Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 17 lipca 2013r.

Go down 
+23
Prezes
Windziarz
snajper
Valdi
spacerolog
Dave
Ezet
MedKit*
barany
Mleczarz
petgry
Diablo
kaczor
Kazik
pandorka
tupolew
Piotrek691
delphia
EX
nomad
Reser
MICHU
kLeszcz
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:02

Valdi napisał:
EX napisał:
Valdi napisał:
Co ty na to Ex?

Bzdury kolego, KGH sprzedaż copper i silver ma zakontraktowane na wile miesięcy (kw.) do przodu. Jakby wyprodukowali 300 tys ton rocznie więcej co niedługo będzie miało miejsce to i tak zejdzie jak świeże bułeczki. Twisted Evil 

Cytat :
KGHM TFI i ARP rozkręcą grafen

W czwartek jeden z funduszy KGHM TFI objął 49 proc. udziałów w spółce Nano Carbon, którą ARP powołała do badań nad komercjalizacją grafenu. W ciągu roku nowy udziałowiec dokapitalizuje spółkę kwotą 14 mln zł.


- Strategia grupy KGHM zakłada nie tylko inwestowanie w sektor wydobywczy, ale także poszukiwanie innowacyjnych możliwości wykorzystania pierwiastków i metali. Projekt grafenowy świetnie się w to wpisuje – mówi Marcin Chmielewski, prezes KGHM TFI.

Zwłaszcza, że potencjał finansowy rynku grafenu wygląda oszałamiająco.

- Wartość tego rynku w najbliższych latach sięgnie setek milionów dolarów – uważa Marcin Chmielewski.

Wojciech Dąbrowski, prezes ARP, opierając się na amerykańskich badaniach, szacuje ten rynek nawet na 675 mld USD (!) w 2020 r. To całkowita wartość sprzedaży wszystkich produktów wykorzystujących grafen, a Nano Carbon chce zawojować część tego sektora.[/b]


http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,395011,kghm-oraz-arp-inwestuja-w-badania-nad-grafenem.html

wszystko fajnie, ale po co w takim razie reklamy miedzi- przecież reklama= koszt. Z reguły firmy reklamują nowy wyrób, albo ten którego sprzedaż spada. Ponieważ miedz nie jest nowym produktem, to może chodzi o ten drugi przypadek.

Co KGH obchodzą reklamy rurów wariat chłopaku przeca KGHM nie sprzedaje rurów miedzianych, zresztą zapytaj tych co codziennie targają rury w stoczni dobryżart 
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:07

Valdi napisał:
EX napisał:
Valdi napisał:
Co ty na to Ex?

Bzdury kolego, KGH sprzedaż copper i silver ma zakontraktowane na wile miesięcy (kw.) do przodu. Jakby wyprodukowali 300 tys ton rocznie więcej co niedługo będzie miało miejsce to i tak zejdzie jak świeże bułeczki. Twisted Evil 

Cytat :
KGHM TFI i ARP rozkręcą grafen

W czwartek jeden z funduszy KGHM TFI objął 49 proc. udziałów w spółce Nano Carbon, którą ARP powołała do badań nad komercjalizacją grafenu. W ciągu roku nowy udziałowiec dokapitalizuje spółkę kwotą 14 mln zł.


- Strategia grupy KGHM zakłada nie tylko inwestowanie w sektor wydobywczy, ale także poszukiwanie innowacyjnych możliwości wykorzystania pierwiastków i metali. Projekt grafenowy świetnie się w to wpisuje – mówi Marcin Chmielewski, prezes KGHM TFI.

Zwłaszcza, że potencjał finansowy rynku grafenu wygląda oszałamiająco.



- Wartość tego rynku w najbliższych latach sięgnie setek milionów dolarów – uważa Marcin Chmielewski.

Wojciech Dąbrowski, prezes ARP, opierając się na amerykańskich badaniach, szacuje ten rynek nawet na 675 mld USD (!) w 2020 r. To całkowita wartość sprzedaży wszystkich produktów wykorzystujących grafen, a Nano Carbon chce zawojować część tego sektora.[/b]


http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,395011,kghm-oraz-arp-inwestuja-w-badania-nad-grafenem.html

chyba zbyt mocno powiazalem KGHM tylko z miedzia i zapomnialem, ze innymi tematami tez sie zajmuja

trzymają chłopaki rękę na pulsie, by badania szły w odpowiednim kierunku i z odpowiednim tempem
Powrót do góry Go down
Valdi




Liczba postów : 484
Registration date : 03/10/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:16

EX napisał:
Valdi napisał:
EX napisał:
Valdi napisał:
Co ty na to Ex?

Bzdury kolego, KGH sprzedaż copper i silver ma zakontraktowane na wile miesięcy (kw.) do przodu. Jakby wyprodukowali 300 tys ton rocznie więcej co niedługo będzie miało miejsce to i tak zejdzie jak świeże bułeczki. Twisted Evil 

Cytat :
KGHM TFI i ARP rozkręcą grafen

W czwartek jeden z funduszy KGHM TFI objął 49 proc. udziałów w spółce Nano Carbon, którą ARP powołała do badań nad komercjalizacją grafenu. W ciągu roku nowy udziałowiec dokapitalizuje spółkę kwotą 14 mln zł.


- Strategia grupy KGHM zakłada nie tylko inwestowanie w sektor wydobywczy, ale także poszukiwanie innowacyjnych możliwości wykorzystania pierwiastków i metali. Projekt grafenowy świetnie się w to wpisuje – mówi Marcin Chmielewski, prezes KGHM TFI.

Zwłaszcza, że potencjał finansowy rynku grafenu wygląda oszałamiająco.

- Wartość tego rynku w najbliższych latach sięgnie setek milionów dolarów – uważa Marcin Chmielewski.

Wojciech Dąbrowski, prezes ARP, opierając się na amerykańskich badaniach, szacuje ten rynek nawet na 675 mld USD (!) w 2020 r. To całkowita wartość sprzedaży wszystkich produktów wykorzystujących grafen, a Nano Carbon chce zawojować część tego sektora.[/b]


http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,395011,kghm-oraz-arp-inwestuja-w-badania-nad-grafenem.html

wszystko fajnie, ale po co w takim razie reklamy miedzi- przecież reklama= koszt. Z reguły firmy reklamują nowy wyrób, albo ten którego sprzedaż spada. Ponieważ miedz nie jest nowym produktem, to może chodzi o ten drugi przypadek.

Co KGH obchodzą reklamy rurów wariat chłopaku przeca KGHM nie sprzedaje rurów miedzianych, zresztą zapytaj tych co codziennie targają rury w stoczni dobryżart 

Widzę, że Twoja wiedza o KGHM jest mega obszerna, dlatego mam prośbę, abyś rozjaśnił mi w głowie do czego teraz używa się miedzi? Czy reszta świata nie odkryła jeszcze zalet rur plastikowych i wad miedzianych i dlatego wzrasta użycie miedzi w tej branży? Wymień w jakich branżach wzrasta użycie miedzi, bo ja wymieniłem w jakich spada. Na pewno wzrasta w samochodach elektrycznych i turbinach wiartrowych, ale gdzie jeszcze?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:17




niedługo kolarze będą w cenie i pojawią się latające riksze lol! 


ciekawe czy KGHM w to zainwestuje Wink
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:18

petgry napisał:
Powinni zrobić jeszcze kontrakty na LOP na FW20 jocolor 
Pochodna pochodnej na LOP wariat 
spadnie czy wzrośnie trzepanie Leszcza dobryżart 

bij szwagra lol! 

Pytam bez złośliwości

Zdjeli Ci stopa?
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:21

Notowania ruszyły, serwery ostudzone cheers Very Happy 

Czyli standardowo czas na Lunch cheers sunny cheers sunny cheers 
Powrót do góry Go down
petgry

petgry


Liczba postów : 2043
Age : 52
Registration date : 28/10/2008

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:22

tupolew napisał:
petgry napisał:
Powinni zrobić jeszcze kontrakty na LOP na FW20 jocolor 
Pochodna pochodnej na LOP wariat 
spadnie czy wzrośnie trzepanie Leszcza dobryżart 

bij szwagra lol! 

Pytam bez złośliwości

Zdjeli Ci stopa?

Nie bo ja go zdjełem dobryżart 
Czymam eSS do fixa i się zobaczy jocolor wariat 
bij szwagra lol!

jak zamkną na 2270 to miśki są w doopa  dymanko 

a jak niżej to jest szansa dla Misiaków scratch jocolor kozak 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:28

Ezet napisał:
spacerolog napisał:
spacerolog napisał:
Oda do konia S:
A jeśli dzieli nas
Od przepaści krok
Chcę tylko czuć, że cię mam przy sobie !
(Bracia "Nad przepaścią")
 
Gdyby ktoś pytał, to 2273 S

Nie daj się ponieść UFO shortozie maniakalnej i wizji armagedonu.Laughing 
Tylko EX wie gdzie zmierza krążek Cool 

Właśnie.

Mam nadzieję, że skorzystali.
MICHU napisał:
Z cyklu...w prezencie od micha Very Happy 

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 0gz0



Twisted Evil 


Ps. Ktoś lubi orzechy leśne zwane leszczyną. ?
Mam do tego słabostkę.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sro 17 Lip 2013, 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:33

EX napisał:
Very Happy 

Goldman Sachs - wyniki za II kwartał 2013

zysk na akcję: 3,70 USD (prognoza: 2,82 USD; rok wcześniej było: 1,78 USD);
przychód: 8,61 mld USD (prognoza: 7,98 mld USD; rok wcześniej było: 6,63 mld USD).

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 767691 UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 767691 UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 767691 

Gościu napisałbyś raz z czego się cieszysz zamiast samych Laughing  i zarabiam 
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:42

petgry napisał:
tupolew napisał:
petgry napisał:
Powinni zrobić jeszcze kontrakty na LOP na FW20 jocolor 
Pochodna pochodnej na LOP wariat 
spadnie czy wzrośnie trzepanie Leszcza dobryżart 

bij szwagra lol! 

Pytam bez złośliwości

Zdjeli Ci stopa?

Nie bo ja go zdjełem dobryżart 
Czymam eSS do fixa i się zobaczy jocolor wariat 
bij szwagra lol!

jak zamkną na 2270 to miśki są w doopa  dymanko 

a jak niżej to jest szansa dla Misiaków scratch jocolor kozak 

W okolicach 2285 jest 50 fibo od 2500 spadków od czerwca może to cel

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
petgry

petgry


Liczba postów : 2043
Age : 52
Registration date : 28/10/2008

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:45

tupolew napisał:


W okolicach 2285 jest 50 fibo od 2500 spadków od czerwca może to cel

Pozdrawiam

Celem jest dymanko  Leszcza trzepanie Leszcza  jocolor
 dobryżart dobryżart dobryżart 
bij szwagra lol! jocolor
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 13:55

no i jakaś PADAKA Z DUPY .... Shocked 
 
Wziąłem 2 longi na midwiga, 1 juś zamknięty... inwestorzy się rozmyślają. Ledwie 2 stówaśki przytulam.

Strasznie ci inwestorzy niezdecydowani Evil or Very Mad gorzej jak baba w ciąży nie wiedzą qrwy co chcą czy ogórka czy czekoladkę czy na sracz pójść.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:06

Coś siem zmieniło ?
Co oni tam za sygnałowego mają ?Very Happy 

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Cj6g



afro 
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:06

kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
Diablo napisał:



Jasne darmowa operacja i chemia to niejest 100% kosztu leczenia np lek na glejaka kosztuje 98k myslisz ze NFZ to sfinansuje skoro szanse na wyleczenie to 15%? Jak problem dotyczy nas osobiscie to kazdy cien szansy jest wazny, a nie czekanie 2 miesiecy na zabieg skoro zabieg trzeba juz, ech temat rzeka

nie oszukujmy się. Leczenie nowotworów to miliony z kieszeni podatnika a skuteczność na poziomie efektu placebo. Ja się dawno zastanawiam, dlaczego wyrzuca się nasze pieniądze w błoto a głodujące dzieci nie mają co jeść?
TY kurwa baran nie zaczynaj bo juz jeden mariner piszacy od rzeczy wystarczy

ty chyba masz jakiś znajomych w przemyśle farmaceutycznym, bo racjonalnych argumentów za tym marnotrawstwem nie usłyszałem.
no a ty masz ksiedza w rodzinie bo jak mowie daje sie kilkaset baniek na budynek a dzieci glodne chodza.Kazdy ksiadz powinien sprzedac fure ktora ma i dac dzieciom na jedzenie, moga jezdzic autobusami co ty na to

księża dużo się poruszają, na autobusy wydali by dwa razy tyle co na samochód. Tylko kawaler, który nie ma rodziny i siedzi w domu może tak myśleć o ludziach, którzy pełnią posługę w parafiach.
To sie beda poruszac autobusem i piechota moze im brzuchy troche spadna, Jezus nie kazal sie wozic w lektyce. Ja sie pytam czy sie godzi zeby jezdzili furami jak dzieci gloduja.

jeśli ratują tymi samochodami dusze ludzki przed śmiercią wieczną, to jak najbardziej się godzi. ale dlaczego nie napiszesz nic merytorycznego tylko ciągle zmieniasz temat?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:17

barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:


nie oszukujmy się. Leczenie nowotworów to miliony z kieszeni podatnika a skuteczność na poziomie efektu placebo. Ja się dawno zastanawiam, dlaczego wyrzuca się nasze pieniądze w błoto a głodujące dzieci nie mają co jeść?
TY kurwa baran nie zaczynaj bo juz jeden mariner piszacy od rzeczy wystarczy

ty chyba masz jakiś znajomych w przemyśle farmaceutycznym, bo racjonalnych argumentów za tym marnotrawstwem nie usłyszałem.
no a ty masz ksiedza w rodzinie bo jak mowie daje sie kilkaset baniek na budynek a dzieci glodne chodza.Kazdy ksiadz powinien sprzedac fure ktora ma i dac dzieciom na jedzenie, moga jezdzic autobusami co ty na to

księża dużo się poruszają, na autobusy wydali by dwa razy tyle co na samochód. Tylko kawaler, który nie ma rodziny i siedzi w domu może tak myśleć o ludziach, którzy pełnią posługę w parafiach.
To sie beda poruszac autobusem i piechota moze im brzuchy troche spadna, Jezus nie kazal sie wozic w lektyce. Ja sie pytam czy sie godzi zeby jezdzili furami jak dzieci gloduja.

jeśli ratują tymi samochodami dusze ludzki przed śmiercią wieczną, to jak najbardziej się godzi. ale dlaczego nie napiszesz nic merytorycznego tylko ciągle zmieniasz temat?
moim zdaniem placebo tak samo ratuje dusze ludzkie chyba ze masz jakies dowody ze jest inaczej Laughing 
To ty zaczales gadac bzdury o leczeniu dzieci, wiec sie teraz nei wymiguj, sam wierzysz w bajki i dyrdymaly a nauki sie czepiasz Laughing 
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:23

spacerolog napisał:
spacerolog napisał:
Oda do konia S:
A jeśli dzieli nas
Od przepaści krok
Chcę tylko czuć, że cię mam przy sobie !
(Bracia "Nad przepaścią")
 
Gdyby ktoś pytał, to 2273 S

Na flachę przytuliłem, ale nie była to przepaść !
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:32

kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:

TY kurwa baran nie zaczynaj bo juz jeden mariner piszacy od rzeczy wystarczy

ty chyba masz jakiś znajomych w przemyśle farmaceutycznym, bo racjonalnych argumentów za tym marnotrawstwem nie usłyszałem.
no a ty masz ksiedza w rodzinie bo jak mowie daje sie kilkaset baniek na budynek a dzieci glodne chodza.Kazdy ksiadz powinien sprzedac fure ktora ma i dac dzieciom na jedzenie, moga jezdzic autobusami co ty na to

księża dużo się poruszają, na autobusy wydali by dwa razy tyle co na samochód. Tylko kawaler, który nie ma rodziny i siedzi w domu może tak myśleć o ludziach, którzy pełnią posługę w parafiach.
To sie beda poruszac autobusem i piechota moze im brzuchy troche spadna, Jezus nie kazal sie wozic w lektyce. Ja sie pytam czy sie godzi zeby jezdzili furami jak dzieci gloduja.

jeśli ratują tymi samochodami dusze ludzki przed śmiercią wieczną, to jak najbardziej się godzi. ale dlaczego nie napiszesz nic merytorycznego tylko ciągle zmieniasz temat?
moim zdaniem placebo tak samo ratuje dusze ludzkie chyba ze masz jakies dowody ze jest inaczej Laughing 
To ty zaczales gadac bzdury o leczeniu dzieci, wiec sie teraz nei wymiguj, sam wierzysz w bajki i dyrdymaly a nauki sie czepiasz Laughing 

tego akurat nauką nie da się nazwać, bo brak niezależnych badań to dyskwalifikuje. widziałeś kiedyś np. jakieś rzetelne badania porównujące zdrowie ludzi szczepionych i nieszczepionych?


Ostatnio zmieniony przez barany dnia Sro 17 Lip 2013, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:32

spacerolog napisał:
spacerolog napisał:
spacerolog napisał:
Oda do konia S:
A jeśli dzieli nas
Od przepaści krok
Chcę tylko czuć, że cię mam przy sobie !
(Bracia "Nad przepaścią")
 
Gdyby ktoś pytał, to 2273 S

Na flachę przytuliłem, ale nie była to przepaść !

a ja dziś 120

na tomograf zbieram:| 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:39

barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:


ty chyba masz jakiś znajomych w przemyśle farmaceutycznym, bo racjonalnych argumentów za tym marnotrawstwem nie usłyszałem.
no a ty masz ksiedza w rodzinie bo jak mowie daje sie kilkaset baniek na budynek a dzieci glodne chodza.Kazdy ksiadz powinien sprzedac fure ktora ma i dac dzieciom na jedzenie, moga jezdzic autobusami co ty na to

księża dużo się poruszają, na autobusy wydali by dwa razy tyle co na samochód. Tylko kawaler, który nie ma rodziny i siedzi w domu może tak myśleć o ludziach, którzy pełnią posługę w parafiach.
To sie beda poruszac autobusem i piechota moze im brzuchy troche spadna, Jezus nie kazal sie wozic w lektyce. Ja sie pytam czy sie godzi zeby jezdzili furami jak dzieci gloduja.

jeśli ratują tymi samochodami dusze ludzki przed śmiercią wieczną, to jak najbardziej się godzi. ale dlaczego nie napiszesz nic merytorycznego tylko ciągle zmieniasz temat?
moim zdaniem placebo tak samo ratuje dusze ludzkie chyba ze masz jakies dowody ze jest inaczej Laughing 
To ty zaczales gadac bzdury o leczeniu dzieci, wiec sie teraz nei wymiguj, sam wierzysz w bajki i dyrdymaly a nauki sie czepiasz Laughing 

tego akurat nauką nie da się nazwać, bo brak niezależnych badań to dyskwalifikuje. widziałeś kiedyś np. jakieś rzetelne badania porównujące zdrowie ludzi szczepionych i nieszczepionych?

oczywiscie, sa tysciace takich badan na przyklad w przypadku wscieklizny zakazenie konczy sie smiercia w 100% przypadkow, w przypadku podania szczepionki smiertelnosc jest bliska zeru.
Jakbys uzywal mozgu do myslenia to sam bys poszukal ale pewnie od zarcia masla masz zatkane tetnice w mozgu i juz bosiz sie smierci.

A wiesz co jest najlepsze baran?Ty powinienes sie modlic zeby boga nie bylo bo ty wedlug definicji chrzescijanskich jestes po prostu zlym czlowiekiem, poboznym na pokaz ale zle zyczysz innym, jestes pelen nienawisci do innych, niecheci i przede wszystkim nei zwracasz uwagi na ludzkie cierpienie.
Smazylbys sie w piekle jak nic.
Mariner moze by trafil do czysca bo tez go nienawisc zzera le on chociaz zaluje za grzechy Very Happy

Oczywiscie zahary do nieba bo on jets swiety, tzreba by tylko jakichs cudow poszukac na potwierdzenie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 14:42

no to moje aud/usd i u/j na razie zarabiaja:D

ciekawa jest slabosc euro powinna byc korba a tu zamulaja, mozliwe ze jakis news niedlugo bedzie smutny z euro zone
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 15:03

barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:
kaczor napisał:
barany napisał:


ty chyba masz jakiś znajomych w przemyśle farmaceutycznym, bo racjonalnych argumentów za tym marnotrawstwem nie usłyszałem.
no a ty masz ksiedza w rodzinie bo jak mowie daje sie kilkaset baniek na budynek a dzieci glodne chodza.Kazdy ksiadz powinien sprzedac fure ktora ma i dac dzieciom na jedzenie, moga jezdzic autobusami co ty na to

księża dużo się poruszają, na autobusy wydali by dwa razy tyle co na samochód. Tylko kawaler, który nie ma rodziny i siedzi w domu może tak myśleć o ludziach, którzy pełnią posługę w parafiach.
To sie beda poruszac autobusem i piechota moze im brzuchy troche spadna, Jezus nie kazal sie wozic w lektyce. Ja sie pytam czy sie godzi zeby jezdzili furami jak dzieci gloduja.

jeśli ratują tymi samochodami dusze ludzki przed śmiercią wieczną, to jak najbardziej się godzi. ale dlaczego nie napiszesz nic merytorycznego tylko ciągle zmieniasz temat?
moim zdaniem placebo tak samo ratuje dusze ludzkie chyba ze masz jakies dowody ze jest inaczej Laughing 
To ty zaczales gadac bzdury o leczeniu dzieci, wiec sie teraz nei wymiguj, sam wierzysz w bajki i dyrdymaly a nauki sie czepiasz Laughing 

tego akurat nauką nie da się nazwać, bo brak niezależnych badań to dyskwalifikuje. widziałeś kiedyś np. jakieś rzetelne badania porównujące zdrowie ludzi szczepionych i nieszczepionych?

A widziałeś jakieś rzetelne badania naukowe rzekomych "cudów" JP2 i innych z dupy świętych? Shocked

Wmawia się idiotom dyrdymały bez naukowych dowodów czy choćby to pieprzenie o całunie turyńskim.
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 15:13

Trzeci dzień pałowania. Czekania na ten jeden wystrzał, który przeniesie na wyższy lub niższy level.
26-tego jadę nad polskie morze. Przyrzekam zrobić sobie dwutygodniową przerwę od grajdoła. Ale UFO będę czytał.
Powrót do góry Go down
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 15:17

Mam SL na UJ na 100. Niewiele brakło affraid 

Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 15:35

Bieżący komentarz do sytuacji usd/pln:

ożeszQurwajegomać ! Sad 
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 15:43

Windziarz napisał:
Bieżący komentarz do sytuacji usd/pln:

ożeszQurwajegomać ! Sad 

no właśnie - całe szczęście że mam mało tego
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 16:08

Zredukowałem pozycje o połowę -30pkt:(

Bo jak to ten sam kapitał co w Turcji to jutro mogą zrobić miśkowi z d...py garażaffraid 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 16:10

ale pałowanie pałowanie
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 16:10

tupolew napisał:
Zredukowałem pozycje o połowę -30pkt:( 

Ja właśnie zaliczyłem SL na -100, a wcześniej miałem +140 zarobku. Idź pan w chooj! niedobrze mi 
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 16:12

Całe to pierdolenie o ciepliwości można sobie w doopę wsadzić! Teraz pójdą na New Year High i wytrzepią Miśka z futra, aż goły na zimę zostanie. Co to za gra? Całkowitą pustkę mam w głowie. A wtopa zabolała. Embarassed 
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 EmptySro 17 Lip 2013, 16:14

OpCjOnEr napisał:
ale pałowanie pałowanie

Gdzie qrwa? Ciągle do góry i do góry! Mój najgłupszy system zarobił z 2165, a ja qrwa chciałem go przechytrzyć. Ja pierdolę! nosz qm 
Bez DD od miesiąca idzie, a to menda!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17 lipca 2013r.    UFO - 17 lipca 2013r.  - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 17 lipca 2013r.
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 19 lipca 2013r.
» UFO - 6-7 lipca 2013r.
» UFO - 22 lipca 2013r.
» UFO - 23 lipca 2013r.
» UFO - 24 lipca 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: