Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 7 MAJA 2013 r.

Go down 
+33
Jones
MICHU
REALISTA
W stronę słońca :)
rafalx
spiter
Janko Traderroo
filip
BORowik
delphia
neuron
Pan Nikt
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
adepcik2
E X
myśliwyl
spacerolog
Dave
AgroTrader
tarzan
zibi
kLeszcz
Generał
Reser
Ezet
nomad
barany
janek
Piotrek691
Windziarz
Aligator
trez
Zygmunt de Bill
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:41

OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.

cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:45

BORowik napisał:
neuron napisał:
BORowik napisał:
neuron napisał:
BORowik napisał:
neuron napisał:
no dobra
po raz ostatni biorę es DJ
jeden punkt już zarobiony cheers
i zakończyło się na -1 punkt
zostawiam do jutra

Możesz podać choć jeden sensowny powód takiej diecezji??? scratch
że es ??
była szansa, że odpadną - wąsy na świecach to norma
że zostawiam ???
jest szansa, ze rano będzie niżej
przecież kiedyś muszą spadać kooorwa
już spadli trochę

nie rozumiem Jakie qrwa wąsy, na jakim FT? Możesz coś napisać czy..."przecież kiedyś muszą spadać kooorwa" to jedyne wytłumaczenie? scratch
no świeca dzienna jak zauważysz na wykresie prawie zawsze ma wąs górny lub dolny
zamknięcie na maksach lub minach występuje sporadycznie więc otwierając pozycje przed zamknięciem jest szansa, ze tak jak dzisiaj krzywdy nie zrobią
oczywiście, że nadzieja, że to koniec wzrostu jest wytłumaczeniem zajęcia pozycji ale oczywiście ostrożność jest wskazana dlateo pozycja nie jest duża, żeby się nie obudzić z reką w nocniku
dzisiaj w nocy też wazne dane z chin i może byc po mysli
tak się mnie dopytujesz jakbym miał pewność, że zarobie dobryżart
nie mam
na pewniaka gra generał king

Dopytuję się ponieważ jestem ciekawy świata i forexu a może jednak ktoś widzi coś czego ja nie zauważam?
Jeżeli przeczytasz dokładnie to napisałem "sensowny" czyli w moim mniemaniu podparty jakąś jedną lub kilkoma bardzo racjonalnymi przesłankami... niestety Rolling Eyes
no i tak to tez odebrałem
doszukujesz się logicznego i bardzo zapewne spójnego modelu działania
nie ma czegos takiego na giełdach przecież
przesłanki owszem
zajmowanie pozycji w koncówce sesji w usa przeciw dziennemu trendowi ma tam sens bo oni maja cos takiego jak realizacja zysków sesyjna i to często działa
nie są to duże zyski ale raczej "pewne"
jak cię to interesuje to możemy pogadać na priv nie zanudzając towarzystwa

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:47

neuron napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:

mial system i zrezygnował cyclops

Dziwię mu się bo wystarczyło poszukać innego brokera, co się tak tej Oandy upierdolił? Choć sądziłem, że O to jest ECN a tu okazuje się, że nie What a Face a jest to jeden z największych brokerów w Yuesey.

poprostu broker jest uczulony na takie tricki bo wie ze może go tak rozklepać, sami woleli zarobić cwaniaki Very Happy
amerykanie tez znają się na cyferkach.
maja dobre programy które wyłapują takie rzeczy
zresztą ten gościu co sie wycofał pewnie dostał info wcale nie anonimowe aby sobie dał siana i nie startował do goliata bo może mieć poslizgi większe a zgodne z umową
i pewnie jakiegoś liścia w oczy dostał

E, przesadzasz z tym liściem. Zza Bajora chłopaki do niego przyjechali czarną wołgą? UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 50305

Na czymś takim widać skąd broker czerpie siano. Jeśli gość w ten sposób zarabiać chciał a okazało się to konfliktem interesów z brokerem, no to sprawa jasna, że ten broker był klasycznym market makerem i zarabiał na wtopach klientów Twisted Evil
Gdyby to był ECN real to by ta kasa była czerpana z rynq a broker jedynie by brał sobie prowizje i wtedy by to w piździe mieli ile gość zarabia. Dokładnie jak na GPW - dutki na pokrycie zysq leszcza idzie z marketu a nie od brokera! Broker zarabia na prowizjach i wtedy go to jebie ile leszcz przytula bo nie on za to płaci. I tylko takie postawienie sprawy jest uczciwe.

Market makers sucks UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 540588 acz oczywiście przy konkretnych pieniądzach to dopiero zaczyna być zauważalne. Jak ktoś sobie pyka tak jak ja minilotami to broker się tym nie przejmuje bo to mu nie zagraża ale przy milionach Generała hmm.... gdyby to nie było demo to by się cuda działy. Laughing
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:48

Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.

cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to


właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch


albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:49

To jest niezwykle ważna różnica co nadmieniłem skąd idzie forsa na pokrycie wypłaty dla leszcza, któremu udaje się zarabiać.

Jeśli broker ma to płacić wówczas na rzęsach stanie by się nie dać wyjebać, jeśli to idzie z marketu a broker jedynie kasuje prowizję za usługi, wówczas sprawa jest czysta.

Przy dużych kwotach typu od 5 lotów wzwyż na zlecenie to tylko ECN.

Dlatego jednak realny rynek taki jak GPW ma tą przewagę, że nie odchodzą cyrki typu gra domu maklerskiemu przeciwko klientowi... nigdzie nie ma zapisu w umowie o jakimś konflikcie interesów bo go po prostu nie ma, natomiast w umowie forexowej z XTB, TMS czy Bossą jest wyraźny taki zapis. scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:52

Dave napisał:
Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.

cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to


właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch


albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked

Może stwierdził, że wszystko to taki sam syf i olał. Very Happy Choć to nieprawda, ja bym uparcie brnął dalej.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptyWto 07 Maj 2013, 23:54

Ja się aż tak tym nie przejmuję bo nie dorosłem do levela rekina wielolotnego, jestem leszczem minilotnym schowanym w czosnkowym paśmie szumu ale dla grających grubiej przestroga.
Generał wali demo to mu tam wszystko działa ładnie. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:01

Z rozeznania jakie mam to najbardziej godnymi zaufania firmami gdzie można grać grubo i broker nie gra przeciw to są
Dukascopy
IG Markets


Podobno też IB - Interactive Brokers ale nie znam za bardzo, na Navigatorze trzeba poczytać.

Z polskich to żadna a zdecydowanie nie patafiany z TMS/GO4LESZCZ ani nie Bossa, na której Dave wielokrotnie zauważał strzały z dupy na DJ-u, których nie było u konqrencji.

XTB no niby jest dość duże jak na Europę środkową i znane ale to też market maker typowy i wyjątkowe qrestwo robią: rozszerzają spread na edq aż do 8 pipsów gdy są dane o 14:30 lub Benny/Draghi Twisted Evil i swapy też ujemne po chuju mają na niektóre walory. Trzymać tam longa na cokolwiek z PLN to splajtować idzie gdy qrs będzie stał w miejscu dłuższy czas.

Z Polskich ECN podobno jest Alior, Buzek i Admiral ale ogólnie to lepsze zagraniczne choćby ze względu na belkę.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sro 08 Maj 2013, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:01

neuron napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:

mial system i zrezygnował cyclops

Dziwię mu się bo wystarczyło poszukać innego brokera, co się tak tej Oandy upierdolił? Choć sądziłem, że O to jest ECN a tu okazuje się, że nie What a Face a jest to jeden z największych brokerów w Yuesey.

poprostu broker jest uczulony na takie tricki bo wie ze może go tak rozklepać, sami woleli zarobić cwaniaki Very Happy
amerykanie tez znają się na cyferkach.
maja dobre programy które wyłapują takie rzeczy
zresztą ten gościu co sie wycofał pewnie dostał info wcale nie anonimowe aby sobie dał siana i nie startował do goliata bo może mieć poslizgi większe a zgodne z umową
i pewnie jakiegoś liścia w oczy dostał

klientów bez krawatów nie obsługujemy Very Happy
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:04

OpCjOnEr napisał:
Dave napisał:
Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.

cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to


właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch


albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked

Może stwierdził, że wszystko to taki sam syf i olał. Very Happy Choć to nieprawda, ja bym uparcie brnął dalej.
No to jeszcze wątek człowieka, który testował tego robota.
http://forex-nawigator.biz/forum/roboty-astry-t6110.html
A jak ktos nie moze spać to jeszcze to moze poczyta.
http://kreslik.com/forums/viewtopic.php?t=307&postdays=0&postorder=asc&start=0
A właściwie to wystarczy przeczytać ostatni wpis
UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 20130508001256



Ostatnio zmieniony przez TRADER dnia Sro 08 Maj 2013, 00:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:07

Dave napisał:
Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.
cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to
właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch
albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked

te trójkąty i kwadraty opierały się na relacjach między walutami, więc nie dałoby się na samym sp, Smile
wychwytywał jakieś różnice we wzajemnych relacjach a potem powroty do wzorca, opóźnienia, poślizgi (oraz prowizje) mogą takie coś zmasakrować (nawet automat).
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:09

Systemy forex na sprzedaż to takie samo badziewie jak np. podręczniki "Dieta cud - osiągnij wymarzoną sylwetkę w 30 dni" itp itd.

Chwytliwe hasła, nadzieje leszczy i obrót jest a tymczasem jeśli się własnym wysiłkiem i mózgiem nie dojdzie do czegoś to się będzie miało gówno.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:18

TRADER napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dave napisał:
Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.

cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to


właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch


albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked

Może stwierdził, że wszystko to taki sam syf i olał. Very Happy Choć to nieprawda, ja bym uparcie brnął dalej.
No to jeszcze wątek człowieka, który testował tego robota.
http://forex-nawigator.biz/forum/roboty-astry-t6110.html
A jak ktos nie moze spać to jeszcze to moze poczyta.
http://kreslik.com/forums/viewtopic.php?t=307&postdays=0&postorder=asc&start=0
A właściwie to wystarczy przeczytać ostatni wpis
UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 20130508001256


Ale ten TRUE to czym jest? Międzybankowy chyba tylko. A tam to nawet Generał ze swoimi paroma milionami byłby za cienkim w uszach leszczem by coś zdziałać a co dopiero my.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:19

PINGWIN Z MADAGASKARU napisał:
Dave napisał:
Diablo (krt) napisał:
OpCjOnEr napisał:
A ten artyqł właśnie: http://comparic.pl/listings/o-walce-z-brokerami-i-rezygnacji-z-tradingu-na-koszt-wlasnego-biznesu-wywiad-z-ghimlim/
poruszony przez treza, dobitnie pokazuje istotną różnicę między demo a realem.

Dlatego jeśli ktoś pierdoli, że zrobić z miliona dwa miliony to jest tak samo jak zrobić z 100zł 200zł, to się po prostu powinien iść leczyć Evil or Very Mad i to na dupę bo na głowę za późno.
cos mi nie pasuje w tych wypowiedziach, poslizgi mozna udowodnic, jezeli działał dobrze automat to czemu czepił sie forexu, mógł równie dobrze grac np na SP500, smierdzi mi to
właśnie a nie mógł spierdzielić do innego brokera ?
od cholery ich jest scratch
albo do takiego co nie jest market mejkerem Shocked

te trójkąty i kwadraty opierały się na relacjach między walutami, więc nie dałoby się na samym sp, Smile
wychwytywał jakieś różnice we wzajemnych relacjach a potem powroty do wzorca, opóźnienia, poślizgi (oraz prowizje) mogą takie coś zmasakrować (nawet automat).
też mi sie wydaje ze wykorzystywał różnice w kursie pomiędzy brokermi
za to potrzebował paru kont
chciał wydymać brokerów no to wzieli sie za niego
najgorsze jest to że biorą sie już i za leszczy Generał zarobi 100% to zobaczy że coś dziwnie zlecenia wchodzą a to dopiero pczątek
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:22

Jones napisał:

też mi sie wydaje ze wykorzystywał różnice w kursie pomiędzy brokermi
za to potrzebował paru kont
chciał wydymać brokerów no to wzieli sie za niego
najgorsze jest to że biorą sie już i za leszczy Generał zarobi 100% to zobaczy że coś dziwnie zlecenia wchodzą a to dopiero pczątek

Trade analysis:

SellShort EUR/JPY
open: SellShort 100,000 EUR/JPY @ 145.61; we pay 100,000 EUR, we get 14,561,000 JPY
close: BuyToCover 100,000 EUR/JPY @ 145.90; we get 100,000 EUR, we pay 14,590,000 JPY
profit/loss = -29,000 JPY

Buy EUR/USD
open: Buy 100,000 EUR/USD @ 1.26485; we get 100,000 EUR, we pay 126,485 USD
close: Sell 100,000 EUR/USD @ 1.2753; we pay 100,000 EUR, we get 127,530 USD
profit/loss = +1,045 USD

Buy USD/JPY
open: Buy 100,000 USD/JPY @ 115.17; we get 100,000 USD, we pay 11,517,000 JPY
close: Sell 100,000 USD/JPY @ 114.34; we pay 100,000 USD, we get 11,434,000 JPY
profit/loss = -83,000 JPY

Overall profit/loss at the time of trade close in USD:
EUR/JPY trade: -29,000 JPY / 114.36 (USD/JPY) = -254 USD
EUR/USD trade: + 1,045 USD
USD/JPY trade: -83,000 JPY / 114.36 (USD/JPY) = -726 USD
Sum: 1,045 USD - 254 USD - 726 USD = 65 USD netto

So our Impeccable hedge trade did earn us net 65 USD after spreads. That's 6.5 pips net if you translate it to EUR/USD trade. You may say it's nothing to write home about, but it's sure 6.5 pips in your pocket without risking anything.

a jego automat za szybko myślał i działał Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:29

scratch głupia ta metoda n ale metoda
troche zabawy z przelewami miał
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:39

kabelek najbliższe dni S
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:41

ale jaja...

kupilem bilety na trase
termin pazdziernik/listopad

BERLIN-AMSTERDAM-PARYZ-AMSTERDAM-BERLIN

za 4 Euro czy jakos tak

dlugosc trasy 2322 KM

do Berlina mozna zestawic polaczenie PolskimBusem, ale jeszcze terminy sa nieaktywne

TU -> moze jeszcze cos ogarniecie

BestBusTravel.com
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:45

Mylogi napisał:
ale jaja...

kupilem bilety na trase
termin pazdziernik/listopad

BERLIN-AMSTERDAM-PARYZ-AMSTERDAM-BERLIN

za 4 Euro czy jakos tak

dlugosc trasy 2322 KM

do Berlina mozna zestawic polaczenie PolskimBusem, ale jeszcze terminy sa nieaktywne

TU -> moze jeszcze cos ogarniecie

BestBusTravel.com

Mylogi palcem po mapie za 4 eurasy to niezłe deal
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 EmptySro 08 Maj 2013, 00:51

Generał napisał:
Mylogi napisał:
ale jaja...

kupilem bilety na trase
termin pazdziernik/listopad

BERLIN-AMSTERDAM-PARYZ-AMSTERDAM-BERLIN

za 4 Euro czy jakos tak

dlugosc trasy 2322 KM

do Berlina mozna zestawic polaczenie PolskimBusem, ale jeszcze terminy sa nieaktywne

TU -> moze jeszcze cos ogarniecie

BestBusTravel.com

Mylogi palcem po mapie za 4 eurasy to niezłe deal

General,

serio kuplem takie bilety
wejdzi na strone jest baner o promocji
kurs za 0,50 EUR ( w obie strony za 1 EUR)
i sa na polaczeniach miedzy berlinem amsterdamem i paryzem

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 7 MAJA 2013 r.    UFO - 7 MAJA 2013 r.   - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 7 MAJA 2013 r.
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» UFO - 6 MAJA 2013 r.
» UFO - 8 MAJA 2013 r.
» UFO - 2 MAJA 2013r.
» UFO - 3 MAJA 2013r.
» UFO - 1 MAJA 2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: