Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 12 09 2017 r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
MICHU

Liczba postów : 25901
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:18

thorgall napisał:
MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:
O kurde przespałem.

Dzieło boże było wklejane na ufo.  

Osły Ciebie nie zbanują Laughing

Strzel jakąś fotkę.  Laughing

mnie nie banuja bo ja sie zachowuje przykladnie i regulaminowo

( i mam tez mniejsze - nie bilionowe  zarobki na gieldzie )

Kiedyś byłeś lepszy Łobuz.  lol!

osioł nie był łobuzem
po prostu żaba był nietolerancyjny
podejrzewam ze mógł być też ksenofobem i rasistą affraid
dobrze że już nie moderuje Twisted Evil

Studia doktoranckie robi. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

Liczba postów : 16606
Registration date : 18/05/2014

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:23

REALISTA napisał:
neuron napisał:
REALISTA napisał:
mam pytanko: czy pod potęgę AT i wygenerowany gigantyczny sygnał KUPNA wszyscy już mają L / Pytam, bo nie wiem, czy już brć SS Embarassed
wygląda, że na kontraktach do rozliczenia obowiązuje
wymuszają dodatnią bazą kosze kupi

mało trochę ale jakoś zarobią w kilka dni z 0,5% na arbitrażu
u mnie SS po 2530 na nowej serii
mozemy Ci zaliczyc co najwyzej S po 2503  bo tyle bylo gdy to pisales

aha , nowa seria , zaraz zobacze
na Z po 2505 brałeś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:29

Osły napisał:
REALISTA napisał:
neuron napisał:
REALISTA napisał:
mam pytanko: czy pod potęgę AT i wygenerowany gigantyczny sygnał KUPNA wszyscy już mają L / Pytam, bo nie wiem, czy już brć SS Embarassed

na Z po 2505 brałeś

Thorguś przeżywa jakieś głupie 3 mln na 200 Lotach lol!
Albo 6 mln na 400 Lotach. lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:30

fajansiarz Schetino z PO - ktore nic dobrego nie zrobilo - tylko kradło

krytykuje w sejmie rzad PiS ktory robi b. duzo Mad Mad

na co te huie z PO liczą ?????/

Macierewicz - chcialem sprostować wypowiedź Jasia Fasoli ..
ooo przepraszam Grzegorza Schetyny Very Happy Very Happy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 18118
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:37

Osły napisał:

(PAP) We wtorek po południu złoty mocno osłabia się po informacji o tym, że KE przeszła do drugiego etapu procedury wobec Polski w sprawie sądów. Eurozłoty wzrósł do najwyższego poziomu od sierpnia i wynosi prawie 4,27.

Komisja Europejska poinformowała we wtorek, że przeszła do drugiego etapu procedury wobec Polski w sprawie sądów. (PAP Biznes)

https://pl.investing.com/news/nowo%C5%9Bci-forex/dzien-na-fxfi-zloty-mocno-w-dol-ke-wszczyna-drugi-etapu-procedury-wobec-polski-w-sprawie-sadow-146057

a dotad zloty mial w dupie podobne info Very Happy  bo Bruksela juz pół roku szarpie PiS

ja bym taki nius dał - po fakcie  

(OSŁY) We wtorek po południu złoty mocno osłabia się po informacji o tym, że BP zbanował znanego tradera Olafa . Eurozłoty wzrósł do najwyższego poziomu od sierpnia i wynosi prawie 4,27.

i moje info jest tak samo prawdziwe jak PAPu

zjebani politycy PO oczywiście nie widzą że im UE takimi działaniami utrudni na lata powrót do władzy Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 8677
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:41

zibi napisał:
Osły napisał:

(PAP) We wtorek po południu złoty mocno osłabia się po informacji o tym, że KE przeszła do drugiego etapu procedury wobec Polski w sprawie sądów. Eurozłoty wzrósł do najwyższego poziomu od sierpnia i wynosi prawie 4,27.

Komisja Europejska poinformowała we wtorek, że przeszła do drugiego etapu procedury wobec Polski w sprawie sądów. (PAP Biznes)

https://pl.investing.com/news/nowo%C5%9Bci-forex/dzien-na-fxfi-zloty-mocno-w-dol-ke-wszczyna-drugi-etapu-procedury-wobec-polski-w-sprawie-sadow-146057

a dotad zloty mial w dupie podobne info Very Happy  bo Bruksela juz pół roku szarpie PiS

(OSŁY) We wtorek po południu złoty mocno osłabia się po informacji o tym, że BP zbanował znanego tradera Olafa . Eurozłoty wzrósł do najwyższego poziomu od sierpnia i wynosi prawie 4,27.

zjebani politycy PO oczywiście nie widzą że im UE takimi działaniami utrudni na lata powrót do władzy Very Happy
...
Nie zajmuje sie specjalnie polityką ale jakoś nie widzę tych co na ten powrót czekają, oprócz samych swoich!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA

Liczba postów : 22778
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:42

Osły napisał:
REALISTA napisał:
neuron napisał:
REALISTA napisał:

na Z po 2505 brałeś
a co ma za znaczenie te 25-30 punktów jak to się zwali 1000 ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

Liczba postów : 5760
Registration date : 29/10/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:50

Olaf napisał:
MICHU napisał:
Olaf napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

Hehe
Mam takie wyobrażenie o rynku.
Stoją na przeciwko siebie Wodzirej i Hedże.

- I co Wodzirej otwierasz półpętle?  dobryżart

- A nie będziecie przeszkadzać? dobryżart

- Przeciwnie,  pomożemy.  dobryżart
Dopiero co Nas ubrałeś w "tanie eL".  dobryżart

Michu brałeś dziś węgorza ?

Kupiłem sobie Playboya z Paną Sandrą.  Laughing

Będziesz targał łacha nie rozumiem dobryżart

michu ty zboku zapomniałeś że to moja krewna. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:51

dziadek napisał:
zibi napisał:
Osły napisał:

...
Nie zajmuje sie specjalnie polityką ale jakoś nie widzę tych co na ten powrót czekają, oprócz samych swoich!

oni są tam (sejm) sami dla siebie i chca aby tak dalej było jak było lol!
a co do grupy samych swoich to ta grupa po chwilowym przegrupowaniu się zmniejsza Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 19999
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 16:55

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:09

"KOREA PÓŁNOCNA: Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję `ws`. nałożenia nowych sankcji na KRLD w odpowiedzi na próbę nuklearną z 3 września. Ostatecznie pod głosowanie poddano jednak złagodzoną wersję projektu, aby uniknąć ryzyka weta ze strony Chin i Rosji. I tak wprowadzono limit na dostawy ropy naftowej - w tym roku do 0,5 mln baryłek, a w 2018 r. i kolejnych latach do 2 mln baryłek. Nałożono też całkowite embargo na dostawy gazu ziemnego, oraz zakaz eksportu tekstyliów z KRLD. Nowe sankcje nie objęły aktywów finansowych Kim Dzong `Una` i jego najbliższych współpracowników."

Z tego wynika że wszyscy nadal hodują i wspierają bandytę. a zwykłemu polskiemu koreańskiemu kowalskiemu zamrażają konto raz dwa. cat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:13

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
"KOREA PÓŁNOCNA: Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję `ws`. nałożenia nowych sankcji na KRLD w odpowiedzi na próbę nuklearną z 3 września. Ostatecznie pod głosowanie poddano jednak złagodzoną wersję projektu, aby uniknąć ryzyka weta ze strony Chin i Rosji. I tak wprowadzono limit na dostawy ropy naftowej - w tym roku do 0,5 mln baryłek, a w 2018 r. i kolejnych latach do 2 mln baryłek. Nałożono też całkowite embargo na dostawy gazu ziemnego, oraz zakaz eksportu tekstyliów z KRLD. Nowe sankcje nie objęły aktywów finansowych Kim Dzong `Una` i jego najbliższych współpracowników."

Z tego wynika że wszyscy nadal hodują i wspierają bandytę. a zwykłemu polskiemu koreańskiemu kowalskiemu zamrażają konto raz dwa.  cat

kruk krukowi oka nie wykole Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

Liczba postów : 11734
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:32

12 zasad konserwatyzmu w 12 minut

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:42

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:

Z tego wynika że wszyscy nadal hodują i wspierają bandytę. a zwykłemu polskiemu koreańskiemu kowalskiemu zamrażają konto raz dwa.  cat

Dzisiaj dobra sesja bo Pingwin ciente posty urządza. cat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:52

http://telewizjarepublika.pl/czesi-mocno-odpowiadaja-niemcom-nie-przyjma-imigrantow,53764.html

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 17:59

Niby plik w PDF a nie można tego otworzyć. scratch

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 19:16

Jak Wam nie idzie na dax i wig20 to na kawie pocinajcie. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 19:20

Bez urazy ale z wynikiem miesięcznym na pewno ponad 826852 % to Ci Traderzy mogą mi buciki czyścić.  Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 19:47

Prezes Energi poinformował podczas konferencji prasowej, że ok. 150 umów dot. energetyki wiatrowej, zawieranych w latach 2007-2013, należy uznać za nieważne z powodu trybu, w którym były podpisywane. Część z nich dalece odbiegała od realiów rynkowych, przez co spółka miała tracić ok. 260 mln zł rocznie.

http://www.energetyka24.com/661434,energa-kwestionuje-150-umow-dotyczacych-zielonych-certyfikatow

Prezes odniósł się także do tych dokumentów, które były dla grupy niekorzystne: „Te umowy były analizowane wielokrotnie, to jest bardzo poważna decyzja, sprawa dotyczy miliardów. Spółka Energa Obrót za 1 kw. generowała straty (…) Moim obowiązkiem było przyjrzenie się każdej z tych umów indywidualnie. Jeżeli coś kosztuje załóżmy 25 zł, a płacimy np. 300 zł, to jest praktycznie topienie spółki” - mówił Daniel Obajtek podczas spotkania z dziennikarzami.
: „Nikt nie zawiera takich umów, praktycznie niewypowiadalnych, na okres 15-20 lat.  Ok.130 z nich ma odniesienie do ceny rynkowej, natomiast 22 nie mają żadnego

sk-syny wszędzie i wszystko  kradli  
Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:04

Komentarz rynkowy dax.

Tak jak pisałem do Olafa, że przecięcia kanałów są dobre przy przeciwnych znakach struktur.

A + dodać + = + lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:13

Komentarz rynkowy dax.

Tak myślałem, że Wodzirej będzie chciał Hedżom zrobić kontrolę bilecików.
Aproksymacja. :-)
Kup Abonament to będziesz wiedział takie rzeczy. :-)
lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:22

Osły napisał:
Prezes Energi poinformował podczas konferencji prasowej, że ok. 150 umów dot. energetyki wiatrowej, zawieranych w latach 2007-2013, należy uznać za nieważne z powodu trybu, w którym były podpisywane. Część z nich dalece odbiegała od realiów rynkowych, przez co spółka miała tracić ok. 260 mln zł rocznie.

http://www.energetyka24.com/661434,energa-kwestionuje-150-umow-dotyczacych-zielonych-certyfikatow

Prezes odniósł się także do tych dokumentów, które były dla grupy niekorzystne: „Te umowy były analizowane wielokrotnie, to jest bardzo poważna decyzja, sprawa dotyczy miliardów. Spółka Energa Obrót za 1 kw. generowała straty (…) Moim obowiązkiem było przyjrzenie się każdej z tych umów indywidualnie. Jeżeli coś kosztuje załóżmy 25 zł, a płacimy np. 300 zł, to jest praktycznie topienie spółki” - mówił Daniel Obajtek podczas spotkania z dziennikarzami.
: „Nikt nie zawiera takich umów, praktycznie niewypowiadalnych, na okres 15-20 lat.  Ok.130 z nich ma odniesienie do ceny rynkowej, natomiast 22 nie mają żadnego

Mad

kradli aż się kurzyło Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:30

Osły napisał:

Mad

teraz nawet przemysł stoczniowy powoli staje na nogi
http://www.portalmorski.pl/stocznie-statki/36884-przemysl-stoczniowy-w-polsce-w-2016-roku-10-6-miliarda-zlotych-przychodow

nie będę pisał co się należy ryżemu ujowi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

Liczba postów : 624
Registration date : 31/10/2011

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:45

Osły napisał:

Mad

wiatraki na kredycie
to juś po nich
akańcziłos babuszki sranie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 20:59

Komentarz rynkowy dax.

Jeżeli poniżej 12539 / conajmniej / nie obróciło Was na eS w eL
To po co ja te komentarze pisze?

No właśnie po co? Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

Liczba postów : 624
Registration date : 31/10/2011

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:06

MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

No właśnie po co?  Laughing

spakojno, my tolko smotrim
nam nie nużen fondowyj rynok
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:16

Guru giełdy napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

spakojno, my tolko smotrim
nam nie nużen fondowyj rynok

Spakojna twaja rozczochrana. lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:18

MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

...
To może nie pisz! Twoje komentarze są kompletnie niezrozumiałe, żeby nie powiedzieć debilne. Wprowadzają tylko zamieszanie i zmęczenie!
Może przemyśl jeszcze raz sposób w jaki chcesz być aktywny bo tak dalej nie może być!
Jeszcze raz proponuje osobny wątek w HP, obiecuje że nie będzie moderowany. Przemyśl to, pozdrawiam  dziadek

Powrót do góry Go down
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:27

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

...
To może nie pisz! Twoje komentarze są kompletnie niezrozumiałe, żeby nie powiedzieć debilne. Wprowadzają tylko zamieszanie i zmęczenie!
Może przemyśl jeszcze raz sposób w jaki chcesz być aktywny bo tak dalej nie może być!
Jeszcze raz proponuje osobny wątek w HP, obiecuje że nie będzie moderowany. Przemyśl to, pozdrawiam  dziadek

po co sie kłócić na forum publicznie
SMS-em mu wyślij wiadomość
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:29

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy dax.

...

To czy moje komentarze rynkowe są debilne trzeba byłoby zapytać Postronne Ufoki spoza towarzystwa wzajemnej adoracji.
Nie wnikam ile na nich przystręczyłeś albo ile wtopiłeś na naganianiu Olafa na eS.

A sygnałów za 1 gr nie dożyjesz. :-)

Dopóki Kęs i Kęsowa nie oddadzą co ukradli + odszkodowanie nic nie przystręczysz.

Odpocznij jednak, to są pomówienia.
czerwona  48h
BP
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 5663
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:37

Michu, no właśnie nikt nie wie po co Ty te komentarze piszesz. Sam na nich nie potrafisz grosza zarobić, to myślisz że inni będą się wygłupiać i na to tracić kasę?
Są dwie strzałki, jedna w górę druga w dół, po fakcie zawsze możesz napisać "a nie mówiłem? Laughing, więc te analizy nadają się tylko do tego, do czego je tworzysz - do gry na demo dzień do tyłu, i podliczania "zarobionych" bilionów....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:41

Indiana napisał:
Michu, no właśnie nikt nie wie po co Ty te komentarze piszesz. Sam na nich nie potrafisz grosza zarobić, to myślisz że inni będą się wygłupiać i na to tracić kasę?
Są dwie strzałki, jedna w górę druga w dół, po fakcie zawsze możesz napisać "a nie mówiłem? Laughing, więc te analizy nadają się tylko do tego, do czego je tworzysz - do gry na demo dzień do tyłu, i podliczania "zarobionych" bilionów....

Ty chyba nie umiesz czytać tych rysunków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:43

Kęs skurwysynu!
gdzie są piniądze?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 5663
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:44

Poszukałem sobie zasad zakupu broni w Szwajcarii, i mimo iż niedawno mocno ograniczyli prawo do noszenia np. broni maszynowej, to bez pozwolenia można swobodnie nabywać broń długą, na uproszczone pozwolenie (właściwie to rejestrację, gdyż jedynym wymogiem jest niekaralnośc) broń krótką (pistolety i rewolwery skolko ugodna), natomiast nie wolno już posiadać broni maszynowej, armat Laughing , działek plot Shocked - tak, jeszcze 20 lat temu armia sprzedawała cywilom niepotrzebne działka przeciwlotnicze, haubice, itp Laughing 

Tyle że tam mamy cywilizację, w miarę jak zaczęło się zjeżdżać masa luda z całego świata coraz bardziej ograniczają im prawa.

U nas je.... lewackie eurodebile zamierzają znieść wolność posiadania broni czarnoprochowej affraid  Mam nadzieję, że nasz rząd tego nie podpisze, strasznie mętne przepisy lewaki chcą wprowadzić w całej Unii Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:57

Prezydent USA – odnosząc się do nałożenia na Pjongjang nowych sankcji przez Radę Bezpieczeństwa ONZ – powiedział, że to tylko kolejny mały krok. Zapowiedział jednocześnie, że to nic w porównaniu z tym, co się wydarzy.
Myślimy, że jest to tylko kolejny mały krok, a nie wielka sprawa
– oświadczył Donald Trump dziennikarzom w Białym Domu.

"To nic w porównaniu z tym, co w końcu będzie musiało się wydarzyć" scratch
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
barany
MISZCZ
MISZCZ

Liczba postów : 18323
Registration date : 07/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 21:59

Hossa trwa, obstawiamy kto szybciej zdobędzie 3000 wig20 czy S&P 500?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 14094
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 22:09

S na DAXie się ostało ale na L u nas wtapiam. Pozostaje nadzieja że kreślimy jakiś trójkąt - ostatnie zejście po info o decyzji KE pasuje do fali e. Potwierdzeniem byłoby wyjście powyżej dzisiejszych szczytów. Zejście poniżej ostatnich dołków to raczej zły sygnał dla L.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 22:31

Andrzej! pw i dzięki!

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 14094
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Wto 12 Wrz 2017, 22:43

kamikaze napisał:
Prezydent USA – odnosząc się do nałożenia na Pjongjang nowych sankcji przez Radę Bezpieczeństwa ONZ – powiedział, że to tylko kolejny mały krok. Zapowiedział jednocześnie, że to nic w porównaniu z tym, co się wydarzy.
Myślimy, że jest to tylko kolejny mały krok, a nie wielka sprawa
– oświadczył Donald Trump dziennikarzom w Białym Domu.

"To nic w porównaniu z tym, co w końcu będzie musiało się wydarzyć" scratch

być może miał na myśli coś innego niż konflikt zbrojny który jest w tej chwili mało prawdopodobny

http://ufoforum.forumotion.com/t4762-ufo-06-09-2017-r#1093074

chodzi o tę wypowiedz Sekretarza Skarbu

http://www.reuters.com/article/us-northkorea-sanctions-treasury/treasurys-mnuchin-china-may-face-new-sanctions-on-north-korea-idUSKCN1BN1P1

U.S. Treasury Secretary Steven Mnuchin said on Tuesday that if China doesn’t follow the United Nations sanctions approved on North Korea, he will seek new financial sanctions on Beijing to cut off access to the U.S. financial system.

Mnuchin told a conference broadcast on CNBC that China agreed to “historic” sanctions on North Korea on Monday in a UN Security Council vote.

“If China doesn’t follow these sanctions, we will put additional sanctions on them and prevent them from accessing the U.S. and international dollar system, and that’s quite meaningful,” Mnuchin said.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Sro 13 Wrz 2017, 00:13

thorgall napisał:
Kęs skurwysynu!
gdzie są piniądze?

no i się wyjaśniło, Kęs i Kęsowa, to szwagier i siora micha, co go tak wyruchali na spadku. nic dziwnego że tu pisze jak forum zakładał szwagier żeby przez forex wyłudzić od miszatego ten spadek i ojcowizne i 2 domy 2 dziełki 2 garaże i zamówionego lexusa. Twisted Evil

thorgala też szagier Kęs przerobił.  Suspect  nie odpalił doli za kanty, przekręt i pośrednictwo z łysym. chyba że thorgal jest tym sławnetnym łysym. same zagadki. nic dziwnego że miszaty się pogubił.  Smile
a administracja utrudnia rozwikłanie sprawy. pewnie bierze działkę od hakerskiej mafii.  Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   Sro 13 Wrz 2017, 00:33

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 12 09 2017 r.   

Powrót do góry Go down