Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 27-28 02 2021 r. Weekend

Go down 
+17
neuron
Janko Traderroo
Reser
MoralnyNiepokój
koala
MICHU
REALISTA
pike
AgroTrader
waldi
Odyseusz
betonowe_buty
Nadaje ze Stronia
zibi
dex
tarzan
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 09:54

Nadaje ze Stronia napisał:
REALISTA napisał:
A tymczasem BTC oddało na teraz z naddatkiem wczorajsze wzrosty. Wiec, że coś się dzieje.[/quote


..... ta Laughing Laughing Laughing  ...... to tylko Musk wyprzedaje aktywa i zabierze 2 Donaldów ze sobą samym na ...... Księżyc Marsa affraid affraid affraid

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTW5eaujzg4YpdUF_RTahBa0N5U960vyUhNzg&usqp=CAU

plus America First


cos sie nie chwali ze kolene miliardy inwestuje w coraz tanszy -lepszy zakup bitcoinow

uznal widac ze najlepiej sie kupuje na szczycie

to tak jak u nas postepuje "zagranica "
kupuja zawsze na szczytach i sprzedaja na dołkach

POTWIERDZA SIE ZE IM WIECEJ CZYTASZ , IM WIECEJ WIESZ
tym glupszy sie robisz
- dotyczy darmowych wiadomosci i gowno-mediow

BO PO TO SA TE GOWNO-MEDIA , ZEBY CIE OTUMANIC
i dlatego teraz nie jest sztuka znaleźć info -tym nas zalewają
ALE ZNALEZC WIERYGODNE INFO I WYCIAGNAC Z TEGO WLASCIWE WNIOSKI

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

REALISTA likes this post

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:01

AgroTrader napisał:
dex napisał:
Krach na krypto  affraid
Zyskują na wartości, dla tych, którzy ich mają za mało. Wink

albo nie maja wcale
w koncu zrozumialem Twoja pokretna logike Twisted Evil Twisted Evil

ze spadek ceny oznacza wzrost wartosci
ale nie dopisales ze POTENCJANY  wzrost  wartosci jest dla tych co tego nie maja - zamiarując  nabyć
i wtedy im taniej tym lepiej "tym wieksza wartosc " lepszy zakup

ALE TEN CO TRZYMA DANY WALOR PO PIŻDZIE DOSTAJE ROWNO JAK COS TANIEJE
i nie ma tutaj zadnego wzrostu wartości

.....znalazłem zobrazowanie Twojej Dexa tezy, dawno temu tak działał w realu Czereśniak cheers cheers cheers




POchwalony cheers cheers cheers ......bo bez ogórca i flaszki tego nie razbieriosz cheers cheers cheers


PiS

....słuchać do końca na pełnej sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:02

Odyseusz napisał:
Belle de Jour napisał:
Możecie mi zdradzić powód
dla którego męczycie się
na GPW

zamiast zarabiać kokosy
na crypto?

wiem, że DEX* działa na crypto
a reszta?


* ale piękny crypto login Smile

to jest podobny casus, dlaczego ty nie pokażesz psiochy
choć amatorów takiego okazania jest tu sporo

geek

muszę zdementować wstretne pomówienia Evil or Very Mad Evil or Very Mad
- Belle to kobieta i ma psioche

znalazłem najnowsze zdjecie Belle  w portalu randkowym ....

zobaczcie niedowiarki i wiecej glupot nie piszcie

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM7JQiOxK7azi5LB-B2NDPAuQaL3opRHhTag&usqp=CAU

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:05

AgroTrader napisał:
Odyseusz napisał:
Belle de Jour napisał:
Możecie mi zdradzić powód
dla którego męczycie się
na GPW

zamiast zarabiać kokosy
na crypto?

wiem, że DEX* działa na crypto
a reszta?


* ale piękny crypto login Smile

to jest podobny casus, dlaczego ty nie pokażesz psiochy
choć amatorów takiego okazania jest tu sporo

geek

muszę zdementować wstretne  pomówienia  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
-   Belle to kobieta   i ma psioche

znalazłem najnowsze zdjecie Belle  w portalu randkowym ....

zobaczcie niedowiarki i wiecej glupot nie piszcie

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM7JQiOxK7azi5LB-B2NDPAuQaL3opRHhTag&usqp=CAU[/img]





... odkrywam karty lol! lol! lol!


Ostatnio zmieniony przez Nadaje ze Stronia dnia Nie 28 Lut 2021, 10:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:06

Nadaje ze Stronia napisał:
AgroTrader napisał:
Odyseusz napisał:
Belle de Jour napisał:
Możecie mi zdradzić powód
dla którego męczycie się
na GPW

zamiast zarabiać kokosy
na crypto?

wiem, że DEX* działa na crypto
a reszta?


* ale piękny crypto login Smile

to jest podobny casus, dlaczego ty nie pokażesz psiochy
choć amatorów takiego okazania jest tu sporo

geek

muszę zdementować wstretne  pomówienia  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
-   Belle to kobieta   i ma psioche

znalazłem najnowsze zdjecie Belle  w portalu randkowym ....

zobaczcie niedowiarki i wiecej glupot nie piszcie

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM7JQiOxK7azi5LB-B2NDPAuQaL3opRHhTag&usqp=CAU]





... odkrywam karty lol! lol! lol!

...jednak zakrywam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:08

AgroTrader napisał:
betonowe_buty napisał:
Czapeczka nazbieral te miliony i wczoraj powiedzial na live dwa razy, ze to pojdzie na jego operacje za granica, zeby ciagle młodo wygladac w wieku 80 lat. Siedzial spuchniety z czerwoonymi oczami i pokazywal glownie plecy i garba przeciagajac ponad godzine zamkniecie zrzutki, a ludzi to juz wqurwialo, ze ja konczy jak Najman kariere. Nastepnie dal bonus twierdzac, ze 0,65 jest wieksze niz 0,8. Na koncu skasowal transmisje i ponad 600 komentarzy na swoim koncie. Wygladalo jakby w cos gral, ciagle mu telefon pikał. Moze gridowal etherum, bo jak cena spadala to mowil "ooo, daja lepsza cene". Qwa, wyglada to na niezla akcję. Ciekawe jest to wszystko, bo wymyslone tak jakby uczestnicy projektu mieli longa na eth, a poczatek zbiorki w okolicach 2000. Wykorzystane logo z reddita wallstreetbets z ktorym uczestnicy nie maja nic wspolnego oprocz tego, ze wykorzystuja hype 🍹⛱

niby Go zwalczasz
ALE FAKTYCZNIE TO TY ROBISZ MU TUTAJ NAJWIEKSZA REKLAMNE Twisted Evil Twisted Evil
nabijasz mu odslon i klientow Shocked Shocked   Very Happy  

bez Ciebie ja bym o tym nigdy nie slyszal -obejrzalem tego goscia ze 3 filmiki i wystarczy  ,


masz w tym udzial ? bo tak sie zachowujesz jakbys byl opłacany Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil

cwany gosc z niego ze  nawet swoimi przeciwnikami manipuluje bo robia Mu reklame

cisza wokól niego bylaby najlepszym "lekarstwem " na jego "geniusz "

ja go nie zwalczam tylko opisuję zjawisko Czerwonej Czapeczki (przypadek, że taka jak u Trumpa?)
a tu masz najlepsze reklamy Czepeczka wg twojego toku myślenia.

# CD Projekt wypompowani z pieniędzy na pompowaniu kursu
Jak pompować kurs cudzymi pieniędzmi? Trzeba namówić " jeleni " do kupowania akcji. Jak to zrobić?

# Fundacja Trading Jam Rafała Zaorskiego. Wynik za 2019
Czy zawodowiec ogra amatora? Od ponad 10 lat szukam zarobionych na forexie milionów. Na razie bez powodzenia.

# Rafał Zaorski zeruje konto na Forex Factory w konkursie Trading Skill VI

# Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex Factory
Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex Factory. Jak uwalić każde konto?

# Jak Rafał Zaorski stracił w jeden dzień pieniądze zarobione w 22 lata.

# Rafał Zaorski BigShortBets. Czy Bitcoin jest przewartościowany?

Nieśmiało przypominam, że Rafał Zaorski już swoich sił próbował w kryptowalutach. Niestety wynik finansowy za rok 2018 były mocno ujemny, a sprawozdanie za 2019 rok nie zostało do tej pory złożone.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Nie 28 Lut 2021, 10:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:09

UFO -CAŁA PRAWDA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

PS
JEDNAK I TUTAJ SA OGRANICZENIA WOLNOŚCI SŁOWA Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 28 Lut 2021, 10:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:13

betonowe_buty napisał:
AgroTrader napisał:
betonowe_buty napisał:
Czapeczka nazbieral te miliony i wczoraj powiedzial na live dwa razy, ze to pojdzie na jego operacje za granica, zeby ciagle młodo wygladac w wieku 80 lat. Siedzial spuchniety z czerwoonymi oczami i pokazywal glownie plecy i garba przeciagajac ponad godzine zamkniecie zrzutki, a ludzi to juz wqurwialo, ze ja konczy jak Najman kariere. Nastepnie dal bonus twierdzac, ze 0,65 jest wieksze niz 0,8. Na koncu skasowal transmisje i ponad 600 komentarzy na swoim koncie. Wygladalo jakby w cos gral, ciagle mu telefon pikał. Moze gridowal etherum, bo jak cena spadala to mowil "ooo, daja lepsza cene". Qwa, wyglada to na niezla akcję. Ciekawe jest to wszystko, bo wymyslone tak jakby uczestnicy projektu mieli longa na eth, a poczatek zbiorki w okolicach 2000. Wykorzystane logo z reddita wallstreetbets z ktorym uczestnicy nie maja nic wspolnego oprocz tego, ze wykorzystuja hype 🍹⛱

niby Go zwalczasz
ALE FAKTYCZNIE TO TY ROBISZ MU TUTAJ NAJWIEKSZA REKLAMNE Twisted Evil Twisted Evil
nabijasz mu odslon i klientow Shocked Shocked   Very Happy  

bez Ciebie ja bym o tym nigdy nie slyszal -obejrzalem tego goscia ze 3 filmiki i wystarczy  ,


masz w tym udzial ? bo tak sie zachowujesz jakbys byl opłacany Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil

cwany gosc z niego ze  nawet swoimi przeciwnikami manipuluje bo robia Mu reklame

cisza wokól niego bylaby najlepszym "lekarstwem " na jego "geniusz "

ja go nie zwalczam tylko opisuję zjawisko Czerwonej Czapeczki (przypadek, że taka jak u Trumpa?)
a tu masz najlepsze reklamy Czepeczka wg twojego toku myślenia.

# CD Projekt wypompowani z pieniędzy na pompowaniu kursu
Jak pompować kurs cudzymi pieniędzmi? Trzeba namówić " jeleni " do kupowania akcji. Jak to zrobić?

# Fundacja Trading Jam Rafała Zaorskiego. Wynik za 2019
Czy zawodowiec ogra amatora? Od ponad 10 lat szukam zarobionych na forexie milionów. Na razie bez powodzenia.

# Rafał Zaorski zeruje konto na Forex Factory w konkursie Trading Skill VI

# Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex Factory
Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex FactoryJak uwalić każde konto?

# Jak Rafał Zaorski stracił w jeden dzień pieniądze zarobione w 22 lata.

z tego co piszesz to posunal sie juz do ordynarnych form manipulacji
oszustw i  zwykłego okradania

JAK NADAL ZNAJDUJE GLUPICH TO JUZ NIC NA TO NIE PORADZISZ

bo to jedno co robi czapeczka uczciwie - ZA ICH WLASNE  PIENIADZE UCZY JELENI ROZUMU
I MAM NADZIEJE ZE RAZ ZROBIENI W HUIA zapamiętają  ta lekcje do konca zycia Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:15

Nadaje ze Stronia napisał:
MICHU napisał:


Święty Michu czeka na odpowiedź.


Jste tak svatí jako Předseda výkonných ředitelů a jeho Podřízený z Pcimu
Laughing Laughing Laughing


Jesteś tak święty jak dyrektor generalny
i jego podwładny w Pcimiu.


Grasz o wszystko i chciałeś Micha dymanko

Żadnej żeniaczki „towaru” nie będzie.

Jestem bardziej święty jak ty. Laughing lol!
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:17

AgroTrader napisał:
UFO -CAŁA PRAWDA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

PS
JEDNAK I TUTAJ SA OGRANICZENIA WOLNOŚCI SŁOWA Evil or Very Mad Evil or Very Mad


....słowa - NIE cheers cheers cheers ....... obrazy obrazu - TAK Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:18

AgroTrader napisał:
betonowe_buty napisał:
AgroTrader napisał:
betonowe_buty napisał:
Czapeczka nazbieral te miliony i wczoraj powiedzial na live dwa razy, ze to pojdzie na jego operacje za granica, zeby ciagle młodo wygladac w wieku 80 lat. Siedzial spuchniety z czerwoonymi oczami i pokazywal glownie plecy i garba przeciagajac ponad godzine zamkniecie zrzutki, a ludzi to juz wqurwialo, ze ja konczy jak Najman kariere. Nastepnie dal bonus twierdzac, ze 0,65 jest wieksze niz 0,8. Na koncu skasowal transmisje i ponad 600 komentarzy na swoim koncie. Wygladalo jakby w cos gral, ciagle mu telefon pikał. Moze gridowal etherum, bo jak cena spadala to mowil "ooo, daja lepsza cene". Qwa, wyglada to na niezla akcję. Ciekawe jest to wszystko, bo wymyslone tak jakby uczestnicy projektu mieli longa na eth, a poczatek zbiorki w okolicach 2000. Wykorzystane logo z reddita wallstreetbets z ktorym uczestnicy nie maja nic wspolnego oprocz tego, ze wykorzystuja hype 🍹⛱

niby Go zwalczasz
ALE FAKTYCZNIE TO TY ROBISZ MU TUTAJ NAJWIEKSZA REKLAMNE Twisted Evil Twisted Evil
nabijasz mu odslon i klientow Shocked Shocked   Very Happy  

bez Ciebie ja bym o tym nigdy nie slyszal -obejrzalem tego goscia ze 3 filmiki i wystarczy  ,


masz w tym udzial ? bo tak sie zachowujesz jakbys byl opłacany Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil

cwany gosc z niego ze  nawet swoimi przeciwnikami manipuluje bo robia Mu reklame

cisza wokól niego bylaby najlepszym "lekarstwem " na jego "geniusz "

ja go nie zwalczam tylko opisuję zjawisko Czerwonej Czapeczki (przypadek, że taka jak u Trumpa?)
a tu masz najlepsze reklamy Czepeczka wg twojego toku myślenia.

# CD Projekt wypompowani z pieniędzy na pompowaniu kursu
Jak pompować kurs cudzymi pieniędzmi? Trzeba namówić " jeleni " do kupowania akcji. Jak to zrobić?

# Fundacja Trading Jam Rafała Zaorskiego. Wynik za 2019
Czy zawodowiec ogra amatora? Od ponad 10 lat szukam zarobionych na forexie milionów. Na razie bez powodzenia.

# Rafał Zaorski zeruje konto na Forex Factory w konkursie Trading Skill VI

# Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex Factory
Jak Deskorolkarz Rafał Zaorski przejechał się na Forex FactoryJak uwalić każde konto?

# Jak Rafał Zaorski stracił w jeden dzień pieniądze zarobione w 22 lata.

z tego co piszesz to posunal sie juz do ordynarnych form manipulacji
oszustw i  zwykłego okradania

JAK NADAL ZNAJDUJE GLUPICH TO JUZ NIC NA TO NIE PORADZISZ

bo to jedno co robi czapeczka uczciwie - ZA ICH WLASNE  PIENIADZE UCZY JELENI ROZUMU
I MAM NADZIEJE ZE RAZ ZROBIENI W HUIA zapamiętają  ta lekcje do konca zycia Laughing

to są tzw. lekcje spekulacji, nowa forma kosztownych szkoleń. trochę dziwne to jest, że nie ma nagrania z jego pierdolenia wczoraj. głownie siedzial i widac bylo jego krzywe plecy. podchwycil temat, ze mozna zalozyc społdzielnię już legalnie.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Nie 28 Lut 2021, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:21

REALISTA napisał:
dla Micha 


Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:28

Nadaje ze Stronia napisał:
AgroTrader napisał:
dex napisał:
Krach na krypto  affraid
Zyskują na wartości, dla tych, którzy ich mają za mało. Wink

albo nie maja wcale
w koncu zrozumialem Twoja pokretna logike Twisted Evil Twisted Evil

ze spadek ceny oznacza wzrost wartosci
ale nie dopisales ze POTENCJANY  wzrost  wartosci jest dla tych co tego nie maja - zamiarując  nabyć
i wtedy im taniej tym lepiej "tym wieksza wartosc " lepszy zakup

ALE TEN CO TRZYMA DANY WALOR PO PIŻDZIE DOSTAJE ROWNO JAK COS TANIEJE
i nie ma tutaj zadnego wzrostu wartości

.....znalazłem zobrazowanie Twojej Dexa tezy, dawno temu tak działał w realu Czereśniak cheers cheers cheers




POchwalony cheers cheers cheers  ......bo bez ogórca i flaszki tego nie razbieriosz cheers cheers cheers


PiS

....słuchać do końca na pełnej sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu


a tym się bitcoin zamarzył  lol! Ech, te Żuławy

Odyseusz likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:28

bog.dan napisał:
AgroTrader napisał:
(...) Ty propagujesz   kolejny Netflix ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ja sobie ten film obejrze jak bedzie lecial na "KINO POLSKA "  Laughing  Laughing
z tego o piszesz to film jest takze o netfixie  Smile  [/b]

nic nie propaguje.. po prostu Netflix to wyprodukował i ma w swojej dystrybucji..
ja tam wolę kanały płatne.. czy to netflix, czy cda.. oglądam kiedy chcę. i przede wszystkim bez tych kurewskich reklam

co do meritum.. tu nie chodzi o to czy to jest złe czy nie, tylko w jaki sposób manipulują ludźmi..

przykład..  dwie różne osoby szukają tej samej frazy w google.. i wyskoczy im zupełnie co innego..
bo google na podstawie naszych zachowań ( przeglądane strony, kliknięcia itd) nas profiluje..
nie poda nam prawdy ( bo algorytm nie zna pojęcia prawda).. tylko podsunie to, co pasuje pod nasz profil..

staliśmy się po prostu produktem..

nie namawiam  do tego czy innego kanału.. może znajdziesz ten film za darmoche  podwieszony gdzieś na serwerze

Waldi... co to ma do postępu ? Wpływanie. manipulacja miliardami ( tak. miliardami ) ludzi ? Wpływanie na ich zachowania, a nawet wpływa na głosowanie..

Każde narzędzie jest dobre..  w filmie podano przykład roweru: ok.. nowy, postęp.. super.. ale rower ciągle pozostaje rowerem. Nie ma interakcji z człowiekiem.. nie manipuluje nim.. tzw 'social media'  robią wodę z mózgów..  strach się bać gdy pokolenie 'smartfonów' obejmie rządy

to prawda co piszesz i film moze byc ciekawy

ALE JA MAM WSTRĘT DO TYCH MOLOCHOW GLOBALNYCH
i dlatego wolalbym zobaczyc to w kanale "Dokument" - tez bez reklam
czy chocby " Ewa Ewart poleca " Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:39

dex napisał:
Krach na krypto  affraid
Zyskują na wartości, dla tych, którzy ich mają za mało. Wink

Ja nie mam wcale i nie mają dla mnie żadnej wartości. Olewam. Jeżeli będzie krypto uznane jako środek płatniczy (a nie piramida finansowa) wtedy bedę korzystał gdyż dostrzegam zalety blockchainu.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5484
Registration date : 20/10/2018

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:40

AgroTrader napisał:
bog.dan napisał:
AgroTrader napisał:
(...) Ty propagujesz   kolejny Netflix ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ja sobie ten film obejrze jak bedzie lecial na "KINO POLSKA "  Laughing  Laughing
z tego o piszesz to film jest takze o netfixie  Smile  [/b]

nic nie propaguje.. po prostu Netflix to wyprodukował i ma w swojej dystrybucji..
ja tam wolę kanały płatne.. czy to netflix, czy cda.. oglądam kiedy chcę. i przede wszystkim bez tych kurewskich reklam

co do meritum.. tu nie chodzi o to czy to jest złe czy nie, tylko w jaki sposób manipulują ludźmi..

przykład..  dwie różne osoby szukają tej samej frazy w google.. i wyskoczy im zupełnie co innego..
bo google na podstawie naszych zachowań ( przeglądane strony, kliknięcia itd) nas profiluje..
nie poda nam prawdy ( bo algorytm nie zna pojęcia prawda).. tylko podsunie to, co pasuje pod nasz profil..

staliśmy się po prostu produktem..

nie namawiam  do tego czy innego kanału.. może znajdziesz ten film za darmoche  podwieszony gdzieś na serwerze

Waldi... co to ma do postępu ? Wpływanie. manipulacja miliardami ( tak. miliardami ) ludzi ? Wpływanie na ich zachowania, a nawet wpływa na głosowanie..

Każde narzędzie jest dobre..  w filmie podano przykład roweru: ok.. nowy, postęp.. super.. ale rower ciągle pozostaje rowerem. Nie ma interakcji z człowiekiem.. nie manipuluje nim.. tzw 'social media'  robią wodę z mózgów..  strach się bać gdy pokolenie 'smartfonów' obejmie rządy

to prawda co piszesz i film moze byc ciekawy

ALE JA MAM WSTRĘT DO TYCH MOLOCHOW GLOBALNYCH
i dlatego wolalbym zobaczyc to w kanale "Dokument" - tez bez reklam
czy chocby " Ewa Ewart poleca " Laughing

Netflix jest dla pedałów i genderystów
Normalny człowiek tego prania mózgów nie ogląda

geek
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:43

https://www.coingecko.com/pl/gie%C5%82dy/derivatives

Giełda Huobi dogania Binance w futuresach.
Próbował ktoś?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:54

MICHU napisał:


Grasz o wszystko i chciałeś Micha dymanko

Żadnej żeniaczki „towaru” nie będzie.

Jestem bardziej święty jak ty. Laughing lol!

Michu ,kiedy ukonczyszAntka 25 ?

czekam jeszcze miesiac i musisz mi oddać zadatek (podwojny )
jak sie nie wywiążesz z umowy

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zadatek-a-zaliczka-czym-sie-roznia

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:56

MoralnyNiepokój napisał:
pike napisał:
waldi napisał:
Analizuję na spokojnie sytuację i patrząc na 10 lat wstecz widzę że najbardziej naturalnym stanem naszego grajdołu jest konsola. Konsola trwała cały 2018 (z małym skokiem na początku) i przez cały 2019.

technicznie sytuacja teraz jest bardzo podobna do 2018: po wzroście w 2HY 2017 i lekkim cofnieciu rynek był w lekko pochyłej konsoli dwa lata w zakresie 2000 do 2200.

Nie gram na aż tak długie interwały, bo konie nie bardzo się na to nadają, są rolowania i nie płacą dywidendy, ale ciekawie ten fix piątkowy wygląda, ktoś rzucił prawie 1000 koni po pkc na koniec, chyba ktoś się na S wystraszył bo nie wygląda to na normalne budowanie L.

Ktoś też położył kasę na akcje. Rekordowy volumen na fix, większy był 18. grudnia 2020. Nie wróżyłbym z tego na poniedziałek, w średnim terminie korba. No i była pełnia  Wink w piątek, to często punkt zwrotny.

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 C5f4fab1b99140d0ade93a8e5f6940ea

Wielkie dzięki za kapitalne spostrzeżenie - czyż nie po to jest UFO by badać mechanikę derywatów wobec rynku bazowego?

Zwróćcie uwagę iż ten spory obrót na akcjach w grudniu był w przeddzień sporego zjazdu w dół. Czyli gdyby czytać to wprost jutro czeka nas luka w dół i mocna szpila w dół tak na 100 punktów a potem solidne wzrosty może nawet znowu na 2100 😲

To by pasowało z cudofixem na fut - wytrzepali młode miśki a teraz bardzo głęboko wykiszkują bysie.

Możliwy wariant od razu wzrostów gdyż widzę wiele razy takie piki bezposrednio przed wzrostami. W grudniu wystąpił "czarny łabędź" - pojawiły się doniesienia o mutacjach wirusa i media od razu wrzuciły że szczepionki na to nie działają. Jeżeli coż takiego nie wydarzy się do jutra rana to bedą wzrosty.

Co sądzicie?
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9472
Registration date : 21/12/2019

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:58

dex napisał:
Janko Traderroo napisał:
dex napisał:

Jeżeli stopa procentowa depozytów w krypto jest dwucyfrowa, a w pieniądzu fiducjarnym jest zerowa,
.


Z drugiej strony skoro depozyty mają 2 cyfrową stopę zwrotu w crypto to kredyty powinny mieć oprocentowanie jeszcze wyższe. W takim razie kto te drogie kredyty bierze? scratch

Automatyczni market makerzy na zdecentrlizowanych kantorach, spekulanci pożyczający krypto aby grać na lewarze, wystawcy opcji, arbitraż, oni wszyscy potrzebują płynności i są skłonni płacić dwie cyfry. Brakuje kapitału na tym rynku, bo ilość użytkowników krypto przyrasta szybciej niż da się je kopać, a nie ma jeszcze w pełni rozwiniętego rynku kapitałowego, m.in. dlatego, że ICO (odpowiednik IPO w świecie krypto) zostały zabronione a nie jest łatwo je zdecentralizować, więc jest narazie tylko rynek pieniężny, który nie jest efektywny kapitałowo.

Możesz to wyjaśnić ? Brakuje kapitału bo użytkowników przyrasta ? znaczy co, przychodzą sami gołodupcy i chcą zarobić ? Poza tym jak to się ma do rosnących cen krypto, może akurat nie dzisiaj ale ogólnie ?
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5484
Registration date : 20/10/2018

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 10:59



geek
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9472
Registration date : 21/12/2019

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:06

REALISTA napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26832571,rzad-szuka-pieniedzy-przeniesie-pieniadze-polakow-z-ofe-i-pobierze.html#do_w=52&do_v=138&do_a=293&s=BoxBizImg3

Projekt dotyczący przeniesienia środków z Otwartych Funduszy Emerytalnych na Indywidualne Konta Emerytalne trafi na jedno z najbliższych posiedzeń rządu - zapowiedział Waldemar Buda z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.


wygląda na to, ze u nas się musi porzadnie spierdolić, na denku "zachód" odbierze od OFErm akcje i mamy hosse tysiąclecia na kilkanaście tysi. W każdyn bądź razie co by nie było u na zachodzie u nas padaka raczej.
Może jednak ten cudofix i wzrost LOP-u ma z tym związek ? Jeśli OFE zaczną sypać to mamy jutro -4%

A to nie ma być przypadkiem transfer akcji z OFE na IKE? Ci, którzy coś zrobią - złożą deklarację - zamienią OFE na ZUS, ale do tego trzeba ruszyć tyłek i podjąć decyzję, więc zapewne mało osób na to się zdecyduje.

Przeniesienie pieniędzy zgromadzonych przez Polaków z OFE do IKE będzie opcją domyślną. A rząd potrąci opłatę przekształceniową w wysokości 15 proc. zgromadzonych pieniędzy - swego rodzaju prowizję. Ile można zyskać na tej operacji? Jak wyliczył w swojej analizie Mikołaj Fidziński przeniesienie ok. 149 mld zł zgromadzonych w OFE dałoby ponad 22 mld zł opłaty przekształceniowej. 

Pytanie: skąd te 22 mld ? No bo ja rozumiem to tak: mam np. 1000 akcji PKN i zero kasy. Przenosząc do IKE sprzedają mi część akcji na pokrycie "prowizji" ? Czyli teoretycznie te 22 mld to potencjalny nawis podażowy  ? 
( wiadomo, że częśc będzie wolała do ZUS-u, ale faktycznie znając lenistwo naszych rodaków nie będzie im się chciało przechodzic urzędniczej udręki i większość wejdzie do IKE z automatu  nie ma zlituj  )

A według mnie to akurat pomoże naszemu grajdołowi, wreście się rozwiąże odwieczny problem co z OFE, poza tym temat był znany już wcześniej więc żadne to zaskoczenie, do tego nie wydaje mi się że to będzie jednorazowy strzał żeby banana zamordować, a do tego ofe też jakąś kasę mają wolną, nie to że wszystko w akcjach trzymają, tak więc fachowcy sobie z tym poradzą Wink
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9472
Registration date : 21/12/2019

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:13

AgroTrader napisał:
bog.dan napisał:
bardzo polecam film na Netflix'ie  " Social Dilemma"..
niby każdy to wie (no, prawie każdy rozsądnie myślący), ale film rozkminia jak nas robią w chu.. giganci "GAFAMT"
jak ludzie oddali swoją prywatność i stali się 'produktem' w skali globalnej
to powinna być obowiązkowa pozycja, przed zakupem smartfona dla dziecka

po uzależnienie calego swiata (i mnie ) od wielkiego amerykanskiego  gówna
\zalewajacego umysly ludzi takich jak google ,you tube ,twetter ,facebook i inne
Ty propagujesz   kolejny Netflix ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ja sobie ten film obejrze jak bedzie lecial na "KINO POLSKA "  Laughing  Laughing
z tego o piszesz to film jest takze o netfixie  Smile

google i you tube  - tez jestem mocno uzależniony
yudupe  jest najlepsze i dlatego robia co chca  -logowania ,zgody ,usuwania ..Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
a ja to toleruje -bo nie mam wyboru
 GOOGLE podobnie - nie ma konkurencji i tez z nami robia co chca
pozycjonuja wyszukiwanie wg swoich inreresow i przekonan
np. slowa Murzyn juz chyba u nich nie ma ?
ale nadal to uzywam bo inne wyszukiwarki sa daleko w dupie za nimi

- z twiterem i fejsbukiem jest u mnie lepiej
mam konta fejkowe ,ktore w kzadej chwili moge skasowac -bez zalu -nie jestem uzależniony
ale caly swiat siedzi w tym gownie po uszy Shocked
i juz z tego kozrystaja  urzadzajac swiat wg swoich upodobań Mad Mad

takze staram sie juz pisac  na inne podobne wynalazki
bo romansowanie z nimi konczy sie uzaleznieniem i utrata wolnosci

A ja ani twittera ani fajsbooka nie posiadam nawet fejkowego, bo i na cholere mnie to, kolejne zjadacze czasu, konto na google mam, ale to każdy musi mieć jak chce mieć telefon z androidem, na a póżniej już leci bo wszystko z kontem google powiązane, ale co zrobić takie mamyu czasy.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:20

dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
pike napisał:
dex napisał:
koala napisał:
dex napisał:


Nie, zostałem bez pozycji FW20 na weekend. Mam to co w stopce.
Technicznie, fundamentalnie i behawioralnie kasa płynie z obligacji, akcji, metali i właściwie wszystkich rynków, w DeFi.

Automatycznie przyjmujemy, że gdy spadają ceny jakichś aktywów, to kasa stąd płynie do innych. A przecież jeśli jedni coś sprzedają i odchodzą z rynku z uzyskaną kasą, to inni musieli przyjść z taką samą kasą i te walory kupić. Więc przepływ jest na zero. Można się zastanawiać, skąd płyną pieniądze na zakupy na spadających rynkach? OK., FED skupuje obligacje i inne papiery dłużne, ale kto kupuje akcje, metale, ropę? Pewnie w jakiejś części są to nowe pieniądze płynące na spadkowy rynek od nowych inwestorów, tzw. ulicy. Czy ulica na tym zarobi? Byłoby dziwne, więc te aktywa muszą jeszcze spaść, żeby duzi inwestorzy, którzy je teraz sprzedają, mogli je odkupić po niższej cenie. A może wystarczy, że zarobią szybko na nowych aktywach i powrócą odkupując stare po ~tej samej cenie?

Właśnie Kongres uchwalił te 1,9 bln (jeszcze musi klepnąć Senat), więc świeża kasa napłynie, będzie komu sprzedawać obligacje, akcje i metale. Ale jej część pójdzie bezpośrednio na rynki krypto, zwłaszcza od młodych inwestorów.





Nawet nie muszą sprzedawać, wystarczy że trzymają taniejące akcje, obligacje itd, a inni trzymają drożejące krypto i kasa przepływa w magiczny sposób od jednych do drugich, choć w ogóle nie wykonują między sobą transakcji.

A gdzie Ty Dex widzisz taniejące akcje ? bo ja jakoś tego nie dostrzegam żeby taniały, ile od szczytu indeksy odeszły ?

No przecież wig20 jest 2000pkt poniżej szczytu. scratch A jeśli się weźmie pod uwagę utratę siły nabywczej pieniądza w tempie ~6% rdr to już w ogóle wszystkie indeksy akcyjne spadają od 2000r.

Dex a gdzie jest wartość w bitcoinie? Same kryptowaluty to ciekawy wynalazek i może być środkiem tak jak aluminium z ktorego bite są monety. Ale jakby nagle wszyscy chcieli je spzredać za te tysiące to kto im zapłaci i czym? Czy one w ogóle drożeją teraz bo ktoś to kupuje czy po prostu coś wylicza? To jest tak jakbyśmy się tu umówili że mamy po 10 pierdoinów i codziennie pokazywali że drozeją oferując ludziom z zewnątrz zakup.

Wracając do sesji: może ten cudofix to po prostu jakaś okazja którą jakiś gruby wypatrzył i wykorzystał - zobaczył mało ofert bo naród skołowany i postanowił wystrzelić fut. Po to tylko aby na otwarciu w poniedziałek zarobić na arbitrażu i to wszystko.

Myślę że jest szansa na korektę w górę w ponidziałek, że USA znowu zrobi stary numer i wróci do ścieżki wzrostu.

Jednak wskaźnik DEXa wskazuje , że cena akcji w dolarach jest niżej więc raczej ujemny początek.

Zobaczymy co pokaże Azja

Wartość krypto wynika z tego, że banki centralne nie kontrolują stopy procentowej w krypto, jak robią w przypadku stóp dla pieniądza fiducjarnego, którą sztucznie zaniżają aby ratować banki, które mają pełno aktywów nierentownych przedsięwzięć. Jeżeli stopa procentowa depozytów w krypto jest dwucyfrowa, a w pieniądzu fiducjarnym jest zerowa, no to koniec obecnego systemu monetarnego jest już tylko kwestią czasu, bo stopa wolna od ryzyka wynika z tempa przyrastania populacji uczestników danego rynku.

Co do fixa to myślę, że po prostu miśki miały blisko stopy, bo jechały na wysokim lewarze. Poszarpią na początku tygodnia, a potem i tak spadnie.

A w sumie co by się stało gdyby bańki zbankrutowały? Przecież nie wszystkie by się zesrały tylko niektóre.
W ich miejsce mogłyby powstać nowe. Nie zaszkodziłoby takie "odświeżenie" systemu zamiast betonowanie zgniłej kiszonki.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9472
Registration date : 21/12/2019

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:24

AgroTrader napisał:
REALISTA napisał:
REALISTA napisał:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26832571,rzad-szuka-pieniedzy-przeniesie-pieniadze-polakow-z-ofe-i-pobierze.html#do_w=52&do_v=138&do_a=293&s=BoxBizImg3

Projekt dotyczący przeniesienia środków z Otwartych Funduszy Emerytalnych na Indywidualne Konta Emerytalne trafi na jedno z najbliższych posiedzeń rządu - zapowiedział Waldemar Buda z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.


wygląda na to, ze u nas się musi porzadnie spierdolić, na denku "zachód" odbierze od OFErm akcje i mamy hosse tysiąclecia na kilkanaście tysi. W każdyn bądź razie co by nie było u na zachodzie u nas padaka raczej.
Może jednak ten cudofix i wzrost LOP-u ma z tym związek ? Jeśli OFE zaczną sypać to mamy jutro -4%

nadal nic nie kumacie z tego co sie dzieje na gieldzie
ALBO RŻNIECIE PUBLICZNIE GŁUPA ???

juz chyba wszystkie potencjalne powody  tego cudofixu wymyśliliście
ALW ze to byla tylko KOLEJNA  manipulacja
spowodaowana tym ze duzo leszcza bylo w piatek  na s
i caly dzien wolno im szlo spadanie bo  leszcz twardo trzymal s
a wiec na fix postanwili troche leszcza wystraszyc  = strzasnac

i tylko ta bezczelna manipulacja byla powodem tego wszystkiego o czym piszecie
wzrost Lop , "atak popytu" na akcje , duze zlecenia na fix - malym sie nie zmanipuluje tak mocno

zauwazyliscie jak sie manipuluje fixem na koniach

wystarczy na s postawic szybko -jako pierwsze duze zlecenie na s
i póxniej  juz moze ten sam windowac kupno  do dowolnego poziomu -wg potrzeb
bo on na tym nic nie straci -i tak jego s wejdą -
czyli w najgorszym wypadku  sprzeda  to co wysoko wywinduje kupnem
w druga strone podobnie
i wtedy za taka mnaipulacją fixem musi nastapic "gwaltowny popyt/podaż  " na akcjach
z tym nie zawsze sie udaje i póxniej macie o czym pisac -wymyslajac powody wzrostu/spadku bazy Twisted Evil Twisted Evil


nie che misie juz wiecej pisac
bo i tak bedziecie wymyslac "z dupy powody " opisujace ciagle te same manipulacje rzyta
zapominajac i jedynym realnym- manipulowanie ,oszukiwanie ,okradanie
bo  rzyt zawsze ma zarobić

A według mnie właśnie nad takimi niefektywnościami rynku warto się pochylić, bo na przyszłość można to wykorzystać i przytulić, a nie pałować się całe dnie, myślę że piątkowe S z fixa jak ktoś wziął da zarobić w poniedziałek na otwarcie.

A Twoja teoria o windowaniu kursu na fixie no nie bardzo się kupy trzyma, jak sam wystawisz takie same zlecenia po obu stronach to żadnego wpływy na kurs nie bedą miały bo się wzajemnie zniosą, więc musisz dać więcej na kupi niż na sprzeda żeby cene podnieść, chyba, że liczysz na to, że postawisz po pkc i leszcze zobaczą i się będą zabijać żeby to samo zrobić , ale nie wydaje mnie się to realne, sesja cały dzień była pod kreską więc zazwyczaj po takiej sesji jest więcej na sprzeda niż kupi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:26

pike napisał:
AgroTrader napisał:
bog.dan napisał:
bardzo polecam film na Netflix'ie  " Social Dilemma"..
niby każdy to wie (no, prawie każdy rozsądnie myślący), ale film rozkminia jak nas robią w chu.. giganci "GAFAMT"
jak ludzie oddali swoją prywatność i stali się 'produktem' w skali globalnej
to powinna być obowiązkowa pozycja, przed zakupem smartfona dla dziecka

po uzależnienie calego swiata (i mnie ) od wielkiego amerykanskiego  gówna
\zalewajacego umysly ludzi takich jak google ,you tube ,twetter ,facebook i inne
Ty propagujesz   kolejny Netflix ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ja sobie ten film obejrze jak bedzie lecial na "KINO POLSKA "  Laughing  Laughing
z tego o piszesz to film jest takze o netfixie  Smile

google i you tube  - tez jestem mocno uzależniony
yudupe  jest najlepsze i dlatego robia co chca  -logowania ,zgody ,usuwania ..Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
a ja to toleruje -bo nie mam wyboru
 GOOGLE podobnie - nie ma konkurencji i tez z nami robia co chca
pozycjonuja wyszukiwanie wg swoich inreresow i przekonan
np. slowa Murzyn juz chyba u nich nie ma ?
ale nadal to uzywam bo inne wyszukiwarki sa daleko w dupie za nimi

- z twiterem i fejsbukiem jest u mnie lepiej
mam konta fejkowe ,ktore w kzadej chwili moge skasowac -bez zalu -nie jestem uzależniony
ale caly swiat siedzi w tym gownie po uszy Shocked
i juz z tego kozrystaja  urzadzajac swiat wg swoich upodobań Mad Mad

takze staram sie juz pisac  na inne podobne wynalazki
bo romansowanie z nimi konczy sie uzaleznieniem i utrata wolnosci

A ja ani twittera ani fajsbooka nie posiadam nawet fejkowego, bo i na cholere mnie to, kolejne zjadacze czasu, konto na google mam, ale to każdy musi mieć jak chce mieć telefon z androidem, na a póżniej już leci bo wszystko z kontem google powiązane, ale co zrobić takie mamyu czasy.

Miałem kiedyś ze dwa fake'owe konta na fb na dane z dupy, które sam wymyśliłem ale okazały się za mało "z dupy" bo mi zablokowali i zażądali weryfikacji tożsamości głupie sqrwysyny od Zuckerberga. Trzeba było korzystać z gotowców w stylu:
https://www.fakepersongenerator.com

Dobrze chociaż, że na Google można mieć fake'owe konta póki co bo jeśli i to zlikwidują to ciężko będzie korzystać w ogóle z czegokolwiek.
Zastanawia to dlaczego GooglePlay oraz AppStore tak długo opierają się przed akceptowaniem płatności za subskrypcje w crypto  scratch scratch  Ciekawe dlaczego skoro cały świat ich używa a coraz więcej świata jest świadoma kryptowalut. Boją się czegoś?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:28

Coiny już się podcierają, zanosi się chyba jednak na kolejną odsłonę Syndromu Poniedziałq:
https://www.ig.com/en/weekend-trading

Surprised Cool

waldi likes this post

Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9472
Registration date : 21/12/2019

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:30

REALISTA napisał:
waldi napisał:
AgroTrader napisał:
bog.dan napisał:
bardzo polecam film na Netflix'ie  " Social Dilemma"..
niby każdy to wie (no, prawie każdy rozsądnie myślący), ale film rozkminia jak nas robią w chu.. giganci "GAFAMT"
jak ludzie oddali swoją prywatność i stali się 'produktem' w skali globalnej
to powinna być obowiązkowa pozycja, przed zakupem smartfona dla dziecka

po uzależnienie calego swiata (i mnie ) od wielkiego amerykanskiego  gówna
\zalewajacego umysly ludzi takich jak google ,you tube ,twetter ,facebook i inne
Ty propagujesz   kolejny Netflix ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ja sobie ten film obejrze jak bedzie lecial na "KINO POLSKA "  Laughing  Laughing
z tego o piszesz to film jest takze o netfixie  Smile

google i you tube  - tez jestem mocno uzależniony
yudupe  jest najlepsze i dlatego robia co chca  -logowania ,zgody ,usuwania ..Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
a ja to toleruje -bo nie mam wyboru
 GOOGLE podobnie - nie ma konkurencji i tez z nami robia co chca
pozycjonuja wyszukiwanie wg swoich inreresow i przekonan
np. slowa Murzyn juz chyba u nich nie ma ?
ale nadal to uzywam bo inne wyszukiwarki sa daleko w dupie za nimi

- z twiterem i fejsbukiem jest u mnie lepiej
mam konta fejkowe ,ktore w kzadej chwili moge skasowac -bez zalu -nie jestem uzależniony
ale caly swiat siedzi w tym gownie po uszy Shocked
i juz z tego kozrystaja  urzadzajac swiat wg swoich upodobań Mad Mad

takze staram sie juz pisac  na inne podobne wynalazki
bo romansowanie z nimi konczy sie uzaleznieniem i utrata wolnosci

Strasznie marudzicie a postęp jest dobry. Marudzenie jest stare jak świat i już np. taki cyceron pisał i głosił o demoralizacji i zepsuciu wobec czasów starej republiki która ak wiemy była okrutna i zła.

Mam książkę profesora seksuologii z 1905 roku który narzekał jak demoralizujący wpływ na społeczeństwo bedzie miał telefon (taki na korbkę). W tym czasie jak opisywał ulubionym sportem młodzieży były pojedynki i upijanie się w knajpach a uczniowe gimnazjum całymi klasami chodzili do burdeli.

Ja nie widzę teraz żadnego zepsucia a tych telewizji po prostu nie oglądam, Szkoda czasu - wolę tu z Wami pogaworzyc na Forum. Miłej niedzieli!
Wszystko jest względne jak mawiał Einstein. Wynalezienie penicyliny było postępem i uratowało to życie milionom. Wynalezienie broni automatycznej równiez jest postępem, niestety ze skutkiem odwrotnym niż penicylina. 
Osły ma rację: media społecznościowe to ściek Twisted Evil

Penicyline raczej odkryliśmy bo ona była od zawsze, tylko o tym nie wiedzieliśmy, a co do mediów społecznościowych, jakie wały robią wszyscy wiemy, ale jakoś nie powstają żadne ruchy dążące do likwidacji tego gówna - przypadek scratch
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:30

pike napisał:
dex napisał:
Janko Traderroo napisał:
dex napisał:

Jeżeli stopa procentowa depozytów w krypto jest dwucyfrowa, a w pieniądzu fiducjarnym jest zerowa,
.


Z drugiej strony skoro depozyty mają 2 cyfrową stopę zwrotu w crypto to kredyty powinny mieć oprocentowanie jeszcze wyższe. W takim razie kto te drogie kredyty bierze? scratch

Automatyczni market makerzy na zdecentrlizowanych kantorach, spekulanci pożyczający krypto aby grać na lewarze, wystawcy opcji, arbitraż, oni wszyscy potrzebują płynności i są skłonni płacić dwie cyfry. Brakuje kapitału na tym rynku, bo ilość użytkowników krypto przyrasta szybciej niż da się je kopać, a nie ma jeszcze w pełni rozwiniętego rynku kapitałowego, m.in. dlatego, że ICO (odpowiednik IPO w świecie krypto) zostały zabronione a nie jest łatwo je zdecentralizować, więc jest narazie tylko rynek pieniężny, który nie jest efektywny kapitałowo.

Możesz to wyjaśnić ? Brakuje kapitału bo użytkowników przyrasta ? znaczy co, przychodzą sami gołodupcy i chcą zarobić ? Poza tym jak to się ma do rosnących cen krypto, może akurat nie dzisiaj ale ogólnie ?

Tak, gołodupce z Afryki, ale też Azji środkowej pożyczają krypto. Nigeria jest już drugim największym rynkiem po USA w ilości użytkowników.

https://trends.google.pl/trends/explore?date=all&q=%2Fm%2F0vpj4_b

Z tego co rozumiem wyższe stopy procentowe dla krypto powinny spowolnić wzrosty ich cen, bo w dużym stopniu te wzrosty wynikały właśnie ze stopy wolnej od ryzyka, która nie miała wcześniej drogi ujścia gdyż DeFi ma tak naprawdę kilka miesięcy.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Nie 28 Lut 2021, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 28 Lut 2021, 11:34

Market Trader napisał:
Coiny już się podcierają, zanosi się chyba jednak na kolejną odsłonę Syndromu Poniedziałq:
https://www.ig.com/en/weekend-trading

Surprised Cool

Jakie koszty w IG na crypto?


Cardano już po korekcie scratch


Ostatnio zmieniony przez Janko Traderroo dnia Nie 28 Lut 2021, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27-28 02 2021 r. Weekend   UFO 27-28 02 2021 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 27-28 02 2021 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 17-18 04 2021 r. Weekend
» UFO 13-14 03 2021 r. Weekend
» UFO 22-23 05 2021 r. Weekend
» UFO 26-27 06 2021 r. Weekend
» UFO 23-24 01 2021 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: