Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19-20 10 2019 r. Weekend

Go down 
+13
Forex Trader
mariner
MICHU
Frater
zibi
Osły
Reser
Guru giełdy
Piotrek691
REALISTA
Zygmunt de Bill
MoralnyNiepokój
dziadek
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptyPią 18 Paź 2019, 22:07

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Neuron, Sir Nick,

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptyPią 18 Paź 2019, 22:14

Szczęść Boże!
O co to ja chciałem zapytać? scratch

A już wiem.
.
.
.
..
.
..
.

.
..
.
..
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
Która godzina Question Very Happy
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6301
Registration date : 22/12/2011

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptyPią 18 Paź 2019, 23:41

Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt, czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44142
Registration date : 03/09/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 04:24

"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 06:05

Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt,  czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

Niestety, nie znam aktualnego kalendarza lidera,
ale na wszelki wypadek przypominam podstawowe zasady BHP obowiązujące przy takich wizytach:
1. Klamki sprawdzamy przed i po wizycie uzbrojeni w gumowe rękawice do prac ogrodowych,
2. Lodówkę z jogurtami dla dzieci zamykamy na kłódkę,
3. Cenne przedmioty jak otwieracz do piwa chowamy w bieliźniarce,
4. Pozostałe wartościowe ruchomości, których nie da się schować przytwierdzamy śrubami do podłogi.

lol!
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 06:19

REALISTA napisał:
"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.

Czytam sobie tłity Trumpka i zastanawiam się za ile NAS sprzeda? scratch
W końcu pod Gettysburgiem polskich oddziałów też nie było. What a Face

Co do drugiego to fakt. Homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów.
W przeszłości był to temat tabu, a "odmieńców" karano śmiercią lub więzieniem (w krajach
muzułmańskich do dzisiaj za pedałowanie grozi KS).
Mogę potwierdzić, że pokolenia naszych dzieciaków podchodzi do tego na szczęście już zupełnie inaczej.
Jeśli tylko nie ogarnie nas islam, to kolejne pokolenia będą dużo bardziej tolerancyjne i otwarte na odmienność
niż my.
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 06:49

REALISTA napisał:
"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.

Jak mawiała moja nauczycielka od historii, trzeba wiedzieć kto mówi, co mówi i kiedy mówi.
Cytat CNN jest bardzo niefortunny bo ta opcja jest skrajnie jednostronna. Nie powinno się odnosić do tego zródła.
Jeśli chodzi o samego Trumpa to my do końca nie znamy kuchni politycznej opartej na geostrategii.
Pietrek już zadał pytanie za ile nas sprzeda?
Czyli hegemon pokazał na najmniejszej możliwej próbce co się stanie jeśli ......... i tu trzeba by się zaznajomić z tym co mówi dr Jacek Bartosiak.
Rozumiem Cię, że chciałbyś dołączyć do tych młodych i wspaniałych ludzi, którzy są otwarci z bardziej idealistyczną wizją świata.
Jednak nawet wczorajszy przykład z kolegą Diabłem pokazuje, że reakcja moda powinna być natychmiastowa
bo jako mod i tak zrobił to co miał zrobić ale jego modowa idealistyczna wizja rzeczywistości pomniejszyła idealistyczną wizję innych użytkowników.
I tu będzie moje zaprzeczenie Twojej tezy o wymarciu dinozaurów i wielkich zmianach. Młodzi dojrzeją i zaczną myśleć inaczej, zobaczą że nie ma darmowych kotletów. Widać to zwłaszcza przy głosowaniu na Korwina, od zawsze pamiętam, że to było fascynujące dla młodych i dzisiejsza Konfederacja to pokazuje. I tak będzie zawsze, tylko młodzi a potem dziura.
Chciałbym wyprostować Twój zmanipulowany obraz rzeczywistości, nie ujmują nic z Twojej godności.
Bo są dwa rodzaje informacji,
pierwszy to taki, że młodzi w przewadze zagłosowali na PIS i młodych jest sporo.
Druga informacja jest taka, że w zbiorze wyborców PIS najwięcej było ludzi starszych i Ty chwyciłeś się tylko tego jednego aspektu.
A to wielki błąd z punktu widzenia wyciągania wniosków do dalszej ekstrapolacji.
Ci co są dziś młodzi dojrzeją nawet jak 24 pazdziernika, w "dzień spódniczki", młodzi chłopcy przyjdą w spodniczkach do szkoły.
UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Poprac10


https://www.tvp.info/44775931/glosowanie-wedlug-wieku-najmlodsi-wyborcy-za-pis

flower
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:10

Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt,  czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

Partia nie jest jeszcze utworzona, to na razie propozycja. Muszę zebrać odpowiednie podpisy. lol! 

Ty porównujesz człowiek vs zwierzę a ja porównuję czyn vs czyn. Podany przykład z nadepnięciem minety to nawet nie jest kradzież tylko wykorzystanie sytuacji (kradzież by była gdyby jej wyciągnął np. z kieszeni) ale już abstrahując od tego niech ci nawet będzie, że kradzież to chodzi tu o co inne.
Jak w ogóle można porównać świadome zadawnie cierpienia dla pieniędzy do zwyczajnego złodziejstwa? To jest nieporównywalna w ogóle skala procederu jakby armatę porównywać z muchą. Jaki masz level "cierpienia" (o ile to w ogóle tak można nazwać) kogoś komu ubędzie 5zł czy nawet 50 a jaki masz level realnego cierpienia jakiegoś zwierzęcia na okrutnych torturach zwanych "badaniami"  robionych na zlecenia koncernów farmaceutycznych i chemicznych przez tzw. "naukowców"? Dla mnie to drugie jest nieporównywalnie wyższym złem niż to pierwsze, co też nie znaczy, że to pierwsze popieram.

Żyjemy w świecie antropocentrycznym bo wszystko dookoła (cała planeta z zasobami w tym fauna i flora) jest nam podporządkowana bezwarunkowo i bez barier. Gatunek Homo (sapiens - żeby nie było skojarzeń) exploatuje wszystko co może na maxa a nawet więcej nie licząc się zupełnie ani z cierpieniem jakie to powoduje ani ze sqtkami ogólnymi dla środowiska. Wyciąć w pień Amazonię, wymordować słonie tu i teraz bo kasa ma się zgadzać. Evil or Very Mad
Wszelkie normy prawne odnoszą się wyłącznie do ludzi, zwierzęta praw nie mają żadnych. Niby jest jakaś tam ustawa o ochronie zwierząt z 1997r. ale to takie martwe prawo. Tylko 19%  spraw kończy się wyorkami z czego 90% w zawiasach + niewielka grzywna. To nie jest żadne prawo tylko popierdółka.
W Jankielni jest organizacja RSPCA, która pełni rolę policji dla zwierząt a sadyści ponoszą realne kary. U nas tego brak bo u na się dba o drugą stronę czyli żeby hodowcy mieli dobrze.
Absurd tego systemu polega na tym, że można np. bestialsko zatłuc psa i ponieść mniejszą karę (o ile w ogóle jakąkolwiek) niż kradnąc komuś 10zł.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:26

Futra powinny zostać CAŁKOWICIE ZAKAZANE pod karą więzienia i Unia jako pierwsza powinna dać przykład.

https://www.humanesociety.org/all-our-fights/going-fur-free

Są coraz większe ruchy społeczne w tej kwestii ale to wciąż za mało bo to niestety ogromny biznes jest.

Futrzany płaszcz jako gotowy produkt wiszący w sklepie jawi się niczym super eleganckie dobro podczas gdy krwawy i bestialski proceder stojący za jego produkcją jest skrzętnie ukrywany przed opinią publiczną i to jest qrewska manipulacja bo gdyby do każdego futra były dołączane broszury czy filmik jak wyglądało zdzieranie sqr z tych lisów czy norek, to myślę, że sprzedaż spadłaby praktycznie do zera. To byłby dysonans poznawczy gdy się widzi tylko jedną stronę procesu - tą, którą marketing chce aby konsument widział i nagle zobaczyłoby się całokształt.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:37

Zaraz mnie tu nazwiecie drugim malarzem pewnie ale zniósłbym karę dożywotniego więzienia w zamian zastępując ją karą śmierci ale nie tak po prostu śmierci tylko pozbawieniem praw ludzkich i przekazanie na medyczne experymenty skazańców, którzy i tak zostali sądownie wykluczeni ze społeczeństwa na zawsze.
Same zalety:

  • nie obciążąłby podatnika przez ileś lat życia w pierdlu aż zdechnie
  • zostałby wykorzystany do praktyk naukowo-badawczych
  • ponieśliby realną karę de facto tortur jakimi są takie badania gorszą od pobytu w pierdlu co może bardziej odstraszałoby następnych przed popełnieniem zbrodni
  • wyniki badań byłyby miarodajne bo wykonywane na gatunq ludzkim


Pewnie też niektórych to zszoqje, że drugi Mengele się znalazł. Smile  Istota tkwi wyłącznie w antropocentrycznie narzuconych normach, że nawet najgorsze ścierwo (powiedzmy wielokrotny pedofil-zabójca) to jednak "człowiek" i zawsze będzie miał tzw. prawa człowieka pomimo iż społeczeństwo chętnie by go zlinczowało i nie wolno go ruszyć a małpa czy pies to zwierzę i choć niczego złego nie zrobiło, to wolno się nad nim znęcać.
To jest wyłącznie kwestia klasyfikacji społecznej bo patrząc realnie na zadawany ból, to to nie ma żadnej różnicy.
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6301
Registration date : 22/12/2011

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:47

Może zakończymy dzisiejszy wątek? Będzie pokazowy. Chcąc zwerbować nowego usera się powie "Wejdź na nasze forum wątek z 19.X zobacz jaki wysoki poziom debaty i ludzie jak z elity intelektualnej ...
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:55

Zygmunt de Bill napisał:
Może zakończymy dzisiejszy wątek? Będzie pokazowy. Chcąc zwerbować nowego usera się powie "Wejdź na nasze forum wątek z 19.X zobacz jaki wysoki poziom debaty i ludzie jak z elity intelektualnej ...

Wqrwia mnie niesprawiedliwość tego świata Evil or Very Mad 

Pewnie, można rozpierdolić całą Ziemię i uciec na Marsa, tylko to na razie mrzonki są bo do tego bardzo daleko o ile w ogóle to kiedykolwiek nastąpi.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 07:59

Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt, czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

Partia nie jest jeszcze utworzona, to na razie propozycja. Muszę zebrać odpowiednie podpisy. lol!
.............
Absurd tego systemu polega na tym, że można np. bestialsko zatłuc psa i ponieść mniejszą karę (o ile w ogóle jakąkolwiek) niż kradnąc komuś 10zł.

Prezesie "Normalni Razem "

za psa można teraz dostać wiekszy wyrok niz za człowieka
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:02

Zygmunt de Bill napisał:
Może zakończymy dzisiejszy wątek? Będzie pokazowy. Chcąc zwerbować nowego usera się powie "Wejdź na nasze forum wątek z 19.X zobacz jaki wysoki poziom debaty i ludzie jak z elity intelektualnej ...

mozna zaryzykowac przedluzenie wątku bo ..

- Diablo zbanowany
-Moralny usatysfakcjonowany banem Diablo
-Mariner (po spokojnym  piątku )  powinien byc spokojny
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:10

Kolejny temat znany już to nadprodukcja w zasadzie wszystkiego co wiążę się z nadprodukcją plastiq bo wszystko ma opakowanie, w tym często mocno przesadzone względem zawartości aby się rzucało w oczy.

excessive packaging


przykładowo po jaki chooy takie małe gówno

https://www.instagram.com/p/BYkD6HdhfuN/?utm_source=ig_embed

pakowane jest w tak ogromny format? Dodatkowy karton, farba i miejsce w transporcie. Mogłoby to być wielkości pudełka od zapałek.

Albo to:
https://twitter.com/KirstyMHaines/status/907887556322357248/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E907887556322357248&ref_url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2017%2F10%2F04%2F10-examples-of-ridiculously-pointless-packaging-6976457%2F

po jaki chooy dodatkowo te pudełko?
Przeliczając to na miliardy różnych produktów na cały świat ile to więcej w konsekwencji śmiecia jest produkowanego?

I finalnie z tego się robi to:

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend WEB_PHOTO_TRASH_ISLAND_24112017

W pobliżu Hawajów. Piękne, co? Evil or Very Mad 

Z tym jest zwiazany temat mikroplastiq, który jest tak drobny, że przenikł do wody, gleby, zatruwa ssaki morskie, ryby a w konsekwencji też i nas.

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Microplastic

I po co to wszystko?

Powinno się produkować

  • tyle na ile jest realne zapotrzebowanie a nie naprodukować ile fabryka da radę i marketingiem pchać to na chama kreując sztuczne potrzby
  • pakować metodą niezbędnego funkcjonalnie minimum bez tworzenia absurdalnych opakowań
  • stosować wyłącznie materiały biodegradowalne albo opakowania zwrotne kaucjowane, które następnie poddawać recycklingowi


SYSTEM jest zły bo nie zaspakaja ludzkich potrzeb ale je kreuje. System kreuje ciągle nowe potrzeby, konsument ma qpować więcej i więcej w zasadzie nie wiadomo po co. SYSTEM w krajach I Świata wmówił ludziom, że osiągną szczęście qpując coraz więcej dóbr, w tym również tych, na które ich nie stać (Rzyt pomaga procencikiem). Ciągle nowy srajfon, bo dodali kilka ikonek względem poprzedniego i już szał pierdolca Twisted Evil Twisted Evil 
Ultrakonsumpcjonistyczny świat uzależnia szczęście od posiadania tego tamtego sramtego.
qpuj i wyrzucaj
qpuj i wyrzucaj
qpuj i wyrzucaj
qpuj i wyrzucaj
itd a góry plastiq w oceanach coraz większe.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:13

Osły napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt,  czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

Partia nie jest jeszcze utworzona, to na razie propozycja. Muszę zebrać odpowiednie podpisy. lol!
.............
Absurd tego systemu polega na tym, że można np. bestialsko zatłuc psa i ponieść mniejszą karę (o ile w ogóle jakąkolwiek) niż kradnąc komuś 10zł.

Prezesie "Normalni Razem "

za psa można teraz dostać wiekszy wyrok niz za człowieka

No nie wiem, raczej bardzo w to wątpie. Górna granica to 2 lata pierdla a ciekawe ile spraw się takim wyorkiem skończyło.
Przecież przywiązanie psa kolczastym drutem w lesie do drzewa by skonał po wielu godzinach to "nic takiego" Evil or Very Mad 
Bardziej tu niektórych razi zajumanie 5zł i nie mam na myśli Zygmunta tylko takiego jednego pojeba.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:32

Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt,  czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

ja juz sie czuje jak członek ..
Normalnych  Razem  Very Happy


ALE faktycznie , trzeba jeszcze popracować nad naszym Liderem (z Lidla ) coby wstydu nie przynosił ...
i juz nie mowie o nadeptywaniu monet czy przeklejaniu cen na pietruszce coby cos na krzywusa  zyskac

lecz chodzi o podstawowe braki dotyczace  geografii naszego pięknego kraju ,
który razem z Liderem będziemy uszczęśliwiać

a dokładnie tyczy sie mylenia Zegrza - pod Warszawą  ,woj mazowieckie
wsi  lezacej   nad Jeziorem Zegrzyńskim, nad Narwią
słynącego  z "wycieczki do Zegrza za 35 tys zlotych "   Laughing  Laughing





ze Zgierzem -moim miastem powiatowym , pod Łodzią

- rejestracja samochodowa  EZG  - woj łódzkie , powiat zgierski
lezącego nad Bzurą - w czasach komunizmu kolor wody w Bzurze zalezny byl  od rodzaju  -koloru
farbki jaki akurat by robiony w    Zakładach Przemysłu Barwników "Boruta" w Zgierzu.
a mowiono ze żadna mucha nie zdola żywa przelecieć na drugi brzeg Bzury taki byl odór .. Shocked

po"reformie " Balcerowicza Boruta upadla
co akurat okazało sie zbawienne dla Bzury
i ostatnio nawet raki tam sie spotyka

a te smieci i ostatnie pożary to wlasnie na terenach bylej Boruty ktore "nowocześni kapitalisci " wykupili
i robia nadal śmierdzący biznes z tym ze zamiast wody teraz powietrze zatruwają
oprócz tego po Borucie zostało wielkie jezioro szlamu poprodukcyjnego ktore stanowi bombe ekologicvzna
i z tym  dotad  nikt nic  nie zrobił



Zegrze
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zegrze

https://www.google.com/maps/place/Zegrze/@52.4550165,20.9579565,12.5z/data=!4m5!3m4!1s0x471ec09038a01107:0x16d11632e4960a82!8m2!3d52.4606014!4d21.0320358


Zgierz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zgierz

https://www.google.com/maps/place/Zegrze/@52.3807113,20.8168431,9.75z/data=!4m5!3m4!1s0x471ec09038a01107:0x16d11632e4960a82!8m2!3d52.4606014!4d21.0320358


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 19 Paź 2019, 08:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:36

Market Trader napisał:
Osły napisał:


za psa można teraz dostać wiekszy wyrok niz za człowieka

No nie wiem, raczej bardzo w to wątpie. Górna granica to 2 lata pierdla a ciekawe ile spraw się takim wyorkiem skończyło.
Przecież przywiązanie psa kolczastym drutem w lesie do drzewa by skonał po wielu godzinach to "nic takiego" Evil or Very Mad 
Bardziej tu niektórych razi zajumanie 5zł i nie mam na myśli Zygmunta tylko takiego jednego pojeba.

no moze nie za zabicie
ale za pobicie psa mozesz dostac wiecej niz za pobicie czlowieka

oczywiscie jak masz dobrego adwokata Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:38

Osły napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Gdzie można się zapisać do NORMALNI RAZEM? Chciałem zorganizować też spotkanie z liderem ugrupowania u mnie na osiedlu. Jest tu spora grupa osób zainteresowana spójnym, rzeczowym i odważnym w swych postulatach programem partii.
Są też wątpliwości. Zauważyliśmy np., że lider posiada dużo empatii w stosunku do zwierząt, co nie przeszkadza mu okraść starszej kobiety, nadeptując i zagarniając monetę, która jej upadła podczas płacenia przy kasie. Czy ludzi traktujemy gorzej od zwierząt,  czy to kwestia ewentualnej możliwości wzbogacenia się determinuje nasze zachowania? A może i po martwym króliq byśmy też nie płakali, gdyby było po
np. pięć zeta za ubicie? Pojawia się pewien tzw. dysonans poznawczy w stosunq do lidera tego ugrupowania.

ja juz sie czuje jak członek ..
Normalnych  Razem  Very Happy


ALE faktycznie , trzeba jeszcze popracować nad naszym Liderem (z Lidla ) coby wstydu nie przynosił ...
i juz nie mowie o nadeptywaniu monet czy przeklejaniu cen na pietruszce coby cos na krzywusa  zyskac

lecz chodzi o podstawowe braki dotyczace  geografii naszego pięknego kraju ,
który razem z Liderem będziemy uszczęśliwiać

a dokładnie tyczy sie mylenia Zegrza - pod Warszawą  ,woj mazowieckie
wsi  lezacej   nad Jeziorem Zegrzyńskim, nad Narwią
słynącego  z "wycieczki do Zegrza za 35 tys zlotych "   Laughing  Laughing





ze Zgierzem -moim miastem powiatowym , pod Łodzią

- rejestracja samochodowa  EZG  - woj łódzkie , powiat zgierski
lezącego nad Bzurą - w czasach komunizmu kolor wody w Bzurze zalezny byl  od rodzaju  -koloru
farbki jaki akurat by robiony w    Zakłady Przemysłu Barwników "Boruta" w Zgierzu.
a mowiono ze żadna mucha nie zdola żywa przelecieć na drugi brzeg Bzury taki byl odór .. Shocked

po"reformie " Balcerowicza Boruta upadla
co akurat okazało sie zbawienne dla Bzury
i ostatnio nawet raki tam sie spotyka

a te smieci i ostatnie pożary to wlasnie na terenach bylej Boruty ktore "nowocześni kapitalisci " wykupili
i robia nadal śmierdzący biznes z tym ze zamiast wody teraz powietrze zatruwają
oprócz tego po Borucie zostało wielkie jezioro szlamu poprodukcyjnego ktore stanowi bombe ekologicvzna
i z tym  dotad  nikt nic  nie zrobił



Zegrze
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zegrze

https://www.google.com/maps/place/Zegrze/@52.4550165,20.9579565,12.5z/data=!4m5!3m4!1s0x471ec09038a01107:0x16d11632e4960a82!8m2!3d52.4606014!4d21.0320358


Zgierz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zgierz

https://www.google.com/maps/place/Zegrze/@52.3807113,20.8168431,9.75z/data=!4m5!3m4!1s0x471ec09038a01107:0x16d11632e4960a82!8m2!3d52.4606014!4d21.0320358

Qrde fucktycznie affraid
No sorry walnąłem się, o Zgierz mi chodziło.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:42

https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/oppo-z-karta-kredytowa-citibank/?prID=SMMAILING&epi=engage&dclid=COy495D1p-UCFY7NsgodhdQLNw

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:43

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend IMG_3008-1024x768
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6301
Registration date : 22/12/2011

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 08:50

Opcjo, a co nasza partia w kwestii nierządu? Opodatqjemy?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 09:02

Zygmunt de Bill napisał:
Opcjo, a co nasza partia w kwestii nierządu? Opodatqjemy?

dziwki zalegalizować i opodatkować
tak samo jak i marihuanę - zalegalizować i  opodatkować

- prawo uprościć , zminimalizować do maksimum  ingerencje państwa w gospodarke
i życie prywatne obywateli
- urealnic rozdzial panstwa od kosciola
- polozyc wielki nacisk na ekologie - oplaty i kaucje zwrotne od wszelkich opakowań
stopniowa likwidacja plastików na rzecz papieru ,drewna  i szkła - ogólnie  opakowań biodegradowalnych

ps
do tego postulaty Kukiza

-JOWy , referenda wiążące  dla rzadu ,  
prawdziwa reforma wymiaru sprawiedliwosci -sedziowie pokoju

wybor na wiekszosc  najważniejsYCH e stanowiska w panstwie w  wyborach  powszechnych  
ALBO SYSTEM PREZYDENCKI -MY WYBIERAMY PREZYDENTA A ON DOBIERA SOBIE LUDZI
A ON ZA WSZYSTKO PREZED NAMI ODPOWIADA

ogolnie wolny rynek  , prawdziwa demokracja i...

opieka państwa Laughing Laughing  nad jednostakimi najslabszymi  - dzieci ,inwalidzi
i  inni nie ze swojej winy nieradzącymi sobie w zyciu

aha i CHYBA najwazniejsze
poddanie sluzb specjalnycjh prawdziwej kontroli obywateli --moze to byc b. trudne lub wrecz niewykonalne
ALE TRZEBA PRÓBOWAĆ PRZYNAJMNIEJ OGRANICZC ICH WPLYWY NA POLITYKE
ale ten postulat powinien byc wykonany ale niekoniecznie wpisany w program
bo taka partia ,w obecnym stanie rzeczy ,nigdy nie dojdzie do wladzy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 09:26

Zygmunt de Bill napisał:
Opcjo, a co nasza partia w kwestii nierządu? Opodatqjemy?


Oczywiście, na wzór Niemiec i Holandii. Dlaczego nie? To potężna szara strefa.
Do tego najpierw legalizacja prawna zawodu prostytutki bo nie ma żadnego powodu by tego nie uznać za normalną pracę i jakoś ucywilizować prawnie.
Tym samym walka z mafiami alfonsiarskimi, żeby dola z prostytucji szła do budżetu zamiast do mafii.
Widzisz, PiS szuka pieniędzy od dupy strony zamiast sięgnąć do oczywistej branży. U nas to tak się jakoś udaje,  że pewnych rzeczy nie ma.
Moherowy elektorat by wszczął lament, że to grzech, zło itd. Rydzyk by zaraz dziób otworzył i takie "autorytety" mamy.

Podobnie finansami kleru bym się zajął na poważnie ale o tym już się niedawno rozPiSywałem.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 09:41

Osły napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Opcjo, a co nasza partia w kwestii nierządu? Opodatqjemy?

dziwki zalegalizować i opodatkować
tak samo jak i marihuanę - zalegalizować i  opodatkować

- prawo uprościć , zminimalizować do maksimum  ingerencje państwa w gospodarke
i życie prywatne obywateli
- urealnic rozdzial panstwa od kosciola
- polozyc wielki nacisk na ekologie - oplaty i kaucje zwrotne od wszelkich opakowań
stopniowa likwidacja plastików na rzecz papieru ,drewna  i szkła - ogólnie  opakowań biodegradowalnych

ps
do tego postulaty Kukiza

-JOWy , referenda wiążące  dla rzadu ,  
prawdziwa reforma wymiaru sprawiedliwosci -sedziowie pokoju

wybor na wiekszosc  najważniejsYCH e stanowiska w panstwie w  wyborach  powszechnych  
ALBO SYSTEM PREZYDENCKI -MY WYBIERAMY PREZYDENTA A ON DOBIERA SOBIE LUDZI
A ON ZA WSZYSTKO PREZED NAMI ODPOWIADA

ogolnie wolny rynek  , prawdziwa demokracja i...

opieka państwa Laughing Laughing  nad jednostakimi najslabszymi  - dzieci ,inwalidzi
i  inni nie ze swojej winy nieradzącymi sobie w zyciu

aha i CHYBA najwazniejsze
poddanie sluzb specjalnycjh prawdziwej kontroli obywateli --moze to byc b. trudne lub wrecz niewykonalne
ALE TRZEBA PRÓBOWAĆ  PRZYNAJMNIEJ OGRANICZC ICH WPLYWY NA POLITYKE
ale ten postulat powinien byc wykonany ale niekoniecznie wpisany w program
bo taka partia ,w obecnym stanie rzeczy ,nigdy nie dojdzie do wladzy  

O widzisz Osły, mądrze waść prawisz - buszka ci dać. UFO 19-20 10  2019 r. Weekend 767691  Nie takie z ciebie osły i się na śliwkach znasz. Mianowałbym ciebie na ministra rolnictwa. Very Happy

referenda wiążące prawnie - to właśnie powinno być. Np 100k zebranych podpisów pod jakimś projektem (w tym również liczące się z kont pejsbookowych bo w tych czasach dość archaiczne jest latanie po ludziach z kartkami i długopisami) i rząd miałby obowiązek zrobić referendum, którego wynik (przy założeniu pewnej minimalnej frekwencji) byłby wiążący prawnie czyli nie mogliby tego olać. To by był realny wpływ społeczeństwa na władzę.
No np w kwestii legalizacji konopii robimy referendum ogólnokrajowe na takich samych zasadach jak wybory a kazdy zaznacza tylko tak albo nie i jeśli większość opowie się za którąś opcją, to rząd bez łaski miałby obowiązek tak wprowadzić prawo no chyba że frekwencja byłaby śladowa to można byłoby to uznać za mało wiarygodne.

JOWy też jak najbardziej bo teraz to jakaś bzdura jest, głosujesz na Y a de facto wchodzi X bo jest wyżej na liście i niby X popiera tego Y Basketball  powinno być bezpośrednie głosowanie na konkretnego kandydata a nie taki cyrk jak teraz bo to jest manipulowane ustawianie tak by weszli ci, którzy wejść mają.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 09:52

Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.

Czytam sobie tłity Trumpka i zastanawiam się za ile NAS sprzeda? scratch
W końcu pod Gettysburgiem polskich oddziałów też nie było. What a Face

Co do drugiego to fakt. Homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów.
W przeszłości był to temat tabu, a "odmieńców" karano śmiercią lub więzieniem (w krajach
muzułmańskich do dzisiaj za pedałowanie grozi KS).
Mogę potwierdzić, że pokolenia naszych dzieciaków podchodzi do tego na szczęście już zupełnie inaczej.
Jeśli tylko nie ogarnie nas islam, to kolejne pokolenia będą dużo bardziej tolerancyjne i otwarte na odmienność
niż my.

Podobno cesarz Neron lubił orgie z młodymi chłopcami albino
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 09:56

Załóżmy, ze ja i Zygmunt startujemy w wyborach z jednej listy. Ja sie uśmiecham na plakacie Zygmunta, że teoretycznie go popieram. Glosujecie na Zygmunta ale mandat dostaję ja bo mam lepsze chody w partii Basketball  To przecież z dupy to jest a tak wygląda obecny system, chyba pośredni sie to nazywa.
Przy JOWach glosujecie konkretnie albo na mnie albo na niego. I tego nie chcą wprowadzić bo wtedy ciężko by było ustawiać sobie stołki.
To manipulacja jest. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 10:01

zaraz angole brexit odrzuca - polsat nius  Laughing Laughing Laughing

tak zakladalem ze nie przejdzie nowq umnowa w parlamencie
bo wiekszosc niezadowolona a tylko rozczochrany  Jonson usatysfakcjonowany

i trzba bedzie termin wyjscia przedłużyć - do 31strycznia 2020 ??

rzyt to lubiu takie niusy bo ma czym wytlumaczyc "ruchy z dupy "


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 19 Paź 2019, 10:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 10:06

Market Trader napisał:
Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.

Czytam sobie tłity Trumpka i zastanawiam się za ile NAS sprzeda? scratch
W końcu pod Gettysburgiem polskich oddziałów też nie było. What a Face

Co do drugiego to fakt. Homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów.
W przeszłości był to temat tabu, a "odmieńców" karano śmiercią lub więzieniem (w krajach
muzułmańskich do dzisiaj za pedałowanie grozi KS).
Mogę potwierdzić, że pokolenia naszych dzieciaków podchodzi do tego na szczęście już zupełnie inaczej.
Jeśli tylko nie ogarnie nas islam, to kolejne pokolenia będą dużo bardziej tolerancyjne i otwarte na odmienność
niż my.

Podobno cesarz Neron lubił orgie z młodymi chłopcami albino
- co do Biedronia to podobny jest Kamysz -Kosiniak (jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażający innych)
i do tego normalny , niezboczony Laughing

co do Biedronia , nie mam nic przeciwko Niemu
ALE NIECH SIE NIE CHWALI SWOIM ZBOCZNSTWEM
bo tolerancja homosiow tak ale propagowanie tego zboczenstwa powinno byc karane
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend EmptySob 19 Paź 2019, 10:11

Osły napisał:
Market Trader napisał:
Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
"Trump: USA zabezpieczyły ropę, a bojownikami IS zajmą się Kurdowie i Turcja"
Czy jak napiszę, że Trump jest kretynem to napiszę prawdę ( obiektywnie to idiota) czy Go obrażę ? Jedna ze stacji TV amerykańskich ( nie była to CNN) określiła Go, jako najciężej myślącego Prezydenta USA ze wszystkich Prezydentów w historii USA lol!
W kontekście wczorajszej dyskusji i obrażania na UFO. Dlatego właśnie zaglosowałem wcześniej na Biedronia a teraz na jego listę, ponieważ uważam, że jest człowiekiem pełnym empatii i nie obrażających innych. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale reszta polityków pod względem zrozumienia dla innych i w kwestii wychowania nie dorównuje Mu do pięt.
Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach nazwanie kogoś "pedałem" jest obrażliwie ? Po pierwsze mamy XXI wiek, po drugie statystycznie jest zdaje się 8% gejów wśród mężczyzn. Jak la mnie, to gejów moze być więcej , bo wtedy mam mniejszą konkurencje do kobiet. Laughing  
Wśród zwierząt również są osobniki homo, z tymże takie są eliminowane ze stada. No ale to są zwierzęta, a my podobno jestesmy ludżmi. Myślącymi. W moim domu przewija się mnóstwo młodych ludzi. Są wykształceni ewentualnie jeszcze się uczą. Jeżdżą po świecie i wierzcie mi, większośc uczestników UFO w swoich pogladach to dinozaury i mentalne średniowiecze . Świat idzie o przodu, nasze pokolenie wymrze i np. w Polsce KK nie będzie istnialo w takiej formie  jak teraz., będzie większa tolerancja etc. I dobrze. Czas mocherów się kończy.  Tak na marginesie: wśród mloych ludzi PiS przegrało wybory... wnioski nasuwają się same.

Czytam sobie tłity Trumpka i zastanawiam się za ile NAS sprzeda? scratch
W końcu pod Gettysburgiem polskich oddziałów też nie było. What a Face

Co do drugiego to fakt. Homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów.
W przeszłości był to temat tabu, a "odmieńców" karano śmiercią lub więzieniem (w krajach
muzułmańskich do dzisiaj za pedałowanie grozi KS).
Mogę potwierdzić, że pokolenia naszych dzieciaków podchodzi do tego na szczęście już zupełnie inaczej.
Jeśli tylko nie ogarnie nas islam, to kolejne pokolenia będą dużo bardziej tolerancyjne i otwarte na odmienność
niż my.

Podobno cesarz Neron lubił orgie z młodymi chłopcami albino
- co do Biedronia to podobny jest Kamysz -Kosiniak i niezboczony Laughing

co do Biedronia , nie mam nic przeciwko Niemu
ALE NIECH SIE NIE CHWALI SWOIM ZBOCZNSTWEM
bo tolerancja homosiow tak ale propagowanie tego zboczenstwa powinno byc karane


No tu sie nie zgodzimy. Ja nie widze przeszqd by zalegalizować małżeństwa LGBTQ+ i co tam jeszcze. Chcą to niech się żenią - niektóre kraje na to pozwoliły i jakoś tragedii nie ma. Przeciwny jestem genderyzacji małolatów bo to jest chora patologia ale śluby homo dorosłych why not?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19-20 10 2019 r. Weekend   UFO 19-20 10  2019 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19-20 10 2019 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 12 - 13 01 2019 r. Weekend
» UFO 01-02 06 2019 r. Weekend
» UFO 14-15 09 2019 r. Weekend
» UFO 30 11-01 12 2019 r. Weekend
» UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: