Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 12 - 13 2015 r. Weekend

Go down 
+18
Indiana
betonowe_buty
spacerolog
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
kiwi
mariner
zibi
Reser
MICHU
REALISTA
EX
Dave
predictive analytics
kaczor
thorgall
delphia
Zygmunt de Bill
dziadek
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 11:09

Na przyklad projekt zwiekszenai kwoty wolnej od podatku ma nagle dotyczyc tylko "najgorzej" zarabiajacych a lepiej zarabiajacy maja jej nie miec wcale.
Oznacza to generalnie ze ulge beda mialy malzenstwa w ktorych jedno robi na czarno, albo pracujacy w stylu "najnizsza krajowa plus reszta pod stolem", ewemtualnei ludzie w ogole robiacy na czarno, ktorzy dostana zwrot ulgi w formie gotówkowej jesli nei wykaza dochodu.
Bardzo "konstytucyjne"
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 11:11

REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
temat - "państwo prawa"

Norwegia jest państwem prawa
obowiązuje tam "prawo"
w myśl tego "prawa" zabójca "Brejwik" zamiast wąchać kwiatki od spodu
cieszy się dostatnim życiem na koszt podatnika i jeszcze ma pretensje

a co w Polsce- ano pedofil i zabójca wyszedł z więzienia
zamiast gnić pod kwiatkami
a jaka była dyskusja w mediach

przykładów na głupie prawo można mnożyć
ile tragedii ludzkich było związanych z wadliwym prawem komorniczym
tutaj "sędziowie" z TK nie wykazali inicjatywy- a powinni


Nie powinni bo to nie jest ich rola, oni badaja tylko zgodnosc aktow prawnych z konstytucja i to na czyjs wniosek a nie sami z siebie.
Wypadaloby sie najpierw dowiedziec podstaw.
To dlaczego szef tk zanim wydał wyrok, czyli usankcjonował kradzież ofe zadał pytanie do min fina, jakie mogą być skutki dla finansów publicznych zwrotu środków do ofe ? To w końcu kieruje sie literalną wykładnią prawa ( powinien nakazać zwrot środków do ofe) czy boi się skutków ( katastrofa finansów publicznych ) wydania sprawiedliwego wyroku ? TK ma tyle wspólnego ze ślepą sprawiedliwością, ile ja z Claudią Schiffer Laughing  Podpisałem umowę z ofe a ta została jednostronnie zerwana a ja miałem tyle do gadania, co zyd na gestapo, co podważa fundament prawa rzymskiego. TK wyznaje sprawiedliwość na zasadzie "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."

Takie sa niedoskonalosci obecnej konstytucji i reformy emerytalnej z 99 roku. Ustawa o reformie emerytalnej byla tak skonstruowana, ze skladka, ktora wczesniej szla na ZUS zostala podzielona miedzy OFE i ZUS, ale w dalszym ciagu pozostala czescia daniny, ktora placisz panstwu.
Nie kumam, zmiast wybrac ludzi, ktorzy po prostu mowia "zlikwidujmy skaldki na ZUS i dajmy kazdemu emeryture obywatelska" czepiasz sie sadu, ktory musi sie trzymac pewnych regul.
Nie wiem tez o ile by polepszyla sie twoja sytuacja gdyby nei bylo TK, zajebaliby ci wtedy calosc i byloby ci lepiej?
Problmeme ZAWSZE jest wladza a nie sady, nie wiem ile razy trzeba k**wa wbijac do lba.
A cala ta walka o TK pokazuje ze kaczor przygotowuje cos grubego w stylu calkowite przejecie OFE

nie bronię ofe, ale została złamana podstawowa zasada ( nadrzędna !!!) prawa ( jednostronnie zerwanie umowy) . Zresztą i tak sprawa trafi do Strasburga i wtedy zobaczymy.
PROBLEMEM JEST  I WŁADZA I ZKOMUNIZOWANE SĄDY
A ty sie wczoraj urodziles ze myslisz, ze panstwo bedzie z toba jakichs umow dotrzymywac? Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja zadnej umowy na placenie podatkow nei zawieralem a placic musze.
Zreszta z prawego punktu widzenai to bezsens co psizesz bo ty nie podpisywales zadnej umowy z panswtem w sprawie skladek, masz po prostu obowiazek ustawowy placic, pokaz mi dokument w ktorym panstwo z toba zawarlo jakas umowe.
To ze ty podpisales umowe z OFE to inna sparwa, bo bylo to w ramach ustawy.

Chcieliscie "silnego panstwa" to k**wa macie. Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 11:16

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
temat - "państwo prawa"

Norwegia jest państwem prawa
obowiązuje tam "prawo"
w myśl tego "prawa" zabójca "Brejwik" zamiast wąchać kwiatki od spodu
cieszy się dostatnim życiem na koszt podatnika i jeszcze ma pretensje

a co w Polsce- ano pedofil i zabójca wyszedł z więzienia
zamiast gnić pod kwiatkami
a jaka była dyskusja w mediach

przykładów na głupie prawo można mnożyć
ile tragedii ludzkich było związanych z wadliwym prawem komorniczym
tutaj "sędziowie" z TK nie wykazali inicjatywy- a powinni


Nie powinni bo to nie jest ich rola, oni badaja tylko zgodnosc aktow prawnych z konstytucja i to na czyjs wniosek a nie sami z siebie.
Wypadaloby sie najpierw dowiedziec podstaw.
To dlaczego szef tk zanim wydał wyrok, czyli usankcjonował kradzież ofe zadał pytanie do min fina, jakie mogą być skutki dla finansów publicznych zwrotu środków do ofe ? To w końcu kieruje sie literalną wykładnią prawa ( powinien nakazać zwrot środków do ofe) czy boi się skutków ( katastrofa finansów publicznych ) wydania sprawiedliwego wyroku ? TK ma tyle wspólnego ze ślepą sprawiedliwością, ile ja z Claudią Schiffer Laughing  Podpisałem umowę z ofe a ta została jednostronnie zerwana a ja miałem tyle do gadania, co zyd na gestapo, co podważa fundament prawa rzymskiego. TK wyznaje sprawiedliwość na zasadzie "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."

Takie sa niedoskonalosci obecnej konstytucji i reformy emerytalnej z 99 roku. Ustawa o reformie emerytalnej byla tak skonstruowana, ze skladka, ktora wczesniej szla na ZUS zostala podzielona miedzy OFE i ZUS, ale w dalszym ciagu pozostala czescia daniny, ktora placisz panstwu.
Nie kumam, zmiast wybrac ludzi, ktorzy po prostu mowia "zlikwidujmy skaldki na ZUS i dajmy kazdemu emeryture obywatelska" czepiasz sie sadu, ktory musi sie trzymac pewnych regul.
Nie wiem tez o ile by polepszyla sie twoja sytuacja gdyby nei bylo TK, zajebaliby ci wtedy calosc i byloby ci lepiej?
Problmeme ZAWSZE jest wladza a nie sady, nie wiem ile razy trzeba k**wa wbijac do lba.
A cala ta walka o TK pokazuje ze kaczor przygotowuje cos grubego w stylu calkowite przejecie OFE

nie bronię ofe, ale została złamana podstawowa zasada ( nadrzędna !!!) prawa ( jednostronnie zerwanie umowy) . Zresztą i tak sprawa trafi do Strasburga i wtedy zobaczymy.
PROBLEMEM JEST  I WŁADZA I ZKOMUNIZOWANE SĄDY
A ty sie wczoraj urodziles ze myslisz, ze panstwo bedzie z toba jakichs umow dotrzymywac? Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja zadnej umowy na placenie podatkow nei zawieralem a placic musze.
Zreszta z prawego punktu widzenai to bezsens co psizesz bo ty nie podpisywales zadnej umowy z panswtem w sprawie skladek, masz po prostu obowiazek ustawowy placic, pokaz mi dokument w ktorym panstwo z toba zawarlo jakas umowe.
To ze ty podpisales umowe z OFE to inna sparwa, bo bylo to w ramach ustawy.

Chcieliscie "silnego panstwa" to k**wa macie. Very Happy
ja już dawni się złudzeń wyzbyłem, to co się dzieje to tylko efekt działań okrągłostołowych i zaniechań (brak lustracji wymiaru, za przeproszeniem, sprawiedliwości ), dlatego w Polsce potrzebny jest OR
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 11:19

aha ! zapomniałem o jeszcze jednym: skąd macie dzisiejsze notowania ?
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 11:24

REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
temat - "państwo prawa"

Norwegia jest państwem prawa
obowiązuje tam "prawo"
w myśl tego "prawa" zabójca "Brejwik" zamiast wąchać kwiatki od spodu
cieszy się dostatnim życiem na koszt podatnika i jeszcze ma pretensje

a co w Polsce- ano pedofil i zabójca wyszedł z więzienia
zamiast gnić pod kwiatkami
a jaka była dyskusja w mediach

przykładów na głupie prawo można mnożyć
ile tragedii ludzkich było związanych z wadliwym prawem komorniczym
tutaj "sędziowie" z TK nie wykazali inicjatywy- a powinni


Nie powinni bo to nie jest ich rola, oni badaja tylko zgodnosc aktow prawnych z konstytucja i to na czyjs wniosek a nie sami z siebie.
Wypadaloby sie najpierw dowiedziec podstaw.
To dlaczego szef tk zanim wydał wyrok, czyli usankcjonował kradzież ofe zadał pytanie do min fina, jakie mogą być skutki dla finansów publicznych zwrotu środków do ofe ? To w końcu kieruje sie literalną wykładnią prawa ( powinien nakazać zwrot środków do ofe) czy boi się skutków ( katastrofa finansów publicznych ) wydania sprawiedliwego wyroku ? TK ma tyle wspólnego ze ślepą sprawiedliwością, ile ja z Claudią Schiffer Laughing  Podpisałem umowę z ofe a ta została jednostronnie zerwana a ja miałem tyle do gadania, co zyd na gestapo, co podważa fundament prawa rzymskiego. TK wyznaje sprawiedliwość na zasadzie "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."

Takie sa niedoskonalosci obecnej konstytucji i reformy emerytalnej z 99 roku. Ustawa o reformie emerytalnej byla tak skonstruowana, ze skladka, ktora wczesniej szla na ZUS zostala podzielona miedzy OFE i ZUS, ale w dalszym ciagu pozostala czescia daniny, ktora placisz panstwu.
Nie kumam, zmiast wybrac ludzi, ktorzy po prostu mowia "zlikwidujmy skaldki na ZUS i dajmy kazdemu emeryture obywatelska" czepiasz sie sadu, ktory musi sie trzymac pewnych regul.
Nie wiem tez o ile by polepszyla sie twoja sytuacja gdyby nei bylo TK, zajebaliby ci wtedy calosc i byloby ci lepiej?
Problmeme ZAWSZE jest wladza a nie sady, nie wiem ile razy trzeba k**wa wbijac do lba.
A cala ta walka o TK pokazuje ze kaczor przygotowuje cos grubego w stylu calkowite przejecie OFE

nie bronię ofe, ale została złamana podstawowa zasada ( nadrzędna !!!) prawa ( jednostronnie zerwanie umowy) . Zresztą i tak sprawa trafi do Strasburga i wtedy zobaczymy.
PROBLEMEM JEST  I WŁADZA I ZKOMUNIZOWANE SĄDY
A ty sie wczoraj urodziles ze myslisz, ze panstwo bedzie z toba jakichs umow dotrzymywac? Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja zadnej umowy na placenie podatkow nei zawieralem a placic musze.
Zreszta z prawego punktu widzenai to bezsens co psizesz bo ty nie podpisywales zadnej umowy z panswtem w sprawie skladek, masz po prostu obowiazek ustawowy placic, pokaz mi dokument w ktorym panstwo z toba zawarlo jakas umowe.
To ze ty podpisales umowe z OFE to inna sparwa, bo bylo to w ramach ustawy.

Chcieliscie "silnego panstwa" to k**wa macie. Very Happy
ja już dawni się złudzeń wyzbyłem, to co się dzieje to tylko efekt działań okrągłostołowych i zaniechań (brak lustracji wymiaru, za przeproszeniem, sprawiedliwości ), dlatego w Polsce potrzebny jest OR
Nie widze zwiazku pomiedzy lustracja sedziow a tym jak politycy nas ruchaja w dupe.
Akurat w obecnym TK nie ma ludzi podejrzanych o jakikolwiek zwiazek z SB, bo prawicowe portale i Cenckiewicz, ktory mial dostep do wszystkich akt juz by o tym dawno krzyczeli.
Za to agent SBecki zostal prezesem PKP Very Happy
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24667
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:13

http://telewizjarepublika.pl/zamieszki-w-lipsku-69-funkcjonariuszy-rannych,27256.html
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:14

Frankowicze bez pomocy. Ustawy nie będzie?


"Najbardziej dotknięte podatkiem byłyby banki mające ogólnopolską sieć placówek i stosunkowo małą skalę działalności - jak Bank BPH i BOŚ, które zanotowałyby ujemny wynik finansowy. Wśród największych banków na cenzurowanym mógłby się znaleźć Getin Noble Bank. "

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19334218,frankowicze-bez-pomocy-ustawy-nie-bedzie.html?disableRedirects=true

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:22

thorgall napisał:
http://telewizjarepublika.pl/zamieszki-w-lipsku-69-funkcjonariuszy-rannych,27256.html
Jak widac tylko anarchisci maja jaja zeby walczyc, prawica sie za plecami policji od razu chowa Very Happy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38804
Registration date : 25/10/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:24

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 209nith


Wiem dlaczego RYSIEK gra Vabank. Very Happy

To by wyjasnialo wszystko.
Rowniez notoryczne wyprowadzanie sobie psa na spacer.
 Wink
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38804
Registration date : 25/10/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:30

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 F029h2

Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:35

REALISTA napisał:
aha ! zapomniałem o jeszcze jednym: skąd macie dzisiejsze notowania ?

Tylko nieliczni mają. Na przykład Opcjoner.
Na marginesie:
TA-25 1,502.63
-2.00%








Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38804
Registration date : 25/10/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 12:43

spacerolog napisał:
REALISTA napisał:
aha ! zapomniałem o jeszcze jednym: skąd macie dzisiejsze notowania ?

Tylko nieliczni mają. Na przykład Opcjoner.
Na marginesie:
TA-25    1,502.63
-2.00%



HCWD, termin minal. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 13:05

może mi ktoś wytlumaczyc dlaczego Kaczynski obchodzi rocznice wprowadzenia stanu wojennego i nazywa to Dniem Wolnosci  ?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 13:18

Bardzo ciekawy artykul pokazujacy skad sie biora problem yw wymiarze sprawiedliwosci
http://www.rp.pl/Prawo-karne/312139982-Sedzia-o-reformie-procesu-karnego-Trzymetrowy-skok-przez-pieciometrowa-kaluze.html
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 13:33

Delphia pial ze we wczorajszym marszu malo bylo mlodych ludzi, ale w dzisiejszym k**wa to juz same lesne dziadki i babcie Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
new_born

new_born


Liczba postów : 63
Age : 49
Location : anywhere
Registration date : 09/07/2013

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: youtube   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 13:34

warte obejrzenia

www.youtube.com/watch?v=jr8QJqBrFmU
Powrót do góry Go down
predictive analytics

predictive analytics


Liczba postów : 746
Registration date : 29/09/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 13:36

Zygmunt de Bill napisał:
W środę podwyżki stóp.
I teraz tak, wszyscy to wiedzą, ale połowa musi wpierdolić, żeby reszta zarobiła. Więc kto ma wpierdolić?
Jest przed 20-tą w środę i co? Wszyscy na S? A kto niby na L? Ostatecznie sporo z wystawionymi sell stop. Ale wszyscy zarobić nie mogą.

Chodzi mi o pierwszą reakcję. Kto będzie tym stratnym, bo ruch o 200 pip będzie co najmniej.

Nie rozważamy braku podwyżki, bo wtedy nie trudno wskazać stratnych.

Ma ktoś jakiś scenariusz? Czy żyda stać na zatrzymanie spadków i zasianie zwątpienia, choćby w pierwszej reakcji na decyzję? Jak będzie reagował leszcz, który ma wtopić tego wieczora?

bilans będzie widać na swieczce tygodniowej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38804
Registration date : 25/10/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 14:12

Już się ............. żółta d....
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 14:33

kaczor napisał:
(...) Tyle ze jakos do tej pory TK nie wykazywal sie wielkim partyjniactwem, wrecz przeciwnie mimo zasiadania ludzi rekomendowanych przez wiele ugrupowan linia orzeczen jest z reguly jednolita a zdania odrebne rzadkie (...)


a jak miał sie wykazywać, skoro przez 25 lat (z małymi przerwami) rządzi ta sama koalicja.. 'magdalenkowa" Smile..

tak łatwo 'grube misie' nie pogodzą sie z utratą konfitur.. zobacz jaki jest przekaz w mediach.. walą do jednej bramki jeden przez drugiego..

np mała próbka manipulacji.. jadę autem i słucham o wcz manifestacji.. w wawie tyle ludzi, we wrocku tyle, no i lublin: demonstrowało pół tysiąca ludzi.. niby tyle samo co pięćset.. ale jak brzmi Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 14:41

KACZOR !
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/nowy-prezes-pkp-sa-boguslaw-kowalski-sklada-rezygnacje,602596.html
Jeszcze wielce k**wa obrażony Laughing
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 14:43

o ! a co to ?! nowy wynalazek Laughing
k**wa
k**wa
k**wa
pierdolony
lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 14:47

Odczyt z dupy wskazuje na ten moment:

Germany30  10292 (+29pts)
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:00

kaczor napisał:
Delphia pial ze we wczorajszym marszu malo bylo mlodych ludzi, ale w dzisiejszym k**wa to juz same lesne dziadki i babcie Laughing Laughing

spodziewałeś się czegoś innego?

wczorajsza jak i dzisiejsza manifestacja to marsz "schodzących" nurtów politycznych
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38804
Registration date : 25/10/2010

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:15



A tam wiecie o co chodzi, nic nie wiecie. lol!
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:24

kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:


Nie powinni bo to nie jest ich rola, oni badaja tylko zgodnosc aktow prawnych z konstytucja i to na czyjs wniosek a nie sami z siebie.
Wypadaloby sie najpierw dowiedziec podstaw.
To dlaczego szef tk zanim wydał wyrok, czyli usankcjonował kradzież ofe zadał pytanie do min fina, jakie mogą być skutki dla finansów publicznych zwrotu środków do ofe ? To w końcu kieruje sie literalną wykładnią prawa ( powinien nakazać zwrot środków do ofe) czy boi się skutków ( katastrofa finansów publicznych ) wydania sprawiedliwego wyroku ? TK ma tyle wspólnego ze ślepą sprawiedliwością, ile ja z Claudią Schiffer Laughing  Podpisałem umowę z ofe a ta została jednostronnie zerwana a ja miałem tyle do gadania, co zyd na gestapo, co podważa fundament prawa rzymskiego. TK wyznaje sprawiedliwość na zasadzie "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."

Takie sa niedoskonalosci obecnej konstytucji i reformy emerytalnej z 99 roku. Ustawa o reformie emerytalnej byla tak skonstruowana, ze skladka, ktora wczesniej szla na ZUS zostala podzielona miedzy OFE i ZUS, ale w dalszym ciagu pozostala czescia daniny, ktora placisz panstwu.
Nie kumam, zmiast wybrac ludzi, ktorzy po prostu mowia "zlikwidujmy skaldki na ZUS i dajmy kazdemu emeryture obywatelska" czepiasz sie sadu, ktory musi sie trzymac pewnych regul.
Nie wiem tez o ile by polepszyla sie twoja sytuacja gdyby nei bylo TK, zajebaliby ci wtedy calosc i byloby ci lepiej?
Problmeme ZAWSZE jest wladza a nie sady, nie wiem ile razy trzeba k**wa wbijac do lba.
A cala ta walka o TK pokazuje ze kaczor przygotowuje cos grubego w stylu calkowite przejecie OFE

nie bronię ofe, ale została złamana podstawowa zasada ( nadrzędna !!!) prawa ( jednostronnie zerwanie umowy) . Zresztą i tak sprawa trafi do Strasburga i wtedy zobaczymy.
PROBLEMEM JEST  I WŁADZA I ZKOMUNIZOWANE SĄDY
A ty sie wczoraj urodziles ze myslisz, ze panstwo bedzie z toba jakichs umow dotrzymywac? Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja zadnej umowy na placenie podatkow nei zawieralem a placic musze.
Zreszta z prawego punktu widzenai to bezsens co psizesz bo ty nie podpisywales zadnej umowy z panswtem w sprawie skladek, masz po prostu obowiazek ustawowy placic, pokaz mi dokument w ktorym panstwo z toba zawarlo jakas umowe.
To ze ty podpisales umowe z OFE to inna sparwa, bo bylo to w ramach ustawy.

Chcieliscie "silnego panstwa" to k**wa macie. Very Happy
ja już dawni się złudzeń wyzbyłem, to co się dzieje to tylko efekt działań okrągłostołowych i zaniechań (brak lustracji wymiaru, za przeproszeniem, sprawiedliwości ), dlatego w Polsce potrzebny jest OR
Nie widze zwiazku pomiedzy lustracja sedziow a tym jak politycy nas ruchaja w dupe.
Akurat w obecnym TK nie ma ludzi podejrzanych o jakikolwiek zwiazek z SB, bo prawicowe portale i Cenckiewicz, ktory mial dostep do wszystkich akt juz by o tym dawno krzyczeli.
Za to agent SBecki zostal prezesem PKP Very Happy

Kaczor Twoje informacje o prezesie PKP już nieaktualne Laughing Laughing Laughing

Sam obecny prezes TK Andrzej Rzepliński do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. był II sekretarzem POP w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.

Bogusław Kowalski złożył rezygnację z funkcji prezesa PKP.
UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 CWG7if_WwAA6Xow


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Nie 13 Gru 2015, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:27

dlaczego jak piszę k**wa to mi się jakieś gwiazdki pokazują ? czy to nie narusza mojej wolności słowa ? chyba zadam takie pytanie do TK.
P.S. Opcjo ! dzięki za notowania, możesz je podawać co 10 no góra 15 minut.
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:35

REALISTA napisał:
dlaczego jak piszę k**wa to mi się jakieś gwiazdki pokazują ? czy to nie narusza mojej wolności słowa ? chyba zadam takie pytanie do TK.
P.S. Opcjo ! dzięki za notowania, możesz je podawać co 10 no góra 15 minut.

Nie ma sensu bo to się nie zmieni do otwarcia jankeskiego fiuta. Chodzi tylko o zobrazowanie czy będzie luka jutro rano czy nie (nie będzie).
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24667
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:36

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
dlaczego jak piszę k**wa to mi się jakieś gwiazdki pokazują ? czy to nie narusza mojej wolności słowa ? chyba zadam takie pytanie do TK.
P.S. Opcjo ! dzięki za notowania, możesz je podawać co 10 no góra 15 minut.

Nie ma sensu bo to się nie zmieni do otwarcia jankeskiego fiuta. Chodzi tylko o zobrazowanie czy będzie luka jutro rano czy nie (nie będzie).

jak masz jakieś dojście do notowań
to podawaj nam co 4 min. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44238
Registration date : 03/09/2007

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:45

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
dlaczego jak piszę k**wa to mi się jakieś gwiazdki pokazują ? czy to nie narusza mojej wolności słowa ? chyba zadam takie pytanie do TK.
P.S. Opcjo ! dzięki za notowania, możesz je podawać co 10 no góra 15 minut.

Nie ma sensu bo to się nie zmieni do otwarcia jankeskiego fiuta. Chodzi tylko o zobrazowanie czy będzie luka jutro rano czy nie (nie będzie).

jak masz jakieś dojście do notowań
to podawaj nam co 4 min. Twisted Evil
UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 767691 UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 767691 UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 767691
Powrót do góry Go down
Online
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 13 Gru 2015, 15:48

Lista współpracowników SB w Platformie Obywatelskiej

1. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;

2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.

3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”.

4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”.

5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.

6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.

7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.

8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.

9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.

10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.

11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.

12. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.

13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.

14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.

15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.

16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.

17. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.

18. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.

19. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.

20. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).

21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.

22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.

23. Tadeusz Nalewajk, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z nominacji PSL, podał się do dymisji 7 stycznia 2008, `ze względów osobistych’. Wg `Trybuny’ powodem jego dymisji były materiały znalezione w IPN.


Padre  padre.info.pl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 2015 r. Weekend   UFO 12 - 13  2015 r. Weekend - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 12 - 13 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFo 21 -22 03 2015 r. Weekend
» UFO 06 - 07 06 2015 r. Weekend
» UFO 01 -02 08 2015 r. Weekend
» UFO 26 - 27 09 2015 r. Weekend
» UFO 24 - 25 01 2015 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: