Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend

Go down 
+20
gumbas
BP
Małolat
forex
bog.dan
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kaczor
SYLWESTER
MICHU
Osły
delphia
REALISTA
HIOB
kamikaze
Indiana
Janko Traderroo
thorgall
zibi
mariner
dziadek
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:17

Słuchajcie jakie qrestwo i złodziejstwo wszędzie jest to się w pale nie mieści Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dwa razy próbowali mnie oszwabić w ciągu paru dni. Najpierw byłem po chleb i ciastka w jakichś cukrovinkach coś tam wziąłem 10.34pln wyszło do zapłaty no to ja jak zwykle paypassem (bo zawsze płacę paypassem) i tak dobrze że zerknąłem na terminal kwota 40.34pln Shocked Shocked

What the fuck qrwa??? Tak odchyliłem głowę trochę bo może cień tak dziwnie padał ale nie - no czwórka zamiast jedynki! Co to qrwa ma być pieję do babsztyla za ladą a ona ach przepraszam pomyłki się zdarzają... to jak ją qrwę zapytałem dlaczego się ta "pomyłka" nie zdarzyła w odwrotną stronę to ją zatkało pizdę jebaną. Evil or Very Mad   No SKANDAL po prostu, żywcem na 3 dychy chcieli mnie orżnąć a przecież paypass do Kazika akceptuje bezpinowo to gdybym się nie kapnął to bym zapłacił i być może nawet nie zauważył w ogóle.
Wszystko się bierze stąd, że nie rozumiem czemu do terminala wklepuje ręcznie kwotę z kasy fiskalnej i tu jest pole do nadużyć albo "pomyłek". Dlaczemu to nie jest tak zrobione, że z kasy fiskalnej sama się kwota sczytuje na terminal tylko ręcznie to wprowadzają???

A dziś polazłem do Oszołoma bo się na billboardach reklamowali że mango po 5.89pln to wziąłem dwie sztuki; w sumie sporo przebierać trzeba było bo większość juś pognita no ale dwie wybrałem całkiem fajne skasowałem tam z innymi rzeczami w sumie na 147pln (bo większy zaqp robiłem) i jak zwykle wnikliwość doprowadziła mnie do okrycia oszustwa Twisted Evil Twisted Evil dokładna analiza paragonu punkt po punkcie i qrwa Evil or Very Mad i owszem było po 5,89 ale tylko jedno a drugie juś po 9,99pln Shocked a niby czemu? Bo to była jakaś "extra sztuka" w innej cenie! Jakaś Ukrainka na kasie nie wiele mi mogła powiedzieć to z mordą poleciałem do działu reklamacji że co to qrwa ma być za maniana, skoro jest jedna cena napisana na wszystkie owoce a nie ma nigdzie wyszczególnionej podkategorii że te manga po tyle a tamte po tyle no to skąd ja mam to wiedzieć??? I zwrot mi zrobili no w pizdu co za złodziejstwo.

Wszędzie ściema. Teraz się zrobiłem jak detektyw i tropię oszustwa gdzie mnie ktoś chce na czym ojebać.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:17

Frater napisał:
Notujemy:

"Gdy w listopadzie gawrony gromadnie latają, deszcze i śniegi zapowiadają" lol!

a co maja zapowiadac w listopadzie ??
u mnie w lipcu lataly gromadnie i co to znbaczylo ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:22

Trzeba po prostu każdą jedną rzecz na czytnik iść sprawdzać i zapisywać do kalqlatorka w srajfonie ile ma wyjść przy kasie i jeśli się nie będzie zgadzać to znaczy, że w chuja pogrywają.

Ja na opcjach kiedyś takie numery robiłem, że było np. buy 10.43 a ja ustawiałem sell 40.44 celowo bo 4 podobna do 1 i z dwa razy tak mi się zdarzyło, że ktoś w ferworze korby nie zauważył i dziabnął ale qrwa oszwabiać to ja a nie mnie Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:24

thorgall napisał:
Kaczor popiera Hilarię?

dobryżart

Niezle masz zryty leb,albo sie popiera Trumpa albo Hiklary nie mozna miec w dupie obojga.
Ale jak sie popiera Trumpa to nei mozna bron boze napsiac o nim prawdy bo taki polmozg jak ty od razu przypnie latke Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:26

zibi napisał:
dziadek napisał:
zibi napisał:
dziadek napisał:
zibi napisał:
czytajcie jakie chuje Shocked

Szanowny Kliencie,

informujemy, iż jednym z uprawnień posiadacza indywidualnego rachunku bankowego jest możliwość złożenia dyspozycji na wypadek śmierci.
 
Podstawą prawną regulującą sposób ustanowienia takiej dyspozycji jest art. 56 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz.U. 1997 NR 140 poz. 939 ze zm.). Zgodnie z art. 56:
1. Posiadacz rachunku oszczędnościowego, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej może polecić pisemnie bankowi dokonanie - po swojej śmierci - wypłaty z rachunku wskazanym przez siebie osobom: małżonkowi, wstępnym, zstępnym lub rodzeństwu określonej kwoty pieniężnej (dyspozycja wkładem na wypadek śmierci).
2. Kwota wypłaty, o której mowa w ust. 1, bez względu na liczbę wydanych dyspozycji, nie może być wyższa niż dwudziestokrotne przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku, ogłaszane przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego za ostatni miesiąc przed śmiercią posiadacza rachunku.

czuli jak masz miliona to ponad 900 tyś i tak przepada lol!

coraz więcej regulacji wewnętrznych potwierdza ,że banki to w sumie zbyteczne ogniwo wariat
...
Przecież mógłbyś wcześniej sprawdzić, potem wyklinać. To jest kwota do wypłaty poza postępowaniem spadkowym, na bieżące wydatki np. koszty pogrzebu. Resztę wkładu bank wypłaca po zakończeniu postępowania spadkowego.

w teorii to pięknie wygląda ,ale w praktyce to to zawsze tak różowo nie jest i pozwól że zostanę przy swoim ,że bank na głowie stanie , aby reszte nie wypłącić


skoro legalnym jest taki przykład jak Ci przytoczę to dlaczego w innych przypadkach bank miał by działać na korzyść klienta Very Happy

a mianowicie
małżeństwo wzięło pożyczkę gotówkowa w wys 3 tyś po czym przy podpisywaniu umowy zażądano od nich ubezpieczenia owej pożyczki , jak pracownik stwierdził na wypadek śmierci jednego z nich ,aby drugie nie musiało spłacać  , a spąłta dokonała się  z ubezpieczenia
i tak się stało że bodajże 3 raty przed końcem mężowi się zmarło ,
kobieta poszła do banku aby skorzystać z opcji spłąty z ubezpieczenia końcowych rat , po czym bank się wypiął i kazał spłacić resztę rat , choć honorowo zwrócił składką na ubezpieczenie Wink

sprawa poszła do rzecznika osób ubezpieczonych , który stwierdził ,że w tej sprawie nie może z tym nic zrobić lol!
Oo i to jest różnica pomiędzy teorią , a praktyką bankową lol!

to co w bankach z klientami się wyprawia to mi osobiście przypomina relacje świniak - rzeźnia , aniżeli chęć pomocy i obustronnej współpracy na której korzystają oba podmioty Evil or Very Mad
..
Zmarła niedawno (?) była żona Cyrankiewicza Nina Andrycz zapisała swój majątek WOŚP, również oszczędności ulokowane w jednym z banków.
Bank wypłacił to co było na rachunku a`vista ale odmawia przekazanie lokat twierdząc że to całkiem co innego, że w zapisie nie wspomniano o lokatach Shocked
Przemak tu kiedyś przypominał w stopce czym się różni teoria od praktyki Laughing

no widzisz sam że zawsze się jakiś kruczek trafi który upierdoli całą sprawę
i nawet jak byś zastrzegł np że jednostki funduszy również przekazujesz , to bank się zapewne wyprze i powie że to jest w sprzeczności z regulaminem
ale tak naprawdę to kasa , jednostki itp są moje i mogę robić co chcę z nimi , a że w  danej chwili powierzam je bankowi , a nie "słoikom" , to niech bank to szanuje i nie blokuje swobody dysponowania nimi jakimiś dziwacznymi regulaminami


to że np jeśli mąż ma żonę to nie znaczy że ona będzie wypełniać jakiś jednostronnie przyjęty  chory regulamin przez niego , bo mu powie spierdalaj i tyle w temacie lol!
Bank na tym nic nei zyska bo w takim wypadku dziedzicza spadkobiercy ustawowi a jesli ich nie ma gmina w ktorej mieszkala.
Bank NIGDy nic nie ma z dziedziczenia
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:26

kaczor napisał:
Delphia to odnosnei tego ze nie "nikt" nie mowi o zwiazkach Trumpa z MAfia
http://www.rp.pl/Gospodarka/311069959-Amerykanski-boss-Donald-Trump.html#ap-1

– Powiązania Donalda Trumpa z mafią są bardzo rozległe. Niektórych z nich jemu i jego ojcu nie dało się uniknąć, działając w nowojorskiej branży budowlanej. Trump jednak nie tyle ich nie unikał, ile je zwiększał – stwierdził w wywiadzie dla CNN amerykański dziennikarz śledczy Wayne Barrett.
Już w 1992 r. pisał on o tych powiązaniach w książce „Trump: The Deals and the Downfall". Miliarder wchodził m.in. w interesy z „Grubym Tonym" Salerno, głową mafijnej rodziny Genovese. Kupował od jego firmy cement do budowy m.in. Trump Tower (na której jego firma zatrudniała nielegalnych imigrantów z Polski, którym kiepsko płacono). Zwolennicy Trumpa wskazują, że w latach 80. cały rynek cementu w Nowym Jorku był kontrolowany przez mafię, ale Trump miał również z „Grubym Tonym" wspólnego prawnika – Roya Cohna, w latach 50. gwiazdę Komisji MacCarthy'ego. Budując kasyna w Atlantic City, wszedł zaś w biznesy z mafią z Filadelfii. Grunt pod budowę kasyna Trump Plaza kupił po zawyżonej cenie od Salvatore Testy, znanego gangstera. Trump zapraszał też na swój jacht i do swojego helikoptera Roberta LiButti, współpracownika nowojorskiego mafijnego bossa Johna Gotti. Trump Plaza zapłaciła 200 tys. dol. grzywny za przekazanie LiButtiemu dziewięciu luksusowych samochodów oraz za to, że... nie pozwalała swoim czarnoskórym pracownikom zbliżać się do stolika tego mafiozo.


W polsce gdyby cos takiego wyszlo z TUskiem to bylby niezly jazgot a tutaj patrzcie dla niektorych jak Trump to juz klapki na oczach Very Happy

jak caly rynek cementu opanowany był przez mafie
toi od kogo kuźwa mial kupic ten cement ?
nie kupowac tylko zajebać mafiozom zeby taki Kaczor byl zadowolony

i kto tu winny slabe panstwo co nie sciga skutecznie mafii czy zwykly obywatel
ktory jest zmuszony do takiego dzialania ?

Oszustka Clinton od mafii cementu nie kupila bo Ona w zyciu worka cemenbtu nie musiala kupic
bo  nic pożytecznego w zyciu nie zrobila
tylko  cale zycie kradla gotówkę robiła dobrze oplacane  wyklady  i pasożytowała na taqkich ludziach pracy i czynu jak Trump


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 06 Lis 2016, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:28

A zniesmaczyła mnie sałata lodowa, tak oglądałem i w jednej zauważyłem jakiegoś chamskiego insekta affraid affraid ale to taki qrwiszon po pieronie był nie jakaś mszyczka mała, hgw co za gawno w tej folii siedziało i te liście żarło. Wielkości jak pół palca gdzieś takie brązowe.
Obrzydzenie mnie wzięło niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

Sałaty wszelkie zielone rzeczy tak mają, że czasem można je dostać z "niespodzianką".
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:30

Ale go wychujali, nawet legendarny Ivey nie moze sie obronic przed mafia
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/phil-ivey-poker-wyrok-sadu,229,0,2184677.html
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:30

thorgall napisał:
Małolat napisał:
OpCjOnEr napisał:
UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Usa036

czerwone Trump
nieciekawie dla Trumpa, Texas 38 affraid  nowe państwo powstanie i to nie jest Kosowo Very Happy


Ta mapa jest raz że nieaktualna, a dwa że w Texasie powstanie nowe państwo jak wygra Clinton
no, tak jak by było z Califorią
a ruskie tyle terytorium mieli i teraz Chinczyk bedzie kolonizował santa
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:31

wy jutro na noc to do schronów schodźcie, a nie w giełde patrzyć Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:32

Osły napisał:
kaczor napisał:
Delphia to odnosnei tego ze nie "nikt" nie mowi o zwiazkach Trumpa z MAfia
http://www.rp.pl/Gospodarka/311069959-Amerykanski-boss-Donald-Trump.html#ap-1

– Powiązania Donalda Trumpa z mafią są bardzo rozległe. Niektórych z nich jemu i jego ojcu nie dało się uniknąć, działając w nowojorskiej branży budowlanej. Trump jednak nie tyle ich nie unikał, ile je zwiększał – stwierdził w wywiadzie dla CNN amerykański dziennikarz śledczy Wayne Barrett.
Już w 1992 r. pisał on o tych powiązaniach w książce „Trump: The Deals and the Downfall". Miliarder wchodził m.in. w interesy z „Grubym Tonym" Salerno, głową mafijnej rodziny Genovese. Kupował od jego firmy cement do budowy m.in. Trump Tower (na której jego firma zatrudniała nielegalnych imigrantów z Polski, którym kiepsko płacono). Zwolennicy Trumpa wskazują, że w latach 80. cały rynek cementu w Nowym Jorku był kontrolowany przez mafię, ale Trump miał również z „Grubym Tonym" wspólnego prawnika – Roya Cohna, w latach 50. gwiazdę Komisji MacCarthy'ego. Budując kasyna w Atlantic City, wszedł zaś w biznesy z mafią z Filadelfii. Grunt pod budowę kasyna Trump Plaza kupił po zawyżonej cenie od Salvatore Testy, znanego gangstera. Trump zapraszał też na swój jacht i do swojego helikoptera Roberta LiButti, współpracownika nowojorskiego mafijnego bossa Johna Gotti. Trump Plaza zapłaciła 200 tys. dol. grzywny za przekazanie LiButtiemu dziewięciu luksusowych samochodów oraz za to, że... nie pozwalała swoim czarnoskórym pracownikom zbliżać się do stolika tego mafiozo.


W polsce gdyby cos takiego wyszlo z TUskiem to bylby niezly jazgot a tutaj patrzcie dla niektorych jak Trump to juz klapki na oczach Very Happy

jak caly rynek cementu opanowany był przez mafie
toi od kogo kuźwa mial kupic ten cement ?
nie kupowac tylko zajebać mafiozom zeby taki Kaczor byl zadowolony

i kto tu winny slabe panstwo co nie sciga skutecznie mafii czy zwykly obywatel
ktory jest zmuszony do takiego dzialania ?

Oszustka Clinton od mafii cementu nie kupila bo Ona w zyciu worka cemenbtu nie musiala kupic
bo  nic pożytecznego w zyciu nie zrobila
tylko  vale zycie kradla gotówkę robiła dobrze oplacane  wyklady  i pasożytowała na taqkich ludziach pracy i czynu jak Trump
Nie napisalem nic o Clinton, tylko pokazuje ze oboje to zwykle cwaniaczki.
Firmy Trumpa nie placily tez podwykonawcom i doprowadzaly ich do bankructwa, to tez byl przymus?
Ci lduzie z etyka nie maja nic wspolnego ale moze to i dobrze bo etycy to czesto niebezpieczni indywidualisci
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:35

przegraliśmy w ręczną z Rumunią - awans do ME staje się coraz trudniejszy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:37

delphia napisał:
przegraliśmy w ręczną z Rumunią - awans do ME staje się coraz trudniejszy Twisted Evil
Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:43

kaczor napisał:

Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

patrząc ile ugrali ci co poszli się sądzić w sprawie OFE to wygląda na stawanie do konkursu kopania koniem. Ale gdyby był akcja i jakiś pozew zbiorowy to chętnie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:46

delphia napisał:
kaczor napisał:

Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

patrząc ile ugrali ci co poszli się sądzić w sprawie OFE to wygląda na stawanie do konkursu kopania koniem. Ale gdyby był akcja i jakiś pozew zbiorowy to chętnie
Ale kwota wolna to jawne zignorowanie opublikowanego wyroku TK, kazdy sad musi to uwzglednic.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:50

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:

Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

patrząc ile ugrali ci co poszli się sądzić w sprawie OFE to wygląda na stawanie do konkursu kopania koniem. Ale gdyby był akcja i jakiś pozew zbiorowy to chętnie
Ale kwota wolna to jawne zignorowanie opublikowanego wyroku TK, kazdy sad musi to uwzglednic.

to prawda
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:51

Osły napisał:
Frater napisał:
Notujemy:

"Gdy w listopadzie gawrony gromadnie latają, deszcze i śniegi zapowiadają" lol!

a co maja zapowiadac w listopadzie ??
u mnie w lipcu lataly gromadnie i co to znbaczylo ?

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 800px-Corvus_frugilegus_2

Gawron, gapa (Corvus frugilegus) – gatunek średniej wielkości ptaka synantropijnego z rodziny krukowatych (Corvidae).
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:51

Osły napisał:
MICHU napisał:
Nic więcej nie mam do powiedzenia i żegnam.

Bez odbioru.

Michu poszedl sie powiesić ?  Shocked
nie mogl nikogo oszukac na nikim nie dało sie DALEJ pasożytować
ZYCIE STRACILO SENS !!!

No chyba odwrotnie. lol!
Fajnych masz tych koleżków. lol!
Ale podejrzewam, że to Ty goniłeś w piętkę. Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:52

kaczor napisał:
delphia napisał:
przegraliśmy w ręczną z Rumunią - awans do ME staje się coraz trudniejszy Twisted Evil
Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

To ty masz żonę?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:55

Nie jest w ogóle ważne [dla rynqw] kto tam wygra bo na wygraną obu kandydatów INWESTORZY mogą zareagować i tak i tak, zależy jak inwestorzy zareagują lol!

Nie ma tak, że jeśli Hillary to korba a jeśli Trump to padaka bądź odwrotnie

jest tak, że jeśli Hillary to korba albo padaka a jeśli Trump to padaka albo korba dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:55

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
przegraliśmy w ręczną z Rumunią - awans do ME staje się coraz trudniejszy Twisted Evil
Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

To ty masz żonę?

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:58

OpCjOnEr napisał:
Nie jest w ogóle ważne [dla rynqw] kto tam wygra bo na wygraną obu kandydatów INWESTORZY mogą zareagować i tak i tak, zależy jak inwestorzy zareagują lol!

Nie ma tak, że jeśli Hillary to korba a jeśli Trump to padaka bądź odwrotnie

jest tak, że jeśli Hillary to korba albo padaka a jeśli Trump to padaka albo korba dobryżart


lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:59

Bardziej prawdopodobna jest padaka ale wynika ona z sytuacji technicznej wykresów a nie z tego, że wygra ta czy ten.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:59

OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie jakie qrestwo i złodziejstwo wszędzie jest to się w pale nie mieści Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dwa razy próbowali mnie oszwabić w ciągu paru dni. Najpierw byłem po chleb i ciastka w jakichś cukrovinkach coś tam wziąłem 10.34pln wyszło do zapłaty no to ja jak zwykle paypassem (bo zawsze płacę paypassem) i tak dobrze że zerknąłem na terminal kwota 40.34pln Shocked Shocked

What the fuck qrwa??? Tak odchyliłem głowę trochę bo może cień tak dziwnie padał ale nie - no czwórka zamiast jedynki! Co to qrwa ma być pieję do babsztyla za ladą a ona ach przepraszam pomyłki się zdarzają... to jak ją qrwę zapytałem dlaczego się ta "pomyłka" nie zdarzyła w odwrotną stronę to ją zatkało pizdę jebaną. Evil or Very Mad   No SKANDAL po prostu, żywcem na 3 dychy chcieli mnie orżnąć a przecież paypass do Kazika akceptuje bezpinowo to gdybym się nie kapnął to bym zapłacił i być może nawet nie zauważył w ogóle.
Wszystko się bierze stąd, że nie rozumiem czemu do terminala wklepuje ręcznie kwotę z kasy fiskalnej i tu jest pole do nadużyć albo "pomyłek". Dlaczemu to nie jest tak zrobione, że z kasy fiskalnej sama się kwota sczytuje na terminal tylko ręcznie to wprowadzają???

A dziś polazłem do Oszołoma bo się na billboardach reklamowali że mango po 5.89pln to wziąłem dwie sztuki; w sumie sporo przebierać trzeba było bo większość juś pognita no ale dwie wybrałem całkiem fajne skasowałem tam z innymi rzeczami w sumie na 147pln (bo większy zaqp robiłem) i jak zwykle wnikliwość doprowadziła mnie do okrycia oszustwa Twisted Evil Twisted Evil dokładna analiza paragonu punkt po punkcie i qrwa Evil or Very Mad i owszem było po 5,89 ale tylko jedno a drugie juś po 9,99pln Shocked  a niby czemu? Bo to była jakaś "extra sztuka" w innej cenie! Jakaś Ukrainka na kasie nie wiele mi mogła powiedzieć to z mordą poleciałem do działu reklamacji że co to qrwa ma być za maniana, skoro jest jedna cena napisana na wszystkie owoce a nie ma nigdzie wyszczególnionej podkategorii że te manga po tyle a tamte po tyle no to skąd ja mam to wiedzieć??? I zwrot mi zrobili no w pizdu co za złodziejstwo.

Wszędzie ściema. Teraz się zrobiłem jak detektyw i tropię oszustwa gdzie mnie ktoś chce na czym ojebać.

podłość ludzka nie zna granic Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:00

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
przegraliśmy w ręczną z Rumunią - awans do ME staje się coraz trudniejszy Twisted Evil
Bedziesz sie procesowal o kwote wolna w przyszlym roku?Ja jestem na liniowym, wiec nie mam ale moze zone namowie Very Happy

To ty masz żonę?

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

No co rżysz, przecież napisał cyclops
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:01

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie jakie qrestwo i złodziejstwo wszędzie jest to się w pale nie mieści Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dwa razy próbowali mnie oszwabić w ciągu paru dni. Najpierw byłem po chleb i ciastka w jakichś cukrovinkach coś tam wziąłem 10.34pln wyszło do zapłaty no to ja jak zwykle paypassem (bo zawsze płacę paypassem) i tak dobrze że zerknąłem na terminal kwota 40.34pln Shocked Shocked

What the fuck qrwa??? Tak odchyliłem głowę trochę bo może cień tak dziwnie padał ale nie - no czwórka zamiast jedynki! Co to qrwa ma być pieję do babsztyla za ladą a ona ach przepraszam pomyłki się zdarzają... to jak ją qrwę zapytałem dlaczego się ta "pomyłka" nie zdarzyła w odwrotną stronę to ją zatkało pizdę jebaną. Evil or Very Mad   No SKANDAL po prostu, żywcem na 3 dychy chcieli mnie orżnąć a przecież paypass do Kazika akceptuje bezpinowo to gdybym się nie kapnął to bym zapłacił i być może nawet nie zauważył w ogóle.
Wszystko się bierze stąd, że nie rozumiem czemu do terminala wklepuje ręcznie kwotę z kasy fiskalnej i tu jest pole do nadużyć albo "pomyłek". Dlaczemu to nie jest tak zrobione, że z kasy fiskalnej sama się kwota sczytuje na terminal tylko ręcznie to wprowadzają???

A dziś polazłem do Oszołoma bo się na billboardach reklamowali że mango po 5.89pln to wziąłem dwie sztuki; w sumie sporo przebierać trzeba było bo większość juś pognita no ale dwie wybrałem całkiem fajne skasowałem tam z innymi rzeczami w sumie na 147pln (bo większy zaqp robiłem) i jak zwykle wnikliwość doprowadziła mnie do okrycia oszustwa Twisted Evil Twisted Evil dokładna analiza paragonu punkt po punkcie i qrwa Evil or Very Mad i owszem było po 5,89 ale tylko jedno a drugie juś po 9,99pln Shocked  a niby czemu? Bo to była jakaś "extra sztuka" w innej cenie! Jakaś Ukrainka na kasie nie wiele mi mogła powiedzieć to z mordą poleciałem do działu reklamacji że co to qrwa ma być za maniana, skoro jest jedna cena napisana na wszystkie owoce a nie ma nigdzie wyszczególnionej podkategorii że te manga po tyle a tamte po tyle no to skąd ja mam to wiedzieć??? I zwrot mi zrobili no w pizdu co za złodziejstwo.

Wszędzie ściema. Teraz się zrobiłem jak detektyw i tropię oszustwa gdzie mnie ktoś chce na czym ojebać.

podłość ludzka nie zna granic Mad

Sqrwysyństwo to jest na maxa. Zatrudniają kasjerki zza Buga bo mniej płacą innostrańcom i zapewne bez świadczeń [czyli tną koszty] a jeszcze do tego takie numery.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:04

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie jakie qrestwo i złodziejstwo wszędzie jest to się w pale nie mieści Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dwa razy próbowali mnie oszwabić w ciągu paru dni. Najpierw byłem po chleb i ciastka w jakichś cukrovinkach coś tam wziąłem 10.34pln wyszło do zapłaty no to ja jak zwykle paypassem (bo zawsze płacę paypassem) i tak dobrze że zerknąłem na terminal kwota 40.34pln Shocked Shocked

What the fuck qrwa??? Tak odchyliłem głowę trochę bo może cień tak dziwnie padał ale nie - no czwórka zamiast jedynki! Co to qrwa ma być pieję do babsztyla za ladą a ona ach przepraszam pomyłki się zdarzają... to jak ją qrwę zapytałem dlaczego się ta "pomyłka" nie zdarzyła w odwrotną stronę to ją zatkało pizdę jebaną. Evil or Very Mad   No SKANDAL po prostu, żywcem na 3 dychy chcieli mnie orżnąć a przecież paypass do Kazika akceptuje bezpinowo to gdybym się nie kapnął to bym zapłacił i być może nawet nie zauważył w ogóle.
Wszystko się bierze stąd, że nie rozumiem czemu do terminala wklepuje ręcznie kwotę z kasy fiskalnej i tu jest pole do nadużyć albo "pomyłek". Dlaczemu to nie jest tak zrobione, że z kasy fiskalnej sama się kwota sczytuje na terminal tylko ręcznie to wprowadzają???

A dziś polazłem do Oszołoma bo się na billboardach reklamowali że mango po 5.89pln to wziąłem dwie sztuki; w sumie sporo przebierać trzeba było bo większość juś pognita no ale dwie wybrałem całkiem fajne skasowałem tam z innymi rzeczami w sumie na 147pln (bo większy zaqp robiłem) i jak zwykle wnikliwość doprowadziła mnie do okrycia oszustwa Twisted Evil Twisted Evil dokładna analiza paragonu punkt po punkcie i qrwa Evil or Very Mad i owszem było po 5,89 ale tylko jedno a drugie juś po 9,99pln Shocked  a niby czemu? Bo to była jakaś "extra sztuka" w innej cenie! Jakaś Ukrainka na kasie nie wiele mi mogła powiedzieć to z mordą poleciałem do działu reklamacji że co to qrwa ma być za maniana, skoro jest jedna cena napisana na wszystkie owoce a nie ma nigdzie wyszczególnionej podkategorii że te manga po tyle a tamte po tyle no to skąd ja mam to wiedzieć??? I zwrot mi zrobili no w pizdu co za złodziejstwo.

Wszędzie ściema. Teraz się zrobiłem jak detektyw i tropię oszustwa gdzie mnie ktoś chce na czym ojebać.

podłość ludzka nie zna granic Mad

Sqrwysyństwo to jest na maxa. Zatrudniają kasjerki zza Buga bo mniej płacą innostrańcom i zapewne bez świadczeń [czyli tną koszty] a jeszcze do tego takie numery.
No jak takie rzeczy spotykaja uczciwego i dobrego czlowieka to najbardzije boli Sad
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:05

Tal mnie teraz tknelo ze skoro wentylacja z rekuperacja u Indiany kosztuje 20k a on na nie jzarabia 10k to wychodzi ze jak Zyd bierze 100proc Marzy Shocked
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:10

MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:
Nic więcej nie mam do powiedzenia i żegnam.

Bez odbioru.

Michu poszedl sie powiesić ?  Shocked
nie mogl nikogo oszukac na nikim nie dało sie DALEJ pasożytować
ZYCIE STRACILO SENS !!!

No chyba odwrotnie.  lol!
Fajnych masz tych koleżków.  lol!
Ale podejrzewam,  że to Ty goniłeś w piętkę.  Laughing

No dobra Ty na równi z Zibim.
Jeden wjebał 150 mln a Zibi to nie wiem, też pewnie koło tego.

I co teraz faceci? lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 EmptyNie 06 Lis 2016, 21:14

MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:
Nic więcej nie mam do powiedzenia i żegnam.

Bez odbioru.

Michu poszedl sie powiesić ?  Shocked
nie mogl nikogo oszukac na nikim nie dało sie DALEJ pasożytować
ZYCIE STRACILO SENS !!!

No chyba odwrotnie.  lol!
Fajnych masz tych koleżków.  lol!
Ale podejrzewam,  że to Ty goniłeś w piętkę.  Laughing
no wstyd m za nich
a szczególnie za .....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 11  2016 r. Weekend - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 05 - 06 11 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 10 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO 21 - 22 05 2016 r. Weekend
» UFO 16 - 17 07 2016 r. Weekend
» UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend
» UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend
» UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: