Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 16 08 2016 r.

Go down 
+17
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Frater
Aligator
Janko Traderroo
Reser
Indiana
thorgall
barany
neuron
delphia
ból i cierpienie
dex
SYLWESTER
MICHU
Osły
REALISTA
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 22:43

Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 22:47

MICHU napisał:
Pingwin

Jeszcze długo długo nie będzie takiego boota jak Antek + percepcja Micha  lol!

będzie i jest: wystarczy zigzaka wkleić po sesji. i 500 pkt dniówki jest jak z byka strzelił.  dobryżart
wy to jesteście z antkiem kozakami. clown

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 2r2yv5l
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 22:54

Indiana napisał:
Janko Traderroo napisał:

Mam zagwozdkę z kanalizacją w domu.
Dobudowane zostało piętro a rury odpowietrzające z parteru nie zostały podniesione, troszkę tylko wystają ze stropu parteru i piętra i teraz ma dojść wylewka na piętrze która je przykryje.
Zastanawiam się czy nie będzie smrodu z kibla ?
Koniecznie trzeba wykonać odpowietrzenie przynajmniej jednego pionu, i każdego na którym jest WC-et. Jeśli na pionie jest pralka lub umywalka, to przy założeniu że pion ma średnicę przynajmniej 75mm nie trzeba go odpowietrzać, choć zgodnie z normą też się powinno. Jeśli masz kanalizację miejską, wystarczy zrobić odpowietrzenie rurą fi75 (cieńszą), natomiast przy oczyszczalni bezwzględnie musi być do samego końca rura fi 110.
Musisz tego dopilnować, bo potem dorabianie pionu kończy się bardzo drogimi przeróbkami, szczególnie w łazience po płytkach :-)
Nie zgódź się na montaż zaworu napowietrzającego, to przyczyna 95% smrodów w domu, kanalizacja musi być zakończona wywiewką ponad dach. Przynajmniej jeden pion, a każdy z WC-tem na piętrze.

i kominek dachowy z kołnierzem za jedyne 240zł
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 22:54

Osły napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:


ufo zebranie.:  dobryżart
UFO 16 08  2016 r. - Page 5 8fb838640_jest_grubo

to jednak była ta biba u Opcjonera
ja sie nie załapałem
zaprosil tylko  administracje Mad Mad

ale podobno dupy nie przyszły, i skończyło się na gb-u. dobryżart
więc masz czego żałować. Smile
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 22:56

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Pingwin

Jeszcze długo długo nie będzie takiego boota jak Antek + percepcja Micha  lol!

będzie i jest: wystarczy zigzaka wkleić po sesji. i 500 pkt dniówki jest jak z byka strzelił.   dobryżart
wy to jesteście z antkiem kozakami.  clown

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 2r2yv5l
michu zrozumiał że jest Bogiem albino
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 23:07

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 23:42

Indiana napisał:
Dex - nie wpadłbym na to, że jestem Bogiem, zresztą parę istot kiedyś wpadło na ten pomysł i do dzisiaj u wierzących nazywają się demony, z szefem szatanem. Niewierzący nazywają ich ciemną energią.
Spotkanie z nimi delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należą, jest wiele opowieści ludzi którzy mieli wątpliwą "przyjemność" doświadczyć ich obecności affraid 
Za to te złe duchy z lubością przekonują ludzi, że dadzą im nieograniczoną moc, że sami mogą stać się Bogami. I myślisz, że jest mi przykro, że nie jestem Bogiem Shocked  No to masz totalnie zamieszane w głowie, jeśli takie głupoty Ci chodzą po głowie....

Jesteś Bogiem, jak każdy.

A tych, którzy nie boją się tego mówić zabijamy.
Myślisz że dlaczego zabito Jezusa i wczesnych chrześcijan?

Co mówimy dzieciom? Jest jeden Bóg, którym nie jesteś?
Jezus umarł, bo mówił, że jest Bogiem?
Smutne, że nie pamiętamy, co wiedzieliśmy i zapomnieliśmy gdy nam to powiedziano w dzieciństwie.
To musi być taka trauma usłyszeć kłamstwo, że nie jest się Bogiem, że nie pamięta się wiele z pierwszych lat życia.

Trzeba prawdziwej Eucharystii, żeby sobie przypomnieć.
Czemu nie je się mięsa w piątek, tak samo jak nie je się mięsa przed wypiciem somy/haomy/ayahuaski by się nie zatruć? Jezus zamienił wodę w "wino" w szabas szabat? Czemu Arka Przymierza była wykonana z drewna shittah, czyli Acacia Nilotica? Czy groziła kara śmierci za zdradzenie misterium, które pozwala przypomnieć sobie to co wiedzieliśmy jako dzieci, zanim zostaliśmy okłamani?

Nawet w oryginalnym greckim, w którym Jezus mówił podczas ostatniej wieczerzy "ciało" to "soma" - starożytny psychedelik (delos - objawienie, psyche - duszy).
http://biblehub.com/text/mark/14-22.htm
To jest takie proste.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Wto 16 Sie 2016, 23:51, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 23:44

dex napisał:
Indiana napisał:
Dex - nie wpadłbym na to, że jestem Bogiem, zresztą parę istot kiedyś wpadło na ten pomysł i do dzisiaj u wierzących nazywają się demony, z szefem szatanem. Niewierzący nazywają ich ciemną energią.
Spotkanie z nimi delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należą, jest wiele opowieści ludzi którzy mieli wątpliwą "przyjemność" doświadczyć ich obecności affraid 
Za to te złe duchy z lubością przekonują ludzi, że dadzą im nieograniczoną moc, że sami mogą stać się Bogami. I myślisz, że jest mi przykro, że nie jestem Bogiem Shocked  No to masz totalnie zamieszane w głowie, jeśli takie głupoty Ci chodzą po głowie....

Jesteś Bogiem, jak każdy.

A tych, którzy nie boją się tego mówić zabijamy.
Myślisz że dlaczego zabito Jezusa i wczesnych chrześcijan?

Co mówimy dzieciom? Jest jeden Bóg, którym nie jesteś?
Jezus umarł, bo mówił, że jest Bogiem?
Smutne, że nie pamiętamy, co wiedzieliśmy i zapomnieliśmy gdy nam to powiedziano w dzieciństwie.
To musi być taka trauma usłyszeć kłamstwo, że nie jest się Bogiem, i stąd nie pamięta się wiele z pierwszych lat życia.

Trzeba naprawdę prawdziwej eucharystii, żeby sobie przypomnieć.
Myślisz, że skąd nie je się mięsa w piątek, tak samo jak przed wypiciem somy/haomy/ayahuaski by się nie zatruć? Jezus zamienił wodę w "wino" w sobotę - sobotę? Czemu Arka Przymierza była wykonana z drewna shittah, czyli Acacia Nilotica? Czy groziła kara śmierci za zdradzenie sekretu prawdziwej eucharystii, która pozwala przypomnieć sobie to co wiedzieliśmy jako dzieci, zanim zostaliśmy okłamani?

Nawet w oryginalnym greckim, w którym Jezus mówił podczas ostatniej wieczerzy "ciało" to "soma" - psychedelik (delos - objawienie, psyche - duszy).
http://biblehub.com/text/mark/14-22.htm
To jest takie proste.

dex jestes bardziej meczacy niz michu i swiadkowie jehowy,chyba ci sie kwas zawiesil po bad tripie i juz nigdy nie wrocisz do rzeczywistosci
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 23:52

http://sport.tvp.pl/rio/26569775/bracia-zielinscy-wyrzuceni-z-grupy-wojskowej

ale sobie nasrali Evil or Very Mad Evil or Very Mad 


taka wtopa i chooy - są skończeni
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptyWto 16 Sie 2016, 23:54

kaczor napisał:
dex napisał:
Indiana napisał:
Dex - nie wpadłbym na to, że jestem Bogiem, zresztą parę istot kiedyś wpadło na ten pomysł i do dzisiaj u wierzących nazywają się demony, z szefem szatanem. Niewierzący nazywają ich ciemną energią.
Spotkanie z nimi delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należą, jest wiele opowieści ludzi którzy mieli wątpliwą "przyjemność" doświadczyć ich obecności affraid 
Za to te złe duchy z lubością przekonują ludzi, że dadzą im nieograniczoną moc, że sami mogą stać się Bogami. I myślisz, że jest mi przykro, że nie jestem Bogiem Shocked  No to masz totalnie zamieszane w głowie, jeśli takie głupoty Ci chodzą po głowie....

Jesteś Bogiem, jak każdy.

A tych, którzy nie boją się tego mówić zabijamy.
Myślisz że dlaczego zabito Jezusa i wczesnych chrześcijan?

Co mówimy dzieciom? Jest jeden Bóg, którym nie jesteś?
Jezus umarł, bo mówił, że jest Bogiem?
Smutne, że nie pamiętamy, co wiedzieliśmy i zapomnieliśmy gdy nam to powiedziano w dzieciństwie.
To musi być taka trauma usłyszeć kłamstwo, że nie jest się Bogiem, i stąd nie pamięta się wiele z pierwszych lat życia.

Trzeba prawdziwej Eucharystii, żeby sobie przypomnieć.
Czemu nie je się mięsa w piątek, tak samo jak nie je się mięsa przed wypiciem somy/haomy/ayahuaski by się nie zatruć? Jezus zamienił wodę w "wino" w szabas szabat? Czemu Arka Przymierza była wykonana z drewna shittah, czyli Acacia Nilotica? Czy groziła kara śmierci za zdradzenie misterium, które pozwala przypomnieć sobie to co wiedzieliśmy jako dzieci, zanim zostaliśmy okłamani?

Nawet w oryginalnym greckim, w którym Jezus mówił podczas ostatniej wieczerzy "ciało" to "soma" - psychedelik (delos - objawienie, psyche - duszy).
http://biblehub.com/text/mark/14-22.htm
To jest takie proste.

dex jestes bardziej meczacy niz michu i swiadkowie jehowy,chyba ci sie kwas zawiesil po bad tripie i juz nigdy nie wrocisz do rzeczywistosci

E tam, męczący.
Przecież nie musisz tego czytać, a nawet jak przeczytasz to nie stracisz od tego rozumu.
Przyklejenie mi naklejki narkoman, świadek jehowy, albo Michu rozwiązuje przecież problem.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Sro 17 Sie 2016, 00:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptySro 17 Sie 2016, 00:05

dex napisał:
kaczor napisał:
dex napisał:
Indiana napisał:
Dex - nie wpadłbym na to, że jestem Bogiem, zresztą parę istot kiedyś wpadło na ten pomysł i do dzisiaj u wierzących nazywają się demony, z szefem szatanem. Niewierzący nazywają ich ciemną energią.
Spotkanie z nimi delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należą, jest wiele opowieści ludzi którzy mieli wątpliwą "przyjemność" doświadczyć ich obecności affraid 
Za to te złe duchy z lubością przekonują ludzi, że dadzą im nieograniczoną moc, że sami mogą stać się Bogami. I myślisz, że jest mi przykro, że nie jestem Bogiem Shocked  No to masz totalnie zamieszane w głowie, jeśli takie głupoty Ci chodzą po głowie....

Jesteś Bogiem, jak każdy.

A tych, którzy nie boją się tego mówić zabijamy.
Myślisz że dlaczego zabito Jezusa i wczesnych chrześcijan?

Co mówimy dzieciom? Jest jeden Bóg, którym nie jesteś?
Jezus umarł, bo mówił, że jest Bogiem?
Smutne, że nie pamiętamy, co wiedzieliśmy i zapomnieliśmy gdy nam to powiedziano w dzieciństwie.
To musi być taka trauma usłyszeć kłamstwo, że nie jest się Bogiem, i stąd nie pamięta się wiele z pierwszych lat życia.

Trzeba naprawdę prawdziwej eucharystii, żeby sobie przypomnieć.
Myślisz, że skąd nie je się mięsa w piątek, tak samo jak przed wypiciem somy/haomy/ayahuaski by się nie zatruć? Jezus zamienił wodę w "wino" w sobotę - sobotę? Czemu Arka Przymierza była wykonana z drewna shittah, czyli Acacia Nilotica? Czy groziła kara śmierci za zdradzenie sekretu prawdziwej eucharystii, która pozwala przypomnieć sobie to co wiedzieliśmy jako dzieci, zanim zostaliśmy okłamani?

Nawet w oryginalnym greckim, w którym Jezus mówił podczas ostatniej wieczerzy "ciało" to "soma" - psychedelik (delos - objawienie, psyche - duszy).
http://biblehub.com/text/mark/14-22.htm
To jest takie proste.

dex jestes bardziej meczacy niz michu i swiadkowie jehowy,chyba ci sie kwas zawiesil po bad tripie i juz nigdy nie wrocisz do rzeczywistosci

E tam, męczący.
Przecież nie musisz tego czytać, a nawet jak przeczytasz to nie stracisz od tego rozumu.
Przyklejenie mi naklejki narkoman, świadek jehowy, albo Michu rozwiązuje przecież problem.
Nie jestes zadnym narkomanem, nie dodawaj sobie.
Narkomani maja konkretny cel i hierarchie wartosci a ty jestes znudzonym zyciem w dobrobycie lewicujacym anarchista, ktory wymysla rozne teorie i probuje je glosic mimo jawnej sprzeczności ze zdrowym rozsadkiem i doswiadczeniem.
Stad porownanie calkiem niewinne (jak na mnie) do swiadkow jehowy albo micha,podobne objawy.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptySro 17 Sie 2016, 00:17

http://sport.tvp.pl/rio/26405031/podnoszenie-ciezarow-m-kat-105-kg-rwanie-i-podrzut

Zauważcie że w ciężarach dominują Araby, Azja Zachodnia (Gruzini, Uzbecy itp) i Chiny. Europa zachodnia w ogóle sie w to nie bawi. Za słabi są?  Shocked
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptySro 17 Sie 2016, 00:17

kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:
dex napisał:
Indiana napisał:
Dex - nie wpadłbym na to, że jestem Bogiem, zresztą parę istot kiedyś wpadło na ten pomysł i do dzisiaj u wierzących nazywają się demony, z szefem szatanem. Niewierzący nazywają ich ciemną energią.
Spotkanie z nimi delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należą, jest wiele opowieści ludzi którzy mieli wątpliwą "przyjemność" doświadczyć ich obecności affraid 
Za to te złe duchy z lubością przekonują ludzi, że dadzą im nieograniczoną moc, że sami mogą stać się Bogami. I myślisz, że jest mi przykro, że nie jestem Bogiem Shocked  No to masz totalnie zamieszane w głowie, jeśli takie głupoty Ci chodzą po głowie....

Jesteś Bogiem, jak każdy.

A tych, którzy nie boją się tego mówić zabijamy.
Myślisz że dlaczego zabito Jezusa i wczesnych chrześcijan?

Co mówimy dzieciom? Jest jeden Bóg, którym nie jesteś?
Jezus umarł, bo mówił, że jest Bogiem?
Smutne, że nie pamiętamy, co wiedzieliśmy i zapomnieliśmy gdy nam to powiedziano w dzieciństwie.
To musi być taka trauma usłyszeć kłamstwo, że nie jest się Bogiem, i stąd nie pamięta się wiele z pierwszych lat życia.

Trzeba naprawdę prawdziwej eucharystii, żeby sobie przypomnieć.
Myślisz, że skąd nie je się mięsa w piątek, tak samo jak przed wypiciem somy/haomy/ayahuaski by się nie zatruć? Jezus zamienił wodę w "wino" w sobotę - sobotę? Czemu Arka Przymierza była wykonana z drewna shittah, czyli Acacia Nilotica? Czy groziła kara śmierci za zdradzenie sekretu prawdziwej eucharystii, która pozwala przypomnieć sobie to co wiedzieliśmy jako dzieci, zanim zostaliśmy okłamani?

Nawet w oryginalnym greckim, w którym Jezus mówił podczas ostatniej wieczerzy "ciało" to "soma" - psychedelik (delos - objawienie, psyche - duszy).
http://biblehub.com/text/mark/14-22.htm
To jest takie proste.

dex jestes bardziej meczacy niz michu i swiadkowie jehowy,chyba ci sie kwas zawiesil po bad tripie i juz nigdy nie wrocisz do rzeczywistosci

E tam, męczący.
Przecież nie musisz tego czytać, a nawet jak przeczytasz to nie stracisz od tego rozumu.
Przyklejenie mi naklejki narkoman, świadek jehowy, albo Michu rozwiązuje przecież problem.
Nie jestes zadnym narkomanem, nie dodawaj sobie.
Narkomani maja konkretny cel i hierarchie wartosci a ty jestes znudzonym zyciem w dobrobycie lewicujacym anarchista, ktory wymysla rozne teorie i probuje je glosic mimo jawnej sprzeczności ze zdrowym rozsadkiem i doswiadczeniem.
Stad porownanie calkiem niewinne (jak na mnie) do swiadkow jehowy albo micha,podobne objawy.

To ty powiedziałeś, że kwas mi się zawiesił po bad tripie. Spoko.
Lewicujący, anarchista, wymyślający teorie.
(To ostatnie nawet mi się podoba - "wymyślający teorie". To musi być szokujące, ludzie są w stanie jeszcze coś wymyśleć, a nie powtarzać bezmyślnie za innymi, albo wiecznie krytykować)

Nie świruj Kaczor, piszę o praktyce i doświadczeniu.
A żeby mnie krytykować powinieneś zrobić to co ja, wtedy możemy poważnie porozmawiać, bo narazie to Ty teoretyzujesz.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 EmptySro 17 Sie 2016, 00:19


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 08 2016 r.   UFO 16 08  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 16 08 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO - 28 01 2016 r.
» UFO - 16 02 2016 R.
» UFO - 07 03 2016
» UFO - 25 03 2016 r.
» UFO - 14 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: