Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend

Go down 
+19
Frater
bog.dan
kaczor
kamikaze
Indiana
Brutus
zibi
predictive analytics
delphia
betonowe_buty
MICHU
thorgall
mariner
Reser
Osły
REALISTA
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
HIOB
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 11:58

predictive analytics napisał:
ciekawe, ze filmiki trejderow, którzy osiągnęli dużo maja mało odtworzen, a filmiki gości, którzy pokazuja, ze trejdowanie jest latwe i zarobili na tym miliony i udzielają rad za pieniądze maja setki tysięcy odtworzen. chyba można to tylko wytlumaczyc tym, ze marketing i tandeta najlepiej się sprzedaja:lol:

Larry Williams - Williams rozpoczął swoją przygodę z analizą rynków w 1962. W 1965 zaczął wydawać biuletyn „Williams Commodity Timing” (publikowany aż do 2008), rok później zostając zawodowym graczem giełdowym i wymyślając wskaźnik używany do dziś pod nazwą %R Williams[2].

W 1969 Williams napisał swoją pierwszą książkę „The Secret of Selecting Stock”. Przez kolejne lata Williams zajmował się analizą rynków, zwracając uwagę w swoich publikacjach na wpływ czynników sezonowych na rynki towarowe. Opracował metody pomiaru akumulacji i dystrybucji oraz metody wybicia z progu zmienności[2]. W 1976 opracował Ultimate Oscilator[3].

W 1982 rozpoczął szkolenia ze spekulacji rynkowej, na których dokonywał transakcji na żywo, w latach 1999-2006 na transakcjach dokonywanych na szkoleniach zarobił ponad 1,2 mln dolarów[2]. W 1987 roku wygrał World Cup Championship of Futures Trading osiągając niepobity do tej pory rekord stopy zwrotu wynoszący 11 376%[6][2]. W 1997 jego córka Michelle Williams stosując się do rad i zasad swojego ojca mając 16 lat wygrała World Cup Championship of Futures Trading ze stopą zwrotu 1000%

Linda Bradford Raschke - is an American commodities and futures trader. She is President of LBRGroup, Inc., a registered CTA (Commodity Trading Advisor) and money management firm, and President of LBR Asset Management, a CPO (Commodity Pool Operator).[1][2][3][4][5] Raschke's hedge fund has been ranked 17th out of 4,500 for best 5 year performance by BarclaysHedge.

a tu pajac, szkoleniowiec kupuje auta 122 tys wyswietlen i trzyma dziwki w jakiejś rezydencji 81 tys wyswietlen

Timothy Sykes (born April 16, 1981) is an American stock trader, entrepreneur, and penny stock expert.[1][2] He is best known for turning his bar mitzvah *money into over $4 million by day trading in-between classes at Tulane University
*pieniądze z odprawiania rytuałów Żyda wkraczającego w dorosłość Shocked odpowiednich naszej komunii św

Controversy

Sykes is not a registered investment adviser, and has declined to provide the necessary brokerage statements and related documents to validate many of his claims.

Sykes has publicly criticized various businesses and celebrities, including Shaquille O'Neal and Justin Bieber, for promoting "pump and dump" schemes, in which an investor purchases stock, hypes others into buying that stock to inflate its price, then sells the shares at a higher price and shorts the profit from the resulting decline.

Generalnie już z definicji zarabianie na giełdzie jest bardzo łatwe, lekkie i przyjemne.

Nawet największa sierota taka jak ja asekurująca się przeciwstawnymi skutkiem nieefektywności rynku oraz permanentnego przelewarowania wynikającego z chęci zatuszowania wiecznych niedostatków kapitału
jest w stanie zarabiać te marne 20% miesięcznie.

Natomiast aby osiągnąć normatywną dniówkę 30% jest potrzeba spełnienia określonych warunków za równo po stronie tradera, rynku i kapitału jako narzędzi pracy.

Natomiast z góry zakładanie że na wyścigi przed innymi pomnożę kapitał o 1000%, 11.000% itd...
To nie ma to nic wspólnego z uprawianiem sztuki pt. profesjonalny trader.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 12:08

Indiana napisał:
Ale Brutus co innego pisać prawdę o wyłudzaniu kasy, można nawet w kółko żeby ostrzec nowych userów a starym przypomnieć, ale przypisywać zabójstwo to ciężki zarzut, i nawet w kategoriach żartu powtarzanego 100 raz nie jest już śmieszne. Słusznie BP zwrócił Ci uwagę, i tyle w temacie.

Gdyby nie te formalności z zakładaniem konta aż mnie świerzbi żeby założyć konto, wpłacić tysiaka i dać Michowi hasła w zarząd na tydzień Laughing Chętnie zobaczę te 500 zeta dzień w dzień z tysiaka na FEUR i FUSD lol!

Ale z drugiej strony, słusznie Osły zauważył, że teraz sobie spokojnie pyka na konikach walutowych, a jak wpadnie Michu z Antkiem i zajumie całą kasę z rynku to trza będzie jak chłop za okopywanie ziemniaków się zabrać a nie elegancko jak szlachcic na koniach zarabiać rendeer

Powiadasz z tysiąca pińćset per dzień?  

Toż to jest bez reinwestycji 50% a ja tu raczej o 30%.  lol!

Ale te 30% to nie z tysiaka tylko od pozycji 150k przy depo 600k. lol!

I tym smutnym faktem spadamy na poziom rentowności TYLKO 10%.

Ale za to jaki skutek.   lol!

Haha.  I o to chodzi Broda.  O to chodzi.  

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 26 Lis 2016, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 12:22

Z cyklu.... anegdotki Pana Zdzisława.

"Lepiej zarobić 1 zł niż stracić stówe ".


Dopiero po jakimś czasie zrozumiałem,  że tymi słowami Pan Zdzisław określa efektywną strategię rynkowej o bardzo wysokiej skuteczności.

Tak zostałem traderem jako z charakteru nanotraderem herbu skalper. Very Happy

Kiedyś tak sobie siedzimy z Panem Zdzisławem
a ten mnie pyta: " Młody człowieku czy wiesz co znaczy strategia BiS. ? What a Face
A czy wiesz co znaczy: "Nie graj w pieniądze tylko na punkty"?   What a Face

To w zależności od swojego charakteru, wiedzy i umiejętności,  zasobów kapitałowych i ilości wolnego czasu
wybierz sobie najlepszą strategię rynkową dla siebie.

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 26 Lis 2016, 12:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
predictive analytics

predictive analytics


Liczba postów : 746
Registration date : 29/09/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 12:25

MICHU napisał:


Generalnie już z definicji zarabianie na giełdzie jest bardzo łatwe, lekkie i przyjemne.

Nawet największa sierota taka jak ja asekurująca się przeciwstawnymi skutkiem nieefektywności rynku oraz permanentnego przelewarowania wynikającego z chęci zatuszowania wiecznych niedostatków kapitału
jest w stanie zarabiać te marne 20% miesięcznie.


dopóki nie zmienisz sposobu myslenia będziesz miał zawsze 0 na koncie i żył z dnia na dzień, obawiam się, ze masz problemy z psychiką i już jest za pozno. Jak był konkurs XTB to Michu nawet nie potrafiles odczytac transakcji graczy Shocked zresztą nie tylko ty, mysle, ze niektórzy pierwszy raz się mogli zalogowac wtedy do realnego konta Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 12:45

predictive analytics napisał:
MICHU napisał:


Generalnie już z definicji zarabianie na giełdzie jest bardzo łatwe, lekkie i przyjemne.

Nawet największa sierota taka jak ja asekurująca się przeciwstawnymi skutkiem nieefektywności rynku oraz permanentnego przelewarowania wynikającego z chęci zatuszowania wiecznych niedostatków kapitału
jest w stanie zarabiać te marne 20% miesięcznie.


dopóki nie zmienisz sposobu myslenia będziesz miał zawsze 0 na koncie i żył z dnia na dzień, obawiam się, ze masz problemy z psychiką i już jest za pozno. Jak był konkurs XTB to Michu nawet nie potrafiles odczytac transakcji graczy Shocked zresztą nie tylko ty, mysle, ze niektórzy pierwszy raz się mogli zalogowac wtedy do realnego konta Laughing

W istocie nie byłem zainteresowany to i nie śledziłem kiedy i po ile który z graczy co kupił. Laughing

Za to co piszesz gdyby nie to, że ściany Mają uszy rzuciłbym Ci rękawice na konta Demo. Laughing

Nie mam też zamiaru zmieniać mojego ukształtowanego sposobu myślenia. Laughing
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 12:51

@Indiana!
Naprawdę zrozumiałeś moje posty jako zarzut zabójstwa?  Czyli jak Michu pisał że jestem oszustem, złodziejem, gangsterem też przyjąłeś to dosłownie?
Wiedziałem że masz ciężki dowcip ale do tego stopnia? Chyba jednak rżniesz głupa! (a może i nie scratch )
Na forum obowiązuje temat przewodni i luźniejsza forma dyskusji po g. 18-tej. Moderator ma oceniać moje wpisy w oparciu o regulamin a nie własne sympatie czy fobie.
A już zakaz dyskusji na forum dyskusyjnym jest po prostu kuriozalny  Shocked
Niniejszym składam skargę do Admina z powodu niezgodnego z regulaminem wtrącania się Moderatora do dyskusji, tolerowanie wpisów jawnego świra, nierówne  traktowanie Userów! Nie ma wolności............ lol!  lol!  lol!
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 13:47

Rosyjskie Ministerstwo Obrony planuje, w przyszłym roku, przerzucenie na Białoruś nawet 80 razy więcej żołnierzy i sprzętu niż miało to miejsce w poprzednich latach. Ma to związek z zaplanowanymi manewrami „Zapad-2017”.

Opozycja na Białorusi uważa, że wcale nie ma to związku z zaplanowanymi manewrami, a z tym, że Rosja przygotowuje się do przejęcia militarnej kontroli lub inwazji na terytorium Ukrainy, krajów bałtyckich czy Polski.

Dane pochodzą z oficjalnych dokumentów – rosyjski resort obrony rozpisał przetarg na usługi międzynarodowego militarnego transportu kolejowego.

W 2015 roku, umowa rosyjskiego ministerstwa obrony, na transport kolejowy do Białorusi, wynosiła 125 wagonów, w 2016 – zaledwie na 50 wagonów. W przyszłym roku Rosja, według dokumentów, ma potrzebować usługi transportowe na liczbę 4126 wagonów.

Moskwa uspokaja, że ma to związek jedynie z manewrami, ale białoruska opozycja obawia się, że skala ćwiczeń może wskazywać na coś więcej.

Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24653
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 13:51

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fchinczycy-do-ukraincow-czemu-nie-rozstrzeliwujecie-skorumpowanych-politykow-i-urzednikow
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:00

Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24653
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:07

Indiana napisał:
Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!

ale o co ci chodzi?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:08

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:24

thorgall napisał:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fchinczycy-do-ukraincow-czemu-nie-rozstrzeliwujecie-skorumpowanych-politykow-i-urzednikow

przygarnął kocioł garnkowi Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:30

thorgall napisał:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fchinczycy-do-ukraincow-czemu-nie-rozstrzeliwujecie-skorumpowanych-politykow-i-urzednikow

Taa rozsztrzeliwuja a korupcja nadal wieksza niz we Francji, ech ty jednak matol jestes Laughing
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:31

thorgall napisał:
Indiana napisał:
Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!

ale o co ci chodzi?
W dużym skrócie : Moderator BP I Jego adwokat Indiana uważają że Michu może być świrem i naciągać naiwnych a ja nie mogę być świrem i ostrzegać klientów in spe bo jestem nudny i niesmaczny scratch
Jak Michu pisał że jestem oszustem, złodziejem i gangsterem to taka przenośna, żarcik a jak ja napiszę że Michu Piotra zaorał czy zakopał to trzeba to brać dosłownie scratch Dziw że jeszcze do prokuratury nie pobiegli Laughing
To się nazywa hipokryzja ew. palenie głupa a ja jestem prześladowany przez elity tego forum za stałość w poglądach lol!
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:37

Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:49

Brutus napisał:
thorgall napisał:
Indiana napisał:
Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!

ale o co ci chodzi?
W dużym skrócie : Moderator BP I Jego adwokat Indiana uważają że Michu może być świrem i naciągać naiwnych a ja nie mogę być świrem i ostrzegać klientów in spe bo jestem nudny i niesmaczny scratch
Jak Michu pisał że jestem oszustem, złodziejem i gangsterem to taka przenośna, żarcik a jak ja napiszę że Michu Piotra zaorał czy zakopał to trzeba to brać dosłownie  scratch  Dziw że jeszcze do prokuratury nie pobiegli  Laughing
To się nazywa hipokryzja ew. palenie głupa a ja jestem prześladowany przez elity tego forum za stałość w poglądach  lol!

U kaduka
Co to jest in spe? What a Face
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44187
Registration date : 03/09/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:50

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/krwawa-luna-kat-byla-kobieta,70,1463
Preis, Brystygierowa, Berman... a póżniej żdziwienie, że na świecie nie chcą kochać Eskimosów Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:51

NO patrzcie, powlutju w strone Rosji Very Happy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,21031828,nowy-projekt-pis-uderza-w-prawo-do-zgromadzen-czy-rzad-bedzie.html#BoxNewsLink
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:53

Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.
affraid affraid
Rzeczywiście, dowcip masz jak z ołowiu, ręce opadają scratch


Ostatnio zmieniony przez Brutus dnia Sob 26 Lis 2016, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 14:55

Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Pięknie mi teraz dziękujesz za któreś z kolei reko na wig20 na których zarobiłeś krocie.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44187
Registration date : 03/09/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 15:02

MICHU napisał:
Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Pięknie mi teraz dziękujesz za któreś z kolei reko na wig20 na których zarobiłeś krocie.
dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 15:19

Kiedyś nawet wśród złodziei i bandziorów jakieś zasady obowiązywały. Np. nie kradli oni w swojej dzielnicy, albo przynajmniej na swojej ulicy.

Spędzanie z określoną grupą ludzi masy czasu - co czyni ich kolegami - i późniejsze odwalanie tym kolegom "numerów", to moim zdaniem zachowanie o najwyższym stopniu wredności. To coś jak wścieklizna u psów. Dla mnie taka osoba to dno rynsztoka.

Także michu, jeżeli masz na sumieniu jakieś "numery" odwalone ufokom, to wiesz co o tobie myślę.


Ostatnio zmieniony przez kamikaze dnia Sob 26 Lis 2016, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 15:19

kamikaze napisał:
Rosyjskie Ministerstwo Obrony planuje, w przyszłym roku, przerzucenie na Białoruś nawet 80 razy więcej żołnierzy i sprzętu niż miało to miejsce w poprzednich latach. Ma to związek z zaplanowanymi manewrami „Zapad-2017”.

Opozycja na Białorusi uważa, że wcale nie ma to związku z zaplanowanymi manewrami, a z tym, że Rosja przygotowuje się do przejęcia militarnej kontroli lub inwazji na terytorium Ukrainy, krajów bałtyckich czy Polski.

Dane pochodzą z oficjalnych dokumentów – rosyjski resort obrony rozpisał przetarg na usługi międzynarodowego militarnego transportu kolejowego.

W 2015 roku, umowa rosyjskiego ministerstwa obrony, na transport kolejowy do Białorusi, wynosiła 125 wagonów, w 2016 – zaledwie na 50 wagonów. W przyszłym roku Rosja, według dokumentów, ma potrzebować usługi transportowe na liczbę 4126 wagonów.

Moskwa uspokaja, że ma to związek jedynie z manewrami, ale białoruska opozycja obawia się, że skala ćwiczeń może wskazywać na coś więcej.

Like a Star @ heaven

"przygotowuje się do przejęcia militarnej kontroli lub inwazji na terytorium Ukrainy, krajów bałtyckich czy Polski.

o ile tam takie zagrożenie istnieje to nie wierzę w inwazję na Polskę
tylko debile wierzą że Rosja sama z siebie- powtarzam-sama z siebie- zaatakuje Polskę
jest to celowa propaganda jebanego żydostwa które płacze że nie może przejąć Rosji i Białorusi
i jątrzy jak się da

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 15:20

Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Zgodnei z prawda to glupi byl ten kto komus dawal kase i o tym trzeba mowic, o jeleniach
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 15:48

Indiana napisał:
 Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

nie to że staję w obronie Micha, ale powiedz mi Indiana ile to osób nacignał Michu na zarządzanie ? Znasz kogoś ? Ktoś o tym tutaj pisał ?
Nie wydaję mi się żeby ktokolwiek uwierzył w te brednie o mega zarobkach i dawał mu kase w zarządzanie.
więc nie nobilitujcie Micha, bo to wg mnie tak własnie to wygląda.. on nie naciągnął innych na zarządzanie.. on wyłudził ,,co jest dużo  gorsze..

Znam tylko dwa przypadki, które tu na UFO..były opisane

Z tego co pamiętam to sprawa z Piotrem była taka, że on sam  w przypływie alruzimu wpłacił Michowi jakąs kase.. (3 lub 4K )..
Michu miał pokazac ze zrobi z tego profit.. Jak przejebał, to Piotr to tutaj rzetelnie opisał.. A Michu odwdzięczyl mu sie tym, ze posądzil go o celową wpłate, aby miec za darmo sygnały.. reszte bredni Micha znacie z codziennych wynurzeńSmile..

Drugi to piszący te słowa ..
w skrócie, bo nie chce mi się rozpisywać: parę lat temu, przed tym jak ujawniły sie u niego pewne problemy psychiczne, zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.. chodziło o poważne problemy zdrowotne.. nie bede opisywał szczegółów bo to nie fair..
w kazdym razie pozyczyłem Michowi 3k.. z czego oddał mi 1k..a 2K.. cóż wpisałem je dawno w złe aktywa..to wsio..

Osobiście nie wierzę zeby na UFO był ktokolwiek kto dałby Michowi kase w zrządzanie..
a że znałazło sie dwóch 'filantropów"..

@Kaczor.. w pewnym sensie może i jestem 'jeleniem', ale nie dlatego że myslałem ze Michu  pomnoży mój majątek Smile
a dlatego że chciałem pomóc człowiekowi, który uwiarygodnił bardzo swoje kłopoty życiowe..
Pomyliłem sie..cóż, bywa i tak.

that's all Smile
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 16:01

bog.dan napisał:
Indiana napisał:
 Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

nie to że staję w obronie Micha, ale powiedz mi Indiana ile to osób nacignał Michu na zarządzanie ? Znasz kogoś ? Ktoś o tym tutaj pisał ?
Nie wydaję mi się żeby ktokolwiek uwierzył w te brednie o mega zarobkach i dawał mu kase w zarządzanie.
więc nie nobilitujcie Micha, bo to wg mnie tak własnie to wygląda.. on nie naciągnął innych na zarządzanie.. on wyłudził ,,co jest dużo  gorsze..

Znam tylko dwa przypadki, które tu na UFO..były opisane

Z tego co pamiętam to sprawa z Piotrem była taka, że on sam  w przypływie alruzimu wpłacił Michowi jakąs kase.. (3 lub 4K )..
Michu miał pokazac ze zrobi z tego profit.. Jak przejebał, to Piotr to tutaj rzetelnie opisał.. A Michu odwdzięczyl mu sie tym, ze posądzil go o celową wpłate, aby miec za darmo sygnały.. reszte bredni Micha znacie z codziennych wynurzeńSmile..

Drugi to piszący te słowa ..
w skrócie, bo nie chce mi się rozpisywać: parę lat temu, przed tym jak ujawniły sie u niego pewne problemy psychiczne, zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.. chodziło o poważne problemy zdrowotne.. nie bede opisywał szczegółów bo to nie fair..
w kazdym razie pozyczyłem Michowi 3k.. z czego oddał mi 1k..a 2K.. cóż wpisałem je dawno w złe aktywa..to wsio..

Osobiście nie wierzę zeby na UFO był ktokolwiek kto dałby Michowi kase w zrządzanie..
a że znałazło sie dwóch 'filantropów"..

@Kaczor.. w pewnym sensie może i jestem 'jeleniem', ale nie dlatego że myslałem ze Michu  pomnoży mój majątek Smile
a dlatego że chciałem pomóc człowiekowi, który uwiarygodnił bardzo swoje kłopoty życiowe..
Pomyliłem sie..cóż, bywa i tak.

that's all Smile

bardziej pomoglbys Michowi, gdybys mu pozyczyl 10 razy po 300. za każdym razem z postanowieniem poprawy. rozumiem, ze pomoc musiala nastapic natychmiast, na pilna operację.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 16:02

bog.dan napisał:
Indiana napisał:
 Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

nie to że staję w obronie Micha, ale powiedz mi Indiana ile to osób nacignał Michu na zarządzanie ? Znasz kogoś ? Ktoś o tym tutaj pisał ?
Nie wydaję mi się żeby ktokolwiek uwierzył w te brednie o mega zarobkach i dawał mu kase w zarządzanie.
więc nie nobilitujcie Micha, bo to wg mnie tak własnie to wygląda.. on nie naciągnął innych na zarządzanie.. on wyłudził ,,co jest dużo  gorsze..

Znam tylko dwa przypadki, które tu na UFO..były opisane

Z tego co pamiętam to sprawa z Piotrem była taka, że on sam  w przypływie alruzimu wpłacił Michowi jakąs kase.. (3 lub 4K )..
Michu miał pokazac ze zrobi z tego profit.. Jak przejebał, to Piotr to tutaj rzetelnie opisał.. A Michu odwdzięczyl mu sie tym, ze posądzil go o celową wpłate, aby miec za darmo sygnały.. reszte bredni Micha znacie z codziennych wynurzeńSmile..

Drugi to piszący te słowa ..
w skrócie, bo nie chce mi się rozpisywać: parę lat temu, przed tym jak ujawniły sie u niego pewne problemy psychiczne, zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.. chodziło o poważne problemy zdrowotne.. nie bede opisywał szczegółów bo to nie fair..
w kazdym razie pozyczyłem Michowi 3k.. z czego oddał mi 1k..a 2K.. cóż wpisałem je dawno w złe aktywa..to wsio..

Osobiście nie wierzę zeby na UFO był ktokolwiek kto dałby Michowi kase w zrządzanie..
a że znałazło sie dwóch 'filantropów"..

@Kaczor.. w pewnym sensie może i jestem 'jeleniem', ale nie dlatego że myslałem ze Michu  pomnoży mój majątek Smile
a dlatego że chciałem pomóc człowiekowi, który uwiarygodnił bardzo swoje kłopoty życiowe..
Pomyliłem sie..cóż, bywa i tak.

that's all Smile

nie jestem pewien- może Kaczor rozsądzi bo On wszystko wie
ale podejrzewam że chodzi o

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

dlatego mało mu odpisuję- nie potrafię z takimi osobami rozmawiać

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 16:03

kaczor napisał:
NO patrzcie, powlutju w strone Rosji Very Happy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,21031828,nowy-projekt-pis-uderza-w-prawo-do-zgromadzen-czy-rzad-bedzie.html#BoxNewsLink

najpierw trzeba by zobaczyć ten projekt. To że w przypadku np świąt państwowych czy innych tego typu rocznic pierwszeństwo do organizacji imprezy w danym miejscu ma rząd lub samorząd jest zrozumiałe - np ktoś zgłosi całodniową manifetstację na Placu Defilad 11 listopada. Ale to się da bardzo łatwo zabezpieczyć - wystarczy że rząd czy samorząd będzie musiał informować o zajęciu danego miejsca np: 45 dni wcześniej. Ale nie może być tak że rząd zgłasza już po tym gdy ktoś zgłosił bo to jest niebezpieczne. Z manifestacją cykliczną też spraw prosta - obecnie mają miejsce próby blokowania np: Marszu Niepodległości za pomocą kontrmanifestacji. I jest to całkowicie legalne. W tym roku się nie udało ale np: w 2011 Policja nie puściła Marszu ustaloną trasą bo na jej drodze stanęła kontrmanifestacja. Skończyło się demolką Placu Konstytucji a Marsz musiał przejść nieplanowaną trasą. Każdy sobie może demonstrować ale nie na trasie marszów które odbywają się rokrocznie. Z Kościołem podobnie - wiadomo że jest tylko kilka świąt roku z procesjami - reszta powinna być wyłączona.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 16:13

delphia napisał:
kaczor napisał:
NO patrzcie, powlutju w strone Rosji Very Happy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,21031828,nowy-projekt-pis-uderza-w-prawo-do-zgromadzen-czy-rzad-bedzie.html#BoxNewsLink

najpierw trzeba by zobaczyć ten projekt. To że w przypadku np świąt państwowych czy innych tego typu rocznic pierwszeństwo do organizacji imprezy w danym miejscu ma rząd lub samorząd jest zrozumiałe - np ktoś zgłosi całodniową manifetstację na Placu Defilad 11 listopada. Ale to się da bardzo łatwo zabezpieczyć - wystarczy że rząd czy samorząd będzie musiał informować o zajęciu danego miejsca np: 45 dni wcześniej. Ale nie może być tak że rząd zgłasza już po tym gdy ktoś zgłosił bo to jest niebezpieczne. Z manifestacją cykliczną też spraw prosta - obecnie mają miejsce próby blokowania np: Marszu Niepodległości za pomocą kontrmanifestacji. I jest to całkowicie legalne. W tym roku się nie udało ale np: w 2011 Policja nie puściła Marszu ustaloną trasą bo na jej drodze stanęła kontrmanifestacja. Skończyło się demolką Placu Konstytucji a Marsz musiał przejść nieplanowaną trasą.   Każdy sobie może demonstrować ale nie na trasie marszów które odbywają się rokrocznie. Z Kościołem podobnie - wiadomo że jest tylko kilka świąt roku z procesjami - reszta powinna być wyłączona.

ja tu też nie widzę żadnych zagrożeń
a hoojom którzy złośliwie starają się zablokować patriotyczne marsze bym obił mordy

ale z drugiej strony- i piszę to poważnie znając konsekwencje czyli uwagi lewaków do mego postu- należy blokować wszelkie lewackie manifestacje zwłaszcza LGBT
taka jest moja wizja demokracji i ........
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 26 Lis 2016, 16:25

kaczor napisał:
Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Zgodnei z prawda to glupi byl ten kto komus dawal kase i o tym trzeba mowic, o jeleniach

Indiana nie lepszy, x lat temu pisal o systemach z TYSIĄCAMI procent w Amibrokerze Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 04 2016 r. Weekend
» UFO 14 - 15 05 2016 r. Weekend
» UFO 09 - 10 07 2016 r. Weekend
» UFO 27 - 28 02 2016 r. Weekend
» UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: