Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 9 Maja 2013r. DP:)

Go down 
+29
Bartek
trez
Diablo
REALISTA
zibi
rafalx
spiter
Pan Nikt
delphia
TRADER
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
E X
Janko Traderroo
Ezet
adepcik2
neuron
filip
Piotrek691
Reser
barany
kLeszcz
nomad
thorgall
janek
Dave
Jones
Generał
W stronę słońca :)
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 20:55

Generał napisał:
Jones napisał:
Generał napisał:
Jones napisał:
Generał napisał:
Jones napisał:
Generał napisał:
ja pier...ale kangur słabiutki
przymierzam się do L ale jak tu nawet odbicia korekcyjnego na 10 pejsów nie ma to dzieki bardzo
sie przymierzasz i przymierzasz zamiast eS pobrać i nogi na stół

racja
nie spodziewałem się tego teraz wiadomo co grać
a wieczorem coś pisaliśmy o nim Very Happy

no pamiętam ale wybicie jednak najpierw w górę był - czyli ściema na której zarobiłem
a obecnie mamy ruch właściwy, który teraz można odczytać prawidłowo
chyba nie musisz włączyć większy interwał i zobaczyć duży horyzont
może zmienisz zdanie

obecnie żeby coś na kangurze zobaczyć to W1 ale co to można z tego odczytać (najbardziej pojebany wykres na świecie)
wystarczy D1
można przeprowadzić linie wsparcia
jest szansa że tam dojdą scratch
ale na nim się nie znam i nie gram
hej
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 20:55

Ezet napisał:
Ezet napisał:
REALISTA napisał:
Ezet napisał:
Jankes juz rośnie ze strachu, że ktoś pierwszy rzuci kamieniem Laughing
im po prostu chciwość zamuliła mózgi i tyle...będa pompować do bólu bo teraz każda korekta to grożba, że wymknie się z pod kontroli i już nie będzie korektą, rynki są napompowane jak wrzód na dupie ...pytanie kiedy pęknie

Dzisiaj? scratch

Dzisiaj? scratch

Sprawdź szybko czy kurs HP i Epsona rośnie, bo zamówienia mają zajebiste
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 20:57

DJ juz 50pkt niżej niż zamknąłem Shocked mur
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 20:58

bounce bounce


Ostatnio zmieniony przez Ezet dnia Czw 09 Maj 2013, 21:05, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:00

Ezet napisał:
Ezet napisał:
REALISTA napisał:
Ezet napisał:
Jankes juz rośnie ze strachu, że ktoś pierwszy rzuci kamieniem Laughing
im po prostu chciwość zamuliła mózgi i tyle...będa pompować do bólu bo teraz każda korekta to grożba, że wymknie się z pod kontroli i już nie będzie korektą, rynki są napompowane jak wrzód na dupie ...pytanie kiedy pęknie

Dzisiaj? scratch

Dzisiaj? scratch
20:33 jest info z wall street, że podobno chłopaki od goldmana właśnie wychodzą z biur bo dzisiaj wczesniej skończyli robotę
podobno już nie maja co sprzedawać

proszę porównać godzinę na wykresie cudofix

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:01

w szkoleniu równaj do najlepszych
^MRV MERVAL 3876.79 -4.00% 20:40

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:01

Dzisaj?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30240
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:04

czy ktoś się odważy dziś wezwać Mieszka Wink

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:05

dziś zerują co niektórym depo Smile
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:05

zibi napisał:
czy ktoś się odważy dziś wezwać Mieszka Wink
najpierw rozbiory dobryżart

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:07

REALISTA napisał:
jeśli w usa jest taka masa kasy na rynku, to czemu im obroty systematycznie siadają ? powinna być zmiennośc a kompy sie powinny grzać....wg mnie łolstrit się zwija jako giełda... dwa czosnkowe dziady ustawiają kursy i leszcz nie ma tam co szukać...jak ja np. teraz wziąłbym tam longa to mamy jutro krach Laughing
nie wziąłem L u jankesa Shocked
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:08

REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
jeśli w usa jest taka masa kasy na rynku, to czemu im obroty systematycznie siadają ? powinna być zmiennośc a kompy sie powinny grzać....wg mnie łolstrit się zwija jako giełda... dwa czosnkowe dziady ustawiają kursy i leszcz nie ma tam co szukać...jak ja np. teraz wziąłbym tam longa to mamy jutro krach Laughing
nie wziąłem L u jankesa Shocked

spokojnie zibi brał dobryżart
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:09

REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
jeśli w usa jest taka masa kasy na rynku, to czemu im obroty systematycznie siadają ? powinna być zmiennośc a kompy sie powinny grzać....wg mnie łolstrit się zwija jako giełda... dwa czosnkowe dziady ustawiają kursy i leszcz nie ma tam co szukać...jak ja np. teraz wziąłbym tam longa to mamy jutro krach Laughing
nie wziąłem L u jankesa Shocked
w wiezowcu JPMorgan otworzyli okna i siem drą
to pomyłka maklera - spokojnie !!!!!!!!!!!!!!!!!
kto im uwierzy ???

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:12

trez napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner
Ja sobie tak pomyślałem że bym ją kupił.
Tylko że teraz nie mam kasy.
Wpłaciłbym tobie 200zł zaliczki a ty byś mi przepisał tylko pół działki.
Na koniec roku bym ci dopłacił resztę a ty byś przepisał drugie pół. scratch

200k chyba?

Działka nie jest podzielona - aby przepisać pół to trzebaby dokonać podziału geodezyjnego, którego koszt musiałby pokryć zainteresowany bo ja chcę ją sprzedać w całości za 240k.

Za 200zł to ci mogę 0.5m2 sprzedać ale za notariusza i wpis w knidze zabulisz kilka razy tyle.
nie nie opcjoner
to jako współwłaściciela byś mnie zapisał
a ja na koniec roku resztę kasy


apropo kupna udziałów w nieruchomości gruntowej opowiem wam swoją historie - ku przestrodze (bo nudzi mi się i nie wiem co na rynku zrobićSmile)

w 2005 roku szukałem nieruchomoć w celach powiedzmy spekulacyjnych - znalazłem okazje jak się wydawało - ktoś mając kilka hektarów ziemi i kilka zabudowań na niej (ziemia rolna a raczej nieużytek w obrębie jednego z większych miast w Polsce) chciał sprzedać po przyszłym podziale 1/3. Problem pojawił się ze względu na to że nie żył wg informacji mi przekazanych jeden ze współwłaścicieli w 1/6 - zarzekając się przekazano mi informacje, że sprzedający są jedynymi spadkobiercami i jest to tylko formalność dział spadku trwa i to kwestia kilku miesięcy a zostanie załatwiona a w trakcie załatwiania działu spadku nieruchomość będzie przygotowywana do podziału - oczywiście zaczeło mi to śmierdzieć ale się napaliłem wymyśląjąc sobie konstrukcje umowy w ten sposób że były dwa alternatywne przedmioty umowy

- w przypadku zniesienia współwłasności przez sprzedających po podziale nabywam od właścicieli wydziolone części a kwotę X
- gdy po roku (tyle sobie daliśmy) sprzedający nie spełnią powyższych warunków przedmiotem staje się sprzedaż udziałów w niewydzielonych częściach całej nieruchomości na poziomie 1/3 czy raczej 2/6 udziałów bo taki był podział w KW) ale za cenę czterokrotnie mniejszą niż w opcji 1

pomyślałem, że super konstrukcje umowy wymyśliłem i zrobie świetny interes - oni na to przystali ale zarządali dużego zadatku tzn 80 % ceny z opcji 2 - zgodziłem się bo to i tak cena sprzedaży w opcji II byłaby kilkukrotnie poniżej ceny rynkowej co następuje

potem
1 okazało się oczywiście że znależli sie inni "obcy" spadkobiercy tej częśći 1/6 po nieżyjącym, po wstępnych rozmowach nie byli zainteresowani oczywiście na jakkolwiek zbliżonych warunkach do warunków mojej umowy
2. w związku z punkt 1 podział był niemożliwy bez zgody spadkobierców (nie wiem czy to prawda ale słyszałem że sprawa się nie skończyła w sądzie do dzisiaj)

3. chciałem odzyskać kasę niestety nie chciano mi jej oddać dobrowolnie w podwójnej wysokości - pomyślałem ok kupie udziały - niestety usłyszałem, że mogę sobie kupić od drugiej strony umowy udziały ale za kwotę z opcji 1

4 w związku z powyższym pomyślałem sobie mam was w doopie wygram w sądzie sprawę o nakazanie sprzedaży udziałów(zastąpienie oświadczenia woli przez sąd) z opcji II umowy

5. 2009 roku wygrywam sprawę zostaje szczęśliwym nabywcą udziałów w wysokości 1/3 w 5 h . ( na marginesie w między czasie oczywiste już dla mnie, że mam do czynienia nie tylko ze złodziejami ale
ale również wariatami - wariat złodziej go najgorsza z możliwych opcji:) i chciałem rozpocząć proces znoszenia współwłasności

5a . na marginesie stawali na rzęsach aby mi tego nie sprzedać za tą kasę - podrobili umowę (co prawda bezskuteczna prawnie) o rzekomej ugodzie ze mną z której wynikało że kase już oddali -posądzona została przez sprzedających moja żona o podrabianie KW itp ogólnie kilka spraw w prokuraturze i sądzie zakończonych w tym jak to w tym kraj 1 grzywną tysiąc zł druga zawiasami - 3 miesiące)

6. Po wyroku uregulowałem sprzedającym 20% pozostałem ceny sprzedaży

7 Na nieruchomości zaczeły pojawiać się wcale nie małe hałdki śmieci widoczne z drogi ( mnie do środka nie wpuszczano grożąc oczywiście z siekierą w ręku:)Smile - zwróciłem się więc do urzędu miejskiego wydział ochrony środowiska z zapytaniem czy kiedykolwiek wydawano zgodę na składowanie tam odpadów

odpowiedź mniej więcej była tak że nigdy nie udzielano takiej zgody natomiast od dwudziestu lat na nieruchomości wg wiedzy urzędu prowadzono NIELEGALNE WYSYPISKU ŚMIECI - kiedyś była tam kilkumetrowa niecka teraz jest niewielka nadwyżka terenu (na której - oprócz ostatnio pojawiających się kupek śmieci - rosła ładna trawka)

nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać zrobiłem niezwłocznie kółko po pozostałych instytucjach ochrony środowiska zgłosiłem sprawę do prokuratury - wszyscy byli nadzwyczaj mało rozmowni wtej sprawie natomiast niezbicie wszystkie dowody które zebrałem że było to jedno z największych nielegalnych wysypisk odpadów w województwie z wieloma poszlakami mówiącymi że skłądowano tam również np odpady poszpitalne!! mniej więcej ustaliłem że usunięcie tego czegoś to kwota kilkudziesięciokrotna większa niż cena w tej droższej pierwszej opcji zakupu:( czego nie wiedziałem wcześniej
dowiedziałem się również że w związku "ostatnio" wprowadzoną nowelą ustawy o ochronie środowiska za nielegalnie skłądowane i znajdujące się odpady na nieruchomości odpowiada w całości jej właściciel w przypadku gdy nie jest znany jej wytwórca

mógłbym ten temat ciagnąć godzinami bo w tej sprawie innych wątków było kilka razy więcej a ja straciłem 4 lata życia i trochę pieniążków które przecież spokojnie mógłbym dać zapie..lić czosnkowi

to tyle apropo zakupu udziałów i nieruchomości gruntowej może się komuś przyda - tylko kto chcąc kupić działkę, grunt spekulacyjnie pomyślałby że trzeb zacząć od grzebania w ziemi widząc jak ładna trawka rośnie na powierzchni

KU przestrodze

pzdr

czyli żona pracuje przy księgach wieczystych i wyszukuje perełki do późniejszego przejęcia. dobrze się ustawiliście UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 767691


Ostatnio zmieniony przez kLeszcz dnia Czw 09 Maj 2013, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:13

Dave napisał:
Generał napisał:
Dave napisał:
Generał napisał:
Dave napisał:
ale sieczkarnia na walutach Suspect

normalka, był ruch a teraz pałowanie


chyba inaczej: było pałowanie, potem zrobili ruch jedną świecą a teraz wrócili do pałowania Laughing
jak się patrzy na świeczki dziennie na większości walut to istny psychiatryk.
psychozy maniakalno depresyjne w wersji turbo Laughing

a ty grasz na dziennym interwale?

1D i 4H

a ty ?
wiesz i ja patrze na te interwały aktualnie masakra
sysio zgłupiał daje sygnał i zaraz kurs w drogą strone pale
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:13

neuron napisał:
REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
jeśli w usa jest taka masa kasy na rynku, to czemu im obroty systematycznie siadają ? powinna być zmiennośc a kompy sie powinny grzać....wg mnie łolstrit się zwija jako giełda... dwa czosnkowe dziady ustawiają kursy i leszcz nie ma tam co szukać...jak ja np. teraz wziąłbym tam longa to mamy jutro krach Laughing
nie wziąłem L u jankesa Shocked
w wiezowcu JPMorgan otworzyli okna i siem drą
to pomyłka maklera - spokojnie !!!!!!!!!!!!!!!!!
kto im uwierzy ???

Ex scratch
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30240
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:15

Generał napisał:
REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
jeśli w usa jest taka masa kasy na rynku, to czemu im obroty systematycznie siadają ? powinna być zmiennośc a kompy sie powinny grzać....wg mnie łolstrit się zwija jako giełda... dwa czosnkowe dziady ustawiają kursy i leszcz nie ma tam co szukać...jak ja np. teraz wziąłbym tam longa to mamy jutro krach Laughing
nie wziąłem L u jankesa Shocked

spokojnie zibi brał dobryżart

tylko dziś nie siedź do rana bo pikawa tak długo nie pociągnie , a i nie zapomnij o prowidencie i spłatach , bo jak się tak wciągniesz to komornik Ci do węzła ciepłowniczego wejdzie i wszystkie śmieci oplombuje

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:18

zibi napisał:
Generał napisał:
Jones napisał:
Generał napisał:
wydymałem żyda w nocy, nawet przespałem ten moment ale teraz widzę jak pejsaty mi do depo przelał Smile
powiedz odrazu że grałeś na przeciwstawne a nie czarujesz
najpierw zamknąłeś stratne pozycje (spadek depo)
potem e zyskowne (wzrost)
tak jak myślałem metoda micha PEPEGI czy jak tam scratch
hej

Jones mylisz się grałem całkowicie na wrost ale byłem przelewarowany i dlatego posiosłem wczoraj stratę

no to dziwna sprawa ,że cię przy 2 tyś na 600 zł MC nie wyjebało , a twoje 550 zł min się utrzymało scratch , no ale jak się gra w realu to i milioner do 3 w nocy zapierdala dobryżart
druga dziwna sprawa że nie było takiego ruchu aby tyle odrobić
ale to nic karzdy gra jak umie
tylko dlaczego ściemnia i narzeka człowiek myśl postaram sie pomóc w opresji męczy się pisze uświadamia a On kpi
Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:20

Jones napisał:
zibi napisał:
Generał napisał:
Jones napisał:
Generał napisał:
wydymałem żyda w nocy, nawet przespałem ten moment ale teraz widzę jak pejsaty mi do depo przelał Smile
powiedz odrazu że grałeś na przeciwstawne a nie czarujesz
najpierw zamknąłeś stratne pozycje (spadek depo)
potem e zyskowne (wzrost)
tak jak myślałem metoda micha PEPEGI czy jak tam scratch
hej

Jones mylisz się grałem całkowicie na wrost ale byłem przelewarowany i dlatego posiosłem wczoraj stratę

no to dziwna sprawa ,że cię przy 2 tyś na 600 zł MC nie wyjebało , a twoje 550 zł min się utrzymało scratch , no ale jak się gra w realu to i milioner do 3 w nocy zapierdala dobryżart
druga dziwna sprawa że nie było takiego ruchu aby tyle odrobić
ale to nic karzdy gra jak umie
tylko dlaczego ściemnia i narzeka człowiek myśl postaram sie pomóc w opresji męczy się pisze uświadamia a On kpi
Rolling Eyes

wyczułem lekki powiew marinera
(UWOLNIĆ MARINERA!!!)
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:21

rafalx napisał:


wyczułem lekki powiew marinera
(UWOLNIĆ MARINERA!!!)
a co z nim ?
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:23

Jones napisał:
rafalx napisał:


wyczułem lekki powiew marinera
(UWOLNIĆ MARINERA!!!)
a co z nim ?

zblokowali, koorwa, straż, się koorwa, znaleźli, że tak powiem...
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30240
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:23

czy dziś będzie jeszcze tradycyjny wieczorny wykurw Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:24

amerykańscy inwestorzy się rozmyślili Laughing
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:28

Dave napisał:
amerykańscy inwestorzy się rozmyślili Laughing
już we wszystkich biurach się drą
nie sprzedawajcie bo nas zmuszą do skakania z okien
a przeciez zawsze skaczą albino
i uwolnić marinera cycki

_________________
...... a będzie giciej


Ostatnio zmieniony przez neuron dnia Czw 09 Maj 2013, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:28

Dave napisał:
amerykańscy inwestorzy się rozmyślili Laughing

Nie, to lud usłyszał nawoływania z okien Morgana "akcje są tanieeeeeeee"
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:31

nomad napisał:


UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Nzdusd-h6-admiral-markets-as

ale ja tam nie zdziwię się jak jeszcze powrócą na dół wykresu przed wybiciem

scratch Strach brać,

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Nzdusd-h6-admiral-markets-as
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:33

Czesiek nie odpuszcza scratch
Moze Jadzia mu przywali rabbit
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:37

qrwa znów klika błędów
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:37

Generał napisał:
qrwa znów klika błędów

bierzesz L na kangoora ? scratch
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 EmptyCzw 09 Maj 2013, 21:39

nomad napisał:
Generał napisał:
qrwa znów klika błędów

bierzesz L na kangoora ? scratch

gdzie tam pierdole go
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 9 Maja 2013r. DP:)
Powrót do góry 
Strona 13 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» UFO - 1 MAJA 2013r.
» UFO - 2 MAJA 2013r.
» UFO - 3 MAJA 2013r.
» UFO - 10 maja 2013r. DPDP :)
» UFO - 8 MAJA 2013 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: