid

I wy mnie nazywaliście narkomanem? Jak wam nie wstyd... Tu macie wyznania ćpuna totalnego.  lol!
W UK mówią na takich JUNKIE Cool

Aqrat robienie przerw tylko potwierdza uzależnienie tak samo jak alkoholik robi przerwy w piciu.

ciekawe czy taki czlowiek moze przejsc w stan posredni czyli nie brania. mysle, ze mozna tylko przejsc na lzejsze uzywki. znam osobe, ktora przeszla z koki na ekologiczny styl zycia i czasami zioło. zwierzenia Olafa brzmia jak doswiadczenia faktycznego narkomana. za duzo konkretów, zeby tyle wiedziec czytajac tylko fora.

traktuję to jako przygodę...próbowałem też krystaliczną heroinę też do nocha - tylko raz i więcej niechce.... czułem się jak bym był zamknięty w pokoiku a za oknami wielkoludy jak w simsach... miałem zyla oczy w inne strony... byłem dzwiękiem w pustym pomieszczeni lub kolorem zlewającym się jak spirala w wiele innych i jeden na końcu... ja pier**le myślałem że zdechnę


ta żółta amfa może być zmieszana, i zawierać dmt.  Smile
to zresztą jeden z nielicznych naturalnych związków który pozwala mózgowi elastycznie dostosowywanie do rzeczywistości duchowej. pewnie dex mógłby coś w tym temacie napisać.  Smile

natomiast wszelkie stany mentalne i emocjonanie mózgu można regulować właściwie na 2 poziomach: na poziomie bezpośredniej interwencji w mózg i układ hormonany, tj prochami wszelkiej maści (lekami, psychotropy,kwasy, itp) oraz na poziomie stanów medytacyjnych i świadomości, które pośrednio wpływają na zmianę funkcjonowania mózgu.

sam nigdy nie brałem żadnego środka narkotycznego, oprócz jednorazowego zielska, które otumania i mdli.
ale wszystkie te stany o których pisał olaf, jak i opcjoner, i wiele innych mentalnych, sam przechodziłem przez kilka lat, i wtedy nawet bliscy koledzy mówili: kosmita.  clown
tylko że były i są to wszystkie stany bardo i o różnej trwałości pośrednie, służące ozdipowaniu potencjału mózgu,  ewolucji świadomości i kontaktu z rzeczywistością w czystej postaci, a nie narkotycznego (jak zresztą całe ludzkie życie), egotycznego uwikłania w iluzje myślowe połączone ze zrujnowaniem organizmu fizycznego.  Smile   albino  

to jestes tylko teoretykiem
i masz wiedze jak ksiądz na temat małżeństwa Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:44

Guru giełdy napisał:
Poskarżę się mojemu psychiatrze, co tu się wyprawia
Pojawia sie tu narkoman ze zgniłego zachodu i mąci
Jestem tak zbulwersowany, ze sie cały trzęsę

wciąg kreske to Ci przejdzie Very Happy Very Happy

co i jak i masz dokladnie opisane w postach Olafa
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:46

Mariner tego tysiaka kiedy mi przelejesz?
Realista chce kupić twój dług... ale mam nadzieję, że jesteś honorowym człowiekiem i uregulujesz zobowiązanie jak należy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:48

Osły napisał:
Guru giełdy napisał:
Poskarżę się mojemu psychiatrze, co tu się wyprawia
Pojawia sie tu narkoman ze zgniłego zachodu i mąci
Jestem tak zbulwersowany, ze sie cały trzęsę

wciąg kreske to Ci przejdzie Very Happy Very Happy

co i jak i masz dokladnie opisane w postach Olafa

nie kreskę, tylko węgorza
to jest osły forum dla profesjonalistów, staraj się ograniczać używanie potocznego języka
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:52

mariner napisał:
Olaf napisał:
Poza tym jak chcecie wiedzieć to ludzie tworzyli najlepsze dzieła zawsze pod wpływem narktoyków

spierdalaj
mam nadzieję że większość tu to dorośli ludzie
klientów tu nie znajdziesz
na Filipinach z takimi jak ty robi się teraz porządek

Mariner uspokój się

mysle ze Tobie tez  kreska pomogłaby  opanować emocje ...

a jak nie pomoze kreska to "pojedź" całym  węgorzem - weżem
i zaraz znajdziesz wspólny jezyk z Olafem i Opcjonerem Very Happy Very Happy

ps
przepraszam za niefachowa termonologie
ale dopiero sie uczę
powinno być - jak kreska nie pomoze "zaciągnij węgorza " Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 20 Sie 2017, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 19:55

Osły napisał:
mariner napisał:
Olaf napisał:
Poza tym jak chcecie wiedzieć to ludzie tworzyli najlepsze dzieła zawsze pod wpływem narktoyków

spierdalaj
mam nadzieję że większość tu to dorośli ludzie
klientów tu nie znajdziesz
na Filipinach z takimi jak ty robi się teraz porządek

Mariner uspokój się

mysle ze Tobie tez  kreska pomogłaby  opanować emocje ...

a jak nie pomoze kreska to "pojedź" całym  węgorzem - weżem
i zaraz znajdziesz wspólny jezyk z Olafem i Opcjonerem Very Happy Very Happy

może być problem jak ma 60 lat i 1 raz rzuca się na węgorza... będzie miał polucje - silna erekcja
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 20:04

Olaf , zaorałeś forum Smile

i nawet pogonić Cie stąd nie mozna bo jesteś prawakiem
a przecież to jest prawicowe forum
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 20:08

Osły napisał:
Olaf , zaorałeś forum Smile

i nawet pogonić Cie stąd nie mozna bo jesteś prawakiem
a przecież to jest prawicowe forum

Thorgal coś pisał o 5 pedałach na forum scratch trochę mnie to zszokowało...chyba że już jakol alkoholik ma wizje wariat dobryżart
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 20:21

zapodam Wam troche odtrutki po tych węgorzach  Smile




Maria Wiśniewska
Cudowna muzyka !....Tylko tańczyć i marzyć ........ pozdrawiam



i tak bez ćpania  ??  dziwne ....  Smile Smile
a ile pod wplywem takiego walca mozna miec orgazmów na godzine ???
jeden ,  dwa ?? ..   bez 5-ciu to cienizna  lol!


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 20 Sie 2017, 20:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 20:22

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 20:53

Osły napisał:
Olaf , zaorałeś forum Smile

i nawet pogonić Cie stąd nie mozna bo jesteś prawakiem
a przecież to jest prawicowe forum

lewak bo narkoman Mad każdy narkoman to lewak

prawak co najwyżej wdycha kadzidło
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 EmptyNie 20 Sie 2017, 21:00

Dlaczego mariner mnie nie lubi scratch

Przecież nie zostanę pedałem jak on dobryżart

Wolę być ćpunem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend   UFO 19 - 20 08  2017 r Weekend - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 17 - 18 06 2017 r. Weekend
» UFO 02 - 03 09 2017 r. Weekend
» UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend
» UFO 25-26 02 2017 r. Weekend
» UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: