Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend

Go down 
+19
Frater
bog.dan
kaczor
kamikaze
Indiana
Brutus
zibi
predictive analytics
delphia
betonowe_buty
MICHU
thorgall
mariner
Reser
Osły
REALISTA
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
HIOB
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 16:30

bog.dan napisał:
Indiana napisał:
 Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

nie to że staję w obronie Micha, ale powiedz mi Indiana ile to osób nacignał Michu na zarządzanie ? Znasz kogoś ? Ktoś o tym tutaj pisał ?
Nie wydaję mi się żeby ktokolwiek uwierzył w te brednie o mega zarobkach i dawał mu kase w zarządzanie.
więc nie nobilitujcie Micha, bo to wg mnie tak własnie to wygląda.. on nie naciągnął innych na zarządzanie.. on wyłudził ,,co jest dużo  gorsze..

Znam tylko dwa przypadki, które tu na UFO..były opisane

Z tego co pamiętam to sprawa z Piotrem była taka, że on sam  w przypływie alruzimu wpłacił Michowi jakąs kase.. (3 lub 4K )..
Michu miał pokazac ze zrobi z tego profit.. Jak przejebał, to Piotr to tutaj rzetelnie opisał.. A Michu odwdzięczyl mu sie tym, ze posądzil go o celową wpłate, aby miec za darmo sygnały.. reszte bredni Micha znacie z codziennych wynurzeńSmile..

Drugi to piszący te słowa ..
w skrócie, bo nie chce mi się rozpisywać: parę lat temu, przed tym jak ujawniły sie u niego pewne problemy psychiczne, zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.. chodziło o poważne problemy zdrowotne.. nie bede opisywał szczegółów bo to nie fair..
w kazdym razie pozyczyłem Michowi 3k.. z czego oddał mi 1k..a 2K.. cóż wpisałem je dawno w złe aktywa..to wsio..

Osobiście nie wierzę zeby na UFO był ktokolwiek kto dałby Michowi kase w zrządzanie..
a że znałazło sie dwóch 'filantropów"..

@Kaczor.. w pewnym sensie może i jestem 'jeleniem', ale nie dlatego że myslałem ze Michu  pomnoży mój majątek Smile
a dlatego że chciałem pomóc człowiekowi, który uwiarygodnił bardzo swoje kłopoty życiowe..
Pomyliłem sie..cóż, bywa i tak.

that's all Smile

Tzn uporządkujmy.

Zanim pożyczyłeś mi pieniądze już było wiadomo, że będzie przejmowany przez osoby trzecie należny mi majątek z postępowania spadkowego po śmierci Mojego Ojca /słałszowanie podpisu wydziedziczenia/.
Potem doszło jeszcze zapitalanie Mojej kasy ze sprawy karnej o wskazany majątek.

Obiecałem,  że Ci oddam ale przecież już dostałeś i to nie takie sumy.  Laughing

Jestem 6 lat napieprzany i gnojony,  i zamiast szybko zadość uczynić wieloletnio katowanej Ofierze to  jeszcze ile to
miało nie być zarobione z sygnałów za 1gr.

Więc tak myślę,  albo jest się człowiekiem albo bestią,  bydlakiem,  bydłem,  bandytą,  gwałcicielem i mordercą.  

UFO skurwysyny, którzy robili przy mojej sprawie muszą sobie sami odpowiedzieć na pytanie kim są.
A sukinsyn, który wymyślił handel i zamianę wierzytelnościami i przy ich pomocy okaradanie SP będzie się długo smażył w piekle.
Tyle. Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 16:31

już kiedyś o tym napisałem
właśnie przed chwilą zobaczyłem Margaret w TV bez makijażu
brzydka nie jest- ot metr pięćdziesiąt w kapeluszu ale
makijaż robi różnicę

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 16:36

REALISTA napisał:
MICHU napisał:
Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Pięknie mi teraz dziękujesz za któreś z kolei reko na wig20 na których zarobiłeś krocie.
dobryżart dobryżart dobryżart

dobryżart dobryżart

Michu, no bez jaj, naprawdę myślisz że ktokolwiek tu trzepie kasę na podstawie Twoich wpisów? Zresztą nie przypominam sobie, byśmy kiedykolwiek grali w jednym kierunku. Przecież te swoje buliony robisz na DAX-ie, a ja nawet konta demo na forexie nie mam, więc niby jak mam zarabiać na Twoich sygnałach za 1 grosz? geek


Chyba Realista bardzo mądrze kiedyś napisał:
" W życiu nie zarobiłem złotówki opierając się na cudzych analizach, a w szczególności analityków"
Bardzo mądre słowa. Też widzę, że jak sam sobie coś porysuję, nawet z błędami, i gram według tych zasad, to kasa idzie do wora, gdy gram pod cudze analizy to tracę. Gdy kupowałem paczkę KGHM-u, anale dali cenę docelową na 45, a ja brałem po ponad 150% drożej, po 69. Po 83 jeszcze dobrałem (a cena docelowa 45 dalej obowiązuje dopingg ), i planuję znowu uśrednić w górę powyżej 90. Jestem już na KGHM-ie dobrych kilka k do przodu, wszystkie transakcje zyskowne, i wszystkie opracowane osobiście.

Natomiast chyba zdajesz sobie sprawę, że jesteś uzależnionym od giełdy hazardzistą, i zawsze i wszędzie jakikolwiek Twój kontakt z pieniędzmi i giełdą skończy się bankructwem.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 16:49

betonowe_buty napisał:
kaczor napisał:
Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Zgodnei z prawda to glupi byl ten kto komus dawal kase i o tym trzeba mowic, o jeleniach

Indiana nie lepszy, x lat temu pisal o systemach z TYSIĄCAMI procent w Amibrokerze Laughing

Betonowy - dopiero zaczynałem programowanie w Amiku, błędy były dość subtelne i teraz łatwe do wykrycia, ale ich efektem były 1000% rocznych zysków Wink
Z drugiej strony, mimo iż zgłaszało się do mnie wiele osób w celu prowadzenia rachunku i wspólnie programowaliśmy nowe systemy, nigdy nie wziąłem pieniędzy w zarząd ponieważ uczciwie mówiłem że się uczę, i dopiero jak zacznę zarabiać regularnie możemy wrócić do rozmowy. Ale że nie zarabiałem regularnie, co gorsza regularnie traciłem z uwagi na niesystemowe granie, zakończyłem grę i wypłaciłem kasę z Maklera, z sumaryczną stratą 9k.
Teraz od dawna nie piszę nic o moich systemach, a właściwie o naszych wspólnych z UFO-kami (system który obecnie nazywam Różowy i który pilnuje większej części stada opracował Ważka, ja tylko bardzo głęboko zmodyfikowałem), ale dobrze sobie radzę. Na pewno też nie zamierzam żadnych pieniędzy brać w zarządzanie, mam dość swoich a zresztą zajmuję się w 90% prowadzeniem firmy a nie graniem tutaj. Chociaż gra jest bardzo ciekawą logiczną łamigłówką, i tak naprawdę gdyby dało się regularnie wyciągać ponad 20k miesięcznie z giełdy, raczej zostałbym tutaj. Niestety, przy realnych zarobkach rzędu 10% ROCZNIE musiałbym mieć kilka mln kasy, a mając tyle kasy mam 100x lepsze pomysły na ich pomnożenie niż gra na giełdzie, i tak nic z tego nie wyjdzie lol!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 16:59

Indiana napisał:
REALISTA napisał:
MICHU napisał:
Indiana napisał:
Ale czy ktoś z administracji czy użytkowników reaguje gdy zgodnie z prawdą pisze się o tym, ile osób Michu wyleczył z nadmiaru gotówki? No nikt nie reaguje, sam często o tym piszę, bo to prawda, Michu nawarzył sobie kwaśnego piwa i przez następne 10lat jest spalony jako zarządzający. Ale co innego pisanie że najpierw okradł, a potem zabił i zakopał Pietrka.

Pięknie mi teraz dziękujesz za któreś z kolei reko na wig20 na których zarobiłeś krocie.
dobryżart dobryżart dobryżart

dobryżart  dobryżart

Michu, no bez jaj, naprawdę myślisz że ktokolwiek tu trzepie kasę na podstawie Twoich wpisów? Zresztą nie przypominam sobie, byśmy kiedykolwiek grali w jednym kierunku. Przecież te swoje buliony robisz na DAX-ie, a ja nawet konta demo na forexie nie mam, więc niby jak mam zarabiać na Twoich sygnałach za 1 grosz?  geek


Chyba Realista bardzo mądrze kiedyś napisał:
" W życiu nie zarobiłem złotówki opierając się na cudzych analizach, a w szczególności analityków"
Bardzo mądre słowa. Też widzę, że jak sam sobie coś porysuję, nawet z błędami, i gram według tych zasad, to kasa idzie do wora, gdy gram pod cudze analizy to tracę. Gdy kupowałem paczkę KGHM-u, anale dali cenę docelową na 45, a ja brałem po ponad 150% drożej, po 69. Po 83 jeszcze dobrałem (a cena docelowa 45 dalej obowiązuje  dopingg ), i planuję znowu uśrednić w górę powyżej 90. Jestem już na KGHM-ie dobrych kilka k do przodu, wszystkie transakcje zyskowne, i wszystkie opracowane osobiście.

Natomiast chyba zdajesz sobie sprawę, że jesteś uzależnionym od giełdy hazardzistą, i zawsze i wszędzie jakikolwiek Twój kontakt z pieniędzmi i giełdą skończy się bankructwem.

A wig20 też jest notowany na forexie?
A poza tym reko dax wzrośnie/spadnie dawało Ci podstawy, że wig20 właśnie wzrośnie/spadnie.
Już nie mówiąc o reko pisanych wprost o wig20.

Ja natomiast nigdy nie zagrałbym Twoim system różowym bo takie dyrdymały prawisz, że hej. lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 17:13

nosz qm

jak qrwa można nazwać system "Różowy" Mad
masakra- nóż w plecy

ps w moje plecy Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 17:47

thorgall napisał:
mariner napisał:
Osły napisał:
UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Z

Fidel Alejandro Castro Ruz  (ur. 13 sierpnia 1926 w Biránie, zm. 25 listopada 2016 w Hawanie)

kubański rewolucjonista, polityk i adwokat. Przywódca rewolucji kubańskiej. Faktyczny przywódca Kuby w latach 1959–2008


papuga Very Happy Very Happy  to dlatego pierdolił po kilka godzin  i ludzie Go słuchali z zaciekawieniem Smile

co by nie sądzić postać nietuzinkowa

w wiadomościach o Kubie był obecny przez całe moje życie
ciekawe czy i jak się zmieni Kuba???
nigdy tam nie byłem

bandyta i morderca
zrujnował piękny kraj

kogo Ci zabil ??
to ideowiec ,cale zycie walczyl i ryzykował swoim zyciem
a mafia , glownie rzadowa - amerykanska nie mogla Go dosiegnac

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_na_Fidela_Castro
Według kubańskich służb specjalnych, liczba zamachów na Fidela Castro wyniosła 638
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 17:51

MICHU napisał:


A co nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego Warszawa - Hawana?

połączenie by sie znalazlo
gorzej z funduszami Smile

ale mysle ze teraz gdy juz nie ma krwawego tyrana
to Thorgall zorganizuje wyprawę na Kubę
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 17:56

inżynier z Afryki Laughing

Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:00

W nowej administracji USA Polska znajdzie pewnego sojusznika - powiedział PAP William "Bill" Ciosek, doradca prezydenta elekta Donalda Trumpa ds. Polski i Polonii amerykańskiej. Ciosek przewiduje, że pod rządami Trumpa USA staną się najbliższym sojusznikiem Polski. "Trump podziela poglądy rządu polskiego na temat ochrony granic, historii, dziedzictwa, wartości duchowych i religijnych, tożsamości narodowej oraz kultury" - powiedział.

Pytany, czy wobec potencjalnego zagrożenia ze strony Rosji Polska może liczyć na mocniejsze niż dotąd gwarancje bezpieczeństwa ze strony USA, Ciosek odpowiedział: "Oczywiście. Trump będzie taki jak Reagan. Obiecał wzmocnić amerykańską siłę militarną. Wierzy w budowanie pokoju poprzez siłę. Potężna militarnie i gospodarczo Ameryka zagwarantuje bezpieczeństwo także Polsce, Europie Wschodniej i NATO".

Ciosek zwrócił też uwagę, że Trump powiedział polskim przywódcom w Chicago, iż zdecydowanie popiera zniesienie wiz dla Polaków. "Zniesienie wiz musi co prawda zatwierdzić Kongres, ale on (Trump) zaliczył to do priorytetów w ciągu pierwszych stu dni urzędowania. Ponieważ Polska i USA będą za Trumpa bliskimi naturalnymi sprzymierzeńcami, mającymi podobną antyglobalistyczną filozofię, tak że inne postulaty Polaków mają szanse stać się rzeczywistością" - powiedział.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:02

mariner napisał:

nic nie bredzę tylko zakładam hipopotamiczną sytuację
kiedyś było hasło - "Żydzi na Madagaskar"
mogłoby być- "Komuniści na Kubę"- komuniści by sobie na samych sobie sprawdzili swoją ideologię w praktyce

kiedyś pisałem że komunizm może przetrwać w małych społecznościach

myślisz że na statkach jaki porządek panuje??
otóż panuje mix władzy absolutnej z komunizmem
władzę absolutną posiada kapitan i jego odpowiednik w maszynie czyli chief mechanik
natomiast na co dzień jak pojawiają się mniejsze problemy to każdy każdemu pomaga
oprócz wykonywania własnych obowiązków
i do tego pomagania nie jest potrzebna ścieżka służbowa
tyle w temacie
jak nadal nikt nie rozumie o co chodzi to się poddaję
szkoda mi klawiatury

u mnie kiedys w rodzinie tez panowal komunizm
wszyscy wspolnie pracowali dla wspolnegoi dobra
a ja jako komunistyczny dyktator zabieralem/zbieralem cale srodki komuny
i dzieliłem każdemu wg potrzeb ( mniej wg. zaslug )
ale gdy otworzyli granice i gdy moi komuniści dorośli = zmądrzeli to spierdolili za granice Mad Mad
(niewdzięczność ludzka nie zna granic )
i mi sie komuna rozpadła Smile

dobrze chciaz ze rozpad odbyl sie pokojowo
bo to roznie z komunami bywało
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:05

kamikaze napisał:
inżynier z Afryki Laughing


nie jestem pewien czy wszyscy załapią o co chodzi ????

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:11

Brutus napisał:
Oświadczam że na Forum nikt nikogo nie zakopał, moderacja jest na najwyższym poziomie, bardzo się stara nasz Moderator,  naszego forum UFO i nieprawda że dach przecieka a zresztą prawie że nie pada lol!

co Ty gadasz ??? Crying or Very sad a Michu to nie zakopał Piotrka ?
co prawda nie na forum ale w ziemi ..

a skad to wiem ?/
na forum kiedys pisało ( bylo napisane ? )
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:13

mariner napisał:
kamikaze napisał:
inżynier z Afryki Laughing


nie jestem pewien czy wszyscy załapią o co chodzi ????

Prawde mowiac nie zalapalem scratch ale patrze na malutkim ekraniku, moze dlatego!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:15

Indiana napisał:
Ale Brutus co innego pisać prawdę o wyłudzaniu kasy, można nawet w kółko żeby ostrzec nowych userów a starym przypomnieć, ale przypisywać zabójstwo to ciężki zarzut, i nawet w kategoriach żartu powtarzanego 100 raz nie jest już śmieszne. Słusznie BP zwrócił Ci uwagę, i tyle w temacie.

Gdyby nie te formalności z zakładaniem konta aż mnie świerzbi żeby założyć konto, wpłacić tysiaka i dać Michowi hasła w zarząd na tydzień :lol: Chętnie zobaczę te 500 zeta dzień w dzień z tysiaka na FEUR i FUSD lol!

Ale z drugiej strony, słusznie Osły zauważył, że teraz sobie spokojnie pyka na konikach walutowych, a jak wpadnie Michu z Antkiem i zajumie całą kasę z rynku to trza będzie jak chłop za okopywanie ziemniaków się zabrać a nie elegancko jak szlachcic na koniach zarabiać rendeer

mysle ze znajdzie sie na UFO ktos kto zalozy konto za Ciebie

i uwolni Cie od tych przykrych formalnosci
a Tobie juz wtedy pozostanie tylko wplacenie tysiaka
( pryszcz - tylko  godzina Twojej pracy a jaka zasluga w Niebie )

no to jak UFOki ? POMOZECIE  Indianie i Michowi ??


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 26 Lis 2016, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:16

Osły napisał:
Brutus napisał:
Oświadczam że na Forum nikt nikogo nie zakopał, moderacja jest na najwyższym poziomie, bardzo się stara nasz Moderator,  naszego forum UFO i nieprawda że dach przecieka a zresztą prawie że nie pada lol!

co Ty gadasz ??? Crying or Very sad  a Michu to nie zakopał Piotrka  ?
co prawda nie na forum ale w ziemi ..

a skad to wiem ?/
na forum kiedys pisało ( bylo napisane ? )
Potwierdzam Laughing lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:17

Frater napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Oświadczam że na Forum nikt nikogo nie zakopał, moderacja jest na najwyższym poziomie, bardzo się stara nasz Moderator,  naszego forum UFO i nieprawda że dach przecieka a zresztą prawie że nie pada lol!

co Ty gadasz ??? Crying or Very sad  a Michu to nie zakopał Piotrka  ?
co prawda nie na forum ale w ziemi ..

a skad to wiem ?/
na forum kiedys pisało ( bylo napisane ? )
Potwierdzam Laughing lol!

tez o tym czytałeś ? Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:23

kamikaze napisał:
Rosyjskie Ministerstwo Obrony planuje, w przyszłym roku, przerzucenie na Białoruś nawet 80 razy więcej żołnierzy i sprzętu niż miało to miejsce w poprzednich latach. Ma to związek z zaplanowanymi manewrami „Zapad-2017”.

Opozycja na Białorusi uważa, że wcale nie ma to związku z zaplanowanymi manewrami, a z tym, że Rosja przygotowuje się do przejęcia militarnej kontroli lub inwazji na terytorium Ukrainy, krajów bałtyckich czy Polski.

Dane pochodzą z oficjalnych dokumentów – rosyjski resort obrony rozpisał przetarg na usługi międzynarodowego militarnego transportu kolejowego.

W 2015 roku, umowa rosyjskiego ministerstwa obrony, na transport kolejowy do Białorusi, wynosiła 125 wagonów, w 2016 – zaledwie na 50 wagonów. W przyszłym roku Rosja, według dokumentów, ma potrzebować usługi transportowe na liczbę 4126 wagonów.

Moskwa uspokaja, że ma to związek jedynie z manewrami, ale białoruska opozycja obawia się, że skala ćwiczeń może wskazywać na coś więcej.

Like a Star @ heaven
na takie niusy mam jedna odpowiedź
PUTIN NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE W KONCU SAM ZE STRACHU ZESRASZ Smile
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:24

Frater napisał:
mariner napisał:
kamikaze napisał:
inżynier z Afryki Laughing


nie jestem pewien czy wszyscy załapią o co chodzi ????

Prawde mowiac nie zalapalem scratch  ale patrze na malutkim ekraniku, moze dlatego!

mam nadzieję że sobie znowu jaj nie robisz ze mnie
no dobra
otóż ten Murzyn ma w ręku przedłużacz elektryczny a z boku jest rączka do zwijania kabla
chodzi o to że jak tak jak on to robi to kabel się poskręca

a kręcąc bębnem za pomocą rączki zwinie się kabel w try miga

praktyka się kłania
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:25

thorgall napisał:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fchinczycy-do-ukraincow-czemu-nie-rozstrzeliwujecie-skorumpowanych-politykow-i-urzednikow

ODPOWIEDŹ JEST PROSTA -jak u nas za Po
bo nikt by wtedy nie został przy życiu
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:31

Indiana napisał:
Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!
potwierdzam
gdy bylem akurat przejazdem w Szampani to (obowiązkowo)nabylem droga kupna butelkę oryginalnego lokalnego szampana
moze nie za 600 zl ale za 60 euro
i potwierdzam -gówno straszne Smile

Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:34

Osły napisał:
Frater napisał:
Osły napisał:
Brutus napisał:
Oświadczam że na Forum nikt nikogo nie zakopał, moderacja jest na najwyższym poziomie, bardzo się stara nasz Moderator,  naszego forum UFO i nieprawda że dach przecieka a zresztą prawie że nie pada lol!

co Ty gadasz ??? Crying or Very sad  a Michu to nie zakopał Piotrka  ?
co prawda nie na forum ale w ziemi ..

a skad to wiem ?/
na forum kiedys pisało ( bylo napisane ? )
Potwierdzam Laughing lol!

tez o tym czytałeś ?
 Smile
Nawet nie potwierdzam tego co przed chwila potwierdzilem bo tu teraz grasuje taki ambitny mod co ucina wszelkie dyskusje affraid
Lubudubu, lubudubu niech zyje nam..........czy jakos tak lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:39

thorgall napisał:
Indiana napisał:
Podejrzewasz, że skoro Michu Pietrka zakopał, to go najpierw nie zabił affraid  Tak na żywca by przysypywał What a Face

Z drugiej strony skoro piszesz uparcie, że Michu zakopał Pietrka, to niezależnie czy go zakopał żywcem czy martwego, tak czy siak go uśmiercił  lol!
Więc jak mam to niby inaczej rozumieć? Jako przenośnię, metaforę, może żart Question Bardzo niesmaczny. Fakt, że Michu jest specyficzny, nie znaczy że trzeba go o wszystkie zło na świecie obwiniać.
Jest biedaczek uzależniony od hazardu i giełdę traktuje hazardowo, jako nanotrejder jadący setki pipsów po zygzakach, który przewali każdą kasę niezależnie od ilości i właściciela. A ponieważ swoją już przerżnął, teraz przewala cudzą. Jak nałogowy hazardzista.

U nas na UFO przynajmniej połowa jest uzależniona, jedni mniej drudzy bardziej, w sklepie kupi tanie rzeczy lub nie kupi, ale na konie musi być lol!
A u mnie to co, na chili w oliwie za 18zeta szkoda było dzisiaj kasy (wziąłem Kujawski ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł), ale na giełdzie wydać 10k dziennie na spółki czy konie to żaden problem, to inwestowanie Laughing
To tak jak Pingwin zauważył, pijemy Kadarkę (bardzo dobre i niedrogie wino, z porządnej winnicy oczywiście) zamiast na Majorce dupcyć piękne panny zapijając sobie francuskim szampanem. Tyle że pił ktoś oryginalnego francuskiego szampana za 600zł / butelka? Ja miałem tę nieprzyjemność, 100x wolałbym najtańsze wino musujące z Biedronki za 5zł (tego co prawda nie piłem, ale nie wyobrażam sobie by coś mogło być gorsze od oryginalnego szampana) niż ten francuski syf lol!

ale o co ci chodzi?
dlugi post to go streszczę  jak nie chce Ci sie czytac całości
Indiana napisal ze gdy dowiedzial sie(pisało na UFo) ze Michu zakopal Piotrka (zywego lub martwego )
to zamiast chili w oliwie za 18zeta  kupil Kujawski - ostra papryka w oleju rzepakowym za 5zł
i przepil to wszystko butelką oryginalnego francuskiego szampana za 600 zl

po czym   mocno zniesmaczony stwierdzil ze na UFO połowa UFOkow to hazardziści .......
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:46


a teraz juz na powaznie
odpierdolcie sie od mojego kolegi Micha


Smile Smile

tylko zakldajcie konto bo Indiana ma tysiaka do wplaty i zobaczymy miszczowskie trejdy Antka
i WSZYSTKIM SZCZENY OPADNĄ
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 18:58

ofiary socjalizmu, wszystkim po równo, dla swoich najwięcej:
UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 1671fl5
śmierć dla przeciwników


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 26 Lis 2016, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 19:00

Osły napisał:
Indiana napisał:
Ale Brutus co innego pisać prawdę o wyłudzaniu kasy, można nawet w kółko żeby ostrzec nowych userów a starym przypomnieć, ale przypisywać zabójstwo to ciężki zarzut, i nawet w kategoriach żartu powtarzanego 100 raz nie jest już śmieszne. Słusznie BP zwrócił Ci uwagę, i tyle w temacie.

Gdyby nie te formalności z zakładaniem konta aż mnie świerzbi żeby założyć konto, wpłacić tysiaka i dać Michowi hasła w zarząd na tydzień :lol: Chętnie zobaczę te 500 zeta dzień w dzień z tysiaka na FEUR i FUSD lol!

Ale z drugiej strony, słusznie Osły zauważył, że teraz sobie spokojnie pyka na konikach walutowych, a jak wpadnie Michu z Antkiem i zajumie całą kasę z rynku to trza będzie jak chłop za okopywanie ziemniaków się zabrać a nie elegancko jak szlachcic na koniach zarabiać rendeer

mysle ze znajdzie sie na UFO ktos kto zalozy konto za Ciebie

i uwolni Cie od tych przykrych formalnosci
a Tobie juz wtedy pozostanie tylko wplacenie tysiaka
( pryszcz - tylko  godzina Twojej pracy a jaka zasluga w Niebie )

no to jak UFOki ? POMOZECIE  Indianie i Michowi ??

Jaki Ty jesteś dowcipny. O kuuuwa w każdym poście. Jesteś naćpany ufo crackiem. Zejście to już prosto do trumny.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 19:00

@ Frater

jesteś usatysfakcjonowany moją odpowiedzią
czy była to tylko prowokacja ???
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 19:00

kamikaze napisał:
W nowej administracji USA Polska znajdzie pewnego sojusznika - powiedział PAP William "Bill" Ciosek, doradca prezydenta elekta Donalda Trumpa ds. Polski i Polonii amerykańskiej. Ciosek przewiduje, że pod rządami Trumpa USA staną się najbliższym sojusznikiem Polski. "Trump podziela poglądy rządu polskiego na temat ochrony granic, historii, dziedzictwa, wartości duchowych i religijnych, tożsamości narodowej oraz kultury" - powiedział.

Pytany, czy wobec potencjalnego zagrożenia ze strony Rosji Polska może liczyć na mocniejsze niż dotąd gwarancje bezpieczeństwa ze strony USA, Ciosek odpowiedział: "Oczywiście. Trump będzie taki jak Reagan. Obiecał wzmocnić amerykańską siłę militarną. Wierzy w budowanie pokoju poprzez siłę. Potężna militarnie i gospodarczo Ameryka zagwarantuje bezpieczeństwo także Polsce, Europie Wschodniej i NATO".

Ciosek zwrócił też uwagę, że Trump powiedział polskim przywódcom w Chicago, iż zdecydowanie popiera zniesienie wiz dla Polaków. "Zniesienie wiz musi co prawda zatwierdzić Kongres, ale on (Trump) zaliczył to do priorytetów w ciągu pierwszych stu dni urzędowania. Ponieważ Polska i USA będą za Trumpa bliskimi naturalnymi sprzymierzeńcami, mającymi podobną antyglobalistyczną filozofię, tak że inne postulaty Polaków mają szanse stać się rzeczywistością" - powiedział.

co prawda mialo byc zniesienie wiz w ciagu 2 tygodni Smile
ale i 100 dni warto poczekac
ja zawsze wierzylem w Trumpa ( i w Kukiza ) i nadal wierze

a Ciosek to ten komuch(w sumie nieglupi )co byl w Moskwie ambasadorem czy jakis mlodszy ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 19:02

mariner napisał:
Frater napisał:
mariner napisał:
kamikaze napisał:
inżynier z Afryki Laughing


nie jestem pewien czy wszyscy załapią o co chodzi ????

Prawde mowiac nie zalapalem scratch  ale patrze na malutkim ekraniku, moze dlatego!

mam nadzieję że sobie znowu jaj nie robisz ze mnie
no dobra
otóż ten Murzyn ma w ręku przedłużacz elektryczny a z boku jest rączka do zwijania kabla
chodzi o to że jak tak jak on to robi to kabel się poskręca

a kręcąc bębnem za pomocą rączki zwinie się kabel w try miga

praktyka się kłania
pozdrawiam

i ta odpowiedzią Mariner udowodniles
przewagę  białego inżyniera nad czarnym
lol! lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 26 Lis 2016, 19:06

Osły napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
mariner napisał:
kamikaze napisał:
inżynier z Afryki Laughing


nie jestem pewien czy wszyscy załapią o co chodzi ????

Prawde mowiac nie zalapalem scratch  ale patrze na malutkim ekraniku, moze dlatego!

mam nadzieję że sobie znowu jaj nie robisz ze mnie
no dobra
otóż ten Murzyn ma w ręku przedłużacz elektryczny a z boku jest rączka do zwijania kabla
chodzi o to że jak tak jak on to robi to kabel się poskręca

a kręcąc bębnem za pomocą rączki zwinie się kabel w try miga

praktyka się kłania
pozdrawiam

i ta odpowiedzią Mariner udowodniles
przewagę  białego inżyniera nad czarnym
lol! lol!


w hooja nie leć Mad
u nas takie rzeczy wiedzą młodzi po zawodówce
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend   UFO 26 - 27 11  2016 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 04 2016 r. Weekend
» UFO 14 - 15 05 2016 r. Weekend
» UFO 09 - 10 07 2016 r. Weekend
» UFO 27 - 28 02 2016 r. Weekend
» UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: