Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 9 Maja 2013r. DP:)

Go down 
+29
Bartek
trez
Diablo
REALISTA
zibi
rafalx
spiter
Pan Nikt
delphia
TRADER
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
E X
Janko Traderroo
Ezet
adepcik2
neuron
filip
Piotrek691
Reser
barany
kLeszcz
nomad
thorgall
janek
Dave
Jones
Generał
W stronę słońca :)
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
trez




Liczba postów : 70
Registration date : 18/12/2012

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 EmptyPią 10 Maj 2013, 00:18

thorgall napisał:
trez napisał:
Piotrek691 napisał:
Krzysztof napisał:
Piotrek691 napisał:
Krzysztof napisał:
Piotrek691 napisał:
BTW to jeszcze raz podtrzymuję zaproszenie do Moskwy dla wszystkich UFOków. Jestem w tym przeklętym kraju do końca 1Q2014. Jakby ktoś chciał mnie odwiedzić to polecam okres od teraz do końca września. Potem może być zimno What a Face
Zaciekawiły mnie te "gołe bobry", Moskwa musi być piękna i warta odwiedzenia, ale teraz to chyba w Rumunii jesteś Cool

Jutor wracam do PL, a w środę do Moscow Very Happy
To taki "Jasio Wędrowniczek" jesteś... Very Happy

Zawsze byłem niewolnikiem, ale ostatnio Pan zdecydował, że będę nadzorcą niewolników. Przyjechałem do RO:

1. Zjebałem główną księgową za brak czujności
2. Pogadałem z prawnikami jak trzymać niewolników w karbach
3. Dałem Głównej Księgowej podwyżkę, żeby dalej donosiła na współtowarzyszy niedoli
4. Wsiądę jutro do samolotu z poczuciem dobrze spełnienego obowiązku, i napiję się krwi wina czerwonego
5. Poczuję się dobrze, jak mój Pan z Holandii poklepie mnie po głowie i powie "siad, nie gryź" What a Face
6. Mój ojciec i brat mają swoje dobrze prosperujące firmy. Ja pracuję w korpo bo nic innego nie umiem...


to powiedz jeszcze z jakich branż te dobrze prosperujące firmy - bo ja się ostatnio rozglądam za jakimś pomysłem mało kapitałochłonnym ale nic oprócz windykacji i mówiąc skrótowo BIEDRONKI nie przychodzi mi do głowy w sensie możliwości przetrwania w najbliższym czasie w oparciu o rodzimy rynek:)
tylko wulkanizacja
przebijać goździami i wulkanizować

a później ... przebijać i... regenerowaćSmile
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 EmptyPią 10 Maj 2013, 00:19

Piotrek691 napisał:

Zawsze byłem niewolnikiem, ale ostatnio Pan zdecydował, że będę nadzorcą niewolników. Przyjechałem do RO:

1. Zjebałem główną księgową za brak czujności
2. Pogadałem z prawnikami jak trzymać niewolników w karbach
3. Dałem Głównej Księgowej podwyżkę, żeby dalej donosiła na współtowarzyszy niedoli
4. Wsiądę jutro do samolotu z poczuciem dobrze spełnienego obowiązku, i napiję się krwi wina czerwonego
5. Poczuję się dobrze, jak mój Pan z Holandii poklepie mnie po głowie i powie "siad, nie gryź" What a Face
6. Mój ojciec i brat mają swoje dobrze prosperujące firmy. Ja pracuję w korpo bo nic innego nie umiem...
To tak trochę z "kapo" się kojarzy, ale nie mów że nic innego oprócz korpo, wszakże rynki finansowe to dla Ciebie nie pierwszyzna... Very Happy
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 EmptyPią 10 Maj 2013, 00:26

Kabel i edek tak jak wspomniałem... https://www.youtube.com/watch?v=I9OSlQHyimg Laughing

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 EmptyPią 10 Maj 2013, 00:30


_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 9 Maja 2013r. DP:)   UFO - 9 Maja 2013r. DP:) - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 9 Maja 2013r. DP:)
Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» UFO - 1 MAJA 2013r.
» UFO - 2 MAJA 2013r.
» UFO - 3 MAJA 2013r.
» UFO - 10 maja 2013r. DPDP :)
» UFO - 8 MAJA 2013 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: