Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
AutorWiadomość
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyWto 14 Cze 2011, 15:50

Od 45 minut nie moge się zalogować, WBK, ta cipa makrela mi mówi że to niemożliwe bo oni właśnie otrzymali info i informatycy działają minęło następne 15 minut plaża jak zrobisz 300 sztuk obrotu to ci obniżą o pół zeta prowizję i jak na ironie wprowadzili te zajebiste nowe zlecenia.Chyba wyśle im stosownego mejla i podpisze się Czerwony Khmer.
Na szczęście nie mam pozycji.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 16 Cze 2011, 23:21

Cóż, takie życie, że leczysz sie większą połowę jego istnienia na wszystko, co u jego schyłku okazuje się mieć jedną konkretną przyczynę, której objawów nikt do tej pory połączyć nie potrafił.

Nomad, z joomlą jest jak z futami lub forexem. Nie wystarczy 'postawić' platformy. Albo nauczysz się z jej pomocą 'tworzyć', albo jak 'tabaka' możesz na niej stawiać płatne lub bezpłatne 'gotowce'.

Pozdrawiam, kogo trza i Sleep /bez palenia i bez picia/tak youtube.com/watch?v=ETnZ66yB6hI albo tak youtube.com/watch?v=LB7Vt28DVNc&feature=related.

Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 17 Cze 2011, 00:18

de Bill

Witam na 18-tej stronce

Geronimo, jeśli chodzi o DT to nie ma bata, koniec może być tylko jeden youtube.com/watch?v=kwN7i2kOofo

Symbolicznie długa na USD/CAD


Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyNie 19 Cze 2011, 18:28

Cisza aż w uszach mnie dzwoni.
1 Oczywiście  widziałem że opona jest nie teges i może nie wytrzymać i stało się pękła ona i dętka 70 km jazdy a potem 15 km per pedes.Forma jest szkoda że trzeba ją potwierdzać własną głupotą.
2 Spotkałem Iksa.Chlał nieprzeciętnie deep end,wylądował praktycznie na bruku.Ktoś mu podał rękę pracuje cały czas na powietrzu fakt przystojniacha wygląda rewelacyjnie cera  marzenie  mnie okłady z monitora  nie pomagają.Myśl potem na cholere ci to.
Nuce Jealous guy.Pozdrawiam towarzyszy niedoli.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 20 Cze 2011, 09:33

Cholera siedzieć się znowu nie chce.Piątek wystawiam jakieś zamykąjące friko po 30  pstryk sprawdzam dzisiaj weszłoZdziwko bo  przypadkowo biore rano L po 20, lenistwo mnie ogarnia łokropne.
Na głównym coraz większy prymitywizm się wkrada jakieś kąśliiwe uwagi mędrków.A idż Pan do chuja z takimi tekstami.Wystawiłem obrotke po 28 jak wejdzie pstryk do rowerowego po zakupy montaż, potem na kryty basen. Jak nie wzrośnie zmienność,a kiedyś wzrośnie,to można wykorkować z nudów.
Gwizdam Jeff Beck -Bolero.Aha w sobote byłem chwilowo na plenerowym gitarowym no łepki wymiatają i ten ruch sceniczny kabelków ni ma to można fiflaki kręcić.Wyniosłem się bo strasznie mnie było wapnem czuć.
Lato lato czeka a wraz latem czeka rzeka a wraz z rzeką czeka las a tam ciągle nie ma nas.
Po rozkminieniu Inwestor zapewne wklei co i zacz ten tekst.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptySro 22 Cze 2011, 22:41

Faktycznie, 'dzwoni' Geronimo, taki urok lużnych rozważań.

Opcje to nie wszystko, popatrz, uważnie, na kolej, serii, Inwestorze. Początek, od 'dawna' jest najlepszy.

Pozdrawiam i Sleep
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 23 Cze 2011, 21:44

de Bill

Witam

Odniosłem zwycięstwo nad moim odwiecznym tenisowym sparingpartnerem. Całkiem nieźle jak na początek sezonu. Przyznał, że na obecną chwilę byłem jedynym znajomym gotowym do gry, reszta ma takie ogólne tendencje wątroba, noga, śledziona ... ale porażki się nie spodziewał. Potem rekonesans po nadmorskich miejscowościach Białogóra, Dębki, Jastrzębia Góra i nad Jezioro Żarnowieckie. Dobry jest czas, bo ciepło a stonki jeszcze nie najechało. Fajne tereny rowerowe, tylko nie posiadam, może by trza nabyć ...
Czytać główny wątek ciężko jak się nie ma foes.
Moja nowa strategia zaczyna przynosić wymierne efekty. Jest to mieszanka gry Dow + średnie + na pałę, oraz ograniczenie do minimum śledzenia wykresów. Jak to mówił Pawlak 'zdrowsze i głowa mniej boli'.

Geronimo
Chciałbym taki rower, żeby móc go wrzucić w krzaki i nie martwić się, że mi ktoś ukradnie. Znaczy tani, używany ale żeby jeździł. Gdzie nabyć ? Na co zwrócić uwagę ? Widzę żeś fachowiec, może coś poradzisz.


Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 05:16

Kmać parę dni jakiś sensacji z Morfeuszem.Albo nie mogę zasnąć albo się przebudze i już do rana dzisiaj zdążyłem małe pranko mycie naczyń i mała robótka krawiecka.Cholera nie pije może to jest przyczyną w dwa dni ok 200 km teren trudny to powinienem jak suseł.
Wieczorem cwałuje na plenerowy rockowy może cuś łykne a za tydzień , bilecik mam ,koncercik na który się ostrze.
Zygmunt rower do jazdy 100-200 zet ani grosza więcej nizinny jesteś to crossowy nie góral koła raczej 26 bez amortyzatorów nawalają często a i więcej do obsługi.Sprawdzamy czy rama nie jest pęknięta koła dwukomorowe,żeby na byle dołku nie leciały szprychy,luzy na piastach i korbie czy są a jak są czy da sie je usunąć dokręcając.Jak hulają przerzutki.Wiadomo giełdy, w okolicy jest napewno jakaś stodoła zawalona second handem w tym rowery kradzione składane itp.Po jeżdzie i zużyciu części kupujemy część  nową montujemy i po pewnym czasie mamy nówke stylizowaną na staroć.Mnie została tylko rama z Biedronki a reszta hihi ist sicher tak że gdy wyprzedzam jakiegoś przebranego za kolarza to jest deczko wkurwiony że na badziewiaku tak pociskam. 
Co jest na topie, holender z przerzutką automatyczną w piaście  tylko kobiety i geje jadący na zakupy oraz rowerki na tzw ostre koło szpanerskie na krótkie dystanse no i nieśmiertelne górale na Żuławach.
Polecam strony bikefama.pl oraz polski rower.pl.Szczególnie na drugiej jest dużo praktycznych porad.
Pozdrawiam oczywiście idąc rozwieszać pranie.No co to za życie.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 13:28

de Bill

Geronimo
Dzięki. O to mi właśnie chodziło. A jeśli chodzi o producentów to jest jakiś którego się należy wystrzegać ?
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 14:44

Zygmuncie drogi, to praktycznie jest wszystko to samo ramy robią na Tajwanie malują Giant Trek Shrek i co tam jeszcze się da osprzęt jest zmonopolizowany kwestia marketingu danej firmy dlatego zawsze cuś wymyślą a najczęściej to aby nic nie było kompatybilne inna śrubka inny kąt mocowania i klops.Tak że nie można powiedzieć tej firmy trza się wystrzegać.Na szajs można trafic zawsze potem cholera kłopot z reklamacjami No ale o ile zrozumiałem to mówiliśmy o sprzęcie przechodzonym hehe.Gdybyś się zdecydował na nówkę to w cenie 1200-1300  kupisz dobry rower np Kross albo Kellys który jak przyszanujesz i będziesz go sam serwisował to pojeżdzisz aż Ci się znudzi myślę 8-10 lat.A potem jako wytrawny kolarz zakupisz Merida Reacto chyba tak się to nazywa za skromną kwotę 49 999 zet,cena na dzisiaj wiadomo inflacja to może byc wtedy ciut drożej.
A na marginesie to jest dobry biznes przegląd roweru 50 zet a  jak można w ch grać z klientem przy wymianach części.No a kultura techniczna w narodzie niziutka.Montownie rowerowe oceniam na zysk ok 30% sklepy 20% czyli przepłacamy zajebiście.Ogląda człowiek rowerek za 2 lub 3 koła i rewelacji nie widać.Sam nie jeżdzi a zawodniczo to trzeba być duuuuuużo młodszym.Tu oczywiście mówiłem o sobie.Over.   
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 17:17

de Bill

Znajomy zwozi czasem używane z Niemiec, dam mu wytyczne z Twojego posta i wezmę jakąś padlinę a potem to już na własnej dupie doświadczę co wymieniać w pierwszej kolejności. Nowego nie chcę, wolałbym raczej biegać nogami niż płacić tyle kasy za rower.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 23:33

Ładnych kilka lat, kupiłem Kona, rama Kikapu ...., oryginał, nie składak. Trochę ciężki, nawet aluminium ma swoje wymagania. Malowanie, z góry przesądzające o niemożliwości sprzedaży w hipermarketach. Osprzęt, hmm, w tem roku 'padł' gumowy oring uszczelniający tylny amortyzator. Amortyzator ma jeszcze drugie, więc działa. Z całą resztą, średnio rozgarnięty maniak, poradzi sobie. Najważniejsze to centrowanie, tego 'się' trzeba nauczyć, żeby nie niszyć przede wszystkim piast. Da się, w krzaki, tylko trochę żal, wspomnień.

Przypomniało mi się.

'My na kolację zawsze jemy kawior. A my nie. To co wy jecie?.'



Pozdrawiam i Sleep
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPią 24 Cze 2011, 23:56

A, zapomniałbym, Geronimo. Odstawienie jakiejkolwiek formy alkocholu, po jego 'nieco dłuższym okresie zażywania' łączy się z opisywanymi przez Ciebie zaburzeniami snu. Też, mnie to męczy.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 27 Cze 2011, 16:19

A nie chciało się bo szewski poniedziałek to dopiero od 15 i L po 20 wystawione zamk today na 35 i czekam.
Rzecz ciekawsza ,rowerowa ,przyszła do mnie pewna z dwoma kapciami i urwaną linką hamulca.Kapcie to tylko powietrze zeszło  bo rowerek długo stał linka zrobiona  .Rozmowa przed garażem Co za to ,daj mi buzi, tak publicznie, mnie to nie przeszkadza, niepowiem przyłożyła się.Młodsza o 24 lata ale przeciętna. Cholera  rwe się ale ratio mówi nie zaczynaj, nie zaczynaj bo będą znowu problemy.
Trza być czujnym bo jutro może być luka up.
Pozdrawiam oczywiście satyrycznie tzn jako satyr hihi.
No i się zamkło.Myśle.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 27 Cze 2011, 17:10

Alem se opluł brode te luke up to zrobili już dzisiaj.Frajerów nie sieją sami się rodzą.
Kara niepisanie przez tydzień HOWGH.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 27 Cze 2011, 21:05

'Lot trzmiela', czy zwykły chrabąszcz.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 30 Cze 2011, 21:06

Tak 'przechodem', mimochodem, pozwolę sobie zapytać.

Dlaczego Jones, stop był akurat w tym miejscu /'szybkie' S 31-37/.
Gramy 'inną grę' w innych interwałach o inną kreskę opartą, więc wyłącznie czysta ciekawość, nic więcej.

Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 30 Cze 2011, 21:28

end=er napisał:
Tak 'przechodem', mimochodem, pozwolę sobie zapytać.

Dlaczego Jones, stop był akurat w tym miejscu /'szybkie' S 31-37/.
Gramy 'inną grę' w innych interwałach o inną kreskę opartą, więc wyłącznie czysta ciekawość, nic więcej.

to sa okolice 1,27F jakiejś tam fali spadkowej
za pierwszym razem nie doszło i gitara a za drugim to mówie jak przebiją to moga jeszcze pociagnąć po stopach więc nie ma sensu go podnosić nad
po drugie nie mogłem dać wyżej bo za duże DD by było a tyle co straciłem jest dla mnie do przyjęcia choć to górna granica ale liczę się i z takimi wpadkami
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 30 Cze 2011, 21:37

Dzięki Jones.
Za 'płytko' gram, żeby to 1,27 zauważyć.

Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 30 Cze 2011, 21:42

end=er napisał:
Dzięki Jones.
Za 'płytko' gram, żeby to 1,27 zauważyć.

Pozdrawiam oczywiście.
spadek od 22.06 do 27.06
pozdraiam
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 30 Cze 2011, 21:59

Pięć dni ?
Dla mnie to 'wieczność'.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyNie 03 Lip 2011, 20:55

No i jako dozgonny fan udałem się na koncercik na który się ostrzyłem.Walnąłem się w ciemno, po drugim utworze rozdziawiłem gębę ,sam zacząłem mruczeć pieśni pod nosem oraz na własnych kolanach perkusyjnie łomotałem.Po koncercie oczywiście i dopiero kuken do netu i wtedy orzesz kmać.Gentlemen
Jeżeli kiedyś kiedykolwiek będzie okazja  walimy i fruwa moja marynara.Nuce Szi lawju je je je.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyNie 03 Lip 2011, 21:00

Cholera wywaliło adres strony a więc explicite ten zespół to The Backwards genialni naśladowcy czwórki z Liverpoolu.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 11 Lip 2011, 10:07

Nuce Grzesia  Ciechowskiego gdzie oni są ci moi przyjaciele.
Hot koment.Polski szwagier pięknie ciągnie smugę.Jak się ma twardą dupę to można drabinkować premiować i tak dalej.Pozostawienie pozycji bez opieki jakem to niedawno uczynił wpierdol zgodnie z prawem Murphy'ego.Chyba że przyjąć  metodę trzy transakcje DT zyskowne netto  ok 10 points i ide w chuj zgłaszając się koło 15.30.
No co to za życie.
Rowerowo 80 km warunki ekstremalne no jak nigdy ból mięśni ud.
Syndrom SKS, starość kurwa starość.Partner wykazał słabość w środę natomiast w sobotę nie ten gostek.Będzie najlepiej wyglądającym nieboszczykiem w mieście.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyPon 11 Lip 2011, 10:31

A więc 68-74,73-81,81-77 i pstryk.Auf.Mit Rad ich bin sehr zufrieden.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyWto 12 Lip 2011, 22:54

Panowie rzeczywiście wierzą, że ratingi to element wojny o wyeliminowanie europejskiej konkurencji ?

To życzę dalszego dobrego samopoczucia w 'oglądaniu rzeczywistości', ewentualnie radzę dokładnie się zastanowić o co, czy raczej o 'kogo' w tym wszystkim chodzi.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 14 Lip 2011, 10:31

1 Benek wczoraj mnie  wydymał.
2 Partner nie ma ochoty,osłabiony,jakieś łebasy wyrażają chęć wspólnych jazd ale mógłbym być wzięty za innego.Poresztą ja i jakiś młodziak a o czy z nim gadać.He he parę lat temu z uczniem rynkowym,cherubinek,spożywam piwo w ogródku kawiarnianym,a kilka stolików dalej miejscowe cioty już oślinione.
3 Fascynacja odmiennością.Niezła dupa,dobry charakter, cierpi na depresje.Nie unikam, rozmawiam, czasami gdzieś platonicznie zabiore rower, jezioro.Zmiana stanów emocjonalnych znaczna, cykle parodniowe.Obserwuje jak to postępuje.A może ja mam też cuś z głowa.Ciągle muszę perorować, radzić, a wiem że to bezcelowe.Myśli samobójczych nie ma ale kto to wie.Przykra sytuacja.Oczywiście różnica wieku,komęty moheru można se wyobrazić.
A rynkowo intra S.Czekam ,cholera wczoraj na cofce przestawka z 28 na 27.Alem miał pomysła wkurwiony byłem do zaśnięcia. 
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 14 Lip 2011, 10:48

end=er napisał:
Panowie rzeczywiście wierzą, że ratingi to element wojny o wyeliminowanie europejskiej konkurencji ?

To życzę dalszego dobrego samopoczucia w 'oglądaniu rzeczywistości', ewentualnie radzę dokładnie się zastanowić o co, czy raczej o 'kogo' w tym wszystkim chodzi.

Dobranoc.

to ja poproszę o kolegi przemyślenia ..... tak coby mi wytłumaczyć study
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 14 Lip 2011, 13:52

No to kurwa bingo wracam z roweru a tu zamknięte po 22.Pewnie jakbym siedział to bym się przestawił na 21.
Co dalej oto jest pytanie.Back to S myśle.Smarując posta tego weszło 32.Jak bedzie miodzio jutro pije .
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 EmptyCzw 14 Lip 2011, 20:22

de Bill

Witam

EUR/NZD se gram na krótko i nie narzekam. Rowery wziąłem dwa po 200, nawet ich jeszcze nie widziałem. Będzie jazda po Puszczy Darżlubskiej w pełni spontaniczna. Aktualnie Srebrny Smok z browaru Fortuna. Jak to mawiał jeden znajomy, małe piwo a cieszy...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 29 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 29 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: