Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO -16-17.04.2011 weekend

Go down 
+29
loko
kiwi
filip
jj
ojro
Garrett
fabularasa
EX
malec
dex
SYLWESTER
Mleczarz
przemak
Małolat
Aligator
Awa
crus
delphia
specjalista
Dave
kaczor
XE (brat EXa)
Reser
zibi
nomad
przemas00
Diablo
kamikaze
inwestor
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

WHO IS WHO
=DEBILNY MIŚ
UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Vote_lcap30%UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
=MĄDRY BYŚ
UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Vote_lcap70%UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:27

No to od jutra zaczynamy dwa skrócone tygodnie
Jak wszystkim wiadomo w takich tygodniach byk nie pozwoli misiom poszaleć i do końca miesiąca powinniśmy obaczyć co najmniej zbliżenie (jak nie przekroczenie) 3k na W20
To co ponad miesiąc temu zaobserwowałem wprowadzane jest w życie (albo w pszenicy) tzn bańczki przyspieszają
Podnoszenie stopek pozwala bańczkom podnosić oprocentowanie co spowoduje że dotychczasowe kredyciki dadzą więcej zarobić (kłopoty zaczną się za dwa trzy lata)
Akcja kredytowa ruszyła w bańczkach pełną parą co wiem z własnego podwórka gdyż jestem bombardowany przez różne bańczki do wzięcia kredytu (jeszcze rok temu pokazywano mi gest Kozakiewicza)
Wg mnie ropka też powinna przyspieszyć i wejść w hiperbolę
Surowce będą na wysokich poziomach jeszcze kilka/kilkanaście miesięcy
EDEK może zawitać pod 1.47 i się cofnąć (ale chyba nie na długo)
Wojna na EDKU trwa i jeszcze potrwa zanim obie walczące strony padną z wycieńczenia (do krwi ostatniej)
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:28

nomad napisał:
KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

polecam książkę "życie bez chleba" w księgarni już jej nie ma ale na chomiq powinna być

najgorsze to są cukry, kiedyś je spożywaliśmy sporadycznie, a teraz są prawie w każdej spożywce, jabłka sprzed 100 laty zawierały 20 krotnie mniej cukru,
ja na szczęście wywaliłem z żarcia jak teraz patrze na marsy i inne soczki kokakolę to mnie mdli, zdrowy odruch, p 2 latach zajrzałem do magdanalda i też nie zdzierżyłem cheers , no i witaminy E też trucizna.

do sklepu chodzę głównie po warzywa i owoce jeśli nie uda mi się gdzieś qpić z ekohodowli /paradoks to co zdrowe i normalne to teraz eko /. wczoraj patrzę masa makowa do makowca, wyjąłem lupę i czytam skład 22% mak , 8% bakalie , 70% woda cukry i witaminy E

A co jest złego w witaminie E? Witaminy wszystkie są potrzebne w umiarkowanych ilościach. Sqtki niedoboru wit E:

Cytat :
Witamina E występuje powszechnie, praktycznie nie spotykamy się z jej niedoborem. Jednakże awitaminoza
może powodować: rozdrażnienie, osłabienie zdolności koncentracji,
zaburzenia funkcjonowania i osłabienie mięśni szkieletowych, rogowacenie
i wczesne starzenie się skóry, gorsze gojenie się ran, pogorszenie
wzroku, niedokrwistość, bezpłodność, zwiększone ryzyko chorób
sercowo-naczyniowych.

A co do cukrów to masz rację - tak producenci w chuja walą, że szok. Głupi jopgurcik sranone czy srogobella praktycznie jakby tak się doczytać to 1/3 masy to jest CUKIER! affraid affraid Ponadto wiele produktów zawiera wszelkiego rodzaju texturaty, wypełniacze typu skrobia modyfikowana, glutaminian sodu itp. bo wiadomo - to najtańsze. I na tym nas w dupę biją, dlatego żywność średnio rzecz biorąc nie drożeje wprost tylko mamy coraz mniej żywności w "żywności" UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 82209 Jak chce się qpić coś normalnego to to już sie nazywa EKOLOGICZNE i po chuju kosztuje.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:29

kaczor napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

No właśnie! Po cholerę to masło? 80% tłuszczu i to zwierzęcego czyli gorzej przyswajalnego. Ja też nie jadam bo na chuj?
To jest jeden z mitow.Mozna calkiem przestac spozywac weglowodany ale tluszcze sa potrzebne do prawidlowej pracy mozgu.Poza tym diety niskotluszczowe moga spowodowac niedobor witamin ADEK.Tyje sie od weglowodanow glownie,szczegolnie tych o wysokim indeksie glikemicznym

Jak można żyć bez węglowodanów? Przecież to jest główne źródło energii! Cała Azja bazuje na ryżu, który zawiera 70+% carbohydratów i jakoś problem otyłości tam jest marginalny.

A co do tłuszczów to chyba zdecydowanie zdrowsze sa te roślinne niż zwierzęce?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:35

kamikaze napisał:
W Kanadzie trwa batalia o prawo do picia surowego mleka. Z jednej strony są argumenty lekarzy za pasteryzacją, a z drugiej argumenty farmera, który upiera się, że świadomy obywatel ma prawo wyboru.

Według kanadyjskiego prawa nie wolno sprzedawać niepasteryzowanego mleka. Jednak właściciel krowy ma prawo pić takie mleko. Tę niespójność wykorzystał farmer Michael Schmidt mieszkający niedaleko Toronto. Jego stado 26 krów należy formalnie do ok. 150 udziałowców, którzy zapłacili po 300 dolarów za "kawałek swojej" krowy i dlatego nie płacą za dostarczane im surowe mleko i sery z surowego mleka.

lol!

krowa s.a. !

Nie rozumiem po co chlać to mleko. Żaden ssak nie chleje jako dorosły osobnik mleka innego ssaka (czy nawet własnego gatunq).
Ja nie pijam w ogóle mleka z dwóch powodów:
1. po mleq mam UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 452461 UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 452461 (kazeina mi szkodzi?)
2. mleko mi po prostu ŚMIERDZI
Wszelkie przetwory mleczne typu jogurty, śmietany, lody ok ale samego mleka w czystej postaci mój organizm nie toleruje.

Zresztą nadmiar mleka u dorosłego faceta powoduje GYNEKOMASTIĘ - czyli rosną cyce jak u krowy UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 540588 UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 540588
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:50

KaKa 2011 napisał:
JUTRO ODWROTKA NA S
POD "SUKCESY GOSPODARCZE " RZĄDU TUSKA

zaraz złodzieje nie beda mieli kogo okradać

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html


z forum
Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz
Od prawie 10 lat pracuję za granicą po około pół roku, rok i wracam, Z oszczędnościami i idiotyczną nadzieją, że "tym razem jakoś pójdzie". Mamiony przez Gazetę Wyborczą rzekomymi 'sukcesami" polskiej gospodarki i rynku pracy.
Jedyne, co udało mi się wyszarpać, to posada w jednym z najdroższych hoteli polskich, za 3000 podstawy brutto plus kilka stów premii. Dla wielu może to dużo, dla mnie śmiech. Czy w wieku 30 lat, ze znajomością trzech języków, obsługą programów graficznych, umiejętnością tworzenia serwisów i sklepów internetowych, znajomością marketingu, muszę kisić się w wynajętej klitce i drżeć, że np pójdzie mi coś w samochodzie i będę pożyczać od rodziców? Za moją miesięczną pensję nie stać mnie było na jedną dobę najdroższego apartamentu w moim hotelu. Dlaczego?
Dlaczego przez 10 lat spotkałem się w Polsce tylko z ochłapami i straszeniem ze strony pracodawców? Dlaczego urzędnik był zawsze moim wrogiem, a jedyne co od niego otrzymywałem to groźby i pouczenia? Dlaczego musiałem oglądać wiecznie szarzyznę, psie gówna na betonie, popękane płyty chodnikowe i wciąż te same postsolidarnościwe i postkomunistyczne świńskie ryje?
Mam wykształcenie dziennikarskie, jednak marzenia o pracy w zawodzie dawno porzuciłem. Ciągłe staże lub wierszówka. Wiecie ile zarabiałem jako dziennikarz w czołowym trójmiejskim numerze? Odpowiem - za pracę na pełnym etacie (oczywiście bez umowy) 600pln netto. Za to finansowałem dojazdy do ludzi, w celu zbierania informacji i posiłki w czasie pracy. Na więcej nie starczyło. Perpetum mobile odkryte.
Teraz mieszkam i pracuję w Szwecji. Pracuję fizycznie, praca nie jest najciekawsza, ale mieszkam w przepięknym kraju. Ludzie są mili i pomocni. Za darmo uczę się 3 godziny dziennie szwedzkiego. W pracy dostaję najlepsze ciuchy szwedzkich producentów, środki ochrony i japońskie narzędzia. Zarabiam ponad 4 razy tyle w małym mieście, co w ekskluzywnym kurorcie w Polsce. Mieszkanie kosztuje mnie 1200 ze wszystkimi opłatami, oprócz prądu. Zużywam tyle ciepłej wody ile mi się zamarzy. Ciuchy piorę za darmo w specjalnej pralni z przemysłowymi pralkami. Tam też je suszę w specjalnych suszarkach. Jem ekologiczne żarcie i wszystko na co mam ochotę - łosoś wędzony, krewetki, mango, melony.
Ponad połowę pensji udaje mi się zaoszczędzić. Za rok nabędę prawo do zasiłku, który wynosi jakieś bagatela 4-5 tys złotych netto plus darmowe treningi, szkolenia, praktyki, plus darmowe mieszkanie. Nie mam zamiaru siedzieć na socjalu, ale nigdy nic nie wiadomo.

Polskę i Zachód dzieli przepaść. Tu wszystko jest lepsze jakościowo. Ceny porównywalne. Jedzenie odrobinkę droższe, ale lepsze z reguły (mówię o Skandynawii). Za to np mieszkania i domy tańsze. Możliwość obcowania z piękną, nieskażoną przyrodą, przyjazne urzędy, czyste paliwo, które nie zapycha mi tak jak w Polsce drogich wtrysków w aucie. Droższe są tylko usługi - w tym także te, które i ja świadczę, więc nie narzekam. Nie spotkałem się do tej pory z żadną formą przestępczości.
Zamiast newsów na temat smoleńska w tutejszych gazetach czytam, że Szwecja ma nadwyżkę budżetową 7 mld dolarów i rząd zamierza obniżyć podatki. Korona rośnie i kiedy przyjadę odwiedzić rodzinę do Poslki, będę mógł sobie pozwolić na więcej prezentów.
Za żadne skarby nie wrócę jednak na stałe do kraju. Znam te śpiewki pt. "jest praca". Tutaj dziecko w wieku licealnym za tyle nie pójdzie do pracy wakacyjnej na weekendy. A w Polsce za to robią miliony niewolników. Nie wierzę w żadne bajki o niższej wydajności pracowników. W Polsce ludzie zasuwają jak woły na dwa etaty. Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. Jedyna różnica może polegać na tym, że w Polsce w biurze masz przedpotopowy komputer i wolne łącze internetowe, a w pracy fizola dostajesz "narzędzia" z najnizszej półki w castoramie dla majsterkowiczów "(zytaj made in wyrzuć).
Nigdy nie wrócę z własnej woli do Polski!

Każdy wie, że w Polsce SIŁA NABYWCZA PLN-a TO JEST DRAMAT!!!

Zresztą u nas widać wciąż, że kraj na dorobq. Nam mentalnością znacznie bliżej do ruskich czy Ukraińców niż Niemców, Holendrów itp.

I też mnie wqrwia ta niekończąca się martyrologia... co sie nie włączy tv to mam wrażenie, że Polska jest wiecznie uciemiężona od czasów I rozbioru! Jak nie Hitler to Stalin, teraz wojna polsko-polska, u nas najlepsze imprezy to są pogrzeby, żałoby, krzyże itp. Przecież ochujeć od tego już idzie. UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 82209
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:51

OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

No właśnie! Po cholerę to masło? 80% tłuszczu i to zwierzęcego czyli gorzej przyswajalnego. Ja też nie jadam bo na chuj?
To jest jeden z mitow.Mozna calkiem przestac spozywac weglowodany ale tluszcze sa potrzebne do prawidlowej pracy mozgu.Poza tym diety niskotluszczowe moga spowodowac niedobor witamin ADEK.Tyje sie od weglowodanow glownie,szczegolnie tych o wysokim indeksie glikemicznym

Jak można żyć bez węglowodanów? Przecież to jest główne źródło energii! Cała Azja bazuje na ryżu, który zawiera 70+% carbohydratów i jakoś problem otyłości tam jest marginalny.

A co do tłuszczów to chyba zdecydowanie zdrowsze sa te roślinne niż zwierzęce?
Nie wiem jak mam ci odpowiedziec jak mozna.Po prostu mozna i chuj.Dieta ketonowa na przyklad.Moim zdaniem maslo jest zdrowsze nzi margaryna na przyklad ktora sie sklada ze szkodliwych tluszczy tyou trans etc.To wszystko pic na wode fotomontaz,faktem jest ze weglowodany mozan calkiem lub prawie calkiem wyeliminowac.A na pewno te proste.Tylko pytanie po co?
Jak masz wielki bebzon to znaczy ze za duzo zresz i za malo sie ruszasz.Za duzo kalorii "wchodzi" i za malo "wychodzi".Trzeba albo zrec mniej albo sie ruszac wiecej a te wszystkie dyakusje o dietach sluza tylko temu zeby nic nie robic
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:53

OpTiOn TrAdEr napisał:
kamikaze napisał:
W Kanadzie trwa batalia o prawo do picia surowego mleka. Z jednej strony są argumenty lekarzy za pasteryzacją, a z drugiej argumenty farmera, który upiera się, że świadomy obywatel ma prawo wyboru.

Według kanadyjskiego prawa nie wolno sprzedawać niepasteryzowanego mleka. Jednak właściciel krowy ma prawo pić takie mleko. Tę niespójność wykorzystał farmer Michael Schmidt mieszkający niedaleko Toronto. Jego stado 26 krów należy formalnie do ok. 150 udziałowców, którzy zapłacili po 300 dolarów za "kawałek swojej" krowy i dlatego nie płacą za dostarczane im surowe mleko i sery z surowego mleka.

lol!

krowa s.a. !

Nie rozumiem po co chlać to mleko. Żaden ssak nie chleje jako dorosły osobnik mleka innego ssaka (czy nawet własnego gatunq).
Ja nie pijam w ogóle mleka z dwóch powodów:
1. po mleq mam UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 452461 UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 452461 (kazeina mi szkodzi?)
2. mleko mi po prostu ŚMIERDZI
Wszelkie przetwory mleczne typu jogurty, śmietany, lody ok ale samego mleka w czystej postaci mój organizm nie toleruje.

Zresztą nadmiar mleka u dorosłego faceta powoduje GYNEKOMASTIĘ - czyli rosną cyce jak u krowy UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 540588 UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 540588

Kurde opcjoner skad TY takie brednie bierzesz,ginekomastie moha wywolac tylko zenskie hormony plciowe na przyklad estrogen.Z reguly (pomijajac rzadkei przypadki guzow przysadki) bierze sie on w meskim organizmie z aromatyzacji testosteronu ze zrodel zewnetrznych(czytaj strzaly z ytescia na silowni).
Mleko nie powoduje ginekomastii gadasz takie rzeczy jak babcie w Radiu Maryja.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 17:57


do Euro został praktycznie rok. Ze stadionami raczej zdążymy ale co z resztą?

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9449902,Eksperci__budowa_infrastruktury_na_Euro_2012_moze.html

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:03

Podobno powinno się jeść małe porcyjki typu przekąska jakieś 5 razy dziennie zamiast trzech tradycyjnych "śniadanie-obiad-kolacja" ale praktycznie to jest niezły problem bo to trzeba siedzieć w domu, nie pracować i przez pół dnia żarcia pilnować (żeby jeszcze każdy posiłeczek był zróżnicowany...) a do tego co z myciem zębów? Myć 5 razy dziennie to ochujeć idzie - trzeba nie mieć naprawdę nic innego do roboty.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:07

kaczor napisał:

Nie wiem jak mam ci odpowiedziec jak mozna.Po prostu mozna i chuj.Dieta ketonowa na przyklad.Moim zdaniem maslo jest zdrowsze nzi margaryna na przyklad ktora sie sklada ze szkodliwych tluszczy tyou trans etc.To wszystko pic na wode fotomontaz,faktem jest ze weglowodany mozan calkiem lub prawie calkiem wyeliminowac.A na pewno te proste.Tylko pytanie po co?
Jak masz wielki bebzon to znaczy ze za duzo zresz i za malo sie ruszasz.Za duzo kalorii "wchodzi" i za malo "wychodzi".Trzeba albo zrec mniej albo sie ruszac wiecej a te wszystkie dyakusje o dietach sluza tylko temu zeby nic nie robic

Co do kalorii to masz jak najbardziej rację - za dużo się żre a za mało spala więc nadmiar odkłada się w formie tłuszczu.

A taka dieta ketonowa to co się je? Same oleje, smalce i masła? Shocked No i słusznie sam się zapytałeś PO CO?

Ja sobie nie wyobrażam życia bez makaronu, ryżu czy ciemnego razowego chleba od czasu do czasu - toż to qrwa musiałaby być jakaś mordęga.

A skoro kaczor jesteś taki mądry to powiedz mi ile mniej więcej kcal sie spala biegnąc bez przerwy przez 1km stałym tempem.


Ostatnio zmieniony przez OpTiOn TrAdEr dnia Nie 17 Kwi 2011, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:09

kaczor napisał:

Kurde opcjoner skad TY takie brednie bierzesz,ginekomastie moha wywolac tylko zenskie hormony plciowe na przyklad estrogen.Z reguly (pomijajac rzadkei przypadki guzow przysadki) bierze sie on w meskim organizmie z aromatyzacji testosteronu ze zrodel zewnetrznych(czytaj strzaly z ytescia na silowni).
Mleko nie powoduje ginekomastii gadasz takie rzeczy jak babcie w Radiu Maryja.

Tak czytałem, że NADMIAR mleka (jak się np. chleje litr dziennie lub lepiej przez ileś lat) powoduje rozrost cycqw u chłopa.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:13

Najdłuższy penis świata mierzy 45 cm. Został zmierzony w latach 70-tych, a jego posiadaczem jest jamajski aktor Long Dong Silver.
UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 50305 UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 50305
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:17

OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor napisał:

Kurde opcjoner skad TY takie brednie bierzesz,ginekomastie moha wywolac tylko zenskie hormony plciowe na przyklad estrogen.Z reguly (pomijajac rzadkei przypadki guzow przysadki) bierze sie on w meskim organizmie z aromatyzacji testosteronu ze zrodel zewnetrznych(czytaj strzaly z ytescia na silowni).
Mleko nie powoduje ginekomastii gadasz takie rzeczy jak babcie w Radiu Maryja.

Tak czytałem, że NADMIAR mleka (jak się np. chleje litr dziennie lub lepiej przez ileś lat) powoduje rozrost cycqw u chłopa.
to kurwa ja nawet nie mam pomyslu co TY mozesz czytac,bo to juz jest taka bzdura jak to ze komus urosl drugi penis na jezyku
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:30

Jan Hatzius Friday Night Bomb: "We Are Downgrading Our Real GDP Growth Estimate To 1,75% From 2,50 %"
http://www.zerohedge.com/article/jan-hatzius-friday-night-bomb-we-are-downgrading-our-real-gdp-growth-estimate-1%C2%BE-2%C2%BD?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+zerohedge%2Ffeed+%28zero+hedge+-+on+a+long+enough+timeline%2C+the+survival+rate+for+everyone+drops+to+zero%29

głowny ekonomista z geesu

http://www.bloomberg.com/news/2011-04-17/china-raises-bank-reserve-ratio-for-fourth-time-in-2011-to-curb-inflation.html

Chimy podniosły znów stope rezerw obowiazkowych o 50 punktów i wynosi ona ...........................20,5 %

spokojnie utrzymaja trend spadkowy ma pszenicy i soi , kukurydza jest specjalnie traktowana.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:40

kaczor napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor napisał:

Kurde opcjoner skad TY takie brednie bierzesz,ginekomastie moha wywolac tylko zenskie hormony plciowe na przyklad estrogen.Z reguly (pomijajac rzadkei przypadki guzow przysadki) bierze sie on w meskim organizmie z aromatyzacji testosteronu ze zrodel zewnetrznych(czytaj strzaly z ytescia na silowni).
Mleko nie powoduje ginekomastii gadasz takie rzeczy jak babcie w Radiu Maryja.

Tak czytałem, że NADMIAR mleka (jak się np. chleje litr dziennie lub lepiej przez ileś lat) powoduje rozrost cycqw u chłopa.
to kurwa ja nawet nie mam pomyslu co TY mozesz czytac,bo to juz jest taka bzdura jak to ze komus urosl drugi penis na jezyku

W szkole pamiętam, że ci, którzy pili regularnie dużo mleka, generalnie byli tacy "rozlaźli" typu ciepłe kluchy i zaokrągleni, "nalani". To może mi sie przewidziało ale takiego skojarzenia nabrałem że MILK BOY = KLUCHA fizyczna i umysłowa.

A sam na sobie też stwierdziłem, że mleko generalnie przymula strasznie myślenie. W podstawówce zmuszali do chlania mleka, to nienawidziłem tego ale zazwyczaj nie udawało się wywinąć... i po szklance byłem tak jebnięty, że ziewałem i spać mi się tylko chciało a nie myśleć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:44

kaczor napisał:
Dla mnie ten koles nie wie co pisze mowiac o tym ze zarcie na Zachodzie lub w Skandynawii jest lepsze niz w Polsce,totalna bzdura.
To ze w Szwecji sie dobrze akurat dzieje to nie jest zaden argument.Jak sie w Szwecji pogorszy a stanie super w Tajlandii to wezmie cala rodzine i tam sie przeprowadzi?Wiadomo ze w kazdym kraju sa cykle koniunktury i dekoniunktury,to ze ktos sobie znalazl miejsce w pizdowatej szwecji gdzie zyje kilka milionow ludzi nie znaczy ze jest to rozwiazanie dobre dla wszystkich.Polska to kraj wielkich mozliwosci obecnie,kto tego nei wie ten cwok.

Ty jako ten tutaj wszystkowiedzący i najlepiej poinformowany posłuchaj prawdziwej historii

mojej corki (ta co zagłosowala na Tuska i wyjechala z kraju Very Happy )
po pedagogice zaczęła pracowac w przedszkolu z pensja 1100 na reke
praca odpowiedzialna, 25 dzieci pod opieka ,nawet wyjsc na chwile z sali nie mozna
bo była sama .Przed zblizajaca sie gwiazdka przygotowywala dzieci ,takze po godzinach ,do wystepów
przed rodzicami a szczególnie dziadkami ,wiadomo kazdy chce byc dumny ze swoich pociech
Za nadgodziny przepracowane nie dostala nawet złotowki -kierowniczka powiedziała ze nie ma funduszy
a zeby wszystko dobrze wypadlo za własne pieniadze dokupila bibule i kolorowy papier ,za co oczywiscie nie dostała zwrotu kasy
za mieszkanie placiła 450 zl + zywnosc , jakis ciuch i wlasciwei po pieniadzach
Pewnego razu odwiedzilem ja i widze ze jest przeziebiona ,no to ja dlaczego nie idziesz do lekarza
a to ze jakies tam kłopoty zeby sie zapisac , trzeba dlugo czekac a ja no to, idź prywatnie
ona ale to kosztuje a nie ma za co
oplacilem lekarza ,wykupiłem jej recepte
i powiedziałem ,dosłownie ;spierdalaj stad jak najszybciej ,bo ja nie bede sie o ciebie ciagle martwil
a tutaj nie ma perspektyw na poprawe
Wyjechala do Angli ,praca w sklepie ale przynajmniej odlozyla troche kasy
a nastepnie do Szwecji ( studiowała rok w Uppsali na Erasmusie )
Teraz pracuje w przedszkolu w Uppsali ,pierwszy rok pracy (tak jak w polsce miala )-zarobki ponad 6000 zł
w grupie 15 dzieci ktorymi zajmuja sie w 3 ,wszystkie nadgodziny płatne ,z urzedu ,bez żadnego widzimisię
za prace w wolne dni specjalny dodatek "za prace w niekomfortowym wymiarze godzin "
Zywnosc troche drozsza niz u nas (cukier moze teraz i tanszy Very Happy )
oplaca mieszkanie i moze oszczędzać i planowac jakąś przyszlosc
zycie spokojne ,nie musisz kombinowac , cwaniakowac zeby żyć
robisz wszystko co do ciebie nalezy i za to godnie zyjesz

ps
jeszcze taka ciekawostka
a propo pewnej pani prezenterki pogody (celebrytki od pogody Very Happy )
ktora gdy zapowiadala w zimie u nas arktyczne,siarczyste mrozy do minus 10 -12 stopni to radzila nie wychodzić z domu
Tam w tym przedszkolu w Uppsali, 3latki maja codziennie leżakowanie/spanie przez 2 godziny na wolnym powietrzu
i tak do minus 15 stopni ,jesli jest zimniej to spia w budynku

ps2
I ROWER MOZESZ ZOSTAWIC PRZED DOMEM ,SKLEPEM
i na drugi dzień stoi na starym miejscu ,
a pani minister w szwcji zapłaciła służbową kartą za drobne zakupy prywatne i podała się do dymisji, jak wyszlo na jaw
(oczywiscie wczesniej zwrocila kwote )
a u nas nie bylo afery hazardowej .........

takie sa różnice pomiędzy Polska a Szwecja ,panie wszystkowiedzący
a temperatura niby nizsza niz w polsce ale czesto u niej jest cieplej niz u nas

ps3
moze kogos razić to "ojcowskie spierdalaj stad "
ale jestem dosc impulsywny i wlasnie tak powiedzialem po zapoznaniu sie z sytuacją
aby wyrazic stanowczo i dobitnie swoje zdanie
bo zycie to nie bajka ,co ja juz wiem a ona niech jak najpóźniej sie o tym dowie


Ostatnio zmieniony przez KaKa 2011 dnia Nie 17 Kwi 2011, 18:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:45

Najelpszy jest cynk, selen i magnez - pała po tym dobrze stoi Laughing

Krewetki, ostrygi trza wpierdalać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:49

OpTiOn TrAdEr napisał:
Najelpszy jest cynk, selen i magnez - pała po tym dobrze stoi Laughing

Krewetki, ostrygi trza wpierdalać.

opcjo sperma Ci bije na mózg ...
i tylko cipke(najlepiej japonki ) masz ostatnio ciagle przed oczami
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:54

KaKa 2011 napisał:
kaczor napisał:
Dla mnie ten koles nie wie co pisze mowiac o tym ze zarcie na Zachodzie lub w Skandynawii jest lepsze niz w Polsce,totalna bzdura.
To ze w Szwecji sie dobrze akurat dzieje to nie jest zaden argument.Jak sie w Szwecji pogorszy a stanie super w Tajlandii to wezmie cala rodzine i tam sie przeprowadzi?Wiadomo ze w kazdym kraju sa cykle koniunktury i dekoniunktury,to ze ktos sobie znalazl miejsce w pizdowatej szwecji gdzie zyje kilka milionow ludzi nie znaczy ze jest to rozwiazanie dobre dla wszystkich.Polska to kraj wielkich mozliwosci obecnie,kto tego nei wie ten cwok.

Ty jako ten tutaj wszystkowiedzący i najlepiej poinformowany posłuchaj prawdziwej historii

mojej corki (ta co zagłosowala na Tuska i wyjechala z kraju Very Happy )
po pedagogice zaczęła pracowac w przedszkolu z pensja 1100 na reke
praca odpowiedzialna, 25 dzieci pod opieka ,nawet wyjsc na chwile z sali nie mozna
bo była sama .Przed zblizajaca sie gwiazdka przygotowywala dzieci ,takze po godzinach ,do wystepów
przed rodzicami a szczególnie dziadkami ,wiadomo kazdy chce byc dumny ze swoich pociech
Za nadgodziny przepracowane nie dostala nawet złotowki -kierowniczka powiedziała ze nie ma funduszy
a zeby wszystko dobrze wypadlo za własne pieniadze dokupila bibule i kolorowy papier ,za co oczywiscie nie dostała zwrotu kasy
za mieszkanie placiła 450 zl + zywnosc , jakis ciuch i wlasciwei po pieniadzach
Pewnego razu odwiedzilem ja i widze ze jest przeziebiona ,no to ja dlaczego nie idziesz do lekarza
a to ze jakies tam kłopoty zeby sie zapisac , trzeba dlugo czekac a ja no to, idź prywatnie
ona ale to kosztuje a nie ma za co
oplacilem lekarza ,wykupiłem jej recepte
i powiedziałem ,dosłownie ;spierdalaj stad jak najszybciej ,bo ja nie bede sie o ciebie ciagle martwil
a tutaj nie ma perspektyw na poprawe
Wyjechala do Angli ,praca w sklepie ale przynajmniej odlozyla troche kasy
a nastepnie do Szwecji ( studiowała rok w Uppsali na Erasmusie )
Teraz pracuje w przedszkolu w Uppsali ,pierwszy rok pracy (tak jak w polsce miala )-zarobki ponad 6000 zł
w grupie 15 dzieci ktorymi zajmuja sie w 3 ,wszystkie nadgodziny płatne ,z urzedu ,bez żadnego widzimisię
za prace w wolne dni specjalny dodatek "za prace w niekomfortowym wymiarze godzin "
Zywnosc troche drozsza niz u nas (cukier moze teraz i tanszy Very Happy )
oplaca mieszkanie i moze oszczędzać i planowac jakąś przyszlosc
zycie spokojne ,nie musisz kombinowac , cwaniakowac zeby żyć
robisz wszystko co do ciebie nalezy i za to godnie zyjesz

ps
jeszcze taka ciekawostka
a propo pewnej pani prezenterki pogody (celebrytki od pogody Very Happy )
ktora gdy zapowiadala w zimie u nas arktyczne,siarczyste mrozy do minus 10 -12 stopni to radzila nie wychodzić z domu
Tam w tym przedszkolu w Uppsali, 3latki maja codziennie leżakowanie/spanie przez 2 godziny na wolnym powietrzu
i tak do minus 15 stopni ,jesli jest zimniej to spia w budynku

ps2
I ROWER MOZESZ ZOSTAWIC PRZED DOMEM ,SKLEPEM
i na drugi dzień stoi na starym miejscu ,
a pani minister w szwcji zapłaciła służbową kartą za drobne zakupy prywatne i podała się do dymisji, jak wyszlo na jaw
(oczywiscie wczesniej zwrocila kwote )
a u nas nie bylo afery hazardowej .........

takie sa różnice pomiędzy Polska a Szwecja ,panie wszystkowiedzący
a temperatura niby nizsza niz w polsce ale czesto u niej jest cieplej niz u nas

Nazwanie Szwecji krajem PIZDOWATYM to już przegięcie moim zdaniem. To Polska jest bardziej pizdowata. To, że żyje tam mało ludzi, jest właśnie ogromną zaletą bo jak jest ludzi dużo a każdy chce to wtedy każdy ma średnio mniej... i jest bieda. Tak jak w Lotto im mniej osób trafi tym lepiej dla tych, którzy trafili bo więcej dostaną.

Ta celebrytka to niejaka Omena?

Co do rowerów to u nas masakra jest, potrafią podpierdolić NA ŻYWCA w biały dzień! Byłem świadkiem parę lat temu jak baba szarpała się ze złodziejem w centrum miasta a rower zwykły tani, żaden wypas.
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 18:59

Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:07

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:15

Koniarz napisał:

o dżizus ..

Jesus wcześniej bęcki dostawał ale chyba tata mu pomógł .
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:20

KaKa 2011 napisał:
kaczor napisał:
Dla mnie ten koles nie wie co pisze mowiac o tym ze zarcie na Zachodzie lub w Skandynawii jest lepsze niz w Polsce,totalna bzdura.
To ze w Szwecji sie dobrze akurat dzieje to nie jest zaden argument.Jak sie w Szwecji pogorszy a stanie super w Tajlandii to wezmie cala rodzine i tam sie przeprowadzi?Wiadomo ze w kazdym kraju sa cykle koniunktury i dekoniunktury,to ze ktos sobie znalazl miejsce w pizdowatej szwecji gdzie zyje kilka milionow ludzi nie znaczy ze jest to rozwiazanie dobre dla wszystkich.Polska to kraj wielkich mozliwosci obecnie,kto tego nei wie ten cwok.

Ty jako ten tutaj wszystkowiedzący i najlepiej poinformowany posłuchaj prawdziwej historii

mojej corki (ta co zagłosowala na Tuska i wyjechala z kraju Very Happy )
po pedagogice zaczęła pracowac w przedszkolu z pensja 1100 na reke
praca odpowiedzialna, 25 dzieci pod opieka ,nawet wyjsc na chwile z sali nie mozna
bo była sama .Przed zblizajaca sie gwiazdka przygotowywala dzieci ,takze po godzinach ,do wystepów
przed rodzicami a szczególnie dziadkami ,wiadomo kazdy chce byc dumny ze swoich pociech
Za nadgodziny przepracowane nie dostala nawet złotowki -kierowniczka powiedziała ze nie ma funduszy
a zeby wszystko dobrze wypadlo za własne pieniadze dokupila bibule i kolorowy papier ,za co oczywiscie nie dostała zwrotu kasy
za mieszkanie placiła 450 zl + zywnosc , jakis ciuch i wlasciwei po pieniadzach
Pewnego razu odwiedzilem ja i widze ze jest przeziebiona ,no to ja dlaczego nie idziesz do lekarza
a to ze jakies tam kłopoty zeby sie zapisac , trzeba dlugo czekac a ja no to, idź prywatnie
ona ale to kosztuje a nie ma za co
oplacilem lekarza ,wykupiłem jej recepte
i powiedziałem ,dosłownie ;spierdalaj stad jak najszybciej ,bo ja nie bede sie o ciebie ciagle martwil
a tutaj nie ma perspektyw na poprawe
Wyjechala do Angli ,praca w sklepie ale przynajmniej odlozyla troche kasy
a nastepnie do Szwecji ( studiowała rok w Uppsali na Erasmusie )
Teraz pracuje w przedszkolu w Uppsali ,pierwszy rok pracy (tak jak w polsce miala )-zarobki ponad 6000 zł
w grupie 15 dzieci ktorymi zajmuja sie w 3 ,wszystkie nadgodziny płatne ,z urzedu ,bez żadnego widzimisię
za prace w wolne dni specjalny dodatek "za prace w niekomfortowym wymiarze godzin "
Zywnosc troche drozsza niz u nas (cukier moze teraz i tanszy Very Happy )
oplaca mieszkanie i moze oszczędzać i planowac jakąś przyszlosc
zycie spokojne ,nie musisz kombinowac , cwaniakowac zeby żyć
robisz wszystko co do ciebie nalezy i za to godnie zyjesz

ps
jeszcze taka ciekawostka
a propo pewnej pani prezenterki pogody (celebrytki od pogody Very Happy )
ktora gdy zapowiadala w zimie u nas arktyczne,siarczyste mrozy do minus 10 -12 stopni to radzila nie wychodzić z domu
Tam w tym przedszkolu w Uppsali, 3latki maja codziennie leżakowanie/spanie przez 2 godziny na wolnym powietrzu
i tak do minus 15 stopni ,jesli jest zimniej to spia w budynku

ps2
I ROWER MOZESZ ZOSTAWIC PRZED DOMEM ,SKLEPEM
i na drugi dzień stoi na starym miejscu ,
a pani minister w szwcji zapłaciła służbową kartą za drobne zakupy prywatne i podała się do dymisji, jak wyszlo na jaw
(oczywiscie wczesniej zwrocila kwote )
a u nas nie bylo afery hazardowej .........

takie sa różnice pomiędzy Polska a Szwecja ,panie wszystkowiedzący
a temperatura niby nizsza niz w polsce ale czesto u niej jest cieplej niz u nas

ps3
moze kogos razić to "ojcowskie spierdalaj stad "
ale jestem dosc impulsywny i wlasnie tak powiedzialem po zapoznaniu sie z sytuacją
aby wyrazic stanowczo i dobitnie swoje zdanie
bo zycie to nie bajka ,co ja juz wiem a ona niech jak najpóźniej sie o tym dowie

pewnie obciaga bogatym szwedom a Tobie pisze ze ma fajna roboe i takie tam.Standart


A ty zamiast przepierdalac po 70tys na jakims forexie kupilbys dziecku chate i zasponsorowal normalne zycie.NA panstwo narzekszasz ale nie jestes lepszy wolisz 200 kafli wjebac i pozniej biadolic na panstwo ze dziecku nie chce dac.Typowe
Powrót do góry Go down
~:o




Liczba postów : 84
Registration date : 26/02/2010

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:36

a kaczor to chuj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:37

kaczor napisał:


pewnie obciaga bogatym szwedom a Tobie pisze ze ma fajna roboe i takie tam.Standart


A ty zamiast przepierdalac po 70tys na jakims forexie kupilbys dziecku chate i zasponsorowal normalne zycie.NA panstwo narzekszasz ale nie jestes lepszy wolisz 200 kafli wjebac i pozniej biadolic na panstwo ze dziecku nie chce dac.Typowe

odpowiedź godna buraka jakim jesteś
a w dodatku jeszcze jestes głupim , zarozumiałym burakiem

a o wychowanie moich dzieci sie nie martw
(kazde dostało porządna wedke od rodziców )
i teraz raczej ja od nich bede oczekiwal pomocy niz odwrotnie (co sie zdarza nagminnie )
Moge tylko żałować ze Polske opuszczaja tacy obywatele
ale ja mam swoja emeryture zapewniona bez oglądania sie na ochłapy od Tuska

ps
ja i moje dzici nie chca niczego zeby mi panstwo dawalo
ja chce tylko zeby mnie nie okradało -kropka

mieli by pedagoga z powolania bo corka lubi ten zawod
ale u nas zrobili wszystko zeby jej do konca go obrzydzić
rozne konspekty ,ankiety ,wywiady i inne takie papierowe duperele
a do tego jeszcze glodowa płaca


Ostatnio zmieniony przez KaKa 2011 dnia Nie 17 Kwi 2011, 19:44, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:38

ojro napisał:
kamikaze napisał:
W Kanadzie trwa batalia o prawo do picia surowego mleka. Z jednej strony są argumenty lekarzy za pasteryzacją, a z drugiej argumenty farmera, który upiera się, że świadomy obywatel ma prawo wyboru.

Według kanadyjskiego prawa nie wolno sprzedawać niepasteryzowanego mleka. Jednak właściciel krowy ma prawo pić takie mleko. Tę niespójność wykorzystał farmer Michael Schmidt mieszkający niedaleko Toronto. Jego stado 26 krów należy formalnie do ok. 150 udziałowców, którzy zapłacili po 300 dolarów za "kawałek swojej" krowy i dlatego nie płacą za dostarczane im surowe mleko i sery z surowego mleka.

lol!

krowa s.a. !
całe dzieciństwo piłem mleko prosto od krowy; pycha

mleko od krowy powinny pić jedynie cielaki, a dla człowieka to tylko trucizna i nic więcej

A spot "pij mleko będziesz wielki" cóż jak wykazują badania ktoś kto pije mleko rzeczywiście rośnie szybciej i o tym mówią wszyscy, ale już niewielu wspomina, że te same badania dowodzą, że IQ jest znacznie obniżone w porównaniu do tych, którzy mleka nie piją a z czasem wzrost i tak się wyrównuje.

Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:43

KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

Hehe myślałem, że należysz do tych co dali się przekonać że margaryna jest zdrowsza. Ale wchodząc w szczegóły to lepiej masło niż oliwa z oliwek Smile

Oprócz smarowania chleba masła można użyć do smażenia naleśników i jajecznicy ja również dodaję do ciastek marchewkowych.
Powrót do góry Go down
Jaro




Liczba postów : 417
Location : HIOB
Registration date : 17/04/2011

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:50

kaczor napisał:
KaKa 2011 napisał:
kaczor napisał:
Dla mnie ten koles nie wie co pisze mowiac o tym ze zarcie na Zachodzie lub w Skandynawii jest lepsze niz w Polsce,totalna bzdura.
To ze w Szwecji sie dobrze akurat dzieje to nie jest zaden argument.Jak sie w Szwecji pogorszy a stanie super w Tajlandii to wezmie cala rodzine i tam sie przeprowadzi?Wiadomo ze w kazdym kraju sa cykle koniunktury i dekoniunktury,to ze ktos sobie znalazl miejsce w pizdowatej szwecji gdzie zyje kilka milionow ludzi nie znaczy ze jest to rozwiazanie dobre dla wszystkich.Polska to kraj wielkich mozliwosci obecnie,kto tego nei wie ten cwok.

Ty jako ten tutaj wszystkowiedzący i najlepiej poinformowany posłuchaj prawdziwej historii

mojej corki (ta co zagłosowala na Tuska i wyjechala z kraju Very Happy )
po pedagogice zaczęła pracowac w przedszkolu z pensja 1100 na reke
praca odpowiedzialna, 25 dzieci pod opieka ,nawet wyjsc na chwile z sali nie mozna
bo była sama .Przed zblizajaca sie gwiazdka przygotowywala dzieci ,takze po godzinach ,do wystepów
przed rodzicami a szczególnie dziadkami ,wiadomo kazdy chce byc dumny ze swoich pociech
Za nadgodziny przepracowane nie dostala nawet złotowki -kierowniczka powiedziała ze nie ma funduszy
a zeby wszystko dobrze wypadlo za własne pieniadze dokupila bibule i kolorowy papier ,za co oczywiscie nie dostała zwrotu kasy
za mieszkanie placiła 450 zl + zywnosc , jakis ciuch i wlasciwei po pieniadzach
Pewnego razu odwiedzilem ja i widze ze jest przeziebiona ,no to ja dlaczego nie idziesz do lekarza
a to ze jakies tam kłopoty zeby sie zapisac , trzeba dlugo czekac a ja no to, idź prywatnie
ona ale to kosztuje a nie ma za co
oplacilem lekarza ,wykupiłem jej recepte
i powiedziałem ,dosłownie ;spierdalaj stad jak najszybciej ,bo ja nie bede sie o ciebie ciagle martwil
a tutaj nie ma perspektyw na poprawe
Wyjechala do Angli ,praca w sklepie ale przynajmniej odlozyla troche kasy
a nastepnie do Szwecji ( studiowała rok w Uppsali na Erasmusie )
Teraz pracuje w przedszkolu w Uppsali ,pierwszy rok pracy (tak jak w polsce miala )-zarobki ponad 6000 zł
w grupie 15 dzieci ktorymi zajmuja sie w 3 ,wszystkie nadgodziny płatne ,z urzedu ,bez żadnego widzimisię
za prace w wolne dni specjalny dodatek "za prace w niekomfortowym wymiarze godzin "
Zywnosc troche drozsza niz u nas (cukier moze teraz i tanszy Very Happy )
oplaca mieszkanie i moze oszczędzać i planowac jakąś przyszlosc
zycie spokojne ,nie musisz kombinowac , cwaniakowac zeby żyć
robisz wszystko co do ciebie nalezy i za to godnie zyjesz

ps
jeszcze taka ciekawostka
a propo pewnej pani prezenterki pogody (celebrytki od pogody Very Happy )
ktora gdy zapowiadala w zimie u nas arktyczne,siarczyste mrozy do minus 10 -12 stopni to radzila nie wychodzić z domu
Tam w tym przedszkolu w Uppsali, 3latki maja codziennie leżakowanie/spanie przez 2 godziny na wolnym powietrzu
i tak do minus 15 stopni ,jesli jest zimniej to spia w budynku

ps2
I ROWER MOZESZ ZOSTAWIC PRZED DOMEM ,SKLEPEM
i na drugi dzień stoi na starym miejscu ,
a pani minister w szwcji zapłaciła służbową kartą za drobne zakupy prywatne i podała się do dymisji, jak wyszlo na jaw
(oczywiscie wczesniej zwrocila kwote )
a u nas nie bylo afery hazardowej .........

takie sa różnice pomiędzy Polska a Szwecja ,panie wszystkowiedzący
a temperatura niby nizsza niz w polsce ale czesto u niej jest cieplej niz u nas

ps3
moze kogos razić to "ojcowskie spierdalaj stad "
ale jestem dosc impulsywny i wlasnie tak powiedzialem po zapoznaniu sie z sytuacją
aby wyrazic stanowczo i dobitnie swoje zdanie
bo zycie to nie bajka ,co ja juz wiem a ona niech jak najpóźniej sie o tym dowie

pewnie obciaga bogatym szwedom a Tobie pisze ze ma fajna roboe i takie tam.Standart


A ty zamiast przepierdalac po 70tys na jakims forexie kupilbys dziecku chate i zasponsorowal normalne zycie.NA panstwo narzekszasz ale nie jestes lepszy wolisz 200 kafli wjebac i pozniej biadolic na panstwo ze dziecku nie chce dac.Typowe

dużo dzis o gejostwie i obciąganiu,
wyczuwam tu emanacje ukrytego homoseksualizmu u Ciebie kaczororze
wiosna ma swoje prawa jednak
Modlę sie za Ciebie i o to też proszę współbraci z ufo.
Powrót do góry Go down
martin




Liczba postów : 281
Age : 49
Location : West
Registration date : 26/01/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 19:56

Cała prawda o maśle. A także o margarynie, smalcu, olejach i oliwie. Tłuszcze zapewniają nam niezbędną do życia energię. Ale nie każdy z nich jest równie dobry.

Czy lepsze są zwierzęce, czy roślinne, nasycone, czy nienasycone? Na czym smażyć, czym smarować? Od dziś nie będziesz już musiał się nad tym zastanawiać. Będziesz wiedział.

Nagonka na tłuszcze zaczęła się mniej więcej w połowie ubiegłego stulecia, kiedy dr Ancel Keys, fizjolog z University of Minesota, opublikował pracę pt.: "Arterioskleroza, problem współczesnego zdrowia publicznego". Keys wysnuł w niej hipotezę, którą następnie przyjęto jako obowiązującą teorię, że zwiększająca się stale liczba zgonów spowodowanych chorobami serca jest rezultatem nadmiernego spożycia tłuszczów.
czytaj dalej


W swojej pracy Keys oparł się na porównaniu ilości zgonów z powodu chorób serca w różnych krajach z ilością spożywanych tłuszczów. Spośród 6 wziętych pod uwagę krajów w USA zjadano najwięcej tłuszczów i liczba zawałów była największa. Jednocześnie tam, gdzie liczba zawałów była najmniejsza, spożycie tłuszczów było też najniższe. Wniosek wyciągnięty przez Keysa? To tłuszcze powodują zawały. Proste, prawda?

Kłopot w tym, że Keys do swojej analizy dobrał jedynie te kraje, które potwierdzały jego tezę. Podobne dane były dostępne również dla 16 innych krajów, ale tych już w pracy nie uwzględniono. Gdyby Keys wziął pod uwagę dane z 22 krajów - nie znalazłby żadnej zależności między poziomem spożycia tłuszczów a zgonami na zawał.

Na początku lat 70. główny oskarżony został zidentyfikowany dokładniej. Nie wszystkie tłuszcze jak leci, a jedynie tłuszcze nasycone, czyli pochodzenia zwierzęcego. Głoszona od tej pory przez większość dietetyków zasada brzmi: nasycone kwasy tłuszczowe powodują wzrost poziomu cholesterolu, a tym samym zwiększają ryzyko chorób serca, w tym oczywiście - bardzo przemawiające do wyobraźni konsumentów zagrożenie zawałem serca.

Masło na stos

Ofiarą totalnej krytyki tłuszczów zwierzęcych stało się masło. Ludzie przestali je kupować, licząc, że w ten sposób będą chronić swoje serca. Jednak chleb trzeba było czymś smarować. W tę lukę wcisnęła się więc od razu margaryna, która jest dużo tańsza w produkcji i - co też ważne - łatwiejsza "w obsłudze", bo łatwiej się smaruje i dłużej można ją przechowywać w lodówce.

Producenci margaryn jak mogą starają się podkreślać ich prozdrowotne właściwości. Pamiętasz słynną reklamę jednej z margaryn, w której znany aktor mówił, że je margarynę i ma serce jak dzwon? Takie hasła zapadają w pamięć. Między innymi właśnie dzięki agresywnej reklamie producentów spożycie margaryn błyskawicznie rośnie. Od czasów II wojny światowej wzrosło nawet dziesięciokrotnie, podczas gdy spożycie masła analogicznie spadło.

Można by się więc spodziewać, że coraz więcej serc będzie jak dzwon. Ale tak się nie dzieje. Prof. Grażyna Cichosz z Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mówi: "Gdyby oleje roślinne i margaryny rzeczywiście wykazywały reklamowane prozdrowotne właściwości to przy 6-10-krotnym wzroście ich spożycia problem miażdżycy dawno już i definitywnie byłby rozwiązany. Tymczasem zachorowalność na miażdżycę nie maleje (owszem, liczba zgonów jest mniejsza, ale to zasługa gigantycznych nakładów finansowych na leczenie), w dodatku ponad 4-krotnie wzrosła zachorowalność na cukrzycę, schorzenia neurologiczne i nowotwory. Paradoksalnie, przyczyną wyżej wymienionych schorzeń metabolicznych są tłuszcze roślinne, reklamowane jako źródło zdrowia".

Pani profesor nie jest w swych sądach odosobniona. W 2000 r. uczeni skupieni w niezależnej grupie badawczej Cochrane Collaboration przeprowadzili metaanalizę literatury naukowej na temat diet obniżających poziom cholesterolu. Cochrane Collaboration słynie z niezwykle rygorystycznego sprawdzania metodologii badań. Aż 219 prac zostało odrzuconych ze względu na niespełnianie wymagań obiektywności i poprawności. Zostało zaledwie 27 rzetelnych badań przeprowadzonych na ponad 18 tys. uczestników. Choć autorzy analizowanych oryginalnych badań szukali potwierdzenia tezy, że redukcja tłuszczu w diecie może prowadzić do zmniejszenia ryzyka chorób serca, opublikowane przez nich dane tak naprawdę pokazywały, że diety ubogie w tłuszcze nasycone wcale nie mają znaczącego wpływu na zgony spowodowane atakami serca. Inna metanaliza, przeprowadzona przez dra Ronalda M. Kraussa z Children's Hospital Oakland Research Center w Kalifornii (brał w niej pod uwagę dane zebrane od ponad 200 tysięcy ludzi) również nie wykazała żadnej zależności między ilością spożywanych tłuszczów nasyconych a ryzykiem chorób serca.

Wniosek? Śmiało możesz masło jeść.
Te złe tłuszcze trans

Dietetycy i lekarze zgodnie twierdzą, że tłuszcze trans to jeden z najniebezpieczniejszych składników diety. Przyczyniają się do powstawania miażdżycy, schorzeń metabolicznych, a nawet nowotworów. Uczeni z University of North Carolina-Chapel Hill ustalili na przykład, że ludzie, w których diecie było dużo kwasów tłuszczowych trans niemal dwukrotnie częściej chorują na raka jelita. A ten rodzaj nowotworu jest jednym z najczęstszych nowotworów mężczyzn.

Jednak uwaga! Nie każdy tłuszcz trans jest groźny. Są tłuszcze trans sztuczne, ale są też naturalne. Te pierwsze powstają w wyniku uwodornienia, czyli utwardzenia płynnego oleju. Sztuczne izomery trans są najniebezpieczniejszym składnikiem margaryn. Ich ilość w margarynach waha się od 0 do nawet 35 proc. W niektórych krajach wprowadzono już obowiązek informacji o zawartości izomerów trans. W innych, np. w Danii, Kanadzie i Rosji obowiązuje prawo określające maksymalną zawartość tłuszczów trans.

W Polsce wciąż takich przepisów nie ma. Chociaż, trzeba to uczciwie przyznać, niektórzy producenci margaryn wzięli sobie do serca doniesienia o szkodliwości tych tłuszczów i zmniejszyli ich poziom poniżej progu 1 proc.

Lubisz batony? Koniecznie przeczytaj, co otrzymujesz "w pakiecie"

A co z tłuszczami trans w maśle? Czy ich nie ma? Ależ są. Może ich być nawet 7 proc. Ale one są właśnie naturalne. "Jest to głównie kwas wakcenowy i skoniugowany kwas linolowy CLA o bardzo wysokiej aktywności antyoksydacyjnej - wyjaśnia prof. Cichosz. - W odróżnieniu od sztucznych izomerów trans obecnych w margarynach naturalne izomery trans obecne w tłuszczu mlekowym wykazują działanie zarówno przeciwmiażdżycowe, jak też antynowotworowe".

Wiele hałasu o tłuszcz

W artykułach dotyczących tłuszczów pojawia się mnóstwo pojęć, które nieobeznanemu z biochemią człowiekowi tak naprawdę niewiele mówią. Izomery, uwodorniony, nasycone, wielonienasycone, omega-3, omega-6, skoniugowany etc.

Konia z rzędem temu, kto, nie będąc specjalistą w dziedzinie dietetyki, jest w stanie się w tym połapać. Ale laicy też muszą coś jeść. Stając przed półką sklepową, muszą się zdecydować, co kupić, a czego raczej nie powinni.

Dlatego poprosiliśmy panią prof. Grażynę Cichosz o odpowiedzi na proste pytania dotyczące codziennych problemów z tłuszczami w kuchni.

Po co nam w ogóle tłuszcze? Czy zapewniają one tylko energię?

- Oprócz dostaw energii, tłuszcz pomaga też ci myśleć, patrzeć, wygrywać na boisku. Do prawidłowego funkcjonowania mózgu i systemu nerwowego konieczne są zarówno nasycone kwasy tłuszczowe, jak też KT jedno- i wielonienasycone omega-6 i omega- 3, a także cholesterol - mówi prof. Cichosz. - Szczególną rolę w funkcjonowaniu mózgu, siatkówki oka oraz błon komórkowych odgrywa kwas dokozaheksaenowy (DHA), obecny w tłuszczach rybich.

Dlaczego warto jeść masło?

- Nie ma w diecie człowieka tłuszczu cenniejszego niż masło. Nie tylko nie stanowi ono zagrożenia miażdżycą, ale zapobiega chorobom układu sercowo-naczyniowego dzięki składnikom, które ograniczają syntezę trójglicerydów i cholesterolu oraz intensyfikują jego przemiany. Niektóre nasycone kwasy tłuszczowe występujące w maśle są niezbędne do tworzenia prawidłowej struktury i funkcjonowania nabłonka jelita grubego. Bezcenne dla zdrowia są antyoksydanty tłuszczu mlekowego (CLA, alfa-tokoferol, koenzym Q10, witamina A i D3, fosfolipidy), działające antymiażdżycowo i antynowotworowo.

Gdzie może ukrywać się niezdrowa margaryna?

- W żywności tzw. wygodnej (batony, ciasta, wafle, wyroby garmażeryjne, a przede wszystkim fast-foodach), stosowane są najtańsze margaryny produkowane metodą uwodornienia, zawierające nawet do 35 proc. sztucznych izomerów trans. Dlatego należy sprawdzać skład na etykietach. Produktów zawierających "uwodorniony", "częściowo uwodorniony" lub "utwardzony" olej roślinny najlepiej w ogóle nie kupować.

Czy można smażyć na maśle? Do smażenia jakich produktów nadaje się masło?

- Ze względu na niska temperaturę dymienia masło (najlepiej klarowane) przydatne jest do smażenia omletów i jajek. W Szwecji sprzedawana jest mieszanka masła klarowanego i oliwy z oliwek, przydatna do dań poddawanych krótkotrwałej obróbce termicznej (warzywa, mięso drobiowe, naleśniki, omlety). Antyoksydanty obecne w maśle nie są wrażliwe na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu nawet po obróbce termicznej są aktywne zarówno w żywności, jak też w organizmie człowieka.

Czym smarować, na czym smażyć: masło, smalec, czy margaryna?

- Margaryna kubkowa - jest wygodna w użyciu. Jeśli już koniecznie chcesz kupować, szukaj takich, które nie zawierają tłuszczów trans. Tylko musi to być wyraźnie napisane. Masło roślinne - nie ma czegoś takiego. To tylko nazwa handlowa. W rzeczywistości jest to margaryna. Smalec - doskonale nadaje się do smażenia mięsa. Najlepsi kucharze smażą kotlety tylko na smalcu. Margaryna piekarska - twarda, najczęściej bardzo jasna, przeznaczona do pieczenia. Nie polecamy, gdyż zazwyczaj zawiera duże ilości tłuszczów trans. Masło extra - najlepszy rodzaj masła. Zawartość tłuszczu - 82 proc. Na kanapki najlepsze, sprawdzi się też w przyrządzaniu ciast i do smażenia krótkotrwałego. Masło stołowe - masło o najmniejszej zawartości tłuszczu - zazwyczaj zawiera go ok. 74 proc. Jeśli ograniczasz ilość spożywanych kalorii, sięgnij właśnie po nie.

Na czym najlepiej jest smażyć mięso?

- Do smażenia mięsa najlepszy jest smalec. Wbrew temu, co od kilkudziesięciu lat mówią dietetycy, ani nasycone kwasy tłuszczowe, ani cholesterol pokarmowy nie stanowią zagrożenia miażdżycą. Smalec zawiera aż 50 proc. kwasu oleinowego (tego samego, który dominuje - 70 proc. - w oliwie z oliwek). Podobnie jak masło, smalec zawiera aktywne antyoksydanty, przez co jest mniej podatny na utlenianie niż oliwa z oliwek. Poza tym smalec ma wyższą temperaturę dymienia, dzięki czemu mniej wsiąka w produkt, który tym samym jest mniej kaloryczny, w dodatku bardziej chrupiący. Uwaga: dania smażone nie mogą być konsumowane zbyt często. Mniej kaloryczne jest mięso pieczone w naczyniu żaroodpornym albo w specjalnej folii.

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 EmptyNie 17 Kwi 2011, 20:00

fabularasa napisał:
KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

Hehe myślałem, że należysz do tych co dali się przekonać że margaryna jest zdrowsza. Ale wchodząc w szczegóły to lepiej masło niż oliwa z oliwek Smile

Oprócz smarowania chleba masła można użyć do smażenia naleśników i jajecznicy ja również dodaję do ciastek marchewkowych.

ja generalnie wszystko zmienilem rok temu w swojej diecie, i jakos nietęskno mi do masła, nie jem wieprzowiny za to uwielbiam steki z mięsnych byczków Very Happy, indyka i dziczyznę .
co masło ma wsobie że jest zdrowszy od oliwy z oliwek? ja generalnie lubie ten tłuszcz bo ładnie pachnie tak samo jak lubie oliwki (najbardziej czarne) Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO -16-17.04.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO -05-06.02.2011 weekend
» UFO - 05-06.03.2011 Weekend
» UFO - 20.08-21.08.2011 weekend
» UFO - 19.11-20.11.2011 weekend
» UFO - 10.03-11.03.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: