Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND

Go down 
+9
neuron
AgroTrader
Zygmunt de Bill
Reser
thorgall
kamikaze
REALISTA
Odyseusz
zibi
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:51

Providenty i Bociany okradają naród od trzech dekad a Zero dopiero teraz coś z tą pseudoustawą śmieszną próbuje robić:

https://www.money.pl/banki/ustawa-antylichwiarska-nowe-przepisy-dotyczace-pozyczek-6710410231884384a.html

Lepiej późno niż wcale tylko że to z dekadę temu powinno było być zrobione.

A banxterzy to też złodzieje. Stopa 1.75%, lokata 0.5% minus belka czyli 0.405% a pożyczka gotówkowa 15.5% rrso.  Twisted Evil I jak to się ma do ustawy antylichwiarskiej skoro koszt pożyczki przekracza 9-krotnie stopę procentową?

U nas to od przełomu ustrojowego panuje istna dzicz w tych pożyczkach. Złodzieje się miliardów nachapali przez trzy dekady a w takiej np. Szwajcarii oferowanie pożyczek ponad określony limit jest zwyczajnie karalne.

Ja od zawsze byłem zdania, że cała branża finansowa to jedno wielkie złodziejstwo i każdy kolejny rok coraz bardziej mnie tylko w tym przekonaniu utwierdza.

Co ze złodziejami od GetFuck? Dlaczego nikogo nie zamknęli? Wał goni wał i wałem pogania. Kradną sqrwysyny z każdej strony.

Jedyne rozwiązanie to kraść tak samo  lol!
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 13:55

pike napisał:
Market Trader napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.

No włąśnie wspomniałem o tym wyżej, że nie ma nigdzie napisane, że to są zgony z powodu wirusa a jedynie tyle, że ci zmarli byli zainfekowani co nie wyklucza opcji, że mogli zemrzeć z innych powodów a być może covid by przetrwali.
A gdyby tak na bieżąco podawli dzienne zgony z powodów kardiologicznych i onkologicznych, to by się okazało, że już od dawna mamy dwie epidemie gorsze od covidu.

No tak, ale do ofiar Covidowych trzeba też doliczyć tych którzy zeszli bo nie doczekali się pomocy, albo bali się iśc do lekarza pomimo, że covida nie mieli to właśnie on im pomógł styks przekreczocyć, a w statystykach ich nie ujmują nigdzie.

można by tez jeszcze dopisac tych co sie powiesili ze strachu przed covidem  Rolling Eyes

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:03

AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

widzisz , właśnie udowodniłeś ze  szczepionka-szczepienia  sa szkodliwe
a dokladnie to nie same szczepionki ale to cale pierdolenie -kłamanie  

ze po zaszczepieniu mozesz wszystko bo jestes bezpieczny
bo taka b.dlugo byla propaganda proszczepieniowa

No nie. Jak szkodliwe?  scratch Szczepionki są sqteczne przynajmniej w jakimś stopniu. Szkodliwe dla ludzi i gospodarek są te absurdalne restrykcje z dupy próbujące ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w sposób administracyjny co wydaje się być kpiną ze zdrowego rozsądq  dobryżart
Znieść covida ustawą najlepiej. Niektóre kraje tak zrobiły - nie ma i chooy. 

https://www.money.pl/gospodarka/restauratorzy-i-hotelarze-maksymalnie-30-procent-oblozenia-to-bedziemy-placic-30-proc-zus-6713590250515168a.html

Skoro 30% potencjału działalności może być wykorzystane to i 30% składek ZUS powinno być płacone. Słuszny postulat.
Sianie propagandy zawsze jest szkodliwe.

widzisz Tobie trzeba tlumaczyc oddzielnie Laughing
SZKODLIWA w tym sensie ze przestałes przestrzegać podstawowych zasad DDM
bo uwierzyles w propagande ze jestes zupelnie bezpieczny
i w ten spaosob sam mozesz sie zakazić I  przenosić wirusa na innych
w tym na niezaszczepionych
DLA niezaszczepionych stales sie prawdziwym zagrożeniem po zaszczepieniu
bo wczesniej siedziales w domu i nikomu nie zagrażałeś Twisted Evil

A że w tym sensie  Rolling Eyes  
No w sumie tak, jest to słuszna uwaga ale z drugiej strony po to się człowiek poddał tym szczepieniom by mieć z tym gównem spoqj i nie musieć się srać gdy ktoś kichnie obok. No taki chyba sens tego był? Ja nie uwierzyłem w bycie zupełnie bezpiecznym bo tak nie mówili - przynajmniej w wiarygodnych źródłach. Mówili tyle, że szczepienie zmniejsza prawdopodobieństwo złapania covida a nawet jeśli się złapie to się przejdzie bezobjawowo lub lekkoobjawowo a nie będzie się zdychać pod respiratorem wypluwając płuca. Ale nie było mowy, że będąc szczepionym nie da się zarazić. 
Ale można też od drugiej strony do tego podejść. Skoro uważasz, że będąc zaszczepionym i mając wyjebane, stwarzam zagrożenie dla nieszczepionych... no to niech się do qrwy nędzy nieszczepieni zaszczepią to wtedy problem zniknie.
Czyli to nie jest moja wina, że przez swoją nonszalancję zakażam nieszczepionych tylko jest te wina nieszczepionych za to, że są nieszczepieni.  lol! wariat
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:08

AgroTrader napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.
Qrwa delty, omikrony, lambda też gdzieś tam była ale ucichła - to czemu ja jeszcze tego nie złapałem skoro to takie zaraźliwe? 
Czemu większość ludzi wciąż żyje skoro taka straszna pandemia?
Średniowieczna pandemia yersinia pestis wybiła 2/3 populacji Europy  albino  Sterty trupów gniły na ulicach bo nie byli w stanie tego ogarniać - taki pomór był. Padali jak przysłowiowe muchy.
Covid przy tym to jakaś zabawa nie pandemia.  cudofix   Nawet nie zahamował globalnego przyrostu populacji.

Dzienna liczba urodzeń ponad dwukrotnie przewyższa dzienną liczbę zgonów:
https://www.worldometers.info/
O jakiej my qrwa depopulacji mówimy?  scratch

W bogatych państwach trochę depopuluje, u nas jak masz dzień w dzień 500 zgonów z powodu samego wirusa to jest bardzo dużo, patrząc, że w ciągu roku na świat przyszło jakieś 360tyś dzieci, to gdyby więc taki wskaźnik zgonow utrzymał się przez cały rok to połowa liczby urodzeń przypada na liczbę zgonów z powodu covida, a przecież inne przyczyny wcale nie zmalały a wręcz wzrosły jesli służba zdrowia tylko covidem zajęta.

No włąśnie wspomniałem o tym wyżej, że nie ma nigdzie napisane, że to są zgony z powodu wirusa a jedynie tyle, że ci zmarli byli zainfekowani co nie wyklucza opcji, że mogli zemrzeć z innych powodów a być może covid by przetrwali.
A gdyby tak na bieżąco podawli dzienne zgony z powodów kardiologicznych i onkologicznych, to by się okazało, że już od dawna mamy dwie epidemie gorsze od covidu.

No tak, ale do ofiar Covidowych trzeba też doliczyć tych którzy zeszli bo nie doczekali się pomocy, albo bali się iśc do lekarza pomimo, że covida nie mieli to właśnie on im pomógł styks przekreczocyć, a w statystykach ich nie ujmują nigdzie.

można by tez jeszcze dopisac tych co sie powiesili ze strachu przed covidem  Rolling Eyes

Tych to chyba za wielu nie było, więcej by się znalazło tych, którzy się powiesili bo im rząd niekonstytucyjnymi rozporządzeniami rozpierdolił dorobek życia.  Evil or Very Mad
Samobójstwa spowodowane sytuacją materialną po restrykcjach rządowych - to też powinno się wliczać w ofiary pośrednie covidu.  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:11

Tego nie mogę sqmać. Dlaczego Jan III Sobieski jest tak trudno dostępny?  scratch

https://www.money.pl/pieniadze/banknot-o-nominale-500-zl-wielu-o-nim-slyszalo-niewielu-mialo-6714538753555168a.html

Wypłacam z dutkomatu 4 koła to mi sra 80 pięćdziesiątek zamiast wypluć 8 pięćsetek Twisted Evil Evil or Very Mad  Czy nie mogą w tych automatach zrobić rolek na podawanie pięćsetek i dwusetek? 
Ja jeszcze w życiu też nie dotykałem Janka trzeciego.  cyclops
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:22

Market Trader napisał:
Tego nie mogę sqmać. Dlaczego Jan III Sobieski jest tak trudno dostępny?  scratch

https://www.money.pl/pieniadze/banknot-o-nominale-500-zl-wielu-o-nim-slyszalo-niewielu-mialo-6714538753555168a.html

Wypłacam z dutkomatu 4 koła to mi sra 80 pięćdziesiątek zamiast wypluć 8 pięćsetek Twisted Evil Evil or Very Mad  Czy nie mogą w tych automatach zrobić rolek na podawanie pięćsetek i dwusetek? 
Ja jeszcze w życiu też nie dotykałem Janka trzeciego.  cyclops

bankomat jest dla leszaczy co im potrzeba 20-50 zł na chleb
a nie wyplacac kase tysiacami Laughing

chociaz teraz 20 zl to juz powinni zlikwidowac bo zaraz na chleb bedzie za malo

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Janko Traderroo lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24891
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:24

https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:24

Przed nami tydzień rozliczeniowy Trzech Wiedźm.

Będzie się działo na rolowaniach fiutów. To raczej ostatni tydzień do przytulenia czegoś w tym roq bo później tradycyjne okołoświąteczne pałowanie będzie.
Chociaz w sumie fajnie się rok układa bo praktycznie święta pokrywają się z weekendami czyli będzie więcej sesji niż w przeciętnym grudniu -> będzie można więcej przytulić.  Basketball
Tak powinno być zawsze - święta powinny być w weekendy. Lenie do roboty a nie długie weekendy brać 2 dni na żądanie i 8 wolnego....  scratch
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30874
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:27

Market Trader napisał:
Providenty i Bociany okradają naród od trzech dekad a Zero dopiero teraz coś z tą pseudoustawą śmieszną próbuje robić:

https://www.money.pl/banki/ustawa-antylichwiarska-nowe-przepisy-dotyczace-pozyczek-6710410231884384a.html

Lepiej późno niż wcale tylko że to z dekadę temu powinno było być zrobione.

A banxterzy to też złodzieje. Stopa 1.75%, lokata 0.5% minus belka czyli 0.405% a pożyczka gotówkowa 15.5% rrso.  Twisted Evil I jak to się ma do ustawy antylichwiarskiej skoro koszt pożyczki przekracza 9-krotnie stopę procentową?

U nas to od przełomu ustrojowego panuje istna dzicz w tych pożyczkach. Złodzieje się miliardów nachapali przez trzy dekady a w takiej np. Szwajcarii oferowanie pożyczek ponad określony limit jest zwyczajnie karalne.

Ja od zawsze byłem zdania, że cała branża finansowa to jedno wielkie złodziejstwo i każdy kolejny rok coraz bardziej mnie tylko w tym przekonaniu utwierdza.

Co ze złodziejami od GetFuck? Dlaczego nikogo nie zamknęli? Wał goni wał i wałem pogania. Kradną sqrwysyny z każdej strony.

Jedyne rozwiązanie to kraść tak samo  lol!

wszyscy kredytodawcy już drżą przed współpraca z rolnikiem Shocked

https://www.prawo.pl/prawo/zakres-zwierzat-i-przedmiotow-rolnika-niepodlegajacych-egzekucji,511498.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:29

AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Tego nie mogę sqmać. Dlaczego Jan III Sobieski jest tak trudno dostępny?  scratch

https://www.money.pl/pieniadze/banknot-o-nominale-500-zl-wielu-o-nim-slyszalo-niewielu-mialo-6714538753555168a.html

Wypłacam z dutkomatu 4 koła to mi sra 80 pięćdziesiątek zamiast wypluć 8 pięćsetek Twisted Evil Evil or Very Mad  Czy nie mogą w tych automatach zrobić rolek na podawanie pięćsetek i dwusetek? 
Ja jeszcze w życiu też nie dotykałem Janka trzeciego.  cyclops

bankomat jest dla leszaczy co im potrzeba 20-50 zł na chleb
a nie wyplacac kase tysiacami Laughing

chociaz teraz 20 zl to juz powinni zlikwidowac bo zaraz na chleb bedzie za malo

A gdy potrzebujesz więcej to masz się pałować w kolejce do oddziału z babciami i dziadkami? 
Powinni stawiać dwa rodzaje bankomatów: bankomat opcja VIP z minimalnym nominałem Władek Jagiełło pobierający karne prowizje za wypłaty <1k i bankomat opcja LESZCZ  z maxymalnym nominałem Władek Jagiełło nie wypłacający >1k  lol!

Te Bolki Chrobre czasem się przydają bo jeśli masz końcówkę 60 czy 80 albo 40 zeta to jak to wypłacić? W Paribas z Planet Cashu czasem wypłacałem kwoty typu np. 1260zł i wtedy dwudziestkami wydaje końcówkę.
Kiedyś to Mieszko I nawet był pamiętam.


Ostatnio zmieniony przez Market Trader dnia Nie 12 Gru 2021, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30874
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:30

thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:33

W bankomatach powinny być WSZYSTKIE nominały tyle że powinny być wydzielane proporcjonalnie do kwot wypłacanych a nie taka głupota, że idę po 3 koła i wysrywa mi same Kaziki a inny przyjdzie po 100zł i dostanie jeden banknot Władka.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:33

zibi napisał:
Market Trader napisał:
Providenty i Bociany okradają naród od trzech dekad a Zero dopiero teraz coś z tą pseudoustawą śmieszną próbuje robić:

https://www.money.pl/banki/ustawa-antylichwiarska-nowe-przepisy-dotyczace-pozyczek-6710410231884384a.html

Lepiej późno niż wcale tylko że to z dekadę temu powinno było być zrobione.

A banxterzy to też złodzieje. Stopa 1.75%, lokata 0.5% minus belka czyli 0.405% a pożyczka gotówkowa 15.5% rrso.  Twisted Evil I jak to się ma do ustawy antylichwiarskiej skoro koszt pożyczki przekracza 9-krotnie stopę procentową?

U nas to od przełomu ustrojowego panuje istna dzicz w tych pożyczkach. Złodzieje się miliardów nachapali przez trzy dekady a w takiej np. Szwajcarii oferowanie pożyczek ponad określony limit jest zwyczajnie karalne.

Ja od zawsze byłem zdania, że cała branża finansowa to jedno wielkie złodziejstwo i każdy kolejny rok coraz bardziej mnie tylko w tym przekonaniu utwierdza.

Co ze złodziejami od GetFuck? Dlaczego nikogo nie zamknęli? Wał goni wał i wałem pogania. Kradną sqrwysyny z każdej strony.

Jedyne rozwiązanie to kraść tak samo  lol!

wszyscy kredytodawcy już drżą przed współpraca z rolnikiem Shocked

https://www.prawo.pl/prawo/zakres-zwierzat-i-przedmiotow-rolnika-niepodlegajacych-egzekucji,511498.html

powinni jeszcze dolozyc konta maklerskie i bankowe rolnika potrzebne do prowadzenie gospodarstwa


ps
a tak na marginesie to
rachunki w Bm to sa chyba chronione przed komornikiem
bo kasa jest na rachunku BM i rachunek klienta jest podrachunkiem ??>
tak misie wydaje ze rachunku maklerskiego nie widzi komornik w wykaszie kont bankowych na danego lesdzcza

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:36

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Tego nie mogę sqmać. Dlaczego Jan III Sobieski jest tak trudno dostępny?  scratch

https://www.money.pl/pieniadze/banknot-o-nominale-500-zl-wielu-o-nim-slyszalo-niewielu-mialo-6714538753555168a.html

Wypłacam z dutkomatu 4 koła to mi sra 80 pięćdziesiątek zamiast wypluć 8 pięćsetek Twisted Evil Evil or Very Mad  Czy nie mogą w tych automatach zrobić rolek na podawanie pięćsetek i dwusetek? 
Ja jeszcze w życiu też nie dotykałem Janka trzeciego.  cyclops

bankomat jest dla leszaczy co im potrzeba 20-50 zł na chleb
a nie wyplacac kase tysiacami Laughing

chociaz teraz 20 zl to juz powinni zlikwidowac bo zaraz na chleb bedzie za malo

A gdy potrzebujesz więcej to masz się pałować w kolejce do oddziału z babciami i dziadkami? 
Powinni stawiać dwa rodzaje bankomatów: bankomat opcja VIP z minimalnym nominałem Władek Jagiełło pobierający karne prowizje za wypłaty <1k i bankomat opcja LESZCZ  z maxymalnym nominałem Władek Jagiełło nie wypłacający >1k  lol!

Te Bolki Chrobre czasem się przydają bo jeśli masz końcówkę 60 czy 80 albo 40 zeta to jak to wypłacić? W Paribas z Planet Cashu czasem wypłacałem kwoty typu np. 1260zł i wtedy dwudziestkami wydaje końcówkę.
Kiedyś to Mieszko I nawet był pamiętam.

wlasnie u nas w banku w tamta pandemie -listopad
to najwiecej nowiutkich 500-setek mieli bo babcie nie chciały tego brac Laughing

mogles isc i ci chetnie na 500ki zaminiali

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:38

zibi napisał:
thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

No niestety, ten świat idiocieje w zastraszającym tempie. 
Niedługo będą zamykać do więzień albo szpitali psychiatrycznych za bycie normalnym.

Idiokracja pełnym ryjem przed czym przestrzegał Graf już dwa lata temu. Najgorsze, że jeden bądź kilq idiotów na wysokich stołkach wyda idiotyczne decyzje a tysiące im podległych służb bezmyślnie je wykonują bo muszą.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:40

zibi napisał:
thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

to jest wlasnie glupie prawo
i takie kwiatki wychodza gdyby to przestrzegałLaughing

ps
Opcjo ,sluzby sa po to zeby prawo przestrzegać
ale tak jest ze glupiego prawa jest tyle ze 'strajk wloski " polega na przestrzeganiu prawa
i takie kwaiatki jak z tym mierzeniem odleglosci

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 12 Gru 2021, 14:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:40

AgroTrader napisał:
zibi napisał:
Market Trader napisał:
Providenty i Bociany okradają naród od trzech dekad a Zero dopiero teraz coś z tą pseudoustawą śmieszną próbuje robić:

https://www.money.pl/banki/ustawa-antylichwiarska-nowe-przepisy-dotyczace-pozyczek-6710410231884384a.html

Lepiej późno niż wcale tylko że to z dekadę temu powinno było być zrobione.

A banxterzy to też złodzieje. Stopa 1.75%, lokata 0.5% minus belka czyli 0.405% a pożyczka gotówkowa 15.5% rrso.  Twisted Evil I jak to się ma do ustawy antylichwiarskiej skoro koszt pożyczki przekracza 9-krotnie stopę procentową?

U nas to od przełomu ustrojowego panuje istna dzicz w tych pożyczkach. Złodzieje się miliardów nachapali przez trzy dekady a w takiej np. Szwajcarii oferowanie pożyczek ponad określony limit jest zwyczajnie karalne.

Ja od zawsze byłem zdania, że cała branża finansowa to jedno wielkie złodziejstwo i każdy kolejny rok coraz bardziej mnie tylko w tym przekonaniu utwierdza.

Co ze złodziejami od GetFuck? Dlaczego nikogo nie zamknęli? Wał goni wał i wałem pogania. Kradną sqrwysyny z każdej strony.

Jedyne rozwiązanie to kraść tak samo  lol!

wszyscy kredytodawcy już drżą przed współpraca z rolnikiem Shocked

https://www.prawo.pl/prawo/zakres-zwierzat-i-przedmiotow-rolnika-niepodlegajacych-egzekucji,511498.html

powinni jeszcze dolozyc konta maklerskie i bankowe rolnika potrzebne do prowadzenie gospodarstwa


ps
a tak na marginesie to
rachunki w Bm to sa chyba chronione przed komornikiem
bo kasa jest na rachunku BM i rachunek klienta jest podrachunkiem ??>
tak misie wydaje ze rachunku maklerskiego nie widzi komornik w wykaszie kont bankowych na danego lesdzcza

Słusznie zauważyłeś bo rzeczywiście jest coś takiego.  Shocked Nie wiem z czego to wynika bo raczej nie z przepisu ustawy ale może nie piszmy o tym głośno, żeby jakiś kolejny legislacyjny "hydraulik" i tego nie uszczelnił.  Twisted Evil
Bo teraz jakaś mania uszczelniania całego systemu, hydraulicy jebani.  Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24891
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:44

zibi napisał:
thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

zibi
ale to nie jest śmieszne
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:48

Powinni jeszcze wydać rozporządzenie dla wirusa w jakich godzinach w ciągu doby wolno mu się rozprzestrzeniać a w jakich nie. 

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 14:55

No powiedzcie dlaczego właśnie od 15. grudnia ma być obłożenie lokali do 30%? 
Jakie naukowe czy racjonalne poparte analizami i badaniami podstawy za właśnie taką decyzją stoją?

A ja bym zrobił nie od 15. a od 17. grudnia ale dopiero od 13:42 bo według moich wyliczeń jescze do 13:41 wirus nie będzie zarażał i nie 30% a 34.5% i w czym moja decyzja byłaby gorsza czy głupsza od tej Niedzielskiego? 

Przecież to jest kompletnie z sufitu (czy jak kto woli: z dupy) wymyślane.  scratch  Bo nie stoją za tym żadne racjonalne ani naukowe przesłanki.
Poza tym Niedzielski to ekonomista więc co on może wiedzieć o wirusach? Cyrk totalny.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 15:01

A gdy wykryto tego omikrona w RPA to zakaz lotów powinien był zostać wydany NATYCHMIAST a piloci samolotów w trakcie lotu powinni dostać nakaz zawrócenia a nie qrwa czekać do nowego miesiąca.... 
To tak jakby po porannym sraniu podetrzeć dupę wieczorem i oczekiwać, że będą czyste gacie.

CHORE 
CHORE
to jest qrwa CHORY ŚWIAT 
IDIOKRACJA DO POTĘGI 

niedobrze mi niedobrze mi

Stawiam tezę, że tylko THC pozwoli przetrwać psychicznie ten cyrk.  lol! alien  bo to ciężko racjonalnie tłumaczyć co się odpierdala dookoła.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 15:21

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Rrso10

USTAWA ANTYLICHWIARSKA  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Na lokacie jałmużna bliska zera a za pożyczkę 21% i to jest normalny bank a nie parabank. 
System jest całkowicie sqrwiony i ustawiony na jednostronne dymanie leszczy. Bank nie ponosi totalnie żadnego ryzyka (a jeśli jakieś ponosi to jego koszt i tak przerzuca na klientów) ale zyski ma nieograniczone. To tak jakby dostawać za darmo opcje, które od czasu do czasu wejdą w cenę i dadzą dużo zarobić.

Ciekawe ile w Bocianie.  dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 15:40

Bocian 120% rocznie

https://www.bocianpozyczki.pl/

i jeszcze sobie zastrzegli, że minimalnie 9 miesięcy żeby czasem zbyt mało na leszczu nie zarobili  Twisted Evil Evil or Very Mad

USTAWA ANTYLICHWIARSKA  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

To prawo u nas to jest kpina, żart czy kabaret?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 15:43

Kabaretu ciąg dalszy:

https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/etyka


działamy uczciwie i rozważnie z poszanowaniem słusznego interesu Klientów i dobra rynku finansowego
Cytat :

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Uczciwie dymają leszczy na 120% rocznie.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46140
Registration date : 03/09/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 16:14

Idą na njuhaje albowiem choćby skały srały premir roczne trzeba skasować Laughing

https://www.ig.com/uk/indices/markets-indices/weekend-wall-street
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46140
Registration date : 03/09/2007

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 16:18

zibi napisał:
thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

Ordnung mus sein lol! jak widac, nie tylko rynki zidiociały
Mam wrażenie, że wraz z postepem technologicznym i cyfryzacją średnie IQ spada
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30874
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 16:46

thorgall napisał:
zibi napisał:
thorgall napisał:
https://www.facebook.com/watch/?v=1235457820273613

dobryżart dobryżart dobryżart

ciekawe ile policja w przetargu wydała na te pały

zibi
ale to nie jest śmieszne

ale dlaczego oni nie mierzą od siebie , może też są zbyt blisko scratch

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50702
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 16:59

Market Trader napisał:
Bocian 120% rocznie

https://www.bocianpozyczki.pl/

i jeszcze sobie zastrzegli, że minimalnie 9 miesięcy żeby czasem zbyt mało na leszczu nie zarobili  Twisted Evil Evil or Very Mad

USTAWA ANTYLICHWIARSKA  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

To prawo u nas to jest kpina, żart czy kabaret?
wlasnie ta ustawa antylichwiarska ma to ukrocic
ale sa protesty ze firmy lichwiarskie upadna Crying or Very sad Crying or Very sad
i jeszcze jej nie uchwalili Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4841
Age : 53
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 17:57

Market Trader napisał:
O ile w poprzednim roq i początek bieżącego byłem tak zesrany, że się bałem z chałupy wychodzić, o tyle odkąd wziąłem dwie działki szczepienia mam wyjebane na to wszystko.

Kiedy trzecia?
Bo oficjalnie to obecnie po 2 jesteś na zbliżonej pozycji co nieszczepki
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9684
Registration date : 21/12/2019

UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 EmptyNie 12 Gru 2021, 19:28

Market Trader napisał:
Tego nie mogę sqmać. Dlaczego Jan III Sobieski jest tak trudno dostępny?  scratch

https://www.money.pl/pieniadze/banknot-o-nominale-500-zl-wielu-o-nim-slyszalo-niewielu-mialo-6714538753555168a.html

Wypłacam z dutkomatu 4 koła to mi sra 80 pięćdziesiątek zamiast wypluć 8 pięćsetek Twisted Evil Evil or Very Mad  Czy nie mogą w tych automatach zrobić rolek na podawanie pięćsetek i dwusetek? 
Ja jeszcze w życiu też nie dotykałem Janka trzeciego.  cyclops

Nie bój bój jeszcze trochę z taką inflacją i będziesz płakał że tylko w 500 ci wypłacają i czemu nie w większych nominałach Wink

Janko Traderroo lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND   UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 11-12.12.2021r. WEEKEND
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 07-08.08.2021r. Weekend
» UFO - 03-04.07.2021r. Weekend
» UFO - 14-15.08.2021r. Weekend
» UFO - 23-24.10.2021r. WEEKEND
» UFO 13-14.02.2021r Weekend

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: