Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO -16-17.04.2011 weekend

Go down 
+29
loko
kiwi
filip
jj
ojro
Garrett
fabularasa
EX
malec
dex
SYLWESTER
Mleczarz
przemak
Małolat
Aligator
Awa
crus
delphia
specjalista
Dave
kaczor
XE (brat EXa)
Reser
zibi
nomad
przemas00
Diablo
kamikaze
inwestor
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

WHO IS WHO
=DEBILNY MIŚ
UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Vote_lcap30%UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
=MĄDRY BYŚ
UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Vote_lcap70%UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 09:20

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9448781,Afera_w_lotniczym_specpulku__Piloci_sami_pisali_sobie.html

w "normalnych" warunkach to by wypadało pół armii do pierdla wsadzić, a min klich to by do końca życia z niego nie wyszedł.

w chwili obecnej to by najlepiej i najtaniej było rozwiązać armię wynająć wojska zaciężne, a swoją armię po mału budować na zdrowych standardach z nowych ludzi dobryżart
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 09:26

KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

polecam książkę "życie bez chleba" w księgarni już jej nie ma ale na chomiq powinna być

najgorsze to są cukry, kiedyś je spożywaliśmy sporadycznie, a teraz są prawie w każdej spożywce, jabłka sprzed 100 laty zawierały 20 krotnie mniej cukru,
ja na szczęście wywaliłem z żarcia jak teraz patrze na marsy i inne soczki kokakolę to mnie mdli, zdrowy odruch, p 2 latach zajrzałem do magdanalda i też nie zdzierżyłem cheers , no i witaminy E też trucizna.

do sklepu chodzę głównie po warzywa i owoce jeśli nie uda mi się gdzieś qpić z ekohodowli /paradoks to co zdrowe i normalne to teraz eko /. wczoraj patrzę masa makowa do makowca, wyjąłem lupę i czytam skład 22% mak , 8% bakalie , 70% woda cukry i witaminy E
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:18

W Kanadzie trwa batalia o prawo do picia surowego mleka. Z jednej strony są argumenty lekarzy za pasteryzacją, a z drugiej argumenty farmera, który upiera się, że świadomy obywatel ma prawo wyboru.

Według kanadyjskiego prawa nie wolno sprzedawać niepasteryzowanego mleka. Jednak właściciel krowy ma prawo pić takie mleko. Tę niespójność wykorzystał farmer Michael Schmidt mieszkający niedaleko Toronto. Jego stado 26 krów należy formalnie do ok. 150 udziałowców, którzy zapłacili po 300 dolarów za "kawałek swojej" krowy i dlatego nie płacą za dostarczane im surowe mleko i sery z surowego mleka.

lol!

krowa s.a. !
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:39

Dymosław - facet zaliczający panienki

od godziny nie mogę przestać się śmiać Laughing
Powrót do góry Go down
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:45

kamikaze napisał:
W Kanadzie trwa batalia o prawo do picia surowego mleka. Z jednej strony są argumenty lekarzy za pasteryzacją, a z drugiej argumenty farmera, który upiera się, że świadomy obywatel ma prawo wyboru.

Według kanadyjskiego prawa nie wolno sprzedawać niepasteryzowanego mleka. Jednak właściciel krowy ma prawo pić takie mleko. Tę niespójność wykorzystał farmer Michael Schmidt mieszkający niedaleko Toronto. Jego stado 26 krów należy formalnie do ok. 150 udziałowców, którzy zapłacili po 300 dolarów za "kawałek swojej" krowy i dlatego nie płacą za dostarczane im surowe mleko i sery z surowego mleka.

lol!

krowa s.a. !
całe dzieciństwo piłem mleko prosto od krowy; pycha
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:48

JUTRO ODWROTKA NA S
POD "SUKCESY GOSPODARCZE " RZĄDU TUSKA

zaraz złodzieje nie beda mieli kogo okradać

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html


z forum
Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz
Od prawie 10 lat pracuję za granicą po około pół roku, rok i wracam, Z oszczędnościami i idiotyczną nadzieją, że "tym razem jakoś pójdzie". Mamiony przez Gazetę Wyborczą rzekomymi 'sukcesami" polskiej gospodarki i rynku pracy.
Jedyne, co udało mi się wyszarpać, to posada w jednym z najdroższych hoteli polskich, za 3000 podstawy brutto plus kilka stów premii. Dla wielu może to dużo, dla mnie śmiech. Czy w wieku 30 lat, ze znajomością trzech języków, obsługą programów graficznych, umiejętnością tworzenia serwisów i sklepów internetowych, znajomością marketingu, muszę kisić się w wynajętej klitce i drżeć, że np pójdzie mi coś w samochodzie i będę pożyczać od rodziców? Za moją miesięczną pensję nie stać mnie było na jedną dobę najdroższego apartamentu w moim hotelu. Dlaczego?
Dlaczego przez 10 lat spotkałem się w Polsce tylko z ochłapami i straszeniem ze strony pracodawców? Dlaczego urzędnik był zawsze moim wrogiem, a jedyne co od niego otrzymywałem to groźby i pouczenia? Dlaczego musiałem oglądać wiecznie szarzyznę, psie gówna na betonie, popękane płyty chodnikowe i wciąż te same postsolidarnościwe i postkomunistyczne świńskie ryje?
Mam wykształcenie dziennikarskie, jednak marzenia o pracy w zawodzie dawno porzuciłem. Ciągłe staże lub wierszówka. Wiecie ile zarabiałem jako dziennikarz w czołowym trójmiejskim numerze? Odpowiem - za pracę na pełnym etacie (oczywiście bez umowy) 600pln netto. Za to finansowałem dojazdy do ludzi, w celu zbierania informacji i posiłki w czasie pracy. Na więcej nie starczyło. Perpetum mobile odkryte.
Teraz mieszkam i pracuję w Szwecji. Pracuję fizycznie, praca nie jest najciekawsza, ale mieszkam w przepięknym kraju. Ludzie są mili i pomocni. Za darmo uczę się 3 godziny dziennie szwedzkiego. W pracy dostaję najlepsze ciuchy szwedzkich producentów, środki ochrony i japońskie narzędzia. Zarabiam ponad 4 razy tyle w małym mieście, co w ekskluzywnym kurorcie w Polsce. Mieszkanie kosztuje mnie 1200 ze wszystkimi opłatami, oprócz prądu. Zużywam tyle ciepłej wody ile mi się zamarzy. Ciuchy piorę za darmo w specjalnej pralni z przemysłowymi pralkami. Tam też je suszę w specjalnych suszarkach. Jem ekologiczne żarcie i wszystko na co mam ochotę - łosoś wędzony, krewetki, mango, melony.
Ponad połowę pensji udaje mi się zaoszczędzić. Za rok nabędę prawo do zasiłku, który wynosi jakieś bagatela 4-5 tys złotych netto plus darmowe treningi, szkolenia, praktyki, plus darmowe mieszkanie. Nie mam zamiaru siedzieć na socjalu, ale nigdy nic nie wiadomo.

Polskę i Zachód dzieli przepaść. Tu wszystko jest lepsze jakościowo. Ceny porównywalne. Jedzenie odrobinkę droższe, ale lepsze z reguły (mówię o Skandynawii). Za to np mieszkania i domy tańsze. Możliwość obcowania z piękną, nieskażoną przyrodą, przyjazne urzędy, czyste paliwo, które nie zapycha mi tak jak w Polsce drogich wtrysków w aucie. Droższe są tylko usługi - w tym także te, które i ja świadczę, więc nie narzekam. Nie spotkałem się do tej pory z żadną formą przestępczości.
Zamiast newsów na temat smoleńska w tutejszych gazetach czytam, że Szwecja ma nadwyżkę budżetową 7 mld dolarów i rząd zamierza obniżyć podatki. Korona rośnie i kiedy przyjadę odwiedzić rodzinę do Poslki, będę mógł sobie pozwolić na więcej prezentów.
Za żadne skarby nie wrócę jednak na stałe do kraju. Znam te śpiewki pt. "jest praca". Tutaj dziecko w wieku licealnym za tyle nie pójdzie do pracy wakacyjnej na weekendy. A w Polsce za to robią miliony niewolników. Nie wierzę w żadne bajki o niższej wydajności pracowników. W Polsce ludzie zasuwają jak woły na dwa etaty. Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. Jedyna różnica może polegać na tym, że w Polsce w biurze masz przedpotopowy komputer i wolne łącze internetowe, a w pracy fizola dostajesz "narzędzia" z najnizszej półki w castoramie dla majsterkowiczów "(zytaj made in wyrzuć).
Nigdy nie wrócę z własnej woli do Polski!
Powrót do góry Go down
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:52

nomad napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9448781,Afera_w_lotniczym_specpulku__Piloci_sami_pisali_sobie.html

w "normalnych" warunkach to by wypadało pół armii do pierdla wsadzić, a min klich to by do końca życia z niego nie wyszedł.

w chwili obecnej to by najlepiej i najtaniej było rozwiązać armię wynająć wojska zaciężne, a swoją armię po mału budować na zdrowych standardach z nowych ludzi dobryżart
mam znajomego, który kupe lat przerobił jako kontroler na lotnisku wojskowym we Wrocławiu, opowiadał jak piloci ( między innymi Hermaszewski) robili zawody, który więcej stogów siana chłopom rozwali lub więcej choinek na podwoziu przywiezie
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 11:57

KaKa 2011 napisał:
JUTRO ODWROTKA NA S
POD "SUKCESY GOSPODARCZE " RZĄDU TUSKA

zaraz złodzieje nie beda mieli kogo okradać

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html


z forum
Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz
Od prawie 10 lat pracuję za granicą po około pół roku, rok i wracam, Z oszczędnościami i idiotyczną nadzieją, że "tym razem jakoś pójdzie". Mamiony przez Gazetę Wyborczą rzekomymi 'sukcesami" polskiej gospodarki i rynku pracy.
Jedyne, co udało mi się wyszarpać, to posada w jednym z najdroższych hoteli polskich, za 3000 podstawy brutto plus kilka stów premii. Dla wielu może to dużo, dla mnie śmiech. Czy w wieku 30 lat, ze znajomością trzech języków, obsługą programów graficznych, umiejętnością tworzenia serwisów i sklepów internetowych, znajomością marketingu, muszę kisić się w wynajętej klitce i drżeć, że np pójdzie mi coś w samochodzie i będę pożyczać od rodziców? Za moją miesięczną pensję nie stać mnie było na jedną dobę najdroższego apartamentu w moim hotelu. Dlaczego?
Dlaczego przez 10 lat spotkałem się w Polsce tylko z ochłapami i straszeniem ze strony pracodawców? Dlaczego urzędnik był zawsze moim wrogiem, a jedyne co od niego otrzymywałem to groźby i pouczenia? Dlaczego musiałem oglądać wiecznie szarzyznę, psie gówna na betonie, popękane płyty chodnikowe i wciąż te same postsolidarnościwe i postkomunistyczne świńskie ryje?
Mam wykształcenie dziennikarskie, jednak marzenia o pracy w zawodzie dawno porzuciłem. Ciągłe staże lub wierszówka. Wiecie ile zarabiałem jako dziennikarz w czołowym trójmiejskim numerze? Odpowiem - za pracę na pełnym etacie (oczywiście bez umowy) 600pln netto. Za to finansowałem dojazdy do ludzi, w celu zbierania informacji i posiłki w czasie pracy. Na więcej nie starczyło. Perpetum mobile odkryte.
Teraz mieszkam i pracuję w Szwecji. Pracuję fizycznie, praca nie jest najciekawsza, ale mieszkam w przepięknym kraju. Ludzie są mili i pomocni. Za darmo uczę się 3 godziny dziennie szwedzkiego. W pracy dostaję najlepsze ciuchy szwedzkich producentów, środki ochrony i japońskie narzędzia. Zarabiam ponad 4 razy tyle w małym mieście, co w ekskluzywnym kurorcie w Polsce. Mieszkanie kosztuje mnie 1200 ze wszystkimi opłatami, oprócz prądu. Zużywam tyle ciepłej wody ile mi się zamarzy. Ciuchy piorę za darmo w specjalnej pralni z przemysłowymi pralkami. Tam też je suszę w specjalnych suszarkach. Jem ekologiczne żarcie i wszystko na co mam ochotę - łosoś wędzony, krewetki, mango, melony.
Ponad połowę pensji udaje mi się zaoszczędzić. Za rok nabędę prawo do zasiłku, który wynosi jakieś bagatela 4-5 tys złotych netto plus darmowe treningi, szkolenia, praktyki, plus darmowe mieszkanie. Nie mam zamiaru siedzieć na socjalu, ale nigdy nic nie wiadomo.

Polskę i Zachód dzieli przepaść. Tu wszystko jest lepsze jakościowo. Ceny porównywalne. Jedzenie odrobinkę droższe, ale lepsze z reguły (mówię o Skandynawii). Za to np mieszkania i domy tańsze. Możliwość obcowania z piękną, nieskażoną przyrodą, przyjazne urzędy, czyste paliwo, które nie zapycha mi tak jak w Polsce drogich wtrysków w aucie. Droższe są tylko usługi - w tym także te, które i ja świadczę, więc nie narzekam. Nie spotkałem się do tej pory z żadną formą przestępczości.
Zamiast newsów na temat smoleńska w tutejszych gazetach czytam, że Szwecja ma nadwyżkę budżetową 7 mld dolarów i rząd zamierza obniżyć podatki. Korona rośnie i kiedy przyjadę odwiedzić rodzinę do Poslki, będę mógł sobie pozwolić na więcej prezentów.
Za żadne skarby nie wrócę jednak na stałe do kraju. Znam te śpiewki pt. "jest praca". Tutaj dziecko w wieku licealnym za tyle nie pójdzie do pracy wakacyjnej na weekendy. A w Polsce za to robią miliony niewolników. Nie wierzę w żadne bajki o niższej wydajności pracowników. W Polsce ludzie zasuwają jak woły na dwa etaty. Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. Jedyna różnica może polegać na tym, że w Polsce w biurze masz przedpotopowy komputer i wolne łącze internetowe, a w pracy fizola dostajesz "narzędzia" z najnizszej półki w castoramie dla majsterkowiczów "(zytaj made in wyrzuć).
Nigdy nie wrócę z własnej woli do Polski!
ciekawe co to za dziennikarz co pisze"tępie"; może on nieco za tempy
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:04

ma zadatki na prezydęnta Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:06

z forum

PIT-y 2010: "Kapitałowy" PIT-38IP: *
Gość: `Lichwa i `Kara 17.04.11, 10:53 Odpowiedz
Polaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie po to przewrotny, pelen nienawisci NIEpolak sprzedaje Polakowi papiery BEZwartosciowe zeby Polaka zrobic bogatym.

I can see a lots of evidence for global cheating and NO EVIDENCE for global warming.

Uwierz mi naiwny Polaku, powyzsze pierwsze i drugie prawo Lichwy i Kary jest rownie przydatne jak prawo Ohma czy Archimedesa. Naucz tych praw swoje dzieci, i przekaz je wszystkim twoim znajomym.

POLAK SPI A LICHWA MU ROSNIE
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:07

http://deser.pl/deser/1,111858,9448903,Jesli_obserwowac_Droge_Mleczna_to_tylko_na_Teneryfie_.html

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Z9448904X
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:20

ojro napisał:
KaKa 2011 napisał:
JUTRO ODWROTKA NA S
POD "SUKCESY GOSPODARCZE " RZĄDU TUSKA

zaraz złodzieje nie beda mieli kogo okradać

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html


z forum
Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz
Od prawie 10 lat pracuję za granicą po około pół roku, rok i wracam, Z oszczędnościami i idiotyczną nadzieją, że "tym razem jakoś pójdzie". Mamiony przez Gazetę Wyborczą rzekomymi 'sukcesami" polskiej gospodarki i rynku pracy.
Jedyne, co udało mi się wyszarpać, to posada w jednym z najdroższych hoteli polskich, za 3000 podstawy brutto plus kilka stów premii. Dla wielu może to dużo, dla mnie śmiech. Czy w wieku 30 lat, ze znajomością trzech języków, obsługą programów graficznych, umiejętnością tworzenia serwisów i sklepów internetowych, znajomością marketingu, muszę kisić się w wynajętej klitce i drżeć, że np pójdzie mi coś w samochodzie i będę pożyczać od rodziców? Za moją miesięczną pensję nie stać mnie było na jedną dobę najdroższego apartamentu w moim hotelu. Dlaczego?
Dlaczego przez 10 lat spotkałem się w Polsce tylko z ochłapami i straszeniem ze strony pracodawców? Dlaczego urzędnik był zawsze moim wrogiem, a jedyne co od niego otrzymywałem to groźby i pouczenia? Dlaczego musiałem oglądać wiecznie szarzyznę, psie gówna na betonie, popękane płyty chodnikowe i wciąż te same postsolidarnościwe i postkomunistyczne świńskie ryje?
Mam wykształcenie dziennikarskie, jednak marzenia o pracy w zawodzie dawno porzuciłem. Ciągłe staże lub wierszówka. Wiecie ile zarabiałem jako dziennikarz w czołowym trójmiejskim numerze? Odpowiem - za pracę na pełnym etacie (oczywiście bez umowy) 600pln netto. Za to finansowałem dojazdy do ludzi, w celu zbierania informacji i posiłki w czasie pracy. Na więcej nie starczyło. Perpetum mobile odkryte.
Teraz mieszkam i pracuję w Szwecji. Pracuję fizycznie, praca nie jest najciekawsza, ale mieszkam w przepięknym kraju. Ludzie są mili i pomocni. Za darmo uczę się 3 godziny dziennie szwedzkiego. W pracy dostaję najlepsze ciuchy szwedzkich producentów, środki ochrony i japońskie narzędzia. Zarabiam ponad 4 razy tyle w małym mieście, co w ekskluzywnym kurorcie w Polsce. Mieszkanie kosztuje mnie 1200 ze wszystkimi opłatami, oprócz prądu. Zużywam tyle ciepłej wody ile mi się zamarzy. Ciuchy piorę za darmo w specjalnej pralni z przemysłowymi pralkami. Tam też je suszę w specjalnych suszarkach. Jem ekologiczne żarcie i wszystko na co mam ochotę - łosoś wędzony, krewetki, mango, melony.
Ponad połowę pensji udaje mi się zaoszczędzić. Za rok nabędę prawo do zasiłku, który wynosi jakieś bagatela 4-5 tys złotych netto plus darmowe treningi, szkolenia, praktyki, plus darmowe mieszkanie. Nie mam zamiaru siedzieć na socjalu, ale nigdy nic nie wiadomo.

Polskę i Zachód dzieli przepaść. Tu wszystko jest lepsze jakościowo. Ceny porównywalne. Jedzenie odrobinkę droższe, ale lepsze z reguły (mówię o Skandynawii). Za to np mieszkania i domy tańsze. Możliwość obcowania z piękną, nieskażoną przyrodą, przyjazne urzędy, czyste paliwo, które nie zapycha mi tak jak w Polsce drogich wtrysków w aucie. Droższe są tylko usługi - w tym także te, które i ja świadczę, więc nie narzekam. Nie spotkałem się do tej pory z żadną formą przestępczości.
Zamiast newsów na temat smoleńska w tutejszych gazetach czytam, że Szwecja ma nadwyżkę budżetową 7 mld dolarów i rząd zamierza obniżyć podatki. Korona rośnie i kiedy przyjadę odwiedzić rodzinę do Poslki, będę mógł sobie pozwolić na więcej prezentów.
Za żadne skarby nie wrócę jednak na stałe do kraju. Znam te śpiewki pt. "jest praca". Tutaj dziecko w wieku licealnym za tyle nie pójdzie do pracy wakacyjnej na weekendy. A w Polsce za to robią miliony niewolników. Nie wierzę w żadne bajki o niższej wydajności pracowników. W Polsce ludzie zasuwają jak woły na dwa etaty. Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. Jedyna różnica może polegać na tym, że w Polsce w biurze masz przedpotopowy komputer i wolne łącze internetowe, a w pracy fizola dostajesz "narzędzia" z najnizszej półki w castoramie dla majsterkowiczów "(zytaj made in wyrzuć).
Nigdy nie wrócę z własnej woli do Polski!
ciekawe co to za dziennikarz co pisze"tępie"; może on nieco za tempy

Większość świata pracuje na to by spłacić wielomiliardowe kredyty
zaciągnięte w zachodnich instytucjach finansowych.
Nic dziwnego że na zachodzie jest wyższy standard życia niż gdzie indziej.
Oczywiście taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie.

Mi jest dobrze w Polsce, a narzekacze niech sobie jadą gdzie chcą.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:42

Dla mnie ten koles nie wie co pisze mowiac o tym ze zarcie na Zachodzie lub w Skandynawii jest lepsze niz w Polsce,totalna bzdura.
To ze w Szwecji sie dobrze akurat dzieje to nie jest zaden argument.Jak sie w Szwecji pogorszy a stanie super w Tajlandii to wezmie cala rodzine i tam sie przeprowadzi?Wiadomo ze w kazdym kraju sa cykle koniunktury i dekoniunktury,to ze ktos sobie znalazl miejsce w pizdowatej szwecji gdzie zyje kilka milionow ludzi nie znaczy ze jest to rozwiazanie dobre dla wszystkich.Polska to kraj wielkich mozliwosci obecnie,kto tego nei wie ten cwok.
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 12:46

jak muzycznie - to ja też Smile
coś z mojej ostatniej fascynacji (przesunąć do 1 minuty, bo reklamówka leci Smile

kategoria: jazz + techno

Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 13:04

fw20


[code]UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 941367
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 13:38

ojro napisał:

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html

z forum
[i]Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz

Czytałem ten post, najciekawszy z komentarzy pod artykułem.

A koleś zaraz poprawił "tępie=tempie" tuż pod swoim postem. Więc nie ma potrzeby się go czepiać.

Mieszkałem 5 lat w Wielkiej Brytanii i mimo że nie zachwycam się samymi Angolami, to pociągi, poczta i urzędy funkcjonują na medal. Wszelkie formalności, także z Urzędem Skarbowym można załatwić przez telefon. Są to niby "drobiazgi", ale niesamowicie ułatwiają życie. Można się zająć prowadzeniem firmy bez martwienia się czy urząd skarbowy zrobi kontrolę i dowali domiar.
Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 13:45

Garrett napisał:
ojro napisał:

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html

z forum
[i]Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz

Czytałem ten post, najciekawszy z komentarzy pod artykułem.

A koleś zaraz poprawił "tępie=tempie" tuż pod swoim postem. Więc nie ma potrzeby się go czepiać.

Mieszkałem 5 lat w Wielkiej Brytanii i mimo że nie zachwycam się samymi Angolami, to pociągi, poczta i urzędy funkcjonują na medal. Wszelkie formalności, także z Urzędem Skarbowym można załatwić przez telefon. Są to niby "drobiazgi", ale niesamowicie ułatwiają życie. Można się zająć prowadzeniem firmy bez martwienia się czy urząd skarbowy zrobi kontrolę i dowali domiar.

skoro w anglii wszytko funkcjonuje tak samo dobrze jak w polsce to po co wyjezdzac scratch
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:44

"Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. "
Very Happy Very Happy Very Happy
Typowy urzędas. Tęsknota za PRLem.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:44

Garrett napisał:
ojro napisał:

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91736,9412602,Pracodawcy_do_mlodych__nie_wyjezdzajcie_.html

z forum
[i]Gość: ketiw1 17.04.11, 13:27 Odpowiedz

Czytałem ten post, najciekawszy z komentarzy pod artykułem.

A koleś zaraz poprawił "tępie=tempie" tuż pod swoim postem. Więc nie ma potrzeby się go czepiać.

Mieszkałem 5 lat w Wielkiej Brytanii i mimo że nie zachwycam się samymi Angolami, to pociągi, poczta i urzędy funkcjonują na medal. Wszelkie formalności, także z Urzędem Skarbowym można załatwić przez telefon. Są to niby "drobiazgi", ale niesamowicie ułatwiają życie. Można się zająć prowadzeniem firmy bez martwienia się czy urząd skarbowy zrobi kontrolę i dowali domiar.
Taaa bo kurwa a Anglii nie ma kontroli skarbowej Very Happy
Rozwala mnie takie bajkopisarstwo wlasnie.Ja prowadze firme od kliku lat i tez kontroli nie mialem moj ojciec prowadzi od 90 roku i mial ze 2 kontrole ktore nic nie wykazaly.Niezaleznie od tego to sa pojedyncze przypadki i nie mozna tego rzutowac na calosc populacji.Z drugiej strony opowiadanie bajek ze w Anglii nie ma kontroli skarbowej i kar to tez dziecinada.Sa,sa moj drogi i to jeszcze jakie.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:46

szkoda, że unia polityki realnej miesza fajne postulaty z nierealnymi i bzdurnymi które zniechęcają ludzi
korwin fajnie gada gdy mówi że należy np. zlikwidować podatki pit, który tylko zniechęca obywateli do zarabiania pieniędzy, albo gdy twierdzi że trzeba zrezygnować ze składki zdrowotnej, wprowadzić zasady które sprawdziły się w Singapurze czy Hongkongu
ale niestety gdyby zrealizować wszystkie postulaty korwina, to byłaby u nas rewolucja jak u arabów i państwo by upadło

ciekawe czy będzie coś z tego kongresu nowej prawicy scratch
ja nawet nie wiem czy ich popieram, ale z pewnością warto by przewietrzyć polską politykę
jakby zebrali w wyborach 5% to byłoby miło

https://www.youtube.com/watch?v=gTaPkfTqsqY
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:49

a w porownaniu do Urzedu Finanswego w niemczech nasz Urzad SKarbowy to jest lagodny i wykastrowany baranek.Wystarczy przypomniec jak NImecy wymusily na innych krajach dostarczenie listy podatnikow ktorzy transferowali dochody do LUksembura chyba i Szwajcarii.U nas to nei do pomyslenia,ale gadanie ze na zachodzie jest lepiej a u nas gorzej po prostu jest chyba czescia juz naszej kultury.
Tak samo sluzba zdrowia w Wielkiej Brytanii to jeden wielki syf,duzo gorsza jakosc niz u nas w POlsce.

Tylko wiecie jak to dziala?Ktos kto wyjechal zagranice nawet jak spi na dworcu albo zmywa gary u ciapaka na zadnym forum sie nie przyzna ze zjebal sobie zycie.Wszyscy co wyjechali udaja ze im sie zajebiscie wiedzie,bo inaczej musieliby sie przyznac do porazki i do tego ze dali dupy a to w przypadku POlaka nie do pomyslenia.
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:51

U nas zamknięcie najwyżej w tej hossie i nie ma co filozofować. Gramy z trendem
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 29/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:53



wszyscy na elkach tylko kaka po drugiej stronie (ma być)




a tu materiał edukacyjny
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:56

wkurwia mnie tez ze Ci sdami ktorzy najbardziej dra ryja o darmowej edukacji tez sa pierwsi do wyjazdu jesli dostana gdzies kilka zlotych wiecej.Lekarz w ktorego edukacje panstwo wlozylo kupe szmalu powinien miec obowiazek pracy w kraju przez jakis czas LUB powinien sobie sam sfinansowac calosc studiow jesli ma bogatego tatusia czy mamusie
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 14:58

kiwi napisał:
"Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. "
Very Happy Very Happy Very Happy
Typowy urzędas. Tęsknota za PRLem.

jakie pogaduszki, jaka kawka?

8.00 - powinienes byc w pracy

8.30 - jestes w pracy

8.40 kawa

9.00 patrzysz jak kasowy sie otworzyl

od 9.05 do 15.00 - tyrasz na 5 pkt.

15.10 - jestes tak zmeczony pracą ze wychodzisz predzej do domu...

16.00 - obiad - opowiadasz zonie jaki jestes zmeczony - idziesz odpoczac....

a co by bylo malo - na koniec miesiac wyplate jeszcze dostajesz

w anglii na zmywaku nawet neta nie otworzysz.... Very Happy Very Happy

Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 15:04

filip napisał:
kiwi napisał:
"Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. "
Very Happy Very Happy Very Happy
Typowy urzędas. Tęsknota za PRLem.

jakie pogaduszki, jaka kawka?

8.00 - powinienes byc w pracy

8.30 - jestes w pracy

8.40 kawa

9.00 patrzysz jak kasowy sie otworzyl

od 9.05 do 15.00 - tyrasz na 5 pkt.

15.10 - jestes tak zmeczony pracą ze wychodzisz predzej do domu...

16.00 - obiad - opowiadasz zonie jaki jestes zmeczony - idziesz odpoczac....

a co by bylo malo - na koniec miesiac wyplate jeszcze dostajesz

w anglii na zmywaku nawet neta nie otworzysz.... Very Happy Very Happy

czas pomyśleć o związkach zawodowych
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 15:08

kiwi napisał:
filip napisał:
kiwi napisał:
"Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. "
Very Happy Very Happy Very Happy
Typowy urzędas. Tęsknota za PRLem.

jakie pogaduszki, jaka kawka?

8.00 - powinienes byc w pracy

8.30 - jestes w pracy

8.40 kawa

9.00 patrzysz jak kasowy sie otworzyl

od 9.05 do 15.00 - tyrasz na 5 pkt.

15.10 - jestes tak zmeczony pracą ze wychodzisz predzej do domu...

16.00 - obiad - opowiadasz zonie jaki jestes zmeczony - idziesz odpoczac....

a co by bylo malo - na koniec miesiac wyplate jeszcze dostajesz

w anglii na zmywaku nawet neta nie otworzysz.... Very Happy Very Happy

czas pomyśleć o związkach zawodowych

dokladnie ile mozna zmywac - im tez odpoczynek sie nalezy Very Happy
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 29/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 15:17

kiwi napisał:
"Tu w pracy - kawka, pogaduszki, praca, kawka. Pracuje w swoim tępie i nie przemęczam się. "
Very Happy Very Happy Very Happy
Typowy urzędas. Tęsknota za PRLem.

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 15:18

KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

No właśnie! Po cholerę to masło? 80% tłuszczu i to zwierzęcego czyli gorzej przyswajalnego. Ja też nie jadam bo na chuj?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 EmptyNie 17 Kwi 2011, 15:20

OpTiOn TrAdEr napisał:
KRT napisał:
fabularasa napisał:
KRT napisał:

ja schudłem dopiero jak wróciłem do codziennych treningów, diet nigdy nie stosuje bo zawsze kochalem jeść, jedynie co, to mozna zmienic nawyki zywieniowe np koniec panierki, masła itp. no i chleb jak juz to ciemny i najlepiej samemu wytwarzac jak ktos bardzo lubi i niewyobraza sobie śniadania bez chleba.
Stosując diete ryzykujesz że po schudnięciu bedziesz miał obwisłą skórę więc ćwiczenia bieganie jak najbardziej wskazane Wink

A czemu nie jesz masła?


Jak ktoś nie oglądał to polecam http://itcrowd.windowsmx.pl/odcinki/

bo malo jem chleba, praktycznie wcale wiec do czego mi masło?, wole w oliwie z oliwek pomaczac świeży chleb i tak zjesc

No właśnie! Po cholerę to masło? 80% tłuszczu i to zwierzęcego czyli gorzej przyswajalnego. Ja też nie jadam bo na chuj?
To jest jeden z mitow.Mozna calkiem przestac spozywac weglowodany ale tluszcze sa potrzebne do prawidlowej pracy mozgu.Poza tym diety niskotluszczowe moga spowodowac niedobor witamin ADEK.Tyje sie od weglowodanow glownie,szczegolnie tych o wysokim indeksie glikemicznym
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO -16-17.04.2011 weekend   UFO -16-17.04.2011 weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO -16-17.04.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO -05-06.02.2011 weekend
» UFO - 05-06.03.2011 Weekend
» UFO - 20.08-21.08.2011 weekend
» UFO - 19.11-20.11.2011 weekend
» UFO - 10.03-11.03.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: