Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 09.08.2008 weekendowy

Go down 
+30
dead_eye
p0teflon
rydzo
Edith
Ziommmm
Ezet
IronFX
Marek
Dave
kydo
Diablo
antykatofob
tarzan
melex259
SzFagier
Lennon
Jones
LeM
thorgall
Ed
Reser
jj
Bankrut
betonowe_buty
kamikaze
Cris
Nadaje ze Stronia
Rmir
myst
chudy mis
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11352
Registration date : 16/09/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 20:57

kaczor napisał:

znikaja Ci co nie kochaja rynkow,do tego trzeba miec pasje i zalozyc sobie ze na poczatku i tak sie doplaci ale jaka nauka nie kosztuje?Jak ktos wtopi i ucieka znaczy ze nie ma do tego charakteru, ja czasami tez mam zwatpienie ale wiem ze sukces nadejdzie trzeba tylko samodyscypliny i wytrwalosci.

ja zawsze bede sie tym dla zabawy chociaz zajmowal, tyle ze na trendy kilkumiesieczne na przyklad albo jaksi DT z rana zamiast kawy.W zyciu trzeba miec jakas prace i zajecie inaczej latwo popasc w rozne zaburzenia i przykre stany psychiczne
Po tygodniu: refleksyjnie tym razem
Znikają ludzie słabi, słabi zawsze potrzebują kogoś lub czegoś. Nie są w stanie takie jednostki iść same przez życie.
Niestety charakter i silna wola w tym fachu jest niezbędna, a wręcz konieczna. Jestem na gpw od 1992 roku, ale od niedawna jestem zadowolony sam z siebie. Nie poddałem się, chociaż niemalże wszyscy z mojego otoczenia odeszli z wielkimi stratami. Pewnie byłem uparty, ale ja uważam, że nabrałem odpowiedniego doświadczenia, a to wymaga lat w większości jednostek. Doszedłem do tego ciężką, samodzielną pracą. Zwątpienia się pojawiają, bo nie może być inaczej. W życiu również nie ma nic pewnego.
Kiedyś tak myślałem, że można pewnym jednostkom zaufać bezgranicznie, ale to nieprawda.
Giełda odzwierciedla działania ludzi i jest chaosem, a więc niepewność powinna być zawsze.
Aczkolwiek wytrawny trajder powinien bardzo dobrze umieć liczyć prawdopodobieństwo pewnych zdarzeń i zgodnie z tym inwestować.
Wystarczy naprawdę 2, 3 razy w roku wejść na rynek i zdjąć niemalże pewne zarobki.
Dla mnie w tym roku takie momenty były trzy. We wszystkich uczestniczyłem, ale tylko jeden zdjąłem w całości!
Zgadzam się również z tym, że do giełdy należy podchodzić bardzo poważnie, jak do pracy, a nie łatwych zysków. Należy to umiłować i naprawdę pracować, zabijanie czasu i powierzchowność prowadzi do tragedii życiowych.
Poza tym z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, nie wiem jak to mają inni, trajder powinien być człowiekiem szczęśliwym i mieć wolną głowę. Zawsze jak jestem niespokojny, podłamany lub delikatnie mówiąc w złym humorze to mi nie idzie, nawet więcej fatalnie się układa.
Dlatego często robię porządek w swojej głowie i życiu, efekty pojawiają się natychmiast, tak było w zeszłym i w tym tygodniu.
Inną ważną rzeczą jest to co wspomniał myśliwy w ciągu tygodnia: pełna koncentracja i cierpliwość.
Czasami lepiej kochać to co daje satysfakcję niż ludzi.
Gdy kiwa mnie człowiek to nie mam na to wpływu, tutaj mogę zawsze podjąć decyzję i sterować swoim losem.
I love this game.
Pzdr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:03

Jones napisał:
do szwagry zlitujcie sie i podciągnijcie mi KGHM co ?
UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Kgh
scratch a jak wykres słaby to może to ? LINK

jestem za , jak tak mozna z duma narodową dobryżart
a tak poważnie to czas na niego mysle ze do 90 zl powinien dojsc nie rozumiem
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:23

Pierwsza konkretna pomoc Polski dla Gruzji
Prezydent Lech kaczyński mówił dzisiaj, że pomoc dla Gruzji nie może skończyć się tylko na słowach i deklaracjach. Polska już daje przykład konkretnej pomocy. Jak podało radio RMF FM, Polska umożliwia Gruzinom dostęp do portali internetowych, do których dostęp blokują im Rosjanie.
Dziennikarz RMF FM, Krzysztof Zasada, usłyszał słowa podziękowania od Grigola Waszadze, wiceministra spraw zagranicznych Gruzji.

- Chciałbym przekazać ogromne słowa podzięki Polsce - polskim władzom i społeczeństwu. Nie mogę mówić o wszystkim, ale chociażby za to, że nam umożliwiliście dostęp do portali internetowych. U nas z tym jest problem - mówił wiceminister.
REKLAMA Czytaj dalej

Jak mówią Gruzini, rosyjskie specsłużby zaatakowały gruzińskie serwery i strony internetowe. Dopiero dzięki polskim stronom Gruzini mają możliwość zamieszczania oświadczeń MSZ-tu oraz innych organów rządowych. - To zupełnie wystarczające. Jeszcze raz wam dziękuję - powiedział Waszadze dziennikarzowi RMF.


To co, w poniedziałek nie zalogujemy się do Bosia?

Cool
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:23

jaro23 napisał:
Jones napisał:
do szwagry zlitujcie sie i podciągnijcie mi KGHM co ?
UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Kgh
scratch a jak wykres słaby to może to ? LINK

jestem za , jak tak mozna z duma narodową dobryżart
a tak poważnie to czas na niego mysle ze do 90 zl powinien dojsc nie rozumiem
moim zdaniem zrobil korekcyjna strukture ABC konczaca sie idealnie na 0,62.Mozna kupic jesli cena wejdzie w strefe 0,62 a nastepnei wyjdzie z niej i ustanowi nowe high,na wykresie intra mozna sie poczaic
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:26

małpiszon to ma mega wsparcia w okolicy 62 zyla...
widziałem pretensje, że w piatek spadało chociaż waluta wyrównywała spadek ceny miedzi... no oki...
ale pod co korbiło w czwartek +2%...

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Captur12

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Captur13

koszty produkcji 10k/tona
obecna cena 15,5k/tona
wolumen ok 550 kiloton/rok
resztę liczymy sami

Bogdan dobrze przyuważył koper na 7kilo$/tona... scratch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:50

Analiza Weekendowa !!!

GRILL ZROBIONY 3 PROMILE WE KRWI FLASZKI ROZEBRANE POPRAWIAM AKTUALNIE PIWEM W GŁOWIE SZUM PTAKÓW ŚWIEW DZIKA HOSSA POŚRÓD DRZEW WSZYSTKO TO W LETNIE DNI PRZYPOMINA HOSSĘ MI PRZYPOMINA HOSSĘ MI geek santa cheers lol!

PS. poza rynkiem są jesze nie mniej inne fajne sprawy pozdrawiam ufoforum
obłęd od poniedziałku pałowanie narazie luz , a promile rosną
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:52

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Img20029
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 21:54

cosik zdublowało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 22:44

re SzFagier... eee tam, wpadlo slepej kurze Smile).. zagralem na podwojne szczytowanie na tygodniowkach i jakos tak wyszlo. Poza tym doszlo ostre umocnienie dolara - co wszystko razem zrobilo masakre na koperku.
A w ogole to doszedlem do wniosku, ze na surówkach ze wzgl na czesanie stopek, warto brac opcje (na dluzej). Kupujemy i zagladamy co tydzien, albo co dwa


Ostatnio zmieniony przez Bogdan dnia Nie 10 Sie 2008, 08:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 22:47

na KGH szykuje sie wzrost do 84 zł, ale niestety to chyba tylko korekta
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptySob 09 Sie 2008, 23:29

DarkMac napisał:
na KGH szykuje sie wzrost do 84 zł, ale niestety to chyba tylko korekta

Skąd to przekonanie - wsparcie na 62% zniesienia? Nie ukrywam, że nie jestem obiektywny (mam eski od 78,5), więc wolę widzieć spadającą miedź Wink

Przy okazji - czołem wszystkim! Młody jestem w temacie i jeszcze nieskażony doświadczeniem, więc póki co będę raczej słuchał niż polemizował Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 00:06

anduril napisał:
DarkMac napisał:
na KGH szykuje sie wzrost do 84 zł, ale niestety to chyba tylko korekta

Skąd to przekonanie - wsparcie na 62% zniesienia? Nie ukrywam, że nie jestem obiektywny (mam eski od 78,5), więc wolę widzieć spadającą miedź Wink

Przy okazji - czołem wszystkim! Młody jestem w temacie i jeszcze nieskażony doświadczeniem, więc póki co będę raczej słuchał niż polemizował Smile

wyrwalem sie z poprzednim tekstem jak Filip z konopii, nie traktujcie tego powaznie

istotne poziomy to okolice 73, 64-66, 62
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 09:30

tarzan napisał:
kaczor napisał:

znikaja Ci co nie kochaja rynkow,do tego trzeba miec pasje i zalozyc sobie ze na poczatku i tak sie doplaci ale jaka nauka nie kosztuje?Jak ktos wtopi i ucieka znaczy ze nie ma do tego charakteru, ja czasami tez mam zwatpienie ale wiem ze sukces nadejdzie trzeba tylko samodyscypliny i wytrwalosci.

ja zawsze bede sie tym dla zabawy chociaz zajmowal, tyle ze na trendy kilkumiesieczne na przyklad albo jaksi DT z rana zamiast kawy.W zyciu trzeba miec jakas prace i zajecie inaczej latwo popasc w rozne zaburzenia i przykre stany psychiczne
Po tygodniu: refleksyjnie tym razem
Znikają ludzie słabi, słabi zawsze potrzebują kogoś lub czegoś. Nie są w stanie takie jednostki iść same przez życie.
Niestety charakter i silna wola w tym fachu jest niezbędna, a wręcz konieczna. Jestem na gpw od 1992 roku, ale od niedawna jestem zadowolony sam z siebie. Nie poddałem się, chociaż niemalże wszyscy z mojego otoczenia odeszli z wielkimi stratami. Pewnie byłem uparty, ale ja uważam, że nabrałem odpowiedniego doświadczenia, a to wymaga lat w większości jednostek. Doszedłem do tego ciężką, samodzielną pracą. Zwątpienia się pojawiają, bo nie może być inaczej. W życiu również nie ma nic pewnego.
Kiedyś tak myślałem, że można pewnym jednostkom zaufać bezgranicznie, ale to nieprawda.
Giełda odzwierciedla działania ludzi i jest chaosem, a więc niepewność powinna być zawsze.
Aczkolwiek wytrawny trajder powinien bardzo dobrze umieć liczyć prawdopodobieństwo pewnych zdarzeń i zgodnie z tym inwestować.
Wystarczy naprawdę 2, 3 razy w roku wejść na rynek i zdjąć niemalże pewne zarobki.
Dla mnie w tym roku takie momenty były trzy. We wszystkich uczestniczyłem, ale tylko jeden zdjąłem w całości!
Zgadzam się również z tym, że do giełdy należy podchodzić bardzo poważnie, jak do pracy, a nie łatwych zysków. Należy to umiłować i naprawdę pracować, zabijanie czasu i powierzchowność prowadzi do tragedii życiowych.
Poza tym z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, nie wiem jak to mają inni, trajder powinien być człowiekiem szczęśliwym i mieć wolną głowę. Zawsze jak jestem niespokojny, podłamany lub delikatnie mówiąc w złym humorze to mi nie idzie, nawet więcej fatalnie się układa.
Dlatego często robię porządek w swojej głowie i życiu, efekty pojawiają się natychmiast, tak było w zeszłym i w tym tygodniu.
Inną ważną rzeczą jest to co wspomniał myśliwy w ciągu tygodnia: pełna koncentracja i cierpliwość.
Czasami lepiej kochać to co daje satysfakcję niż ludzi.
Gdy kiwa mnie człowiek to nie mam na to wpływu, tutaj mogę zawsze podjąć decyzję i sterować swoim losem.
I love this game.
Pzdr


fajny text tarzan - dla mnie przetrwając tak długo jesteś wielki - z dawnych kumpli inwestorów ostałem się tylko ja - ale taki to biznes
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 10:05

United Europe nadal ma przewage medalową

http://pekin.onet.pl/167340,1268131,tabele.html
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 10:11

Chinczycy - medale w przeliczeniu na mieszkanca jak na razie mizeria sygnał systemu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 10:57

Slowo na niedzielę:

Ku chwale Pana, cieszcie sie życiem

https://www.youtube.com/watch?v=InJoCXzzS-k&feature=related
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 11:08

krt napisał:
tarzan napisał:
kaczor napisał:

znikaja Ci co nie kochaja rynkow,do tego trzeba miec pasje i zalozyc sobie ze na poczatku i tak sie doplaci ale jaka nauka nie kosztuje?Jak ktos wtopi i ucieka znaczy ze nie ma do tego charakteru, ja czasami tez mam zwatpienie ale wiem ze sukces nadejdzie trzeba tylko samodyscypliny i wytrwalosci.

ja zawsze bede sie tym dla zabawy chociaz zajmowal, tyle ze na trendy kilkumiesieczne na przyklad albo jaksi DT z rana zamiast kawy.W zyciu trzeba miec jakas prace i zajecie inaczej latwo popasc w rozne zaburzenia i przykre stany psychiczne
Po tygodniu: refleksyjnie tym razem
Znikają ludzie słabi, słabi zawsze potrzebują kogoś lub czegoś. Nie są w stanie takie jednostki iść same przez życie.
Niestety charakter i silna wola w tym fachu jest niezbędna, a wręcz konieczna. Jestem na gpw od 1992 roku, ale od niedawna jestem zadowolony sam z siebie. Nie poddałem się, chociaż niemalże wszyscy z mojego otoczenia odeszli z wielkimi stratami. Pewnie byłem uparty, ale ja uważam, że nabrałem odpowiedniego doświadczenia, a to wymaga lat w większości jednostek. Doszedłem do tego ciężką, samodzielną pracą. Zwątpienia się pojawiają, bo nie może być inaczej. W życiu również nie ma nic pewnego.
Kiedyś tak myślałem, że można pewnym jednostkom zaufać bezgranicznie, ale to nieprawda.
Giełda odzwierciedla działania ludzi i jest chaosem, a więc niepewność powinna być zawsze.
Aczkolwiek wytrawny trajder powinien bardzo dobrze umieć liczyć prawdopodobieństwo pewnych zdarzeń i zgodnie z tym inwestować.
Wystarczy naprawdę 2, 3 razy w roku wejść na rynek i zdjąć niemalże pewne zarobki.
Dla mnie w tym roku takie momenty były trzy. We wszystkich uczestniczyłem, ale tylko jeden zdjąłem w całości!
Zgadzam się również z tym, że do giełdy należy podchodzić bardzo poważnie, jak do pracy, a nie łatwych zysków. Należy to umiłować i naprawdę pracować, zabijanie czasu i powierzchowność prowadzi do tragedii życiowych.
Poza tym z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, nie wiem jak to mają inni, trajder powinien być człowiekiem szczęśliwym i mieć wolną głowę. Zawsze jak jestem niespokojny, podłamany lub delikatnie mówiąc w złym humorze to mi nie idzie, nawet więcej fatalnie się układa.
Dlatego często robię porządek w swojej głowie i życiu, efekty pojawiają się natychmiast, tak było w zeszłym i w tym tygodniu.
Inną ważną rzeczą jest to co wspomniał myśliwy w ciągu tygodnia: pełna koncentracja i cierpliwość.
Czasami lepiej kochać to co daje satysfakcję niż ludzi.
Gdy kiwa mnie człowiek to nie mam na to wpływu, tutaj mogę zawsze podjąć decyzję i sterować swoim losem.
I love this game.
Pzdr


fajny text tarzan - dla mnie przetrwając tak długo jesteś wielki - z dawnych kumpli inwestorów ostałem się tylko ja - ale taki to biznes
Pozdrawiam

Nie łatwa to sztuka przetrwać na rynku akcji i pochodnych. Dlatego tylko nieliczni sie nie poddają i w końcu są zadowoleni z tego co robią. Też jestem od 1992 roku ale różnie się układało. I nieraz mam podobnie, grunt to nie dać się zwariować i to co robimy traktować nalezy z największa powagą bo to jest swego rodzaju biznes tylko dla nielicznych.
A i jeszcze jedno od 1992 roku trochę czasu upłyneło, ale ty tarzan masz raczej wieksze doświadczenie niz ja, chociaż z tego samego rocznika jestesmy i zaczynalismy w tym samym czasie na GPW. Ale ja miałem po drodze przerwę. Może to z tego wynika.

Tekst jest przedni i na czasie i wciąż żywy.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 11:51

Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:01

OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?

może serwer wymaga uwierzytelniania lub bezpiecznego połączenia ? ? ?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:04

OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?


chcesz aby ci się wszystkie wirusy z okolicy zleciały ?
olej windowsowe cuda w necie.

do poczty polecam: Mozilla Thunderbird
http://mozillapl.org/
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:10

rozkręcamy się Shocked




Ukraina: Nie wpuścimy rosyjskich okrętów
ga RTR PAP

Ukraina zagroziła, że nie wpuści do bazy w Sewastopolu rosyjskich okrętów biorących udział w gruzińskim konflikcie.


Według komunikatu ukraińskiego ministerstwa spraw zagranicznych, Kijów "zastrzega sobie prawo", by zakazać jednostkom rosyjskiej floty, biorącym udział w wojnie rosyjsko gruzińskiej, powrotu do bazy w Sewastopolu. Zakaz ma obowiązywać do czasu rozwiązania konfliktu w Południowej Osetii - informuje Interfax.

- By zapobiec sytuacji, w której Ukraina może zostać wciągnięta w konflikt zbrojny i działania militarne poprzez udział w nich formacji Floty Czarnomorskiej Rosyjskiej Federacji, tymczasowo stacjonującej na terytorium Ukrainy (...) strona ukraińska zastrzega sobie prawo (...) zakazania powrotu na terytorium Ukrainy okrętów i jednostek, które mogą wziąć udział we wspomnianym konflikcie aż do jego rozwiązania - głosi oświadczenie ukraińskiego MSZ.

W ukraińskim Sewastopolu stacjonuje Flota Czarnomorska. Jej obecność na Krymie od lat jest jednym z spornych punktów w relacjach Kijowa z Moskwą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:19

po wojnei zawsze hossa panowie,zawsze
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:25

OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?

daj spokój to tylko przynosi wirusy i musisz byc zabezpieczony na wszystkie strony świata.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Zygmunt
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:28

de Bill

Witam,

Kydo, Tarzan

to ja też się zapisuję do waszego klubu. Ten sam wiek i moment wejścia na GPW. Na derywatach tylko świeżaczek ...

Pytanie.
Jak ta zadyma w Gruzji wpłynie na notowania walut USD/PLN czy EUR/USD ? Czy w ogóle bez znaczenia ? Czy ktoś ma pomysł ?
Powrót do góry Go down
Marek

Marek


Liczba postów : 419
Location : Kraków
Registration date : 23/04/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:30

zakładając że USD będzie się umacniał w stosunku do euro i innych walut, czy złoto będzie taniało ?? jak uważacie ??
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:36

Jones napisał:
OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?

może serwer wymaga uwierzytelniania lub bezpiecznego połączenia ? ? ?
w zakładce serwery musi byc zaznaczone serwer wymaga uwierzytelniania a w zakładce zaawansowane zaznacz przy POP3 ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia i powinien się zmienic numer portu z 110 na 995
a i może jeszcze zaznacz zaloguj się przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła
oczywiście przychylam sie do opinii kolegów
HEJ
edit:
może program nie współpracuje z Vistą dobryżart


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Nie 10 Sie 2008, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 12:57

Marek napisał:
zakładając że USD będzie się umacniał w stosunku do euro i innych walut, czy złoto będzie taniało ?? jak uważacie ??
no jzu sto dolarow plecialo,to dopiero poczatek ale w falach oczywiscie wiec korekty beda
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 13:09

Jones napisał:
Jones napisał:
OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?

może serwer wymaga uwierzytelniania lub bezpiecznego połączenia ? ? ?
w zakładce serwery musi byc zaznaczone serwer wymaga uwierzytelniania a w zakładce zaawansowane zaznacz przy POP3 ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia i powinien się zmienic numer portu z 110 na 995
a i może jeszcze zaznacz zaloguj się przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła
oczywiście przychylam sie do opinii kolegów
HEJ
edit:
może program nie współpracuje z Vistą dobryżart

To też zmieniłem i wyskaqje mi wciąż ramka z uwierzytelnianem w serwerze smtp.live.com:
podaj username i hasło
podaję
za chwilę to samo
to samo
i tak bez końca wyskaqje ta jebana ramka
Ja używam Outlooka ale stary się uparł i mnie męczy by mu to skonfigurować.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 13:11

OpCjoNeR napisał:
Jones napisał:
Jones napisał:
OpCjoNeR napisał:
Czy ktoś z was używa może programu pocztowegeo Windows Live Mail?
Zarejestrowałem konto na hotmailu i za Chiny Ludowe mi to gówno nie działa. W ogóle znalezienie nazw serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej graniczy z cudem (na innych pocztach to się bez problemu znajduje) ale w końcu mi się udało:
incoming: pop3.live.com
outgoing: smtp.live.com

Wpisałem to wszystko wg instrukcji i za sqrwysyna maila nie mogę odebrać bo ciągle jakiś błąd wyskaqje. Natomiast z kont na wp i na interii bez najmniejszego problemu.
nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm nosz qm
Czemu te gówno nie działa?

może serwer wymaga uwierzytelniania lub bezpiecznego połączenia ? ? ?
w zakładce serwery musi byc zaznaczone serwer wymaga uwierzytelniania a w zakładce zaawansowane zaznacz przy POP3 ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia i powinien się zmienic numer portu z 110 na 995
a i może jeszcze zaznacz zaloguj się przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła
oczywiście przychylam sie do opinii kolegów
HEJ
edit:
może program nie współpracuje z Vistą dobryżart

To też zmieniłem i wyskaqje mi wciąż ramka z uwierzytelnianem w serwerze smtp.live.com:
podaj username i hasło
podaję
za chwilę to samo
to samo
i tak bez końca wyskaqje ta jebana ramka
Ja używam Outlooka ale stary się uparł i mnie męczy by mu to skonfigurować.
username=pełny adres e-mail
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2008, 14:08

bomby lecą ludziom na głowę a w Sopocie przeboje śpiewają

w Pekinie też walka....o medale

Smutek i jeden wielki żal...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09.08.2008 weekendowy   UFO - 09.08.2008 weekendowy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 09.08.2008 weekendowy
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05.07.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 16.08.2008 weekendowy
» UFO - 06.09.2008 WEEKENDOWY
» 12.04.2008 - WEEKENDOWY
» UFO - 26.07.2008 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: