Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Go down 
+10
neuron
zibi
Forex Trader
SYLWESTER
kolekcjon€r
Odyseusz
REALISTA
thorgall
Zygmunt de Bill
AgroTrader
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5483
Registration date : 20/10/2018

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 18:49



afro
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5483
Registration date : 20/10/2018

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 18:52



afro

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6372
Registration date : 22/12/2011

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 19:05

kolekcjon€r napisał:
REALISTA napisał:
Geje i przyroda działają na mnie bardzo kojąco
Im jestem starszy tym bardziej dochodzę do wniosku, że te wszystkie giełdy, polityki, afery to strata czasu. Że marnujemy na to życie
Życzę Wam Zdrowia i spełnienia swoich marzen
Takie mnie jakieś refleksje nachodza

Giełdy muszą być jak dupa od srania bo na czym TKŚ będą zarabiać? A cała reszta, w szczególności POlityka, to strata czasu.

Ja to miałem napisać. Co do słowa.
Powrót do góry Go down
Online
Forex Trader
MOD
MOD
Forex Trader


Liczba postów : 8914
Registration date : 05/08/2019

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 19:27

REALISTA napisał:
Geje i przyroda działają na mnie bardzo kojąco
Im jestem starszy tym bardziej dochodzę do wniosku, że te wszystkie giełdy, polityki, afery to strata czasu. Że marnujemy na to życie
Życzę Wam Zdrowia i spełnienia swoich marzen
Takie mnie jakieś refleksje nachodza

Myślę podobnie!
Powrót do góry Go down
Online
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:19

Janko Traderroo napisał:
kolekcjon€r napisał:
Generalnie reasumując:
  • pigułka PO - TAK
  • aborcja - kwestia dyskusyjna , generalnie TAK ale najlepiej poddać ten temat referendum i niech demokracja zdecyduje
  • genderyzm i transowanie małoletnich - NIE i to nawet powinno być karalne
  • wolność sexualna TAK, ale ideologie cyrkowe typu LGBT z piórami w dupach powinny być zdelegalizowane lub zepchnięte na margines bo ten temat powinien być kwestią prywatną a nie wywlekany i upubliczniany
  • ustawowy zakaz handlu "mieszkaniami" nie spełniającymi prawnej definicji mieszkania - TAK
  • częściowa deregulacja warunków dla deweloperów celem zwiększenia podaży mieszkań - Mentzen o tym mówił i popieram
  • eutanazja - TAK
  • marysia rekreacyjna to wiecie... 3*TAK  Laughing
  • ograniczenie przywilejów feministek i powrót do starej definicji gwałtu
  • niedziele handlowe TAK ale odpowiednio wyżej płatne dla pracowników 
  • kwota wolna 60k 
  • naprawdę dobrowolny ZUS a nie ta wydmuszka trzeciej drogi
  • elektrownie atomowe - 3*TAK bezdyskusyjnie
  • CPK - referendum
  • Zielony Ład - NIE
  • popularyzacja aut elektrycznych TAK ale wymuszona na siłę dyrektywami elektromobilność NIE (wybór a nie przymus i niech rynek zdecyduje jaki rodzaj napędu w samochodach się przyjmie)
  • wygaszanie pomocy dla Ukraińców bo za długo to trwa i za daleko zaszło, niech se będą w Polsce ale niech sami na siebie pracują i absolutnie żadnych praw wyborczych


Z grubsza tyle.

Dla każdego samotnego kawalera comiesięczy dodatek na divę aby nie zapomniał jak kobieta wygląda.

Może być, nie obraziłbym się  Laughing
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:32

AgroTrader napisał:
REALISTA napisał:
kolekcjon€r napisał:
Ja dziś doświadczyłem bardzo przykrego wydarzenia. Byłem świadkiem śmiertelnego potrącenia kota przez samochód.  Rolling Eyes Ciężko powiedzieć by kierowca zawinił, jechał normalnie a kot wyskoczył z dupy jakby chciał popełnić samobójstwo. Przetrąciło mu kręgosłup, zdołał w tragiczny sposób odskoczyć paręnaście metrów po czym skonał i zastygł w bezruchu. Wtedy uświadomiłem sobie jak miękką pizdą jestem w doświadczaniu śmierci, nawet obcego mi zwierzęcia.
To mi uświadomiło jak kruche jest życie generalnie, chwila moment, znika świadomość i zostaje martwa materia. Czułem w rękach jak znika ciepło z tego futrzatego ciałka w cętki, które chwilę wcześniej swawolnie sobie biegało zapewne szukając okazji do kopulacji. Nawet chciałem coś zrobić ale nim zdołałem wygogolowac numer do jakiego weterynarza, to przestal się ruszać. Śmierć bywa szybsza niż narodziny. 
Cykl sansary przerodził się w dukha (na szczęście krótkotrwałe) po to by spowodować cierpienie u przypadkowego obserwatora, który sobie uświadomił, że czeka go ten sam los tylko w innym momencie i inny sposób. 
Pytanie co jest większym cierpieniem - czy te kilka minut agonii przed końcem czy te nie wiadomo ile godzin a może dni mojego doła z tego powodu? 
Czy większym cierpieniem jest uświadomienie sobie kruchości własnego bytu i bycie przygotowanym na jego koniec czy denializm i doświadczenie faktu gdy on się zdarzy?
Przecięcie się linii życia z danym punktem czasoprzestrzeni kończy wszystko. W tym samym momencie a nieco innym miejscu lub w tym samym miejscu a innym momencie zmienia cały dalszy ciąg zdarzeń przyczynowo-skutkowych. Przypadek, zwykłe randomness, gra dużo większą rolę niż się komukolwiek wydaje. 
Qrwa, tak mi to weszło w banię, że zjarać się dziś nie mogę, faza nie wchodzi  niedobrze mi
Jestem na maxa przygnębiony.
Tez takie sytuacje żle znoszę. Jak odszedł mój kot { z przyczyn naturalnych} to czułem się okropnie. Dziwne jest to, że śmierć osoby najbliższej lżej przeszedłem emocjonalnie. Być może dlatego, że na tę śmierć byliśmy przygotowani. Ale nie ma sie czego wstydzić. Widocznie jesteś empatyczny a to zaleta.

jest bardzo empatyczny
,bo  strasznie przezywa śmierć przypadkowego kota -czyli codzienność w przyrodzie
ja pamietam  , w jakim szoku był po śmierci swojej ukochanej babci (Babki Gestapo ) Rolling Eyes

mysle , ze raczej ,Kolekcjoner ma psychikę  dziecka i tylko targają Nim emocje
i najgorsze z tego wszystkiego jest to ,ze Mu buszowanie nie wchodzi w banie Shocked affraid affraid



https://pro-psyche.pl/za-duzo-empatii-moze-szkodzic/


Empatia może być obciążająca psychicznie

Nadmierna empatia może obciążać. Doświadczają tego osoby pracujące w zawodach, w których jest ona bardzo potrzebna: psycholodzy, lekarze, pracownicy socjalni, prawnicy, ratownicy medyczni, pielęgniarki. Ciągłe wczuwanie się w sytuację innych może być bardzo wyczerpujące i skończyć się problemami psychicznymi, fizycznymi, wypaleniem zawodowym

Nadmierna empatia bywa dla nas niebezpieczna także w bardziej bezpośredni sposób. Może spowodować, że zaoferujemy pomoc i zaufamy nie do końca wiarygodnej osobie i sami znajdziemy się w sytuacji niekomfortowej lub zagrażającej naszemu bezpieczeństwu.

Babka gestapo od kilku lat się smaży w piekle na dnie kotła za te grzechy  Evil or Very Mad  I tej qrwy mi nie żal.

Ty nie rozumiesz szerszego kontekstu. To nie chodzi o jednego kota mniej na świecie bo to jest codzienność ale ja nie przywykłem do obcowania ze śmiercią na porządku dziennym i dla mnie to był szok po prostu gdy takie coś widziałem. Wiesz jak nim rzucało gdy próbował uciekać jednocześnie upadając na trawnik pod dziwnym kątem mając wykręconą głowę w jakiś nienaturalny sposób? Wyglądało to strasznie. Ostatnimi spazmami układu nerwowego zdołał sie jakoś przemieścić kilkanaście metrów zanim znieruchomiał. 
Ten kot był alegorią tego jak szybko śmierć może zniweczyć trud narodzin i dojrzewania, alegorią kruchości życia i nieuchronności śmierci oraz cierpienia, która dała mi do myślenia. Zderzenie kota z samochodem to jak zderzenie człowieka z pociągiem jeśli chodzi o stosunek mas tak z grubsza.

A buszkowanie również ma wyższy kontekst. Sensimilla jest alegorią nirvany a buszkowanie jest alegorią drogi do osiągnięcia tejże. Będę buszkował bo mi to daje ukojenie i lubię i chooy. Skoro feministki domagają się prawa do decydowania o swoich macicach to ja domagam się prawa do decydowania o tym jakie substancje wprowadzam do organizmu - moje ciało, moja sprawa  alien
Uwolnić Bucha.  flower
Nie chcesz to se nie buszkuj a ja będę bo lubię i nikt mi nie zabroni. Najwyżej będę pośmiertnie sławny jako pierwszy pacjent na świecie, który przedawkował śmiertelnie THC bo według oficjalnych statystyk to się jeszcze nikomu nie udało.  albino

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:40

Dzisiaj nagejowałem 80km, prysznic już wzięty, CO2 wyemitowane i zaraz będę THC emitował  dobryżart dobryżart dobryżart

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5483
Registration date : 20/10/2018

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:46

kolekcjon€r napisał:
Dzisiaj nagejowałem 80km, prysznic już wzięty, CO2 wyemitowane i zaraz będę THC emitował  dobryżart dobryżart dobryżart

wezwani na miejsce śledczy,
zauważyli skuloną i wykręconą postać w narożniku
jeden z nich nie miał żadnych wątpliwości i stwierdził
"o jeden buszek za daleko"

afro
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:51

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 20:53

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 21:12

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Screen64  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Forex Trader
MOD
MOD
Forex Trader


Liczba postów : 8914
Registration date : 05/08/2019

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 21:40

kolekcjon€r napisał:
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Screen64  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart


dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 22:38

kolekcjon€r napisał:
AgroTrader napisał:
REALISTA napisał:
kolekcjon€r napisał:
Ja dziś doświadczyłem bardzo przykrego wydarzenia. Byłem świadkiem śmiertelnego potrącenia kota przez samochód.  Rolling Eyes Ciężko powiedzieć by kierowca zawinił, jechał normalnie a kot wyskoczył z dupy jakby chciał popełnić samobójstwo. Przetrąciło mu kręgosłup, zdołał w tragiczny sposób odskoczyć paręnaście metrów po czym skonał i zastygł w bezruchu. Wtedy uświadomiłem sobie jak miękką pizdą jestem w doświadczaniu śmierci, nawet obcego mi zwierzęcia.
To mi uświadomiło jak kruche jest życie generalnie, chwila moment, znika świadomość i zostaje martwa materia. Czułem w rękach jak znika ciepło z tego futrzatego ciałka w cętki, które chwilę wcześniej swawolnie sobie biegało zapewne szukając okazji do kopulacji. Nawet chciałem coś zrobić ale nim zdołałem wygogolowac numer do jakiego weterynarza, to przestal się ruszać. Śmierć bywa szybsza niż narodziny. 
Cykl sansary przerodził się w dukha (na szczęście krótkotrwałe) po to by spowodować cierpienie u przypadkowego obserwatora, który sobie uświadomił, że czeka go ten sam los tylko w innym momencie i inny sposób. 
Pytanie co jest większym cierpieniem - czy te kilka minut agonii przed końcem czy te nie wiadomo ile godzin a może dni mojego doła z tego powodu? 
Czy większym cierpieniem jest uświadomienie sobie kruchości własnego bytu i bycie przygotowanym na jego koniec czy denializm i doświadczenie faktu gdy on się zdarzy?
Przecięcie się linii życia z danym punktem czasoprzestrzeni kończy wszystko. W tym samym momencie a nieco innym miejscu lub w tym samym miejscu a innym momencie zmienia cały dalszy ciąg zdarzeń przyczynowo-skutkowych. Przypadek, zwykłe randomness, gra dużo większą rolę niż się komukolwiek wydaje. 
Qrwa, tak mi to weszło w banię, że zjarać się dziś nie mogę, faza nie wchodzi  niedobrze mi
Jestem na maxa przygnębiony.
Tez takie sytuacje żle znoszę. Jak odszedł mój kot { z przyczyn naturalnych} to czułem się okropnie. Dziwne jest to, że śmierć osoby najbliższej lżej przeszedłem emocjonalnie. Być może dlatego, że na tę śmierć byliśmy przygotowani. Ale nie ma sie czego wstydzić. Widocznie jesteś empatyczny a to zaleta.

jest bardzo empatyczny
,bo  strasznie przezywa śmierć przypadkowego kota -czyli codzienność w przyrodzie
ja pamietam  , w jakim szoku był po śmierci swojej ukochanej babci (Babki Gestapo ) Rolling Eyes

mysle , ze raczej ,Kolekcjoner ma psychikę  dziecka i tylko targają Nim emocje
i najgorsze z tego wszystkiego jest to ,ze Mu buszowanie nie wchodzi w banie Shocked affraid affraid



https://pro-psyche.pl/za-duzo-empatii-moze-szkodzic/


Empatia może być obciążająca psychicznie

Nadmierna empatia może obciążać. Doświadczają tego osoby pracujące w zawodach, w których jest ona bardzo potrzebna: psycholodzy, lekarze, pracownicy socjalni, prawnicy, ratownicy medyczni, pielęgniarki. Ciągłe wczuwanie się w sytuację innych może być bardzo wyczerpujące i skończyć się problemami psychicznymi, fizycznymi, wypaleniem zawodowym

Nadmierna empatia bywa dla nas niebezpieczna także w bardziej bezpośredni sposób. Może spowodować, że zaoferujemy pomoc i zaufamy nie do końca wiarygodnej osobie i sami znajdziemy się w sytuacji niekomfortowej lub zagrażającej naszemu bezpieczeństwu.

Babka gestapo od kilku lat się smaży w piekle na dnie kotła za te grzechy  Evil or Very Mad  I tej qrwy mi nie żal.

Ty nie rozumiesz szerszego kontekstu. To nie chodzi o jednego kota mniej na świecie bo to jest codzienność ale ja nie przywykłem do obcowania ze śmiercią na porządku dziennym i dla mnie to był szok po prostu gdy takie coś widziałem. Wiesz jak nim rzucało gdy próbował uciekać jednocześnie upadając na trawnik pod dziwnym kątem mając wykręconą głowę w jakiś nienaturalny sposób? Wyglądało to strasznie. Ostatnimi spazmami układu nerwowego zdołał sie jakoś przemieścić kilkanaście metrów zanim znieruchomiał. 
Ten kot był alegorią tego jak szybko śmierć może zniweczyć trud narodzin i dojrzewania, alegorią kruchości życia i nieuchronności śmierci oraz cierpienia, która dała mi do myślenia. Zderzenie kota z samochodem to jak zderzenie człowieka z pociągiem jeśli chodzi o stosunek mas tak z grubsza.

A buszkowanie również ma wyższy kontekst. Sensimilla jest alegorią nirvany a buszkowanie jest alegorią drogi do osiągnięcia tejże. Będę buszkował bo mi to daje ukojenie i lubię i chooy. Skoro feministki domagają się prawa do decydowania o swoich macicach to ja domagam się prawa do decydowania o tym jakie substancje wprowadzam do organizmu - moje ciało, moja sprawa  alien
Uwolnić Bucha.  flower
Nie chcesz to se nie buszkuj a ja będę bo lubię i nikt mi nie zabroni. Najwyżej będę pośmiertnie sławny jako pierwszy pacjent na świecie, który przedawkował śmiertelnie THC bo według oficjalnych statystyk to się jeszcze nikomu nie udało.  albino

MIESIĄC TYDZIEŃ NA WSCHODZIE uKRAINY BY cI WZMOCNIŁ PSYCHIKĘ

PS
A KOT I TAK MIAŁ DUZO SZCZĘŚCIA ,BO MIAŁ LEKKA -SZYBKA ŚMIERĆ

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 31 Mar 2024, 23:05, w całości zmieniany 2 razy

Małolat likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 22:39

SZKLO KONTAKTOWE

"NIE LUBIE PONIEDZIAŁKU ,SMIGUS-DYNGUS I PRIMA APRILIS
- JUTRO KUMULACJA " Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:01

Forex Trader napisał:
REALISTA napisał:
Geje i przyroda działają na mnie bardzo kojąco
Im jestem starszy tym bardziej dochodzę do wniosku, że te wszystkie giełdy, polityki, afery to strata czasu. Że marnujemy na to życie
Życzę Wam Zdrowia i spełnienia swoich marzen
Takie mnie jakieś refleksje nachodza

Myślę podobnie!
Ja przy śniadaniu Wielkanocnym miałem okazje rozmawiać z Osobą , która nie ma takich luksusów jak my ..
i czeka na dawce szpiku , a tak nie wiele trzeba
https://www.dkms.pl/
ja sie zarejestrowałem od razu jak usłyszałem że dziewczyna czeka 2 lata ,amy tu pierdolimy o dupie maryny What a Face

Kotek samobójca zrozumie Arrow

AgroTrader and Forex Trader like this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:16

AgroTrader napisał:
kolekcjon€r napisał:
AgroTrader napisał:
REALISTA napisał:
kolekcjon€r napisał:
Ja dziś doświadczyłem bardzo przykrego wydarzenia. Byłem świadkiem śmiertelnego potrącenia kota przez samochód.  Rolling Eyes Ciężko powiedzieć by kierowca zawinił, jechał normalnie a kot wyskoczył z dupy jakby chciał popełnić samobójstwo. Przetrąciło mu kręgosłup, zdołał w tragiczny sposób odskoczyć paręnaście metrów po czym skonał i zastygł w bezruchu. Wtedy uświadomiłem sobie jak miękką pizdą jestem w doświadczaniu śmierci, nawet obcego mi zwierzęcia.
To mi uświadomiło jak kruche jest życie generalnie, chwila moment, znika świadomość i zostaje martwa materia. Czułem w rękach jak znika ciepło z tego futrzatego ciałka w cętki, które chwilę wcześniej swawolnie sobie biegało zapewne szukając okazji do kopulacji. Nawet chciałem coś zrobić ale nim zdołałem wygogolowac numer do jakiego weterynarza, to przestal się ruszać. Śmierć bywa szybsza niż narodziny. 
Cykl sansary przerodził się w dukha (na szczęście krótkotrwałe) po to by spowodować cierpienie u przypadkowego obserwatora, który sobie uświadomił, że czeka go ten sam los tylko w innym momencie i inny sposób. 
Pytanie co jest większym cierpieniem - czy te kilka minut agonii przed końcem czy te nie wiadomo ile godzin a może dni mojego doła z tego powodu? 
Czy większym cierpieniem jest uświadomienie sobie kruchości własnego bytu i bycie przygotowanym na jego koniec czy denializm i doświadczenie faktu gdy on się zdarzy?
Przecięcie się linii życia z danym punktem czasoprzestrzeni kończy wszystko. W tym samym momencie a nieco innym miejscu lub w tym samym miejscu a innym momencie zmienia cały dalszy ciąg zdarzeń przyczynowo-skutkowych. Przypadek, zwykłe randomness, gra dużo większą rolę niż się komukolwiek wydaje. 
Qrwa, tak mi to weszło w banię, że zjarać się dziś nie mogę, faza nie wchodzi  niedobrze mi
Jestem na maxa przygnębiony.
Tez takie sytuacje żle znoszę. Jak odszedł mój kot { z przyczyn naturalnych} to czułem się okropnie. Dziwne jest to, że śmierć osoby najbliższej lżej przeszedłem emocjonalnie. Być może dlatego, że na tę śmierć byliśmy przygotowani. Ale nie ma sie czego wstydzić. Widocznie jesteś empatyczny a to zaleta.

jest bardzo empatyczny
,bo  strasznie przezywa śmierć przypadkowego kota -czyli codzienność w przyrodzie
ja pamietam  , w jakim szoku był po śmierci swojej ukochanej babci (Babki Gestapo ) Rolling Eyes

mysle , ze raczej ,Kolekcjoner ma psychikę  dziecka i tylko targają Nim emocje
i najgorsze z tego wszystkiego jest to ,ze Mu buszowanie nie wchodzi w banie Shocked affraid affraid



https://pro-psyche.pl/za-duzo-empatii-moze-szkodzic/


Empatia może być obciążająca psychicznie

Nadmierna empatia może obciążać. Doświadczają tego osoby pracujące w zawodach, w których jest ona bardzo potrzebna: psycholodzy, lekarze, pracownicy socjalni, prawnicy, ratownicy medyczni, pielęgniarki. Ciągłe wczuwanie się w sytuację innych może być bardzo wyczerpujące i skończyć się problemami psychicznymi, fizycznymi, wypaleniem zawodowym

Nadmierna empatia bywa dla nas niebezpieczna także w bardziej bezpośredni sposób. Może spowodować, że zaoferujemy pomoc i zaufamy nie do końca wiarygodnej osobie i sami znajdziemy się w sytuacji niekomfortowej lub zagrażającej naszemu bezpieczeństwu.

Babka gestapo od kilku lat się smaży w piekle na dnie kotła za te grzechy  Evil or Very Mad  I tej qrwy mi nie żal.

Ty nie rozumiesz szerszego kontekstu. To nie chodzi o jednego kota mniej na świecie bo to jest codzienność ale ja nie przywykłem do obcowania ze śmiercią na porządku dziennym i dla mnie to był szok po prostu gdy takie coś widziałem. Wiesz jak nim rzucało gdy próbował uciekać jednocześnie upadając na trawnik pod dziwnym kątem mając wykręconą głowę w jakiś nienaturalny sposób? Wyglądało to strasznie. Ostatnimi spazmami układu nerwowego zdołał sie jakoś przemieścić kilkanaście metrów zanim znieruchomiał. 
Ten kot był alegorią tego jak szybko śmierć może zniweczyć trud narodzin i dojrzewania, alegorią kruchości życia i nieuchronności śmierci oraz cierpienia, która dała mi do myślenia. Zderzenie kota z samochodem to jak zderzenie człowieka z pociągiem jeśli chodzi o stosunek mas tak z grubsza.

A buszkowanie również ma wyższy kontekst. Sensimilla jest alegorią nirvany a buszkowanie jest alegorią drogi do osiągnięcia tejże. Będę buszkował bo mi to daje ukojenie i lubię i chooy. Skoro feministki domagają się prawa do decydowania o swoich macicach to ja domagam się prawa do decydowania o tym jakie substancje wprowadzam do organizmu - moje ciało, moja sprawa  alien
Uwolnić Bucha.  flower
Nie chcesz to se nie buszkuj a ja będę bo lubię i nikt mi nie zabroni. Najwyżej będę pośmiertnie sławny jako pierwszy pacjent na świecie, który przedawkował śmiertelnie THC bo według oficjalnych statystyk to się jeszcze nikomu nie udało.  albino

MIESIĄC TYDZIEŃ NA WSCHODZIE uKRAINY BY cI WZMOCNIŁ PSYCHIKĘ

PS
A KOT I TAK MIAŁ DUZO SZCZĘŚCIA ,BO MIAŁ LEKKA -SZYBKA ŚMIERĆ

Ja się nie nadaję na żadne wojny ani w ogóle do wojska. 
A drugie zdanie to słusznie, racja. Mógł się męczyć godzinami a skończył w kilka minut. Też bym chciał w podobnym przypadku mieć szybką śmierć a nie zostać warzywem. Dlatego POpieram eutanazję, która POwinna być niezbywalnym prawem człowieka.
Śmierć nie jest najgorsza, najgorsze jest cierpienie.


Ostatnio zmieniony przez kolekcjon€r dnia Nie 31 Mar 2024, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:19

Forex Trader napisał:
kolekcjon€r napisał:
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Screen64  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart


dobryżart dobryżart dobryżart
icch jest wiecej to zdjecie zrobiłem w Krasiczynie pod Przemyslem
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Ooo10
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:22

Byłem też u Zibiego
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Zibi11
Jak Wy tam żyjecie lol!

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:26

Koniec kwartału to dla niektórych dobry moment na śmierć. 

https://wiadomosci.wp.pl/wielkanocny-dramat-ciala-czterech-osob-w-domu-w-ursusie-7011912635034176a

POjeby  scratch
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:36

kolekcjon€r napisał:
Koniec kwartału to dla niektórych dobry moment na śmierć. 

https://wiadomosci.wp.pl/wielkanocny-dramat-ciala-czterech-osob-w-domu-w-ursusie-7011912635034176a

POjeby  scratch
Ty jestes odklejony , a tymczasem u mnie w moim dawnym bloku jakis gość miał dość i chciał sie zabić
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 1110

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 12210
to nie był kotek ,tylko żona poszła z młodszym flower życie
farao w świeta
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:46

Małolat napisał:
kolekcjon€r napisał:
Koniec kwartału to dla niektórych dobry moment na śmierć. 

https://wiadomosci.wp.pl/wielkanocny-dramat-ciala-czterech-osob-w-domu-w-ursusie-7011912635034176a

POjeby  scratch
Ty jestes odklejony , a tymczasem u mnie w moim dawnym bloku jakis gość miał dość i chciał sie zabić
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 1110

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 12210
to nie był kotek ,tylko żona poszła z młodszym flower życie
farao  w świeta

Właśnie qrwa to jest głupota z powodu baby robić coś takiego.  Evil or Very Mad Można znaleźć inną albo żyć samemu.
Niech się k**wa jebie ale czy to aż powód do odbierania sobie życia?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:48

Małolat napisał:
Byłem też u Zibiego
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Zibi11
Jak Wy tam żyjecie lol!

ale o co chodzi Question Question Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyNie 31 Mar 2024, 23:49

Chyba nie był przekonany bo gdyby był, to by skoczył zanim zdążyliby przyjechać z tymi drabinami.
Moim zdaniem głupi powód do samobója.
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 00:21

AgroTrader napisał:
SZKLO KONTAKTOWE

"NIE LUBIE PONIEDZIAŁKU ,SMIGUS-DYNGUS I PRIMA APRILIS
- JUTRO KUMULACJA " Laughing

Dzień jak codzień, jestem se z dupy w Świnoujściu i jutro do Szwablandii nakurwiam gejować.
Od dawna w Reichu nie byłem.

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 00:25

A patrzcie co znalazłem na wzgórzu Hansa   affraid

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 20240331

To ma jakąś wartość?  rendeer
Jakby guzik od klapy munduru? Leżało w piachu.

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6372
Registration date : 22/12/2011

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 00:47

kolekcjon€r napisał:
A patrzcie co znalazłem na wzgórzu Hansa   affraid

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 20240331

To ma jakąś wartość?  rendeer
Jakby guzik od klapy munduru? Leżało w piachu.

Do góry nogami przymocowany. Podejrzane.

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44332
Registration date : 03/09/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 04:16

zibi napisał:
Małolat napisał:
Byłem też u Zibiego
UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Zibi11
Jak Wy tam żyjecie lol!

ale o co chodzi Question Question Question
https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,30835511,koniec-z-betonoza-to-miasto-szykuje-rewitalizacje-zerwie-kostke.html#do_w=254&do_v=1075&do_st=RS&do_sid=1224&do_a=1224&s=BoxLoCpMT&do_upid=1075_ti&do_utid=30835511&do_uvid=1711531744470

Koniec z betonozą? To miasto szykuje rewitalizację. Zerwie kostkę i posadzi drzewa
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44332
Registration date : 03/09/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 04:18

https://next.gazeta.pl/next/7,190452,30847100,w-miami-mieszkania-tansze-niz-w-warszawie-polacy-rzucili-sie.html#do_w=52&do_v=1008&do_st=RS&do_sid=1487&do_a=1487&s=BoxBizImgLink&do_upid=1008_ti&do_utid=30847100&do_uvid=1711891322862

Z sondażu przeprowadzonego przez Miami Association of Realtors wynika, że w lutym zakupem mieszkania w Miami najbardziej zainteresowani byli Polacy. Nieruchomość na Florydzie można nabyć w przystępniejszej cenie niż w Warszawie, a do tego cieszyć się słońcem i pięknymi plażami.
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44332
Registration date : 03/09/2007

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 05:53

Powrót do góry Go down
Online
kolekcjon€r




Liczba postów : 6105
Registration date : 13/02/2023

UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 EmptyPon 01 Kwi 2024, 07:43

DJ 40 klocków!!!!  affraid
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE    UFO  30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 30-31.03-01.04 2024r. ŚWIĘTA WIELKANOCNE
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 16-18 04 2022 r. Święta Wielkanocne
» UFO - 08-10.04.2023r.ŚWIĘTA WIELKANOCNE
» UFO - 02.04.2013r - Święta, święta i po świętach
» UFO - 24-26.12.2010 weekend - święta
» UFO - 20.03.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: