Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY

Go down 
+16
kLeszcz
mikoz
Ezet
karnak
wolny login
misiowaty
Laik
forex
Diablo
REALISTA
Kozoyeb
Dave
betonowe_buty
chudy mis
Bankrut
SzFagier
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:03

kaczor napisał:
Bedzie popyt bedzie roslo, nie bedzie popytu-bedzie spadac.

Ale to bylo odkrywcze Laughing

A mnei ciagle zastanawia umacniająca sie zlotowka, czyzby po zwyciestwie PO inwestorzy dlugoterminowi sie rzucili do kupowania gruntow i budowy fabryk czy tez dluga kolumna czarnych wolg zmierza do Warszawy...
u nas często rosnie bez popytu Laughing
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: wska   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:05

tylko, ze wczesniej nastapilo przebicie linii trendu a na kontraktach utrzymanie sie cen w kanale (dywergencja-wskaznik nie potwierdza ruchu cen):

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 ScreenShot033.bmp_386071[b]


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 28 Paź 2007, 13:16, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:11

re Bakrut

To by byl target kolo 4200, ale nie wiadomo czy bedzie trzeci szczyt.Sprawdzilem jeszcze OBV ktory pokazuje zaleznosc wzrostu i wolumenu i ten jest jednoznacznie byczy.
UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Fw20_o10

Rosnacy OBV pokauzje wiekszy wolumen przy wzrostach niż spadkach,jak to napisal kiedys Alexander Ender "cena jest chwilowym konsensusem wartosci natomiast wolumen okresla emocje jakim ulegaja uczestnicy rynku".Coz ale tutaj wolumen jest zgodny z cenami, wiec up.

re trejder sluszna uwaga tez to zauważyłem, dlatego pisalem o dywergencji

To sa wazne wskazniki bo pokazuja cos wiecej nzi tylko zachowanie cen (co robia "zwykle" wskazniki typu MACD czy RSI).


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 28 Paź 2007, 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:13

mam depo uzupełnione do 4200. czy FED obniży czy nie obniży to i tak w listopadzie już nie będzie za bardzo pod co grać. Jeżeli debil teraz obniży to moim zdaniem staje w tym momencie pod ścianą. Ropka zapierdala do góry, my tego nie odczuwamy bo zyla się umacnia, ale hamburgerożerca jak np. zarabiał 3000 $ tak zarabia 3000$ a na wachę musi płacić procentowo więcej przy stałym dochodzie ( jak ma jeszcze kredycik hipoteczny, a ma bo tam to ma każdy Laughing to ło matko!!!)
pozdrowionko Wink
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:17

kaczor napisał:
re Bakrut

To by byl target kolo 4200, ale nie wiadomo czy bedzie trzeci szczyt.Sprawdzilem jeszcze OBV ktory pokazuje zaleznosc wzrostu i wolumenu i ten jest jednoznacznie byczy.
UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Fw20_o10

Rosnacy OBV pokauzje wiekszy wolumen przy wzrostach niż spadkach,jak to napisal kiedys Alexander Ender "cena jest chwilowym konsensusem wartosci natomiast wolumen okresla emocje jakim ulegaja uczestnicy rynku".Coz ale tutaj wolumen jest zgodny z cenami, wiec up.

re trejder sluszna uwaga tez to zauważyłem, dlatego pisalem o dywergencji

To sa wazne wskazniki bo pokazuja cos wiecej nzi tylko zachowanie cen (co robia "zwykle" wskazniki typu MACD czy RSI).
to wszystko co piszesz to pełna zgoda, sęk w tym że to działa na głębokich i dojrzałych rynkach. Jeżeli spora część obrotów jest robiona transakcjami krossowymi umówionymi, to zaciemnia to obraz sytuacji. Specyfika giepewu sprawia, że wiele narzędzi sprawdzających się na innych rynkjach u nas może wprowadzić w maliny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:22

re realista
Zgadzam sie dlatego to takei wrozenei z fusow,ale ja to lubie.Wykresy i liczby mnie kreca;) Jak ktos sie interesuej walutami to polecam gpb/pln,nasi rodacy w Anglii nawet nie wiedza jak ich zarobki relatywnei maleja w stosunku do cen w Polsce.Jebie sie ten funt ,jebie w dol i konca nie widac Laughing

usd/pln przebilismy dolna bande kanalu spadkowego uformowanego od poczatku wrzesnia,az sie boje pomyslec jaki jest target docelowy affraid

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Usd_pl10
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:35

a tymczasem w izraelu...

TA25 +2,2%...

starsi bracia w wierze korbią aż miło...


kurde balans co z moim i-C&H na DJIA???? affraid
chyba że to wytryski przed FED-em i ogólnoświatową zwałą...
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:39

trejder napisał:
tylko, ze wczesniej nastapilo przebicie linii trendu a na kontraktach utrzymanie sie cen w kanale (dywergencja-wskaznik nie potwierdza ruchu cen):

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 ScreenShot033.bmp_386071[b]

Hm w sumie gdyby ktos zlozyl zlecenie pod to przebicie linii trendu to bylo do wziecia kolo 100 punktow(licze realistycznie bo max bylo wiecej ale wiadomo ze max sie nie da) tym bardziej ze piekne doji sie uformowalo dzien wczesniej i mzona bylo zaryzykowac z jakims w miare ciasnym stopem.Musze posiedziec nad tym wiecej i zobaczyc jak to sie historycznie formowalo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:56

kaczor napisał:
re realista
Zgadzam sie dlatego to takei wrozenei z fusow,ale ja to lubie.Wykresy i liczby mnie kreca;) Jak ktos sie interesuej walutami to polecam gpb/pln,nasi rodacy w Anglii nawet nie wiedza jak ich zarobki relatywnei maleja w stosunku do cen w Polsce.Jebie sie ten funt ,jebie w dol i konca nie widac Laughing

usd/pln przebilismy dolna bande kanalu spadkowego uformowanego od poczatku wrzesnia,az sie boje pomyslec jaki jest target docelowy affraid

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Usd_pl10
Tu sie nie ma co bać tylko śmiało można powiedzieć ,ze to może być nawet 1,5zlp za USD(moze,ale nie musi) ,a co zaś do funta to zawsze miał korelację z USD zakładam ,że nawet 2zlp mozemy zachaczyć na USD do konca 2008roku ,Euro po 3zlp ,a dalej to bedzie strach w oczach...no i Balcerowicz musi wrócić lol!
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: .   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 13:58

rzucilem okiem i widze, ze w lipcu przelamanie linii sie sprawdzilo, czasem moze wrocic ale to nie regula. mozesz wrzucic dluzszy okres to bedzie widac.

wobec danych do tej pory oczekiwania w USA na obnizke stop sa:
1) 100 % ze bedzie -0,25 pkt
2) ponizej 20% ze bedzie -0,50 pkt.

Jeszcze w srode dane przed FED:
13:15 USA Raport ADP o zmianie zatrudnienia w sektorze prywatnym
13:30 USA PKB – dane wstępne; ECI (indeks kosztów zatrudnienia) itd

Czwartek:
13:30 USA Przychody Amerykanów
15:00 USA Publikowany przez NAR (stowarzyszenie pośredników) Indeks podpisanych umów kupna domów na rynku wtórnym


Piatek:13:30
USA Miesięczny raport z rynku pracy


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 28 Paź 2007, 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
wolny login

wolny login


Liczba postów : 1382
Location : nearby stolyca
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:00

REALISTA napisał:
mam depo uzupełnione do 4200. czy FED obniży czy nie obniży to i tak w listopadzie już nie będzie za bardzo pod co grać. Jeżeli debil teraz obniży to moim zdaniem staje w tym momencie pod ścianą. Ropka zapierdala do góry, my tego nie odczuwamy bo zyla się umacnia, ale hamburgerożerca jak np. zarabiał 3000 $ tak zarabia 3000$ a na wachę musi płacić procentowo więcej przy stałym dochodzie ( jak ma jeszcze kredycik hipoteczny, a ma bo tam to ma każdy Laughing to ło matko!!!)
pozdrowionko Wink

mimo, że uważam sytuację w us za coraz bardziej groźną (przynajmniej dla us) to myślę, że jeszcze pójdziemy w górę. bujanie się przy szczytach ośmiela misie, które są coraz bardziej pewne swego i co za tym idzie stawiają na to pieniądze. i podejrzewam, że grubasy to wykorzystają. dla zagranicy przy stabilizacji indexu osłabianiuesię dolara powoduje, że mimo wszystko wartość posiadanych przez nich papierów w dolarach rośnie. wszyscy oczekują załamania i to jest raczej argument przeciw spadkom. powodów na korzyść misi nie brakuje a jednak to rogacze kontrolują sytuację. ciągle ostatnio obserwowane szczały z nikąd jednoznacznie wskazują kierunek. nikt nie pakuje tak bezczelnie eLek nie będąc pewnym rozwoju sytuacji. przewiduję, że w najbliższych dniach padnie rekord na w20 a gdy misie uwierzą, że to już szczyt to grubasy go poprawią grzebiąc miśki dokumentnie. dopiero odłącznie grubasom dopływu kapitału spowoduje, że powiedzą dosyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: ofe   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:03

grubasom odłaczy dopływ kasy dopiero 1.wieksza emigracja młodych 2.pierwsze znaczące wypłaty z OFE 3.no i oczywiście stagnacja(trend boczny) lub bessa (ale na razie nic na to nie wskazuje)
Powrót do góry Go down
wolny login

wolny login


Liczba postów : 1382
Location : nearby stolyca
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:14

Allach napisał:
grubasom odłaczy dopływ kasy dopiero 1.wieksza emigracja młodych 2.pierwsze znaczące wypłaty z OFE 3.no i oczywiście stagnacja(trend boczny) lub bessa (ale na razie nic na to nie wskazuje)

na obecnym etapie nie wydaje mi się, że dla grubasów core business to kasowy a raczej terminowy. dlatego dopływ kapitału rozumiem w sensie uporczywego wchodzenie w eSki. to, że ogon merda psem jest dla mnie bezsprzeczne. brak dopływu kasy na kasowy w dłuższym terminie bedzie prowadziło do bessy (lub jak kto woli korekty najwyższego rzędu trendu wzrostowego) no ale dla lewarowców trafne przepowiedzenie poziomów w długim terminie jest bezużyteczne jeżeli po drodze zdarzają się sprinty +-10% w ciągu kilku dni. wtedy można się czuć co najwyżej moralnym zwycięzcą z pustym depo. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:20

wolny login napisał:
Allach napisał:
grubasom odłaczy dopływ kasy dopiero 1.wieksza emigracja młodych 2.pierwsze znaczące wypłaty z OFE 3.no i oczywiście stagnacja(trend boczny) lub bessa (ale na razie nic na to nie wskazuje)

na obecnym etapie nie wydaje mi się, że dla grubasów core business to kasowy a raczej terminowy. dlatego dopływ kapitału rozumiem w sensie uporczywego wchodzenie w eSki. to, że ogon merda psem jest dla mnie bezsprzeczne. brak dopływu kasy na kasowy w dłuższym terminie bedzie prowadziło do bessy (lub jak kto woli korekty najwyższego rzędu trendu wzrostowego) no ale dla lewarowców trafne przepowiedzenie poziomów w długim terminie jest bezużyteczne jeżeli po drodze zdarzają się sprinty +-10% w ciągu kilku dni. wtedy można się czuć co najwyżej moralnym zwycięzcą z pustym depo. Crying or Very sad
myślę że na misiach już jest bessa. ten segment nie moż sie podnieść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:23

REALISTA napisał:
wolny login napisał:
Allach napisał:
grubasom odłaczy dopływ kasy dopiero 1.wieksza emigracja młodych 2.pierwsze znaczące wypłaty z OFE 3.no i oczywiście stagnacja(trend boczny) lub bessa (ale na razie nic na to nie wskazuje)

na obecnym etapie nie wydaje mi się, że dla grubasów core business to kasowy a raczej terminowy. dlatego dopływ kapitału rozumiem w sensie uporczywego wchodzenie w eSki. to, że ogon merda psem jest dla mnie bezsprzeczne. brak dopływu kasy na kasowy w dłuższym terminie bedzie prowadziło do bessy (lub jak kto woli korekty najwyższego rzędu trendu wzrostowego) no ale dla lewarowców trafne przepowiedzenie poziomów w długim terminie jest bezużyteczne jeżeli po drodze zdarzają się sprinty +-10% w ciągu kilku dni. wtedy można się czuć co najwyżej moralnym zwycięzcą z pustym depo. Crying or Very sad
myślę że na misiach już jest bessa. ten segment nie moż sie podnieść.

Bo byl przegrzany strasznie, i bardzo dobrze niech sie troche schlodzi, niech spolki popracuja i wykaza sie zyskami.Jak na takie stopy wzrostu jakie tam byly to i tak te spadki ktore byly to niski wymiar kary

Mialem jakis czas temu klienta, ktory stracil w funduszu malych i srednich spolek 35% kapitalu od lipca do konca sierpnai chyba Laughing Wyobrazacie to sobie, straty jak na terminowym normalnie Laughing Przyszedl cos do mnie uratowac i ustalilismy co ma zrobic, ale olal to i powiedzial, ze "poczeka az odrobi".To sie nazywa zarzadzanie kapitalem,kontrola ryzyka i wiara w przyszlosc!


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 28 Paź 2007, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:24

REALISTA napisał:
wolny login napisał:
Allach napisał:
grubasom odłaczy dopływ kasy dopiero 1.wieksza emigracja młodych 2.pierwsze znaczące wypłaty z OFE 3.no i oczywiście stagnacja(trend boczny) lub bessa (ale na razie nic na to nie wskazuje)

na obecnym etapie nie wydaje mi się, że dla grubasów core business to kasowy a raczej terminowy. dlatego dopływ kapitału rozumiem w sensie uporczywego wchodzenie w eSki. to, że ogon merda psem jest dla mnie bezsprzeczne. brak dopływu kasy na kasowy w dłuższym terminie bedzie prowadziło do bessy (lub jak kto woli korekty najwyższego rzędu trendu wzrostowego) no ale dla lewarowców trafne przepowiedzenie poziomów w długim terminie jest bezużyteczne jeżeli po drodze zdarzają się sprinty +-10% w ciągu kilku dni. wtedy można się czuć co najwyżej moralnym zwycięzcą z pustym depo. Crying or Very sad
myślę że na misiach już jest bessa. ten segment nie moż sie podnieść.
no to widać gołym okiem Sad ale cóż jak to mówia co nas nie zabije to Nas wzmocni lol!
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Nadal L   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 14:55

Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:10

karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr

A skąd taki wniosek, że nadal obowiązuje L???
Zależy od systemu np.: patrz Bankier Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:22

coz jakby nie patrzec to od 16 sierpnai trzymanie L bylo na pewno lepsza strategia niz trzymanie s Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:26

karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr
dlaczego uważasz że coraz większy pesymizm? pesymistą to jest allach, andre , szfagier i ja. Rynek wprost przeciwnie - optymizm, optymizm i jeszcze raz optymizm. Mimo wielu czynników , które jeszcze dwa lata temu spowodowały by krach ( np. cena ropy) dziś te czynniki są wręcz motorem wzrostów!!! Panuje ślepa i bezkrytyczna wiara w moc ozdrowieńczą Bena i jego obniżki ( obniżek? ) stóp %. Rynki nie widzą zagrożen a widzą tylko to co chcą widzieć i słyszą co chcą słyszeć. Moim zdaniem to jest optymizm z nie pesymizm scratch
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:35

REALISTA napisał:
karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr
dlaczego uważasz że coraz większy pesymizm? pesymistą to jest allach, andre , szfagier i ja. scratch

i ja lol! lol! lol!

i tak się przy okazji zastanawiam co będzie po środzie ?

ps. dzięki chłopaki za pomoc. właśnie testuje demo na bossie i zaczyna mi się podobac. CDMnet to jednak szmelc. Nie dośc, że drogi do i sam rachunek użytkowo zupełnie do doooopy.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 28 Paź 2007, 15:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:41

kaczor napisał:
coz jakby nie patrzec to od 16 sierpnai trzymanie L bylo na pewno lepsza strategia niz trzymanie s Laughing
Na podstawie danych historycznych tak ale co do danych przyszłych też?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:44

Dave napisał:
REALISTA napisał:
karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr
dlaczego uważasz że coraz większy pesymizm? pesymistą to jest allach, andre , szfagier i ja. scratch

i ja lol! lol! lol!

i tak się przy okazji zastanawiam co będzie po środzie ?
przepraszam jeżeli kogoś pominąłem Laughing w zasadzie ja jestem optymistą i facetem życzliwie nastawionym do ludzi ( nie lubię buraków i bufonów) ale jestem również REALISTĄ Wink
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:53

ezet81 napisał:
karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr

A skąd taki wniosek, że nadal obowiązuje L???
Zależy od systemu np.: patrz Bankier Very Happy
U mnie obowiązuje L, a wniosek z mojej analizy MPAS.
Pozdr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:56

michal napisał:
kaczor napisał:
coz jakby nie patrzec to od 16 sierpnai trzymanie L bylo na pewno lepsza strategia niz trzymanie s Laughing
Na podstawie danych historycznych tak ale co do danych przyszłych też?

A znasz juz przyszle dane?Mi sie jeszcze nie udalo takiej bieglosci osiagnac Laughing
Powrót do góry Go down
mikoz

mikoz


Liczba postów : 43
Registration date : 18/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 15:58

REALISTA napisał:
karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr
dlaczego uważasz że coraz większy pesymizm? pesymistą to jest allach, andre , szfagier i ja. Rynek wprost przeciwnie - optymizm, optymizm i jeszcze raz optymizm. Mimo wielu czynników , które jeszcze dwa lata temu spowodowały by krach ( np. cena ropy) dziś te czynniki są wręcz motorem wzrostów!!! Panuje ślepa i bezkrytyczna wiara w moc ozdrowieńczą Bena i jego obniżki ( obniżek? ) stóp %. Rynki nie widzą zagrożen a widzą tylko to co chcą widzieć i słyszą co chcą słyszeć. Moim zdaniem to jest optymizm z nie pesymizm scratch

Najlepiej optymizm ósiaków widać na wykresie WIG20 w $
http://stooq.pl/q/?s=wig20usd&d=20071026
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 16:00

kaczor napisał:
michal napisał:
kaczor napisał:
coz jakby nie patrzec to od 16 sierpnai trzymanie L bylo na pewno lepsza strategia niz trzymanie s Laughing
Na podstawie danych historycznych tak ale co do danych przyszłych też?

A znasz juz przyszle dane?Mi sie jeszcze nie udalo takiej bieglosci osiagnac Laughing
16 sierpnia też byłeś pewien lll?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 16:07

karnak napisał:
ezet81 napisał:
karnak napisał:
Przypominam, że nadal obowiązuje L i nie pękać. Coraz większy pesymizm to i coraz większe szanse na pokonanie szczytów. A jeśli nie to zmienię pozycję (jak wygeneruje to AT).
To jest mój pogląd, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
Pozdr

A skąd taki wniosek, że nadal obowiązuje L???
Zależy od systemu np.: patrz Bankier Very Happy
U mnie obowiązuje L, a wniosek z mojej analizy MPAS.
Pozdr
Zgadzam się z Tobą że rynek chce iść do góry. Idzie do góry po ścianie strachu, chciwości i głupoty. Rozum na giełdach już dawno nie jest w cenie. Demonstracyjne olewanie ostrzeżeń że strefy makroekonomii odbije się boleśnie na posiadaczach akcji. To L obowiązuje, ale jak przestaniwe obowiązywać to zanim system czy AT da o tym znać to może być za póżno.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 16:10

na dolarze byla wieloletnia hossa a teraz wieloletnia bessa. niezla masakra affraid pale . ciekawe jakie warunki musza byc spelnione, zeby ten trend sie odwrocil. moze postraszenie spekulantow. koniec hossy na dolarze to pekniecie banki internetowej w USA 2000.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 EmptyNie 28 Paź 2007, 16:18

michal napisał:
kaczor napisał:
michal napisał:
kaczor napisał:
coz jakby nie patrzec to od 16 sierpnai trzymanie L bylo na pewno lepsza strategia niz trzymanie s Laughing
Na podstawie danych historycznych tak ale co do danych przyszłych też?

A znasz juz przyszle dane?Mi sie jeszcze nie udalo takiej bieglosci osiagnac Laughing
16 sierpnia też byłeś pewien lll?

zawsze masz wieloletni trend jako argument, trendy sie nei odwracaja ot tak sobie i to nei jest tak ze masz 50% na to ze bedzie rosnac i 50% ze bedzie spadac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY   UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 17.11.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 19.07.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 03.11.2007 WEEKENDOWY
» 08.12.2007 - WEEKENDOWY
» UFO - 24.11.2007 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: