Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend

Go down 
+16
thorgall
zibi
Osły
kamikaze
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
delphia
Olaf
MICHU
betonowe_buty
mariner
BP
Guru giełdy
REALISTA
Indiana
Reser
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 16:52

Co tak wszyscy o tym stoplosie? Sam stopów nie stawiam wcale, co najwyżej mentalne gdy zmieni się sytuacja na giełdzie, i jak piszę że coś wyleciało na stopie to znaczy że cena poszła w inną stronę niż się spodziewałem i zamknąłem z ręki transakcję która zaczyna być przeciwtrendowa.

Mimo iż gram na dziennym, a czasem godzinowym interwale i stosowane stopy są stosunkowo szerokie, to i tak samo ich ustawienie jest praktycznie gwarancją zrealizowania straty. Chyba raz w ostatnim kwartale wziąłem pozycje punkt w dołku, czyli przy 2430 i to jeszcze połowę zlecenia mi zrealizowało, więc stop na poziomie 10 czy 20 pkt JEDEN RAZ by mi nie zadziałał, a tak standardem jest że cena przelatuje 1-2 fibo dalej - i zwykle dobieram tam kolejne koniki - te L-ki przy 2430 to był już drugi poziom L, następne miały być jakoś po 2415 ale tam nie doszli, natomiast na pewno zacząłbym zamykać po 2-3 konie co 5pkt poniżej 2400 z jeszcze w miarę niedużą stratą.
Co innego wziąć pozycję i ustawić stopa (to wtedy na 90% zrealizuje się stop a cena poleci we właściwym kierunku), a co innego wykonywać aktualizacje sytuacji, i jak ta zaczyna się zmieniać to wtedy zamknąć pozycje na niemożliwym do wyznaczenia wcześniej (w momencie otwarcia pozycji) poziomie. Stosuję tylko tę drugą zasadę i świetnie na tym wychodzę, nikt mi po stopach nie jeździ.

A w forexowej szulerni gdzie ceny są indywidualnie dopieszczane pod stopy (przecież broker wie doskonale gdzie leszcze mają stopy więc cena musi tam dojść choć na sekundę, przecież broker w 100% żyje ze strat własnych klientów Evil or Very Mad ) stawianie ich to już w ogóle masakra. Dlatego też nie mam tam konta, to jak gra z szulerem w znaczone karty w jego lokalu lol! 


Techniki Olafa oczywiście nie pochwalam, bo w momencie gdy wziął pierwsze S cena podchodziła pod górną bandę kanału spadkowego i branie tam S to było dobre posunięcie choć ryzykowne bo spadki już długo trwały i jak każdy długi trend rosło ryzyko odwrócenia, ale w momencie gdy z rozmachem wywaliło tę górną bandę to sytuacja w oczywisty sposób się zmieniła na korzyść L i trzeba było natychmiast zamykać S-ki i brać L-ki, o tym pisałem na bieżąco. Też oczywiście nie wiedziałem że jest ponad 1000 pkt do wyjęcia na L wynikłym z rozwalenia kanału spadkowego, ale mieliśmy ewidentne złamanie trendu spadkowego.

Niby w przypadku kanału można postawić sztywnego stopa bo wiadomo gdzie przebije, ale przy moim stylu gry (nie na kanały) nie ma to większego sensu, więc stopów nie stawiam.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:03

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Olaf ma rację wszystko jest kwestią horyzontu.

nie przeczę. Very Happy
tyle że to uśrednianie jak poprzednio przez 2500pkt zakłada czasem wielomiesięczne wysiadywanie na pozycji oraz grę 0.01lota/15000-20000zł. niestety jest to obecnie poza moimi możliwościami finansowymi i trejderskimi.  Sad  
wobec tegoż też uprzejmie polecam koledze metodę warrena buffeta, kupić/sprzedać i poczekać spokojnie a za 10 lat zaglądnąć jakie tam kursy/zyski itp..
a gdyby się koledze w tym czasie nudziło czekanie na zwrot z inwestycji, zawsze może urozmaicić sobie sezonową pracą u osła za 4zeta co na pewno wyszłoby na zdrowie i pożytek. clown
pozdrawiam
lol!

Czyli potwierdzasz to co ja.
Wolne eL na dax po 12.000 zarabia.
Ale nie przeszkadza to zarabiać szybkiemu eS po 13.240.

Tak chciałem to ująć.
I pierwszy i drugi trejd zarabia ale z różnym TP.  

Aha
I nie jest tajemnicą poliszynela,  że na rynku terminowym można zarabiać w obydwie strony. Laughing
I że może to być nawet 200 do 5000pkt miesięcznie.
Na ten przykład obracając odpowiednio dużym kapitałem wystarczy już 10 pkt dziennie zysku aby nie martwić się o chleb i masełko.
Chyba,  że ktoś ma większe aspiracje. Rolling Eyes

a ty pieprzysz jak zwykle o 5000pktach, a czasem o 20000pkt Smile : , przy 500pkt możesz się utrzymywać z giełdy 1 konikiem na daxa za550zeta przy 4,3zł/pkt. rób 500pkt m-cznie bez głębszych obsów dd to jesteś w domciu i się utrzymasz sam. aspikurwaracje. dobryżart
clown

Ale to nie jest wcale takie łatwe. clown
Jak napierniczysz w miesiącu poślizgów na 1000pkt /50pkt x 20 /
to aby zarobić 1 pkt musisz ugrać potem aż 1001 pkt What a Face

Ale nie wiem jak to jest w przypadku Twoich automatów, które Broker trzepie po nerach. What a Face
Mogą być lepsze od człowieka. What a Face
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:10

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Olaf ma rację wszystko jest kwestią horyzontu.

nie przeczę. Very Happy
tyle że to uśrednianie jak poprzednio przez 2500pkt zakłada czasem wielomiesięczne wysiadywanie na pozycji oraz grę 0.01lota/15000-20000zł. niestety jest to obecnie poza moimi możliwościami finansowymi i trejderskimi.  Sad  
wobec tegoż też uprzejmie polecam koledze metodę warrena buffeta, kupić/sprzedać i poczekać spokojnie a za 10 lat zaglądnąć jakie tam kursy/zyski itp..
a gdyby się koledze w tym czasie nudziło czekanie na zwrot z inwestycji, zawsze może urozmaicić sobie sezonową pracą u osła za 4zeta co na pewno wyszłoby na zdrowie i pożytek. clown
pozdrawiam
lol!

Czyli potwierdzasz to co ja.
Wolne eL na dax po 12.000 zarabia.
Ale nie przeszkadza to zarabiać szybkiemu eS po 13.240.

Tak chciałem to ująć.
I pierwszy i drugi trejd zarabia ale z różnym TP.  

Aha
I nie jest tajemnicą poliszynela,  że na rynku terminowym można zarabiać w obydwie strony. Laughing
I że może to być nawet 200 do 5000pkt miesięcznie.
Na ten przykład obracając odpowiednio dużym kapitałem wystarczy już 10 pkt dziennie zysku aby nie martwić się o chleb i masełko.
Chyba,  że ktoś ma większe aspiracje. Rolling Eyes

a ty pieprzysz jak zwykle o 5000pktach, a czasem o 20000pkt Smile : , przy 500pkt możesz się utrzymywać z giełdy 1 konikiem na daxa za550zeta przy 4,3zł/pkt. rób 500pkt m-cznie bez głębszych obsów dd to jesteś w domciu i się utrzymasz sam. aspikurwaracje. dobryżart
clown

Ale to nie jest wcale takie łatwe.  clown
Jak napierniczysz w miesiącu poślizgów na 1000pkt /50pkt x 20 /
to aby zarobić 1 pkt musisz ugrać potem aż 1001 pkt What a Face

Ale nie wiem jak to jest w przypadku Twoich automatów,  które Broker trzepie po nerach. What a Face
Mogą być lepsze od człowieka.  What a Face

trzepie michu tym bardziej im niższy interwał. Smile
zajmij 1 pozycję miesięcznie to cię tylko 1 raz wytrzepie (a porządnie) a nie 20czy50razy wybryndzluje z punktokasiory. clown
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:20

Indiana napisał:
Co tak wszyscy o tym stoplosie? Sam stopów nie stawiam wcale, co najwyżej mentalne gdy zmieni się sytuacja na giełdzie, i jak piszę że coś wyleciało na stopie to znaczy że cena poszła w inną stronę niż się spodziewałem i zamknąłem z ręki transakcję która zaczyna być przeciwtrendowa.

Mimo iż gram na dziennym, a czasem godzinowym interwale i stosowane stopy są stosunkowo szerokie, to i tak samo ich ustawienie jest praktycznie gwarancją zrealizowania straty. Chyba raz w ostatnim kwartale wziąłem pozycje punkt w dołku, czyli przy 2430 i to jeszcze połowę zlecenia mi zrealizowało, więc stop na poziomie 10 czy 20 pkt JEDEN RAZ by mi nie zadziałał, a tak standardem jest że cena przelatuje 1-2 fibo dalej - i zwykle dobieram tam kolejne koniki - te L-ki przy 2430 to był już drugi poziom L, następne miały być jakoś po 2415 ale tam nie doszli, natomiast na pewno zacząłbym zamykać po 2-3 konie co 5pkt poniżej 2400 z jeszcze w miarę niedużą stratą.
Co innego wziąć pozycję i ustawić stopa (to wtedy na 90% zrealizuje się stop a cena poleci we właściwym kierunku), a co innego wykonywać aktualizacje sytuacji, i jak ta zaczyna się zmieniać to wtedy zamknąć pozycje na niemożliwym do wyznaczenia wcześniej (w momencie otwarcia pozycji) poziomie. Stosuję tylko tę drugą zasadę i świetnie na tym wychodzę, nikt mi po stopach nie jeździ.

A w forexowej szulerni gdzie ceny są indywidualnie dopieszczane pod stopy (przecież broker wie doskonale gdzie leszcze mają stopy więc cena musi tam dojść choć na sekundę, przecież broker w 100% żyje ze strat własnych klientów Evil or Very Mad ) stawianie ich to już w ogóle masakra. Dlatego też nie mam tam konta, to jak gra z szulerem w znaczone karty w jego lokalu lol! 


Techniki Olafa oczywiście nie pochwalam, bo w momencie gdy wziął pierwsze S cena podchodziła pod górną bandę kanału spadkowego i branie tam S to było dobre posunięcie choć ryzykowne bo spadki już długo trwały i jak każdy długi trend rosło ryzyko odwrócenia, ale w momencie gdy z rozmachem wywaliło tę górną bandę to sytuacja w oczywisty sposób się zmieniła na korzyść L i trzeba było natychmiast zamykać S-ki i brać L-ki, o tym pisałem na bieżąco. Też oczywiście nie wiedziałem że jest ponad 1000 pkt do wyjęcia na L wynikłym z rozwalenia kanału spadkowego, ale mieliśmy ewidentne złamanie trendu spadkowego.

Niby w przypadku kanału można postawić sztywnego stopa bo wiadomo gdzie przebije, ale przy moim stylu gry (nie na kanały) nie ma to większego sensu, więc stopów nie stawiam.

pan wieczorek pisze że" Rynek jest w nieprzewidywalny sposób zmienny, a takiej zmienności nie da się kontrolować. W rynkowej niepewności musi być jeden element pewny = moje zachowanie. A pewność co do własnych zachowań daje tylko i wyłącznie plan.
Podsumujmy: trader, który nie planuje realizacji straty, czyli nie zakłada możliwości realizacji negatywnego scenariusza w każdym swoim wejściu na rynek, w ogóle nie ma planu. Jeżeli nie planujemy straty - NICZEGO NIE PLANUJEMY. Nie mamy szans, by w morzu zmienności rynkowej przetrwać. Rynek znajdzie sposób, by wykonać na nas egzekucję, nawet jeżeli nie będzie to „egzekucja natychmiastowa.
Zasada druga – SL to umowa z samym sobą, a umów należy dotrzymywać."


a mi się osobiście podoba idea stopów na bazie interwałów: jak stratny system tygodniowy to zamykać na close  tygodnia, a miesięczny na koniec mca, a dzienny na close day. to wtedy zamykanie. a co w międzyczasie się gra to w międzyczasie. tylko trzeba znać zmienność instrumentu i rozkład normalny i do tego dostosować wielkość pozycji i potencjalny zysk/stratę na koniec okresu. i ogólnie taka gra prawdopodobieństw i odchyleń. ale to chyba mało popularny pomysł. Suspect
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:37

Pingwin - przecież najlepsze i najbardziej przyszłościowe L dają właśnie na tygodniowych minimach Laughing
Żeby zarobić u nas przeciętnie 100-150 pkt na trendziku up trzeba dobrze wyliczyć dołek, który wypada dokładnie tam gdzie chcesz zamykać rendeer
Nie mam zielonego pojęcia o zmienności ani odchyleniu standardowym dla akcji i instrumentów na jakich gram, ponieważ są to łatwe do zdefiniowania w algorytmach czynniki i każdy może na to grać -więc rynek pójdzie w przeciwną stronę. Polegam na własnych pomysłach, własnych algorytmach o których nigdy gdzie indziej nie słyszałem - pochodnych ceny instrumentu, i dopóki pięknie koszę nie szukam nowości.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:50

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Olaf ma rację wszystko jest kwestią horyzontu.

nie przeczę. Very Happy
tyle że to uśrednianie jak poprzednio przez 2500pkt zakłada czasem wielomiesięczne wysiadywanie na pozycji oraz grę 0.01lota/15000-20000zł. niestety jest to obecnie poza moimi możliwościami finansowymi i trejderskimi.  Sad  
wobec tegoż też uprzejmie polecam koledze metodę warrena buffeta, kupić/sprzedać i poczekać spokojnie a za 10 lat zaglądnąć jakie tam kursy/zyski itp..
a gdyby się koledze w tym czasie nudziło czekanie na zwrot z inwestycji, zawsze może urozmaicić sobie sezonową pracą u osła za 4zeta co na pewno wyszłoby na zdrowie i pożytek. clown
pozdrawiam
lol!

Czyli potwierdzasz to co ja.
Wolne eL na dax po 12.000 zarabia.
Ale nie przeszkadza to zarabiać szybkiemu eS po 13.240.

Tak chciałem to ująć.
I pierwszy i drugi trejd zarabia ale z różnym TP.  

Aha
I nie jest tajemnicą poliszynela,  że na rynku terminowym można zarabiać w obydwie strony. Laughing
I że może to być nawet 200 do 5000pkt miesięcznie.
Na ten przykład obracając odpowiednio dużym kapitałem wystarczy już 10 pkt dziennie zysku aby nie martwić się o chleb i masełko.
Chyba,  że ktoś ma większe aspiracje. Rolling Eyes

a ty pieprzysz jak zwykle o 5000pktach, a czasem o 20000pkt Smile : , przy 500pkt możesz się utrzymywać z giełdy 1 konikiem na daxa za550zeta przy 4,3zł/pkt. rób 500pkt m-cznie bez głębszych obsów dd to jesteś w domciu i się utrzymasz sam. aspikurwaracje. dobryżart
clown

Ale to nie jest wcale takie łatwe.  clown
Jak napierniczysz w miesiącu poślizgów na 1000pkt /50pkt x 20 /
to aby zarobić 1 pkt musisz ugrać potem aż 1001 pkt What a Face

Ale nie wiem jak to jest w przypadku Twoich automatów,  które Broker trzepie po nerach. What a Face
Mogą być lepsze od człowieka.  What a Face

trzepie michu tym bardziej im niższy interwał. Smile
zajmij 1 pozycję miesięcznie to cię tylko 1 raz wytrzepie (a porządnie) a nie 20czy50razy wybryndzluje z punktokasiory. clown

To że głupie automaty trzepią po stopach raz po raz i co 3 świeczkę dostają kociokwiku to i ja wiem.
Był kiedyś na forum Przemek który miał w Piwnicy 6 Cyborgów chłodzonych cieczą. What a Face
Tak mocno się grzały. dobryżart

Masz rację.
Interwał Miesięczny stop 4000pkt i jedziesz z koksem. dobryżart
Nano DT jest dla niespełnionych życiowo maniaków. dobryżart
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 17:54

bohaterów??!!! prądem ??!!! Shocked

Very Happy Very Happy

seksmisja na stopklatce
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 18:03

Michu, śmiejesz się wiecznie jak ktoś nie zarabia 5000 pkt/miesiąc, gdy sam nie potrafisz przez chociaż tydzień niewyzerować rachunku.
Ostatnio pokazałeś swoją "klasę", gdy rozwaliłeś rachunek konkursowy zanim konkurs się zaczął. Spróbuj najpierw zachować choć 50% depo po 10 trejdach, to już będzie gigantyczny postęp. Czy we wcześniejszych latach udawało Ci się tyle osiągnąć?
Ptzecież to takie banalne, nawet jakbyś durnego stopa na 4% straty na transakcję ustawił to zachowasz aż 60%, więc dlaczego to takie trudne dla Ciebie? Przecież na demo nie powinno być z tym problemów...


Ostatnio zmieniony przez Indiana dnia Nie 29 Paź 2017, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 18:03

MICHU napisał:

To że głupie automaty trzepią po stopach raz po raz i co 3 świeczkę dostają kociokwiku to i ja wiem.
Był kiedyś na forum Przemek który miał w Piwnicy 6 Cyborgów chłodzonych cieczą.  What a Face
Tak mocno się grzały. dobryżart

Masz rację.
Interwał Miesięczny stop 4000pkt i jedziesz z koksem. dobryżart
Nano DT jest dla niespełnionych życiowo maniaków.  dobryżart

przecież nasz GENERAL bierze tak i z koksem węgorzem jedzie i zawsze zarabia. od roku nie miał ani jednej stratnej transakcji. co siem czepiasz.Evil or Very Mad

a nanotrejding jest dla nałogowych onanistów forexowych. clown
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 19:32

.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Nie 29 Paź 2017, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 19:32

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Indiana napisał:
Co tak wszyscy o tym stoplosie? Sam stopów nie stawiam wcale, co najwyżej mentalne gdy zmieni się sytuacja na giełdzie, i jak piszę że coś wyleciało na stopie to znaczy że cena poszła w inną stronę niż się spodziewałem i zamknąłem z ręki transakcję która zaczyna być przeciwtrendowa.

Mimo iż gram na dziennym, a czasem godzinowym interwale i stosowane stopy są stosunkowo szerokie, to i tak samo ich ustawienie jest praktycznie gwarancją zrealizowania straty. Chyba raz w ostatnim kwartale wziąłem pozycje punkt w dołku, czyli przy 2430 i to jeszcze połowę zlecenia mi zrealizowało, więc stop na poziomie 10 czy 20 pkt JEDEN RAZ by mi nie zadziałał, a tak standardem jest że cena przelatuje 1-2 fibo dalej - i zwykle dobieram tam kolejne koniki - te L-ki przy 2430 to był już drugi poziom L, następne miały być jakoś po 2415 ale tam nie doszli, natomiast na pewno zacząłbym zamykać po 2-3 konie co 5pkt poniżej 2400 z jeszcze w miarę niedużą stratą.
Co innego wziąć pozycję i ustawić stopa (to wtedy na 90% zrealizuje się stop a cena poleci we właściwym kierunku), a co innego wykonywać aktualizacje sytuacji, i jak ta zaczyna się zmieniać to wtedy zamknąć pozycje na niemożliwym do wyznaczenia wcześniej (w momencie otwarcia pozycji) poziomie. Stosuję tylko tę drugą zasadę i świetnie na tym wychodzę, nikt mi po stopach nie jeździ.

A w forexowej szulerni gdzie ceny są indywidualnie dopieszczane pod stopy (przecież broker wie doskonale gdzie leszcze mają stopy więc cena musi tam dojść choć na sekundę, przecież broker w 100% żyje ze strat własnych klientów Evil or Very Mad ) stawianie ich to już w ogóle masakra. Dlatego też nie mam tam konta, to jak gra z szulerem w znaczone karty w jego lokalu lol! 


Techniki Olafa oczywiście nie pochwalam, bo w momencie gdy wziął pierwsze S cena podchodziła pod górną bandę kanału spadkowego i branie tam S to było dobre posunięcie choć ryzykowne bo spadki już długo trwały i jak każdy długi trend rosło ryzyko odwrócenia, ale w momencie gdy z rozmachem wywaliło tę górną bandę to sytuacja w oczywisty sposób się zmieniła na korzyść L i trzeba było natychmiast zamykać S-ki i brać L-ki, o tym pisałem na bieżąco. Też oczywiście nie wiedziałem że jest ponad 1000 pkt do wyjęcia na L wynikłym z rozwalenia kanału spadkowego, ale mieliśmy ewidentne złamanie trendu spadkowego.

Niby w przypadku kanału można postawić sztywnego stopa bo wiadomo gdzie przebije, ale przy moim stylu gry (nie na kanały) nie ma to większego sensu, więc stopów nie stawiam.

pan wieczorek pisze że" Rynek jest w nieprzewidywalny sposób zmienny, a takiej zmienności nie da się kontrolować. W rynkowej niepewności musi być jeden element pewny = moje zachowanie. A pewność co do własnych zachowań daje tylko i wyłącznie plan.
Podsumujmy: trader, który nie planuje realizacji straty, czyli nie zakłada możliwości realizacji negatywnego scenariusza w każdym swoim wejściu na rynek, w ogóle nie ma planu. Jeżeli nie planujemy straty - NICZEGO NIE PLANUJEMY. Nie mamy szans, by w morzu zmienności rynkowej przetrwać. Rynek znajdzie sposób, by wykonać na nas egzekucję, nawet jeżeli nie będzie to „egzekucja natychmiastowa.
Zasada druga – SL to umowa z samym sobą, a umów należy dotrzymywać."


a mi się osobiście podoba idea stopów na bazie interwałów: jak stratny system tygodniowy to zamykać na close  tygodnia, a miesięczny na koniec mca, a dzienny na close day. to wtedy zamykanie. a co w międzyczasie się gra to w międzyczasie. tylko trzeba znać zmienność instrumentu i rozkład normalny i do tego dostosować wielkość pozycji i potencjalny zysk/stratę na koniec okresu. i ogólnie taka gra prawdopodobieństw i odchyleń. ale to chyba mało popularny pomysł. Suspect

jesli ktos nie stawia SL to jego sprawa. i nie ma czym sie chwalic. ja mam na mysli posiadanie TRADING PLANU i wiedzy, gdzie postawic SL, zeby stracic max 5% kapitalu oraz przeprogramowanie swojego myslenia na to, ze straty sa nieuniknione. przeciez moge wejsc znowu jutro/pojutrze.
wg wykresu gracz wejdzie na kazdej swiecy wg set-upu i postawi SL. hazardzista wejdzie bez SL i moze w kadej chwili stracic wielokrotnosc 5%, np 20%. dyletant w ogole nie wejdzie, bo bedzie myslal, ze jak juz uroslo tyle to nie moze dalej rosnac.
UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Screen33

gracz ma inny dylemat niz stawianie SL. czy ustawic SL nizszego, ktorego wywali 1 raz na 10 ale w 90% przypadkow dzieki temu bedzie mogl zawezic SL i wziac 2 razy wieksza pozycję Laughing albo czy realizowac zysk np na polowie pozycje po ruchu o wartosc X.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 19:54

Indiana, lepiej poogladaj sobie wykresy inne niz WIG20. WIG20 jest dla emerytow z lewarem x10. przy takim podejsciu sadze, ze jest kwestia czasu, ze tzw Żyd cie wydyma na WIG20 Rolling Eyes
popatrz sobie na surowce np kawa.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Nie 29 Paź 2017, 19:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 19:54

Indiana napisał:
Michu, śmiejesz się wiecznie jak ktoś nie zarabia 5000 pkt/miesiąc, gdy sam nie potrafisz przez chociaż tydzień niewyzerować rachunku.
Ostatnio pokazałeś swoją "klasę", gdy rozwaliłeś rachunek konkursowy zanim konkurs się zaczął. Spróbuj najpierw zachować choć 50% depo po 10 trejdach, to już będzie gigantyczny postęp. Czy we wcześniejszych latach udawało Ci się tyle osiągnąć?
Ptzecież to takie banalne, nawet jakbyś durnego stopa na 4% straty na transakcję ustawił to zachowasz aż 60%, więc dlaczego to takie trudne dla Ciebie? Przecież na demo nie powinno być z tym problemów...

No wiesz.
Różne są fazy rynku.
Nie śmieje się wcale bo w sumie nie mam za bardzo z czego.
A jak się śmieje to taka druga strona medalu jakby. Laughing
A 5000pkt w miesiąc to niezła orka. Laughing
Lepiej wziąć 2x większą pozycję i zrobić 2500pkt niż po 3 miesiącach wylądować na Ojomie. Laughing
Nie czytasz moich postów i wyciągasz błędne wnioski.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 20:01

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

To że głupie automaty trzepią po stopach raz po raz i co 3 świeczkę dostają kociokwiku to i ja wiem.
Był kiedyś na forum Przemek który miał w Piwnicy 6 Cyborgów chłodzonych cieczą.  What a Face
Tak mocno się grzały. dobryżart

Masz rację.
Interwał Miesięczny stop 4000pkt i jedziesz z koksem. dobryżart
Nano DT jest dla niespełnionych życiowo maniaków.  dobryżart

przecież nasz GENERAL bierze tak i z koksem węgorzem jedzie i zawsze zarabia. od roku nie miał ani jednej stratnej transakcji. co siem czepiasz.Evil or Very Mad

a nanotrejding jest dla nałogowych onanistów forexowych. clown

Nie czepiam się tylko stwierdzam fakt.
Dyskusja polega na wymianie poglądów.
Nie przytaczasz swojej wypowiedzi po czym błędnie wyrokujesz.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 20:18

czy jesli zalozy ktos demo i zrobi 1000% przy obsuwie 20%, a ktos drugi zalozy tez demo i straci -90% to ten drugi ma czuc sie "wydymany". moze psychicznie. a pierwszy ma sie zalamac, bo nie moze wyplacic wirtualnej kasy. jeszcze niedlugo dojdziemy do wniosku, ze tzw. Zyd gwalci tez na demo  Shocked
ostatnio uwzial sie na ufoków w konkursie tms Shocked
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 20:49

Ja z Anette wciągnęliśmy przed chwilą po 2 węgorze i mamy się dobrze... kogo qrwa te analizy obchodzą lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:03

Olaf napisał:
Ja z Anette wciągnęliśmy przed chwilą po 2 węgorze i mamy się dobrze... kogo qrwa te analizy obchodzą lol!

po 2 węgorze   Rolling Eyes
zazdroszczę Ci ....
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:15

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Img_8410
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:15

polowanie na stop lossy tych, ktorzy chca grac przeciwko algorytmom hft
https://www.fxmag.pl/artykul/nial-fuller-dlaczego-nienawidze-daytradingu
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:21

Osły napisał:
Olaf napisał:
Ja z Anette wciągnęliśmy przed chwilą po 2 węgorze i mamy się dobrze... kogo qrwa te analizy obchodzą lol!

po 2 węgorze   Rolling Eyes
zazdroszczę Ci ....

Jebane ćpuny Twisted Evil czego tu zazdrościć? niedobrze mi
Na przymusowy odwyk wysłać do MONARu!

Przecież ten Olaf sam juś przestał ogarniać kiedy bredzi a kiedy pierdoli. dobryżart
Dobrali się narkomani... dobrze że dzieciaka nie mają bo kolejny ćpun by urósł.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:24

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
Olaf napisał:
Ja z Anette wciągnęliśmy przed chwilą po 2 węgorze i mamy się dobrze... kogo qrwa te analizy obchodzą lol!

po 2 węgorze   Rolling Eyes
zazdroszczę Ci ....

Jebane ćpuny Twisted Evil  czego tu zazdrościć?  niedobrze mi
Na przymusowy odwyk wysłać do MONARu!

Przecież ten Olaf sam juś przestał ogarniać kiedy bredzi a kiedy pierdoli. dobryżart
Dobrali się narkomani... dobrze że dzieciaka nie mają bo kolejny ćpun by urósł.

przygadał kocioł garnkowi...ty ćpunie ohydny z dwiema lewymi łapami dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:31

Olaf napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
Olaf napisał:
Ja z Anette wciągnęliśmy przed chwilą po 2 węgorze i mamy się dobrze... kogo qrwa te analizy obchodzą lol!

po 2 węgorze   Rolling Eyes
zazdroszczę Ci ....

Jebane ćpuny Twisted Evil  czego tu zazdrościć?  niedobrze mi
Na przymusowy odwyk wysłać do MONARu!

Przecież ten Olaf sam juś przestał ogarniać kiedy bredzi a kiedy pierdoli. dobryżart

Dobrali się narkomani... dobrze że dzieciaka nie mają bo kolejny ćpun by urósł.

przygadał kocioł garnkowi...ty ćpunie ohydny z dwiema lewymi łapami dobryżart

Jak dwie lewe łapy mogę mieć skoro prawakiem jestem? lol! dwie prawe raczej
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:46

BP, pw Exclamation

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:46

Olaf i REALISTA! Byliście dziś u spowiedzi i zasilić tacę u proboszcza?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:47

Osły napisał:
bohaterów??!!! prądem ??!!! Shocked

Very Happy Very Happy

seksmisja na stopklatce

Bardzo serdecznie przepraszam. Embarassed
W zamiarze miało być znowu tylko jako auto ironiczne obrócenie w żart.
Taką taktykę przyjąłem aby psychicznie przeżyć trudy życia.
Parę słów za dużo wyrzuconych bez pomyślunku z prędkością karabinu maszynowego
tzn narracja w złej osobie. mur
No teraz to już wiem, gdzie był błąd.
Bo trzeba się bardzo pilnować co a do kogo się pisze.
Dysputy na forum publicznym to nie pogawędka z koleżkami na ławce pod blokiem. mur
Zapamiętane na długo dłużej.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:49

OpCjOnEr napisał:
Olaf i REALISTA! Byliście dziś u spowiedzi i zasilić tacę u proboszcza?

Ja ruchałem Anette więc nie mogłem Smile
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:50

betonowe_buty napisał:
Indiana, lepiej poogladaj sobie wykresy inne niz WIG20. WIG20 jest dla emerytow z lewarem x10. przy takim podejsciu sadze, ze jest kwestia czasu, ze tzw Żyd cie wydyma na WIG20 Rolling Eyes
popatrz sobie na surowce np kawa.
Betonowy - mnie całkowicie, nawet aż za bardzo, zadowala zysk roczny w wysokości 50% wartości konta na 01 stycznia. Czyli praktycznie biorąc, wystarczy że miesięcznie utłukę 4% od kapitału, to jest piękny sukces - przypominam, na lokacie płacą 1,5% ROCZNIE. A jak trafią się 2,3 udane trejdy na 100, 150 pkt, to nawet 10% się robiło. Więc ponieważ interesuje mnie taki wynik a nie większy, więc gram na MAŁYM LEWARZE, nigdy nie przekroczyłem 300% w stosunku do posiadanego na giełdzie kapitału. Luka rzędu brexitowej (-10%) nie spowoduje u mnie większej straty niż 15%, no max. 20% kapitału...

Jaki lewar 10x affraid  - przecież to dla hazardzistów i debili tylko się nadaje (luka brexitowa jest średnio raz na rok, dwa, a na surowcach to kilka razy do roku, ale przeciętny leszcz dożywa na giełdzie pół roku, więc mu to w sumie słusznie wisi dobryżart ), znasz kogoś kto ileś lat grał na takim lewarze i czegokolwiek poza bankrutem się dorobił - ja o takim ewenemencie nie słyszałem, co więcej, widzę że najwięksi giełdowi guru hajs zarabiają na płatnych szkoleniach dla leszczy dobryżart  No to spróbujmy ten fakt wyjaśnić metodami logiczno-matematycznymi, jak słusznie powiada Olaf. Więc jak bym do tematu nie podchodził, jaką logikę stosował, to wychodzi czarno na białym, że gdyby umieli grać toby siedzieli cicho i kosili taki hajs o jakim nam się nie śni, a że nie potrafią zarobić, to pociskają frajerom za ciężkie pieniądze "cudowne" metody gry:dobryżart:

 Żeby stracić 5% kapitału, musiałbym mieć kilka pod rząd nieudanych trejdów pełnym stadkiem z 50pkt stratą na całości, a takiej w tym roku raczej nie miałem, jak już coś to ostatni trejd skończył się (mimo chwilowo +100pkt/koń)  na małym minusie, jakie straty Wink


Nie gram jak Ty, że na dziennej zmienności mogę wrąbać 5% kapitału, albo jak Michu, że z 3k otwiera 20 lotów - to już wylatuje na godzinowej zmienności, nie wspominając o jakiejś luce po danych - gram tutaj na luzie, jak emeryt Buffet, przy czym z tego co widzę to takie emeryckie, ostrożne trejdowanie,  jak przychodzi do rocznego rozliczenia - to bije na łeb wszelkie nowoczesne, wykładane przez wszelakich guru bez portek dobryżart
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 21:58

dziadek napisał:
BP, pw Exclamation

Dziadek wypaliłem całą paczkę papierosów jeden po drugim i już nikomu takiego czegoś nie polecam.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 22:03

MICHU napisał:
dziadek napisał:
BP, pw Exclamation

Dziadek wypaliłem całą paczkę papierosów jeden po drugim i już nikomu takiego czegoś nie polecam.

no w stanach schizofrenicznych to normalka.. Very Happy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 EmptyNie 29 Paź 2017, 22:06

MICHU napisał:
Indiana napisał:
Michu, śmiejesz się wiecznie jak ktoś nie zarabia 5000 pkt/miesiąc, gdy sam nie potrafisz przez chociaż tydzień niewyzerować rachunku.
Ostatnio pokazałeś swoją "klasę", gdy rozwaliłeś rachunek konkursowy zanim konkurs się zaczął. Spróbuj najpierw zachować choć 50% depo po 10 trejdach, to już będzie gigantyczny postęp. Czy we wcześniejszych latach udawało Ci się tyle osiągnąć?
Ptzecież to takie banalne, nawet jakbyś durnego stopa na 4% straty na transakcję ustawił to zachowasz aż 60%, więc dlaczego to takie trudne dla Ciebie? Przecież na demo nie powinno być z tym problemów...

No wiesz.
Różne są fazy rynku.
Nie śmieje się wcale bo w sumie nie mam za bardzo z czego.
A jak się śmieje to taka druga strona medalu jakby.     Laughing
A 5000pkt w miesiąc to niezła orka.   Laughing
Lepiej wziąć 2x większą pozycję i zrobić 2500pkt niż po 3 miesiącach wylądować na Ojomie.  Laughing
Nie czytasz moich postów i wyciągasz błędne wnioski.  
Ale Michu, no fakt że mało Cię czytam bo nie rozumiem kompletnie Twojego świata z jednej strony dobrych analiz, a z drugiej strony fatalnej gry, ale to tak kompletnie fatalnej pod każdym względem, że nawet nie jestem w stanie tego opisać.
 Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa, to taki, że potrafisz robić w miarę dobre analizy, przynajmniej w miarę często sprawdzają się, natomiast przez Twoje całkowite uzależnienie od hazardu nigdy już nie możesz dotknąć klawiatury z aktywnym kontem, nawet demo wyzwala u Ciebie demony i tracisz głowę, a co dopiero real choćby na 100zł na koncie...

Jedyna szansa dla Ciebie żeby zarobić na giełdzie to wydaje mi się że piszesz dla kogoś analizy, ktoś inny (nieuzależniony) gra z normalnym zarządzaniem pozycją, a kasą się dzielicie. Ale to utopia, nikt na to nie pójdzie po Twoich ostatnich pokazach na konkursie....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend   UFO 28  - 29 10  2017 r. Weekend - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO 01 - 02 07 2017 r. Weekend
» UFO 16 - 17 09 2017 r. Weekend
» UFO 11 - 12 11 2017 r. Weekend
» UFO 14 - 15 01 2017 r. Weekend
» UFO 11-12 03 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: