Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend

Go down 
+25
betonowe_buty
Małolat
Matka Dave'a
MoralnyNiepokój
Diablo
rostar
Kazik
Zygmunt de Bill
gumbas
Cris
kaczor
mariner
Generał
delphia
SYLWESTER
Dave
Indiana
REALISTA
dex
Reser
zibi
kamikaze
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
dziadek
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:21

wy naprawdę to lubicie Shocked
od tego wpisu kończymy tematy polityczno - muzułmańskie.

będą bany.
żółta
Dave
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:23

Dave napisał:
wy naprawdę to lubicie.
od tego wpisu kończymy tematy polityczno - muzułmańskie.

będą bany.
żółta
Dave



jest weekend i jest wg regulaminu zezwolenie na lzunia rozmowe nie tylko o rynkach - jesli tego nie rozumiesz to wrroc jak bedzie otwierany watek na poniedzialetk

a teraz idz sobie usiadz przed tv i odpocznij bo ci mozg wybuchnie zaraz od czytania forum Shocked
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:25

Kaczor - muszę przyznać, że sam osobiście nie spotkałem się z żadną przemocą od Arabów(na ich terenie, co bardzo ważne!), co więcej z moich wyjazdów do krajów arabskich zapamiętałem ich jako bardzo przyjaźnie nastawionych ludzi, mogliśmy swobodnie spacerować w środku nocy po palestyńskich dzielnicach, tubylcy nas pozdrawiali, było miło i nie czuliśmy żadnego zagrożenia.
Raz nawet bardzo mi pomogli - wkopałem się totalnie, wypożyczonym samochodem źle skręciłem o 2 w nocy w bardzo stromą, szeroką na lusterka i bardzo krętą uliczkę w Nazarecie (strefa palestyńska), i co gorsza jak się okazało na końcu ślepą. Nie za bardzo potrafiłem wycofać się w tak ekstremalnych warunkach, ale od razu mój problem dostrzegła grupka Palestyńczyków, podszedł chłopak, przedstawił się jako miejscowy zaprawiony w takich manewrach i rzeczywiście bez problemu wycofał.

Inna sprawa, że tydzień po moim wyjeździe w tym samym mieście Palestyńczycy zgwałcili i zamordowali polską turystkę, z tego co pamiętam 18-to letnią, dopiero rozpoczynającą życie....

Jednak fakt ciepłego przyjęcia nas - obcych w ich kraju tłumaczą zwyczaje nakazujące gościnę i uczynność dla przyjezdnych. Ci sami ludzie zupełnie inaczej zachowują się we własnych krajach, a inaczej w obcych. Często bywam na imprezach w Krakowie, i widzę jak zachowują się Brytyjczycy - ciekawi mnie, czy u siebie również takie bydło odstawiają...

Moją wiedzę o przemocy muzułmanów w krajach unijnych czerpię zarówno z takich opracowań jak cytowany wyżej raport szwedzkiej policji, opowieści znajomych wracających z różnych krajów czy pracujących na stałe za granicą. Jest masa filmów na Youtube z różnych islamskich demonstracji, pooglądaj sobie i szczerze odpowiedz czy chciałbyś takie sceny widzieć w Polsce. Ja za żadną cenę się nie zgadzam na wpuszczenie chociaż jednego muzułmańskiego uchodźcy do Polski, bo widzę (fakt że nie bezpośrednio, ale przez portale internetowe i relacje znajomych) w co się wpakowały kraje zachodnie. Najgorzej jest właśnie w przytaczanej Szwecji, tam już są dzielnice gdzie w ogóle nie sięga władza państwowa, to już to jakiś horror jest...

Realne pytanie brzmi - czy oni pierwsi zaczną nas wyrzynać, czy uda się wcześniej w miarę pokojowo zdelegalizować islam w Europie pod karą pozbawienia obywatelstwa i wywiezienia do Afryki bez prawa powrotu.

Dobra, Dave się wkurza to trzeba jakąś giełdową wstawkę zrobić lol!

Mariner - BP na pierwszym wykresie pokazał(a?), że wyklarował się mały, stabilny ruch wzrostowy - można było narysować dolną linię tego trendu, tyle że zasięg od dołka wyniósł już dolną przepisową wartość (200 pkt), co zwykle oznacza zwrot w drugą stronę, czyli dalsze spadki. Dodatkowo rzadko się zdarza, żeby rynek zawrócił ot tak sobie, zwykle występuje formacja odwrócenia trendu czyli podwójne dno. To wszystko razem wzięte, plus sprawdzające się niezawodnie od 30 lat dni Szmity pozwala sądzić, że czeka nas dość spory ruch powrotny, przynajmniej w okolice 2000 - czy 2100. I dopiero potem powolutku zaczniemy iść w górę.
Drugi wykres BP pokazuje, że moja taktyka "dobieraj L jak krew się leje" czasem wymaga sporego depo, bo scenariusz gdy zobaczymy poziomy 1000+ wcale nie jest nieprawdopodobny.


Ostatnio zmieniony przez Indiana dnia Sob 19 Wrz 2015, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:26

4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:28

Cris napisał:
delphia napisał:
w poniedziałek okaże się czy piątkowe spadki to była już reakcja na FED czy też dopiero ją zobaczymy. Wg mnie FED traci wiarygodność i wielu inwestorów się tego obawia. Uzasadnianie braku zapowiadanej podwyżki szokami podażowymi (ceny ropy, czy sytuacja w Chinach) to zaprzeczenie stabilnej polityki pieniężnej. Skutek może być taki że w przypadku gwałtownego ruchu cen ropy w drugą stronę FED będzie musiał dokonywać skokowych podwyżek.

Jeśli ma spadać to przydałaby się luka w dół i szybki ruch do sierpniowych dołków.

Na tapetę wraca też inny temat - brak porozumienia w sprawie budżetu w USA mimo zbliżającej się daty 01.10.2015. Biorąc pod uwagę to że Republikanie walczą z Obamą o ratyfikację układu z Iranem mogą użyć tej "broni".

Witam,
Fed nie straci wiarygodności ponieważ "kręci" największą kasą na Ziemi i wszyscy będą obserwować ruch tej kasy.
Co do podwyżki stóp to jeszcze długo nie.
Ciężko jednym zdaniem, więc:

http://independenttrader.pl/335,dolar_-_kupowac_czy_uciekac.html
Wszystko się wyjaśniło w jednym zdaniu: nie znam się na analizie techniczne i poprosiłem o to kolegę. Najtęższe umysły oraz dostęp do wswzystkich dancych plus kalkulatory nie okresliłyby kierunku. Trzeba patrzeć na wykres , cena może się rozmijać z analizą fundamentalną w przedziale roku??? albo w ogóle się nie zgadzać bo zarabiać mają banki inwestycyjne a nie tęgie głowy. Jest zasada że największy odpał idzie pod koniec trendu. Na dolarze jest już wysoko ale jak pójdzie ruch w górę to będzie bardzo dynamiczny, i po 5 zł będzie normalnie. Wielu mówi że jak ogłoszą pierwszą podwyżkę stóp to dolar zacznie się osłabiać i ja to podzielam. Taki stan, że spodziewana jest podwyżka ale stopy pozostają bez zmian według mnie jest bardzo korzystny na ostatnią falę wzrostową w stylu sky is the limit, zjedz hamburgera i zapij colą. albino
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:31

Generał napisał:
4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.



luźniejszą tak

chamską i przekraczającą granice już nie !
i na to radzę uważać.

ale oki,
jest łykend. od poniedziałku polityka będzie banowana.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:33

Dave napisał:
Generał napisał:
4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.



luźniejszą tak

chamską i przekraczającą granice już nie !
i na to radzę uważać.

ale oki,
jest łykend. od poniedziałku polityka będzie banowana.

jakis konsensus jest..ale jeszcze popracujemy nad tym Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30153
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:36

Generał napisał:
Dave napisał:
wy naprawdę to lubicie.
od tego wpisu kończymy tematy polityczno - muzułmańskie.

będą bany.
żółta
Dave



jest weekend i jest wg regulaminu zezwolenie na lzunia rozmowe nie tylko o rynkach - jesli tego nie rozumiesz to wrroc jak bedzie otwierany watek na poniedzialetk

a teraz idz sobie usiadz przed tv i odpocznij bo ci mozg wybuchnie zaraz od czytania forum Shocked

taki jeden gościu mówił ,że facetowi jak nie staje to bierze się za hodowlę koni
ale widze że jest wyjątek i inna droga - sprzątanie Very Happy Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:37

Na Tvn-biznes jest ponad 50% o polityce i uchodźcach....
... to czy mogę to oglądać ? scratch
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:39

temat- dobrobyt w Polsce

faktem jest że mamy zajebiste stadiony
aqaparki i pseudo-autostrady
na tych wszystkich inwestycjach jedni zarobili krocie a inni zbankrutowali
wg mnie były przekręty

teraz jest dla jednych dobrze
ale nikt nie pamięta o zwykłych szarych ludziach
starych
którzy przez te zmiany umarli w biedzie i zapomnieniu
pomimo że pracowali uczciwie w czasach PRL nawet nie będąc w partii

przywódcy "Solidarności" wydymali szaraków
teraz piastują wysokie stanowiska za zajebiste pensje
ale zapomnieli o idei- a może nie zapomnieli bo taki był ich cel

wyprzedzając- zaraz dostanę zjebkę zem lewak
a mi chodzi o to że ci co kierowali Transformacją nie mieli na myśli dobro całego narodu ale tylko swoje

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30153
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 20:48

SYLWESTER napisał:
Na Tvn-biznes jest ponad 50% o polityce i uchodźcach....
... to czy mogę to oglądać ? scratch

pytanie jest proste
czy lepiej wyjebać 2-3 persony i zostawić cała resztę , czy zostawić cała resztę i wyjebać 2-3 persony Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:14

JUŻ NIC NIE ROZUMIEM, TZN, MAM JEBAĆ BEŻOWYCH, CZY ICH KOCHAĆ ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44161
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:18

To teraz za takie słowo jak "chuj", "dupa", "kurwa" etc. można dostać bana ? What a Face
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:21

Indiana napisał:
Kaczor - muszę przyznać, że sam osobiście nie spotkałem się z żadną przemocą od Arabów(na ich terenie, co bardzo ważne!), co więcej z moich wyjazdów do krajów arabskich zapamiętałem ich jako bardzo przyjaźnie nastawionych ludzi, mogliśmy swobodnie spacerować w środku nocy po palestyńskich dzielnicach, tubylcy nas pozdrawiali, było miło i nie czuliśmy żadnego zagrożenia.
Raz nawet bardzo mi pomogli - wkopałem się totalnie, wypożyczonym samochodem źle skręciłem o 2 w nocy w bardzo stromą, szeroką na lusterka i bardzo krętą uliczkę w Nazarecie (strefa palestyńska), i co gorsza jak się okazało na końcu ślepą. Nie za bardzo potrafiłem wycofać się w tak ekstremalnych warunkach, ale od razu mój problem dostrzegła grupka Palestyńczyków, podszedł chłopak, przedstawił się jako miejscowy zaprawiony w takich manewrach i rzeczywiście bez problemu wycofał.

Inna sprawa, że tydzień po moim wyjeździe w tym samym mieście Palestyńczycy zgwałcili i zamordowali polską turystkę, z tego co pamiętam 18-to letnią, dopiero rozpoczynającą życie....

Jednak fakt ciepłego przyjęcia nas - obcych w ich kraju tłumaczą zwyczaje nakazujące gościnę i uczynność dla przyjezdnych. Ci sami ludzie zupełnie inaczej zachowują się we własnych krajach, a inaczej w obcych. Często bywam na imprezach w Krakowie, i widzę jak zachowują się Brytyjczycy - ciekawi mnie, czy u siebie również takie bydło odstawiają...

Moją wiedzę o przemocy muzułmanów w krajach unijnych czerpię zarówno z takich opracowań jak cytowany wyżej raport szwedzkiej policji, opowieści znajomych wracających z różnych krajów czy pracujących na stałe za granicą. Jest masa filmów na Youtube z różnych islamskich demonstracji, pooglądaj sobie i szczerze odpowiedz czy chciałbyś takie sceny widzieć w Polsce. Ja za żadną cenę się nie zgadzam na wpuszczenie chociaż jednego muzułmańskiego uchodźcy do Polski, bo widzę (fakt że nie bezpośrednio, ale przez portale internetowe i relacje znajomych) w co się wpakowały kraje zachodnie. Najgorzej jest właśnie w przytaczanej Szwecji, tam już są dzielnice gdzie w ogóle nie sięga władza państwowa, to już to jakiś horror jest...

Realne pytanie brzmi - czy oni pierwsi zaczną nas wyrzynać, czy uda się wcześniej w miarę pokojowo zdelegalizować islam w Europie pod karą pozbawienia obywatelstwa i wywiezienia do Afryki bez prawa powrotu.

Dobra, Dave się wkurza to trzeba jakąś giełdową wstawkę zrobić lol!

Mariner - BP na pierwszym wykresie pokazał(a?), że wyklarował się mały, stabilny ruch wzrostowy - można było narysować dolną linię tego trendu, tyle że zasięg od dołka wyniósł już dolną przepisową wartość (200 pkt), co zwykle oznacza zwrot w drugą stronę, czyli dalsze spadki. Dodatkowo rzadko się zdarza, żeby rynek zawrócił ot tak sobie, zwykle występuje formacja odwrócenia trendu czyli podwójne dno. To wszystko razem wzięte, plus sprawdzające się niezawodnie od 30 lat dni Szmity pozwala sądzić, że czeka nas dość spory ruch powrotny, przynajmniej w okolice 2000 - czy 2100. I dopiero potem powolutku zaczniemy iść w górę.
Drugi wykres BP pokazuje, że moja taktyka "dobieraj L jak krew się leje" czasem wymaga sporego depo, bo scenariusz gdy zobaczymy poziomy 1000+ wcale nie jest nieprawdopodobny.

swego czasu wkleiłem jak widzi SP gość z Hameryki
i to był wykres sprzeczny z opinią Dex'a że już wyżej za jego życia nie będzie

ostatnio pojawił się EX i napisał o bolesnej korekcie a potem 3500 na SP
Opcjo to żle zrozumiał i się naśmiał
a może to ja żle zrozumiałem że korekta przed nami a dopiero póżniej hossa
a czy nasz rynek pójdzie inaczej ?????
no nic- ostatnio mało piszę bo mało gram i jestem zakręcony jak słoik dżemu
dostałem wpierdol a i ostatnie porządki na forum nie do końca mi pasują

pozdrawiam

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:27

Jak to pójdzie to jak zwykle nikt nie wie, ale jeśli pojawi się druga nóżka i to najlepiej na spadku >-4% to warto załadować L i ręce pod tyłek na pół roku albo i lepiej. Po co się męczyć w wyłapywanie po 10pkt, i zaraz wtapianie po 20 lol! , jak można załapać dobre kilkaset i to nic nie robiąc?
A jak się zdupczy poniżej pierwszej nóżki - no cóż, poczekać z tydzień i pozamykać ze stratą.

Życzę Dexowi dużo zdrowia i długiego życia, ale też niby dlaczego nie mieliby zrobić nowych szczytów w jakiejś tam rocznej czy dwuletniej perspektywie? Kasy mają w cholerę, pompują bez opamiętania i wesoło sobie pompują banieczki. To nie klasa średnia w Chinach, która wtapia oszczędności całego życia, to banda dużych banków bawiących się za cudze, po spadkach trzeba rynek podnieść za ryj żeby ożenić towar górce, co za interes oddawać w dołku? Po to są dołki i kryzysy, żeby odebrać towar od nas leszczy i opchnąć z powrotem na szczycie.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:49

Indiana napisał:
Kaczor - muszę przyznać, że sam osobiście nie spotkałem się z żadną przemocą od Arabów(na ich terenie, co bardzo ważne!), co więcej z moich wyjazdów do krajów arabskich zapamiętałem ich jako bardzo przyjaźnie nastawionych ludzi, mogliśmy swobodnie spacerować w środku nocy po palestyńskich dzielnicach, tubylcy nas pozdrawiali, było miło i nie czuliśmy żadnego zagrożenia.
Raz nawet bardzo mi pomogli - wkopałem się totalnie, wypożyczonym samochodem źle skręciłem o 2 w nocy w bardzo stromą, szeroką na lusterka i bardzo krętą uliczkę w Nazarecie (strefa palestyńska), i co gorsza jak się okazało na końcu ślepą. Nie za bardzo potrafiłem wycofać się w tak ekstremalnych warunkach, ale od razu mój problem dostrzegła grupka Palestyńczyków, podszedł chłopak, przedstawił się jako miejscowy zaprawiony w takich manewrach i rzeczywiście bez problemu wycofał.

Inna sprawa, że tydzień po moim wyjeździe w tym samym mieście Palestyńczycy zgwałcili i zamordowali polską turystkę, z tego co pamiętam 18-to letnią, dopiero rozpoczynającą życie....

Jednak fakt ciepłego przyjęcia nas - obcych w ich kraju tłumaczą zwyczaje nakazujące gościnę i uczynność dla przyjezdnych. Ci sami ludzie zupełnie inaczej zachowują się we własnych krajach, a inaczej w obcych. Często bywam na imprezach w Krakowie, i widzę jak zachowują się Brytyjczycy - ciekawi mnie, czy u siebie również takie bydło odstawiają...

Moją wiedzę o przemocy muzułmanów w krajach unijnych czerpię zarówno z takich opracowań jak cytowany wyżej raport szwedzkiej policji, opowieści znajomych wracających z różnych krajów czy pracujących na stałe za granicą. Jest masa filmów na Youtube z różnych islamskich demonstracji, pooglądaj sobie i szczerze odpowiedz czy chciałbyś takie sceny widzieć w Polsce. Ja za żadną cenę się nie zgadzam na wpuszczenie chociaż jednego muzułmańskiego uchodźcy do Polski, bo widzę (fakt że nie bezpośrednio, ale przez portale internetowe i relacje znajomych) w co się wpakowały kraje zachodnie. Najgorzej jest właśnie w przytaczanej Szwecji, tam już są dzielnice gdzie w ogóle nie sięga władza państwowa, to już to jakiś horror jest...

Realne pytanie brzmi - czy oni pierwsi zaczną nas wyrzynać, czy uda się wcześniej w miarę pokojowo zdelegalizować islam w Europie pod karą pozbawienia obywatelstwa i wywiezienia do Afryki bez prawa powrotu.

Dobra, Dave się wkurza to trzeba jakąś giełdową wstawkę zrobić lol!

Mariner - BP na pierwszym wykresie pokazał(a?), że wyklarował się mały, stabilny ruch wzrostowy - można było narysować dolną linię tego trendu, tyle że zasięg od dołka wyniósł już dolną przepisową wartość (200 pkt), co zwykle oznacza zwrot w drugą stronę, czyli dalsze spadki. Dodatkowo rzadko się zdarza, żeby rynek zawrócił ot tak sobie, zwykle występuje formacja odwrócenia trendu czyli podwójne dno. To wszystko razem wzięte, plus sprawdzające się niezawodnie od 30 lat dni Szmity pozwala sądzić, że czeka nas dość spory ruch powrotny, przynajmniej w okolice 2000 - czy 2100. I dopiero potem powolutku zaczniemy iść w górę.
Drugi wykres BP pokazuje, że moja taktyka "dobieraj L jak krew się leje" czasem wymaga sporego depo, bo scenariusz gdy zobaczymy poziomy 1000+ wcale nie jest nieprawdopodobny.

Dla mnie okej argumentem jest "nie chce, bo nie chce".
Nie trzeba sie z tego tlumaczyc.
Ale jak ktos uzywa  argumentow "nie chce bo gwalca" to jzu nie jest ok, bo to mozna zweryfikowac.
W Polsce jest masa dzielnic gdzie nie chcesz sie zapuszczac bo mozesz dostac wpierdol albo dziesione zaliczyc, nie ma zadnej magii w tym ze muzulmanie tez sa przestepcami szczegolnie jak okoliczności temu sprzyjaja.
W odpowiednich warunkach nawet porzadni ludzie moga stac sie potworami, polecam eksperymenty z psychologii spolecznej, w tym slynny eksperyment, w w ktorym badani sluchajacy polecen maja aplikowac tortury innym uczestnikom badan.
https://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

To ze na forach cos pisza, filmiki na youtube,znajomi mowia akurat do mnie nie przemawia bo jesli w cos bardzo wierzysz to bedziesz akceptowal tylko te argumenty, ktore potwierdzaja twoje przekonania.
To sie nazywa umotywowane rozumowanie.
http://www.psychologia-spoleczna.pl/artykuly/1350-rozum-skazony.html

Umotywowane rozumowanie to generalnie choroba ludzi mocno zaangazowanych idelologicznie wiec zarowno konserwatystow jak i skrajnych lewakow.
Im wieksza obojetnosc,sceptycyzm czy wrecz nihilizm obserwatora tym mniesza sklonnoc do ulegania temu akurat bledowi poznawczemu.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 21:56

kaczor napisał:
Indiana napisał:
Kaczor - muszę przyznać, że sam osobiście nie spotkałem się z żadną przemocą od Arabów(na ich terenie, co bardzo ważne!), co więcej z moich wyjazdów do krajów arabskich zapamiętałem ich jako bardzo przyjaźnie nastawionych ludzi, mogliśmy swobodnie spacerować w środku nocy po palestyńskich dzielnicach, tubylcy nas pozdrawiali, było miło i nie czuliśmy żadnego zagrożenia.
Raz nawet bardzo mi pomogli - wkopałem się totalnie, wypożyczonym samochodem źle skręciłem o 2 w nocy w bardzo stromą, szeroką na lusterka i bardzo krętą uliczkę w Nazarecie (strefa palestyńska), i co gorsza jak się okazało na końcu ślepą. Nie za bardzo potrafiłem wycofać się w tak ekstremalnych warunkach, ale od razu mój problem dostrzegła grupka Palestyńczyków, podszedł chłopak, przedstawił się jako miejscowy zaprawiony w takich manewrach i rzeczywiście bez problemu wycofał.

Inna sprawa, że tydzień po moim wyjeździe w tym samym mieście Palestyńczycy zgwałcili i zamordowali polską turystkę, z tego co pamiętam 18-to letnią, dopiero rozpoczynającą życie....

Jednak fakt ciepłego przyjęcia nas - obcych w ich kraju tłumaczą zwyczaje nakazujące gościnę i uczynność dla przyjezdnych. Ci sami ludzie zupełnie inaczej zachowują się we własnych krajach, a inaczej w obcych. Często bywam na imprezach w Krakowie, i widzę jak zachowują się Brytyjczycy - ciekawi mnie, czy u siebie również takie bydło odstawiają...

Moją wiedzę o przemocy muzułmanów w krajach unijnych czerpię zarówno z takich opracowań jak cytowany wyżej raport szwedzkiej policji, opowieści znajomych wracających z różnych krajów czy pracujących na stałe za granicą. Jest masa filmów na Youtube z różnych islamskich demonstracji, pooglądaj sobie i szczerze odpowiedz czy chciałbyś takie sceny widzieć w Polsce. Ja za żadną cenę się nie zgadzam na wpuszczenie chociaż jednego muzułmańskiego uchodźcy do Polski, bo widzę (fakt że nie bezpośrednio, ale przez portale internetowe i relacje znajomych) w co się wpakowały kraje zachodnie. Najgorzej jest właśnie w przytaczanej Szwecji, tam już są dzielnice gdzie w ogóle nie sięga władza państwowa, to już to jakiś horror jest...

Realne pytanie brzmi - czy oni pierwsi zaczną nas wyrzynać, czy uda się wcześniej w miarę pokojowo zdelegalizować islam w Europie pod karą pozbawienia obywatelstwa i wywiezienia do Afryki bez prawa powrotu.

Dobra, Dave się wkurza to trzeba jakąś giełdową wstawkę zrobić lol!

Mariner - BP na pierwszym wykresie pokazał(a?), że wyklarował się mały, stabilny ruch wzrostowy - można było narysować dolną linię tego trendu, tyle że zasięg od dołka wyniósł już dolną przepisową wartość (200 pkt), co zwykle oznacza zwrot w drugą stronę, czyli dalsze spadki. Dodatkowo rzadko się zdarza, żeby rynek zawrócił ot tak sobie, zwykle występuje formacja odwrócenia trendu czyli podwójne dno. To wszystko razem wzięte, plus sprawdzające się niezawodnie od 30 lat dni Szmity pozwala sądzić, że czeka nas dość spory ruch powrotny, przynajmniej w okolice 2000 - czy 2100. I dopiero potem powolutku zaczniemy iść w górę.
Drugi wykres BP pokazuje, że moja taktyka "dobieraj L jak krew się leje" czasem wymaga sporego depo, bo scenariusz gdy zobaczymy poziomy 1000+ wcale nie jest nieprawdopodobny.

Dla mnie okej argumentem jest "nie chce, bo nie chce".
Nie trzeba sie z tego tlumaczyc.
Ale jak ktos uzywa  argumentow "nie chce bo gwalca" to jzu nie jest ok, bo to mozna zweryfikowac.
W Polsce jest masa dzielnic gdzie nie chcesz sie zapuszczac bo mozesz dostac wpierdol albo dziesione zaliczyc, nie ma zadnej magii w tym ze muzulmanie tez sa przestepcami szczegolnie jak okoliczności temu sprzyjaja.
W odpowiednich warunkach nawet porzadni ludzie moga stac sie potworami, polecam eksperymenty z psychologii spolecznej, w tym slynny eksperyment, w w ktorym badani sluchajacy polecen maja aplikowac tortury innym uczestnikom badan.
https://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

To ze na forach cos pisza, filmiki na youtube,znajomi mowia akurat do mnie nie przemawia bo jesli w cos bardzo wierzysz to bedziesz akceptowal tylko te argumenty, ktore potwierdzaja twoje przekonania.
To sie nazywa umotywowane rozumowanie.
http://www.psychologia-spoleczna.pl/artykuly/1350-rozum-skazony.html

Umotywowane rozumowanie to generalnie choroba ludzi mocno zaangazowanych idelologicznie wiec zarowno konserwatystow jak i skrajnych lewakow.
Im wieksza obojetnosc,sceptycyzm czy wrecz nihilizm obserwatora tym mniesza sklonnoc do ulegania temu akurat bledowi poznawczemu.

za z mojej strony podsumowujac twoja sciezke myslenia powiem ci ze jestes naiwny ..jak juz mzulmanie beda na tyle liczni by przejmowac europe to zadna nauka nie edzie ponad ich religia...czyli cofniemy sie nie do sredionowiecza ale to zadupia na setki lat...az w koncu i oni dojrzeja ale mnie to juz bedzie wisialo po ja bede na innym swiecie kontynuowal dalszae zycie na wyzszym etapie i bede mial z was beke Smile
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:00

re general
Na 99,99% wydarza sie nie te rzeczy, ktore nam sie wydaja ale zupelnie inne, o ktorych nam sie nie snilo Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:02

Indiana napisał:
Jak to pójdzie to jak zwykle nikt nie wie, ale jeśli pojawi się druga nóżka i to najlepiej na spadku >-4% to warto załadować L i ręce pod tyłek na pół roku albo i lepiej. Po co się męczyć w wyłapywanie po 10pkt, i zaraz wtapianie po 20 lol! , jak można załapać dobre kilkaset i to nic nie robiąc?
A jak się zdupczy poniżej pierwszej nóżki - no cóż, poczekać z tydzień i pozamykać ze stratą.

Życzę Dexowi dużo zdrowia i długiego życia, ale też niby dlaczego nie mieliby zrobić nowych szczytów w jakiejś tam rocznej czy dwuletniej perspektywie? Kasy mają w cholerę, pompują bez opamiętania i wesoło sobie pompują banieczki. To nie klasa średnia w Chinach, która wtapia oszczędności całego życia, to banda dużych banków bawiących się za cudze, po spadkach trzeba rynek podnieść za ryj żeby ożenić towar górce, co za interes oddawać w dołku? Po to są dołki i kryzysy, żeby odebrać towar od nas leszczy i opchnąć z powrotem na szczycie.

czytuję blog WB- Wojciecha Białka
a raczej komentarze pod jego wpisami- ale się nimi nie sugeruję bo jedni tak a inni inaczej
parę miesięcy temu jeden z pisarzy napisał że na koniec roku W20 będzie ok 2800
odsyłał na swoją stronę ale trza być zaproszonym bo on jest fachowcem od TFE
rozrysował jak będzie i chyba nie zakładał zjazdu w okolice 2000
a jak jest to widać
a tyle się naprodukował nad analizą fal
nawet tikowych
ehh


Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:03

z reszta natura kieruje sie tylko jedna zasada - silniejszy wygrywa
tak jest skonstruowany caly wszechswiat jaki obserwojemy...
a nagle paru lewakom we lbie przyszedl do glwoki pomysl by pies sie kochal z kotem...i na siele jednego do drugiego pchaja... wygra silniejszy/sprytniejszy...moze to bedzie kot a moze pies ale widomo wieksze szanse ma pies....chyba ze tym kotem bedzie tygrys Shocked

a moze lewaki mysla ze my zadomowimy kiciusia i bedziemy zyc w zgodzie, na odwrot naturze ktora szybko skoryguje blad....jedno cywilizacja musi przegrac by druga mogla istniec - proste
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:06

kaczor napisał:
re general
Na 99,99% wydarza sie nie te rzeczy, ktore nam sie wydaja ale zupelnie inne, o ktorych nam sie nie snilo Very Happy

ja tam pierdole to...mam tylko nadzieje ze ja za mojego zycia nie bede musial, lub nie bede zmuszony do modlenia sie do allaha lub do innego huja... predzej sepuku popelnie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:07

Generał napisał:
z reszta natura kieruje sie tylko jedna zasada - silniejszy wygrywa
tak jest skonstruowany caly wszechswiat jaki obserwojemy...
a nagle paru lewakom we lbie przyszedl do glwoki pomysl by pies sie kochal z kotem...i na siele jednego do drugiego pchaja... wygra silniejszy/sprytniejszy...moze to bedzie kot a moze pies ale widomo wieksze szanse ma pies....chyba ze tym kotem bedzie tygrys Shocked

a moze lewaki mysla ze my zadomowimy kiciusia i bedziemy zyc w zgodzie, na odwrot naturze ktora szybko skoryguje blad....jedno cywilizacja musi przegrac by druga mogla istniec - proste
Pamietaj ze selekcja naturalna dotyczy gatunkow a nie jednostek ani nawet narodow.
A czlowiek to jeden gatunek.
Zreszta zabawne ze sie powolujesz na darwinizm jak podobno w niego niei wierzysz Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:11

mialem juz to forum olać definitywnie
ale stwierdzam ze dla kilku  WIĘKSZOŚCI normalnych użytkowników
warto tutaj czasem zaglądnąć i czasem cos napisac  
i  sam jeden pojebany żaba tego nie zmieni

ALE ZE POJEBANY ZABA ZOSTAŁ PRZEZ KOGOS ???!???!?! tutaj wysoko umocowany
( chyba jako taki chłoptaś -debil na posyłki  a moze nawet sam te durnoty wymysla????  Shocked   tego nie wiem )
to wzywam do demokratycznej sondy kto jest za wyjebaniem zaby z admina i moderatora
i niech sobie później swoje/zlecone ?  chore wizje wprowadza jako zwykly użytkownik


ps
i jeszcze pare spraw

- kto i na jakiej podstawie  na tym forum ostatnio zablokował stopki użytkowników ?
( ???? czy tylko moja stopke popierająca Kukiza zablokowano ? czy tez ktos" madrzejszy " zostawil tylko te wpisy co mu sie podobały )
- kto zmienil/przywrocil stary  mój nick w aktualnie zbanowanym profilu "argos "
na jakiej podstawie ingerowano w moj profil ???
- nawet dzisiaj zaba lamie regulamin zabraniajac w weekend regulaminowej wolnej dyskujsji

na koniec przypomne , o czym juz sam troche zapomnialem , ze pojebany żaba skasowal mi pierwsze konto 'osly "
ZAŁOZONE W PIERWSZYM TYGODNIU FUNKCJONOWANIA UFO

w zwiazku z powyzszym ja sam na znak protestu bojkotuje to forum do czasu wyjebania pojebanego żaby
z wszelkich funkcji na forum
ALBO do czasu przeprowadzenia demokratycznej ankiety  z pytaniem
"czy Dave powinien dalej byc adminem "
i jesli wiekszosc chce "takich porządków "  to nie mam wiecej żadnych  uwag i pytań

licze ze wiekszosc normalnych użytkowników poprze mój  bojkot i postulat
bo nie moze tak byc zeby jeden pojebany zaba narzucał  swoją wole innym
przynajmniej ja sobie na takie cos nie pozwole


a z tego wzgledu ze nie moge po prostu mu ryja obic i wybic te jego chore pomysly   z glowy
to  musze ograniczyc sie do bojkotu i licze ze sa tutaj tez inni userzy z jajami co nie pozwola sobie
jakiejs żabie łazić po głowie

to tyle co mialem do napisania
 do uslyszenia na lepszym - przyjaznym uzytkownikom- demokratycznym  UFO albo wcale
...
Argos! Przypominam uprzejmie że jesteś zbanowany i na chwilę obęcną Twój dostęp edycyjny jest zablokowany. Dotyczy to Ciebie jako Usera i ewentualne multikonta nie są sposobem na ominięcie blokady. Przypominam również że nicki obraźliwe lub sprzeczne z dobrym obyczajem są niezgodne z regulaminem i będą zmieniane lub usuwane. Więcej nic nie wiem bo ja Ci tego nie zmieniałem! pzdr dziadek

ulop przedłużamy o 2tygodnie.
Dave


Ostatnio zmieniony przez Argos2 dnia Sob 19 Wrz 2015, 22:21, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:14



Władek pije nocą na balkonie
Mętnym wzrokiem szuka gwiazd
On pewny jest, że musi być inny świat
Władek zrobił przyrząd na tokarce
Sygnał będzie w kosmos słał
Że czuwa i gotowy jest
Czekać nawet całe tysiąc lat na najmniejszy znak
Nocną mowę bladych gwiazd Władek dobrze zna ­ on je miał
Władek pije nocą na balkonie
W życiu zawsze cięgi brał
On pewny jest, że musi być lepszy świat
Władek umarł wczoraj na balkonie
Pozostawił krótki list
Że czeka i gotowy jest
Spotkać całkiem nowy, dziwny świat, który dał mu znak
Mlecznej drogi ciepły blask będzie z Władkiem spał tysiąc lat
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:16

Argos2 napisał:
mialem juz to forum olać definitywnie
ale stwierdzam ze dla kilku  WIĘKSZOŚCI normalnych użytkowników
warto tutaj czasem zaglądnąć i czasem cos napisac  
i  sam jeden pojebany żaba tego nie zmieni

ALE ZE POJEBANY ZABA ZOSTAŁ PRZEZ KOGOS ???!???!?! tutaj wysoko umocowany
( chyba jako taki chłoptaś -debil na posyłki  a moze nawet sam te durnoty wymysla????  Shocked   tego nie wiem )
to wzywam do demokratycznej sondy kto jest za wyjebaniem zaby z admina i moderatora
i niech sobie później swoje/zlecone ?  chore wizje wprowadza jako zwykly użytkownik


ps
i jeszcze pare spraw

- kto i na jakiej podstawie  na tym forum ostatnio zablokował stopki użytkowników ?
- kto zmienil/przywrocil stary  mój nick w aktualnie zbanowanym profilu "argos "
na jakiej podstawie ingerowano w moj profil ???
- nawet dzisiaj zaba lamie regulamin zabraniajac w weekend regulaminowej wolnej dyskujsji

na koniec przypomne , o czym juz sam troche zapomnialem , ze pojebany żaba skasowal mi pierwsze konto 'osly "
ZAŁOZONE W PIERWSZYM TYGODNIU FUNKCJONOWANIA UFO

w zwiazku z powyzszym ja sam na znak protestu bojkotuje to forum do czasu wyjebania pojebanego żaby
z wszelkich funkcji na forum
ALBO do czasu przeprowadzenia demokratycznej ankiety  z pytaniem
"czy Dave powinien dalej byc adminem "
i jesli wiekszosc chce "takich porządków "  to nie mam wiecej żadnych  uwag i pytań

licze ze wiekszosc normalnych użytkowników poprze mój  bojkot i postulat
bo nie moze tak byc zeby jeden pojebany zaba narzucał  swoją wole innym
przynajmniej ja sobie na takie cos nie pozwole


a z tego wzgledu ze nie moge po prostu mu ryja obic i wybic te jego chore pomysly   z glowy
to  musze ograniczyc sie do bojkotu i licze ze sa tutaj tez inni userzy z jajami co nie pozwola sobie
jakiejs żabie łazić po głowie

to tyle co mialem do napisania
 do uslyszenia na lepszym - przyjaznym uzytkownikom- demokratycznym  UFO albo wcale

Placisz KRUS wiec masz lzej niz inni, przestan narzekac Very Happy
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:16

Indiana napisał:
Jak to pójdzie to jak zwykle nikt nie wie, ale jeśli pojawi się druga nóżka i to najlepiej na spadku >-4% to warto załadować L i ręce pod tyłek na pół roku albo i lepiej. Po co się męczyć w wyłapywanie po 10pkt, i zaraz wtapianie po 20 lol! , jak można załapać dobre kilkaset i to nic nie robiąc?
A jak się zdupczy poniżej pierwszej nóżki - no cóż, poczekać z tydzień i pozamykać ze stratą.

Życzę Dexowi dużo zdrowia i długiego życia, ale też niby dlaczego nie mieliby zrobić nowych szczytów w jakiejś tam rocznej czy dwuletniej perspektywie? Kasy mają w cholerę, pompują bez opamiętania i wesoło sobie pompują banieczki. To nie klasa średnia w Chinach, która wtapia oszczędności całego życia, to banda dużych banków bawiących się za cudze, po spadkach trzeba rynek podnieść za ryj żeby ożenić towar górce, co za interes oddawać w dołku? Po to są dołki i kryzysy, żeby odebrać towar od nas leszczy i opchnąć z powrotem na szczycie.

BP uprzejmie przypomina, że dołek*2 to nie jedyna formacja odwracająca trend.
Po prawdzie jeszcze żadnej nie było.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:22

Argos2 napisał:
mialem juz to forum olać definitywnie
ale stwierdzam ze dla kilku  WIĘKSZOŚCI normalnych użytkowników
warto tutaj czasem zaglądnąć i czasem cos napisac  
i  sam jeden pojebany żaba tego nie zmieni

ALE ZE POJEBANY ZABA ZOSTAŁ PRZEZ KOGOS ???!???!?! tutaj wysoko umocowany
( chyba jako taki chłoptaś -debil na posyłki  a moze nawet sam te durnoty wymysla????  Shocked   tego nie wiem )
to wzywam do demokratycznej sondy kto jest za wyjebaniem zaby z admina i moderatora
i niech sobie później swoje/zlecone ?  chore wizje wprowadza jako zwykly użytkownik


ps
i jeszcze pare spraw

- kto i na jakiej podstawie  na tym forum ostatnio zablokował stopki użytkowników ?
- kto zmienil/przywrocil stary  mój nick w aktualnie zbanowanym profilu "argos "
na jakiej podstawie ingerowano w moj profil ???
- nawet dzisiaj zaba lamie regulamin zabraniajac w weekend regulaminowej wolnej dyskujsji

na koniec przypomne , o czym juz sam troche zapomnialem , ze pojebany żaba skasowal mi pierwsze konto 'osly "
ZAŁOZONE W PIERWSZYM TYGODNIU FUNKCJONOWANIA UFO

w zwiazku z powyzszym ja sam na znak protestu bojkotuje to forum do czasu wyjebania pojebanego żaby
z wszelkich funkcji na forum
ALBO do czasu przeprowadzenia demokratycznej ankiety  z pytaniem
"czy zaba powinien dalej byc adminem "
i jesli wiekszosc chce "takich porządków "  to nie mam wiecej żadnych  uwag i pytań

licze ze wiekszosc normalnych użytkowników poprze mój  bojkot i postulat
bo nie moze tak byc zeby jeden pojebany zaba narzucał  swoją wole innym
przynajmniej ja sobie na takie cos nie pozwole


a z tego wzgledu ze nie moge po prostu mu ryja obic i wybic te jego chore pomysly   z glowy
to  musze ograniczyc sie do bojkotu i licze ze sa tutaj tez inni userzy z jajami co nie pozwola sobie
jakiejs żabie łazić po głowie

to tyle co mialem do napisania
 do uslyszenia na lepszym - przyjaznym uzytkownikom- demokratycznym  UFO albo wcale

raczej obecnie nie wyglada to na administrowanie forum wg idei z jego poczatkow zalozenia..obecnia to wyglada na cenzorowaniu kazdych postow ktore nie sa w mysl admina, a to juz jest chora sytuacja
ja rozumiem dostac bana za nadyzywanie wulgarnych slow, lub w stosunku do drugiego usera lub pornografie, itp...ale odstac bana za posty niezgdone z ideologia admina to jest dyktatura jak u putina

z reszt jak kazdy wie w kazdej ramowce tv w ktorej jest o biznesie to polowa programu jest o polityce...tego nie da sie zaprzeczyc...poniewaz polityka jest nierozerwalna czescia ekonomii na calym swiecie....a tu na forum jakis ewenement
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:23

Argos2 napisał:
mialem juz to forum olać definitywnie
ale stwierdzam ze dla kilku  WIĘKSZOŚCI normalnych użytkowników
warto tutaj czasem zaglądnąć i czasem cos napisac  
i  sam jeden pojebany żaba tego nie zmieni

ALE ZE POJEBANY ZABA ZOSTAŁ PRZEZ KOGOS ???!???!?! tutaj wysoko umocowany
( chyba jako taki chłoptaś -debil na posyłki  a moze nawet sam te durnoty wymysla????  Shocked   tego nie wiem )
to wzywam do demokratycznej sondy kto jest za wyjebaniem zaby z admina i moderatora
i niech sobie później swoje/zlecone ?  chore wizje wprowadza jako zwykly użytkownik


ps
i jeszcze pare spraw

- kto i na jakiej podstawie  na tym forum ostatnio zablokował stopki użytkowników ?
( ???? czy tylko moja stopke popierająca Kukiza zablokowano ? czy tez ktos" madrzejszy " zostawil tylko te co mu sie podobały )
- kto zmienil/przywrocil stary  mój nick w aktualnie zbanowanym profilu "argos "
na jakiej podstawie ingerowano w moj profil ???
- nawet dzisiaj zaba lamie regulamin zabraniajac w weekend regulaminowej wolnej dyskujsji

na koniec przypomne , o czym juz sam troche zapomnialem , ze pojebany żaba skasowal mi pierwsze konto 'osly "
ZAŁOZONE W PIERWSZYM TYGODNIU FUNKCJONOWANIA UFO

w zwiazku z powyzszym ja sam na znak protestu bojkotuje to forum do czasu wyjebania pojebanego żaby
z wszelkich funkcji na forum
ALBO do czasu przeprowadzenia demokratycznej ankiety  z pytaniem
"czy Dave powinien dalej byc adminem "
i jesli wiekszosc chce "takich porządków "  to nie mam wiecej żadnych  uwag i pytań

licze ze wiekszosc normalnych użytkowników poprze mój  bojkot i postulat
bo nie moze tak byc zeby jeden pojebany zaba narzucał  swoją wole innym
przynajmniej ja sobie na takie cos nie pozwole


a z tego wzgledu ze nie moge po prostu mu ryja obic i wybic te jego chore pomysly   z glowy
to  musze ograniczyc sie do bojkotu i licze ze sa tutaj tez inni userzy z jajami co nie pozwola sobie
jakiejs żabie łazić po głowie

to tyle co mialem do napisania
 do uslyszenia na lepszym - przyjaznym uzytkownikom- demokratycznym  UFO albo wcale

nie pisze się na forum "do usłyszenia"
jak już to chyba "do napisania"
no qrwa jakaś Netykieta chyba obowiązuje

ehh

Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:27

szkoda ze Michu ma tak dlugiego bana bo by mogl napisac czy wchodzi w konkurs mforex gdzie co tydzien 5 k zl daja a na koniec 60 k zl
zoska by sie cieszyla Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 22:29

Re BP - pewnie że nie, ale patrząc na zwyczaje naszych szfagrów po większym (>500pkt) spadku zwykle pojawia się podwójne denko lub nawet potrójne. Sam gram pod powtórkę z lipca / sierpnia 2014r, tyle że wejdę jak zawsze wcześniej niż po potwierdzeniu, które zjada z połowę planowanego zasięgu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 07 - 08 02 2015 r. Weekend
» UFO 25 -26 04 2015 r. Weekend
» UFO 28 - 29 11 2015 r. Weekend
» UFO 28 02 - 01 03 2015 r. Weekend
» UFO 16 -17 05 2015 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: