Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 09.08.2008 weekendowy

Go down 
+30
dead_eye
p0teflon
rydzo
Edith
Ziommmm
Ezet
IronFX
Marek
Dave
kydo
Diablo
antykatofob
tarzan
melex259
SzFagier
Lennon
Jones
LeM
thorgall
Ed
Reser
jj
Bankrut
betonowe_buty
kamikaze
Cris
Nadaje ze Stronia
Rmir
myst
chudy mis
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 12:59

myst napisał:
chudy mis napisał:
Bankrut napisał:
no to lipa, bede musial w poniedzialek leciec Sad
dzieki myst

w WBK po prostu sie klika opcje 'wazne do'
moze wydaj dyspozycje tel. maklerowi ?
pozdr

W BOŚ robi się zaścianek. Kiedy im zwróciłem uwagę w zeszłym roku na możliwości oferowane przez WBK albo BRE odpowiedzieli że "pomyślą".
Do dziś tak myślą...

No i WBK pod miniOperą na komórce chodzi Smile

tak, serwis 'lite' dla urzadzen mobilnych w wbk podobnie jak modyfikacja zlecenia to jak dla mnie spore plusy
ale nie oszukujmy sie: to co oferuja nasze BMy to smiech na sali
na finspreads mamy przynajmniej mozliwosc zlozenia od razu trojki zlecen aktywacja/SL/TP, zlecen OCO, zlecen waznych do...albo waznych tylko w danych godzinach (boimy sie nocnego stopczesera na walutach przykladowo)
mt4 jest jeszcze lepsze bo jest automatyczne skladanie zlecen (inna sprawa jak to chodzi...) i bywaja borkerzy z trailing stop (choc to akurat mozna sobie i tak samemu zaprogramowac)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 13:09

re CHM

nie potrzeba przełącznika, wybór interwału zależy od horyzontu i zapasu

depo. Na ten przyklad ostatnio dzienny na DJ był cały czas na eL mimo

spadku z 116xx do 114xx a M15 fajnie to wyłapał.

Jak ktoś ma czas siedzieć caly czas to M15 i enter, enter, enter....enter.

Zasada jest tylko taka aby kierunek wejścia na np.M15 pokrywał się

z kierunkiem panującym na H1 i odpowiednio H1 z D1.

Można tyle fajnych strategii wystrugać ze kazdy znajdzie coś dla siebie.

pozdr
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 13:45

Ale jaja!
http://www.sport.pl/celebrities/1,83530,5566485,Lekarz_Otylii__Astma_i_niedozwolone_srodki_na_olimpiadzie.html
Po tej Olimpiadzie to chyba jacyś mutanci wrócą, specjalne urządzonka by móc normalnie oddychać dobryżart dobryżart

LUDZIE-CYBORGI
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:12

OpCjoNeR napisał:
Ale jaja!
http://www.sport.pl/celebrities/1,83530,5566485,Lekarz_Otylii__Astma_i_niedozwolone_srodki_na_olimpiadzie.html
Po tej Olimpiadzie to chyba jacyś mutanci wrócą, specjalne urządzonka by móc normalnie oddychać dobryżart dobryżart

LUDZIE-CYBORGI

Jak na razie Europa prowadzi w medalach sunny
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:26

myst napisał:
myst napisał:
Bankrut napisał:
MICHU napisał:
Witam łykendowo.

Na tak zmiennych obecnie rynkach to nawet nie podsystem godzinny.

Tutaj trzeba M15 działać bo bujają jak przy sztormie.

Ledwo dzienny wrzuciło na eS a 15pkt nizej godzinny już na eL.

Ściema z tym ostatnim spadkiem ze hej.

ps. Wie ktoś gdzie Bankrut ? brakuje Jego "no to merytorycznie"


zyje i mam sie dobrze razem z moimi eskami z 2770
od tygodnia bez gry, po prostu wysiaduje te pozycje, choc cieplo mi bylo
jestem w bardzo cieplum miejscu skad pozdrawiam ufo i administracje
return po 19tym

pytanie do systemowcow gdzie mam ustawic sL i jak to zrobic na BOS aby zlecenie bylo wazne do odwolania a nie 1 dzien
kafejka jest dosyc daleko i chcialbym postawic zlecenie i nie dymac codziennie

Według mnie zlecenie WuA (wykonaj lub anuluj) lub (WiA) powinno zadziałać.
Pierwsze wykonuje się w całości lub wcale, drugie może się wykonywać cząstkowo - tyle wyczytałem. Nie mają daty ważności.
Ale lepiej się dopytać w biurze, bo na stronie Bossy mało na ten temat jest.

Porawka, WuA i WiA też chyba nie pasują, bo znalazłem coś takiego na Bossie:

"Niestety zlecenia z limitem aktywacji na kontrakty nie mogą być złożone z datą ważności dłuższą niż najbliższa sesja: (w tej sytuacji niezastąpione są zlecenia DDM+, które pozwalają złożyć zlecenia z dłuższym terminem ważności."
Katastrofa! Bo o ile pamiętam DDM+ chyba w tej chwili nieaktywne.
Na angielskiej wersji strony wspominają o zleceniach GTC o ważności bezterminowej, ale to pewnie zamierzchła przeszłość Sad

Witam, najpierw tu odpowiem ..zlecenia DDM+ działają..sam je stosuję np. w piątek lol!
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:36

A teraz przypomnę mój post przed sesją piątkową:

Witam. Rozpisałem się ale nie wysłało wiadomości i poszło się je..ć, więc w skrócie. Czy na miedzi nie jestesmy na wsparciu kilkuletnim a $ wybił sie z trendu? KGH wyprzedził fakty i juz pod linia wsparcia??????

Indeksy: U nas wiadomo odbicie od linii bessy i sruu.. tylko gdzie? Bo Hameryka ma na DJ i S&P po trójkącie prostokątnym??? tyklko jakos nie takim jak na spadek... a może wybiją się górą???? wtedy pare procent do góry i wteduy dopiero odbicie w dół???? a my w tym czasie konsola???? niech ktoś na to spojrzy z łaski swojej bo mistrzem w kreskach nie jestem

Ostatnio rmir ma podobne spojrzenie na kreski jak ja, może też się wypowiecie Panocku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:40

kaczor napisał:
wojny na swiecie sa dobre dla dolara i amerykanskich obligow

ale swoja drogą to ten swiat jest popier.. Przeciez wiadomo ze amerykanie weszli do Iraku za cicha zgoda Rosji (przy oficjalnych protestach oczywiscie) tak teraz watpie, aby Rosja weszla do Gruzji bez cichej zgody Busha.. (moze za przyzwolenie na interwencje w Iranie ?)

Tak samo z Olimpiada.. niby caly swiat solidaryzuje sie z Tybetem, prawa czlowieka i takie tam, a wszyscy zbili niezla kase na budowie obiektow, a teraz transmisje itd.. Otwarcie bylo mega-medialne i generalnie to swiat ma to w ( ! )ie.. Just have a fun.

Wiem, ze to tak troche "off-topic" ale jest weekendowy Smile

A teraz o rynku: generalnie jestem wqrwiony - w zeszlym tygodniu na edku moglem przyciac 500 pipsow w 2 dni, a wzialem tylko 120.. to chyba zadzialala ta zasada " tnij zyski" Smile) to samo zreszta na innych parach i złocie.. musze ostro popracowac nad utrzymaniem zyskownej pozycji. Bo te 500 pipsow daloby bufor na ewentualne 6 kolejnych stratnych wejsc.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24647
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:54

Bogdan napisał:
kaczor napisał:
wojny na swiecie sa dobre dla dolara i amerykanskich obligow

ale swoja drogą to ten swiat jest popier.. Przeciez wiadomo ze amerykanie weszli do Iraku za cicha zgoda Rosji (przy oficjalnych protestach oczywiscie) tak teraz watpie, aby Rosja weszla do Gruzji bez cichej zgody Busha.. (moze za przyzwolenie na interwencje w Iranie ?)

Tak samo z Olimpiada.. niby caly swiat solidaryzuje sie z Tybetem, prawa czlowieka i takie tam, a wszyscy zbili niezla kase na budowie obiektow, a teraz transmisje itd.. Otwarcie bylo mega-medialne i generalnie to swiat ma to w ( ! )ie.. Just have a fun.

Wiem, ze to tak troche "off-topic" ale jest weekendowy Smile

A teraz o rynku: generalnie jestem wqrwiony - w zeszlym tygodniu na edku moglem przyciac 500 pipsow w 2 dni, a wzialem tylko 120.. to chyba zadzialala ta zasada " tnij zyski" Smile) to samo zreszta na innych parach i złocie.. musze ostro popracowac nad utrzymaniem zyskownej pozycji. Bo te 500 pipsow daloby bufor na ewentualne 6 kolejnych stratnych wejsc.
prawie wszystko prawda!
ale Rosja weszła do Gruzji za cichym pozwoleniem Busha?????
j...ij sie Pan w łeb
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:55

Ed napisał:
A teraz przypomnę mój post przed sesją piątkową:

Witam. Rozpisałem się ale nie wysłało wiadomości i poszło się je..ć, więc w skrócie. Czy na miedzi nie jestesmy na wsparciu kilkuletnim a $ wybił sie z trendu? KGH wyprzedził fakty i juz pod linia wsparcia??????

Indeksy: U nas wiadomo odbicie od linii bessy i sruu.. tylko gdzie? Bo Hameryka ma na DJ i S&P po trójkącie prostokątnym??? tyklko jakos nie takim jak na spadek... a może wybiją się górą???? wtedy pare procent do góry i wteduy dopiero odbicie w dół???? a my w tym czasie konsola???? niech ktoś na to spojrzy z łaski swojej bo mistrzem w kreskach nie jestem

Ostatnio rmir ma podobne spojrzenie na kreski jak ja, może też się wypowiecie Panocku?

na 2408 zakończyła sie korekta wzrostów i wracamy do powolnego odrabiania strat
- ropa tanieje, więc koszta firm sie zmniejszą
- koniec sztucznego popytu na surowce spowodowany jedną wielka budową w chinach sprowadzi ceny surowców do normalnych poziomów
- problemy maja tylko banki, o żadnych innych gałęziach gospodarki nic mi nie wiadomo

ale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
podobno rosjanie zniszczyli port naftowy w gruzji i zaatakowali rurociąg omijający rosje, tu mogą byc problemy, ale obawiam się, że za cene niby stabilności energetycznej i zachowania ciągłości dostaw ropy i gazu do europy, stara europa wysle ze dwa memoranda i na tym sie skończy
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 14:57

Ed napisał:
A teraz przypomnę mój post przed sesją piątkową:

Witam. Rozpisałem się ale nie wysłało wiadomości i poszło się je..ć, więc w skrócie. Czy na miedzi nie jestesmy na wsparciu kilkuletnim a $ wybił sie z trendu? KGH wyprzedził fakty i juz pod linia wsparcia??????

Indeksy: U nas wiadomo odbicie od linii bessy i sruu.. tylko gdzie? Bo Hameryka ma na DJ i S&P po trójkącie prostokątnym??? tyklko jakos nie takim jak na spadek... a może wybiją się górą???? wtedy pare procent do góry i wteduy dopiero odbicie w dół???? a my w tym czasie konsola???? niech ktoś na to spojrzy z łaski swojej bo mistrzem w kreskach nie jestem

Ostatnio rmir ma podobne spojrzenie na kreski jak ja, może też się wypowiecie Panocku?

No to wracam do tematu: 1. Miedź przeleciała wsparcie lol! , KGH na dziennym objęcie bessy lol! 2. Futy zrealizowały podwójny szczyt na 2600 i pięknie szło pograć, jak pisałem eSa po 49(wziałem ale oddałem ale wróciłem niżej) zamknięta 3608, potem L no i nie liczyłem ze tak odbiją wiec przymnkniete za wczesnie, ale z wykresu spokojnie można było potrzymać.... 3. Hameryka jednak do góry no bo przy dołku trójkąta byli to trza odbić lol! ale z tego co widzę już są wyżej niż ograniczenie górnej krawędzi trójkąta... i zrobił się trójkąt zwyżkujący????? czyli taki, w którym powinni w trendzie spadkowym wyjść dołem???? lol! 4. No i my konsola??? lol!

Dobra więc teraz moja prognoza na poniedziałek:
1. Wygląda, że DAX i CAC maja trochę miejsca na wzrost jeszcze... ale BUX... wygląda podobnie do nas...czyli źle.
2. FW20 może dojść do 740-750 przy dobrych lotach, czyli konsola 2600-2750 jak pisałem, ale by musieli przykorbić od rana.. luką powyżej 2666 i dalej góra. Osobiście myślę, że 2660 to max ( o ile wogóle) i odbicie w dół bo się ładny kanalik spadkowy wyrysował lol!
3. Hameryka???? nikt nie wie... myślę, że się szybko nie obesr... ale z trójkącika i tak dołem wyjść muszą lol!

Powtarzam, nie jestem dobry z AT, ale mamy sierpień, a jak ktoś pamięta w tamtym roku początek sierpnia przytuliłem z 10k kolejne 20k w 7 dni lol! A teraz mniej kaski ale 50 % kapitału w 5 dni lol! może to jakie czary lol!

Jak ktoś będzie tak dobry to proszę o analizę KGH bo tam mam eSy i czuję, że będzie jazda w dół, że chyba zastawię dom, żonę i dzieci pod to lol!

Acha i w przeciwieństwie do poprzedniego roku staram się nie cieszyć za wcześnie i pokora - najważniejsze cheers
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:01

thorgall napisał:
Bogdan napisał:
kaczor napisał:
wojny na swiecie sa dobre dla dolara i amerykanskich obligow

ale swoja drogą to ten swiat jest popier.. Przeciez wiadomo ze amerykanie weszli do Iraku za cicha zgoda Rosji (przy oficjalnych protestach oczywiscie) tak teraz watpie, aby Rosja weszla do Gruzji bez cichej zgody Busha.. (moze za przyzwolenie na interwencje w Iranie ?)

Tak samo z Olimpiada.. niby caly swiat solidaryzuje sie z Tybetem, prawa czlowieka i takie tam, a wszyscy zbili niezla kase na budowie obiektow, a teraz transmisje itd.. Otwarcie bylo mega-medialne i generalnie to swiat ma to w ( ! )ie.. Just have a fun.

Wiem, ze to tak troche "off-topic" ale jest weekendowy Smile

A teraz o rynku: generalnie jestem wqrwiony - w zeszlym tygodniu na edku moglem przyciac 500 pipsow w 2 dni, a wzialem tylko 120.. to chyba zadzialala ta zasada " tnij zyski" Smile) to samo zreszta na innych parach i złocie.. musze ostro popracowac nad utrzymaniem zyskownej pozycji. Bo te 500 pipsow daloby bufor na ewentualne 6 kolejnych stratnych wejsc.
prawie wszystko prawda!
ale Rosja weszła do Gruzji za cichym pozwoleniem Busha?????
j...ij sie Pan w łeb


rosja mogła pójść za ciosem i robi porządki, podobno gruzini pierwsi zaczeli, ale osetia płd jest ich terenem a tamtejszego rządu nie uznał nikt na świecie oprócz rosji, więc:
-brak pomocy gruzinom oznacza akceptacje polityki rosyjskiej i koniecznośc wysłania do osetii konsulów przez wszystkie państwa
-rosja napadła gruzje na tej samej zasadzie jak 17 września zsrr wkroczył do polski, europa nazywa rzecz po imieniu, czyli rosja agresorem, a wtedy mamy wszyscy problemy, bo rosja zakręca kurki z gazem i ropą i wysyla cały towar do chin
- tyle, że wtedy kto bedzie kupował chiński badziew?????????????? i chinole rosjanom nie zapłaca za towarek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:02

ed jak musza wyjsc dolem jak juz wyszli gora?To sie nazywanie negowanie oczywistych faktow i naginanie ich do wlasnych wyobrazen;)
Powrót do góry Go down
LeM

LeM


Liczba postów : 1085
Age : 54
Location : warszawa
Registration date : 20/06/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:03

Zapraszam na Fusy:

http://lemansa.wordpress.com/

Pozdro

LeM
Powrót do góry Go down
http://www.astroelliottsurfing.pl/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24647
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:05

rmir napisał:
thorgall napisał:
Bogdan napisał:
kaczor napisał:
wojny na swiecie sa dobre dla dolara i amerykanskich obligow

ale swoja drogą to ten swiat jest popier.. Przeciez wiadomo ze amerykanie weszli do Iraku za cicha zgoda Rosji (przy oficjalnych protestach oczywiscie) tak teraz watpie, aby Rosja weszla do Gruzji bez cichej zgody Busha.. (moze za przyzwolenie na interwencje w Iranie ?)

Tak samo z Olimpiada.. niby caly swiat solidaryzuje sie z Tybetem, prawa czlowieka i takie tam, a wszyscy zbili niezla kase na budowie obiektow, a teraz transmisje itd.. Otwarcie bylo mega-medialne i generalnie to swiat ma to w ( ! )ie.. Just have a fun.

Wiem, ze to tak troche "off-topic" ale jest weekendowy Smile

A teraz o rynku: generalnie jestem wqrwiony - w zeszlym tygodniu na edku moglem przyciac 500 pipsow w 2 dni, a wzialem tylko 120.. to chyba zadzialala ta zasada " tnij zyski" Smile) to samo zreszta na innych parach i złocie.. musze ostro popracowac nad utrzymaniem zyskownej pozycji. Bo te 500 pipsow daloby bufor na ewentualne 6 kolejnych stratnych wejsc.
prawie wszystko prawda!
ale Rosja weszła do Gruzji za cichym pozwoleniem Busha?????
j...ij sie Pan w łeb


rosja mogła pójść za ciosem i robi porządki, podobno gruzini pierwsi zaczeli, ale osetia płd jest ich terenem a tamtejszego rządu nie uznał nikt na świecie oprócz rosji, więc:
-brak pomocy gruzinom oznacza akceptacje polityki rosyjskiej i koniecznośc wysłania do osetii konsulów przez wszystkie państwa
-rosja napadła gruzje na tej samej zasadzie jak 17 września zsrr wkroczył do polski, europa nazywa rzecz po imieniu, czyli rosja agresorem, a wtedy mamy wszyscy problemy, bo rosja zakręca kurki z gazem i ropą i wysyla cały towar do chin
- tyle, że wtedy kto bedzie kupował chiński badziew?????????????? i chinole rosjanom nie zapłaca za towarek
2 tysiące wojska Gruzińskiego pomaga amerykanom w iraku
jeżeli świat nie zrobi nic w sprawie konfliktu w gruzjii największy obciach mają amerykanie
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:05

Rmir, myślę jednak że 2408 to nie było jednak dno i że 1xxx zobaczymy.

Banki mają kłopoty, ale u nas to dopiro ich początek. Inne dziedziny??? Np. transport... od roku dno i będzie gorzej a to się przełoży na inne dziedziny.

Niech nikt mi głupot nie opowiada, że jest tak dobrze... a o ile było dobrze w gospodarce to teraz będzie juz tylko gorzej.... to jak giełda... idzie falami.

Wiem, czytam, że już za chwilę do nas przyjadą z zagranicy bo taaakie zarobki, że mamy najsilniejszą gospodarkę na świecie lol! itd.. ja się pytam kto ma takie zarobki?? popytaj dookoła lol! tyle


Ostatnio zmieniony przez Ed dnia Sob 09 Sie 2008, 15:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:06

thorgall napisał:
ale Rosja weszła do Gruzji za cichym pozwoleniem Busha?????j...ij sie Pan w łeb

cóż, mialem nie odpowiadac na tak intelientną polemikę, ale nie powielając Twojego stylu zacytuję "ostrą" wypowiedz Busha:

"Prezydent USA George W. Bush powiedział, że rosyjskie ataki na sąsiednią Gruzję poza regionem konfliktu w Osetii Południowej oznaczają "niebezpieczną eskalację" kryzysu.
Zaapelował do Rosji, by wsparła międzynarodowe wysiłki mediacyjne w celu przywrócenia pokoju. Oświadczył też, że integralność terytorialna Gruzji musi być respektowana"
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:14

kaczor napisał:
ed jak musza wyjsc dolem jak juz wyszli gora?To sie nazywanie negowanie oczywistych faktow i naginanie ich do wlasnych wyobrazen;)

Kaczor co było to wiemy, ale ja już sobie rysuję trójkąt zwyżkujący, a co nie może być??? Na razie Janki mają trochę do linii trendu spadkowego więc mogą i przykorbić wyżej, ale ile??? do linii mają jakieś 5%? to u nas daje nie całe 2750?? czyli na jedno wyjdzie.
Powrót do góry Go down
pik
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:16

re michu
powiem tobie coś - z ciebie trader sys jak z mojej kobity zawodowa kucharka
wiesz, że coś gdzieś dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele
a echo niesie
tupot stóp pepega i odbija się od ścian. ...
hehehe...

ps
zdradze tobie sekret systemu joke
na 480 zarejestrowanych czytaj tylko 3 alien a bedziesz mial syg.sys.L.S
niepotrzebne skreślić
zwiększysz prawdopodobieństwo wygranej i nie zamulisz się do reszty ...
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:18

Re: Rmir, a poza tym jaki my mamy dołek??? ani to V ani podwójne dno... jakiś taki nijaki - po takiej bessie???.... - trza poprawić lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:33

Ed napisał:
Re: Rmir, a poza tym jaki my mamy dołek??? ani to V ani podwójne dno... jakiś taki nijaki - po takiej bessie???.... - trza poprawić lol!
no wszystko ok ale nie podajesz zadnych argumentow ,banki nei maja zlych wynikow, rok temu tez nie mialy zlych i wtedy mi na forum odpowiadano poczekaj rok na pewno sie na nich odbije i jakos poczekalismy i nic nei widac.A ten trojkat to mi narysuj kochanienki
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:37

kaczor napisał:
Ed napisał:
Re: Rmir, a poza tym jaki my mamy dołek??? ani to V ani podwójne dno... jakiś taki nijaki - po takiej bessie???.... - trza poprawić lol!
no wszystko ok ale nie podajesz zadnych argumentow ,banki nei maja zlych wynikow, rok temu tez nie mialy zlych i wtedy mi na forum odpowiadano poczekaj rok na pewno sie na nich odbije i jakos poczekalismy i nic nei widac.A ten trojkat to mi narysuj kochanienki

banki dopiero mają kłopoty a będą większe, a dlaczego? niespłacone kredyty, poczytaj, ostatnio o tym głośno , co do trójkąta to mówię że nie jestem dobry a At moze to klin się nazywa zwyżkujący.. nie martw się właśnie się rysuje lol!
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:42

A tu mi nieznany dotąd kolega podesłał za co z góry dzięki lol!

http://www.stopazwrotu.pl/komentarz.php?kid=508
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:43

pikuś chętnie bym wymienił poglądy ale ześ duch-zjawa to nijaki

to ma sens.

zresztą Twoja argumentacja to żenada

oj pikuś pikuś daj se siana

a filmowo....nie chce mi się z pikusiem gadać

możesz się zalogować jako fafik albo inny błazen
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:44

Ed napisał:
kaczor napisał:
Ed napisał:
Re: Rmir, a poza tym jaki my mamy dołek??? ani to V ani podwójne dno... jakiś taki nijaki - po takiej bessie???.... - trza poprawić lol!
no wszystko ok ale nie podajesz zadnych argumentow ,banki nei maja zlych wynikow, rok temu tez nie mialy zlych i wtedy mi na forum odpowiadano poczekaj rok na pewno sie na nich odbije i jakos poczekalismy i nic nei widac.A ten trojkat to mi narysuj kochanienki

banki dopiero mają kłopoty a będą większe, a dlaczego? niespłacone kredyty, poczytaj, ostatnio o tym głośno , co do trójkąta to mówię że nie jestem dobry a At moze to klin się nazywa zwyżkujący.. nie martw się właśnie się rysuje lol!
dane o niesplacanych kredytach sa najlepsze od lat w Polsce wiec o czym mowa?
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:48

WITAM WSZYSTKICH WEEKENDOWO cheers

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Fw30
scratch minimalnie zmieniony ? koncepcja zostaje bez zmian Very Happy
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 15:58

http://biznes.interia.pl/news/ile-dni-pracujesz-na-kredyt,1141623

Kaczor ja myślę właśnie, że my jesteśmy dopiero przed tym co ma Hameryka....
Powrót do góry Go down
baaaaa..
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 16:00

konsola na tym i wyzszym poziomie przez 2 miechy, potem sie zobaczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 16:04

Ed napisał:
http://biznes.interia.pl/news/ile-dni-pracujesz-na-kredyt,1141623

Kaczor ja myślę właśnie, że my jesteśmy dopiero przed tym co ma Hameryka....
kredyty hipoteczne sa splacane najlepiej od lat a polowa dochodow na kredyt jak ktos zarabia 7 kawalkow to nie jest jakas tragedia.Poza tym to nie ma nic wspolnego z sytuacja na fut tak miedzy nami
Powrót do góry Go down
Ed




Liczba postów : 3463
Age : 47
Location : Chorzów / Wuppertal
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 16:06

kaczor napisał:
Ed napisał:
http://biznes.interia.pl/news/ile-dni-pracujesz-na-kredyt,1141623

Kaczor ja myślę właśnie, że my jesteśmy dopiero przed tym co ma Hameryka....
kredyty hipoteczne sa splacane najlepiej od lat a polowa dochodow na kredyt jak ktos zarabia 70 kawalkow to nie jest jakas tragedia.Poza tym to nie ma nic wspolnego z sytuacja na fut tak miedzy nami

Kaczor może Ty zarabiasz 70k... ale większość których naciągnięto na kradyty ni ma na żarcie lol!
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 EmptySob 09 Sie 2008, 16:07

a jeszcze S&P500 scratch

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Sp52
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 09.08.2008 weekendowy
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05.07.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 16.08.2008 weekendowy
» UFO - 06.09.2008 WEEKENDOWY
» 12.04.2008 - WEEKENDOWY
» UFO - 26.07.2008 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: