Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND

Go down 
+9
neuron
AgroTrader
Zygmunt de Bill
Reser
thorgall
kamikaze
REALISTA
Odyseusz
zibi
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 10:47

https://wgospodarce.pl/informacje/104992-omikron-rozprzestrzenia-sie-w-azji-zatrzyma-ozywienie-globalnej-gospodarki

misiek zaryczy? scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:23

pike napisał:
Market Trader napisał:
https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/norylsk-zeby-tu-wjechac-trzeba-miec-zgode-fsb-fragment-ksiazki-donikad-michal/ekxrxz9,3796b4dc


Widzę, że są też aspekty kałowe, masz jakiś filtr żeby takie filmy wyszukiwać ? scratch

Nie. Po prostu subskrybuję ten kanał i tak wyszło.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:26

kamikaze napisał:
https://wgospodarce.pl/informacje/104992-omikron-rozprzestrzenia-sie-w-azji-zatrzyma-ozywienie-globalnej-gospodarki

misiek zaryczy? scratch

No ale co to za problem skoro on jest kompletnie niegroźny?  scratch

Zobacz na dane z Norwegii, w której omikron dominuje:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/norway/

ile jest dziennych zakażeń vs ile zgonów - przecież to śmiech na sali i robienie z igły wideł.
Wygląda NATO, że ten cały sromikron jest mniej groźny od zwykłej anginy  Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:29

Odyseusz napisał:
kąpiecie się przed Świętami czy tylko wietrzenie torby
a kąpiel na wiosnę?

farao

A co to w ogóle za pytanie z dupy? 
W tych czasach to chyba codzienne kąpanie się jest czymś normalnym.  scratch
Ty żyjesz realiami polskiej wsi lat 60-tych gdzie kąpiel była luxusem?

Równie dobrze mógłbyś spytać o defekację  dobryżart

Poza tym do świąt całe dwa tygodnie to jeszcze qpa czasu - jeszcze niejedna ludzka tragedia na giełdzie się zdąrzy wydarzyć  Basketball


Ostatnio zmieniony przez Market Trader dnia Nie 12 Gru 2021, 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10565
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:30

Mężczyzna z Nowej Zelandii miał podszywać się pod innych i w ciągu dnia przyjąć 10 szczepionek przeciw COVID-19 w różnych ośrodkach. Miał za to dostawać pieniądze. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-nowa-zelandia-podszywal-sie-pod-innych-i-przyjmowal-szczepio,nId,5702874UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 000DYDXO1YQRN17W-C122-F4
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:42

W przyszłym roq powinien się już skończyć ten covidowy cyrk. Jeśli większość populacji złapie omikrona, to epidemia sama będzie wygasać i przejdzie tak jak wszystkie poprzednie w historii ludzkości.
Przypominam, że gatunek ludzki nigdy nie zwalczył żadnej epidemii - każda wygasła samoistnie.
Juś zmęczony psychicznie jestem tym cyrkiem  Twisted Evil Evil or Very Mad niedobrze mi  Tym bardziej, że znowu wracają iście KRETYŃSKIE restrykcje.
Będą zmniejszać obłożenia lokali z 50% do 30% - qrwa debile. Co to ma niby zmienić? Wirus będzie przeskakiwał co trzeci stolik w knajpie i tam nie zarażał ale dwa pomiędzy już nie. Banda idiotów qrwa. 

Inflacje też powinny osiągnąć extrema w pierwszej połowie roq i się obsrywać w drugiej. 
Koniec tego cyrq moim zdaniem jest bliżej niż dalej.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:48

O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:53

Poza tym kretyństwem jest szczepienie gnojqw od pięciu lat  Twisted Evil Evil or Very Mad  Sam Gebreyesus to przyznał.
Te dawki powinny być wykorzystane do zaszczepienia dorosłych w biednych krajach. Ale najwyraźniej tu nie chodzi zupełnie o opanowanie tego choróbska a o zyski koncernów no bo boate państwa zapłacą za czwarte, piąte i dwudzieste dawki a biednych nie stać nawet na pierwsze. 

Czyli o co tu chodzi?  scratch O zażegnanie kryzysu zdrowotnego czy o granie nim by jak najdłużej zarabiać na nim? 

Dlaczego Pfizer nie wyśle dawek do takiego RPA, Botswany, Hondurasu itd za niewielkie opłaty lub wręcz za darmo?
Przecież tu qrwa wyłącznie o forsę chodzi i o nic więcej.
Śmiertelność bachorów na covida to są pojedyncze przypadki do policzenia na jednej ręce na setki tysięcy zakażonych więc na jaki chooy te szczepienia?

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9684
Registration date : 21/12/2019

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:56

SYLWESTER napisał:
Mężczyzna z Nowej Zelandii miał podszywać się pod innych i w ciągu dnia przyjąć 10 szczepionek przeciw COVID-19 w różnych ośrodkach. Miał za to dostawać pieniądze. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-nowa-zelandia-podszywal-sie-pod-innych-i-przyjmowal-szczepio,nId,5702874UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 000DYDXO1YQRN17W-C122-F4

Zabezpieczył się do końca alfabetu i czeka na omegę lol!

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 11:57

A co do statystyki z Polski to warto zwrócić uwagę na jeden bardzo istotny niuans.
Liczba zgonów podawana przez MZ to są zgony osób, u których stwierdzono COVID-19 ale nie ma tam napisane, że te zgony nastąpiły z powodu COVID-19. Suspect Suspect
Bo równie dobrze może kogoś potrącić samochód, zrobią mu sekcję, wykryją covida i wliczą do statystyki?  dobryżart
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9684
Registration date : 21/12/2019

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:04

Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:12

Nie jestem antyszczepionkowcem bo się zaszczepiłem.
Nie jestem płaskoziemcą ani foliarzem bo wiem, że Sars-Cov-2 istnieje i wywołuje realną chorobę.
Ale jestem realistą i widzę, że to się robi z dużej chmury mały deszcz i cały ten cyrk jest mniej groźny niż się powszechnie sieje strach w mediach.  Twisted Evil Rok temu tego jeszcze nie było wiadomo ale teraz juś to widać.

Jeśli już dochodzi do aresztowań na tle sanitarnym (bo ktoś nie przyjął dawki albo przyjął za kogoś itd) no to jest niedobrze bo tak się rodzi totalitaryzm.
A do tego wspomniane wyżej koncerny zamiast działać optymalnie na rzecz zażegnania tego syfu na świecie ewidentnie działają dla własnych zysqw.

I te nakazy noszenia namordniqw, gównorestrykcje co trzeci stolik itd to jest jakaś żałosna kpina i nie ma zupełnie nic wspólnego z realną walką z wirusem.
Max 30% obłożenia siedzeń w kinie ... to wydzielą 30% miejsc, resztę zakleją taśmą a i tak wiara będzie siedzieć obok siebie w ciasnej grupie a dookoła mieć puste siedzenia - czy to nie jest chore? Dlaczego się nie mówi o odległościach żeby co trzecie miejsce tylko było zajmowane a jedynie o tym, że ma być 30%? Debile i tyle.
W czasie epidemii to się zamyka całkowicie w piździec na cztery spusty i żywego ducha nie wpuszcza albo jeśli się już otwiera, to się otwiera całkiem. Tu tylko działanie 0-1 ma sens bo wirus albo zaraża albo nie i nawet jeśli będzie tylko 1/3 dopuszczalnej ilości osób i nawet jeśli to będzie z zachowaniem dystansów a każdy będzie miał namordnik i to prawidłowo założony, to przy tej zaraźliwości omikronu równie dobrze może być i 100% obłożenia bo i tak każdy złapie. 

PRECZ Z KRETYŃSKIMI RESTRYKCJAMI urągającymi inteligencji i robiącymi qrwę z logiki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:16

pike napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.

No włąśnie wspomniałem o tym wyżej, że nie ma nigdzie napisane, że to są zgony z powodu wirusa a jedynie tyle, że ci zmarli byli zainfekowani co nie wyklucza opcji, że mogli zemrzeć z innych powodów a być może covid by przetrwali.
Jeśli przykładowo ktoś zmarł na zawał czy raka a przy okazji miał też covida to jak myślisz jaki powód zgonu będzie wpisany do karty?  scratch
A gdyby tak na bieżąco podawli dzienne zgony z powodów kardiologicznych i onkologicznych, to by się okazało, że już od dawna mamy dwie epidemie gorsze od covidu.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9684
Registration date : 21/12/2019

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:19

Market Trader napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.

No włąśnie wspomniałem o tym wyżej, że nie ma nigdzie napisane, że to są zgony z powodu wirusa a jedynie tyle, że ci zmarli byli zainfekowani co nie wyklucza opcji, że mogli zemrzeć z innych powodów a być może covid by przetrwali.
A gdyby tak na bieżąco podawli dzienne zgony z powodów kardiologicznych i onkologicznych, to by się okazało, że już od dawna mamy dwie epidemie gorsze od covidu.

No tak, ale do ofiar Covidowych trzeba też doliczyć tych którzy zeszli bo nie doczekali się pomocy, albo bali się iśc do lekarza pomimo, że covida nie mieli to właśnie on im pomógł styks przekreczocyć, a w statystykach ich nie ujmują nigdzie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:22

Restrykcje qrwa z PiSdy... od 15. grudnia. A czemu nie od dzisiaj albo od 17. albo od 20.? Co, nagle w środę od północy wirus zacznie bardziej zarażać a jeszcze we wtorek do 23:59 da sobie luz? Paranoja.

Gdy z końcem listopada wykrytyo omikrona to wstrzymali ruch lotniczy z RPA... od 1. grudnia  dobryżart dobryżart dobryżart  bo wirus poczeka z zarażaniem na wdrożenie decyzji admnistracyjnych.

Przecież to jest bardziej chore niż ta choroba cała. Co kolejne ograniczenia to coraz bardziej debilne i upierdliwe.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:24

pike napisał:
Market Trader napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.

No włąśnie wspomniałem o tym wyżej, że nie ma nigdzie napisane, że to są zgony z powodu wirusa a jedynie tyle, że ci zmarli byli zainfekowani co nie wyklucza opcji, że mogli zemrzeć z innych powodów a być może covid by przetrwali.
A gdyby tak na bieżąco podawli dzienne zgony z powodów kardiologicznych i onkologicznych, to by się okazało, że już od dawna mamy dwie epidemie gorsze od covidu.

No tak, ale do ofiar Covidowych trzeba też doliczyć tych którzy zeszli bo nie doczekali się pomocy, albo bali się iśc do lekarza pomimo, że covida nie mieli to właśnie on im pomógł styks przekreczocyć, a w statystykach ich nie ujmują nigdzie.

No w sumie tak -  to są ofiary pośrednie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:26

Powinni jeszcze wprowadzić sankcje dla wirusa albo w ogóle go aresztować za zakażanie ludzkości. 

Ten świat totalnie kretynieje  wariat Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9684
Registration date : 21/12/2019

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:26

STS też szału na debiucie nie zrobił wystartował z ceny odniesienia a skończył na jakieś +3%, tak sobie:

https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20211210/sts-holding-debiut-pierwsza-sesja
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 12:57

kamikaze napisał:
70 Dead In Kentucky As Biden Calls Tornado Outbreak "One Of The Largest In History"





mocno oberwali

domy murowane stoją a namioty zdmuchnięte

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:07

SYLWESTER napisał:
Mężczyzna z Nowej Zelandii miał podszywać się pod innych i w ciągu dnia przyjąć 10 szczepionek przeciw COVID-19 w różnych ośrodkach. Miał za to dostawać pieniądze. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-nowa-zelandia-podszywal-sie-pod-innych-i-przyjmowal-szczepio,nId,5702874UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 000DYDXO1YQRN17W-C122-F4

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 767691 UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 767691

powinien dostać medal od Fajzera Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:11

Market Trader napisał:
W przyszłym roq powinien się już skończyć ten covidowy cyrk. Jeśli większość populacji złapie omikrona, to epidemia sama będzie wygasać i przejdzie tak jak wszystkie poprzednie w historii ludzkości.
Przypominam, że gatunek ludzki nigdy nie zwalczył żadnej epidemii - każda wygasła samoistnie.
Juś zmęczony psychicznie jestem tym cyrkiem  Twisted Evil Evil or Very Mad niedobrze mi  Tym bardziej, że znowu wracają iście KRETYŃSKIE restrykcje.
Będą zmniejszać obłożenia lokali z 50% do 30% - qrwa debile. Co to ma niby zmienić? Wirus będzie przeskakiwał co trzeci stolik w knajpie i tam nie zarażał ale dwa pomiędzy już nie. Banda idiotów qrwa. 

Inflacje też powinny osiągnąć extrema w pierwszej połowie roq i się obsrywać w drugiej. 
Koniec tego cyrq moim zdaniem jest bliżej niż dalej.

no wlasnie o tym pisałem
ZE JEST OKAZJA DO ZASZCZEPIENIA SPOŁECZEŃSTWA NATURALNA SZCZEPIONKA I ZAKOŃCZENIA  PANDEMII

tylko ze pytanie brzmi - komu na tym zależny zeby zwalczyć koronawirusa ??
wiekszosc woli walczyć z pandemią bo to b. dobry biznes


bo z lekarzami jest jak z adwokatami -szanują dobrego klienta-pacjenta


Świeżo upieczony adwokat do ojca, też adwokata:
- Tato! Udało mi się skończyć tę sprawę, z którą się męczyłeś 20 lat!
- Ty idioto! Ja z tej sprawy zbudowałem dom, kupiłem trzy samochody,
a Ty ją skończyłeś na pierwszej rozprawie.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 12 Gru 2021, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24891
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:19

kamikaze napisał:
Pfizer Jab Is Only 23% Effective Against Omicron, South African Study Finds


i własnie przyszedł news: czwarta dawka szczepionki możliwa już latem
wow, możliwa! to chyba dobrze, nie? Smile

bardzo dobrze
szczepić ich do skutku

może wtedy ZUS zmniejszą Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:23

thorgall napisał:
kamikaze napisał:
Pfizer Jab Is Only 23% Effective Against Omicron, South African Study Finds


i własnie przyszedł news: czwarta dawka szczepionki możliwa już latem
wow, możliwa! to chyba dobrze, nie? Smile

bardzo dobrze
szczepić ich do skutku

może wtedy ZUS zmniejszą Rolling Eyes

https://twitter.com/Piotr__Gorski/status/1466151589366972420

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:34

Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

widzisz , właśnie udowodniłeś ze  szczepionka-szczepienia  sa szkodliwe
a dokladnie to nie same szczepionki ale to cale pierdolenie -kłamanie  

ze po zaszczepieniu mozesz wszystko ze jestes bezpieczny
bo taka b.dlugo byla propaganda proszczepieniowa

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 12 Gru 2021, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:35

Qrde ale przymulony dziś jestem  alien Rolling Eyes

Muli mnie totalnie.  Sleep

Też będziecie zaciskać pasa w wydatkach konsumpcyjnych?
https://www.money.pl/gospodarka/rzadko-jestesmy-tak-zgodni-czas-na-zaciskanie-pasa-6714581086309088a.html

lol!
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:37

Market Trader napisał:
Qrde ale przymulony dziś jestem  alien Rolling Eyes

Muli mnie totalnie.  Sleep

Też będziecie zaciskać pasa w wydatkach konsumpcyjnych?
https://www.money.pl/gospodarka/rzadko-jestesmy-tak-zgodni-czas-na-zaciskanie-pasa-6714581086309088a.html

lol!

cale wiadro było ? Twisted Evil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:39

Market Trader napisał:
Poza tym kretyństwem jest szczepienie gnojqw od pięciu lat  Twisted Evil Evil or Very Mad  Sam Gebreyesus to przyznał.
Te dawki powinny być wykorzystane do zaszczepienia dorosłych w biednych krajach. Ale najwyraźniej tu nie chodzi zupełnie o opanowanie tego choróbska a o zyski koncernów no bo boate państwa zapłacą za czwarte, piąte i dwudzieste dawki a biednych nie stać nawet na pierwsze. 

Czyli o co tu chodzi?  scratch O zażegnanie kryzysu zdrowotnego czy o granie nim by jak najdłużej zarabiać na nim? 

Dlaczego Pfizer nie wyśle dawek do takiego RPA, Botswany, Hondurasu itd za niewielkie opłaty lub wręcz za darmo?
Przecież tu qrwa wyłącznie o forsę chodzi i o nic więcej.
Śmiertelność bachorów na covida to są pojedyncze przypadki do policzenia na jednej ręce na setki tysięcy zakażonych więc na jaki chooy te szczepienia?

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 767691 UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 767691

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:41

AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

widzisz , właśnie udowodniłeś ze  szczepionka-szczepienia  sa szkodliwe
a dokladnie to nie same szczepionki ale to cale pierdolenie -kłamanie  

ze po zaszczepieniu mozesz wszystko bo jestes bezpieczny
bo taka b.dlugo byla propaganda proszczepieniowa

No nie. Jak szkodliwe?  scratch Szczepionki są sqteczne przynajmniej w jakimś stopniu. Szkodliwe dla ludzi i gospodarek są te absurdalne restrykcje z dupy próbujące ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w sposób administracyjny co wydaje się być kpiną ze zdrowego rozsądq  dobryżart
Znieść covida ustawą najlepiej. Niektóre kraje tak zrobiły - nie ma i chooy. 

https://www.money.pl/gospodarka/restauratorzy-i-hotelarze-maksymalnie-30-procent-oblozenia-to-bedziemy-placic-30-proc-zus-6713590250515168a.html

Skoro 30% potencjału działalności może być wykorzystane to i 30% składek ZUS powinno być płacone. Słuszny postulat.
Sianie propagandy zawsze jest szkodliwe.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:42

Market Trader napisał:
A co do statystyki z Polski to warto zwrócić uwagę na jeden bardzo istotny niuans.
Liczba zgonów podawana przez MZ to są zgony osób, u których stwierdzono COVID-19 ale nie ma tam napisane, że te zgony nastąpiły z powodu COVID-19. Suspect Suspect
Bo równie dobrze może kogoś potrącić samochód, zrobią mu sekcję, wykryją covida i wliczą do statystyki?  dobryżart

ta statystyka jest taka samo wiarygodna jak Morawiecki
i jego uczciwe transakcje z biskupem Twisted Evil

podali statystyke zakazen i smierci za 21 rok - bardzo proszczepionkowa
choruja i umieraja w ponad 90 % niezaszczepieni Evil or Very Mad
ale podali od stycznia do teraz
a w styczniu byli prawie sami niezaszczepieni to skad wtedy mogli chorowac i umierac zaszczepieni ???  Twisted Evil Twisted Evil

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/pierwsze-szczepienia-przeciwko-covid-19-w-polsce-juz-pod-koniec-grudnia

Ruszają szczepienia przeciw COVID-19 – w grudniu w Polsce będzie 300 tys. szczepionek

W ramach pierwszej dostawy Polska otrzyma blisko 10 tys. dawek szczepionek przeciw COVID-19. 18 szpitali otrzyma od 150 do 900 dawek, inne, wytypowane do szczepienia w pierwszej turze szpitale – po 75 dawek. Pierwsza dostawa dotrze już do kraju 26 grudnia.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:49

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

widzisz , właśnie udowodniłeś ze  szczepionka-szczepienia  sa szkodliwe
a dokladnie to nie same szczepionki ale to cale pierdolenie -kłamanie  

ze po zaszczepieniu mozesz wszystko bo jestes bezpieczny
bo taka b.dlugo byla propaganda proszczepieniowa

No nie. Jak szkodliwe?  scratch Szczepionki są sqteczne przynajmniej w jakimś stopniu. Szkodliwe dla ludzi i gospodarek są te absurdalne restrykcje z dupy próbujące ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w sposób administracyjny co wydaje się być kpiną ze zdrowego rozsądq  dobryżart
Znieść covida ustawą najlepiej. Niektóre kraje tak zrobiły - nie ma i chooy. 

https://www.money.pl/gospodarka/restauratorzy-i-hotelarze-maksymalnie-30-procent-oblozenia-to-bedziemy-placic-30-proc-zus-6713590250515168a.html

Skoro 30% potencjału działalności może być wykorzystane to i 30% składek ZUS powinno być płacone. Słuszny postulat.
Sianie propagandy zawsze jest szkodliwe.

widzisz Tobie trzeba tlumaczyc oddzielnie Laughing
SZKODLIWA w tym sensie ze przestałes przestrzegać podstawowych zasad DDM
bo uwierzyles w propagande ze jestes zupelnie bezpieczny
i w ten spaosob sam mozesz sie zakazić I  przenosić wirusa na innych
w tym na niezaszczepionych
DLA niezaszczepionych stales sie prawdziwym zagrożeniem po zaszczepieniu
bo wczesniej siedziales w domu i nikomu nie zagrażałeś Twisted Evil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 07-08.08.2021r. Weekend
» UFO - 03-04.07.2021r. Weekend
» UFO - 14-15.08.2021r. Weekend
» UFO - 23-24.10.2021r. WEEKEND
» UFO 13-14.02.2021r Weekend

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: