Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend

Go down 
+22
MoralnyNiepokój
Damian
barany
dziadek
filip
L.A.2022
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
janek
Aligator
Reser
Valdi
IronFX
thorgall
kaczor
neuron
TRADER
nomad
AgroTrader
MICHU
tarzan
Diablo
Piotrek691
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:41

Piotrek691 napisał:
neuron napisał:
...
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić

1. Tylko dobry marketing i PR! Coś pozytywnego bo na teksty o byciu chorym na raka i wieszaniu się to już nikt się nabierze Twisted Evil 
2. Uważam, że jesteś niesprawiedliwy Neuron. Michu na dzień dzisiejszy ma odpwiednio dobry warsztat to przepierdolenia dowolnie dużej kasy w ciągu kilku dni. Nic tu nie trzeba już ulepszać lol! 

Ale mam satysfakcję że przez parę dni robiłem po 400 dziennie z 1/20 kapitału którym Ty "obracasz".

Zatem powinieneś mieć dniówkę 8k.

W rok pewnie tyle nie zrobisz.

lol! lol! lol! 

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:48

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
Podstaw Mi konto Bosia to Ci pokaże.Cool 

Michu mówisz i masz! Laughing 

masz tutaj link i pochwal się co potrafisz...Laughing 

http://bossafx.pl/fx/oferta/platformy/

To może szacowny mod pochwali się swoimi dokonaniami ?

Ale racja nawet dniówka 1% wystarczy, i tak zarabiasz wtedy spore pieniądze [na tradingu].



Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:50

Argos napisał:
Diablo napisał:
Piotrek691 napisał:
Wstawać spekulanty!

Dzisiaj i jutro jest duże prawdopodobieństwo, że nic się nie straci na rynku Laughing 

a nawet sie zarobi, ja za pomysłem kaczora zamierzam turystom cole sprzedawać w wypasionych kubeczkach  Very Happy

to jest ponizej jakiegos rozsadnego ,cywilizowanego poziomu
jesli nie chcesz byc tak sam potraktowany -a chyba nie chcesz ? - to nie rob tego innym

tym bardziej ze taki kubek to grosze
wiec tutaj raczej nie o chec zysku chodzi ale o dokuczenie  innym bezinteresownie
a to juz jest  zwykłym skurwysyństwem w czystej postaci

Nie rob tego! Sapristi!

chuuja sie znasz, jako byly ZSL owiec- pacholek komunistow nie rozumiesz co to prawdziwy biznes.
Na poczatku lat 90 wlasnie tych kubeczkow nie bylo! Nie mozna ich bylo kupic, stad ta cala historia.
Oj osly jestes glupszy niz myslalem:mur: 
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:51

MICHU napisał:


Ale mam satysfakcję że przez parę dni robiłem po 400 dziennie z 1/20 kapitału którym Ty "obracasz".
Zatem powinieneś mieć dniówkę 8k.
W rok pewnie tyle nie zrobisz.

Musisz zmienić forum. Tutaj nikt Ci już złotówki nie da.

No chyba, że Hiob. Myślę, że on naprawdę wierzy w Twój system, a do tego chłop bogaty. Duże zapasy kaszy zgromadził i myślę, że jak do niego uderzysz to nie odmówi doping
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:54

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14344697,ZUS_nie_ma_sensu__Wypisuje_sie_z_systemu.html#MT

facetowi sie to nieuda , bo jest solidarnosc pokoleniowa, co najwyzej sprowokuje dyskusje na temat systemu, dla mnie odprowadzanie składek to zwykły podatek, mam znajomego facet ma 45 lat, od 10 lat jest emerytem bo to zwykły wojskowy i co mam uwierzyć ze z jego składek jest on utrzymywany?? reszta go utrzymuje co będzie zapierdalac do 67 roku życia i tyle

przy tej skali emigracji, system musi upaść, chyba ze bedzie dotowany przez budżet państwa, szkoda ze pomysł Pawlaka upadł był najbardziej logiczny


Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Sob 27 Lip 2013, 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:56

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
Podstaw Mi konto Bosia to Ci pokaże.Cool 

Michu mówisz i masz! Laughing 

masz tutaj link i pochwal się co potrafisz...Laughing 

http://bossafx.pl/fx/oferta/platformy/

Jednak trza uważać What a Face 

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Ddhg


Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:56

MICHU napisał:
neuron napisał:
MICHU napisał:

TPH lol! lol! lol! 

Typowy Polski ( Polaczkowski) Hejter.
Cieszysz się z cudzego niepowodzenia, nie ?
to ty masz jakieś niepowodzenie ?? affraid affraid affraid 
przecież nie przepierdalasz swojej kasy !!!
michu ty masz jak pączek w maśle !!!
a tak ogólnie to ja czasami lubię ciebie poczytać i siem nieco rozweselić Very Happy 
czasami tylko przeskakuję teksty gdy w trzeciej linijce przestaję rozumieć co piszesz ale przecież nikt nie jest doskonały i może ci się przytrafić gorszy dzień lol! 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:58

MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:

heh:x 
To że wspominam ciągle Pana Zdzisława i Jego słowa to tak już mam bo to jest uznanie osoby kogoś oraz kawał Mojego życia.
To prawda, że uczył Mnie bardzo prosto tradingu w swoich słowach, których sens później też odnajdywałem w literaturze naukowej i łapałem banana, że już to od Zdzisława dawno wiem.
Te Moje zamiłowanie do skalpingu to Pan Zdzisław Mnie ukształtował.
Pamiętam do dziś te jego słynne: "obraz rynku", "zmiana sentymentu rynku"[ dzisiaj po Naszemu - przekrętka systemu:)  , "poczekaj na punkt odniesienia", "poszerzanie koryta", "spada czy koryguje się ?", "nie wchodź  w środek" itd
Jeśli nie wiecie wyjaśniam, że banalne "nie można zarobić 2 razy na tym samym" przestrzega przed tradingiem na ogranym już setapie, co prowadzi
wprost do strat z overtradingu.

Razem graliśmy na tych "polskich konikach" jak się już wtedy mówiło.
I pomyśleć, że lewar 1:10 to był wtedy hicior, hehe.

Jako doświadczony trader pewnie wiedział czym kończy się zwłaszcza i przy pomocy tradingu lewarowanego brak zachowania umiaru, zaślepienie i uczynienie pieniędzy swoim wrogiem. Tak wrogiem, bo niewłaściwy trading zatruwa o czym doskonale wiemy jako traderzy.
Źle używane pieniądze stają się takim wrogiem tradera, przekreślają plany i negują sens tego zajęcia bo co to za interes ciągle odrabiać.Shocked 

Zatem na chłodno pieniądze do tradingu to narzędzie pracy, traktować instrumentalnie jak rzecz nabytą/wyłączenie emocji po zajęciu pozycji/ ale używać odpowiednio i z rozsądkiem.

Tak więc po ograniu setapu, zarobieniu pieniędzy odganiał mnie z POKu od monitora.Smile 
"Idź do domu bo zaraz stracisz, żonie kwiatka kup". [ w domyśle stracisz co zarobiłeś, lepiej niż to utracić wydać na coś pożytecznego. Stąd pewnie kwiatek dla żony.Smile ]


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

Już wyjaśniam.
Tzn nic Mi nie wiadomo aby było z Panem Zdzisławem broń Boziu coś źle, po prostu po nadejściu ery internetu przesiadywanie w POKu stracilo sens i tym samym nawiązane przyjaźnie się pokończyły. Władka też dawno nie widziałem.Smile 
Byłem w miejscu gdzie kiedyś Pan Zdzisław prowadził biuro / bez szczegółów/ ale ponoć juś zlikwidowane. Emeryta spokojny żywot górą.Suspect 
Widzieliśmy się kiedyś omen nomen pod Biedronką, po Mallborasie wypalilim, pogadalim akutat wtedy era forexu już dawno nastała, powstało też UFO.Very Happy 
Podziękowałem Panu Zdzisławowi jeszcze raz za wszystko, podkreśliłem że sól tradingu to dla Mnie właśnie On. Umawialiśmy się na to piwo, no niech ja Go jeszcze raz tylko spotkam to nie popuszczę.
Jakby nie patrzeć, wszystkie cechy Mojego sysa zawierają i korzystają ze wskazówek przekazywanych Mi onegdaj przez Pan Zdzisława.

Na to żeby stwierdzić czy spada czy koryguje się to mam dobrze z kilka parametrów.
Trzymanie antytrendowej do oporu.king 
Wiele rzeczy, nie będę się rozpisywał i ponad to zdradzał warsztat, chociaż prawie wszystko odsłonięte.
 

ufo powstalo wczesniej nzi era forexu w 2007 to ja i krt chyba jako jedyni gralismy zagranica,moze kazik jeszcze reszta nawet nei wiedziala co to jets
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:58

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:


Ale mam satysfakcję że przez parę dni robiłem po 400 dziennie z 1/20 kapitału którym Ty "obracasz".
Zatem powinieneś mieć dniówkę 8k.
W rok pewnie tyle nie zrobisz.

Musisz zmienić forum. Tutaj nikt Ci już złotówki nie da.

No chyba, że Hiob. Myślę, że on naprawdę wierzy w Twój system, a do tego chłop bogaty. Duże zapasy kaszy zgromadził i myślę, że jak do niego uderzysz to nie odmówi doping

Ale spokojnie, 1 dniowy pokaz to jeszcze nie na stałe.

Może i Cie byłoby stać ale raczej wątpię, gdybyś z rok odkładał samemu nie grając to może, może.
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 11:59

Piotrek691 napisał:
neuron napisał:
...
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić

1. Tylko dobry marketing i PR! Coś pozytywnego bo na teksty o byciu chorym na raka i wieszaniu się to już nikt się nabierze Twisted Evil 
2. Uważam, że jesteś niesprawiedliwy Neuron. Michu na dzień dzisiejszy ma odpwiednio dobry warsztat to przepierdolenia dowolnie dużej kasy w ciągu kilku dni. Nic tu nie trzeba już ulepszać lol! 
systemy do przepierdalania kasy to zawsze miejsce na innowacyjność, samodoskonalenie, zmierzanie do doskonałości !!! lol! 

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:06

neuron napisał:
MICHU napisał:



TPH lol! lol! lol! 

Typowy Polski ( Polaczkowski) Hejter.
Cieszysz się z cudzego niepowodzenia, nie ?
to ty masz jakieś niepowodzenie ?? affraid affraid affraid 
przecież nie przepierdalasz swojej kasy !!!
michu ty masz jak pączek w maśle !!!
a tak ogólnie to ja czasami lubię ciebie poczytać i siem nieco rozweselić Very Happy 
czasami tylko przeskakuję teksty gdy w trzeciej linijce przestaję rozumieć co piszesz ale przecież nikt nie jest doskonały i może ci się przytrafić gorszy dzień lol! 

Czy niepowodzenie ?
No tak, nie da się robić 15% dziennie co dziennie.

400 stówy dniówki to tylko z większego depo.

400 zł stanowi 5% jakiej kwoty ?

lol! lol! lol! 

Ps. Neuron, nie odpowiadaj. Juś policzyłem na liczydle że marne 8k czyli za 2 miechy.
Pewnie dłużej bo Micha nie jest na powietrze.rabbit 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:10

neuron napisał:
Piotrek691 napisał:
neuron napisał:
...
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić

1. Tylko dobry marketing i PR! Coś pozytywnego bo na teksty o byciu chorym na raka i wieszaniu się to już nikt się nabierze Twisted Evil 
2. Uważam, że jesteś niesprawiedliwy Neuron. Michu na dzień dzisiejszy ma odpwiednio dobry warsztat to przepierdolenia dowolnie dużej kasy w ciągu kilku dni. Nic tu nie trzeba już ulepszać lol! 
systemy do przepierdalania kasy to zawsze miejsce na innowacyjność, samodoskonalenie, zmierzanie do doskonałości !!!  lol! 

Niech będzie, że systemy do przepierdalania kasy.

za 3 dni 1200 wypłacono lol! lol! lol! 

Przez pół roku tyle nie zarobiłeś. Very Happy

Ps. Jak rzucam monetą wcale lepiej nie jest więc nic dziwnego.geek  
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:17

kaczor napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:

heh:x 
To że wspominam ciągle Pana Zdzisława i Jego słowa to tak już mam bo to jest uznanie osoby kogoś oraz kawał Mojego życia.
To prawda, że uczył Mnie bardzo prosto tradingu w swoich słowach, których sens później też odnajdywałem w literaturze naukowej i łapałem banana, że już to od Zdzisława dawno wiem.
Te Moje zamiłowanie do skalpingu to Pan Zdzisław Mnie ukształtował.
Pamiętam do dziś te jego słynne: "obraz rynku", "zmiana sentymentu rynku"[ dzisiaj po Naszemu - przekrętka systemu:)  , "poczekaj na punkt odniesienia", "poszerzanie koryta", "spada czy koryguje się ?", "nie wchodź  w środek" itd
Jeśli nie wiecie wyjaśniam, że banalne "nie można zarobić 2 razy na tym samym" przestrzega przed tradingiem na ogranym już setapie, co prowadzi
wprost do strat z overtradingu.

Razem graliśmy na tych "polskich konikach" jak się już wtedy mówiło.
I pomyśleć, że lewar 1:10 to był wtedy hicior, hehe.

Jako doświadczony trader pewnie wiedział czym kończy się zwłaszcza i przy pomocy tradingu lewarowanego brak zachowania umiaru, zaślepienie i uczynienie pieniędzy swoim wrogiem. Tak wrogiem, bo niewłaściwy trading zatruwa o czym doskonale wiemy jako traderzy.
Źle używane pieniądze stają się takim wrogiem tradera, przekreślają plany i negują sens tego zajęcia bo co to za interes ciągle odrabiać.Shocked 

Zatem na chłodno pieniądze do tradingu to narzędzie pracy, traktować instrumentalnie jak rzecz nabytą/wyłączenie emocji po zajęciu pozycji/ ale używać odpowiednio i z rozsądkiem.

Tak więc po ograniu setapu, zarobieniu pieniędzy odganiał mnie z POKu od monitora.Smile 
"Idź do domu bo zaraz stracisz, żonie kwiatka kup". [ w domyśle stracisz co zarobiłeś, lepiej niż to utracić wydać na coś pożytecznego. Stąd pewnie kwiatek dla żony.Smile ]


wycialem to co niezrozumiale i niepotrzebne
a to co zostalo jest jak najbardziej sensowne i klarowne
widzisz Michu piszesz rozsadnie a wiec i myslisz rozsadnie (nie zawsze niestety )
tylko dlaczego nie robisz tego o czym piszesz ???


Napisz moze wiecej  kto to byl Pan  Zdzisław bo widze ze mądry i doswiadczony  z niego gosc
z dystansem do gieldy i zycia
jak mu sie teraz wiedzie ? - mam nadzieje ze nadal dobrze bo to "wspominanie " źle sie kojarzy

Już wyjaśniam.
Tzn nic Mi nie wiadomo aby było z Panem Zdzisławem broń Boziu coś źle, po prostu po nadejściu ery internetu przesiadywanie w POKu stracilo sens i tym samym nawiązane przyjaźnie się pokończyły. Władka też dawno nie widziałem.Smile 
Byłem w miejscu gdzie kiedyś Pan Zdzisław prowadził biuro / bez szczegółów/ ale ponoć juś zlikwidowane. Emeryta spokojny żywot górą.Suspect 
Widzieliśmy się kiedyś omen nomen pod Biedronką, po Mallborasie wypalilim, pogadalim akutat wtedy era forexu już dawno nastała, powstało też UFO.Very Happy 
Podziękowałem Panu Zdzisławowi jeszcze raz za wszystko, podkreśliłem że sól tradingu to dla Mnie właśnie On. Umawialiśmy się na to piwo, no niech ja Go jeszcze raz tylko spotkam to nie popuszczę.
Jakby nie patrzeć, wszystkie cechy Mojego sysa zawierają i korzystają ze wskazówek przekazywanych Mi onegdaj przez Pan Zdzisława.

Na to żeby stwierdzić czy spada czy koryguje się to mam dobrze z kilka parametrów.
Trzymanie antytrendowej do oporu.king 
Wiele rzeczy, nie będę się rozpisywał i ponad to zdradzał warsztat, chociaż prawie wszystko odsłonięte.
 

ufo powstalo wczesniej nzi era forexu w 2007 to ja i krt chyba jako jedyni gralismy zagranica,moze kazik jeszcze reszta nawet nei wiedziala co to jets

pamiętam Finspreads, dobrze wspominam tą platforme, sporo cisnąłem wtedu na USD/CAD bo pare minut był opoxniony do jankesa, wiec jak Jankes cisnął to wiadomo było ze trzeba bylo szybko ustawic sie na looni, zysk praktycznie bez ryzyka, 7 miesiecy to działało.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:24

usd/cad i zloto robia trojkaty wiec koncowki ruchu na tym z jednym strzalem jeszcze (loonie w dol zloto w gore)
sp500 zapierdala pewnie na 1740 gdzies po czym jakas jebitniejsza korekta
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:26

neuron napisał:
Piotrek691 napisał:
neuron napisał:
...
jeżeli miałbym coś doradzać to musisz rozbudować dział pozyskiwania pieniędzy od klientów do poziomu ze trzy bańki miesiecznie a wtedy bedzie cię stać już naprawdę dużo przepierdolić

1. Tylko dobry marketing i PR! Coś pozytywnego bo na teksty o byciu chorym na raka i wieszaniu się to już nikt się nabierze Twisted Evil 
2. Uważam, że jesteś niesprawiedliwy Neuron. Michu na dzień dzisiejszy ma odpwiednio dobry warsztat to przepierdolenia dowolnie dużej kasy w ciągu kilku dni. Nic tu nie trzeba już ulepszać lol! 
systemy do przepierdalania kasy to zawsze miejsce na innowacyjność, samodoskonalenie, zmierzanie do doskonałości !!!  lol! 

W przypadku Micha, uważam, że jeśli chodzi o technikę, styl oraz tempo osiągnał on już poziom GURU i lepiej być już nie może cheers 
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:32

kaczor napisał:
usd/cad i zloto robia trojkaty wiec koncowki ruchu na tym z jednym strzalem jeszcze (loonie w dol zloto w gore)
sp500 zapierdala pewnie na 1740 gdzies po czym jakas jebitniejsza korekta

IMHO najbliższa możliwa korekta na jankesie to dopiero wrzesień i nawet jeśli FED nie obniży wtedy tempa dodruku to zawsze będzie pretekst to zwały. W sumie można by eL na Jankesa, ale osobiście mam nadzieję, na lekką szarpankę w górę, aby zmienność spadła.

Jak ktoś ma kasę na VIX-a to przy poziomie poniżej 15 to w miarę pewna kasa, tylko trzeba kupować nie najbliższą serię tylko conajmniej 2 miechy do przodu. Ja się teraz czaję na serię październikową. Wynika to z tego, że koszty transakcyjne zmiany serii to ok. 1 punkt lub nawet więcej. 1 punkt = 1 kilo USD
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:41

Diablo napisał:
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14344697,ZUS_nie_ma_sensu__Wypisuje_sie_z_systemu.html#MT

facetowi sie to nieuda , bo jest solidarnosc pokoleniowa, co najwyzej sprowokuje dyskusje na temat systemu, dla mnie odprowadzanie składek to zwykły podatek, mam znajomego facet ma 45 lat, od 10 lat jest emerytem bo to zwykły wojskowy i co mam uwierzyć ze z jego składek jest on utrzymywany?? reszta go utrzymuje co będzie zapierdalac do 67 roku życia i tyle

przy tej skali emigracji, system musi upaść, chyba ze bedzie dotowany przez budżet państwa, szkoda ze pomysł Pawlaka upadł był najbardziej logiczny
TEN SYSTEM JUŻ UPADŁ
co roku dopłaca się z budźetu po 40mld zł
albo przejdziemy na system kanadyjski tj. każdemu po tysiaku z budźetu albo pogrążamy się dalej

keszcze tylko kaczor wierzy że te składki to nie podatek Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:42

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
usd/cad i zloto robia trojkaty wiec koncowki ruchu na tym z jednym strzalem jeszcze (loonie w dol zloto w gore)
sp500 zapierdala pewnie na 1740 gdzies po czym jakas jebitniejsza korekta

IMHO najbliższa możliwa korekta na jankesie to dopiero wrzesień i nawet jeśli FED nie obniży wtedy tempa dodruku to zawsze będzie pretekst to zwały. W sumie można by eL na Jankesa, ale osobiście mam nadzieję, na lekką szarpankę w górę, aby zmienność spadła.

Jak ktoś ma kasę na VIX-a to przy poziomie poniżej 15 to w miarę pewna kasa, tylko trzeba kupować nie najbliższą serię tylko conajmniej 2 miechy do przodu. Ja się teraz czaję na serię październikową. Wynika to z tego, że koszty transakcyjne zmiany serii to ok. 1 punkt lub nawet więcej. 1 punkt = 1 kilo USD

coz nei wchodze w kwestie czasowe ale ostatnia fala jzu jest bardzo wydluzona i po prostu musi byc korekta, juz sa dywergencje na RSI i MACD, relacja bykow do niedziwiedzi to chyba 88% ! I bedzie to korekta wyzszego rzedu niz te maluchy ostatnio i wyzszego rzedu niz ta od 1680 do 1560.
Oznacza to ze wszyscy juz uwazaja ze nigdy nie spadnie, dlatego ja teraz wchodze w L i do 1740 trzymam, ale pozniej nie biore od razu S tylko czekam na zlamanie linii trendu tego wzrostu od 1560
Tak po prostu musi byc ,nie moze kazdy leszcz zarabiac.
Teoretycznie powinienem sobie nawet te  podarowac i czekac bo to juz jest koncowka ruchu w kazdej chwili moga sie nagle spierdolic
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:53

zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 12:59

thorgall napisał:
Diablo napisał:
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14344697,ZUS_nie_ma_sensu__Wypisuje_sie_z_systemu.html#MT

facetowi sie to nieuda , bo jest solidarnosc pokoleniowa, co najwyzej sprowokuje dyskusje na temat systemu, dla mnie odprowadzanie składek to zwykły podatek, mam znajomego facet ma 45 lat, od 10 lat jest emerytem bo to zwykły wojskowy i co mam uwierzyć ze z jego składek jest on utrzymywany?? reszta go utrzymuje co będzie zapierdalac do 67 roku życia i tyle

przy tej skali emigracji, system musi upaść, chyba ze bedzie dotowany przez budżet państwa, szkoda ze pomysł Pawlaka upadł był najbardziej logiczny
TEN SYSTEM JUŻ UPADŁ
co roku dopłaca się z budźetu po 40mld zł
albo przejdziemy na system kanadyjski tj. każdemu po tysiaku z budźetu albo pogrążamy się dalej

keszcze tylko kaczor wierzy że te składki to nie podatek Very Happy 

jak widac funkcjonuje i żadnej ekipie w polityce nie zalezy na zmianach, mnie najbardziej frustruje ta nierównosc ja mam pracowac do 67 lat a dzisiejsi wojskowi, policjanci etc do 45 roku życia, wielka mi kurwa zmiana o 10 lat
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:03

thorgall napisał:
zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

niewazne co kaczor uwaza i tak bedzie to zawsze duzo lepiej przemyslane i uargumentowane niz twoje wywody bedace kopia pogladow kolesia ktory chcialby odebrac prawa wyborcze kobietom a jak byl u wladzy to wspolpracowal ze zwiazkiem zawodowym i zajmowal sie glownie agentami i innymi bzdurami.

Poza tym tak zwiekszenie deficytu to jest impuls sytmulacyjny, ty nawet nie rozumiesz w czym tkwi problem Laughing 

Nie chodzi o to ze dlug jest zly ale o to ze zaleznosc jest zla, bo przy naglym odcieciu od finansowania wszystko pada.
Jesli ktos moze sie bezkarnie zadluzac tak jak USA to dziala, zreszta juz pokazywalem na przykladzie Japonii brak zwiazku miedzy podaza pieniadza a inflacja na przyklad i jakos delphie wtedy przytkalo.
Oszczednosci nie rownaja sie inwestycjom w rzeczywistej gospodarce ale i tak tego nie zrozumiesz bez kilku browarow pewnie.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:03

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,14343995,Kryzys_dopadl_domy_maklerskie__Maklerzy_zostana_bez.html?biznes=trojmiasto#BoxBizTxt

źle sie dzieje w Państwie Polskim Very Happy 

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:04

Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14344697,ZUS_nie_ma_sensu__Wypisuje_sie_z_systemu.html#MT

facetowi sie to nieuda , bo jest solidarnosc pokoleniowa, co najwyzej sprowokuje dyskusje na temat systemu, dla mnie odprowadzanie składek to zwykły podatek, mam znajomego facet ma 45 lat, od 10 lat jest emerytem bo to zwykły wojskowy i co mam uwierzyć ze z jego składek jest on utrzymywany?? reszta go utrzymuje co będzie zapierdalac do 67 roku życia i tyle

przy tej skali emigracji, system musi upaść, chyba ze bedzie dotowany przez budżet państwa, szkoda ze pomysł Pawlaka upadł był najbardziej logiczny
TEN SYSTEM JUŻ UPADŁ
co roku dopłaca się z budźetu po 40mld zł
albo przejdziemy na system kanadyjski tj. każdemu po tysiaku z budźetu albo pogrążamy się dalej

keszcze tylko kaczor wierzy że te składki to nie podatek Very Happy 

jak widac funkcjonuje i żadnej ekipie w polityce nie zalezy na zmianach, mnie najbardziej frustruje ta nierównosc ja mam pracowac do 67 lat a dzisiejsi wojskowi, policjanci etc do 45 roku życia, wielka mi kurwa zmiana o 10 lat
67 to jest dzisiaj !!!
my możemy jebać i do 75
jeżeli zmienisz zasady podczas gry RAZ możesz zmienić i drugi

ja jednak bym się tego nie obawiał gdyż to się musi rozpierdolić
zawsze po katastrofie przychodzi normalność
szkoda tylko tych zmarnowanych lat
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:08

kaczor napisał:
thorgall napisał:
zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

niewazne co kaczor uwaza i tak bedzie to zawsze duzo lepiej przemyslane i uargumentowane niz twoje wywody bedace kopia pogladow kolesia ktory chcialby odebrac prawa wyborcze kobietom a jak byl u wladzy to wspolpracowal ze zwiazkiem zawodowym i zajmowal sie glownie agentami i innymi bzdurami.

Poza tym tak zwiekszenie deficytu to jest impuls sytmulacyjny, ty nawet nie rozumiesz w czym tkwi problem Laughing 

Nie chodzi o to ze dlug jest zly ale o to ze zaleznosc jest zla, bo przy naglym odcieciu od finansowania wszystko pada.
Jesli ktos moze sie bezkarnie zadluzac tak jak USA to dziala, zreszta juz pokazywalem na przykladzie Japonii brak zwiazku miedzy podaza pieniadza a inflacja na przyklad i jakos delphie wtedy przytkalo.
Oszczednosci nie rownaja sie inwestycjom w rzeczywistej gospodarce ale i tak tego nie zrozumiesz bez kilku browarow pewnie.
napisałeś że po odcięciu finansowania wszystko pada
a skąd to finansowanie jak nie z naszych podatków?
zostawmy to ludziom i nie trzeba niczego finansować
pomyśl głębiej, co to kurwa za myślenie
obsługa długu to 50 mld rocznie a ty pierdolisz o wstrzymaniu finansowania?

człowieku myśl
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:13

z tego bagna już suchą stopą się wyjść nie da
teraz zależy tylko czy pozwolą państwom ogłosić upadłość bez wojny Twisted Evil 
tak się kończy era keynsa
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:14

thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

niewazne co kaczor uwaza i tak bedzie to zawsze duzo lepiej przemyslane i uargumentowane niz twoje wywody bedace kopia pogladow kolesia ktory chcialby odebrac prawa wyborcze kobietom a jak byl u wladzy to wspolpracowal ze zwiazkiem zawodowym i zajmowal sie glownie agentami i innymi bzdurami.

Poza tym tak zwiekszenie deficytu to jest impuls sytmulacyjny, ty nawet nie rozumiesz w czym tkwi problem Laughing 

Nie chodzi o to ze dlug jest zly ale o to ze zaleznosc jest zla, bo przy naglym odcieciu od finansowania wszystko pada.
Jesli ktos moze sie bezkarnie zadluzac tak jak USA to dziala, zreszta juz pokazywalem na przykladzie Japonii brak zwiazku miedzy podaza pieniadza a inflacja na przyklad i jakos delphie wtedy przytkalo.
Oszczednosci nie rownaja sie inwestycjom w rzeczywistej gospodarce ale i tak tego nie zrozumiesz bez kilku browarow pewnie.
napisałeś że po odcięciu finansowania wszystko pada
a skąd to finansowanie jak nie z naszych podatków?
zostawmy to ludziom i nie trzeba niczego finansować
pomyśl głębiej, co to kurwa za myślenie
obsługa długu to 50 mld rocznie a ty pierdolisz o wstrzymaniu finansowania?

człowieku myśl

To ty kurwa pomysl co oznacza nagle obciecie wydatkow o 30%.
Deflacje na niespotykanym poziomie i zwiekszenie poziomu biedy.
Takie pomysly jak twoje byly przerabiane w latach 30 w USA i chuja to dalo, dlatego ze w rzeczywistej gospodarce ceny i place nie sa calkowicie elastyczne. Oznacza to ze nie da sie odzyskac tak po prostu poziomu rownowagi bo pensje minimalne i inne gowna hamuja taki proces.Mozna jedynie liczyc na dewaluacje waluty ale to zadzialaloby tylko przy wysokim poziomie eksportu.
Poczytaj sobie glabie o deflacyjnych kryzysach w XiX wieku ktore trwaly dluzej 3 krotnie niz obecny i nie bylo wtedy zadluzenia i wszechobecnego rzadu.
Powtarzasz jak malpa dyrdymaly pewnego swira a sam nawet nei rozumiesz skad sie biora kryzysy w gospodarce.
Nawet przy zerowym deficycie albo nadwyzce budzetowej beda sie powatrzaly takie kryzysy bo ich przyczyna jest cos calkiem innego ale ty glabie nigdy do tego nie dojdziesz.
Niewolnik tanich ideologii dla prostaczkow
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:21

kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

niewazne co kaczor uwaza i tak bedzie to zawsze duzo lepiej przemyslane i uargumentowane niz twoje wywody bedace kopia pogladow kolesia ktory chcialby odebrac prawa wyborcze kobietom a jak byl u wladzy to wspolpracowal ze zwiazkiem zawodowym i zajmowal sie glownie agentami i innymi bzdurami.

Poza tym tak zwiekszenie deficytu to jest impuls sytmulacyjny, ty nawet nie rozumiesz w czym tkwi problem Laughing 

Nie chodzi o to ze dlug jest zly ale o to ze zaleznosc jest zla, bo przy naglym odcieciu od finansowania wszystko pada.
Jesli ktos moze sie bezkarnie zadluzac tak jak USA to dziala, zreszta juz pokazywalem na przykladzie Japonii brak zwiazku miedzy podaza pieniadza a inflacja na przyklad i jakos delphie wtedy przytkalo.
Oszczednosci nie rownaja sie inwestycjom w rzeczywistej gospodarce ale i tak tego nie zrozumiesz bez kilku browarow pewnie.
napisałeś że po odcięciu finansowania wszystko pada
a skąd to finansowanie jak nie z naszych podatków?
zostawmy to ludziom i nie trzeba niczego finansować
pomyśl głębiej, co to kurwa za myślenie
obsługa długu to 50 mld rocznie a ty pierdolisz o wstrzymaniu finansowania?

człowieku myśl

To ty kurwa pomysl co oznacza nagle obciecie wydatkow o 30%.
Deflacje na niespotykanym poziomie i zwiekszenie poziomu biedy.
Takie pomysly jak twoje byly przerabiane w latach 30 w USA i chuja to dalo, dlatego ze w rzeczywistej gospodarce ceny i place nie sa calkowicie elastyczne. Oznacza to ze nie da sie odzyskac tak po prostu poziomu rownowagi bo pensje minimalne i inne gowna hamuja taki proces.Mozna jedynie liczyc na dewaluacje waluty ale to zadzialaloby tylko przy wysokim poziomie eksportu.
Poczytaj sobie glabie o deflacyjnych kryzysach w XiX wieku ktore trwaly dluzej 3 krotnie niz obecny i nie bylo wtedy zadluzenia i wszechobecnego rzadu.
Powtarzasz jak malpa dyrdymaly pewnego swira a sam nawet nei rozumiesz skad sie biora kryzysy w gospodarce.
Nawet przy zerowym deficycie albo nadwyzce budzetowej beda sie powatrzaly takie kryzysy bo ich przyczyna jest cos calkiem innego ale ty glabie nigdy do tego nie dojdziesz.
Niewolnik tanich ideologii dla prostaczkow
no kurwa tuman to zostanie tumanem
nie o 30 a o 80% trzeba ujebać wydatki a o 90% zmniejszyć podatki
tylko trzeba mieć mózg żeby zrozumieć że to się zbilansuje
a gospodarka ruszy w niespotykanej skali

Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:31

1. jestem pozytywnie zdziwiony merytoryczna rzomowa na UFO, tak trzymac

2. na bazie swojego doswiadczenia powiem:

+ jest cos takiego jak symetrycznosc max ryzyka do sredniej dlugoterminowej stopy zwrotu
wytlumacze:
jesli ryzyko mierzone max DD jest np 30 % to mozesz oczekwiac po stronie zyskow sredniorocznie 33%.
33% bo 3% to zysk bez ryzyka jaki nalezy sie " jak psu buda" i dostaniesz go np z obligacji itp.
Jesli mamy te 33% z przykladu to w dluzszej perspektywie wyniki roczne beda oscylowac, grupowac sie wokol tego targetu ( 36%, 27, 31, itp)
czyli stopa roczna to "psia buda"+ max DD
jak masz obligacje to z tego wzoru wychodzi sama "psia buda", ina sprawa ze "psia buda" jest bliska inflacji
co mowi ze jesli ktos chce powiekszac realny kapital musi podjac ryzyko ktore odbierze po stronie profitu.

z tego tez wynika jakie moze byc max w wynikach ktory nie powoduje ryzyka bankructwa
proste: 100%
100%-"psia buda"=97% czyli ocieramy sie o bankruta

ja tak dzialalem przez 3 lata
tolerujac DD bliskie max i notowalem DD ok 80% przez ten czas ok 4 razy
i zawsze z niego wychodzilem, az 5 raz dobilem do bandy i game over.

wnioski z tego takie:
zyskownosc > 100% rocznie jest mrzonka
100% rocznie to 8% miesiecznie, to jest max target obarczony skrajnym ryzkiem ( chodzenie nad przepascia)
takiego ryzyka nikt nie bedzie akceptowal chyba ze gra mala kwota ktora moze szybko "przy rurach" odrobic
jesli to juz sa kwoty typu 100K a nie 10K to mega max risk to 33-50% czyli target na zysk 3-4% miesiecznie ( srednio )

w teorii, jak sie robi system " na papierze" to ta relacje maxDD do sredniorocznego zysku moze byc wieksza niz 1:1
ale w praktyce ( uzgledniajac "czynnik bialkowy" i to ze "shit happend" ) tak wychodzi.
I jest to obserwacja nie tylko wlasna ale na bazie wielu innych dobrych traderow, bo mogacych pokazac ciagla historie transakcji dluzsza niz np rok

oczekujac wiecej niz srednio miesiecznie 8 % tolerujesz mozliowosc utraty calosci kapitalu jakim grasz
racjonalne jest oczekiwanie zysku 2,5-4% sredniomiesiecznie bo zakalda to DD 33-50%
co... przy wiekszym kapitale daje "gwarancje utrzymania sie przy grze"

Z dd 50% trzeba zrobic zysk 100% zeby wrocic do kapitalu startowego
Z dd 33% trzeba zrobic zysk "tylko" 50% zeby wrocic do kapitalu startowego

to drugie wydaje sie rozsadniejsze zatem racjonalne oczekiwania to ok 3% miesiecznie/36% rocznie np dla portfela 100 tys
dla portfela np 30-50 tys oczekiwalbym 4-6%
a dla portfela 10 tys 7-8% srednio miesiecznie/ok 100% rocznie liczac sie jednoczesnie ze kiedys moze jednak nastepic wyzerowanie

oczekiwanie powyzej 8% miesiecznie/100% rocznie to gra z "gwarancja" bankructwa
na ktora niestety osoby z malym kapitalem sa skazane
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:41

thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
zwiększenie deficytu o 16 mld to silny impuls stymulacyjny dobryżart 
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1251

nasz kaczor też tak pewnie uważa wariat 

niewazne co kaczor uwaza i tak bedzie to zawsze duzo lepiej przemyslane i uargumentowane niz twoje wywody bedace kopia pogladow kolesia ktory chcialby odebrac prawa wyborcze kobietom a jak byl u wladzy to wspolpracowal ze zwiazkiem zawodowym i zajmowal sie glownie agentami i innymi bzdurami.

Poza tym tak zwiekszenie deficytu to jest impuls sytmulacyjny, ty nawet nie rozumiesz w czym tkwi problem Laughing 

Nie chodzi o to ze dlug jest zly ale o to ze zaleznosc jest zla, bo przy naglym odcieciu od finansowania wszystko pada.
Jesli ktos moze sie bezkarnie zadluzac tak jak USA to dziala, zreszta juz pokazywalem na przykladzie Japonii brak zwiazku miedzy podaza pieniadza a inflacja na przyklad i jakos delphie wtedy przytkalo.
Oszczednosci nie rownaja sie inwestycjom w rzeczywistej gospodarce ale i tak tego nie zrozumiesz bez kilku browarow pewnie.
napisałeś że po odcięciu finansowania wszystko pada
a skąd to finansowanie jak nie z naszych podatków?
zostawmy to ludziom i nie trzeba niczego finansować
pomyśl głębiej, co to kurwa za myślenie
obsługa długu to 50 mld rocznie a ty pierdolisz o wstrzymaniu finansowania?

człowieku myśl

To ty kurwa pomysl co oznacza nagle obciecie wydatkow o 30%.
Deflacje na niespotykanym poziomie i zwiekszenie poziomu biedy.
Takie pomysly jak twoje byly przerabiane w latach 30 w USA i chuja to dalo, dlatego ze w rzeczywistej gospodarce ceny i place nie sa calkowicie elastyczne. Oznacza to ze nie da sie odzyskac tak po prostu poziomu rownowagi bo pensje minimalne i inne gowna hamuja taki proces.Mozna jedynie liczyc na dewaluacje waluty ale to zadzialaloby tylko przy wysokim poziomie eksportu.
Poczytaj sobie glabie o deflacyjnych kryzysach w XiX wieku ktore trwaly dluzej 3 krotnie niz obecny i nie bylo wtedy zadluzenia i wszechobecnego rzadu.
Powtarzasz jak malpa dyrdymaly pewnego swira a sam nawet nei rozumiesz skad sie biora kryzysy w gospodarce.
Nawet przy zerowym deficycie albo nadwyzce budzetowej beda sie powatrzaly takie kryzysy bo ich przyczyna jest cos calkiem innego ale ty glabie nigdy do tego nie dojdziesz.
Niewolnik tanich ideologii dla prostaczkow
no kurwa tuman to zostanie tumanem
nie o 30 a o 80% trzeba ujebać wydatki a o 90% zmniejszyć podatki
tylko trzeba mieć mózg żeby zrozumieć że to się zbilansuje
a gospodarka ruszy w niespotykanej skali


Bzdury, jestes zwyklym socjalista tylko perfumowanym.
Wydaje ci ze sie ze stan gospodarki zalezy od tego co robia rzadzacy Laughing 

Co za bzdura, stan gospodarki zalezy od tego jak funkcjonuja przedsiebiorcy a nie od tego jakie ty im komuchu ustalisz podatki albo jak sobie bedziesz budzet organizowal Laughing 
Sa kraje o niskich podatkach gdzie jets bieda i o wysokich jak Skandynawia gdzie jets szybki rozwoj i bogactwo, ciekawe jak twoj maly mozdzek to sobie wyjasni.
Innowacje sa kluczem do rozwoju a nie to jak jakis socjalista sobie wyobraza centralne planowanie.
Obnizymy podatki bedzie rozwoj- socjalizm w wykonaniu prawicowca Laughing 
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 EmptySob 27 Lip 2013, 13:58

nie będę z tobą kaczor dyskutował
tobie się wszystko pierdoli w głowie
ty nic nie kumasz aż się dziwie

ja jestem socjalistą?
bo uważam że każdy człowiek powinien dbać o siebie bez pomocy państwa.
że wysokie podatki i potworne regulacje, koncesje utrudniają rozwój.

w imie pomocy biednym zubaża się ludzi przedsiębiorczych nie dopuszczając do rozwoju.

codziennie ktoś wkleja tu linki pokazując w jak absurdalnym kraju żyjemy
a ty tego kaczor bronisz

ja wiem kaczor że nie ma teraz na świecie całkowicie wolnorynkowego kraju
ale to nie jest argument że takiego być nie może

ja jestem ideowcem i w to wierze
tak samo jak w to że biednym ludziom pomogą inni dobrego serca
a biednych byłoby bardzo mało

musisz kaczor nie wierzyć w ludzi a ja wierzę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend    UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.07- 28.07.2013r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» UFO - 03-04.08.2013r. Weekend
» UFO - 28-29.09.2013r. Weekend
» UFO - 24-25.08.2013r. Weekend
» UFO - 21-22.12.2013r. Weekend
» UFO - 14.09-15.09.2013r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: