Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24.06.2013r.

Go down 
+31
mariner
IronFX
petgry
thorgall
kLeszcz
tupolew
play
Alicja_B
dziadek
Damian
rafalx
EX
Dave
Diablo
betonowe_buty
Reser
delphia
kaczor
neuron
Pan Nikt
MoralnyNiepokój
Piotrek691
zibi
Ezet
nomad
MICHU
Janko Traderroo
janek
AgroTrader
Zahary
BORowik
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:39

Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:41

dzis niefart, 

zajmuje pozycje, rynek odjezdza, podciagam stop na cene wejscia i ... go wywala
i tak pare razy

niby straty nie ma, ale "wnerw" jest
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:42

Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy
e tam kapitalizacja meisieczna jest slaba policz ile by trzeba robic na kazdej 4 godzinowej swieczce wyjdzie znacznie bardziej realistycznie Very Happy
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:43

Mylogi napisał:
dzis niefart, 

zajmuje pozycje, rynek odjezdza, podciagam stop na cene wejscia i ... go wywala
i tak pare razy

niby straty nie ma, ale "wnerw" jest

ja trzymam po 1283.04
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:45

kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy
e tam kapitalizacja meisieczna jest slaba policz ile by trzeba robic na kazdej 4 godzinowej swieczce wyjdzie znacznie bardziej realistycznie Very Happy

kaczor ja tu się staram poważnie, a Ty se jaja robisz (kacze?) Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:45

Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy

Podwajając kapitał raz na pół roku po kilku latach jesteś milionerem.
Jestem pewien, że takie rzeczy się dzieją, podobnie jak firmy z garażów stają się potentatami, ale masz rację, trzeba być przechujem.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyPon 24 Cze 2013, 23:47

Piter łaaał
looknij ma stronke klubu, niezłe dupencje tam chodzą i dużo młodych 
http://vk.com/kalinina_olga_vl Very Happy
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:00

kaczor napisał:
Zahary napisał:
Argos napisał:
...
Zahary teraz kilka dni bedzie szukal cytatow i w weekend je wklei
...

Ja nie muszę niczego szukać. Dyskusja zaczęła się od Galileusza i wykazałem że rację miał KK!
A to że Kaczor tworzy swoją historię, nie umie przyznać się do błędu i zmienia temat - m.in. na Jana Husa - to jego problem i szczerze nie oczekiwałem, że przyzna mi rację - "ten typ tak ma" Very Happy
Zresztą mogę również rozmawiać o Husie, ale nie bardzo widzę sens, aby to czynić z Kaczorem - bo jak mu przedstawię argumenty KK, opinie historyków - to znowu zapewne tylko wyzwie mnie i moją rodzinę od "zaczadzonych debili"..

Tak jak pisałem - szczytem ignorancji historycznej jest ocenianie tego co było, z perspektywy tego co jest dzisiaj. A pisanie, że KK to zacofanie i przyczyna wszelkiego zła w dziejach świata - świadczy tylko o autorze..
Kaczor stawia tezę, że KK prześladował i zabijał tysiące naukowców - ale przyciśnięty do ściany nie potrafi wymienić nawet 10 nazwisk Very Happy

Zresztą argumentacja Kaczora jest niepoważna, bo nawet Galileusz "na garnuszku" tego "okrutnego" Kościoła, mając do dyspozycji służących - dożył sędziwej starości (77 l) i odszedł jako człowiek wierzący.
Cytat :
W 1620 roku Kongregacja Indeksu Ksiąg Zakazanych uznała, że nowej teorii nie można podawać jako pewnik, zezwalając jednak na traktowanie jej jako hipotezy.
Jak widzisz nawet wikipedia pisze wyraźnie, że KK dopuszczał różne hipotezy w dyskusji naukowej - m.in. na uniwersytetach, które powołał do życia.
Ale trzeba też dopowiedzieć, że jednocześnie Kościół pilnował, aby nie zamykać objawienia w obręby jakichkolwiek teorii i wyciągać teologiczne wnioski! Co właśnie czynił Galileusz.


Na koniec opinia jeszcze innego naukowca - L. Heilbron z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley pisze:
Cytat :
Kościół rzymskokatolicki przeznaczył więcej wsparcia i pomocy finansowej na rzecz rozwoju astronomii przez okres sześciuset lat (od czasu odrodzenia nauki antycznej w późnym średniowieczu do oświecenia) niż jakakolwiek inna instytucja lub prawdopodobnie wszystkie instytucje razem wzięte.
Pozdrawiam

Zahary widze ze tobie trzeba lopatologicznie, kto mial racje?
Galileusz negujacy geocentryczny porzadek swiata i podajacy wyjasnienia, ktore sa obecnie akceptowane (z pewnymi niedokladnosciami wynikajacymi miedzy innymi z tego ze aparat matematyczny byl wtedy jeszcze za malo rozwiniety)
Na razie zostańmy przy Galileuszu..
Ty jednak nie czytasz, co do Ciebie piszę - napisałeś, że Galileusz podał wyjaśnienia, które są dzisiaj akceptowalne - oto cytat z wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Galileusz
Cytat :
Galileusz został wezwany do Rzymu by stanąć przed sądem, w skład którego wchodzili naukowcy zajmujący się tą samą dziedziną nauki co Galileusz. On sam zamieszkał na koszt Stolicy Apostolskiej w pięciopokojowym mieszkaniu z widokiem na ogrody watykańskie oraz osobą posługującą. W trakcie czterodniowego przesłuchania przedstawił tylko jeden dowód, który miał potwierdzić teorię głoszącą, że to Ziemia krąży wokół Słońca. Był to argument o przypływach i odpływach, który został przez jego sędziów uznany za niewiarygodny.Poza tym argumentem nie potrafił podać żadnego innego..
dalej piszesz:
Kaczor napisał:
Kosciol obstajacy przy tym ze ziemia jest plaska i w centrum wszechswiata?
a możesz mi podać jakieś źródła? Bo ja Ci chętnie podam ilustrację z podręcznika astronomii ze średniowiecza:

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Plaska_ziemmia

Kaczor napisał:
Jaka racje mial kosciol w tym sporze, czy ty masz nierowno pod kopula?
To wg Ciebie dzisiaj "przypływy i odpływy" potwierdzają heliocentryzm ?

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:12

Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy

Podwajając kapitał raz na pół roku po kilku latach jesteś milionerem.
Jestem pewien, że takie rzeczy się dzieją, podobnie jak firmy z garażów stają się potentatami, ale masz rację, trzeba być przechujem.

Dezi na ile tysięcy czy teraz nawet setek tysięcy filmów nakręconych w garażu, ten jeden stanie się hitem? I w tym jest sedno sprawy. Ja tego nie kwestionuję, ani też nie uznaję za nie prawdopodobne.  Ja po prostu szukam czegoś innego. Stabilnego sposobu zarabiania w dłuższym okresie czasu. I niech to będzie te 5% miesięcznie. Super starczy, ale niech to będzie miesiąc w miesiąc.


Ostatnio zmieniony przez Piotrek691 dnia Wto 25 Cze 2013, 00:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:14

Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy

Podwajając kapitał raz na pół roku po kilku latach jesteś milionerem.
Jestem pewien, że takie rzeczy się dzieją, podobnie jak firmy z garażów stają się potentatami, ale masz rację, trzeba być przechujem.

Dezi na ile tysięcy czy teraz nawet setek tysięcy filmów nakręconych w garażu, ten jeden stanie się hitem? I w tym jest sedno sprawy. Ja tego nie kwestionuję, ani też nie uznaję za nie prawdopodobne.  Ja po prostu szykam czegoś innego. Stabilnego sposobu zarabiania w dłuższym okresie czasu. I niech to będzie te 5% miesięcznie. Super starszy, ale niech to będzie miesiąc w miesiąc.

nie ma czegoś takiego jak 5% miesięcznie
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:14

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
Argos napisał:
...
Zahary teraz kilka dni bedzie szukal cytatow i w weekend je wklei
...

Ja nie muszę niczego szukać. Dyskusja zaczęła się od Galileusza i wykazałem że rację miał KK!
A to że Kaczor tworzy swoją historię, nie umie przyznać się do błędu i zmienia temat - m.in. na Jana Husa - to jego problem i szczerze nie oczekiwałem, że przyzna mi rację - "ten typ tak ma" Very Happy
Zresztą mogę również rozmawiać o Husie, ale nie bardzo widzę sens, aby to czynić z Kaczorem - bo jak mu przedstawię argumenty KK, opinie historyków - to znowu zapewne tylko wyzwie mnie i moją rodzinę od "zaczadzonych debili"..

Tak jak pisałem - szczytem ignorancji historycznej jest ocenianie tego co było, z perspektywy tego co jest dzisiaj. A pisanie, że KK to zacofanie i przyczyna wszelkiego zła w dziejach świata - świadczy tylko o autorze..
Kaczor stawia tezę, że KK prześladował i zabijał tysiące naukowców - ale przyciśnięty do ściany nie potrafi wymienić nawet 10 nazwisk Very Happy

Zresztą argumentacja Kaczora jest niepoważna, bo nawet Galileusz "na garnuszku" tego "okrutnego" Kościoła, mając do dyspozycji służących - dożył sędziwej starości (77 l) i odszedł jako człowiek wierzący.
Cytat :
W 1620 roku Kongregacja Indeksu Ksiąg Zakazanych uznała, że nowej teorii nie można podawać jako pewnik, zezwalając jednak na traktowanie jej jako hipotezy.
Jak widzisz nawet wikipedia pisze wyraźnie, że KK dopuszczał różne hipotezy w dyskusji naukowej - m.in. na uniwersytetach, które powołał do życia.
Ale trzeba też dopowiedzieć, że jednocześnie Kościół pilnował, aby nie zamykać objawienia w obręby jakichkolwiek teorii i wyciągać teologiczne wnioski! Co właśnie czynił Galileusz.


Na koniec opinia jeszcze innego naukowca - L. Heilbron z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley pisze:
Cytat :
Kościół rzymskokatolicki przeznaczył więcej wsparcia i pomocy finansowej na rzecz rozwoju astronomii przez okres sześciuset lat (od czasu odrodzenia nauki antycznej w późnym średniowieczu do oświecenia) niż jakakolwiek inna instytucja lub prawdopodobnie wszystkie instytucje razem wzięte.
Pozdrawiam

Zahary widze ze tobie trzeba lopatologicznie, kto mial racje?
Galileusz negujacy geocentryczny porzadek swiata i podajacy wyjasnienia, ktore sa obecnie akceptowane (z pewnymi niedokladnosciami wynikajacymi miedzy innymi z tego ze aparat matematyczny byl wtedy jeszcze za malo rozwiniety)
Na razie zostańmy przy Galileuszu..
Ty jednak nie czytasz, co do Ciebie piszę - napisałeś, że Galileusz podał wyjaśnienia, które są dzisiaj akceptowalne - oto cytat z wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Galileusz
Cytat :
Galileusz został wezwany do Rzymu by stanąć przed sądem, w skład którego wchodzili naukowcy zajmujący się tą samą dziedziną nauki co Galileusz. On sam zamieszkał na koszt Stolicy Apostolskiej w pięciopokojowym mieszkaniu z widokiem na ogrody watykańskie oraz osobą posługującą. W trakcie czterodniowego przesłuchania przedstawił tylko jeden dowód, który miał potwierdzić teorię głoszącą, że to Ziemia krąży wokół Słońca. Był to argument o przypływach i odpływach, który został przez jego sędziów uznany za niewiarygodny.Poza tym argumentem nie potrafił podać żadnego innego..
dalej piszesz:
Kaczor napisał:
Kosciol obstajacy przy tym ze ziemia jest plaska i w centrum wszechswiata?
a możesz mi podać jakieś źródła? Bo ja Ci chętnie podam ilustrację z podręcznika astronomii ze średniowiecza:

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Plaska_ziemmia

Kaczor napisał:
Jaka racje mial kosciol w tym sporze, czy ty masz nierowno pod kopula?
To wg Ciebie dzisiaj "przypływy i odpływy" potwierdzają heliocentryzm ?

Pozdrawiam

noż q  mać
człowiek się czai
a tu takie coś
kiedyś coś tam wrzuciłem o inkwizycjii
ale żeście to olali
i teraz mam to głęboko
bujać się mnie już to nie interesuje
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:17

thorgall napisał:
Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:
Dezerter napisał:
Piotrek691 napisał:

...
Dla mnie wchodzenie na forex z paroma kilo i próba zrobienia z tego kilkuset kilo to abstrakcja. Cytując staropolskie przysłowie "z piasku (w innych wersjach: gawna) bicza nie ukręcisz. Very Happy

Żadna abstrakcja, ale to się robi przez kilka lat, a nie dni.

Uważam, że jednak abstrakcja. Masz na koncie 5 kilo PLN. Oblicz używając procentu składanego jakąś miesiączną stopę zwrotu musiałbyś mieć aby dojść do miliona w 3 lata? Dla ułatwienia zrobiłem już kalklację. Wychodzi 16,5% miesięcznie! Miesiąc w miesiąc 16.5%! Bez wyciągania kaski itp. Jeśli ktoś potrafi stabilnie miesiąc w miesiąc wyciągnąć tyle bez bankruta po drodze to jest przechooj! Very Happy

Podwajając kapitał raz na pół roku po kilku latach jesteś milionerem.
Jestem pewien, że takie rzeczy się dzieją, podobnie jak firmy z garażów stają się potentatami, ale masz rację, trzeba być przechujem.

Dezi na ile tysięcy czy teraz nawet setek tysięcy filmów nakręconych w garażu, ten jeden stanie się hitem? I w tym jest sedno sprawy. Ja tego nie kwestionuję, ani też nie uznaję za nie prawdopodobne.  Ja po prostu szykam czegoś innego. Stabilnego sposobu zarabiania w dłuższym okresie czasu. I niech to będzie te 5% miesięcznie. Super starszy, ale niech to będzie miesiąc w miesiąc.

nie ma czegoś takiego jak 5% miesięcznie

Jasne Thorgall! Jest co najwyżej 500 gram dziennie i spowiedź co tydzień u Zaharago.
Good Luck Very Happy
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:19

Albo trafiasz ze swoją koncepcją w taką fazę rynku że zarobisz i 300% w miesiąc albo nie trafiasz.
5% miesięcznie abstrakcja Piotrze
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:27

dziadek napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
...
..
                W ogóle, stosując logikę Zahariasza to Krt i Kaczora można by spokojnie spalić bo już dawno przekroczyli granice bezpieczeństwa czepiając się wiary i kk.
Przecież przesłanie kk nie zmieniło się i te same przykazania obowiązują w dodatku nikt Im listu żelaznego nie wystawił. Uzasadnienie takie czy inne zawsze można post factum dopasować!
Możesz rozwinąć ?

A co do reszty - rzeczywiście przesłanie KK się nie zmieniło:
[quote"(Mt 22,37-40)"]Będziesz miłował Pana Boga twego całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy.[/quote]
A Kaczora, czy KRT, to nawet w średniowieczu by nie spalili - po prostu szkoda drewna Very Happy
Na to trzeba było sobie naprawdę ciężko "zapracować".

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 EmptyWto 25 Cze 2013, 00:27

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.06.2013r.   UFO - 24.06.2013r. - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24.06.2013r.
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» UFO 11.01.2013r.
» UFO - 04.04.2013r
» UFO - 30.04.2013r.
» UFO - 30.05.2013r.
» UFO - 26.06.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: