Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend

Go down 
+22
MoralnyNiepokój
Damian
barany
dziadek
filip
L.A.2022
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
janek
Aligator
Reser
Valdi
IronFX
thorgall
kaczor
neuron
TRADER
nomad
AgroTrader
MICHU
tarzan
Diablo
Piotrek691
26 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:20

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika  
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower  cheers  flower  sunny  flower  cheers  flower  sunny  flower   scratchscratch
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:33

1

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  2m31amh


Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Sob 27 Lip 2013, 07:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:34

Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:37

Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach Very Happy
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11352
Registration date : 16/09/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:40

Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy
Smile
w kurortach nadmorskich ograniczam spożycie płynów do wody mineralnej:)

zero piwa, zero nalewanych napojów

ale pusto nad morzem....
nara
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 07:47

Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy

Nad morzem masz większe możliwości. Mnóstwo puszek i butelek po piątkowym melanżu czeka na swojego właściciela. Laughing 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 08:04

Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy

Nad morzem masz większe możliwości. Mnóstwo puszek i butelek po piątkowym melanżu czeka na swojego właściciela. Laughing 

Rzekłeś.

!שלום ולהתראות


lol! lol! lol! 
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 08:13

Argos napisał:
tvp3

jest juz po pólnocy a wiec mozna w publicznej puscic troche prawdy Smile

Islandczycy pewnego dnia obudzili sie jako bankruci
a przeciez kładli sie spac jako najbogatsi obywatele świata
co sie stalo ??

Co się stało? Balon pierdyknął z takim hukiem, że aż Angole i Holendrzy usłyszeli affraid 

Pisałem już kilkakrotnie, że z racji rurów mam duży kontakt z Islandczykami. Było to mniej więcej tak:

1. Do 2008 napompowano gigantyczny balon pod nazwą Islandia
2. Pifko w 2008 roku w Reykjaviku kosztowało minimum 7.5 ojro za 0,5l normalnego lagera affraid 
3. W 2008 z dnia na dzień balon pierdyknął. Kolega z rur, który w tym czasie pracował jako dealer walutowy w jednym z Islandzkich banków opowiadał, że nagle dosłownie z dnia na dzień wszyscy z którymi robił interesy z USA i Europy po prostu albo przestali odbierać jego telefony, albo odbierali i mówili, żeby lepiej zapomniał ich numer. Kolega musiał się przekwalifikować na kierowcę ciężarówki, aby przetrwać kolejne kilkanaście miesięcy....
4. Islandczycy nie zbankrutowali! Poza tymi, którzy nakupowali nieruchomości na krechę w USA i w Europie oraz tymi, którzy pracowali w bankach, reszta przeżyła tylko szok, że ich waluta z dnia na dzień straciła 50 wartości i już nie jest tak tanio na wakacjach What a Face 
5. Najwięcej na Islandzkiej bańce stracili Angole i Holendrzy, których ubrano w "Icesave". Do poczytania tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Icesave_dispute
6. Dzisiaj Islandia powoli wraca do normy. Pifko kosztuje 3 ojro czyli tyle ile normalnie w Europ, a na wyspie jest mnóstwo turystów, których ponownie stać aby tam przyjeżdżać
7. Islandia nie wstąpi do UE bo podstawą ich gospodarki są ryby i boją się ograniczeń kwotowych na połowy i wpuszczenia unijnych rybaków na swoje wody terytorialne.
8. Islandia nie musi wstępować do UE bo już dzisiaj należy do EFTA (zerowe cła na handel z EU) oraz do strefy schengen.
9. Jako ciekawostkę mogę napisać, że do 2008 r. na wyspie mieszkało prawie 100 tys. Polaków. Panowie robili nożami w rybach, a nasze lejdies sprzątały domy Islandczyków. Do dzisiaj praktycznie wszyscy wyjechali, głównie do UK i Norwegii.


Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 08:16

Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy

to jest ponizej jakiegos rozsadnego ,cywilizowanego poziomu
jesli nie chcesz byc tak sam potraktowany -a chyba nie chcesz ? - to nie rob tego innym

tym bardziej ze taki kubek to grosze
wiec tutaj raczej nie o chec zysku chodzi ale o dokuczenie  innym bezinteresownie
a to juz jest  zwykłym skurwysyństwem w czystej postaci

Nie rob tego! Sapristi!

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 08:46

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:
tvp3

jest juz po pólnocy a wiec mozna w publicznej puscic troche prawdy Smile

Islandczycy pewnego dnia obudzili sie jako bankruci
a przeciez kładli sie spac jako najbogatsi obywatele świata
co sie stalo ??

Co się stało? Balon pierdyknął z takim hukiem, że aż Angole i Holendrzy usłyszeli...

Jeszcze jedno. Na wielki plus Islandczykom można zaliczyć to, że po tym jak wydymano Angoli i Holendrów na Icesave, Żyd wpadł na szatański pomysł, aby straty pokrył rząd Islandii czyli w sumie Islandczycy. Na to Islandia się nie zgodziła i słusznie! Straty ostatecznie pokryły rządy UK i Holandii....

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 09:02

Piotrek691 napisał:
Piotrek691 napisał:
Argos napisał:
tvp3

jest juz po pólnocy a wiec mozna w publicznej puscic troche prawdy Smile

Islandczycy pewnego dnia obudzili sie jako bankruci
a przeciez kładli sie spac jako najbogatsi obywatele świata
co sie stalo ??

Co się stało? Balon pierdyknął z takim hukiem, że aż Angole i Holendrzy usłyszeli...

Jeszcze jedno. Na wielki plus Islandczykom można zaliczyć to, że po tym jak wydymano Angoli i Holendrów na Icesave, Żyd wpadł na szatański pomysł, aby straty pokrył rząd Islandii czyli w sumie Islandczycy. Na to Islandia się nie zgodziła i słusznie! Straty ostatecznie pokryły rządy UK i Holandii....


to jeszcze jedno
tam w Islandi ujawnili  osadzili i skazali  prawdziwych sprawców kryzysu   - polityków i bankierow
i wlasnie wczoraj troche o tym bylo
oczywiscie w bezpiecznym czasie ,po połnocy


Wraz z upadkiem islandzkich banków większość Islandczyków straciła oszczędności życia.
Co więcej, długiem zaciągniętym przez prywatne, zbankrutowane banki w wysokości 3,5 mld Euro
obciążono islandzkich obywateli. W przeliczeniu na 1 obywatela dług wynosił 120 tys. Euro!


Do kryzysu finansowego znacznie przyczynił się wieloletni premier Islandii Dawid Odson. Polityka Odsona była nastawiona na masową prywatyzację każdego sektora gospodarki. Odson przekazał połowiska ryb będące trzonem gospodarki Islandii w prywatne ręce. Najbardziej dyskusyjnej prywatyzacji dokonano w 2003 roku. W podejrzanych okolicznościach wystawiono na sprzedaż akcje 3 największych banków. Równocześnie bank Centralny Islandii obniżył stopy procentowe

znaczy sie wytrwale idziemy ta sama drogą - ciekawe kiedy zlotowka pierdyknie o 50 % na doł

trzeba wtedy miec odpowiednia pozycje na PLN



http://independenttrader.pl/53,islandia_-_lekcja_demokracji_bezposredniej.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 09:22

Argos napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy

to jest ponizej jakiegos rozsadnego ,cywilizowanego poziomu
jesli nie chcesz byc tak sam potraktowany -a chyba nie chcesz ? - to nie rob tego innym

tym bardziej ze taki kubek to grosze
wiec tutaj raczej nie o chec zysku chodzi ale o dokuczenie  innym bezinteresownie
a to juz jest  zwykłym skurwysyństwem w czystej postaci

Nie rob tego! Sapristi!

heh:x 
To że wspominam ciągle Pana Zdzisława i Jego słowa to tak już mam bo to jest uznanie osoby kogoś oraz kawał Mojego życia.
To prawda, że uczył Mnie bardzo prosto tradingu w swoich słowach, których sens później też odnajdywałem w literaturze naukowej i łapałem banana, że już to od Zdzisława dawno wiem.
Te Moje zamiłowanie do skalpingu to Pan Zdzisław Mnie ukształtował.
Pamiętam do dziś te jego słynne: "obraz rynku", "zmiana sentymentu rynku"[ dzisiaj po Naszemu - przekrętka systemu:)  , "poczekaj na punkt odniesienia", "poszerzanie koryta", "spada czy koryguje się ?", "nie wchodź  w środek" itd
Jeśli nie wiecie wyjaśniam, że banalne "nie można zarobić 2 razy na tym samym" przestrzega przed tradingiem na ogranym już setapie, co prowadzi
wprost do strat z overtradingu.

Razem graliśmy na tych "polskich konikach" jak się już wtedy mówiło.
I pomyśleć, że lewar 1:10 to był wtedy hicior, hehe.

Jako doświadczony trader pewnie wiedział czym kończy się zwłaszcza i przy pomocy tradingu lewarowanego brak zachowania umiaru, zaślepienie i uczynienie pieniędzy swoim wrogiem. Tak wrogiem, bo niewłaściwy trading zatruwa o czym doskonale wiemy jako traderzy.
Źle używane pieniądze stają się takim wrogiem tradera, przekreślają plany i negują sens tego zajęcia bo co to za interes ciągle odrabiać.Shocked 

Zatem na chłodno pieniądze do tradingu to narzędzie pracy, traktować instrumentalnie jak rzecz nabytą/wyłączenie emocji po zajęciu pozycji/ ale używać odpowiednio i z rozsądkiem.

Tak więc po ograniu setapu, zarobieniu pieniędzy odganiał mnie z POKu od monitora.Smile 
"Idź do domu bo zaraz stracisz, żonie kwiatka kup". [ w domyśle stracisz co zarobiłeś, lepiej niż to utracić wydać na coś pożytecznego. Stąd pewnie kwiatek dla żony.Smile ]

Zatem nie pier.olcie mi, że Mój wczorajszy post ma coś znowu wspólnego z jakimiś znowu podtekstami wobec kogokolwiek.
Jak używam swoich skojarzeń myślowych to nie filtruje na jaki sposób ktoś je może przekręcić.
Rano odpalam forum i już chryja. Nawet nie pomyślałem że pożar z tego będzie. Błąd, trzeba 2 dni do przodu przewidywać.Neutral 
Mam nadzieję że wyjaśniłem. Smile


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 27 Lip 2013, 09:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 09:36

nie ma zlituj 

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  1540064

nie ma zlituj 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:13

MICHU napisał:

heh:x 
To że wspominam ciągle Pana Zdzisława i Jego słowa to tak już mam bo to jest uznanie osoby kogoś oraz kawał Mojego życia.
To prawda, że uczył Mnie bardzo prosto tradingu w swoich słowach, których sens później też odnajdywałem w literaturze naukowej i łapałem banana, że już to od Zdzisława dawno wiem.
Te Moje zamiłowanie do skalpingu to Pan Zdzisław Mnie ukształtował.
Pamiętam do dziś te jego słynne: "obraz rynku", "zmiana sentymentu rynku"[ dzisiaj po Naszemu - przekrętka systemu:)  , "poczekaj na punkt odniesienia", "poszerzanie koryta", "spada czy koryguje się ?", "nie wchodź  w środek" itd
Jeśli nie wiecie wyjaśniam, że banalne "nie można zarobić 2 razy na tym samym" przestrzega przed tradingiem na ogranym już setapie, co prowadzi
wprost do strat z overtradingu.

Razem graliśmy na tych "polskich konikach" jak się już wtedy mówiło.
I pomyśleć, że lewar 1:10 to był wtedy hicior, hehe.

Jako doświadczony trader pewnie wiedział czym kończy się zwłaszcza i przy pomocy tradingu lewarowanego brak zachowania umiaru, zaślepienie i uczynienie pieniędzy swoim wrogiem. Tak wrogiem, bo niewłaściwy trading zatruwa o czym doskonale wiemy jako traderzy.
Źle używane pieniądze stają się takim wrogiem tradera, przekreślają plany i negują sens tego zajęcia bo co to za interes ciągle odrabiać.Shocked 

Zatem na chłodno pieniądze do tradingu to narzędzie pracy, traktować instrumentalnie jak rzecz nabytą/wyłączenie emocji po zajęciu pozycji/ ale używać odpowiednio i z rozsądkiem.

Tak więc po ograniu setapu, zarobieniu pieniędzy odganiał mnie z POKu od monitora.Smile 
"Idź do domu bo zaraz stracisz, żonie kwiatka kup". [ w domyśle stracisz co zarobiłeś, lepiej niż to utracić wydać na coś pożytecznego. Stąd pewnie kwiatek dla żony.Smile ]


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:26

i pamietajcie ze dzisiaj gąski musza miec dostęp do świeżej wody




_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:37

Argos napisał:


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

Argos nie pisz, że tego nie qmasz, bo nie uwierzę, że ktoś z takim doświadczeniem na rynku tego nie jarzy. Problemem Micha jest jego goła doopa. Mądre przysłowie mówi "Z gawna bicza nie ukręcisz" i tutaj jest cała filozofia tradingu. Nie mając kapitału nie masz szans na zarabianie bo kwoty jakie możesz zarobić mając do dyspozycji depo rzędu kilku stówek lub nawet kilku tysi to można conajwyżej na fajki albo pifko zarobić. Inaczej wchodzisz pod korek i jedna zła transakcja sprawia, że wracasz do butelek. Moim zdaniem uzyskanie STAŁEJ miesięcznej stopy zwrotu na poziomie 4-5% to już mistrzostwo świata. Żeby myśleć o utrzymawaniu się z rynku trzeba mieć więc depo na poziomie minimum 100K PLN, a jak chcesz myśleć o milionach to kilka razy więcej. Wszystko inne to hazard, a jak to w kasynie bywa wszystko zależy od szczęścia. Masz super farta to z 10 kilo zrobisz milion. 99,99% leszcza nie ma...

Też jestem ciekawy kim jest (był) Pan Zygmunt. Znając życie miał chłop dobre podejście, ale kapitału brakowało.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:41

tarzan napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy
Smile
w kurortach nadmorskich ograniczam spożycie płynów do wody mineralnej:)

zero piwa, zero nalewanych napojów

ale pusto nad morzem....
nara

pusto?? to gdzie ty jestes nad tym morzem, bo we Władku, Chałupach palca nie wciśniesz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:48

Diablo napisał:
tarzan napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy
Smile
w kurortach nadmorskich ograniczam spożycie płynów do wody mineralnej:)

zero piwa, zero nalewanych napojów

ale pusto nad morzem....
nara

pusto?? to gdzie ty jestes nad tym morzem, bo we Władku, Chałupach palca nie wciśniesz

chcesz mieć gdzie palca wciskać to sie ożeń Smile

a jak nie to ( tak jak opcjonerowi ) pozostaje własna doopa 

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 10:56

Argos napisał:
Diablo napisał:
tarzan napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy
Smile
w kurortach nadmorskich ograniczam spożycie płynów do wody mineralnej:)

zero piwa, zero nalewanych napojów

ale pusto nad morzem....
nara

pusto?? to gdzie ty jestes nad tym morzem, bo we Władku, Chałupach palca nie wciśniesz

chcesz mieć gdzie palca wciskać to sie ożeń Smile

a jak nie  to ( tak jak opcjonerowi ) pozostaje własna doopa 

znam sporo małżeństw, i tak sobie siedze na plazy, zimne piwo popijam (lato to jedyny okres kiedy lubie sie napic zimnego piwa) i tak słucham : "stary ja juz na nią patrzeć nie moge, znów mi zrobi bure ze poxno do chaty wracam, inny: kurwa ja juz nie wiem co to sex z żoną wiecznie ją głowa boli Very Happy etc etc " Very Happy

Żona to zawsze będzie obcy człowiek, masz robić za bankomat, a jak laska dobrze zarabia to masz być ładnym tłem i tez wyskakiwac z kasy, a ja wsumie robie to samo, bo zeby zdobyc wartosciową dzieczyne tez inwestuje środki tyle że różnica jest taka ze ty patrzysz na swoją i widzisz ciągle tą samą osobe tyle ze o kolejny rok starszą, a ja jestem jak ta pszczółka Twisted Evil 

Kiedyś tez wierzyłem w miłośc dałbym sobie ręke odciąć tak jej ufałem, i dziś kurwa nie miałbym ręki
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47958
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:02

Diablo napisał:


znam sporo małżeństw, i tak sobie siedze na plazy, zimne piwo popijam (lato to jedyny okres kiedy lubie sie napic zimnego piwa) i tak słucham : "stary ja juz na nią patrzeć nie moge, znów mi zrobi bure ze poxno do chaty wracam, inny: kurwa ja juz nie wiem co to sex z żoną wiecznie ją głowa boli :Detc etc " Very Happy

Żona to zawsze będzie obcy człowiek, masz robić za bankomat, a jak laska dobrze zarabia to masz być ładnym tłem i tez wyskakiwac z kasy, a ja wsumie robie to samo, bo zeby zdobyc wartosciową dzieczyne tez inwestuje środki tyle że różnica jest taka ze ty patrzysz na swoją i widzisz ciągle tą samą osobe tyle ze o kolejny rok starszą, a ja jestem jak ta pszczółka Twisted Evil 

Kiedyś tez wierzyłem w miłośc dałbym sobie ręke odciąć tak jej ufałem, i dziś kurwa nie miałbym ręki

bo Ty szukasz i ładnej i mądrej i moze jeszcze gospodarnej
a tak bez haremu sie nie da bo na te 3 cechy potrzeba z 10 kobiet

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:18

Argos napisał:
Diablo napisał:


znam sporo małżeństw, i tak sobie siedze na plazy, zimne piwo popijam (lato to jedyny okres kiedy lubie sie napic zimnego piwa) i tak słucham : "stary ja juz na nią patrzeć nie moge, znów mi zrobi bure ze poxno do chaty wracam, inny: kurwa ja juz nie wiem co to sex z żoną wiecznie ją głowa boli :Detc etc " Very Happy

Żona to zawsze będzie obcy człowiek, masz robić za bankomat, a jak laska dobrze zarabia to masz być ładnym tłem i tez wyskakiwac z kasy, a ja wsumie robie to samo, bo zeby zdobyc wartosciową dzieczyne tez inwestuje środki tyle że różnica jest taka ze ty patrzysz na swoją i widzisz ciągle tą samą osobe tyle ze o kolejny rok starszą, a ja jestem jak ta pszczółka Twisted Evil 

Kiedyś tez wierzyłem w miłośc dałbym sobie ręke odciąć tak jej ufałem, i dziś kurwa nie miałbym ręki

bo Ty szukasz i ładnej i mądrej i moze jeszcze gospodarnej
a tak bez haremu sie nie da bo na te 3 cechy potrzeba z 10 kobiet

To przechodź na Islam. W Rosji mimo, że oficjalnie obowiązuje monogamia wyznawcy allaha mogą mieć do 4 żon. Jedna jest "oficjalna", a kolejne zaślubione tylko przez muftiego. Problemem z większą ilością bab jest to, że koran wymaga równego traktowania. Jednej kupisz futro to pozostałym musisz kupić to samo, bo inaczej kosę można dostać od rodzinki. W sumie drogi interes tylko dla zamożnych lol! 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:18

Argos napisał:
MICHU napisał:

heh:x 
To że wspominam ciągle Pana Zdzisława i Jego słowa to tak już mam bo to jest uznanie osoby kogoś oraz kawał Mojego życia.
To prawda, że uczył Mnie bardzo prosto tradingu w swoich słowach, których sens później też odnajdywałem w literaturze naukowej i łapałem banana, że już to od Zdzisława dawno wiem.
Te Moje zamiłowanie do skalpingu to Pan Zdzisław Mnie ukształtował.
Pamiętam do dziś te jego słynne: "obraz rynku", "zmiana sentymentu rynku"[ dzisiaj po Naszemu - przekrętka systemu:)  , "poczekaj na punkt odniesienia", "poszerzanie koryta", "spada czy koryguje się ?", "nie wchodź  w środek" itd
Jeśli nie wiecie wyjaśniam, że banalne "nie można zarobić 2 razy na tym samym" przestrzega przed tradingiem na ogranym już setapie, co prowadzi
wprost do strat z overtradingu.

Razem graliśmy na tych "polskich konikach" jak się już wtedy mówiło.
I pomyśleć, że lewar 1:10 to był wtedy hicior, hehe.

Jako doświadczony trader pewnie wiedział czym kończy się zwłaszcza i przy pomocy tradingu lewarowanego brak zachowania umiaru, zaślepienie i uczynienie pieniędzy swoim wrogiem. Tak wrogiem, bo niewłaściwy trading zatruwa o czym doskonale wiemy jako traderzy.
Źle używane pieniądze stają się takim wrogiem tradera, przekreślają plany i negują sens tego zajęcia bo co to za interes ciągle odrabiać.Shocked 

Zatem na chłodno pieniądze do tradingu to narzędzie pracy, traktować instrumentalnie jak rzecz nabytą/wyłączenie emocji po zajęciu pozycji/ ale używać odpowiednio i z rozsądkiem.

Tak więc po ograniu setapu, zarobieniu pieniędzy odganiał mnie z POKu od monitora.Smile 
"Idź do domu bo zaraz stracisz, żonie kwiatka kup". [ w domyśle stracisz co zarobiłeś, lepiej niż to utracić wydać na coś pożytecznego. Stąd pewnie kwiatek dla żony.Smile ]


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

Już wyjaśniam.
Tzn nic Mi nie wiadomo aby było z Panem Zdzisławem broń Boziu coś źle, po prostu po nadejściu ery internetu przesiadywanie w POKu stracilo sens i tym samym nawiązane przyjaźnie się pokończyły. Władka też dawno nie widziałem.Smile 
Byłem w miejscu gdzie kiedyś Pan Zdzisław prowadził biuro / bez szczegółów/ ale ponoć juś zlikwidowane. Emeryta spokojny żywot górą.Suspect 
Widzieliśmy się kiedyś omen nomen pod Biedronką, po Mallborasie wypalilim, pogadalim akutat wtedy era forexu już dawno nastała, powstało też UFO.Very Happy 
Podziękowałem Panu Zdzisławowi jeszcze raz za wszystko, podkreśliłem że sól tradingu to dla Mnie właśnie On. Umawialiśmy się na to piwo, no niech ja Go jeszcze raz tylko spotkam to nie popuszczę.
Jakby nie patrzeć, wszystkie cechy Mojego sysa zawierają i korzystają ze wskazówek przekazywanych Mi onegdaj przez Pan Zdzisława.

Na to żeby stwierdzić czy spada czy koryguje się to mam dobrze z kilka parametrów.
Trzymanie antytrendowej do oporu.king 
Wiele rzeczy, nie będę się rozpisywał i ponad to zdradzał warsztat, chociaż prawie wszystko odsłonięte.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:22

Wy się kiście na PL morzem gdzie palca nie można wcisnąć i jak pada to można tylko zachlać

Fajna muzyczka Cool 


Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:23

Argos napisał:


bo Ty szukasz i ładnej i mądrej i moze jeszcze gospodarnej
a tak bez haremu sie nie da bo na te 3 cechy potrzeba z 10 kobiet
A ja taką mam....moją córcię Smile
Wszystkie najlepsze cechy po ojcu przejęła. Smile
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:28

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:
Diablo napisał:


znam sporo małżeństw, i tak sobie siedze na plazy, zimne piwo popijam (lato to jedyny okres kiedy lubie sie napic zimnego piwa) i tak słucham : "stary ja juz na nią patrzeć nie moge, znów mi zrobi bure ze poxno do chaty wracam, inny: kurwa ja juz nie wiem co to sex z żoną wiecznie ją głowa boli :Detc etc " Very Happy

Żona to zawsze będzie obcy człowiek, masz robić za bankomat, a jak laska dobrze zarabia to masz być ładnym tłem i tez wyskakiwac z kasy, a ja wsumie robie to samo, bo zeby zdobyc wartosciową dzieczyne tez inwestuje środki tyle że różnica jest taka ze ty patrzysz na swoją i widzisz ciągle tą samą osobe tyle ze o kolejny rok starszą, a ja jestem jak ta pszczółka Twisted Evil 

Kiedyś tez wierzyłem w miłośc dałbym sobie ręke odciąć tak jej ufałem, i dziś kurwa nie miałbym ręki

bo Ty szukasz i ładnej i mądrej i moze jeszcze gospodarnej
a tak bez haremu sie nie da bo na te 3 cechy potrzeba z 10 kobiet

To przechodź na Islam. W Rosji mimo, że oficjalnie obowiązuje monogamia wyznawcy allaha mogą mieć do 4 żon. Jedna jest "oficjalna", a kolejne zaślubione tylko przez muftiego. Problemem z większą ilością bab jest to, że koran wymaga równego traktowania. Jednej kupisz futro to pozostałym musisz kupić to samo, bo inaczej kosę można dostać od rodzinki. W sumie drogi interes tylko dla zamożnych lol! 

panowie mam dopiero 35 lat, staram sie dbac o siebie, uprawiac sport etc, jestem pełen sił witalnych, ja nie wierze w coś takiego jak monogamia to wymysł cywilizacyjny, zabazpeczenie kobiety i potomstwa a statystyka pokazuje dobitnie jaki procent małżenstw sie rozpada, i tekst o szklance wody przestaje być obowiązujący. Posiadanie potomstwa tez jest dyskusyjne w dzisiejszym świecie, bo ZOLy, hospicja i domy starców wyrastają jak grzyby po deszczu i jako starzy ludzie będziemy dla młodych ciężarem, a więc jezeli mam do wyboru wybrac życie z żoną, dziecmi raz do roku urlop a reszta życia w pracy czy przed telewizorem to chyba jednak wole swoją ścieżkę zyciową, nie jest pozbawiona wybojów ale to moja decyzja i ja poniose konsekwencje tych wyborów.
Na gadke co ty pedał jesteś że sie nie żenisz to zwykle odpowiadam zeby dał mi telefon do swojej żonki (jezeli atrakcyjna*) - jeszcze żaden nie dał, a przeciez tak im ufają Very Happy
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:30

[quote="MICHU"]
Argos napisał:
MICHU napisał:


Już wyjaśniam.
Tzn nic Mi nie wiadomo aby było z Panem Zdzisławem broń Boziu coś źle, po prostu po nadejściu ery internetu przesiadywanie w POKu stracilo sens i tym samym nawiązane przyjaźnie się pokończyły. Władka też dawno nie widziałem.Smile 
Byłem w miejscu gdzie kiedyś Pan Zdzisław prowadził biuro / bez szczegółów/ ale ponoć juś zlikwidowane. Emeryta spokojny żywot górą.Suspect 
Widzieliśmy się kiedyś omen nomen pod Biedronką, po Mallborasie wypalilim, pogadalim akutat wtedy era forexu już dawno nastała, powstało też UFO.Very Happy 
Podziękowałem Panu Zdzisławowi jeszcze raz za wszystko, podkreśliłem że sól tradingu to dla Mnie właśnie On. Umawialiśmy się na to piwo, no niech ja Go jeszcze raz tylko spotkam to nie popuszczę.
Jakby nie patrzeć, wszystkie cechy Mojego sysa zawierają i korzystają ze wskazówek przekazywanych Mi onegdaj przez Pan Zdzisława.

Na to żeby stwierdzić czy spada czy koryguje się to mam dobrze z kilka parametrów.
Trzymanie antytrendowej do oporu.king 
Wiele rzeczy, nie będę się rozpisywał i ponad to zdradzał warsztat, chociaż prawie wszystko odsłonięte.
 
co siem tak roztkliwiasz ??
jak jest tak dobrze to czemu jest choooojowato ??? king 
wiadomo, ze świat idzie do przodu
są nowe techniki zarabiania, trejdowania
dzisiaj marne 3% dziennie nikogo nie rajcuje ani na nic nie wystarcza ( jachty coraz droższe )
ty siem michu technologicznie musisz zaawansować ( lepsze wydajniejsze lampy, nanorurki, systemy wodorowe - ekologia )
Pan Zdzichu pewnie juś dawno śmiga na systemach interfejsu biologcznego z uwzględnieniem biopolarnych stoplosso/stoprofitów a ty ???
dalej jedziesz na przysłowiowej rurce fermentacyjnej !!!!!
wydajność się liczy chłopie !!!
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić dobryżart 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:33

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

Argos nie pisz, że tego nie qmasz, bo nie uwierzę, że ktoś z takim doświadczeniem na rynku tego nie jarzy. Problemem Micha jest jego goła doopa. Mądre przysłowie mówi "Z gawna bicza nie ukręcisz" i tutaj jest cała filozofia tradingu. Nie mając kapitału nie masz szans na zarabianie bo kwoty jakie możesz zarobić mając do dyspozycji depo rzędu kilku stówek lub nawet kilku tysi to można conajwyżej na fajki albo pifko zarobić. Inaczej wchodzisz pod korek i jedna zła transakcja sprawia, że wracasz do butelek. Moim zdaniem uzyskanie STAŁEJ miesięcznej stopy zwrotu na poziomie 4-5% to już mistrzostwo świata. Żeby myśleć o utrzymawaniu się z rynku trzeba mieć więc depo na poziomie minimum 100K PLN, a jak chcesz myśleć o milionach to kilka razy więcej. Wszystko inne to hazard, a jak to w kasynie bywa wszystko zależy od szczęścia. Masz super farta to z 10 kilo zrobisz milion. 99,99% leszcza nie ma...

Też jestem ciekawy kim jest (był) Pan Zygmunt. Znając życie miał chłop dobre podejście, ale kapitału brakowało.

Tzn przyznaję że robienie 15% na dzień ( żeby coś odczuwalnie zarabiać ) po kilku dniach wykończyło Mnie tak psychicznie, że głowa nie przyjmowała żadnych dodatkowych bodźców.
Nie byłem nawet w stanie UFO przeglądać, gapiłem się tylko tępo w pasiaka.

Finał tej historii jest taki że muszę o połowę zmniejszyć wielkość pozycji a dodatkowo przez około 5 dni będę darmo robił.
Na 400 zł dziennie jeszcze jednak nie pora. Za szybko.Embarassed 
Zatem 200 musi na razie wystarczyć.

Odpowiadając na tezy o utrzymywaniu się z rynku spokojnie 10k wystarczy.
Połowa urobku na życie, połowa do kumulacji.

Stała miesięczna stopa 4 - 5% to ja tutaj myślę o dniówce.
Niech to pozostanie standardem.

Podstaw Mi konto Bosia to Ci pokaże.Cool 
DD powyżej 10% - 20% ja pokrywam.king
Raczej 10% jednak, z tym że jak nie będzie dniówki 5% to pacz Max DD 10% przyczyną.

 


Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:35

neuron napisał:
...
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić

1. Tylko dobry marketing i PR! Coś pozytywnego bo na teksty o byciu chorym na raka i wieszaniu się to już nikt się nabierze Twisted Evil 
2. Uważam, że jesteś niesprawiedliwy Neuron. Michu na dzień dzisiejszy ma odpwiednio dobry warsztat to przepierdolenia dowolnie dużej kasy w ciągu kilku dni. Nic tu nie trzeba już ulepszać lol! 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:37

neuron napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:



Już wyjaśniam.
Tzn nic Mi nie wiadomo aby było z Panem Zdzisławem broń Boziu coś źle, po prostu po nadejściu ery internetu przesiadywanie w POKu stracilo sens i tym samym nawiązane przyjaźnie się pokończyły. Władka też dawno nie widziałem.Smile 
Byłem w miejscu gdzie kiedyś Pan Zdzisław prowadził biuro / bez szczegółów/ ale ponoć juś zlikwidowane. Emeryta spokojny żywot górą.Suspect 
Widzieliśmy się kiedyś omen nomen pod Biedronką, po Mallborasie wypalilim, pogadalim akutat wtedy era forexu już dawno nastała, powstało też UFO.Very Happy 
Podziękowałem Panu Zdzisławowi jeszcze raz za wszystko, podkreśliłem że sól tradingu to dla Mnie właśnie On. Umawialiśmy się na to piwo, no niech ja Go jeszcze raz tylko spotkam to nie popuszczę.
Jakby nie patrzeć, wszystkie cechy Mojego sysa zawierają i korzystają ze wskazówek przekazywanych Mi onegdaj przez Pan Zdzisława.

Na to żeby stwierdzić czy spada czy koryguje się to mam dobrze z kilka parametrów.
Trzymanie antytrendowej do oporu.king 
Wiele rzeczy, nie będę się rozpisywał i ponad to zdradzał warsztat, chociaż prawie wszystko odsłonięte.
 
co siem tak roztkliwiasz ??
jak jest tak dobrze to czemu jest choooojowato ??? king 
wiadomo, ze świat idzie do przodu
są nowe techniki zarabiania, trejdowania
dzisiaj marne 3% dziennie nikogo nie rajcuje ani na nic nie wystarcza ( jachty coraz droższe )
ty siem michu technologicznie musisz zaawansować ( lepsze wydajniejsze lampy, nanorurki, systemy wodorowe - ekologia )
Pan Zdzichu pewnie juś dawno śmiga na systemach interfejsu biologcznego z uwzględnieniem biopolarnych stoplosso/stoprofitów a ty ???
dalej jedziesz na przysłowiowej rurce fermentacyjnej !!!!!
wydajność się liczy chłopie !!!
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić  dobryżart 

TPH lol! lol! lol! 

Typowy Polski ( Polaczkowski) Hejter.
Cieszysz się z cudzego niepowodzenia, nie ?
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  EmptySob 27 Lip 2013, 11:39

MICHU napisał:
Podstaw Mi konto Bosia to Ci pokaże.Cool 

Michu mówisz i masz! Laughing 

masz tutaj link i pochwal się co potrafisz...Laughing 

http://bossafx.pl/fx/oferta/platformy/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» UFO - 03-04.08.2013r. Weekend
» UFO - 28-29.09.2013r. Weekend
» UFO - 24-25.08.2013r. Weekend
» UFO - 21-22.12.2013r. Weekend
» UFO - 14.09-15.09.2013r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: